Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria y Christopher Uckermann!

Welcome!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 La primera vez

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: La primera vez   La primera vez EmptyPet Jul 24, 2009 8:37 pm

Likovi :

Dulce : je jedna devojka od 16 godina,romanticna i veoma dobra drugarica,ne poznaje dovoljno ljubav zbog toga mesa svoja osecanja sa srecom,abog toga sto se plasi.Ona je veoma nezna i dobra ali to pokazuje samo osobama kojima stvarno veruje a nazalost njih je veoma malo.

La primera vez Fotodulce

Christopher : On je nov decko u skoli,na pocetku se tesko snalazi ali upoznaje jednu devojku s kojom se veoma zblizi koja mu pomaze da zapocne novi zivot..on pocinje da oseca nesto prema njoj ali nezna tacno sta ili mozda zna ali ne zeli to da prihvati jedino u sta je siguran je to da gubi glavu za svojom novom drugaricom...

La primera vez Christopher-uckerman-16_409x611

Ostale licnosti ce se pojavljivati postepeno...


Poslednji izmenio Sanja_rbd dana Ned Jun 01, 2014 9:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptyPet Jul 24, 2009 8:38 pm

9 septembar 2008

Dulce : Jednom je neko rekao da je ljubav upravo tamo gde vi ne mozete ni zamisliti da cete je pronaci.Ljubav je boles koja te napada i koju obozavas.Ai moj novi prijatelj,zovimo ga tako,se pretvorio u moje utociste i njegovo ime mi ne izlazi iz glave,jedno ime za koje se jos ne osecam spremno da ga izgovorim.

Vec sam bila ludja nego inace,svi su to primetili sem njega i bilo je veliko iznenadjenje kad sam saznala sta oseca.Ja sam na pogresan nacin gledala na ljubav sve dok se on nije pojavio, u mom srcu nije bilo ni toplo ni hladno samo sam zelela da svaki dan provedem sa njim.Nase prijateljstvo je islo u pogresnom smeru,bili smo u svetu zelje i strasti.

Svaki put kada mi se priblizi osetim uzasno veliku zelju da ga poljubim,ali morala sam da se suzdrzim sve dok mi on jednog dana nije dokazao da mi veruje i ispricao mi njegove dve velike tuge.
Prva je da mu je veoma nedostajao otac koji bi ga podrzavao u veoma teskoj etapi svog zivota koja mu se desila,za njega zivot nije bio put prepun latica ruza,morao je da nauci da se sam bori,nije imao nikakvu podrsku,sto ga je pretvorilo u jednu veoma zrelu osobu,i ponekad neznu.

On je razbio sva moja ocekivanja i svakog sekunda me je sve vise iznenadjivao,jednim pogledom,cvetom ili njegovim prelepim osmehom.Osecaj da ga trebam zastititi me je cinio jos slabijom pred njim nije bila ona ista devojka koju svi vole i koja zivot shvata kao igru,ne mogu reci da sam sazrela ali sam osetila da moj zivot ide drugim putem,da su moja razmisljanja bila dublja i pre nego sto sam mislila na mene,mislila sam na druge pre svega na njega i to me je plasilo ali sam shvatila da je to samo jos jedna etapa u mom zivotu.Uostalom veoma sam bila tuzna,on je jednom bio odlucio da otvori svoje srce i prevarili su ga,povredili su ga,i ostavili su mu samo rane.I tada sam odlucila da cu mu ja izleciti tu ranu.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptyPet Jul 24, 2009 8:57 pm

23 oktobar 2008

Jednog popodneva ja nisam mogla vise i kad su se zavrsili casovi odlucili smo da odemo kod njega kuci...tamo smo se blesavili,pricali,pili i zezali se do 1 sat posle ponoci,nisam mogla da idem,bilo je nemoguce.Bila sam izgubljena u njegovom pogledu.Moj pogled je je trazio sta oseca dok mi je mazio lice.

Christopher : Nikad nisam upoznao nekoga kao sto si ti ( rekao je )

Ja sam ostala bez reci kao skoro svaki put kada sam sa njim,bio je to prvi put da sam se napila i spavala van kuce bez dozvole ( srecom moji roditelji su bili na putu Very Happy ) ali me nije bilo briga ni za sta bila sam spremna na sve zbog njega.

Dulce : Idem kuci.

Rekla sam ne bas ubedjena u ono sto sam zaista zelela posle noci provedene sa njim nisam imala zelju da se vracam kuci i da budem sama izmedju gomilu hladnih zidova.Ali na moje iznenadjenje me je pitao da ostanem tu da spavam,ja sam razocarano rekla da ne mogu jer mora da idem kuci.

Christopher : Onda cu da te ispratim,nebi sebi oprostio kad bi te ostavio toliko vremena samu i jos tako pijanu.

Od njegove kuce do moje je bilo oko pola sata,ali neznam kako ali mi smo stigli za sat vremena,dok smo isli prema mojoj kuci,on me je zagrlio i tako smo nastavili da pricamo,ne znam kako ali primetio je da mi je hladno i onda je skinuo svoju jaknu i stavio je preko mene,mirisala je na njega,nisam bila spremna da je skinem nikad.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptyNed Jul 26, 2009 9:02 am

3 epizoda

Kada smo stigli kuci htela sam da mu pustim ruku ali on me je zaustavio...

Christopher : Neces mi dati poljubac za laku noc??

Dulce : Tebi cu dati sve sto zelis ( ne znam kako sam mogla da kazem to )

Ali njemu to nije smetalo,naprotiv poklonio mi je jedan osmeh i ja sam mu odgovorila jednim poljupcem u obraz,to je bio jedan od onih poljubaca blizu usta koji me je ostavio sa zeljom za jos,pa sam sa tom zeljom usla u kucu,kada sam usla shvatila sam da bi trebala da mu kazem sta mi se desava ali kada sam izasla on vise nije bio tamo probustila sam svoju sansu.I tog trenutka nisam znala dali je to dobro ili lose.Jos manje sam znala dali cu ga sutra ponovo videti,onda sam otisla u svoju sobu,obukla pidzamu i legla da spavam ali mi se nesto desavalo i nisam mogla da spavam,nisam prestajala da mislim na njega,tako da sam ustala i otisla po casu mleka ali ni tada nisam mogla da spavam,i onda sam nesto smislila,uzela sam njegovu jaknu jos uvek je imala njegov miris,zagrlila sam je i tako pocela da sanjam da sam pored njega,nikad pre nisam tako lepo spavala ( Ai kako lepe uspomene ) I tako pospana sam cula zvuk auta....to je on!!!

Zasto je bio tamo??Dosao je da me trazi ali ja se nisam obukla,bila sam jos u pidzami,ali nisam shvatila da je on vec usao u kucu.Kada je usao pogledao me i rekao....

Christopher : Boze!Reci mi da ne ides tako na fakultet!?

Osmehnuo mi se,bila sam bez sminke i fakticki gola tako da sam se prekrila jaknom koja je bila na sofi.

Dulce : Koja sramota nisam shvatila ( slusao me ) sigurno izgledam uzasno.

Christopher : Bas naprotiv,lepsa si nego ikad.

Nasmejala sam se i rekla mu da izadje da bih mogla da se obucem.Pitala sam ga dali idemo na fakultet i on mi je rekao da ne,nego je to iznenadjenje. I ja se naravno nisam uopste dvoumila,zaboravila sam na sve i otisla sa njim.Kada smo stigli bili smo u decijem parku punom balona i slatkisa,licilo je na neku zurku ali nije bilo nikog bio je zatvoren,iznenadila sam se kada mi je rekao da je to samo za nas dvoje.

Zao mi je ali ono sto mi je tog trenutka bilo u glavi,ne mogu da opisem recima,prvih pola sata sam osetila nesto sto sam mislila da nikad necu,osetila sam leptirice u stomaku,znam da sam mozda to sanjala ali ono je stvarno bilo tamo.

Dulce : Za nas dvoje?? ( Izasla sam iz soka posle pola sata provedenih u njegovom pogledu priznajem da sam pokusala da procitam njegovu dusu.Crne oci koje su me gledale i sve vise me cinile nervoznom.

Tresla sam se,i kunem vam se da sam pre dva meseca upoznala nekog zbog koga bih osecala taj strah,specijalan strah,zelela bih da ga imam pored sebe.Znala sam odlicno da sam za njega bila samo najbolja drugarica ili sam barem ja to mislila,istina je da ni jedan od nas ne moze zamisliti zivot bez ovog drugog.

Christopher : Jednostavno zelim ovo da podelim sa tobom,ne poznajem nikoga vise sa kim mogu da budem jednostavno ja,bez maski,bez da mislim sta cu reci,jedina si kojoj dajem objasnjenja.Ovo je jedan poklon za tebe,za mene,za oboje.

Dulce : Poklon? ( Pitala sam i on mi je glavom tekao da ) Ali zasto?

Christopher : Jednostavno za tebe.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptyNed Jul 26, 2009 10:01 am

Stvarno smo samo prijatelji??

Tada sam se nasmejala i osetila sam njegovu ruku preko mog lica i cula taj slatki glas koji mi je sapnuo na uvo volim te ( te quiero ).Nisam tome dala nikakav znacaj jer sam osetila to volim te kao prijateljsko i tog trenutka nisam pogresila to je bilo jedno od hiljadu volim te koje ja nisam mogla da izgovorim.

Christopher : Moja mala zeli jedan sladoled?

Dulce : Nije mi potreban.

Christopher : Od cokolade je

Ja sam se samo nasmesila,tamo je bio ogroman sladoled od cokolade.

Dulce : Ne mogu sve to.

Christopher : Ko je rekao da je sve za tebe?Smetalo bi ti da ga podelis samnom??

Ja sam rekla ne, glavom,to je bilo ono sto najvise zelim da podelimo sve na svetu,tog trnutka sam bila sigurna da je Christopher Uckermann,najbolji prijatelj koga sam mogla da imam i iako osecam nesto vise,ne negiram ali za sada mi je dovoljno njegovo prijateljstvo.Dao mi je kasiku i samo nas dvoje u tisini oboje sa pogledima izgubljenim u pogled onog drugog,bez zurbe,bez straha.Na mojim usnama je bilo malo sladoleda i osetila sam kako mi on svojim prstima prelazi preko usana da bi ih ocistio.Nisam mogla da izbegnem da ne ugrizem donju usnu,osetila sam neobican osecaj ali mi se jako svideo i on je to primetio.

Christopher : Svidjaju ti se moji prsti,sto ih ne stavis usta?

Umirala sam od zelje da mu kazem da ali bio je moj prijatelj i nisam mogla tako da sam pokusala to da razumem kao salu.

Dulce : Oye!!!Pazi kako pricas sa svojom najboljom drugaricom.

I izasli smo odatle,ja trceci i iza mene on ali na moju nesrecu stigao me je i uhvatio od pozadi zagrlio me i podigao,vrteo me u krug dok oboje nismo pali na zemlju.On preko mene i smejali smo se kao ludi ali posle smeha on mi je skinuo kosu koja mi je pala na lice i pomazio me nezno sto je ucinilo da osetim hladnocu po celom telu.Osetila sam da mi je svakog sekunda sve blize osetila sam da mu drhte usne dok je gledao u moje i onda je presao svaki centimetar mog lica svojim pogledom da bi se posle igrao sa mojim nosem.Kunem vam se ne znma koliko je vremena proslo ne znam dali je proslo mnogo ili samo nekoliko sekundi samo znam da sam tog trenutka bila u raju.Moj pogled je bio u njegovim ocima koje su mi govorile da se plase,osetila sam da tamo ima jos necega.On je jednim prstom milovao moje lice ali je sada lezao pored mene.

Christopher : Znas da si najlepsa i najbolja zena koju sam ikad upoznao?

Ja sam se samo nasmejala,pokusala sam da izbegnem tu temu ali od tada se nesto pitam Stvarno smo samo prijatelji??

I jos kasnije kada sam to cula cula sam i kako je sebi rekao tiho "necu da odustanem od zelje da je poljubim"
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptySub Avg 01, 2009 8:23 pm

5 epizoda ( 1 deo )

Upomoc!!!!! Zaljubila sam se u mog najboljeg druga i ne znam kada je to prestalo da bude samo prijateljstvo

Kada sam ga cula ; Sumnjam...Hoce da me poljubi!! Zasto to nije uradio??Rekao je to ili sam umislila???Put do njgovog auta mi se cinio veoma brz svaki sat je pretvorio u sekund sa njim.Kada smo stigli kod mene kuci ugasio je auto ali nije izasao iz njega...pogledao je u moje oci.

Christopher : Uradio sam nesto sto ti smeta?? ( pitao me je zabrinuto )

Dulce : Ne,nije to....

Christopher : Onda

Dulce : Cula sam sta si rekao

On je stavio ruke na glavu,zbunjen i spustio je pogled.Uzela sam mu lice u ruke i podigla mu glavu

Dulce : Zelis da razgovaramo o tome??

Christopher : Da ali ne ovde

Dulce : Hajdemo u moju kucu i ovako sam sama

On je uzdahnuo i kad sam htela da izadjem on mi je otvorio vrata,nesto veoma lepo od njega.Mozda on nije bio najlepsi i najzgodniji na celom fakultetu kao decko od moje drugarice ni toliko pametan kao moj rodjak ali je bio kaveljer i cinio da se osecam kao dama.Naslonila sam se na njega da bih izasla iz auta i saplela sam se,uganula sam nogu i srecom Chris je opet bio tu da bi me spasio.Uzeo me je u narucje i odneo u moj stan,stavio me na krevet i izmasirao mi nogu da me nebi vise bolelo.

Dulce ; Aiii

Vikala sam jer me je stvarno bolelo i on me je kao i uvek zezao

Christopher : Cuti,tvoje komsije ce misliti da te silujem.

Oboje smo se smejali jer smo oboje znali da se salimo,bili smo toliko slicni da,da se cak ne vidimo godinama bila bi nam potrebna samo jedna rec i sve bi razumeli.Ali tada sam se pitala nesto drugo??Kako je Christopher tako savrsen???

Dulce : Vise me ne boli toliko.Molim te sedi ovde samnom ( pokazala sam mu rukom pored sebe )

Priznajem da sam bila malo nervozna i to me je teralo da pocnem da panicim.

Chris : Hocu da ti objasnim sta si cula....( spustio je glavu )

Uzela sam mu lice u ruke i rekla

Dulce : Nista nije toliko vazno da spustas glavu.

On mi se samo nasmejao i nastavila sam sa mojom malom terapijom.

Dulce : I jos manje trebas da se stidis zbog necega sto si rekao,ja samo hocu da znam zasto si to rekao??

Chris : Zato sto sam to tog trenutka osetio

Dulce : Stvarno??

Priznajem da sam uzbudjena.Osetila sam kako mi se priblizava i udaljenost nasih usta je bila veoma mala,mogla sam da osetim kako dise i mogla sam da osetim ukus njegovih usana za kojim sam umirala da se spoje sa mojim kada....
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptyNed Okt 25, 2009 11:56 am

5 Epizoda ( 2 deo )

Skoro sam osetila njegove usne na mojima kada je zazvonio moj telefon.

Dulce : Halo?

??? : Kako si?

Dulce : Mai kako si,nedeljama neznam nista o tebi...sacekaj trenutak moram da pricam sa nekim.

Rekla sam Chrisu i objasnila mu da je Mai moja drugarica iz detinjstva
koju nisam videla dugo i Chris je rekao da ce da me ostavi da razgovaram sa njom i rekao je da ce doci sutra...
ja nisam htela da ode,htela sam da ga imam zauvek pored sebe
ali morala sam da ga pustim da ode da bi zavrsila razgovor koji sam zapocela.

Ucker : Sutra dolazim po tebe.

Rekao mi je i krenuo ka vratima ali sam ga ja pogledala sa facom "Mislim da si nesto zaboravio"
On je to primetio i vratio se da me poljubi u obraz,posle tog poljupca
imala sam zelju da ga oborim preko kreveta i da ga ne pustam ali cula sam Mai koja je vikala preko telefona.
Ne mozete ni da zamislite kakve drugarice imam.

Dulce : Mai...jesi tu??

Mai : Sta taj decko radi tamo??Iskoriscavas priliku kad tvoji roditelji nisu tu??
Barem koristite kondom,ne zelim da postanem tetka pre vremena.

Dulce : Stani...disi...smiri se sve je u redu,Ucker je samo prijatelj.

Mai : Ali je li dobar??

Dulce : Predobar...Da vidis te oci,tu kosu...savrsen je ali je samo prijatelj.

Mai : Od kada ti imas prijatelje koji ti se svidjaju??

Dulce : Ne svidja mi se.

Mai : Ne??

Dulce : Obozavam ga i da nas nisi prekinula desilo bi se nesto.

Mai : Ai ne...moras da mi ispricas sve umirem od znatizelje...

Mai nisam mogla da lazem,otkrila je sta osecam prema Uckeru,previse dobro me je poznavala.
On je bio jedna osoba koja je veoma vazna za mene i plasila sam se da ga ne izgubim.

Jedino su mi 3 stvari bile jasne,prva je bila da se izmedju mene i Uckera desava nesto posebno od prvog daa kada smo se videli.
Druga je da Ucker oseca nesto vise od prijateljstva prema meni,i treca je da sam se zaljubila u svog najboljeg druga i ne znam kada su se osecanja u mom srcu promenila.

Ali tada sam bila skroz zbunjena...on je bio moj prijatelj ali mi se svidjao ili jos gore on je bio moj najbolji prijatelj ali sam ga volela.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptyPon Okt 26, 2009 2:35 pm

6 Epizoda ( 1 deo )

Nase mesto,nas prvi poljubac i prvo volim te.

Te noci nisam mogla da spavam,nisam mogla da docekam da napokon priznamo koliko se volimo.
Iako mi se nije svidela ideja da to bude na univerzitetu predcelim svetom;
ali shvatila sam da za jedan takav trenutak nije bitno mesto
jedino sto nam je bilo potrebno je da budemo zajedno.

15 novembar 2008

Bilo je 07:30 kada sam cula njegov auto ispred moje kuce;bila sam toliko nervozna da sam skoro zaboravila knjige
ali je on kao i uvek bio smiren,iako se odmah primeti poseban sjaj u njegovim ocima.
To je bio pocetak naseg dana.Od prvog trenutka kada smo se videli i nasi zivoti se ukrstili sve se promenilo.
On je bio srecan;i ja veoma zabrinuta;Poznavao me je tako dobro da je znao da sam bila nervozna i da bi trebao da mi da vremena i prostora
i celim putem od kuce do univerziteta sam non stop pricala neke gluposti ali kada smo stigli...

Chris : Svakog dana si sve lepsa.

Dulce : Ne volim kada mi to kazes.

Chris : Pa trebala bi da se naviknes jer ja uvek govorim istinu.

Usli smo u ucionicu i on je sedeo pored mene,htela sam da nastavimo da pricamo ali u tom trenutku je usla profesorka matematike
( kako je mrzim ).Dok je ona predavala svoje dosadne lekcije moje misli
su odlazile veoma daleko iako je razlog moje zamisljenosti bio veoma blizu mene.
Pocela sam da se smejem kada sam se setila kako smo ucili zajedno i samo sto nisam zaspala kada sam osetila
neciju ruku na mom ramenu.

Chris : Princezo,probudi se videce te profesorka.

Dulce : Zao mi je ali nisam spavala uopste sinoc.

Chris : Razumem te,ni ja nisam uopste spavao,proveo sam celu noc razmisljajuci o tebi.

Zaboga!Zasto toliko odugovlaci,zasto ne redje na stvar?

Umirala sam od zelje da cujem volim te iako sam se plasila.Sta ako je sve plod moje maste??
Nisam se plasila da me ne voli,plasila sam se da me voli i da mu ja ne mogu pruziti sve ono sto zasluzuje
bio mi je previse vazan da bi ga povredila.

Na moju srecu glupi cas matematike se zavrsio i dosao je nas omiljeni cas,cas plivanja.
Ja sam dosla zadnja jer me je otac zvao na telefon da bi cuo kako mi je kad sam sama i da li mi treba nesto
jer ce oni tamo ostati jos 3 meseca.I da bude vise od 3 meseca bas bi me bilo briga,ja sam srecnabez njih....
I sa Chrisom,mojim Chrisom...iako im nisam rekla nisam bila sam ako je on bio pored mene.

Odjednom sam bila sama u teretani,mislila sam da su svi otisli...Zasto mi se ovo desava ( pitala sam se ) i krenula sam ka bazenu kada
pomalo zabrinuta kada sam osetila da je neko iza mene.

Dulce : Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptySre Nov 11, 2009 7:59 pm

6 epizoda ( 2 deo )

Nase mesto,nas prvi poljubac y prvo volim te.

Chris : Ahhhhhhhhhhhh!!!

Dulce : ...

Chris : Toliko sam ruzan?

Dulce : Budalo ( Rekla sam,udarajuci ga po ramenu )

Chris : Izvini...ali mnogo si se zadrzala

Dulce : ni ne spominji mi...nervira me profesor plivanja,uradila bih bilo sta samo da nemam cas.

Chris : Bilo sta?? bilo sta???

Klimnula sam glavom,nisam imala pojma o cemu se radi.

Chris : Super,hajde samnom u pecine.

Dulce : Zao mi je tamo ne idem ni zbog koga...ni zbog tebe.

Pecine,su bile obicne pecine koje su se nalazile ispod skole
moram da priznam da me je bilo stah da idem tamo...cula sam da je
tamo samo mrak,da nema niceg posebnog.

Chris : Rekla si bilo sta.

Dulce : Ali ne mogu da izgubim taj cas.

Chris : Profesor ne dolazi tako da imamo 2 sata slobodno sa odmorom...
hajde samnom?ili se plasis???

Dulce : Da mnogo se plasim ( rekla sam pomalo postidjena jer
su i devojcice od 12 godina isle tamo a ja nisam smela. )

Chris : Neces to da uradis ni zbog mene?? ( rekao je bebecim glasom )

To je uradio namerno jer je znao da njemu nista ne mogu da odbijem,
uvek kada sam probala da mu se suprodstavim nisam mogla,malo je falilo samo
da legnem dole ispod njegovih nogu...mrzim kada napravi tako
bebecu facu koja me je terala da zaboravim na sve i koncentrisem se samo na nas..tako da nisam vise izdrzala i...

Dulce : Dobro,pobedio si ali ti si veoma trapav i ako mi se nesto desi...
ti snosis odgovornost...

Rekla sam mu...u sebi sam umirala od straha..

Chris : Prihvatam

Dulce : Ne zelim da mi se nesto desi.

Uzeo je moju glavu u svoje ruke i gledao me u oci..i rekao...

Chris : Slusaj me dobro...Pre bih umrao nego dda pustim da ti se nesto desi,ti si mi sve
i kunem ti se da nikada ne bih ucinio nesto sto bi te povredilo...zbog tebe sam spreman na sve...
nije mi bitno nista ni niko ako si ti pored mene i ne mogu vise to da krijem.

Ostala sam bez reci,nisam mogla nista da kazem..moj razum je jednostavno nestao i nisam bila spremna da propustim ovu priliku.

Chris : Nikada ne bih uradio nesto sto ne zelis,tako da ako hoces ostacemo ovede.

Dulce : Ne,ti si u pravu...moramo da razgovaramo o monogim stvarima i ne mozemo ovde.

Chris : Mozemo da idemo bilo gde

Dulce : Ne,stene su u redu..Sa tobom je bilo koje mesto super.

Ne znam odakle mi snaga ali usla sam u pecine veoma smirena...dobro,to sto sam ga imala pored sebe mi je mnogo pomoglo
Smirio me je...ali sam se malo zabrinula jer smo bili sami na mestu gde nema nikog osim nas...

Chris : Kako je ovde nisi mogla ni da zamislis...

Dulce : Nije valjda toliko strasno??ili jeste??

On je cutao...Gde dodjavola ja to ulazim?? nema veze samo da sam sa njim.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptySre Nov 11, 2009 8:28 pm

6 epizoda ( 3 deo )

Nase mesto,nas prvi poljubac i prvo volim te.

Kada smo usli jeza je obuhvatila celo moje telo.

Chris : Ne plasi se.

Rekao je i uhvatio me za ruku...toplina njegovih ruku me je smirila iako sam osetila
da je ona bio nervozan isto kao i ja ili cak i vise.Bio je prvi put da sam ga videla takvog.

Chris : Ima nesto o cemu zelim da razgovaram sa tobom.

Dulce : Znam,Jer si mi rekao sve ono u skoli...Znam da uvek kada smo trebali da razgovaramo o tome nesto nas spreci.

Chris : Pa...Vec dugo osecam nesto vise nego sto bi trebalo prema tebi.Znas da od prvog trenutka kada
smo se videli nesto se rodilo i takodje znas da za samo sat vremena si se
pretvorila u moju najbolju drugaricu na svetu ali pre mesec dana sam otkrio da...

Dulce : Da to vise nije dovoljno.

Chris : Tacno,Poceo sam da osecam da vise nije dovoljan samo poljubac u obraz,da
bih dao sve da probam tvoje medene usne...da ne trebam da te zagrlim da bih te osetio blizu mene.

Dulce : Razumem te...Ja sam te videla bilo gde da se nalazis,cula sam te bez da si pricao
i pocela sam da te volim i...Ahhhhhhhhh

Kada sam htela da zavrsim recenicu pocela sam da padam..Ali zahvaljujuci
Chrisovoj brzoj reakciji pala sam u njegov zagrljaj....
Moje telo je pocelo da drhti...moj zivot je zavisio od njega
Bio je veoma odgovoran za svoje godine...imao je samo 16 godina ali ja,ne pitajte me zasto,bila sam sigurna da me on ne bi pustio da padnem.

Bilo je veoma naporno ali je uspeo da me izvuce..kada me je izvukao jako me je zagrlio
ja sam pocela da placem i primetila sam da su i njegove ocui bile vlazne.

Chris :Zao mi je...ljubavi..

Ukocila sam se kada sam cula te reci.On je kao i uvek primetio moju reakciju.

Chris : Ne pravi takvu facu...to je bar ono sto si ti za mene.

Sagnuo je glavu blizu moje i priblizio se mojim usnama..mogla sam da osetim njegovo disanje
skoro je dodirnuo moje usne..

Chris : Volim te

Dulce : I ja tebe

Nije me pustio ni da zavrsim...poceo je da me ljubi tako nezno a u isto vreme tako strastveno i slatko.
Toliko sam cekala da poljubim te medene usne...i sada sam imala Christophera pored sebe.
Prestali smo da se ljubimo da bi udahnuli vazduh...nikada se nisam osecala ovako...
jednostavno je sve bilo lako kada sam pored Christophera.

Chris : Volim te malena.

Dulce : I ja tebe,ne znas koliko...Hvala sto si mi spasio zivot.

Chris : Nisam to uradio zbog tebe...vec zbog sebe jer ako umres ti umrecu ija.

U pocetku nisam razumela...malo mi je i zasmetalo ali sam kasnije shvatila da je to
nesto najlepse sto sam cula sa usana nekog muskarca.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
FandeRebelde
:Welcome:
:Welcome:
FandeRebelde


Points : 1
Posts : 1
Join date : 26.02.2011

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptySub Feb 26, 2011 7:53 pm

svavrsena webnovelaa <3
Nazad na vrh Ići dole
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptyPon Apr 21, 2014 10:10 pm

7 epizoda

Istorija naseg mesta

Prvi nasi trenuci zajedno kao reci cemo "prijatelja sa povlasticama" ali blizimo se ka tome da bude nesto vise, bili su prelepi, nikad se nisam osetila tako srecnom i zivom kao u tim trenucima mogla sam da dodjem do svega osim do vazduha kada su moji poljupci umirali na njegovim ustima.

Dulce: Ljubavi, cujes ovu buku?

Cris: Ne.

Dulce: Bolje da idemo.

Cris: Sigurno se plasis ovog mesta.

Dulce: Pricali su svakakve ruzne price.

Cris: Kad bi znala da je prava istorija ovih stena, istorija jedne ljubavi, ljubavi koja je presla granice smrti.

Dulce: O cemu pricas?

Cris: Da, ovi zidovi skrivaju duha, ali duha ljubavi koja prevazilazi nemoguce, nema granica, cak je ni smrt nije mogla prekinuti. Ali dobro, idemo?

Dulce: Sacekaj, ti znas tu istoriju?

Cris: Da, to je jedna realna istorija.

Dulce: Ljubavi..

Cris mi se nasmejao nevino.

Cris: Zelis da ti je ispricam?

Ja sam klimnula glavom, i sela sam mu u krilo i on je poceo da mi prica magicnu istoriju dok se igrao sa mojom kosom.

Cris: Pa, pre vise od 50 godina, jedan mladi decak od skoro 6 godina se penjao po ovim stenama sa svojom najboljom drugaricom za ceo zivot, bili su nesto najlepse sto mozes da vidis, nije im bila bitna ni odeca, ni luksuz, samo su bili najbolji prijatelji koji su ikad postojali. Za njih nije postojalo nista lose u tom prijateljstvu ali postojala je jedna razlika, ona je imala mnogo, mnogo novca a on je bio samo decak koji je spavao u pecini. Za Keistal, Erik nije bio decak iz pecine, vec njen najbolji prijatelj. Jedno vece kao i prethohodnih 7 godina, , dosetala je do pecine i ona mu je kao i uvek pricala price koje je gledala u bioskopu,, i ovavj put mu je pricala o poslednjem filmu koji je gledala "Moj prvi poljubac"

Cristal: Svideo mi se deo kada su spojili usne, bilo je tako lepo, pogotovo kada je on zatvorio oci. . Kako li je to?

Erick: Sta?

Cristal: Ljubiti se.

Erick: Ne znam, ali ako hoces mi mozemo da probamo, nista se ne moze desiti ako si videla to u filmu.

Cristal i Erick su zatvorili oci i spojili usne, i rekli da su osetili nesto cudno u stomaku ali nisu znali sta. Sledeceg dana ona je dosla kod njega placuci i ispricala mu da mora da ode daleko, jako daleko, gde ne poznaje nikoga, i da ce proci mnogo godina kada ce se opet videti. Ona je otisla sledeceg dana i obecala mu je da ce se ponovo videti, on joj je poklonio jedino sto je imao, zlatan lancic koji mu je visio oko vrata. On ju je cekao godinu, dve, tri.. ali ona se vratila posle 10 godina vise nisu bili dva deteta, sad su bili dva luda adolescenta koji su se jos uvek secali svog prijateljstva. Prve sekunde cim su se ugledali posle 10 godina osetili su isto kao i kad su se poljubili, leptirice u stomaku,i od tog trenutka vise nisu bili samo prijatelji, posle dve veceri provedenih zajedno, ninisu mogli da sakriju da postoji nesto vise od jedne jake privlacnosti, bolje receno, to je bila ljubav. Oni se nisu samo voleli, takodje su se zeleli dok jednog dana ona nije dosla da spava kuci. Njeni roditelji su se zabrinuli, trazili su je svuda dok je nisu pronasli u jednoj pecini, u zagrljaju njenog voljenog Ericka, od tog dana iim je bilo zabranjeno da se vidjaju, ali Erick nije zeleo da prestane da vidja jedino sto ima u svom zivotu i ona takodje nije bila spremna da izgubi svoju ljubav, svog prijatelja tako da su se naredna 2 meseca vidjali kradom, ili u skoli, ili je on nocu odlazio u njennu sobu.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptyPon Apr 21, 2014 10:55 pm

7 epizoda ( 2 deo )

Iistorija naseg mesta

Aai jedne veceri je primio jednu vest koja mu je promenila zivot zauvek, unutar Cristal raslo je jedno malo njihovo bice. Cristal je bila trudna, za njih to je bila predivna vest, zato sto su se voleli i suocili su se sa njenim roditeljima i rekli im da ce se vencati i osnovati porodicu. Ali postojalo je nesto na sta nisu racunali, ona je bila maloletna i njeni roditelji su zabranili da ima dete. Ona nije podnosila pritisak da ona ne moze da radi sta ona zeli sa svojom bebom i zato je odlucila da prekine to mucenje. I dosla je do beznadja, i ispred svojih roditelja i Ericka izvrsila je samoubistvo, ostavila je samo ogrlicu y delante de los ojos de sus padres y de Erick se echa al vacío dejando solo la medallita i u njenu cast napravio je hiljadu kristala, i tu je ostavio svoje srce da neko ko voli isprica ovu pricu i kako je ona dala zivot za njihovu ljubav.

Dulce: Ljubavi, kako tuzna prica.

Cris: Da, grozno je to sto se desilo.

Dulce: I kako ti znas tu pricu?

Cris: Zato sto je Erick bio moj deda.

Dulce: Nemoguce :O

Cris: Da, tako da jedino sto imam od njega je ova ogrlica.

Rekao mi je to dok je skidao sa vrata i stavljao mi je u ruke.

Dulce: To je ta iz price?

Cris: Da, poklonio mi je da bih je dao ljubavi svog zivota.

Dulce:Prelepa je.

Cris: Bice mnogo lepsa na tvom vratu.

Dulce: Ne Chris, to ne. Ne mogu da prihvatim nesto toliko vredno, ne zasluzujem je.

Cris: Trebala bi da prihvatis jer mi je deda rekao da samo mogu da je dam osobi koja mi ukrade srce i jedina koja je to mogla da uradi si ti.

Rekao je to dok je ljubio ogrlicu i zakacio mi je oko vrata, ja sam se nasmejala nezno i odlucila da ga pojedem poljupcima.

Dulce: Nemas pojma koliko te volim.

Cris: Ali mozes da mi pokazujes koliko god hoces.

Dulce: Cris...

Cris: Da ljubavi?

Dulce: Obecaj mi da nama nece da se dogodi ono sto se dogodilo tvom dedi, obecaj mi da cemo se mi boriti za nasu ljubav i da nisam samo igra.

Cris: Naravno da da malena, kunem ti se da si ti ta koja ce me moliti da je ostavim jer cu te smoriti, jer od danas zivim sa tobom.

Dulce: Znaci da cemo da jedemo, kupamo se i spavamo

Cris: zajedno

Dulce: I kad budem trebala da idem kod lekara da se porodim?

Cris: Pa pronaci cemo nekog ko ce ici sa tobom.

Rekao mi je sa podsmehom ali sta je mislio? smejao mi se u lice?

Dulce: Ej, kad te budem dohvatila nece ti ostati nijedna zdrava kost.

Rekla sam, i pocela da ga jurim i kao i uvek zavrsila sam na zemlji a on preko mene. Ali ovog puta se nesto dogodilo.

Cris: Sada je sve drugacije, necu ostati samo na zelji.

Dulce: O cemu pricas?

Cris: Necu da ostanem samo na zelji za tobom.

Nije mi dozvolio da reagujem jer mi je ukrao poljubac, veoma dugacak i strastven, skoro sam ostala bez vazduha.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptyPon Apr 21, 2014 11:54 pm

8 epizoda

Jesi li zaista to sto mi treba?

To je bila najbolja noc u mom zivotu, toliko osecanja otkrivenih, toliko "volim te" potisnutih koje nismo izgovorili, pokazali smo morem poljubaca i milovanja. Cris je bio jednostavno savrsen i kada sam bila sa njim osecala sam da mi se ceo svet vrti, i kako bih mogla da ga izbacim iz glave, ako ikad zavrsimo,cini mi se kao nemoguce ali necu da razmisljam o tome, samo dve stvari su mi bile jasne, on me je voleo i ja sam njega obozavala, i nema o cemu vise da se prica.
Te noci smo otisli zajedno na veceru u jednu piceriju na obali mora, bila sam tako srecna da mi nista nije bilo bitno, ni sati, ni vreme, samo sam bila srecna sto sam ga imala uz sebe.

Cris: Svidja ti se ovo mesto?

Dulce: Odusevljena sam, tako je..

Cris: Romanticno.

Dulce: Tacno.

Cris: To je i bila moja zamisao, da odemo na neko mesto samo ti i ja, da budemo sami nas dvoje.

Dulce: Cris zelim da razgovaramo o necemu..

Cris: Reci. Sad kada sam tvoj decko, povezani smo vise nego ikad.

Dul: O tome zelim da razgovaram.

Cris: Pokajala si se sto si sa mnom?

Pitao me je  nervozno i po prvi put sam videla strah u njegovim ocima, to je bio znak da nije zeleo da me izgubi, samo nije znao da sam imala veliku sumnju o kojoj sam trebala da razgovaram sa njim.

Dulce: Ljubavi, plasim se.

Priznala sam mu.

Cris: Ali zasto?

Dul: Pa do sad smo bili najbolji prijatelji na svetu, i ne zelim da se to promeni, plasim se da te ne izgubim, ne samo kao decka vec kao prijatelja, moje dve veze su se zavrsile lose, zbog toga,  i ovo sa tobom je nesto veoma jako, da bi izgubila to, nesto tako posebno sto imamo ti i ja.
On mi je poklonio jedan zastitnicki pogled i jedan jak zagrljaj i dok sam se gubila u njegovom zagrljaju sapnuo mi je na uvo :

Cris: Ti i ja nikad necemo prestati da budemo prijatelji jer na tome se bazira cela veza. Ti i ja smo dva prijatelja koja ce se voleti do smrti.

Njegove reci su me smirile, bila sam opcinjena, Chris je bio i vise nego moj poseban prijatelj, vise nego moj decko, bio je carobnjak koji je ucinio da moj zivot konacno bude ispunjen ljubavlju. Bilo je vreme da zaboravim proslost i naucim da volim i da osetim kako je niti voljena. Ali desavalo mi se nesto cudno kada sam bila pored njega, uvek sam imala zelju da se smejem i budem srecna i zaboravljala sam na ostale. Priznajem da sam se jako plasila da volim ali ovog puta se nisam plasila, bila sam sigurna da ce Chris ostati sa mnom zauvek.
Noc se nastavila setnjom po plazi, bila sam tako uzbudjena sto imam Chrisa pored sebe, samo za sebe, drzeci ga za ruku hodajuci, smejuci se, ljubeci me dok sam osecala kako mi talasi dodiruju stopala. Bilo je kao da se citav svet zaustavio na sekundu, samo smo postojali nas dvoje, zajedno, koji  se volimo uvek i zauvek. I tako se zavrsila ova savrsena noc, ili sam bar ja tako mislila dok...
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptyPet Apr 25, 2014 4:24 pm

9 epizoda

Ko bi pomislio?

Posle te nestvarne noci odlucila sam da kada dodjem kuci napunim sebi kadu da se malo opustim, tako da sam napunila kadu toplom vodom i potpuno se opustila uz laganu muziku koju sam pustila.  Iako sam svo vreme razmisljala o Chrisu, naravno, mom Chrisu, uzbudila sam se zamisljajuci ga tu kako dodiruje i ljubi moju kozu. Imala sam zelju da osetim njegove usne, njegovo telo na svom, trebalo mi je da osetim njegovu toplotu, zelela sam da osetim njegov ukus i da ga sacuvam zauvek u sebi; zelja da se osetim njegovom me je izjedala, skoro sam osetila njegovo disanje, i vlagu njegovih usana, kunem se da sam osecala neopisivo zadovoljstvo i nastavila bih tako jos dugo da moj mobilni nije zazvonio u tom trenutku.

Cris: Ti si boginja, kazes mi dai pre nego ti se javim.

Dulce: Ljubavii, ti si

Cris: Ko te jos zove u 12 uvece?

Dulce: Kad bi samo znao -rekla sam sarkasticno-

Cris: Ej, postuj me.

Dulce: Salim se, mislila sam na tebe.

Cris: yI ti si meni puno nedostajala.

Dulce: Zato si me zvao?

Cris : Ustvari sam te zvao jer si ostavila kljuceve u mojoj jakni.

Dul: Znam, srecom imala sam rezervni kljuc ispod otiraca.

Cris: Imam zelju da dodjem da te potrazim.

Dulce: I ja imam zelju da si sada ovde sa mnom.

Cris: Stvarno?

Dulce: Da, zelim da te ljubim i osetim da si samo moj.

Cris: Volim te.

Dulce: i ja tebe... pricala sam sa svojima i.. Cris jesi tu?

Morala sam da spustim slusalicu jer se izgleda prekinula veza, odlucila sam da sacekam da me Cris ponovo nazove. Tako da sam nastavila da se kupam ali posle nekoliko minuta sam cula cudnu buku   u dvoristu kuce tako da sam se uvila u jedan peskir i pogledala napolje ali nisam videla nikoga. Kada sam se vratila i otisla u spavacu sobu, i pocela da se oblacim, posto je bilo tako kasno nasla sam neku spavacicu koju nisam dugo nosila tako da je bila kratka i uska, pocela sam da stavljam kremu na noge kada sam osetila kako me je nesto ili neko uhvatio za ramena i nezno me ugrizao za vrat.

Dulce : Sta radis ovde?
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptyPet Apr 25, 2014 4:46 pm

10 epizoda

Prva noc koju smo proveli zajedno

Cris: Nedosatajala si mi.

Rekao mi je dok me je strastveno poljubio u usne.

Dulce: Ali ljubavi kako ti je palo napamet da dodjes kod mene kuci i to u ovo vreme.

Cris: Rekla si mi da zelis da budem sa tobom i ja nisam vise izdrzao, zeleo sam da te vidim, poljubim i da te imam blizu sebe.

Dulce: ...

Htela sam da protestujem ali me hris uzeo u svoje narucje i dao mi jedan od onih poljubaca koje samo on zna da da, onih sto me ostavljaju bez vazduha, i pored toga, ugrizao me je za usnu i pocela je da tece krv.

Cris: Obozavam tvoju krv.

Dulce: Nemoj mi reci, sad si vampircic?

Cris: Pa, ne, jednostavno tvoj ukus je tako sladak i svaki put kada ga probam osecam da imam jedan deo tebe u sebi, da tvoja krv tece mojim venama.

Dulce: Svaki dan mi govoris sve cudnije stvari ali svaki dan mi se sve vise svidjas.

Cris: Obozavam kad mi to kazes.

Dulce: Kako ti se cini da gledas jejdan film sa mnom?

Cris: Radicu bilo sta, samo da sam sa tobom.

Tako da smo otisli u krevet i Cris se potrudio da gledamo najromanticniji film koji imam u sobi, ne mogu da vam kazem naziv filma jer se ne secam dobro, samo znam da je devojka umrla na kraju i iako cete se iznenaditi onaj koji je plakao je bio on haha

Dulce: Ljubavi, smiri se

Cris(grleci me jako): Zelim da budem sa tobom, uvek, zelim da iskoristim svaki trenutak da budemo zajedno, necu nista da ostavljam za sutra jer moze da bude kasno, hocu da te volim, i danas, ne sutra.

Dulce: Zivote, smiri se, uvek cu da budem ovde za tebe, ne mogu da zivim bez tebe i znas to, ali za svaki slucaj cu ti ponavljati svaki dan, volim te i to niko nece promeniti.

Cris: Ali ti ne razumes zato sto si tako cista i nevina ali ne znas kakvih budala ima koji zele da te odvoje od mene i ne znas koliko se plasim da te ne izgubim.

Dulce: Ali zasto se toliko plasis?

Cris: Bojim se da necu biti dovoljno dobar za tebe i da cu te izgubiti kao..

Dulce: Kao Liz (njegova bivsa) ?

Cris je spustio glavu postidjen jer je mislio da mi to pitanje smeta, dobro, i smeta mi, i jesam ljubomorna ali prihvatam to.

Dulce: Ja nisam kao ona, ona nije umela da ceni no sto ima, nije umela da vidi da si ti nesto najbolje sto joj se desilo u zivotu, ali mi je zao zbog nje, i vise mi je zao zbog tebe, jer ja nisam kriva sto te je ona povredila, i ne zelim, sta vise ne podnosim da kada si sa mnom mislis na nju, to ne mogu da podnesem.

Cris: Ne, Dul, na to ni ne pomisljaj, nemoguce je da kada sam sa tobom mislim na nju, jer si ti milion puta bolja i svaki put sam sve sigurniji da te volim.

Zagrlili smo se iz sve snage koju smo imali u telu, nasa tela su se savrseno uklopila dok...

Cris: Idem - rekao mi je dok se podizao sa kreveta i taman je hteo da otvori vrata ali nisam mogla da mu dozvolim -

Dulce: Sacekaj, ne idi, ostani sa mnom.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptyPet Apr 25, 2014 5:10 pm

11 epizoda

Ko je rekao strah?

Ali sta ste zeleli da uradim? Nisam mogla da ga tako pustim da ode; vise sam to uradila zbog sebe nego zbog njega ali dobro. Ja nisam zelela da budem sama, zelela sam da ga imam blizu celu noc.

Cris: Sigurno?

Dulce: Da, ne zelim da budem sama, osetila bih se ruzno, ceo dan sam provela sa puno ljudi i sad trebam da spavam sama, jos uvek ne mogu da poverujem da smo zajedno.

Cris: Tvoji se ne slazu sa tim.

Dulce: Da, ali samo cemo da spavamo, u tome nema nista lose.

Cris: Znam ali bolje ne

Dulce: Bas me briga sta misle ostali, ja imam 16 godina i radim ono sto zelim, bas me briga za ljude, samo hocu da ti budes ovde

Cris: Kako naredjuje moj general, u stvari ni meni se ne svidja sto ostajes sama u ovako velikoj kuci.

Pues ya lo había convencido he indirectamente le había soltado que solo íbamos a DORMIR; pero Trebali smo da provedemo noc zajedno ali kada je doslo vreme za spavanje ja sam bila malo nervozna.

Cris: Ja cu spavati na podu, da ti ne bih smetao.

Dulce: Naravno da ne, ti spavas sa mnom.

Odakle sam izvukla hrabrost da to kazem? Iako sam bila nervozna bila sam sigurna da on nece pokusati nista vise sa mnom ali sam svejedno bila zabrinuta i sto je najgore Cris je to primetio :

Cris: Dul?

Dul: Da ljubavi?

Cris: Zasto si tako zabrinuta? Znas da nikad ne bih uradio nista sto ti ne zelis.

Dulce: Znam ali za mene je velika stvar spavati sa tobom, mnogo utices na mene, znas? najbolji si.

On mi je poklonio jedan zastitnicki osmeh i nastavili smo da gledamo drugi film i ja sam mislila da se on uspavao ali je poceo da mazi moju kosu osecala sam da je zeleo nesto ali nisam znala sta jos od kad sam ga upoznala stalno me nesto zapitkuje, mazi me po kosi, i ni ovaj put nisam pogresila.

Cris: Dul mogu da te pitam nesto?

Kroz glavu mi je proslo sve najgore cega sam mogla da se setim.

Cris: Koji od tvojih predhodnih momaka je bio prvi u ttvom zivotu?

Dulce: Idemo, direktno u metu.

Cris: A zanimaa me da pricam o tome sa tobom. Ja nemam problem da govoriim o tome, sta vise voleo bih dda se jednom nama desi i to o cemu smo pricali i da nas ne bude sramota, uostalom ja nemam nikog da pricam o tome, a ti ne verujem da imas nekog osim May sa kim bi mogla o tome da razgovaras. Ali ako ti smeta

Dulce: Ne samo, ja nikad nisam pricala ni sa kim o tim stvarima osim sa May koja mi je kao sestra, zato me je malo sramota..

Cris: Ne brini se, razumem te, hoces mi odgovoriti na pitanje?

Dulce: Ovaj..ja...
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptyPet Apr 25, 2014 5:32 pm

12 epizoda

Upomoc..ja sam devica a on nije.

Bilo me je uzasno sramota, nema nista lose u tome ali ja nikada nisam razgovarala o tome ni sa kim, osim sa May ali ona mi je bila kao sestra, i uostalom bila je zensko; ali Cris je bio muskarac,moj decko i pored svega bili smo zajedno u krevetu. Ali bio je u pravu, jednom cemo morati to da uradimo i bolje da se psihicki pripremimo....

Cris: Sta je bilo, , imas neki problem?

Dulce: Pa, nije bio nijedan od njih dvojice.

Cris: Pa ko je onda bio?

Dulce: Ni..niko

Automatski sam spustila glavu postidjena i Cris je ostao u soku iako je reagovao i uzeo moju facu u svoje ruke

Cris: I stidis se zbog toga?

Dulce: Ne..dobro, sad da

Cris: Nemas zasto, to je tvoj zivot, to je tvoje telo i mozes da radis sa njim sta ti zelis, ja cu te postovati uvek i mene nije briga zbog onoga sto si bila, ja te volim zbog toga sto si to sto jesi... i ako ne zelis da pricas o tome, necemo pricati o tome

Dulce: Ne, ja zelim da mi ti pomognes u svemu tome ali ne danas.

Cris se nasmejao i zagrlio me jako.

Cris: Malena, nemas zasto da se brines, to nije nesto sto se planira, to se desi spontano, samo se desi, ali uvek je drugacije.

Dulce: Primeti se da imas dosta iskustva.

Cris: Malo, Liz i ja..Izvini, nisam hteo da kazem to.

Dulce: Iako me boli, to je tvoja proslost i uvek ce to biti, jer nekad si bio srecan sa njom.
Ali radili ste to puno puta?

Cris: Samo 3 puta

Dulce: I...

Cris: Prvi put mi se nije nesto svideo, ni treci, drugi put sam uzivao malo jer sam mislio da sam stvarno zaljubljen ali ako zelis da znas da li sam doziveo orgazam, nisam jer tih nekoliko prvih puta si nervozan.

Dulce: I zaista tvoje telo nije stalno trazilo seks.

Cris: Mi muskarci smo malo manji besramnici kao sto mislite vi devojke, takodje imamo srce i ne mislimo samo na seks... I ja mislim da razgovaram sa tobom o cemu god hoces, spreman sam da uzivam sa tobom u ljubavi ali ne brini, nbece se desiti danas.

Dulce: Ja nikad ni sa kim nisam pricala o tome, sramota me je, i kada sam bila sa mojim bivsim momcima nisam imala potrebu ni da pricam o tome dok nisi dosao ti.

Cris: Sta hoces da kazes? da osecas potrebu da me imas blizu?

Dulce: Danas kada si me zvao, kada sam se kupala, zelela sam da si tamo sa mnom, bila sam nas zamisljala...

Cris: U tome nema nista lose, i ja imam potrebu da te imam u svom narucju ali mislim da je jos uvek rano za to.

Dulce: I ja.

Na pocetku razgovor je bio malo neprijatan ali sam se kasnije opustila i zavrsili smo ljubeci se, mazeci se i govoreci "volim te" dok nismo zaspali.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptyPet Apr 25, 2014 6:02 pm

13 epizoda

Vreme je prolazilo a nasa ljubav je rasla, i rasla

Jedna savrsena noc, i savrseni dani koje sam provela zajedno sa njim ne kao mojim prijateljem, vec kao mojim deckom, svim mojim. Bio je apsolutno sve sto mi je bilo potrebno da nastavim, bio je osecajan, prijatan, nezan, perfekcionista i brinuo se zbog nasitnijih detalja tako da je cinio da svakim danom sve nestane dosada. Svakog dana smo imali nesto novoda radimo i uvek smo imali nesto novo da kazemo. Kako da objasnim da vremenom ljubav nije nestala, naprotiv rasla je sa svakim poljupcem, sa svakim "volim te" sa svakim detaljem, sa svakim trenutkom kada smo bili samo nas dvoje?
Bilo mi je nemoguce da zivim bez njega i jedini motiv koji smo imali da bismo nastavili da zivimo je bio taj da se borimo za svoju ljubav. Ali kao i uvek postoji ono ali u svakoj istoriji.

14 decembar
Bili smo kod njega kuci, bilo je oko 8 uvece, lezali smo na krevetu i on me je mazio po kosi i ja sam znala da se nesto desava.

Dulce: Sve ovo vreme se nista nisi promenio, pucaj.

Cris: O cemu ti pricas?

Dulce: Svaki put kada si tih i mazis me po kosi znam da se nesto desava.

Cris: Dobro me poznajes

Dulce: Ali sta se desilo? Nisi srecan zbog praznika?

Cris: U tome i jeste problem

Dulce: Ali super je sto imamo ceo raspust samo za nas dvoje.

Cris: Pa, ne, moram da idem u Spaniju da vidim mog deku, vec sam ti rekoa da je mnogo star i da hocu da idem da ga vidim

Dulce: Ja sam htela da provedem raspust sa tobom ali razumem da si Eriku potreban, idi, kunem ti se da mi ne smeta

Cris me je zagrlio jako, ali jako i sapnuo mi na uvo da me voli i ja sam bila jako tuzna, posle nekoliko meseci u kojim se nismo razdvajali sada ga necu videti 10 dana.

Cris: Najbolja si na svetu. Volim te

Dulce: I ja se takodje volim

Cris: Ej!

Rekao je sa tuznom bebecom facom.

Dulce: Aj ljubavi sto si takav? samo sam se salila.

Cris: Salila si se? E pa sad ces videti svoje..

Dulce: Cris ne, nemoj da me golicas, nee...

Cris se bacio na mene i poceo da me golica, znao je da je to jedino cemu moje telo ne moze da se odupre i voleo je da me muci sa tim, tako da sam zahvaljujuci golicanju plakala od smeha i Cris se zabavljao kao budala dok na kraju nije stao i ostali smo tako, on preko mene na podu. Poceli smo da se ljubimo kao i uvek sa puno strasti, i svakog trenutka su njegov i moj jezik produbljivali poljubac i uvek su nasa tela reagovala ali ovog puta je Crisovo telo reagovalo malo vise od ocekivanog i prva koja je to primetila sam bila ja :

Dul: Cris?

Cris: Sta hoces da uradim, ti mi ovo radis

Ja sam se nasmejala malo postidjeno, nikad mi se ovo nije desilo sa nekim deckom, a ja sam bila odgovorna. Kako trebam da se osecam?
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptyPet Apr 25, 2014 6:29 pm

14 epizoda

Znas koji je danas dan? Prvi mesec

Cris je reagovao veoma prirodno, dok sam ja drhtala, vise nisam bila toliko nervozna, videla sam to kao nesto normalno, tako da su moje zelje za Crisom rasle 100 na sat.

Cris: Ljubavi, znas koliko je sati?

Dulce: Kasno je pretpostavljam

Cris: Pa 12 sati je

Dulce: Pa da, jeste kasno.

Podigla sam se brzo sa namerom da krenem ali sam osetila njegove ruke koje su me uhvatile oko struka i podigao me kao da je on vlasnik tog tela, podigao me je u vazduh.

Cris: Danas je 15 decembar sto znaci da si od pre tacno mesec dana i 3 minuta samo moja.

Naravno da sam se setila ali nisam brojala vreme, kako bih mogla da zaboravim najbolji mesec u svom zivotu.

Cris: Dul ostani sa mnom, ne idi molim te

Dulce: Naravno da cu da ostanem sa tobom, ali prvo moram da se okupam

Cris: Naravno, sta vise, pusti me da ti ja napravim kupku, kao iznenadjenje? treba mi samo 10 minuta.

Ja sam klimnula glavom, bila je to najbolja odluka koju sam donela u zivotu , sve je bilo savrseno, kada puna vruce voce, sa sapunicom latice ruza, egzoticni mirisi, imalo je neku notu romanticnog i strastvenog koja me je iznenadila. On me je poljubio i izasao na vrata ostavljajuci ih otvorenim dok sam se ja skidala da bih mogla da se kupam, kada sam skinula odecu, uvila sam se u jedan mali beli peskir i taman da ga skinem usao je on na vrata :

Cris: Ljubavi, ovde imas svoj te..

Dulce: Cris?

Cris: Izvini, nisam mislio da ces tako brzo da se skines, mnogo mi je zao.

Dulce: Ne brini, ovo ce se desiti ubrzo

Cris: Dulce ja znam da nijedno od nas dvoje ne zeli to da uradi danas, uostalom ne verujem da smo spremni, ali ne znam, mozemo samo da se kupamo zajedno ako zelis..

Dulce: Pa ja.. ne znam

Umirala sam od zelje ali sam se plasila, predlagao mi je da se kupamo zajedno, znaci bez odece, mozete da zamislite moj stadijum nervoze? Ali trebala sam da razumem da stvari trebaju polako da pocnu da se desavaju tako da sam se smirila i uzela vazduh :

Dulce: Da Cris, mozemo da se kupamo zajedno.

Onda je on skinuo svoje cipele, svoju majicu i pantalone, bio je u donjem vesu ispred mojih ociju i i u tom trenutku ono sto sam videla pomislila sam u sebi "Boze moj, ne mogu sa svim ovim"
Cris mi je pomogao da se izvucem iz peskira i gledao me je iznenadjeno od glave do pete, posle mi je pomogao da udjem u kadu, odmah sam osetila kako latice ruza dodiruju moje telo, da bih kasnije osetila kako se CELO telo od Crisa prilepilo uz moja ledja, bolje receno osetila sam kako njegove noge obavijaju oko mojih i pored svega oosetila sam njegov clanak na svojoj zadnjici dok su njegove ruke mazile moja ledja sto je ucinilo da zadrhtim.

Cris: bb tako si savrsena. -poljubio me je u vrat-i tvoja koza je tako mekana - grizuci mi uvo- sve na tebi je savrseno, tvoje lice, tvoja kosa, tvoje oci, sve cini da te svakim danom sve vise volim i u ovakvim trenucima sam spreman da umrem zbog tebe.

Dulce: I ja ne znam sta bih radila da nisi ovde, jedino si sto imam i potreban si mi da bih mogla da zivim, volim te.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptySub Apr 26, 2014 5:43 pm

15 epizoda (Hot od pocetka)

Otisli smo predaleko, tu ce biti nesto vise

U tim trenucima, samo mi je bilo bitno da budemo zajedno i iako necete verovati bio je jedan pravi muskarac, ali ja nisam bila uplasena jer sam znala sa kime sam, i sta zelim, mogla sam da se zakunem da je situacija bila krajnje nevina.
Cris je ljubio moj vrat a ja sam samo uzivala, ali me je onda namerno ili slucajno Cris ugrizao za uvo i ja nisam mogla da se kontrolisem i pocela sam da uzdisem.

Dulce: Ohhhhhhhhhhhhhhhhhh Boze

Mogla sam da vidim njegovu zadovoljnu facu na odrazu u ogledalu koje je bilo ispred nas, i on je primetio moju zbunjujucu facu koju nisam mogla da sakrijem.

Cris: Opusti se Dul, normalno je da osecas te stvari i ne znas koliko jos

Dul: Nemoguce je da osetim vece zdovoljstvo od ovog

Cris: Videces da je moguce, u stanju sam da te nateram da dodirnes nebo bez da vodimo ljubav.

To je bio jedan predlog previse neodoljiv, bilo je nemoguce ne prihvatiti ga.

Dul: Radi sa mnom sta god zelis, zelim mnogo vise.

Cris je izasao iz kade, pazljivo me uzeo u narucje, i oboje potpuno goli smo otisli do kreveta, stavio me je na peskir koji mi je bio pripremio i poceo je da me brise kao da sam mala, prvo moju glavu, moj vrat, moja ledja, onda me je okrenuo i poceo da mi brise grudi nezno iz straha da me ne povredi dok sam ja samo zelela jos i jos. Onda se spustio do mog stomaka i igrao se mojim pirsingom, zasto mu se toliko svidjao? Nastavio je da brise moj stomak, onda je hteo da se spusti ali je prvo trazio moje odobrenje, ja sam mu samo namignula i shvatio je da moze da nastavi, malo stidljivo je nastavio da brise donji deo mog stomaka sto je mene dovodilo do ludila. A on, necu vam reci kakav je bio ali on je vec dosta ucinio tako da je sad bio red na mene. Tako da sam ga pribila uz sebe i pocela da ga ljubim , on je bio mokar i mene je odusevljavalo kako su sa njegove kose kapljale kapi vode, stavila sam mu prst na usta, prelazeci preko njegovih usana, njegog vrata, i celog njegovog tela sa svojim prstima. Kada sam stigla do njegovog pupka, bilo me je sramota da nastavim i on je to primetio i uzeo moje ruke u svoje i stavio ih na svoje grudi, mazila sam ga po grudima, njegove ruke su me vodile. Kasnije sam imala sve vise poverenja u njega, odusevljavalo me je da otkrivam kako je on jedan muskarac koji voli i osetila sam se odlicno.
Upoznavali smo se malo po malo, znali smo da otkrivamo jedan svet nov za mene ali prelep koji smo oboje delili.
To je bila jedna carobna noc, ali nije se sve zavrsilo na tome, nastavilo se sa masazom koju mi je Cris poklonio, ponasao se kao da sam ja jedino u njegovom zivotu ali bilo je ocigledno da je to bio jedan oprostaj.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptySub Apr 26, 2014 6:03 pm

16 epizoda

24 dana bez tebe...sta da radim?

To sto smo uradili je bilo savrseno ali ja sam znala da za dva dana mora da ide. Savrseno sam razumela da je zeleo da vidi svog deku dok sam ja umirala od zelje da upoznam Ericka ali svejedno ce mi nedostajati. Posle te savrsene noci dosao je jos savrseniji dan, setali smo se plazom, i uvece smo otisli na veceru na isto mesto gde smo vecerali prvi put zajedno i onda me je vratio kuci, dok me je tesio jer sam se rasplakala, nisam zelela da budem daleko od njega.
Tog dana kada je trebao da ide, bilo je oko 10 sati ujutru kada sam ja dosla i pronasla ga sa spakovanim koferom i ne znam zasto osetila sam da cu ga izgubiti tako da sam ponovo pocela da placem.

Cris: Dul ljubavi, sta ti je?

Dul: Strah me da te ne izgubim.

Cris: To je manje od mesec dana, nece mi se nista desiti.

Dul: Osecam veliku nemogucnost, kao da ces zauvek da odes iz mog zivota.

Cris: Plasis se da cu ponovo da nestanem iz tvog zivota?

Dul: nije da ti ne verujem, samo to se desavalo ranije a sa tobom zelim da bude drugacije, jer te volim vise nego sebe ne znam sta bih bez tebe, ne zelim da nestanes ponovo.

Cris: Uvek cu biti sa tobom, obecavam da cu te zvati uvek kada budem mogao.

Dul: Volim te bb

Cris: Ja tebe obozavam malena

Dul: Mnogo ces mi nedostajati

Cris: I ti meni princezo

Zagrlio me je najjace i osetila sam kao da dodiruje nebo, znala sam da niko i nista ne moze da nas rastavi. Posle vecere otisli smo da se prosetamo po plazi, i nismo skontali da smo upali u rutinu : svako vece smo setali plazom dok su nam talasi udarali u stopala, i pesak bio medju noznim prstima, izmedju milion poljubaca i milovanja, kako cu da izdrzim toliko vremena bez njega?
Imala sam samo jednu utehu, May, moja drugarica, trebala je da dodje da zivi u Meksiku i naravno da sam je zamolila da dodje da zivi sa mnom jer su moji roditelji stalno radili tako da nikad nisu bili kuci
Sledeceg dana na aerodromu, njegov avion je trebao da krene u 10:30

Dul: Volim te puno, puno

Cris: Ja tebe obozavam

Dul: Nedostajaces mi

Cris: Ti meni vise princezo, obecavam da cu te zvati kad stignem.

Dul: Pozdravi Ericka od mene, molim te.

Cris:Bice srecan kad sazna da sam pronasao ljubav svog zivota i da ti nosis ogrlicu od Cristal

Ja sam sklonila kosu sa vrata da bih mu pokazala da je i dalje nosim, on se nasmejao

Dul: Nikad se ne razdvajam od nje.

Cris: Volim te

Dul: I ja tebe

Onda mi je dao jedan od onih dubokih i strastvenih poljubaca, i ja sam mislila da je poslednji. Bicu 24 dana bez ikoga ko ce mi oduzimati dah.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptySub Apr 26, 2014 6:17 pm

16 epizoda

Nedostajes mi...Potreban si mi ovde

Proslo je samo 2 sata od kad je prosao kroz ta prokleta vrata koja ce ga odvesti kilometrima daleko od mene, bila sam ocajna,cekala sam njegov poziv ali sam znala da nije on jer je putovao najmanje 9 sati i umirala sam od iscekivanja. Neko je pozvonio na vrata i ja sam mislila da je neko dete iz komsiluka koje nas stalno zafrkava tako da sam otvorila vrata sa zeljom da ubijem onoga ko stoji iza.

Dul: Sta hoces?!

***: Uj, kakvo raspolozenje

Dul: May, drugarice

I zagrlile smo se jako, toliko mi je bila potrebna drugarica koja ce mi pomoci da zaboravim da cu biti nekoliko dana bez Crisa.

May: Dul prelepa si

Dul: Ni ti ne zaostajes

May: Ovo moje je prirodno

Dul: Sta hoces reci da sam se ja operisala?

May: Ne, samo kazem da te tvoj decko dobro odrzava

Dul: Lose mislis, ti znas da sam ja svetica

May: Da, ti si djavo sakriven iza lika andjela

Dul: Ej, ostavi me na miru

Zagrlila me je jako, toliko smo se volele, bile smo kao sestre.

May: I tvoj decko? Htela bih da ga upoznam, mislila sam da je ovde sa tobom.

Osetila sam se cudno, ni ja nisam htela to ali dobro, morala sam da prihvatim to.

Dul: Nije ovde.

May: Onda cu sutra da ga upoznam

Dul: Neces ni tad

May: Raskinuli ste?

Dul: Ne, zaboga, ne govori to, samo je otisao da poseti dedu u Spaniji, bice tamo par dana.

May: Aha, a sa razlogom taj tuzni pogled

Dul: Pa proslo je samo 3 sata od kad je otisao a toliko mi nedostaje

May: Aj devojcice zaljubila si se kao luda

Dul: A jesam ali plasim se da ga ne izgubim zauvek.

Razgovarale smo o Crisu tog dana i kasnije otisle na spavanje kada mi je zazvonio telefon, bio je on.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptySub Apr 26, 2014 6:45 pm

17 epizoda

Poziv

Cris: Zdravo princezo

Dulce: Zdravo ljubavi

Cris: Samo sam te nazvaoo da mi nedostajes i da sam te pozeleo

Dulce: I ja tebe, da si ovde mogao bi da mi skines ovaj donji ves koji jedino imam na sebi.

Cris: Da sam tamo, skinuo bih ti ga zubima, ugasi svetlo.

Dulce: U mraku sam.

Cris: Zatvori oci i zamisli da sam tamo, samo slusaj:

Dulce: ljubavi

Cris: Ulazim u sobu sa tobom u narucju, oboje smo skroz goli, savrsena si i sve je kao i inace, spustam te na krevet, tresemo se od straha i od strasti, prelazim po celom tvoj telu jezikom. Moje ruke prelaze preko tvojih grudi dok moja usta uzimaju med sa tvojih preslatkih usana. Spustim se do tvog vrata i napravim ti jedan ugriz..

Dulce: Aj -uzdise-

Cris: PLjubim svaki centimetar tvojih okruglih i savrsenih grudi dok moje ruke prelaze preko tvoje zadnijce, nastavljam da se spustam dok moja usta ostavljaju tragove ugriza na tvom stomaku. Stavljam ruke ispod tvog donjeg vesa i moja usta osecaju tvoj dah i na mojim ledjima ostaje trag tvojih noktiju.

Dulce: ay!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!- vice-

Cris: Tvoj vrisak me jos vise uzbudjuje i pokusavam da te ucutkam dok ti grizem usnu koja pocinje da krvari, kasnije se nasi jezici pronalaze i igraju se dok tvoj jezik pocinje da prelaazi preko mojih usana osecam kako drhti tvoje telo, spojili smo ruke, i sapuces mi na uvo :

Dulce: Uzivam u ovom bolu.

Cris: U tom trenutku su nam tela prilepljena, osecam tvoje grudi na mojim, i nasi uzdasi su ispunili celu sobu i rita mog tela u tvom i povecava se moj instinkt koji se ne mogu da stanem, od sad kada je tvoje telo moje niko vise ne moze da ti sapuce na uvo i ne znam sta mi se desava ali ne zelim da izadjem iz tebe.

Dulce: Ni ja ne zelim da izadjes.

Cris: I dalje osecam tvoje nokte kako me grebu po ledjima i sa svakim poljupcem sklanjam suze iz tvojih ociju.

Dulce: I ja ne mogu da objasnim ono sto osecam, potpuno sam gluva, samo vidim zvezde i u mojoj glavi su samo reci : Christophere ljubavi, zelim da spavam zauvek u tvom narucju.

Cris: Pazljivo da te ne bih povredio izlazim iz tebe, i primecujem tvoju savrsenu figuru koja se nalazi ispod mene i izmedju poljubaca i milovanja osecam

Dulce: kako moje ruke i moja usta traze ukus raja tvog tela i tvoj miris koji nikad necu izbrisati iz mene koji ce ostati zauvek u meni.

Cris: Ljubavi

Dulce: Da?

Cris: Zeleo bih da je ovo mnogo vise nego samo obican san

Dulce: I ja, ali mislim da bi to trebali da resimo licem u lice.

Cris: ok; razumem

Dulce: Idem da spavam, ako uopste budem mogla da zaspim posle ove noci.

Cris: Samo zapamti da si ti meni sve i da bez tebe ne mogu da zivim, seti se da me odusevljavas i da si moje najvece iskusenje, laku noc ljubavi.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez EmptyNed Apr 27, 2014 4:56 pm

18 epizoda

I sta posle?

Kako cu zaspati posle toga? Kroz glavu mi je prolazilo svasta i imala sam ga tako daleko, kad bih ga imala blizu, ne znam sta bih sve bila spremna da uradim. Ali trebao mi je neki savet i za to sam imala moju prijateljicu May. Moju perverznu prijateljicu ali znala sam da ce mi pomoci.
Taman sam razmisljala o tome kada je usla na vrata i bacila se na moj krevet.

May: ludacoo

Dul: May

May: Ne znas koliko sam zelela da te vidim

Dul: Aj, toliko si mi nedostajala

May: Dobro, ali si imala ipak Crisa pored sebe, je l' stigao?

Dul: Da, sad sam razgovarala sa njim.

May: Dobro je?

Dul: Mislim da jeste, nisam ga [pitala.

May: Razgovarali ste skoro sat vremena i nisi ga pitala kako je?

Dul: Pa, imali smo druge stvari o kojima smo pricali.

May: Izgleda da je bilo zanimljivo.

Dul: Uh, nemas pojma

May: Znaci imali ste telefonski seks

Dul: May vestice

May: Znala sam!

Dul: Ako moji roditelji saznaju

May: Zaboravi na njih, oni misle da imas 3 godine.

Dul: A da, May?

May: Reci Dul

Dul: Mi jos uvek nismo..

May: sta? :O

Dul: Da, i posle ova dva puta koja sam imala sa Crisom

May: Sta 2? Hocu detalje!

Ispricala sam joj o onoj noci kada smo se kupali zajedno i o pozivu, ali kako je ona insistirala morala sam da joj ispricam detalje.

May: Wow, ja zelim jednog takvog? gde da ga nadjem?

Dul: Tako je lep moj Cris, zbog toga ne znam sta da radim, sigurno ce kad se bude vratio zeleti da zavrsimo ono sto smo zapoceli mnogo puta :$

May: i sta ti zelis?

Dul: Pa sada u ovom trenutku ne zelim nista ali kada je on sa mnom, kada me ljubi, kada mi je blizu i shvatim da smo sami imam zelju da...

May: Dul nemoj da se stidis, to je normalno, ti umires za njim i koliko vidim on balavi za tobom. To je nesto najnormalnije da zelite da provodite vreme zajedno i sce ostalo.

Dul: Da ali on je to uradio nekoliko puta vec, sta ako uprskam i izgubim ga

May: Kako mozes to da mislis? Cak ga ni ne poznajem a znam da te voli vise nego sebe samog, zaboga Dul, pokazuje ti to svakog trenutka, imao je mnogo strpljenja, uci te svemu malo po malo, sazreva sa tobom, ne mozes da sumnjas u njega.

Dul: U pravu si, niko me nije voleo kao on, sacekacu da se vrati

May: Ne znas drugarice, to je nesto najlepse sto moze da ti se dogodi, da se predas cela muskarcu kojeg volis i koji te voli. 3:)

Dul: Aj Boze, hocu da ga vidim vise, ucinio je da osetim toliko stvari, ne znam

May: Gde je neestala moja mala sestrica koja se plasila muskaraca?

Dul: Zahvaljujuci Crisu je umrla

May: Sve vise mi se svidja taj decko, pretvorio te u pravu zenu. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sponsored content





La primera vez Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
La primera vez
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce Maria y Christopher Uckermann! :: *Off Vondy* :: *Web Novele*-
Skoči na: