Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria y Christopher Uckermann!

Welcome!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ~ Mio o tuyo ~

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptySre Nov 11, 2009 10:59 am

Capitulo 24
Sta on sada radi ovde?! Morao je sad da naidje!
Dulce: sta hoces?
Alfonso: uuu...tako se ne obraca bivsem muzu..
Dulce: Alfonso, prestani da me nerviras..i reci sta hoces?
Alfosno: hteo sam da vidim..kako napreduju planovi..mislim..ti i ucker...beba..
Dulce: nikako! Sve zbog tebe!
Alfonso: mene?
Dulce. Da! I prestani da me napadas na hodnicima i ljubis!
Alfonso: dopalo ti se...
Dulce: Ne! I izadji..hocu da budem sama...

Izasao je jer je video kako sam nervozna..naravno odmah sam izasla napolje i otisla na svoje staro mesto..pored vode..osecala sam se unisteno..moj trenutno zivot nije imao smisla...ucker mi nije verovao...vise je imao poverenja u crisa..alfonso se ponasa odvratno..njegovi pogledi i dodiri mi se gade...prezirem crisa..nisam ga jos ni videla od sinoc..htela sam da se ubijem...nije mi nista bilo bitno..jedino ucker...a sada ni njega nemam...


Kada sam izasao iz Dulcina sobe sreo sam Crisa..sedeli smo u dnevnom boravku i pricali..hteo sam da ga pitam za dulce..ali nisam smeo...bojao sam se da sam pogresio..bojao sam se da je dulce u pravu..ali sam onda skupio snage i posle nekoliko minita ga upitao:
Ucker: cris...ti i ja smo najbolji prijatelji...moram nesto da te pitam..odgovorices mi istinu?
Cris: naravno...kao i uvek..
Ucker: ti si zaljubljen u dulce?
Cris: Dulce? Tvoju zenu?
Ucker: da..
Cris: Boze ucker! Kakvo je to pitanje?! Naravno da ne, odakle ti to?
Ucker: ma..nije bitno...ona mi je nesto napomenula..a ja...
Cris: poverovao si joj..
Ucker: ne..ali hteo sam da cujem to od tebe..
Cris: vidi brate..nisam hteo da ti kazem..ali..ona se meni nabacuje..ne znam sta ti je napricala...ali..nekoliko puta je pokusavala da me poljubi..a ja sam je naravno odbio..i rekao joj da je udata...
Hteo sam da puknem od besa..kako se samo usudjuje da mu se nabacuje...izasao sam besan iz kuce ostavivisi crisa samog...na izlazu sam sreo Himenu...posmatrala me je..nisam bio spreman da razgovaram sa njom posle svega i hvala bogu..bela me je spasla..naisla je iz grada...
Bela: ucker!
Ucker: bela...
Bela: dobro si?
Ucker: ne..
Bela: dodji..idemo da prosetamo...
Tako smo se udaljili od kuce..ali sve vreme pricali...prepricao sam joj sve sto mi je dulce a i cris rekao..ona me je gladala bledo i besno
Bela: kao si mogao?! Ne znas sta si uradio!!!
Ucker: sta?
Bela: Cris je kriv za sve!!! Dulce je u pravu...sve mi je ispricala...slusaj..
Ja sam sinoc..otisla ranije da legnem..ali nisam mogla da spavam i sisla sam po casu vode..nije bilo nikog u hodniku..ali sam onda naisla na dulce koja je krenula ka vasoj sobi..izgledala je nervozno..ali i uplaseno...kasnije sam saznala zasto...ali nije mi tada nista rekla..samo je nastavila da ide ka sobi...ja sam se vratila u krevet..ali sam onda ubrzo cula njen glas..dosla je kod mene sva uplakana i van sebe..pricale smo celu noc..sigurno si video njene krvave ruke?
Onda sam se setio...nije mi ni ispricala do kraja za to..bio sam glup...zasto je nisam ponovo pitao..zasto joj nisam verovao?
Bela: dok si ti bio u sobi sa onom...glupacom..ona te je trazila po imanju..kada je krenula nazad bio je mrak...zurila je kuci..ali...je cris nasao...pokusao je...da..je ..siluje..
Bio sam van sebe...kako sam mogao da sumnjam u nju..prokleti cirs..a ja sam jo rekao za..jao boze...
...ali je uspela da pobegne..nasla je neki kamen i udarila ga u glavu...odatle krv...
Ucker: jao bela...zabrljao sam..
Bela: vidim...
Ucker: gde je ona?
Bela: ne znam..nadji je sto pre..jer opet pada mrak..kasno je...a..i sprema se nevreme...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptySre Nov 11, 2009 11:00 am

Capitulo 25
Noc je vec odavno pala...vetar je poceo nekontrolisano da duva...nebo je postalo sivo i tmurno..kisa se spremala...
Ucker je obukao svoju jaknu i krenuo da trazi dulce..pretpostavljao je gde je..ali mu je trebalo dosta vremena da dotle dodje...trcao je..zeleci sto pre da je drzi u svom narucju...

Sedela sam i dalje na klupi...vetar mi je nosio kosu na sve strane...nije mi to smetalo..mislila sam o drugim stvarima...i bas kada sam osetila prvu kap kise na svojoj ruci htela sam da ustanem ali sam osetila kako mi neko miluje kosu iza ledja...htela sam da se prepustim dodiru ali sam onda shvatila da to nije on..njegov dodir bio je drugaciji...okrenula sam pogled i iza mene je stojao cris..gledao me je svojim mracnim ocima u kojima je bilo toliko mrznje...kosa mu je vec bila mokra...kisa je sve jace padala...
Cris: opet se srecemo lepotice...
odmah sam se trgla i skocila sa klupe..udaljila sam se od njega koliko god sam mogla..ali on je bio tu..to je bilo neizbezno...
Dulce: ostavi me na miru..molim te...
Cris: nije bilo lepo od tebe sto si rekla uckeru...upozorio sam te..
Dulce: molim te...
Kosa mi je bila skroz mokra...slepljena...kisa se slivala niz moju odecu...mini suknja od teksasa koju sam imala na sebi bila je natopljena vodom kao i moja bluza..drhtala sam od hladnoce...i preklinjala crisa da me ostavi na miru...
Dulce: molim te...cris..nisam ti nista uradila..
Cris: to sto si razbila moju glavu sa kamenom nije nista!
Dulce: izvini..ali napao si me..
Cris je poceo da mi se priblizava. Isla sam unazad...zaboravljajuci da se iza mene nalazi reka..zgazila sam u vodu svojim vec mokrim nogama...
Cris je dosao do mene...i poceo da me miluje po licu...
Cris: poljubi me dulce..
Dulce: Ti si lud!
Okrenula sam se da skocim u vodu ali me je cris uhvatio za ruku i privukao k sebi...osetila sam kako mi nesto metalno naslanja na glavu...
Cris: jos jedan pokret lepotice i raznecu ti glavu...
Drhtala sam zarobljena izmedju njegovih ruku...nisam znala sta da radim..kisa je i dalje pada sve jace...pocelo je da grmi...nisam smela da se pomeram...
Cris: sad ces da me poljubis...
Dulce: pre cu umreti idiote!
Cris: sama si trazila!
Bas kada je cris hteo da opali pistoljem cula sam sebi najdrazi glas..
Ucker: Pusti je!!!!

Od jednom sam osetila olaksanje..sada kada sam videla njego lice..negove predivne oci..znala sma da ce sve biti u redu..gledao je u mene sa toliko neznosti ali i straha...
Cris: ucker! A ovo postaje sve zanimljivije!
Ucker: odmah da si je pustio! Cujes li!
Drhtala sam i dalje sa pistoljem na glavi...i gledala u uckera sve vreme...
Cris: ne nameravam da te slusam! Ona je sada moja! Jel tako dulce?
Krenuo je ka mojim usnama i na silu me poljubio...poceo je da me miluje po celom telu..drugom rukom dok je pistolj drzao u drugoj...pokusavala sam da se otrgnem ali nisam uspela..drzao me je cvrtso..gadio mi se svaki njegov dodir...
Ucker: idiote!!!
Ucker je krenuo ka meni trceci...
Ucker: Pusti je! Nikada nece biti tvoja!
Kada se nalazio nekoliko koraka od mene...cris se okrenuo ka njemu i uperio pistolj u njega...ucker je zastao..
Cris: ni makac..vise...
Pocela sam jos vise da drhtim...nisam zelela da nastrada...
Dulce: nemoj cris!!! preklinjem te!
doslsa sam do njega i stala ispred...
ucker: Dul, skloni se!!!
Nisam ga slusala...samo sam gledala u pistolj...
Sklopila sam ruke i prisla crisu...spustila sma se na kolena ispred njega...plakala sam i pokusavala da spasim uckera..
Dulce: molim te..ucinicu sve sta zelis..samo ga pusti...molim te..
Osecala sam se uzasno...ili bolje reci ocajno...

Klecela je u vodi na ovoj kisi..sva mokra..i pokusavala da spasi moj zivot...a ja..ja sam bio debil..jer joj nisam verovao...hteo sam da se ubijem...da sam postupio drugacije..ovoga ne bi bilo...
Ucker: dul!!! Ne radi to!!! Pomeri se!!!
Cris: ovako je vec bolje...
Ucker: ostavi je!!!
Cris me je ponovo zgrabio rukama i izvukao iz vode...vukao me je na drugu stranu..ucker je jos uvek stojao ne znajuci sta da radi...
Cris: videcemo se ucker...
Krenuli smo na drugu stranu...okrenula sam se i pogledala u uckera...

Njen pogled bio je previse bolan za mene...oci su joj bile prepune suza..voda joj se slivala niz citavo telo...bila je skroz mokra...kisa je i dalje pada..sa mesavinom grmljavine...nisam mogao da dozvolim da je odvede...

Bio je to moj poslednji pogled u njegovom pravcu..okrenula sam se ka crisu...hodao je velikim koracima...nije se okretao...ali sam onda osetila kako padam...kako me cris pusta...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptySre Nov 11, 2009 11:03 am

Capitulo 26
...ali sam onda osetila kako padam...kako me cris pusta...

Odjednom sam se nalazila na zemlji...otkotrljala sam se skroz do vode...brzo sam okrenula pogled ka crisu da vidim sta se desilo...oboje su lezali na zemlji...ucker ga je udarao pesnicama po licu..preturali su se i medjusobno tukli...
Kisa je padala i sve je bilo mracno..nisam mogla da ih gledam..brzo sam ustala i potrcala ka uckeru da mu pomognem ali kada me je primetio..
Ucker: Dulce bezi odavde!!!
Dulce:ne ostavljam te ovde!
Cris je ponovo skocio na njega i bacio ga na zemlju...ali ucker je znao dobro da se odbrani...posle sledeceg udarca pesnicom cris je pao ponovo na travu..ovog puta nije se pomerao...

Stojala sam nedaleko od njih..kisa se slivala nad mnom...plakala sam...ali od srece..sto se sve dobro zavrsilo...ucker je potrcao ka meni a ja sam sirom rasirila ruke...zagrlio me je snazno...a ja sam jos uvek plakala u njegovm narucju...drhtala sam od hladnoce ali i straha...usne su nam se spontano spojile...i oboje smo uzivali u poljubci i kapljicama kise koje su padale na lase lice...
Ucker: ššš...gotovo je..
Nisam progovarala..samo sam uzivala u njegovom pogledu i dodiru...
Ucker: idemo odavde...mokra si...uzmi moju jaknu...
Skinuo je svoju jaknu sa sebe u obmotao je oko mene..vec sam se osecala bolje..cim sam osetila njegov miris na sebi..krenula sm da hodam ka kuci..on je isao za mnom...al onda...onda sam cula pucanj...

Nisam ni stigla da se okrenem kada sam cula uzpaniceni uckerov glas
Ucker: bezi dulce!
Okrenula sam se naglo i videla uckerovu ruku kako krvari...cris je stojao pored vode..i drzao pistolj u ruci...

Prestravila sam se..odmah sam krenula prema uckeru...priblizila sam mu se..
Ucker: rekao sam ti da ides! Nisi cula!
Dulce: necu da te ostavim!
Pogledala sam njegovu ranu koja je krvarila na kisi...

Pogledala sam i crisa koji je u tom trenutku hteo da i mene da upuca..ali sam imala srece...okliznuo se jer je stajao pored reke i zavrsio u vodi...rekla sam uckeru..
Dulce: idemo odvade! Brzo...
Zagrlila sma ga i stisla njegovu ranu na sta je on reagovao
Dulce: krvaris...
Ucker: nije strasno...samo me je okrznuo metak...
Dulce: ne mozes ovakav do kuce..oboje smo mokri..prehladicemo se..
Ucker: ako pozurimo..
Dulce: nista od toga...prenocicemo na drugom mestu...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptySre Nov 11, 2009 11:05 am

Nastavili smo da hodamo po kisi i mokroj travi...odeca nam je bila uzasno mokra i natopljena..i moja i njegova puna vode i blata...drhtala sam jos uvek od hladnoce...dok je njegova ruka jos uvek krvarila...hodali smo nekoliko minuta kada se shvatila da smo stigli..kroz krosnje drveca niz koje je sipila voda videla se..kucica...ista kao i uvek...
Probili smo se kroz drvece i stigli do nje...bila je stara i mracna...nisam ulazila u nju petnaest godina...prozori se nisu videli od prasine dok je sve okolo nje bilo natopljeno i puno bara...
Ucker: kakava je ovo kucica?
Dulce: ovde sam provodila vreme kao mala...kada sam imala pet godina..
Ucker: ostacemo ovde?
Dulce: ako nadjem kljuc...treba da je ovde negde...

Ucker se naslonio na ogradu oko kuce dok sam se ja skroz priblizila kuci i dosla do vrata..bila su stara...drvo je potamnelo..vreme je ucinilo svoje...secam se kada sam dolazila ovde...bilo je prelepo..podigla sam ruku iznad vrata i u udubljenu izmedju vrata i zida napipala kljuc...bio je zardjao od kise..ali sam uspela da ga ocistim..
Dulce: dodji..nasla sam ga...
Gurnula sam kljuc u vrata i otvorila ih naglim pokretom...
Sve je bilo previse mracno...nista se nije videlo..samo senka od mesecine...
Ucker: nista se ne vidi...
Dulce: ovde je bila pre sveca...dodji..
Pruzila sam ruke ka njemu i dovela ga do jedinog kreveta u sobi...sedi ovde..
Otisla sam da nadjem svecu...sve je bilo tu gde sam ga i poslednji put ostavila..a raspored sam znala na pamet...
Uzela sam svecu u ruke i upalila je..bilo je bolje...
Svetlost plamena je obasjala sobu...bilo je prljavo..i puno paucine...prasine..ali jos uvek lepo..malo..i intimno...
Ucker: lepo je..
Dulce: moram da ti previjem ranu...
Ucker: nema potrebe..
Dulce: naravno da ima..
On je jos uvek sedeo dok sam ja trazila zavoj..znam da ga ima negde..nasla sam ga posle nekog vrmena..uzela sam malo alkohola natopila malo zavoj i sela pored njega...

Oci su joj bile prelepe..sijale su pod svetloscu svece...kosa mokra...kao i njena koza...i odeca..izgledala je prelepo..zeleo sam da je poljubim ovog trenutka..zeleo sam da budem moja...

Gledao me je nekoliko minita...osecala sam se neprijatno..ali mi je prijalo..naravno da jeste..njegov ocaravajuci pogled....
Dulce: aa..skinices majicu?
Ucker: ..naravno...
Jedin potezom skinuo je majicu...priblizila sam njegovu ruku i obrislaa krv...polako sam naslonila zavoj na ranu...
Ucker: aaa..
Dulce: izvini..malo pece..
Ucker: u redu je..
Namotala sam jos zavoja oko ruke..dok me je on sve vreme gledao...u moje oci i moje usne..otkinula sam komad moje bluze i pocela da zavezujem zavoj...
Ucker: imas neverovatne ruke..
Samo sam se nasmejala...
Ucker: i..neverovatan dodir...
Sada sam vec pocela da crvenim..osetila sam...i postala sam nervozna...on je to primetio i odmah presao na drugu temu..
Ucker: treba da se presvuces..skroz si mokra...
Dulce: bojim se..da..nemam stvari ovde..samo neki prekrivaci...
Ucker: uzmi bilo sta...prehladices se..moras to da skines..

Gledala sam ga...osecala sam se neverovatno..njegov pogled me je skroz zacarao...osecala sam neku neznost...zelela da me poljubi..gledali smo...dok ja nisam rekla..
Dulce: aa...da..potrazicu ih...
Kuca nije bila velika...svega jedna mala prostorija..ali bilo je svega...sto nam je trebalo u tom trenutku..naravno sem moje suve odece...

Posle nekoliko minuta nasla sam dva vela prekrivaca...
Dulce: nasla sam..evo ti jedan..
Dodala sam mu prekrivac..obmotao ga je oko sebe dok sam ja samo stojala paralizovana sa prekrivacem u ruci..trebalo je da se presvicem..tu...aaa...ispred njega...kao to da izvedem?
On je to primetio...nazalost...
Ucker: aa...pa..hoces da izadjem?
Da izadje napolje..po kisi...naravno da ne..
Dulce:aa..ne..napolju pada kisa..samo se okreni..vazi?
Nasmejao se...
Ucker: ako to zelis...Laughing
Orenuo je glavu u drugom smeru...ja sam pocela da se skidam


Glava mi je bila okrenuta prema prozoru..ali..bila je..jedan dobra strana tog prozora..odsjaj...i samim tim..mogao sam da vidim njenu senku...polako je skidala suknju, a odmah zatim i majicu...i obmotala je prekrivac oko sebe...bila je jednostavno prelepa... I love you

Dulce: gotova sam..mozes da se okrenes...nisi gledao jel tako?
Ucker: ne..naravno da ne...Laughing
Dulce: smesno je nesto?
ucker: ne..uospte..)

Sedeli smo oboje u tisini i gledali korz prozor..on na krevtu a ja na stolici malo dalje...bilo mi je hladno...jos uvek sam drhtala...nije bilo grejanja u kuci...a napolju je zahladnelo zahvaljujuci kisi...kosa mi je bila mokra pa mi je zima prolazila po ledjima...posmatrali smo se neko vreme...
Ucker: dodji ovamo...
Nisam znala sta da uradim..ali.jedno je bilo sigirno..zelela sam ga pored sebe...pa sam lagano ustala i sela pored njega...
On se povukao ka naslonu kreveta i naslonio na neki prasnjav jastuk...
Ucker: lezi pored mene..
Legla sam pored njega...atmosfera je bila napeta...
Ucker: dul..necu da te pojedem...dodji..
Rasirio je jednu ruku ka meni i zagrlio me cvrsto...osetila sam toplinu..
Ucker: hladno ti je? Osetim kako drhtis...
Dulce: ..malo...
Zagrlio me jos jace i spustio moju glavu na njagovo rame...
Ucker: ugrejaces se...
I poljubio mi mokru kosu...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptySre Nov 11, 2009 12:25 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Capitulo 27
Lezali smo u zagrljaju grejuci jedan drugog...bilo je savrseno..najlepsi momenat u mom zivotu...zvuci kise kako pada na lisce drveca, i predivan odsjaj svece na nasim telima...moja glava na njegovom ramenu i njegov predivan dodir na mojoj mokroj kozi...
Jos uvek sam malo drhtala..ali ovog puta od straha...od tolike zelje da ga poljubim i budem sa njim...razmisljala sam o svemu..o..crisu...alfonsu...himeni...ali sada mi niko nije bio vazan..samo on i ja...

Carobnu tisinu prekinuo je njegov fascinantan glas
Ucker: dul?
Dulce: mmm?
Zabacila sam malo glavu ka njegovoj ruci ne dizuci je sa njegovog ramena i gledala u njegove oci...
Ucker: sto se tice...
Stavila sam mu prste na usne...
Dulce: šššš..nemoj sada..nemoj da pokvaris ovo...
Ucker: ali...bitno je...hocu da znas..da..
Dulce: znam...

Ponovo sam skrenula pogledom...opet je bila tisina...prelazio je svojim prstima po mojoj kosi..milovao me po vratu...rukama..licu...dodiri su bili neverovatni...na svaki sam se ponovo najezila...i na svaki me je neki drugi osecaj obuzimao...on je to znao..radio je to namerno...

Njena neverovatna kosa..njen miris me je cinio ludim..nisam mogao da se obuzdam...morao sam da je dodirnem...njena prelepa koza....bila je savrsena..apsolutno savrsena...

Onda je svojim rukama dosao do mojih nogu..poceo je da me miluje po kolenu...butinama..zabacila sam glavu i zatvorila oci...
ucker: volim te dulce...zelim te...
napokon....napokon reci koje sam sanjala..reci koje sam zelela da cujem iz njegovih usta...to sam zelela..nista vise..
otvorila sam oci...i blago se nasmejala...
Dulce: i ja tebe volim ucker...izludjujes me...ne mogu vise...

Spustio je glavu do mojih usnana i strasno me poljubio...Njegove usne bile su na mojim..njegov miris i njegove slatke usne..ucinile su me potpunom...poljubac i dodiri..doprineli su da trenutak bude jos lepsi...talas emocija prolazio je kroz moje telo...
Nastavio je da me ljubi po vratu...

Osecao sam miris njene koze..bila je jedinstvena...njena crvena kosa po ramenima..njen ukus usana...

Prekrivac je polako poceo da spada sa mene...ali pre nego sto je bilo sta uradio ...
Ucker: dul..samo ako zelis...
Pogledala sam ga sa neverovatnom zeljom...
Dulce: zelim ljubavi...ocajno zelim...
Nastavio je da me ljubi ..i moj prekrivac je napokon skroz pao sa mene...

Znate sta je bilo Laughing
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptySre Nov 11, 2009 12:26 pm

Capitulo 28
Dan je osvanuo...suncevi zraci su me probudili...otvorila sam oci i videla predivano jutro...nije bilo ni znaka od kise...samo sunce...ucker je lezao pored mene sa rukom oko mog struka...polako sam pomerila njegovu ruku i uspela da se izvucem...obmotala sam prekrivac oko sebe i ustala da otvorim prozor...

Sirom sam otvorila prozor i izbacila glavu napolje..vazduh je bio prelep..cist i svez...na travi je jos uvek bilo kapljica kise..ali dan je bio prelep...pun topline i neznosti...posle onakve oluje..nevremena..nastupio je raj...razmisljla sam kako trebamo da se vratimo na imanje kada sam osetila njegove nezne ruke oko mog struka

Ucker: dobro jutro mala...
Volela sam da me tako zove..osecala sam kao njegova...
(nezno me je poljubio u vrat i naslonio glavu na moje rame)
Dulce: dobro jutro
Ucker: o cemu razmisljas?
Dulce: o svemu...ali prvo o nama...

Podigao je glavu i okrenuo me ka sebi...
Ucker: sinoc je bilo prelepo...
Dulce: jedinstveno....hvala ti..
Ucker: hvala tebi...
Poljubio mi je usta
Dulce: trebamo da se vratimo...sigurno brinu...
Ucker: ako zelis...ali..moramo da razgovaramio..o...o..crisu...
Dulce: kada dodjemo na imanje...idemo sad...samo da obucem odecu..osusila se..
Ucker me je vragolasto pogledao i nasmejao se..
Ucker: sada ne moram da se okrecem?
Dulce: hahaha....ne moras...bb...ne moras...

Bela: predivno jutro
Izabela: ha..kao i svako drugo...
Bela: ne umes da uzivas..vidi kako je divno..oseti vazduh...posle kise..
Izabela:zivis u bajci...bolje se pobrini da uzmes novac od dulce
Bela: prestani izabela..rekla sam ti..nema novca..
Izabela: meni je potreban...ja sam ti sestra...
Bela: ima i drugu sestru...
Izabela: ne lupaj..ona je glupa...nije ni za sta...
Onda je izasao alfonso...
Alfonso: jos nisi stigli?
Bela: ko?
Alfonso: Dulce i ucker?
Izabela: zajedno su?
Bela: verovatno...otisao je sinoc da je trazi...
Izabela: evo ih...
Priblizavali su nam se..prilicno zadovoljni i srecni..mogla sam da primetim..sto je naravno iznerviralo alfonsa...
Alfonso: dodjavola...(promrljao je ne bi li ga neko cuo)
Bela: Dobro jutro!
Dulce: Dobro jutro bela!
Bela: predivno jutro?
Dulce: bozanstveno!
Ucker: Dul...ljubavi..hoces kafu?
To je bio prvi put da je tako nazove..ispred nas...alfonso je odmah otisao...
Dulce: hocu..hvala...
Izabela je otisla za alfonsom...
Ucker: donecu ti...(usao je u kucu)
Bela: sredili ste nesuglasice?
Dulce: da...bilo je divno..
Bela: drago mi je zbog tebe...

Usao sam unutra da bi doneo dulce kafu...ali ovog puta nisam imao srece..naisao sam na nju..dok sam sipao kafu..prisla mi je sa ledja..
DH: raspolozen si za jos jednu noc?
Bio sam besan...
Ucker: ostavi me na miru! Ne zelim nista sa tobom!

Osecao sam se cudno jer sam gledao u istu dulce...kao da sam njoj govorio..ali u sustini..ovo je bila zena mnogo drugacija od dulce...
DH: iste smo...zar ima razlike?
Ucker: ima! Ona je lepsa, bolja, plemenitija, sladja, privlacija, iskrenija..i sve mnogo bolje od tebe...zato nemoj da se poredis sa mojom zenom...nisi joj ni do kolena..
Okrenuo sam se sa kafom u rukama i izasao napolje...
DH: zazalices cristofere..za ovo...zazalices...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptySre Nov 11, 2009 12:28 pm

Capitulo 29

Posle popodnevne kafe na terasi svi su otisli svojim sobama...i provodili vreme na svoj nacin...

Sedela sam na terasi svoje sobe kada mi se ucker priblizio...i sagnuo glavu da me poljubi...
Ucker: sta radi najlepsa zena na svetu?
Dulce: hm...uziva u poljubcima najboljeg muza na svetu...
Ucker: hahahah....to si lepo rekla..
Seo je pored mene na dvosed...i podigao me sebi na noge..sedela sam mu u krilu...
Dulce: a...kad smo dosli...prvi put..si me nazvao ljubavi...
Ucker: smeta ti?
Dulce: ne..naravno da ne...odusevljava me..
Ucker: ljubavi moja...
Ponovo me je poljubio...poljubac je bio sve lespi..sve strastveniji...polako me je polozio na dvosed...jos uvek smo se ljubili....onda sam osetila njegove usne na mom vratu...znala sam da ovako nastavi..necu moci da izdrzim...
Dulce: u..cker.....bb...
Ucker: mm...
Dulce: ne..sada...
Stao je..vratio se mojim usnama i poljubio me..
Ucker: volim te dulce...
Dulce: i ja tebe...
Ucker: ne zelim da se ovo nikada zavrsi...
Dulce: ni ja..zelim te uvek pored sebe...
I zaista sam zelela..ali da li ce mi se zelja ispuniti?

DH: sada znas sve...
Xxx: to nema smisla
DH: to je istina draga...
Xxx: ali meni je u stvari i svejedno..
DH: ne mozes tako da pricas..ipak je on..
Xxx: dobro..poslusacu te...
DH: to je najbolje..videces...

Prolazila sam pored njegove sobe kada sam silazila na prvi sprat...zaustavila sam se...i gledala u zatvorena vrata...da li je opet sa njom...da li je zaista voli...pocela sam da ludim..jel to znaci da osecam nesto prema njemu...da me privlaci? Stojala sam tako kada su se vrata iznenadno otvorila i on je stojao ispred mene...sa nekom kosuljom koja mu je savrseno stojala...i farmerkama...osmotrila sam ga od glave do pete...kao i on mene...nosila sam svoju usku crnu haljinu..znam da sam dobro izgledala...stigao je do mojih ociji...
Alfonso: treba ti nesto?
Potpuno sam se izgubila...nisam bila svesna da sam stojala ispred njegovih vrata
Bela: aa..ne...ne..samo..ovaj..krenula sam dole...u dnev..
Video je da sam skorz zbunjena i nerovzna...ispruzio je svoju ruku i obuhvatio me oko struka snazno...privukao me je k sebi...uvukao unutra u sobu...naslonio na vrata...i sapnuo mi je na uvo...
Alfonso: ccccc....laz bela...treba ti nesto...
Osetila sam njegov dah na mom vratu...pocela sam da drhtim...poceo je da nezno ljubi po vratu...
Bela: al..fo...nso...prestani....
Nisam dolazila do daha..jedva sam pricala...bila sam previse uzbudjena...
Alfonso: ne zelis da prestanem...potrebno ti je ovo...jel tako..to je ono sto ti treba...moji poljupci...
Poceo je da mi skida bratele haljine..milovao me je...samo sa cutala...
Alfonso: prihvticu to kao da...
Osetila sam kao je pruzio ruku iza mene i zakljucao vrata...cvrsto me je podigao i sledece cega se secam..bila sam na njegovm krevetu...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptySre Nov 11, 2009 12:35 pm

Capitulo 30

Lagano sam ovarala oci..osecaj je bio neverovatan...sunce je ulazilo kroz prozore...podigla sam se i onda se setila...nalazila sam se u njegovoj sobi..i njegovom krevetu...odjednom sam se osecala uzasno..ocajno...prljavo...sta sam to uradila? Znala sam da ne smem, a opet sam pala na njegove reci...koja sam ja glupaca..njega nije bilo pa sam brzo nasla svoju odecu, obukla se i sva rascupana polako otvorila vrata...prvo sam pogledala da l inekog ima u hodnuku...i onda lagano se iskrela iz njegove sobe..ali ocigledno nisam dobro pogledala...
Ucker: bela?
Upalsila sam se..
Bela: ucker!
Ucker: sta ti je sa kosom?
Bela: a..pa..lose sam spavala...
Ucker: si videla dulce?
Bela: aaaa...pa..tu je..negde..
Onda je izgleda shvatio...polako se nasmejao i gledao u vrata...
Ucker: haha...bela...ti...ti si...
Bela: uf..dosta! ni reci o tome..molim te...
Ucker: od mene nece saznati...
Bela: kad smo vec kod tajni..kako napreduje..ono?
Ucker: dobro..sve je gotovo..samo jos moj potpis...
Bela: tako je najbolje...idem sad..
Ucker: sredi se ..izgledas ocajno...
Jos jednom se nasmejao i krenuo ka svojoj sobi...

DH: ovo nije bila dobra ideja..
Xxx: naravno da jeste...
DH: nije...ne naopredujem..on voli nju...
Xxx: to su gluposti...to je samo zbog testamenta..i imanja...
DH: mislis da ce se vratiti alfonsu?
Xxx: naravno...

Sredila sam se...nabacila malo sminke..ocesljala...pogledala se poslednju put ogledalo..

[You must be registered and logged in to see this link.]

Odlucila sam da sidjem u dnevni boravak..pa ako bude tamo...suocicu se sa njim...sisla sam dole...i odmah ugledala njega...izabela je sedela za klavirom i svirala njenu omiljenu pesmu dok je on sedeo pored..sa casom vina u ruci..gledao je u mene
Odmah sam se potresla...kako ga nije sramota...zna da je dulce bila spremna da se zrtvuje zbog imanja..jos uvek je juri ne bi li je poljubio...jos je i sa...a sad mu i ja trebam...nisam to trebala da dozvolim...prosla sam pored njega..veoma hladna i uputila se ka dvorisu...

Ali pre nego sto sam uspela da izadjem opt sam osetila njegove ruke kako me ubuhvataju oko struka....povukao me je iza zavese da nas izabela ne bi videla...bio je nekoliko milimetra od mojih usana...
Alfonso: nije ti se dopalo?
Gledala sam ga sa gadjenjem...prezirala sam samu sebe sto sam to uradila..ali bilo je.bilo je...savrseno..ne mogu da lazem samu sebe...zelela sam ponovo da osetim..ne! dosta bela! To nije u redu!
Alfonso: mozemo da ponovimo...ako zelis...mada...moram da priznam..da je..dulce...bolja od tebe...
Kakav idiot! Odvratan je! Ali ako zeli igru, dobice igru!
Bela: skloni se od mene!
Gurnula sam ga snazno i otisla u sobu...

Sedeo sam na terasi sobe i razmisljao gde moze da bude...ali kada sam malo bolje bacio pogled ka dvoristu video sam je...nisam mogao da je ne vidim..svako bi je primetio...lezala je pored vode na lezaljci...izgledlala je jedinstveno...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Njena kosa koja se presijavala na suncu...njena koza...cak i njen miris koji sam mogao da osetim...
Nije primetila da je gledam...suncala se i uzivala u predivnom pogledu...

Lezala sam i razmisljala o meni i uckeru...vreme je brzo prolazilo...ostalo je jos samo cetiri meseca...nikada nisam verovala da cu se zaljubiti u njega..a sada.ne mogu da zamislim svoj zivot bez njega...njegovog prisistva...ali..onda sam se setila imanja..i bebe..nismo pricali o tome od kad smo zajedno...a proslo je dosta vremena....tako sam razmisljala kad...

Bas kada sam zeleo da sidjem i izadjem napolje..da je poljubim..i kazem joj koliko je volim..moj pogled se pomerio u u drugom pravcu..u onom u koji je i ona sad gledala...

Gledala sam u zenu koja se mi polako priblizavala....izgledala je otmeno, lepo..

[You must be registered and logged in to see this link.]
Prisla mi je....
Xxx: izvinite...trazim Cristofera...Cristofera Uckermana

Gledao sam u nju..nisam verovao..ona je tu...ona...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptySre Nov 11, 2009 12:37 pm

Capitulo 31

Gledao sam u nju..nisam verovao..ona je tu...ona...
Molio sam se samo da ne razgovarara sa njom..samo da joj ne kaze...volim dulce..ne zelim sve uporopasti...

Ustala sam ne bi li je bolje pogledala..sunce mi je islo u oci...a njena prirodna lepota bila je ispred mojih ociju...
Dulce: izvinite, a vi ste?
Fatima: Fatima Uckerman

Moje srce pocelo je da udara kao ludo...secanje je pocelo da navire u mojoj glavi...ponovo sam se nasla u sobi gde smo citali testament..tu sam cula to ime..da..naravno...sad sam se setila..nisam nikada pitala uckera za nju...nisam znala da ima sestru...

Dulce: Nikada mi nije pricao o svojoj sestri...
Fatima: izvinite?

Pogledala sam je u oci malo zabrinuta...zasto me je tako cudno gledala

Posmatrao sam ih..pricale su...noge su pocele da mi drhte..odlucio sam da je bolje da sto pre sidjem...brzo sam izasao iz sobe i krenu ka dvoristu...

Dulce: Vi ste mu sestra, jel tako?

Ona me je pogledala i slatko se nasmejala...

Fatima: salite se?

Zasto misli da se salim?
Posto nisam odgovorila ona je nastavila..

Fatima: ja sam mu zena
[You must be registered and logged in to see this link.]

Moje srce pocelo je jos vise da udara...osecala sam da cu doziveti nervni slom...konci u meni su poceli polako da pucaju i cekala sam trenutak kada cu pasti...gledala sam je bledo...i..sa neverovatnim osecajem...disala sam sve brze..udisala vazduh da bi dosla k sebi..da bi nesto rekla...

Pozurio sam...trcao sam...izasao napolje..ali po njenom izgledu zakasnio sam...
Stojao sam ispred kuce iz daleka gledao u nju...njene oci su se automatski okrenule prema meni...gledala me je sa toliko mrznje...nisam smeo da joj pridjem...

Nisam mogla da verujem..moje oci su se napunile suza...gledao me je kao da sam ja kriva..kao da sam suvisna..stojim tu kao budala pored njegove zene..a on...on nas gleda i ceka kada cemo poceti jedna drugu da cupamo za kosu...pravio je idiota od mene svo ovo vreme...pristao je da se ozeni sa mnom samo zbog sazaljenja..spavao je sa mnom samo zbog imanja...nije me nikada voleo..sve je bila laz...

Fatima: izvinite, dobro ste?

Nisam bila u stanju da joj odgovorim...jos jednom sam je pogledala i brzo potrcala ka kuci...i dosla do njega...i na sekind zastala...stojao je ispred mene i gledao me u oci...kako je samo smeo..kako ga nije sramota...osetila sam toliku mrznju prema njemu...ali i ljubav..proklet bio!!!! Volim ga! Obozavam ga!!!!

Video sam bol u njenim ocima...bile su u suzama...nisam zeleo da se to desi...nisam..nisam kriv.samo sam se zaljubio...ocajno sam se zaljubio u nju...i sada...sada ispastam zbog toga..jer je bila zabranjena za mene...

Zatvorila sam se u sobu..zakljucala vrata i naslonila se na njih...plakala sam, guseci se u suzama...spustila sam se na pod i svoje lice obuhvatila rukama..naslonila se na kolena i u tisini plakala...padao je mrak..zvezde su izlazile...a..ja..ja cu tu predivnu mesecinu cekati placuci i zaleci za njegovim usnama kao i dodirom...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptyČet Nov 12, 2009 2:15 pm

Capitulo 32

Stojao sam tako i gledao u Fatimu...stojala je jos uvek pored vode...onda je izletela bela napolje...
Bela: ucker! Sta si sad uradio?! Uletela je u sobu placuci!
Ucker: a...evo ono sam uradio...(podigao sam u ruku i pokazao u pravcu fatime)
Bela: Ijaoooooooo...pa sta ona radi ovde?
Ucker: ne znam! Dulce zna!
Bela: jaooooooooo!!!! Pa si joj rekao?
Ucker: Sta?!
Bela: pa da se razvodis?!
Ucker: ne!
Bela: jesi glup! Zasto nisi!!!!
Ucker: nisam imao priliku!
Bela: Nisi imao priliku???!!!!
Ucker: ne deri se na mene!
Bela: Ni ti na mene!!!

Onda smo oboje zacutali...pogledao sam je sa..tugom...znala je kako se osecam..zagrlila me je...
Bela: izvini...
Ucker: u redu je..izvini i ti..
Bela: idi..fatima ceka..a ja cu probati da razgovaram sa dulce...
Ucker: hvala ti...

Polako sam joj se priblizio...nisam je video nekoliko meseci...jedini nas konatkt bio je preko advokata...
Ucker: Sta radis ovde fatima?
Fatima: aj...kako me to pozdravljas...
Priblizila mi se i poljubila me u obraz...
Ucker: zasto si dosla?
Fatima: pa da te vidim..i licno ti odnesem da potpisem razvod...
Ucker: cuo sam se sa advokatom..mogao sam to i bez tebe
Fatima: izvini...nisam znala da ne zelis toliko da me vidis...
Ucker: nije to nego...ono malo pre....dulce...
Fatima: tvoja nova zena?
Ucker:da...sta si joj rekla?
Fatima: jao..izvini..nisam znala..ja sam se predstavila kao tvoja zena
Ucker: fatima!
Fatima: pa izvini...nisam znala da je ona...
Ucker: nema veze..objsnicu joj..dodji..idemo unutra..

Dosla sam do njenih vrata..ali kada sam pokusala da ih otvorim..nisam mogla..bila su zakljucana..
Bela: dulce?
Bela: dulce, otvori mi..ja sam..bela
Bela: dulce?!
Bela: dulceee!!!!
Bela: dulce, ne igraj se..javi se...dulce!
Onda sam se smirila...naslonila sam glavu na vrata i cula kako place..nisam htela da joj smetam.htela je da bude sama...krenula sam se da to kazem i uckeru ali sam naletala na alfonsa..
Alfonso: gde si lepotice...)
Bela: skloni se od mene...
Alfonso: docices veecras kod mene?
Bela: samo ti sanjaj...
Ostavila sam ga i sisla dole udnevni boravak..fatima i ucker su pricali..ali su zastali cim sam se ja pojavila
Ucker: kako je?
Bela: lose...nije htela da mi otvori...cao fatima
Fatima: cao bela...
Ucker: ostani sa fatimom idem ja da pokusam..moram da razgovaram sa njom...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptyČet Nov 12, 2009 2:16 pm

Capitulo 33
Dosao sam do njenih vrata...prvo sam pokucao ali posto nije odgovorila resio sam da je pzovoem...
Ucker: Dulce, molim te..otvori mi...molim te, moramo da razgovaramo...

Lezala sam na krevetu...moj jastuk bio je mokar od mojih suza...slusala sam njegovo glas iza vrata...nisam zelela da ga slusam, nisam zelela da cujem njegovo objasnjenje, nisam zelela da me opet laze...
Ali bio je uporan...

Ucker: dul...molim te...molim te mala...otvori vrata...

Suze su mi jos jace lile niz obraze..obozavala sam kad me tako zove...neka jeza je prosla kroz moje telo...nisam imala snage da ustanem...

Ucker: bb..samo minut, molim te...

Uspela sam da skupim snage i ustanem...prisla sam vratima i naslonila sam se na njih..mogla sam da osetim njegov dodir sa druge strane vrata, osecala sam njegov dah..mogla sam da vidim te predivne oci...podigla sam glavu i udahnula..otvoricu mu vrata..zelela sam da mu kazem sve sto osecam...
Spustila sam ruku na kvaku vrata i polako okrenula kljuc...otvorila sam vrata i odmah udaljila od njih...cula sam njegove korake..usao je i zatvorio vrata za sobom...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ucker: dulce, molim te, moras da me saslusas
Dulce: ne zelim ucker..ne zelim da slusam vise tvoje lazi
Ucker: nisu lazi!
Dulce: a ne! Sve one tvoje reci, svi oni tvoji poljubci!!!
Ucker: Bili su istiniti, ja tebe volim!
Dulce: prestani!!!! Ne mogu vise!!!
Prisao mi je i uhvatio me za ruku...
Ucker: dulce, moras da me saslusas!
Otrgla sam se iz njegove ruke...i nastavila da setam po sobi
Dulce: Sta hoces da mi kazes?! Da si vec ozenjen!
Ucker: razvodim se dulce!!! Ozenio sam se sa tobom jer sam to zeleo! Vec sam bio porekuo razvod!
Dulce: lagao si me ucker!!!!! Svo ovo vreme si me lagao!
Ucker: dulce..smiri se...ovo je istina...
Dulce: idi..ostavi me...molim te...
Ucker: zasto ne razumes!!! Mi se vise ne volimo..nema nista izmedju fatime i mene!
Dulce: ovo je bila greska!! Nisam nikada trebala da pristanem na vencanje! Ni na ovu igru
Ucker: znas i sama da to nije sitina, ne mislis tako...

Prisao mi je, ponovo uhvatio za ruku...bio mi je tako blizu...gledao je u moje oci...
Ucker: ne mislis tako...
Dulce: o, da...mislim...

Tu se zavrsio nas razgovor..izasao sam iz njene sobe ostavivisi je samu..nisam znao sta vise da uradim..rekao sam joj sta sam imao...a nije slusala...
Otisao sam u sobu...nisam zeleo nikoga da vidim...

Otpratila sam Fatimu do svoje sobe...zelela je odmah da ode ali sam joj rekla da je bolje da ide ujutru...vec je bilo kasno...krenula sam ka sobi..isla sam hodnikom kad sam odjednom osetila neciju ruku...kako me je povukla...snazno me je povukao u svoju sobu i zatvorio vrata..
Alfonso: nemoj mi reci da nisi htela da svratis...a..?
Bio je naslonjen na mene...pocela sam da gubim kontrolu...
Bela: alfonso, pusti me!! Ovo je bila greska!
Alfonso: jel si sigurna...
Bela: ostavi me! Reci cu sve dulce!!!

Tu je zastao...udaljio se od mene i ostavio me da stojim pored vrata...

Alfosno: neces se usuditi...
Bela: o da, hocu!!! Alfonso, pogledaj oko sebe!!! Nisi svestan sta se desava...Dulce pati vise nego sto mozes da zamislis! Ne znas sta se dogadja!!! Nisi u toku! Zivot ti propada dok se ti vucaras sa svima okolo! Sta si hteo sa mnom, sta si hteo da postognes!!! Hteo si da se spavas sa mnom jer si spavao vec sa mojom sestrom???!!! Odogovori mi!!! To si hteo?! Jedna ti nije bila dovoljna ili te dulce nikad nije volela??!!!

Gledao me je bledo..samo je prosao pored mene i zalupio vratima..nisam verovala da sam mu sve rekla..gde sam nasla snage...ali morao je da zna...mora da prestane da izaziva patnju u svima...

Krenula sam ka sobi kada sam naletela na dulce..izasla je iz sobe..izgledala je prelepo...uprkos svim prolivenim suzama...bila je lepo obucena, nasminkana..krenula je napolje uzdignute glave...bila mi je cudna...
Bela: dulce? Jel sve u redu?
Dulce: a..da..jeste...sve ce biti u redu..cim prekinem ovo ludilo u koje sam se upetljala...
Okrenula se i izasla iz kuce...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptyČet Nov 12, 2009 2:17 pm

Capitulo 34

Pretpostavila sam o cemu je pricala pa sam odmah potrcala za njom...uspela sam da je stignem...
Bela: Dulce! Sacekaj!
Stala sam ispred nje...
Bela: nemoj to da radis!
Dulce: ne mogu vise Bela! Ne mogu da trpim ovo vise!
Bela: dodji..hajde da sednemo...

Dosle smo do klupe i sele..

Dulce: nikada nisam trebala da pristanem na ovo..dozvolila sam mami da me upropasti...kazacu advokatu da ne zelim imanje..da odustajem...neka ga proda i onda ce on..napokon otici iz mog zivota...

Mogla sam da vidim njen suze u ocima...pored toga sto je pokusavala da bude jaka nije vise mogla..

Bela: Dulce, pogledaj me...pogledaj me u oci..

Okrenula se prema meni...

Bela: Ne smes to da uradis. Ti volis ovo imanje, nemoj da dozvolis da ti ga uzmu zbog greske, molim te. Nemoj to da dopustis! Secas se svih onih dana koje smo ovde provodile..moze ponovo da bude tako..mozemo ponovo da uzivamo u prirodi..u svemu ovome...ti mozes ponovo da budes ovde..da zivis ovde..znam da zelis ovo...ovde si odrasla..i nemoj da ga ostavis sada..sada kada si vec kroz toliko prosla...

Znala sam da je bela u pravu, ali nisam imala snage da se borim vise..
Dulce: bela, nema svrhe...ostalo je jos samo cetiri meseca..ja treba da ostanem trudna sa njim..a ja..ja ga ne podnosim trenutno..ne znam kao cu moci ponovo da mu verujem...povredio me je bela..
Bela: znam dulce..ali on se zaljubio kao i ti..shvatas...zaljubio se...pokrenuo je razvod kada je dosao ovde...nije te ni znao..ne voli fatimu, voli tebe...
Dulce: ne znam kome da verujem bela, ali ovo je jace od mene
Bela: samo nemoj da odustajes..pusti da prodje neko vreme...
Dulce: ali nema vremena..
Bela: ima..ima jos cetiri meseca...to je dosta...sacekaj i videces da ce se sve resiti...

Proslo je nekoliko dana..prihvatila sam Belin savet jer je bila u pravu...Fatima je otisla odmah taj dan..napravila je smetnju..podigla prasinu i sada otisla..ucker i ja smo bili na velikoj distanci..nismo razgovarali iako smo oboje bili svesni da vreme prolazi...atmosfera je bila sve napetija...

Lorena: ostacemo bez para!
Kristobal:Ima vremena
Lorena: Ona ne prica sa njim!!! Kako mislis da ce ostati trudna! Prodace imanje!
Kristobal: nece Lorena
Lorena: Naravno da hoce...
Izabela: prestanite da se svadjate oko gluposti...necemo to dozvoliti...
Lorena: imas plan?
Izabela: pa..onaj stari...
Lorena: on ne uspeva! Ucker se nije ni zaljubio u nju..ne voli nju vec dulce
Izabela: ali sada su u svadji..i sada...cemo napasti...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptyČet Nov 12, 2009 2:22 pm

Capitulo 35
Lezao sam u svojoj sobi..mrak je odavno pao...razmisljao sam o njoj...
Nedostajala mi je...proslo je samo nekoliko dana a ja sam umirao za njenim glasom..nasim razgovorima, njenim dodirom...poljupcima...
Onda sam cuo necije korake...i odmah pogledao u pravcu vrata..polako su se otvorila i usla je ona...bila je prelepa..
Hodala je laganim koracima ka meni...sela je na krevet pored mene....i gledala me u oci...
Ucker: dulce?
Naslonila se na mene i krenula da me poljubi...toliko mi je nedostajala...da sam i ja krenuo ka njenim usnama...poljubila me je....ali onda sam osetio..osetio sam nesto cudno...nesto sto nisam ranije osecao..nema senzacije..nema onoga sto osetim kada se poljubimo...skocio sam sa kreveta...
Ucker: Himena???!!!
Himena: ah...morao si da pokvaris sve...
Ucker: sta radis ovde!!!! Izlazi napolje!
Himena: nedostaje ti zar ne..
Ucker: to se tebe ne tice!
Pocela je da mi se priblizava....zamisljao sam nju...dulce..moju..dulce...prisla mi je i stavila mi ruke na lice..pocela je da me miluje...
Himena: mozes da je zaboravis..sa mnom...imaces sve sto i sa njom..obecavam ti...
Zeleo sam dulce...ponovo tu..sa mnom...krenula je da mi otkopcava kosulju...
Himena: samo se prepusti...
Ucker: ne! Skoni se! Izadji na polje!
Himena: ali..
Ucker: odmah!!!
To je bio poslednji put kako je pokusala da mi se priblizi...izbegavali smo svakav moguci kontakt...

Mesec dana kasnije

Bela: Nista novo?
Ucker: ne...jos uvek me izbegava...
Bela: daj joj vremena...
Ucker: proslo je godinu dana bela
Bela: znam..
Ucker: ne mogu vise..idem da joj kazem...
Bela: sad?
Ucker: da..gde je?
Bela: pretpostavljam u sobi..na terasi..

Odmah je otisao cim sa zavrsila recenicu...ostala sam sama na terasi...dosao je on, seo je pored mene...uzeo soljicu kafe u ruke...dodao malo secera i poceo da mesa kafu...
Alfonso: lepotice...

Nas kontakt u poslednjih mesec dana bio je ocajan, bez razgovora, poljubaca..didira..pogleda...ali sam sad osetila njegovu ruku na kolenu...ostala sam mirna i pogledala ga...
Bela: sta sada hoces alfonso?
Alfonso: razmisljao sam o nama...
Bela: nama? Nema tu nas...ti...sa jedne strane, a ja sa druge
Alfonso: nije bas tako..znas i sama...
Bela: hej! Zavrsili smo..
Alfonso: razmisljao sam o tvojim recima...ono sto si mi rekla u sobi..pre mesec dana..i u pravu si..dulce i ja se nikada nismo tako voleli...a..ono drugo..znas vec...to je bila greska..mala..
Bela: avantura?
Alfonso.aaa..da..moze se tako nazvati...ali sam shvatio da volim tebe....

Sedela sam na uobicajnom mestu kada sam cula zvuk vrata..vec sam osetila njegov miris...nije usao kroz ta vrata mesec dana...otkad se premestio u sobu pored..cekala sam kad ce da se pojavi...onda sam osetila njegovo prisustvo iznad moje glave..ali samo sam cutala...ubrzano disala...i malo drhtala....
Ucker: po tvom disanju znas da sam ovde...
Dulce: uvek si me tako dobro poznavao...
Ucker: mala, moramo da resimo neke stvari...

Cim je to rekao seo je pored mene...pogledao me u oci...
Ucker: vidi..ne mogu vise..tako da sam resio da ti kazem sve...ostalo je jos tri meseca a ti ne pricas sa mnom..odlucila si da prodas imanje?
Dulce: to je sve sto te interesuje? Imanje?
Ucker: zato smo zapoceli ovo...

Morao sam tako da joj kazem..samo da shvati istinu..da shvati da ne moze bez mene kao ni ja bez nje...morao sam...

Dulce: samo te to zanima? Da li cemo da spavamo zajedno? Da li cu ostati trudna?
Ucker: pa..ti si to htela...u pocetku secas se..

Nisam verovala sta mi govori...nikada nije tako pricao sa mnom...

Ocu su joj buile pune suza..znao sam da joj smeta sto tako pricam..ali sam se nadao da ce plan uspeti i da ce shvatiti da joj nedostajem, da ce popustiti...

Dulce: onda si se prevario! Necu dete sa tobom!
Ucker: a znaci neces?
Dulce: ne!
Ucker: onda mogu da idem?
Nadao sam se da ce reci ne...ali ona je ostala tvrdoglava i hladna kao u poslednjih mesec dana...
Dulce: da! Idi...

Okrenuo sam se i otisao..plan nije uspeo...


Sedela sam sa pored njega...i suzdrzavala se da ne prsnem u smeh...ali nisam uspela
Bela: haahahahahah..zasmejavas me...
Alfonso: bela, ozbiljan sam...volim te
Bela: pricaj nekom drugom te bajke..
Alfonso. Istina je..
Bela: ako hoces da me odvuces u krevet..zasto tako ne kazes...
Alfonso: hoces?
Bela: idiote! Naravno da ne! Sta ti mislis?! Usotalo kasno je..idem da legnem...
Alfonso. Stvarno bela..pokajao sam se..zelim tebe..mozemo da pricamo sa dulce..da joj objasnim..
Bela: ona voli uckera zaboga..nisi ukapirao!

Nisam mogla da se smirim...cupkala sam nogama na terasi toliko da su me zabolele...zatvarala i otvarala oci..nervoza je bila jaca od mene...salio se..jel tako? Kada je rekao...ono...voli me...zar ne? Jao dulce...koji si idiot...sad vise nece da dodje..oterala si ga...
Ma..zaboravi...
Ustala sam..obukla spavacicu i legla u krevet...
...jedan....dva...tri...cetiri....pet.....sest...
Aaa..dodjavola! ne mogu da spavam! Ustala sam...otvorila vrata i uputila se ka njegovoj sobi...stojala sam malo ispred...ali..onda sam pokucalala...
Dulce: ucker?
Lezao je u krevetu..izgleda da je spavao...kako je mogao da zaspi posle onoga?
Priblizila sam se krevetu...polako sela na krevet pored njega...ispruzila sam ruku ka njegovim usnama...
Ucker: dugo ti je trebalo...

Otvorio je oci..gledao me je...budan je...

Dulce: ucker..izvini...nisam htela da..
Ucker: ššš..dodji ovamo...
Jednim pokretom nasla sam se u lezecem polozaju pred njega...
Dulce: moramo da razgovaramo o..imanju...i ..bebi...
Ucker: znam...nema vremena..zato je najbolje da odmah pocnemo...

Priblizo mi se, i strasno me poljubo..osecaj je bio prelep..ponovo posle toliko vremena...svaki dan sam zelela da osetim njegove usne...
Zacas sam ostala bez spavacice...dok je on nastavio da me ljubi...

Znate ostatak Laughing
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptyČet Nov 12, 2009 2:23 pm

Capitulo 36

Lorena: planovi propadaju...moramo nesto novo da
smislimo...
Kristobal: dobicemo pare...sta drugo zelite
Izabela: imanje! Jel nije ocigledno?
Lorena: Sto ne pricas sa belom?
Izabela: znas kakva je...nece da slusa...
Lorena: moramo nesto da smislimo...
Izabela: valjda ce mi nesto pasti na pamet...

Probudio sam se u njenom zagrljaju...bilo je prelepo
osetiti ponovo njen miris pored sebe...odlucio sam da je iznenadim...pa sam obukao badem mantil..i krenuo ka kuhinji da
joj spremim dorucak...sisao sam dole...i sreo belu..
Bela: po tvom osmehu...vidim da ste se pomirili..
Ucker: da, sve je ok...
Bela: blago tebi..
Ucker: sto? Imas nekih problema sa alfonsom
Bela: ucker! Tise pricaj...cucete neko...
Ucker: bela..proslo je mesec dana..ne mislis da treba da
razgovaras sa dulce..
Bela: ja?
Ucker: pa ko drugi
Bela: pa alfonso...uostalom nije se nista dogodilo
izmedju nas ovih mesec dana...
Ucker: ...mislis da ti verujem
Bela: stvarno...
Ucker: kako god...
Smejao sam se u sebi znajuci da se vole...ostavio sam je
u dnevnom boravku i produzio ka kuhinji...


Xxx: tebe sam trazila..
Xx mene?
Xxx: da...moras da razgovaras sa dulce..i da je nagovoris
da nam ostavi imanje..neka odustane..
Xx: molim?
Xxx: izmisli nesto...sta hoces..
Xx: dobro znas da to ne mogu da uradim!
Xxx: Onda cu reci sve Dulce...saznace sve o nama...
Xx: nemoj da me ucenjujes!!!
Xxx: razmisli sta ces da uradis ljubavi...


Otvorila sam oci...osecala sam se carobno...napokon sam
ponovo osetila njegove usne...okrenula sam glavu da bi se susrela sa njegovim
ocima..ali nije ga bilo...kroz moju glavu proletele su svakave misli...znoj me
je oblio..ali sam onda cula skripu vrata...i polako je usao no...onako
perfektan kao i uvek i njegovom belom badem manitilu..sa tacnom u
rukama....hodao je prema meni...usparavila sam se i blago nasmejala...
Dulce: dobro jutro...
Spustio je posluzavnik na stocic pored mene, seo na
krevet, priblizio mi se..
Ucker: dobro jutro spavalice...
Poljubio me je..bio je to prelepi poljubac...volim kada
mi jutra tako pocnu...
Dulce: uplasisla sam se da si negde otisao...
Ustao je, otisao sa druge strane kreveta i legao pored
mene
Ucker: kako mozes tako da pomislis...znas da ne mogu da
disem bez tebe...
Milovao mi je kosu dok sam ja spustila glavu na njegovo
rame...
Dulce: Znas da moramo da razgovaramo...
Ucker: znam...
Dulce: ostalo je jos malo vremena..i ja..mislila sam da
odustanem od imanja..
Uspravio se i okrenuo moju glavu ka njemu...gledao me sa
svojim ocima..
Ucker: molim? Zasto?
Dulce: pa..ne bih htela..da..ubrzavamo stvari...ti si tek
razveden...ja treba da ostanem trduna..mozda je bolje da zaboravimo na sve to..
Ucker: jel to ono sto zelis?
Ucutala sam i odjednom shvatila da nije to ono sto
zelim..zelim da budem ovde...sa njim...
Ucker: to nije ono sto zelis mala...vidim ti u ocima..
Dulce: zelim tebe..i to mi je dosta...
Priblizila sam mu se i strasno ga poljubila...ostala sam
bez daha..toliko mi je sve ovo nedostajalo...poceo je da silazi ka mom vratu..a
ja sam se najezila kada sam osetila njegove slatke usne na mom vratu..carsav
koji je bio oko mene poceo je polako da spada...
Ucker: ljubavi..ja..zelim da ti budes srecna...
Nisam dolazila do daha..gubila sam kontrolu...
Dulce: sr....e..cna...sam....bb...ti si sve sto zelim
pored mene...nije bitno gde smo..
Pogledao me je jos jednom...
Ucker: volim te mala, najvise...
Dulce: i ja tebe...
Ponovo me je poljubio i polako polozio na krevet....


Sedela sam na terasi...i cekala da dulce ili ucker
naidju..zelala sam da razgovaram sa njom..ali na moju zalost nisu bili oni ti
koji su se pojavili..vec on...
Alfonso. Bela?
Bela: opet? Sta sad hoces..ostavi me na miru...
Alfonso: moram da razgovaram sa tobom...u pitanju..je
nesto ozbiljno...
Bela: ti ozbiljan? Hahaha...ne zasmejavaj me...
Smejala sam se sve dok po njegovom pogledu nisam shvatila
da je nesto stvarno ozbiljno..
Bela: pa..ovaj hoces da prosetamo..
Alfonso: molim te...
Ustala sam sa stolice...i krenula sa njim prema
reci..setali smo...
Alfonso: nisam znao kome da se obratim..pa sam mislio da
bi mozda ti mogla da mi pomognes..
Bela: zasto ja?
Zastali smo oboje..pogledala sam ga...
Alfonso: zato sto..si pametna...a i zato sto te volim...
Nasmesila sam se ali nisam htela da nesto kometarisem na
tu temu...
Bela: i..o cemu se radi...
Alfonso: aa...ona mi je pretila...zeli da dulce odustane
od imanja...
Bela: mislimo na..
Alfonso: da..
Bela: jos ste zajedno?
Alfonso: ne..rekao sam ti da je to gotovo...ali..rekla je
ako ne nagovorim dulce da odustane od imanja da ce joj sve reci...
Bela: i sta sad hoces od mene?
Alfonso: pa...odlucio sam da kazem sve dulce...ali
nemam...hrabrosti..posle svega sto sam joj ucinio...pa sam mislio..
Bela: da joj ja kazem?
Alfonso: pa..ako bi htela...
Bela: a zasto bih ja to uradila za tebe?
Alfonso:zato sto me volis kao i ja tebe...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptyČet Nov 12, 2009 2:25 pm

Capitulo 37

Ucker je
spavao. Uspela sam da se iskradem iz njegovg zagrljaja...otisla sam do
kupatila, okupala se, nabacila sminku i obukla se i odlucila da sidjem
dole...bilo je vec kasno popodne...gledala sam se u ogledalu
[You must be registered and logged in to see this link.]

....kada sam osetila njegove ruke oko struka...naslonio
je glavu na moje rame i poljubio me u vrat...
Ucker: mmm...mala...poznajemo se..
Dulce: hahaha...pa..ne znam...ti mi reci...
Okrenula sam glavu i poljubila ga...
Ucker: definitivno...mm...izgledas prelepo
ljubavi...farmerke ti super stoje..
Dulce: hahha..hvala bb...idem dole, dolazis?
Ucker: idem da se okupam i silazim...vazi?
Dulce: vazi...
Ucker: nemoj da se gubis..i...setas mnogo okolo..)
Dulce: ne brini..
Krenula sam ka vratima kada sam cula njegov glas.
Ucker: da nisi nesto zaboravila?
Dulce: a...da
Vratila sam se do njega, bacila mu se u zagrljaj i
poljubila ga...ponovo...


Sedela sam na terasi kada je nasila...izgledala je lepo,
sveze...srecno...
Dulce: znala sam da si tu...
Bela: hoces kafu?
Dulce: moze, hvala...
Sela je pored mene..a ja sam odlucila da joj kazem istinu..jedan
deo je morala da zna..
Bela: Dul, moram da ti priznam nesto..ne znam da li ce ti
se dopasti..ali...moras da znas...
Dulce: sta god...kazi bela
Bela: Secas se da je moja mama radila za tvoju...kada smo
bile male..kada si jos bila ovde na imanju.?
Dulce: da..
Bela: nikada ti nisam priznala..ali ona nije moja prava
mama, usvojena sam
Dulce me je gledala zbunjeno...
Dulce: usvojena?
Bela: da...moja mama se porodila pre mene dva puta...imam
dve sestre...ali kada su ona i tata zeleli trece dete, mama nije mogla da
zatrudni...i resili su da me usvoje..
Dulce: cekaj..bela..ne razmem...gde su ti sestre..nisi u
kontaktu sa njima?
Bela: dulce, molim te..nemoj da se naljutis..nisam imala
prilike da ti kazem ranije...
Dulce: izabela?
Bila sam
sokirana...
Bela: znas?
Dulce: pretpostavila sam..a druga?
Bela: znas i nju...



Silazio sam niz stepenice trazeci pogledom dulce..ali
video sa njega..sedeo je u fotelji..i gledao prema meni...
Alfonso: ucker..
Ucker: alfonso...
Alfonso: a..mozemo da razgovaramo?
Ucker: o cemu?
Alfonso: o dulce...
Prisao sam mu..iako nisam zeleo da ga slusam..
Ucker:sta hoces sada?
Alfonso. Vidi..zao mi je..za sve sto sam uradio...voleo
sam dulce kada smo se uzeli ali sam onda shvatio da nije za mene..ne volimo
iste stvari...ona voli izazove, prirodu, vazduh...ovo imanje..a ja ne..vise
volim grad, buku...ali to ne znaci da mi nije vise draga..shvatio sam da se
volite..i ne bih zeleo da vas stojim na putu..
Ucker: auu...impresivno..
Alfonso: znam da mi ne verujes..ali zaljubio sam se u
Belu...i necu joj vise smetati...
Ucker: sve je to lepo alfonso..ali..zasto trazis oprostaj
od mene..i bele...zasto ne od nje? Ako si muskarac...kazi to njoj..neka ti ona
oprosti..
Alfonso: mislis da ce to uraditi?
Ucker: da je zaista znas....znao bi odgovor na to
pitanje...hoce..alfonso...oprostice ti, jer je ona predivna zena koja zna sta
zeli...oprostice ti...


Bila sam zapanjena..nisam verovala...Lorena..nikada nisam
ni pomislila..
Dulce: ali..kako..ne razumem...
Bela: nikada nisam bila u kontaktu sa njima..narocito
Lorenom...uvek smo bile drugacije..
Dulce: zasto mi pre nisi rekla..
Bela: izvini...
Dulce: u redu je bela..znas da mozes da racunas na mene
Bela: ima jos nesto...
Tada se pojavio on..
Alfonso:bela, ja cu preuzeti odavde...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptyČet Nov 12, 2009 2:26 pm

Capitulo 38

Ostali smo sami...bela je usla unutra cim se on pojavio...razmisljala sam sta je to sto zeli da mi kaze ali mi nista nije padalo napamet...Bio je nervozan i napet, primetila sam to..seo je pored mene...bilo mu je tesko da zapocne razgovor pa sam mu olaksala...
Dulce: Alfonso, kazi slobodno..necu te pojesti..
Tada se malo nasmejao i bilo mu je lakse...pa je poceo da prica..
Alfonso: Dulce, zelim da znas pre svega da nisam zeleo da sve ovako ispadne...Kada smo dosli ovde zamrzeo sam ovo mesto misleci da ce nam doneti mnogo nevolja...i bilo je tako...najpre testament tvoje majke odakle je sve i pocelo. Vreme je prolazilo, ti si resila da to prihvatis, provodila si mnogo vremena sa njim, ja sam se osecao grozno, razveli smo se na brzinu da bi se udala za njega, osecao sam se zapusteno, odbaceno...
Dulce: Alfonso, sta pokusavas da kazes?
Alfonso: Dulce, ja..ja..

Bas kada je hteo da mi prizna nesto sto ga je nesumnjivo mucilo Izabela je izasla na terasu sa posluzavnikom i soljicama sa kafom
Izabela: Dulce, draga..hoces kafu?
Malo sam se pogubila jer sam bila skoncentrisana na alfonsa...i njegove reci, ali sam videla da bi se izabela uvredila pa sam pristala na jednu soljicu kafe
Dulce: naravno izabela, hvala...
Izabela: hoces i ti alfosno?
Alfonso: aaa..ne..hvala...
Videla je da je prekinula nesto vazno pa se odmah izinula i otisala unutra ali pre toga je spustila soljicu ispred mene...
Dulce: nastavi alfonso...
Alfonso: Dulce, ja sam te varao sa Lorenom

Sedeo sam u dnevnom boravku i hteo da potrazim Dulce, ali je onda dosla Bela
Ucker: bela, videla si Dulce?
Bela: da, razgovara sa Alfonsom...
Ucker: a..resio je da joj kaze za vas..
Bela: hajde da sednemo..

Seli smo pored klavira i nastavili sa pricom..
Bela: Ima tu jos nesto...nije samo za nas dvoje..to jos ne zna..
Ucker: jos nesto?
Bela: da..ispricace ti ona..kad dodje vreme...
Ucker: naravno...
Bela: hm..drago mi je sto ste se pomirili ucker..dulce je predivna
Ucker: nikada nisam mislio da cu s zaljubiti u nju...u cerku zene moga oca...
Bela: znam..secas se kada smo je pominjali kad smo bili mali..mrzeo si sto je otisla kada si ti dosao..
Ucker: da..secam se...ali sada ne mogu da zivim bez nje..
Bela: verujem ti..vidim ti se u ocima..
Ucker: samo zelim da bude srecna..
Bela: i jeste..znam je dobro ucker, srecna je pored tebe..sve sto joj sada fali je ovo imanje...i ova kuca
Ucker: necu dozvoliti da joj uzmu ovo Bela, necu

Gledala sam u njega sirom otvorenih ociju...Lorena? Belina sestra...bio je sa njom svo ovo vreme...dok sam se ja trudila da uzmem imanje..on je bio sa njom...ustala sam sa stolice..
Dulce: Kad smo dosli? Ja sam se zrtvovala zbog mene? Ti si spavao sa njom?!
Alfonso: Dulce, izvini, molim te..pogresio sam
Dulce: kako si mogao Alfonso..a...
Zgadio mi se kada sam se setila onog naseg iznenadnog susreta kod stepenica, pokusao je da me poljubi iako to nisam zelela..
Dulce: a zeleo si i mene..u isto vreme..
Alfonso: Nije tako Dulce...molim te, razumi me..
Dulce: nije ti bila dosta jedna..

Odmakla sam se od njega i stojala cucteci..znala sam da me posmatra...
Onda sam shvatila..ja sam radila to isto..ja sam bila sa uckerom dok je on cekao...barem sam ja tako mislila...mislila sam da on mene ceka, da cu mu se vratiti cim povratimo imanje...zaljubila sam se u uckera tajno..bila sam udata za ucker..zasto bi mu prebacivala....
Okrenula sam se...
Dulce: u redu je alfonso...u redu je..
Alfonso: ne ljutis se?
Dulce: zahvalna sam ti sto si mi rekao...samo...jos uvek si sa njom?
Alfonso: ne..odavno..proslo je mesec dana a ja..ja sam..se zaljubio u..
Dulce: belu?
Alfonso: rekla ti je?
Dulce: ne..ali vidi vam se u ocima, sijaju vam..
Alfonso: kao tebi i uckeru...
Dulce: da..kao nama...

Popila sam kafu na brzinu i onda smo oboje usli unutra gde su Bela i Ucker pricali uz vino..pridruzili smo im se u razgovoru...
Proslo je dosta vremena...otisli smo na veceru...i posle toga svojim sobama..prosla je stara etapa naseg zivota...nadala sam se boljem vremenu..ali nisam ni slutila da ce poslednjih tri meseca da mi donese toliko patnje...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptyČet Nov 12, 2009 2:27 pm

Capitulo 39

Dani su prolazili neverovatnom brzinom..jedan za
drugim..odnoseci za sobom bol, tugu i sve lose uspomene...jer sada dolaze
nove...
Sedela sam na terasi, uzivala uz izabelinu kafu kao i
svakog dana i posmatrala Belu i Alfonsa
koji su setali pored jezera...bilo mi je drago sto su konacno shvatili da ne
mogu da podnesu odvojenost...uzivali su ovim danima kao i ja..
Himena je i dalje bila tu, prekinula sam svakakav konatkt
sa njom posle onog njenog pokusaja da se priblizi mom muzu...
Izabela je bila na distanci sasvim dovoljno i nije se
mesala u nase zivote..barem sa tako mislila...Lorena i kristobal su gledali
svoja posla kao i uvek...
Ucker i ja smo bili srecniji nego ikad...jednom
recju....ovi protekli dani bili su savrseni i za nas..i za imanje...a da li ce
tako i ostati...
Razmisljala sam o svemu tome kada sam osetila uckerovo
prisustvo pored mene
Ucker: nedostajao sam ti?
Dulce: vise nego sto mislis...

Seo je pored mene i poceo da me ljubi..svaki njegov
poljubac je jos uvek bio prokleto dobar i prelep...uzivala sam u svakom
njegovom dodiru...
Ucker: volim te mala
Dulce: i ja tebe...

Usledio je jos jedan poljubac...posle koga sam krenula da
ustanem...stala sam na noge ali...tada mi se slika preokrenula...sve je postalo
crno, uckerove sjajne oci su pocele da mi se gube iz vida i osetila sam kako polako
klizim unazad...


Otvorila sam oci..i prvo sto sam ugledala bio je
on...lezao je pored mene i gledao me sa velikim strahom...videla sam
zabrinutost u njegovom pogledu...
Dulce: mm...sta..se dogodilo?
Ucker: onesvestila si se dulce..
Dulce: koliko dugo sam bez svesti
Ucker: nekoliko minuta...
Gledala sam u njega kao da mi on daje snagu...
Okrenuo je glavu prema meni...i poljubio me je najneznije
sto je mogao...
Ucker: dodji...
Privukao me je k sebi i naslonio na sebe...
Ucker: bb....izgledas lose vec danima...
Dulce: dobro sam
Ucker: molim te mala...pusti me da zovem lekara...
Dulce: sve je u redu...bolje mi je..
Ucker. Dulce...volim te najvise na svetu..ne zelim da ti
se nesto desi
Dulce: nece...bice sve u redu...to mora da je zbog ovog
svezeg vazduha...
Ucker: ako se ponovi oticices kod lekara, obecavas?
Dulce: obecavam..ali nece se ponoviti...
Ustala sam i pogledala
se u ogledalo...stvarno sam bila bleda...izgledala sam uzasno...
Ucker: hoces da se okupas..bice ti bolje..
Dulce: posle..idem da prosetam malo...
Ucker: ja cu ti pripremiti kupku..
Dulce: hvala ljubavi...


Izasla sam iz sobe i krenula ka dnevnom boravku..sisla
sam niz stepenice...jedva...ali onda sam cula poznate glasove...
Xxx: ne interesuje me!!! Ne mogu vise ovako!
Xx: Smiri se, sredicemo sve...jos samo malo
Xxx: Ni dan vise!!! Hocu moj zivot!!!
Xx: imaces ga! Cim zavrsimo i dobijemo ono sto zelimo!


Htela sam da odem odavde...nisam ukapirala o cemu
pricaju..pa sam se okrenula da krenem ka dvoristu ali mi se opet
zavrtelo..okrenule su mi se stolice ispred mene...onda sam osetila Belinu ruku
Bela: dobro si?
Dulce: da..sve je ok..
Bela: bleda si
Dulce: ma..to je od umora..idem da legnem
Bela: otpraticu te...
Krenule smo obe uz stepenice...i pokrenule razgovor
Dulce: drago mi je zbog tebe i alfonsa
Bela: hvala dulce...hvala sto nisi bila protiv toga
Dulce: zasto bih..volim te kao sestru bela znas
to...dokle god si srecna sa njim..u redu je..
Bela: hvala...jos jednom...

Stigle smo do moje sobe..tako da je otisla u svom pravcu
a ja sam usla u sobu...soba je mirisala prelepo...usla sam unutra i krenula ka
kupatilu...vrata su bila otvorena...kupka je bila pripremljena..svece oko
djakuzija..miris me je ocarao..polako sam zatvorila oci..i osetila njegove ruke
oko struka...naslonila sam glavu na njegovo rame...i potpuno se prepustila..
Dulce: prelepo je ljubavi...
Ucker: opustices se...uzivaj...
Hteo je da izadje i ostavi me da sama izvivam u
kupanju...ali ja to naravno nisam dozvolila..uhvatila sam ga za kosulju i
privukla ka sebi..
Dulce: a ne...dragi moj...pravices mi drustvo ovaj put..
I love you
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptyČet Nov 12, 2009 2:30 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Capitulo 40
Doslo je i jutro. Prva recenica koju sam izgovorila sebi jutros bila je:“Dulce, ne osecas se dobro“. Mislila sam da ce ova napetos i ova mucnina...glavobolja nestati tokom noci..ali nije...Pored uckerovih poljubaca...dodira...slatkih usana..ipak nije...osecala sam se uzasno lose...probudila sam se ranije...pa sam se sredila, oprala kosu, obukla...
[You must be registered and logged in to see this link.]

...i resila da odradim ono sto sam trebala jos pre nekoliko dana...

Sedeo sam na terasi i doruckovao kada je izasla..pomisio sam da ce izgledati bleda kao i ovih dana ali..ali bila je prelepa..njena kosa leprsala joj je na ramenima, izgledala je sexy u tim helankama...
Ucker: Dobro jutro mala
Dulce: dobro jutro ljubavi..
Ucker: pridruzices mi se?
Dulce: ne mogu sada...moram nesto da obavim..vidimo se kasnije...
Otisla je bez pozdrava..bez poljupca.cinilo mi se da nije sve u redu...izasla je bela..resio sam da nju pitam...
Ucker: bela, znas nesto sto ja ne znam?
Bela: ne..htela sam isto da te pitam...
Ucker: hm...

Dovezla sam se sama do bolnice...izasla sam iz kola i polako se penjala stepenicama...osecala sam se malaksalo...ptretvarala sam se ispred ucker ovih dana da mi je dobro ali ne osecam se nimalo dobro...sve te vrtoglavice...nesvestice...prolazila sam pored raznih soba kada sam cula neobican razgovor...
Xxx: Koliko?
Xx: znas i sam...
Xxx: necu spavati sa vama...ako na to mislite
Xx: zasto..ja sam napravio ovo sto si sada...

Glava me je bolela pa nisam htela da se zapustam u tumacenja razgovora...samosam nastavila dok nisam naisla na ordinaciju doktora Marka...prisla sam sestri i rekla da imam zakazano...posle nekog vremena usla sam unutra...
Dulce: Dobro jutro
Marko: Dobro jutro dulce, iznenadio sam se vasem pozivu...
Dulce: Izvini sto sam ovako naglo upala..
Marko: za tebe bilo kad...u cemu je problem?
Dulce: ne osecam se dobro ovih dana...vrtoglavice, nesvestice...onesvestila sam se nekoliko puta...malaksala sam...
Marko: povracanja?
Dulce: neki put...
Marko: pa..n bih da nagadjam..ali uzvadices krv sada..vazi? i javicu ti cim rezultati budu gotovi..docices i videcemo?
Dulce: hvala ti mnogo
Marko: Nema na cemu...

Vratila sam se kuci prilicno izmorena...nisam zelela da brinem ucker tako da nisam nameravala da mu kazem....bio je u sobi kada sam dosla...
Ucker: stigla si? Zabrinuo sam se..
Dulce: ma..straa prijateljica je dosla iz njujorka...pa bile smo na kafi...
Ucker: sve u redu?
Dulce: da..naravno..sto ne bi bilo...
Priblizo mi se i poljubio me...
Tako sam provela celo pre podne...moleci se da je sve u redu..i da je ono na sta mislim...

Popodne je proso na uobicajan nacin...ucker je spavao dak sam ja sedela na terasi i drzala slusalicu sve vreme ne bi li szanala rezulate analize...dok su ostali noc provodili mnogo bolje...

Setala sam po svezem vazduhu kada mi se priblizio...
Alfonso: sta takva lepotica radi sama?
Bela: uzivam u svemu ovome...
Alfonso: mogu da ti se pridruzim...
Bela: naravno...

Setali smo neko vreme kada smo seli na klupu....
Alfonso: bela, znas da te volim?
Bela: znam ljubavi..i ja tebe..
Alfonso: Nikada nisam pomislio da cu se zaljubiti u tebe..dosao sam ovde da bi Dulce nasledila imanje, a na kraju sam nasao ljubav...

Gledala sam ga i nisam verovala... Kleknuo je ispred mene... uzeo je moju ruku u svoju i otvorio kutijicu sa prstenom...
Alfonso: hoces li da budes moja zena?
Osetila sam kako mi stavlja predivan prsten na ruku...

Noc je bila hladna...zvezde su obasjale nebo i ucinile noc jos lepsom...ucker je bio u kupatilu dok sam ja jos uvek sedela na terasi...bilo mi je hladno..osetila sam kako mi se prti lede..kada sam cula zvuk koji sam cekala ceo dan...telefon se oglasio...brzo sam podigla slusalicu...napad emocija me je obuzeo...udahnula sam duboko...
Marko:Dulce?
Dulce: ja sam
Marko: imamo rezultate, ocekujem te rano ujutru

Nije mi vise nista rekao...ali ja sam nastavila da gledam u zvezde i ne znam zasto...ali ovog puta...mi nisi pruzale utehu kao i prethodnih noci...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptyČet Nov 12, 2009 2:31 pm

Capitulo 41

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nisam spavala celu noc, posmatrala sam njegove oci i usne na mesecini...oci su mi bile sirom otvorene i cekale momenat kada ce svanuti...
Kada je sunce promililo svoje zrake ustala sam u tisini, obukla se i iskrala iz sobe...
Kada sam izsla iz kuce suncevi zraci obasjali su mi lice, vazduh je bio neverovatno svez dok se u jezeru presijavala moja senka...
Usla sam u kola i vozila do bolnice...moje oci bile su napete, bila sam bleda i pokusavala sam da ka sebi privucem energiju, ali kao da nisam nalazila put...zelela sam da dodam gas i pobegnem odadtle, da se vise nikad ne vratim...da odem ka suncu i pronadjem sebe...
...ali onda mi se u mislima pojavio on, kao i uvek...znala sam da sam izgubljena bez njega i da moj zivot vise nikada nece biti isti.sada mi je ostalo samo da ga provedem u najboljim trenucima...
Pre nego sto sam i primetila bila sam ispred njegove kancelarije...udahnula sam i usla unutra...sedeo je za stolom i posmtrao neke papire ali cim je cuo moje korake podigao je glavu...
Marko: Sedi Dulce
Dulce: dobro mi je ovako..

Prisla sam njegovom stolu i gledala ga skrecuci pogled na koverat ispred njega...
Marko: Dulce, slusaj me dobro....

Otvorio sam oci u sobi i pokusavao da je nadjem pogledom ali bilo je uzalud. Obukao sam nesto sto sam prvo nasao na brzinu i pojurio ka hodniku...nije bilo nikog...sisao sam dole, pretrazio kuhinju, dnevni boravak...onda sam se setio da je sigurno na terasi..izasao sam napolje sa osmehom u nadi da ce tamo sedeti sa soljicom kafe na suncu...ali nije...nije bilo nikoga...
Vratio sam se u sobu i prvo mi je pogled otisao na sat koji je otkucavao osam sati...
Naravno da niko nije nije bio tu, svi su spavali...gde si dulce? Gde si...

Vozila sam ka kuci..gledala sam u prirodu ispred sebe...i prelepe ptice koje lete na slobodnom nebu. Njihov zivot bio je bez problema, imale su sve sto zele...
Stigla sam do kuce...na satu je bilo deset sati...znala sam da je budan, znala sam da brine...
Usla sam u sobu kada sam ga primetila na fotelji pored kreveta
Ucker: Dulce? Gde si bila?
Dulce: setala imanjem...vazduh je divan..nisam mogla da spavam
Ucker: mala...ne izgledas dobro...jel sigurno sve ok?

Priblizio mi se i zagrlio me
Dulce: jeste, sve je u redu...

Sisla sam dole na terasu gde je bela sedela i citala svoj omiljeni casopis...
Bela: hoces kafu? Izabela je skuvala...
Dulce: moze..prijala bi mi...
Sela sam pored nje na suncu...cutale smo neko vreme...
Bela: dulce, sta se dogadja? Vidm da nesto nije u redu, nemoj da me lazes
Dulce: bela..ja...
Bela: nemas poverenja u mene?
Dulce: ne, znas da nije to..samo...nisam spremna da pricam o tome
Videla je da se ne osecam dobro, da sam prepustena sebi i samo je stavila svoju ruku na moju u znak utehe i rekla
Bela: Bice sve u redu...cim dobijes imanje, osecaces se srecno....

Dan je prolazio kao i svi ostali ali za mene na drugaciji nacin...imala sam osecaj da dan suvise sporo prolazi...citavo popodne provela sam na obali jezera, daleko od kuce...posmatrala sam sve oko mene...misli su mi lutale...nisam mogla da ostanem u kuci...njihovo prisustvo mi je smetalo...ta kuca...soba...sve u njoj, taj miris...taj namestaj...sve mi ije smetalo, sve je izazivalo nostalgiju u meni...
Noc je padala, a ja sam jos uvek bila na istom mestu...sunce je zalazilo za oblake...a zajedno sa njim i svi moji idelali..i nadanja...
Osetila sam njegovu ruku na mom ramenu...seo je na travu pored mene i gledao me u oci..dok sam ja gledala ispred sebe...
Ucker: ljubavi...izbaci to iz sebe...
Okrenula sam glavu u njegovom pravcu i oci su mi se napunile suzama...naslonila sam glavu na njegove grudi dok su mi suze izlazile iz ociju kao da beze, plakala sam ocajno, jecala dok je njegova ruka bila na mojoj kosi, cvrsto me je zagrlio a ja sam jos uvek plakala...i imala sam osecaj da nikada nece biti dovoljno...da nikada necu prestati...
Ucker: mala...pricaj sa mnom...tu sam....
Podigla sam glavu i pogledala ga...

Gledala je u mene, u moje oci...bila je tako nezna, tako krhka...u njenim ocima i pogledu bilo je toliko tuge, toliko bola...zeleo sam da je zastitim, da joj pomognem...
Dulce: bolesna sam...necemo moci da imamo dete...
Plakala sam a reci su izlazile iz mene velikom brzinom
...bila sam kod doktora...vadila sam krv, radio je neke analize, rekao je da imam povecani broj nekih zrnaca u krvi, da nije dobro...i da je veoma rizicno za mene da ostanem trudna...da ne smem da ostanem trudna sada...

Gledao je u mene..nije znao sta da kaze...i onda sam zavrsila u njegovom snaznom zagrljaju koga cu se secati svaki put kada ponovo budem sedela ovde..i svaki put kada sunce zalazi za oblake...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptyČet Nov 12, 2009 2:33 pm

Capitulo 42

Oboje smo sedeli na istom mestu i gledali u isto mesto...cutali smo i nalazili snage da progovorimo...Tisina je bila savrsena...sve dok nije progovorio
Ucker: ljubavi, to ne mora nista da znaci...sve ce biti u redu...
Ja sam i dalje plakala i pokusavala da ga razumem ali nisam mogla
Dulce: ne razmes! Izgubicu imanje...ako ne ostanem trudna..
Ucker: dulce, pogledaj me...
Okrenuo mi je glavu rukom...
Ucker: ovo imanje nije najbitnije, tvoje zdravlje je bitnije, ja cu biti sa tobom, volim te dulce najvise na svetu, znas to i necu dozvoliti da ti se nesto desi...
Bice sve dobro, resice se...obecavam ti da ce imanje nekada biti tvoje...
Zagrlio me je a ja sam jos uvek plakala, nisam mogla da se pomirim sa tim da moram da izgubim imanje..
Dulce: volim te ucker, puno
Ucker: i ja tebe...ššš...nemoj da places vise...

Sedeli smo tako nekoliko sati dok se ja nisam smirila...pa smo se vratili u kucu...Alfonso i Bela su sedeli u dnevnom boravku i pili kafu...cekali veceru...videli su nas da ulazimo...
Bela: sve je u redu?
Ucker: jeste..
Seli smo sa njima, pricali smo o raznim stvarima...pa smo bela i ja izasle napolje na terasu...
Bela: Dulce...imam nesto da te pitam
Dulce: kazi...
Bela: a..alfonso me je zaprosio..pa sam se pitala hoces li da mi budes kuma?
Dulce: bela! Cestitam ti!!!
Zagrlila sam je
Dulce: Tako mi je drago zbog tebe!!!
Bela: To znaci da hoces?
Dulce: naravno!!!
Pricale smo o njenim planovima za vencanje kada sam...u daljini videla senku nekoga ko mi je vec bio poznat...polako nam se priblizavao...dok nisam ga dobro videla...
Bela: jel ono...
Dulce: jeste...
Bela: da zovem Uckera?
Dulce: ne..ostavi me samu sa njim...videcu sta hoce
Bela: ali...
Dulce: molim te...

Ostala sam sama...Priblizavao mi se i sada sam vec mogla da vidim njegovo lice...izgledao je isto...spolja sladak a unutra gorak...
Dulce: Sta radis ovde? Kako se usudjujes?!
Cris: dulce, moram da razgovaram sa tobom ,molim te
Dulce: nemamo o cemu da razgovaramo..i ne prilazi mi!
Cris: dulce, pokajao sam se..molim te...oprosti mi..
Dulce: mislis da je to tako lako!!! Cris jel znas sta si nam uradio!!! Zaboga, pokusao sam da me ubijes!!! I mene i uckera!
Cris: znam..i kajem se...oprosti mi molim te...

Videla sam pokajanje u njegovim ocima..ali nisam bila spremna da mu oprostim...
Dulce: ne mogu cris...ne jos...
Tada se pojavio ucker
Ucker: Dulce! Sta radis to?!
Cris: ucker..ja..
Ucker: Gubi se odavde!!! Dulce, skloni se...
Dulce: u redu je..samo razgovaramo...
Ucker: ne zelim te pored njega! Odlazi Cris odavde...
Cris: ucker, molim te
Ucker: ne!!!
Stavio je svoju ruku na moja ledja i osetila sam kako me gura ka ulaznim vratima...i kako krece za mnom...
Usli smo unutra i ostavili crisa napolju...
Otisla sam pravo u sobu...i ucker za mnom
Ucker: na sta si mislila dul
Dulce: pokajao se..samo je zeleo da prica sa mnom
Ucker: dulce, pokusao je da te ubije!
Dulce: znam! ne moras da mne podsecas!
Video je da sam se potresla pa mi je prisao..
Ucker: izvini mala...izvini...
Dulce: ucker..ne bi voleo da se pomiris sa njim...bio ti je kao brat...mozda mu je stvarno zao...
Ucker: nikada necu moci da mu oprsotim ako..ako mu ti ne oprostis...
Dulce: ja..
Ucker: dodji...hajde da legnemo...


Alfonso je otisao u krevet dok sam ja jos uvek sedela u dnevnom boravku i pila kafu...posmtrala sam kucu...kada se pojavila Himena...
DH: mozes li i meni da sipas kafu..
Pogledala sam je..sela je pored mene..sipala sam joj kafu i dodala soljicu..nisam jos imala priliku da pricam sa njoj od kad je dosla...bile su stvarno iste...kao kopirane...
Bela: zivela si ovde pre?
DH: a..da...kao mala..
Bela: cudno..ne secam te se..
DH: nisi bila ovde..
Bela: da..mora da je to...
Bela: aa..kuca je prelepa...zar ne?
DH: da..slazem se..
Bela: ovde je uvek bila dnevna soba jel tako...secam se..
DH: da...uvek..provodila sam ovde mnogo vremena kao mala
Bela: nisi znala za dulce tada?
DH: ne..nisam..tako mi je drago sto je sada znam...
Bela: a..idem da legnem..laku noc...
DH: laku noc...

Penjala sam se uz stepenice misleci na nas razgovor...nesto mi je bilo cudno...cim sam se popela u hodnik setila sam se..morala sam sto pre da razgovaram sa dulce! Hitno...

Lezala sam u krevetu, nisam mogla da spavam...lezao j pored mene...mislila sam da spava..ali po njegovoj ruci na mojoj kosi znala sam da je jos uvek budan...bas kada sam htela da zatvorim oci..cula sam telefon...skocila sam sa kreveta i otisla do telefona...
ucker se okrenuo i otvorio oci..
ucker: ko sada zove...
javila sam se...
Dulce: halo?
Xxx: Dulce, ja sam. Imam jos neke vesti...

Stojala sam sa telefonom u ruci...sirom otvorenih ociju...moje telo je drhtalo..a suze su se pojavile u mojim ocima...i odmah zatim..osetila sam kako mi telefon klizi iz ruku...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptyNed Nov 15, 2009 4:59 pm

Capitulo 43
Stojala sam sa telefonom u ruci...sirom otvorenih ociju...moje telo je drhtalo..a suze su se pojavile u mojim ocima...i odmah zatim..osetila sam kako mi telefon klizi iz ruku...
Oci su mi se punile suza..moje srce kucalo je brzo i udaralo nekontrolisano...
Ucker je odmah ustao i dosao do mene
Ucker: Ljubavi, sta je bilo? Ko je to?
Ostavila sam telefon da lezi na podu a ja sam ga snazno zagrlila...i u isto vreme osecala sam puno radosti, srecu..ali i strah...moje ruke su drzale crvsto njegovu kosulju..dok me je milovao po kosi...
Ucker: dulce, jel sve u redu...?
Ja sam se blago nasmejala i sapnula mu na uvo ono sto vec odavno zelim da cujem...
Dulce: trudna sam bb..trudna sam...
Osetila sam njegove ruke kako me jos vise stezu i kako me ljubi po vratu...osecao je veliku srecu kao i ja..onda smo se razdojivli i gledali jedan u drugog...oci su nam bile sjajne, sijali smo od srece oboje...
Onda nas je prekuno zvuk kucanja...
Ucker: da?
Bela je usla lagano unutra i videla da je nesto prekinula..
Bela: izvinite...nisam htela..znam da je kasno..ali dulce, moram da razgovaram sa tobom...hitno..kad budes mogla..
Dulce: naravno..
Nisam je ni slusala samo sam mislila na bebu...onda je otisla ponovo nas ostavila same...seli smo na krevet...zagrljeni..
Ucker: ali kako?
Dulce: marko je zvao..rekao je da su mu stigle jos neke analize koje je poslao da uradi..i da sam trudna...ali...
Onda je nestao osmeh sa mog lica...pogledala sam ga zabrinuto..kao i on mene...
Ucker: ali...
Dulce: ali..je takodje rekao i da to nije dobro...kaze da je veoma opasno i za moj zivot a i za bebin zivot....
Ucker: pa..jel postoje neki lekovi? Nesto sto moze da pomogne...
Dulce: da...samo jedno resenje..
Ucker: koje bb?
Dulce: da abortiram...

Gledao je u mene bledo...njegove trepavice se nisu pomerale...ja sam ustala i hodala po sobi...
Ucker: rizicno je za tvoje zdravlje?
Dulce: tako je rekao...kaze da postoji mogucnos da dodje do komlikacija...da..
Ucker: treba to da uradis
Dulce: molim?
Okrenula sam se i gledala u njega...
Ucker: treba da abortiras onda...

Konci u meni su poceli da pucaju...nisam mogla da verujem sta mi govori..zar nije zelo bebu kao i ja? Telo mi je drhtalo...brizno sam naslonila svoje ruke na stomak...kao da vec osecam otkucaje srca moje bebe...
Dulce: ucker sta to pircas? Jel ti cujes sebe...
Ucker: Dulce, to je tvoj zivot!!!
Dulce: i njen takodje!!! I ovo dete je zivo bice!!!
Ucker: Ali opasno je!!!

Oboje smo nekontrolisano vikali, nismo mogli da se smirimo...
Dulce: ti ne razmes jel da?!
Ucker: razmem! Ali ne zelim da te izgubim!!!
Dulce: Ali to je zivo bice!!! U meni!!!

Zacutala sam i stojala ispred njega i cekala da nesto kaze..ali nije...izasla sam napolje iz sobe i ostavila ga...samog...

Cim sam izasla u hodnik..bela je bila tu, sedela je i cekala me
Bela: dulce?
Cutala sam i plakala...
Bela: dodji..idemo u sobu...

Otisle smo kod nje u sobu...malo sam se smirila i ispricala joj sve
Bela: Dulce, zasto mi nisi rekla...trudna...pa to je divno
Dulce: ucker ga ne zeli..zeli da abortiram..
Bela: voli ga dulce..nego.boji se za tebe...
Dulce: ali kako moze
Bela: mozes da imas jos dece..mlada si...a ako dodje do komlikacija...
Dulce: ali ne mogu to da uradim...
Bela: znam, razumem te...
Bela: dulce, moram nesto da ti kazem..izvini, sad nije trenutak ali ne znam da li je dobro da sacekam...
Dulce: u cemu je problem?
Bela: Dulce...ja..mislim da..Himena..nije tvoja sestra...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptyNed Nov 15, 2009 5:00 pm

Capitulo 44

Gledala sam u nju i niesam verovala sta je pricala...
Bela: Dulce, razmisli malo..nije logicno...ona kao da tebe ne zna..ja sam pricala sa njom i vas dve nemate nista zajednicko...ona kaze da je zivela ovde...i da ja nisam bila tu, a ti i ja znamo da od kad sam se rodila bila sam ovde...i kaze da je dnevna soba oduvek bila ista a nije..tu je pre bila kuhinja, secas se...
Samo sam klimnula glavom i ukljucila mozak...
Bela: ona nikad nije bila ovde..i...ima nesto cudno u njoj...kao da me podseca na nekog...
Dulce: bela, ali ona je ista kao ja..kako ces to objasniti?
Bela: ne znam Dulce, ali ...ovo ne mirise na dobro...

Lorena: Uradila si nesto?
Izabela: ne...
Lorena: Ona je trudna
Izabela: kako znas
Lorena: cula sam...
Izabela: prokletstvo...
Lorena: moramo da preduzmemo nesto...

Mesec dana kasnije

Vreme je prolazilo noseci sa sobom stare slike i donoseci nove...
Ucker je napokon shvatio da trebamo zajedno da se borimo za nase dete tako da sam odlucila da ga zadrzim i rodim ga po svaku cenu...ali moje stanje se nije poboljsalo...svaki dan bilo mi je losije, vrtoglavice..cak i nekoliko nesvestica za koje ucker nije znao...nesto mi je smetalo ali ne znam sta..nesto je izazivalo moje lose stanje...
Obratila sam malo vise paznje na Himenu sa kojom nesto nije bilo u redu, Bela je bila u pravu..i resila sam da to sada otkrijem...
Alfonso i bela su bili presrecni i napokon je dosao dan njihovog vencanja...

Ucker: Dulce, lekar je rekao da moras da lezis
Dulce: ja sam kuma...i icicu na vencanje..uostalom..tu je u kuci
Ucker: treba da lezis..ali ako toliko zelis..
Dulce: naravno da zelim...
Osecala sam se jako lose..ali nisam htela da mu to kazem, morala sam da izdrzim...to je Belino vencanje..

Oboje smo sisli u dnevni boravak gde su vec svi stojali na svoje mesto...
Alfonso i pored njega Bela u predivnoj vencanici...Izabela sa njene desne strane, a Lorena i kristobal u daljini...Himena pored Izabele...
Ucker i ja smo im se pridruzili i tako je vencanje odrzano...

Nekoliko sati posle
Svi smo jos uvek bili u salonu...Sedela sam u fotelji jer mi je bilo lose...dok je bela sedela preko puta mene...zapricale smo se...i nismo primetile izabelu kako nam prilazi...stala je pored mene....
Izabela: Dulce kafa?
Dulce: a...moze..hvala
Uzela sam soljicu i pocela da pijem...i bas kada sam htela da spustim soljicu kafe na sto...cula sam jak zvuk...soljica kafe pala je na sto potpuno razbijena...dok je iz moje ruke sikljala krv...
Bela: Dulceee!!!!
Okrenula sam se trazeci uckera pogledom ali nije ga bilo..ni himene, ni alfonsa...ni lorene, ni kristobala...stisla sam ranu svojom drugom rukom i pokusavala da zaustavim krvarenje...
Izabela: Sta je ovo bilo???!!!
Ispustila je posluzavnik sa kafom...i sve se razlilo po podu...
Ucker je dotrcao sa ostalima...
Ucker: sta je bilo!!! Dulce!!!
Dosao je do mene, pocepao deo kosulje i zavezao oko moje ruke...Bol je bio uzasan...krvarenje nismo mogli da zaustavimo...bilo mi je lose..opet prokleta nesvestica...bolela me je glava...
Alfonso: Sta se dogodilo???
Lorena: da donesem led?
Ucker: Zovi lekara brzo!!! Odmah!
Mislila sam da cu se onesvestiti...ucker me je drzao cvrsto...
Ucker: disi ljubavi..polako...
Izabela: sta se dogodilo? Kako je povredila ruku...???

Bela je ustala sa svog mesta i otisla do mesta blizu izabele...nesto je trazila pogledom..i za nekoliko minuta stojala je ispred nas sa metkom u ruci koji je nesumnjivo bio ispaljen iz pistolja...
Bela: Mislim da je metak kriv za tvoju ranu....
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptyNed Nov 15, 2009 5:02 pm

Capitulo 45

Svi smo sedeli u dnevnom boravku i gledali se...lekar je bio i previo mi ranu...rekao je da mi je definitivno metak okrznuo ruku...Soljice su jos uvek lezale polomljene na podu...
Bela: ovo moramo da prijavimo
Alfonso: Molim?
Izabela: neko je pokusao da je ubije
Ucker: zvacu policiju...
Izabela: lorena donesi da pocistis ovo...kritobale pomozi joj...
Njih dvoje su otisli a ja sam bila van sebe...
Ucker: Dulce, smiri se..bices dobro...necu dozvoliti da ti se nesto desi...
Bela: Alfonso pozovi policiju odmah....hajde...
Dulce: ne razumem..zasto neko hoce da me ubije...
Bela: ne znam dulce..ali veoma lose puca..na srecu
Ucker: hajde da legnes dok ne dodje policija...
Dulce: dobro mi je
Naravno lagala sam
Alfonso: zvao sam...rekli su da ce poslati nekoga...
Bela: gde si ti bio?
Alfonso: pa da zovem policiju
Bela: ne..mislim dok smo dulce i ja sedele ovde..
Alfonso: a..otisao sam...da..ovaj..da..uzmem pice...
Bela: a...
Dulce: ostacu ovde dok ne dodje policija
Ucker: dulce, moras da lezis
Dulce: rekla sam da cu ostati ovde...

Svi smo bili napeti..ja sam sedela i drzala ruku dok je ucker sedeo pored mene i gledao u sve redom... bela je gledala u alfonsa zabrinuto dok je on nervozno cupkao nogama...izabela je sedela pored bele i sumnjivo me gledala...dok su lorena i kristobal dolazili sa metlom ne bi li pokupili staklo od soljica...kada su hteli da se sagnu i pokupe cuo se zenski prilicno grub glas
Xxx: ostavite to udaljite se sa mesta zlocina
Svi smo se okrenuli i videli zenu sa crnom kosom kako nam se priblizava

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jedva sam ustala pridrzavajuci se za fotelju
Xxx: vi ste zrtva?
Bilo mi je cudno da me tako zove...
Dulce: da, Dulce Maria Uckerman
Xxx: drago mi je, insrektorka Karen Davis
Dulce: takodje...
Karen: zamolicu vas da se udaljite odatle i napustite prostoriju...svi sem gospodje Uckerman...
Alfonso: ali..
Ucker: ne ostavljam je samu
Karen: ja sam ovde da bi istrazila pokusaj ubistva, tako ste prijavili zar ne?
Dulce: da. U redu je. Hvala vam sto ste dosli.
Bela: idemo..hajde ucker...
Karen: i ne udaljavajte se mnogo...trebacete mi

Svi su izasli..ostale smo same u dnevnoj sobi...gledala je u mene kai da sam ja kriva sto su pokusali da me ubiju...koracala je oko sobe i stocica na kome se nalazila moja razbijena soljica...
Karen: Dulce, mozete li da mi u detalje objasnite sta se dogodilo?
Dulce: naravno.
Ja sam sedela ovde...(pokazala sam na fotelju)...i pricala sa mojom prijateljicom Belom..kada je dosla Izabela, i ponudila nas kafom. Ja sam prihvatila kafu..uzela soljicu u ruku i otpila malo..ona je jos uvek stojala pored mene...i tada kad sam htela da spustim soljicu na sto..ispruzila sam ruku...i tada se dogodilo..nesto je pogodilo soljicu i pala je polomljena na sto a moja ruka je pocela da krvari...nisam odmah znala sta se dogodilo dok moja prijateljica Bela nije pronasla metak
Karen: gde je ona sedela?
Dulce: tacno preko puta mene...
Karen: Gospodjo, znate li nekog ko bi mozda pokusao da vas ubije? Imali ste neprijatelje?
Dulce:ne...koliko znam ne..
Karen: da li biste znali da mi kazete odkle je metak dosao? Iz kog pravca?
Dulce: ne znam..nisam sigurna..ali sa obzirom da mi je pogodjena desna ruka...metak je dosao sa moje desne strane..u tom pravcu..(pokazala sam u pravcu hodnika)
Karen: a tamo su koje prostorije?
Dulce: Kuhinja i kupatilo
Karen: hvala vam. Za sad bi to bilo sve..i da...molim vas za jednu sobu, jer cu se zadrzati vise nego sto sam mislila.
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptyNed Nov 15, 2009 5:03 pm

Capitulo 46

Cim sam zavrsila razgovor sa karen otisla sam da legnem jer sam bila slomljena. Osecala sam se umorno i pocela sam da brinem za bebu. Lezala sam u krevetu i cekala uckera. Nije bio tu.

Sedela sam u salonu sa Uckerom i cekala da se Karen pojavi. Bas kada je usla i htela da progovori pojavila se Himena. Kada je videla karen zastala je
Himena: Izvinite ako prekidam
Karen: Vi mora da ste sestra
Ucker: da, ona je sestra moje zene
Karen: sa vama cu razgovarati kasnije
Ucker: vec je deset sati, mozete ujutru sa nama ostalima da razgovarate
Karen: u redu, mozete ici sad...ostavite me sa gospodjom Anabelom
Oni su otisli a ona je hodala oko mene i pocela da prica
Karen: Sedeli ste ovde sa gospodjom uckerman?
Bela: da, preko puta nje
Karen: Da li ste videli nekog? Nekog sumnjivog u tom pravcu?
Bela: ne, nikog
Karen: Pili ste kafu koju je gospodja izabela donela?
Bela: ne, razgovarala sam sa dulce kada je metak pogodio njenu ruku
Karen: kako ste znali gde je metak?
Bela: nisam. Ucinilo mi se da sam videla kada je pao...potrazila sam ga odmah posle
Karen: Sumnjate na nekoga?
Bela: aa...
Karen: ne izgledate sigurno?
Bela: Upoznati ste u pricu..o testametnu..imanju...
Gledala me je bledo pa sam ukapirala da ne zna. Morala je da zna da bi otkrila sve...sedele smo celo vece i pricale o tome

Bila sam uveliko spavala kada sam cula vrata i njegove korake...osetila sam kako mi se polako priblizava i kako leze pored mene...ubrzo sam osetila njegov dah...polako sam otvorila oci i prvo ugledala njegove oci u pravcu mojih...poljubio me je nezno...i zagrlio...
Ucker: kako je moja mala?
Dulce: dobro...bolje
Ucker: a ruka
Dulce: ok...malo boli...
Izvadio je moju ruku ispod prekirivace i poljubio...samo sam se nasmesila...
Ucker: sta mislis o karen?
Dulce: nadam se da ce se sve ovo resiti...
Ucker: hoce ljubavi obecavam...nece ti se nista desiti, ja cu biti tu...
Dulce: znam...nece se odvajati od mene jel tako?
Ucker: aa...ne...sta si ti mislila mala
Dulce: to ti se svidja
Ucker: vise nego sto mislis...
Opet me je poljubio i tada sam zaspala..u njegovom zagrljaju...

Jutro

Otvorila sam oci jer sam osetila njegove ruke na mom licu...
Ucker: dobro jutro ljubavi
Dulce: dobro jutro...
Ucker: hoces da ti donesem dorucak?
Dulce: ne..bb..nisam nepokretna..sicucu dole..
Ucker: kako zeli moja ljubav...nacicemo se dole?
Dulce: vazi...
Izasao je i ostavio me da se obucem i sredim...bilo mi je malo bolje dans..izasla sam na terasu da bi videla kakav je dan...nasuprot svim drugim danima ovaj je bio tmuran...mracan...na nebu je bilo puno oblaka...ni zraka sunca..osetila sam kako to utice na mene i moj zivot....odmah sam znala da se nista dobro ne sprema...a onda sam videla Karen i Izabelu pored reke...

Karen: Znaci niste nista videli?
Izabela: ne...njih dve su pricale kada sam ja donela kafu...nisam zelela da ih prekidam pa sam samo dodala kafu dulce...ona je uzela i odmah zatim se to dogodilo...nisam uspela nista da vidim...
Karen: nista neobicno...bilo kakav detalj...sve je bitno...
Izabela: ne...ne secam se...
Karen: ako se neceg setite obavestite me
Izabela: naravno...

Kada sam se obukla sisla sam dole i prvo naletala na belu koja nije bila bas raspolozena od jutros...
Bela: jel si bolje?
Dulce: da, hvala na pitanju...
Sela sam pored nje i videla da je u dubokom razmisljanju...
Dulce: nije bas neka bracna noc...izvini...nisam znala da tako nesto moze da se desi..
Bela: nisi ti kriva...samo da sve bude u redu...
Dulce: gde je Alfonso?
Bela: prica sa Karen...nesto mu je cudan od sinoc...

Karen: gde ste bili u to vreme? Kada je pocinjen pokusaj ubistva?
Alfonso: Sedeo sam sa njima, ali sam otisao po pice...u kuhinju..mora da je to tada bilo
Karen: u kuhinji znaci?
Alfonso: da
Karen: Niste nikoga videli tamo? Gospodju Izabelu?
Alfonso: ne...bio sam sam...
Karen: A kada ste culi sta se dogodilo?
Alfonso: odmah sa dotrcao..i posle zvao vas...
Karen: da li mislite da bi neko mogao da ubije Dulce?
Alfonso: ne...ona je dobra zena...
Karen: Mozda vi..jer ste resili da zelite da odete odavde...jer nemate novca...jer je mrzite?
Alfonso: Molim? Mislite da sam ja kriv za ovo?
Karen: Vi mi recite
Alfonso: ne! Naravno da ne!!!

Sedela sam u mojoj sobi. Citava ova prica me je zbunjivala i unosila u mene neko cudno osecanje. Svi ljudi koji su bili ovde imali su motiv...svi su zeleli da je vide mrtvu...Alfonso, njen ogorceni muz koji se odjednom promenio i koji je oduvek zeleo samo novac, njena iznenadna sestra bliznakinja koja nije ukljucena u testament a misli da poseduje nesto i zeli imanje za sebe, njen oduvek verni sluga kristobal ili Lorena, kuvarica koja kao i svako drugi tezi ka velikim parama ili pak...njen muz...koji je sa njom u braku zbog...ljubavi ili mozda...para???
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 EmptyNed Nov 15, 2009 5:04 pm

Capitulo 47

Posle sumjivog razgovora sa gospodinom Alfonsom, resila sam da razmenim nekoliko reci sa gospodjicom Himenom koja me je juce prvi put videla...
Karen: Mozete li da mi objasnite gde ste bili u vreme kada su gospodja Dulce i Anabela pricale u salonu?
Himena: posle vencanja me je strasno bolela glava...pa..popela sam se do moje sobe ne bi li popila lek...ali kada sam dosla resila sam da ipak malo odspavam...tako da sam ostatak veceri provela u sobi...
Karen: Niste napustali sobu?
Himena: Ne
Karen: mrzite svoju sestru?
Himena: Molim? Kakvo je to pitanje?
Karen: sasvim uobicajno sa obzirom na vasu situaciju...zasto ste se sada pojavili ovde? Osecali ste se ugrozenom jer vam majka nije nista ostavila pa ste resili da eleminisete sestru i uzmete sve?!
Vikala sam na nju i pokusavala da je zbunim medjutim nije se dala...
Himena: kako se usudjujete!
Karen: Odbijate da je to istina?
Himena: naravno da nije! Ja volim Dulce!
Karen: Niste nista primetili? Nista sumnjivo? Neki glasovi, koraci...
Zastala je i razmisljala...
Himena: ne...nikoga...i nista...

Celo popodne provela sam na lezaljci pored vode...voda me je smirivala uvek a narocito sad kada se nisam osecala dobro...moje vrtoglavice su nastavile da me napadaju...i neprekidno sam mislila na bebu...i u glavi su mi odzvanjle Markove reci...kako sam pogresila sto nisam abortirala i sto ugrozavam moj zivot...suze su mi isle niz oci...bojala sam se..sta ce se dogoditi...a onda sam osetila kako me neko posmatra...osetila sam necije prisustvo iza sebe..ali kada sam se okrenula nije bilo nikog...
Prebacila sam dzemper preko sebe i krenula duz reke...laganim hodom...

Karen: Bili ste u kupatilu za vreme pokusaja ubistva?
Ucker: da
Karen: Da li ste videli nekoga? Bilo koga...
Ucker: ne, nikoga
Karen: Nikakvi glasovi, koraci, lica?
Ucker: ne, nista
Karen: sigurni?
Ucker: Gospodjo, da znam nesto rekao bi vam...dao bi zivot za moju zenu
Karen: To cemo videti...

Hodala sam lagano..i osetila kako me neko prati...opet sam se osvrnula ali nije bilo nikog...kada sam se opet okrenula ispred mene je stojala ona ista kao i ja...
Himena: uplasila sam te?
Dulce: da..zasto se tako sunjas..
Himena: izvini..trazila sam Izabelu..videla si je?
Dulce: ne...

Odmah je prosla pored mene i nastavila put...bilo mi je drago zbog toga...

Xxx: Cuo sam te
Xx: Molim?
Xxx: Cuo sam kada si pricao sa njom...
Xx: nisi rekao nista?
Xxx: ne...nadam se da ces to uraditi sam, ako ne...recicu ja
Xx: Nisi rekao...
Xxx: nisam ni njoj...

Bas kada sam htela da digne ruke oko svega i kada sam htela da razgovaram sa lorenom i kristobalom...cula sam kako necije stikle udaraju po podu...okrenula sam se i videla Izabelu kako trci prema meni...
Izabela: inspektorko!!!
Zastala sam i sacekala da stigne do mene...
Karen: da?
Izabela: sada sam se setila!
Karen: cega?
Izabela: lagala sam vas..videla sam nekoga...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ Mio o tuyo ~   ~ Mio o tuyo ~ - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
~ Mio o tuyo ~
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Tuyo! Todo es tuyo, mi amor!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce Maria y Christopher Uckermann! :: *Off Vondy* :: *Web Novele*-
Skoči na: