Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria y Christopher Uckermann!

Welcome!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 El final del marketing

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptyPet Maj 30, 2014 2:12 pm

23 epizoda : Kraj marketinga

Sledeceg dana rano ujutru, Christopher je otisao da se tusira, doruckovao je i otisao je na jedno slikanje ogrlica za njegovo prodavnicu nakita. Kada je zavrsio otisao je da se proseta sa drustvom, kada je pala noc, svi su se pozdravili osim Christophera i Dulce.

Christopher: Do sutra ljudi ( Svi su otisli ).

Dulce: Sta je to sto si mi hteo reci.

Christopher: To je iznenadjenje.

Dulce ga je zagrlila oko vrata i on je uhvatio oko struka : Obozavam iznenadjenja.

Christopher: Znam, i izvni sto nisam mogao sinoc.

Dulce: Mnogo te volim bebe ( Poljubili su se )

Christopher: Idemo. ( Uhvatili su se za ruke i otisli do plaze. Tamo su usli u jedan camac, pre nego sto su trebali da stignu Christopher je stavio povez Dulce preko ociju. Izasli su i stigli do jedne platforme na sred lagune, blizu plaze, sakrivene, da ih niko ne bi video. Christopher je pomogao Dulce da se popne na platformu, kada su se popeli, odvezao joj je povez.

Christopher: Svidja ti se?

Dulce je pogledala i videla je veliku platformu na sred lagune. Bila je jedna mala kolibica na njoj, velika nastresnica koja je pokrivala celu platformu, sto sa dve stolice i postavljena vecera sa svecama na stolu.

Christopher: Ne svidja ti se?

Dulce se okrenula i poljubila Christophera. Zagrlili su se i ljubili se.

Dulce: Svidjas mi se.

Christopher: I ti se meni svidjas. Je l' ti se svidja vecera?

Dulce: I ona hahaha

Christopher: Idemo. ( Seli su i poceli da veceraju izmedju smeha i poljubaca )
Kada su zavrsili Christopher je ukljucio radio. Slusao je jednu pesmu od Merche-a ( Ovde imate i naziv pesme - ”No se vivir sin ti” Merche )

Christopher: Zelis da igras?

Dulce ga je gledala zaljubljeno, nije mogla da prestane da ga gleda : Naravno. ( Zagrlili su se i poceli da igraju veoma prilepljeni ).
Sve je bilo osvetljeno zbog sveca, muzika je svirala i pored toga culo se more. Sve je bilo savrseno. Oboje su bili posebni, svako od njih je imao nesto sto ih sve vise privlaci i nisu mogli da prestanu da se vole.

Christopher: Volim te. Znas to?

Dulce je bila zatvorenih ociju, slusala je Christopherovo srce, zvucalo je savrsenije od bilo cega sto je slusala.

Dulce: I ja tebe volim. Nikad se nisam zamisljala ovako... sa tobom.

Christopher: Zasto?

Dulce: Zato sto smo ti i ja mnogo dobri prijatelji i nikad nisam mislila da cu ovako da te gledam, i da budem ovako sa tobom.

Christopher: Meni se vise svidja kakvi smo sad nego kakvi smo bili ranije.

Dulce ga je pogledala u oci i poljubila : I meni ( poljubac ) Volim te.

Christopher: Savrsena si, ne pronalazim ti cak nijednu jedinu manu.

Dulce:A imam nekoliko hahaha

Christopher: Majka mi je jednom rekla da mane osobe koju volimo su najsavrsenije.

Dulce ga je pogledala, svaka rec koju je govorio, svaka stvar koju je radio za nju sve vise ju je zaljubljivala u njega. Christopher ju je nezno poljubio. Nastavili su da se ljube dok Dulce nije zazvonio telefon. Odvojili su se.

Dulce: Halo?

**_:s Very Happy : Dulce Maria Espinoza Saviñon!!

Dulce: -.- Sta je bilo? Nesto se desilo? ( Christopher joj se priblizio i zagrlio je, ona mu se nasmejala kao odgovor na zagrljaj )

**_: Zasto mi nisi rekla da ti i bebe nosite isto prstenje?

Dulce: Hahahahaha, Any, objasnicu ti sutra

Anahi: Kako sutra, sada odmah, sigurno nemas nista pametnije da radis.

Dulce: Pa imam, ovde sam sa Christopherom.

Anahi: Ups…izvinite. Sutra mi pricas.

Dulce:Ok, ljubim te Any i volim ( Any je poklopila )

Christopher: Sta se desava sa Any?

Dulce: Otkrila je da nosimo isto prstenje. Very Happy

Christopher: Pa to znamo mi i Bog.. Zasto ne moze da zna ceo svet?

Christopher i Dulce su poceli da se ljube. Legli su u vrecu za lezanje i gledali zvezde.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptyPet Maj 30, 2014 2:13 pm

24 epizoda : Kraj marketinga

Anahi je spustila slusalicu, otisla na vondy forum i nastavila da gleda slike. Videla je jednu sliku koja joj se uopste nije svidela. ( Jer su na slici bili Christopher i ona Marina kada su ih zadnji put slikali )

Anahi: Oh.. kada ardilla vidi ovo ubice ih.

Dok su Christopher i Dulce i dalje gledali zvezde.

Dulce: Koliko je sati bebe?

Christopher: Zasto? Vec zelis da ides..

Dulce: Da je do mene, ostala bih ovako zauvek sa tobom.

Christopher: Znam ljubavi ( pogledao je sat na mobilnom ) 12:45 posle ponoci.

Dulce: Bebe mnogo je kasno, moja mama ce posumnjati.

Christopher: Vec hoces da me napustis ( Christopher je seo na vrecu za lezanje i pogledao je ).

Dulce: Nikad te ne bih napustila da dodje neka seljanka i da odes sa njom.

Christopher: Nikad. ( Poljubili su se ) Odvescu te kuci.

Dulce: Volela bih da me odvedes.

Vratili su se n plazu. Pustili su ruke kada su bili blizu Dulcine kuce. Tamo su se pozdravili i svako je otisao svojoj kuci.

Sledeceg jutra Dulce je ustala rano, bila je srecna. Istusirala se, doruckovala i otisla da gleda "La Oreja". Otisla je da sredi sto od dorucka bas kada su prikazivali Christopherovu i Marininu sliku, njena sestra koja je prolazila kroz dnevnu sobu je videla sliku i pozvala je.

Claudia: Christopher je na tv-u! Very Happy

Dulce je dotrcala do dnevne sobe i videla sliku Christophera sa nekom zenskom mnogo starijom od njega. Imala je zelju da otrci u svoju sobu i da place, videla je datum i bilo je prekjuce, tacno kada joj je rekao da ne mogu da se vide. Igrao se sa njom i ona je bila tako glupa i upala u njegovu zamku.

Dulce je ulozila veliki napor da se ne rasplace ispred svoje sestre : Idem da.. pozovem Anahi da vidim.. sta cemo da radimo danas... ( Otisla je trceci u svoju sobu )

Dulce se zatvorila u svoju sobu i pocela da place, osetila je kako svaka suza koja je izlazila iz njenih ociju joj lomi srce. .Dulce je plakala iznutra, osecala se da ce umreti. Telefon je zazvonio, bila je Anahi.

Anahi: Sta ima chuky? Sad ces mi ispricati za prstenje?

Dulce je pocela jos jace da place.

Anahi: Dulce sta ti je???

Dulce placuci :Christopher me je prevario Annie... prevario me je!

Anahi: Smiri se ardilla. Hoces da Mai i ja dodjemo kod tebe da nam pricas?

Dulce: Molim te. ( I dalje placuci )

Anahi: Odmah dolazimo, smiri se molim te. ( Pozvala je Mai )

Anahi:Maite??

Guido: Ne, ja sam Guido, sta ima Annie?

Anahi: Zdravo Guido, mozes da kazes Mai da dodje hitno kod Dulce, pliz!

Guido: Naravno, ne brini.

Anahi:Cao!!

Guido: Cao. ( Prekinuli su )

Pola sata kasnije stigle su Annie i Mai, pozdravili se sa Blankom i Klaudijom i otisle kod Dulce u sobu. Kada su usle videle su Dul na krevetu sa slikom njih sestoro u ruci i prstenom od njih dvoje. Oci su joj bile krveve od tolikog plakanja.

Anahi: Dul jesi dobro?
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptyPet Maj 30, 2014 2:13 pm

25 epizoda : Kraj marketinga

Maite se priblizila krevetu i zagrlila Dulce. Anahi je sela na krevet i uhvatila je za ruke.

Maite: Dulce sta ti je???

Anahi: Reci nam sta je uradio Christopher. Posvadjali ste se?

Dulce se malo smirila, imala je izgubljen pogled u slici i na prstenu : Prevario me sa drugom.

Anahi: Molim?

Maite: Da vidimo Dulce, jesi sigurna?

Dulce: Danas je izasla u "La Oreja" njegova slika sa jednom zenskom mnogo starijom od njega i izlazili su iz bioskopa, i znate kad je to bilo?

Anahi i Maite: Kad?

Dulce: Kada mi je rekoa da ne mozemo da se vidimo, prekjuce.

Maite: Jesi razgovarala sa njim?

Dulce je opet pocela da place : Ne zelim da ga vidim, ne zelim da ga vidim nikad vise. ( Devojke su je zagrlile )

Anahi: Ali mozda se nista nije desilo. Kako se zove ta?

Dulce: Marina….

Anahi je sapnula Maite: Je l' to ona o kojoj je pricao?

Maite sapuce: Mislim da jeste. Ali to on mora da joj objasni.

Dulce: Sta sapucete?

Anahi: Nista

Maite: Rekao ti je nesto.. zasto ne moze da dodje taj dan??

Dulce: Ne.. nisam ga ni pitala.

Anahi: Dulce, stvarno ja mislim da trebas da ga pozoves i da mu kazes da trebas da razgovaras sa njim.

Maite: Ja mislim da Annie ima pravo.

Anahi: Naravnooo... zmija je uvek u pravu zar ne?

Dulce se nasmejala i obrisala suze: U pravu si, trebam da razgovaram sa njim.

Anahi: Naravno, reci mu da ti objasni sta se desilo te noci.

Maite: Stvaro poznajemo dobro bebe-a da bi znale ako te je prevario.

Anahi: On je lud za tobom ardilla.

Dulce: Mislite?

Any i May: Naravno!

Dulce: Ok, ali ne znam da li da nastavim sa njim. Veza sa njim je jako komplikovana.

Anahi: Dobro razmisli Dulce, ako mislis da ne mozes biti u vezi sa njim mi cemo te podrzati.

Maite: To sigurno.

Zagrlile su se. Uistinu nisu znale sta bi radile njih tri da se RBD raspadne. Volele su se kao sestre, uvek su se podrzavale u najtezim trenucima.

Dulce se pozdravila sa devojkama i pozvala Christopher-a.

Christopher: Zdravo ljubavi.

Dulce: Zdravo.

Christopher: Nesto ti se desilo Dul?

Dulce: Ne, nista, ovaj.. htela bih da razgovaram sa tobom danas, mozes doci kod mene?

Christopher: Naravno ( Bio je zbunjem. Sta je uradio lose? )

Dulce: Super, za sat vremena kod mene. Cao.

Christopher: Ca… ( Dulce je spustila slusalicu )

Proslo je 30 minuta i Christopher je sedeo na sofi i razmisljao sta se moglo desiti sa Dulce. Ukljucio je tv da vidi sta ima i pustio emisiju "Con todo", video je jednu vest zasto bi Dulce mogla biti takva.

“Christopher Uckermann clan RBD-a, u veoma je dobrom drustvu jedne zene koja je dosta starija od njega. Sada mu se svidjaju satarije?

Christopher: Boze moj, samo da nije ovo videla.

Otrcao je do svog auta. Stigao je kod Dulce, imao je los predosecaj, nije se usudjivao da udje. konacno se odlucio. Pokucao je na vrata i otvorila je Dulce.

Christopher: Zdravo. ( Priblizio se da je poljubi ali je ona okrenula glavu, oci su joj bile crvene )

Dulce: Sami smo, udji... ( Christopher je usao i Dulce je zakljucala vrata )

Christopher: Dulce.. ovaj.. uradio sam ti nesto?

Dulce: Jos imas obraza da pitas ( Udarila ga je, nije mogla vise da podnese, morala je da se isprazni )

Christopher: Dulce... Izvini ali ne znam sta sam ti uradio, stvarno.

Dulce: Lepo si se proveo sa Marinom?

Christopher: Sta?

Dulce: Odgovori mi Christopher… lepo si se proveo? Sigurno si je odveo u krevet.

Christopher: Dulce, nije se nista desilo sa Marinom, dozvoli da ti objasnim, onaj dan kada si dosla..

Dulce: Znas sta? Ne zanima me da te vise slusam Chtistophere ( nije mogla vise da izdrzi i zaplakala je )

Dulce: Cestitam.

Christopher: Molim te ne placi i pusti me da ti objasnim.

Dulce: Nema sta da se objasnjava, sve je sasvim jasno. Dok si meni govorio sve te gluposti "volim te" "savrsena si" "obozavam te" spavao si sa Marinom. Reci mi koliko dugo si me varao? ( vice ) ODGOVORI MI!!

Christopher: Dulce nije se dogodilo nista, moras da mi verujes zaboga!

Dulce je opet pocela da place: Ono juce je bilo kao san, znas li? Ali snovi su snovi na kraju se zavrsi sve.

Christopher: Sta hoces da kazes? ( Bio je zabrinut )

Dulce: Da se zavrsilo Christopher. Ne zelim vise da znam za tebe.

Christopher: Dulce molim te pusti me da ti objasnim, ja te volim.

Dulce: Izlazi iz moje kuce! ( vise nije mogla da sakrije suze ) Odlazi!!!

Christopher: Dulce molim te Sad

Dulce: Napolje!!!!

Christopher je izasao, imao je suze u ocima. Pogledao je poslednji put, oboje su plakali. Dulce je zatvorila vrata i pala na pod placuci.

Christopher se uhvatio za glavu i otisao do auta, iz gorcine je sutnuo gumu na autu i pao je pored auta nije vise izdrzao i poceo je da place kao dete. Oboje su bili unisteni zbog jedne zene koja je htela da iskoristi situaciju.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptyPet Maj 30, 2014 2:13 pm

26 epizoda : Kraj marketinga

Christopher je tako lezao dugo pored auta i trudio se da ne zaplace. Dok je Dulce u kuci gledala kroz prozor Christopher-a, kako je mogao da se igra sa njom na taj nacin bila je glupaca jer je verovala u sve gluposti koje joj je govorio prosle noci.
Christopher se podigao sa zemlje, pogledao ka Dulcinoj kuci i usao u auto. Upalio je auto i nestao za sekund. Prvo sto je Dul uradila bilo je da pozove drustvo da bi se osecala malo bolje.

Pet dana kasnije:

Dulce: Zdravo mama.

Blanca: Zdravo kceri ( zagrlila je ) Jesi bolje?

Dulce: Da, jos uvek nema vesti o njemu?

Blanca: Ne, i tvoji drugovi jos uvek nisu zvali.

Dulce: Mama, mnogo sam zabrinuta. Sta ako mu se nesto desilo?

Blanca: Nadam se da nije. Mozda samo zeli da bude sam neko vreme.

Dulce: Mama, proslo je pet dana i nema vesti o njemu. Ja imam vas i drustvo ali on.. ( zazvonio joj je mobilni )

Dulce: Halo??

Anahi: Idemo da razgovaramo sa Alexandrom, ides?

Dulce: Ne mislis da cemo je zabrinuti?

Anahi: Ne, uostalom ona nam je rekla da ima vesti o njemu. Ides ili ne?

Dulce: Naravno. ( poklopila je )

Blanca: Ko je to bio kcerii?

Dulce: Anahi, kaze da idemo da razgovaramo sa Christopherovom majkom da vidimo da li ona zna gde je. Idem. ( poljubila je majku )

Blanca: Zdravo kceri. Cuvaj se.

Dulce je stigla kod Christophera kuci. Tamo su bili Anahi,Maite,Christian i Poncho.

Poncho: Dobro je da si sad bolje ardilla. ( zagrlio ju je )

Dulce: Hvala, stvarno si mi mnogo pomogao. Gde je Alexandra?

Christian: Otisla je do kuhinje. Sad ce da dodje.

Anahi: Rekla nam je da ju je Christopher pozvao pre pet dana i rekoa joj da zeli da bude sam, jer se ne oseca dobro psihicki. Da je deprimiran.

Dulce: Sve ovo je moja krivica.

Christian: Naravno da ne obojeno pilence, ti si ga optuzila zbog slika i kada smo ti mi rekli ti si isla da ga potrazis ali nije bio tamo, imala si dobre namere. Kriva je ona seljanka.

Poncho: Naravno ardilla, nisi ti kriva. Svi smo znali da si morala da prestanes da pricas.

Dulce: I ako mu se nesto desilo?

Maite: Neee!!! Gledaj, za tri dana nastavljamo sa oprostajnom turnejom. Sigurno je dobro i doci ce sa nama. Videces. ( Dosla je Alexandra )

Alexandra: Zdravo Dulce ( Zagrlile su se jako )

Dulce: Zao mi je, znam da je moja krivica.

Alexandra: Gledaj Dulce, moj sin je uradio lose jer je to krio, nisi ti kriva, ne brini se.

Proveli su neko vreme kod Christophera kuci, kasnije su otisli. Dulce je otisla da se proseta po plazi da bi mogla da razmisli. Ovo mesto joj je donosilo mnogo secanja.

Dulce: Naravno… i ako je u kolibici?? ( otisla je do camaca i uzela jedan )

Veslala je do platforme. Ostavila je camac pored platforme i izasla oprezno. Sve je bilo isto kao i prosli put. Dulce je sela na vrecu za lezanje i vratila su joj se secanja.

*Flas back*

Dulce: Koliko je sati bebe?

Christopher: Zasto? Vec zelis da ides..

Dulce: Da je do mene, ostala bih ovako zauvek sa tobom.

Christopher: Znam ljubavi ( pogledao je sat na mobilnom ) 12:45 posle ponoci.

Dulce: Bebe mnogo je kasno, moja mama ce posumnjati.

Christopher: Vec hoces da me napustis ( Christopher je seo na vrecu za lezanje i pogledao je ).

Dulce: Nikad te ne bih napustila da dodje neka seljanka i da odes sa njom.

Christopher: Nikad. ( Poljubili su se ) Odvescu te kuci.

Dulce: Volela bih da me odvedes.

*Kraj Flash Backa*

Dulce: Christopher, rekao si mi da me nikad neces napustiti, i nisi ispunio obecanje bebe..

Dulce je zatvorila oci i setila se svakog trenutka koji je prozivela sa Christopherom.
Dulce je i dalje bila sa zatvorenim ocima kada je osetila jedan poznat miris, otvorila je oci i ustala sa lezaljke.
Pazljivo je usla u kolibicu koja je bila na platformi i soba je bila puna praznih flasa. Usla je u jednu malu sobu i..l tamo je bio on, njen bebe.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptyPet Maj 30, 2014 2:13 pm

27 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je ostavila svoju tasnu na stolici i priblizila se Christopheru. Spavao je na jednoj sofi, primetila mu je po ocima da je plakao, Dulce mu se priblizila ali joj je zazvonio mobilni. Brzo se javila da se Christopher ne bi probudio. Izasla je napolje i javila se.

Dulce: Halo?

Anahi: Dulce gde si?

Dulce: Ja sam u... na jednom mestu za koje ne mogu da ti kazem. Ali pronasla sam Christophera.

Anahi: Ozbiljno? Super, sta je bilo, sta si mu rekla?

Dulce: Spava, kasnije cemo razgovarati. Sta si htela?

Anahi: Ah, da, zaboravila sam, ovaj.. prodate su sve karte za koncert u Los Andjelesu.

Dulce: Super, ovaj, kasnije mi pricas, doci cu kasno sa Christopherom, mislim da moramo da razgovaramo ok?

Anahi: Nista ne brini, javicu ostalima da si ga pronasla i da morate da razgovarate.

Dulce: Hvala Annie.

Anahi: Srecno Dulce.

Dulce: Hvala ( Poklopile su )

Dulce se vratila u sobu, naslonila se na vrata i gledala je kako Christopher spava. Grizla je donju usnu, bio je tako prelep dok spava, cak i sa bradom.
Malo po malo se priblizavala, klekla je pored sofe i pomazila ga po kosi. Pomerio se i ona se nasmejala gledajuci ga u oci. Christopher je polako otvarao oci, tamo je bila ona, zena koju je najvise voleo gledajuci ga sa osmehom.

Christopher: Zdravo ( nasmejao se i uhvatio je za ruku )

Dulce: Zdravo, bili smo veoma zabrinuti, znas li?

Christopher: Morao sam da budem sam. Jesi ti dobro?

Dulce: Sada kad sam te pronasla sam bolje.

Christopher: Moram da ti objasnim sta se desilo sa onom zenom.

Dulce: Rekli su mi, ne brini. ( Christopher se podigao i seo na sofu. Napravio je Dulce mesta, i ona je sela pored njega )

Christopher: Nije se desilo nista vise, stvarno. Evo ovde je slika koju je napravila. ( Christopher se podigao i otisao po sliku koju je dao Dulce ).

Dulce: Oprosti sto ti nisam verovala, rekla sam ti stvarno ruzne stvari. Stvarno mi je zao.

Christopher: Ne trebas da se izvinjavas. Ja sam kriv, trebao sam da ti kazem, ali nisam jer nisam davao vaznost tome.

Dulce: Bila sam mnogo zabrinuta za tebe, kada je proslo tri dana i kad su mi rekli da ne znaju nista o tebi, nisam znala kako da reagujem.

Christopher: Rekao sam majci da mi donese odelo da se tusiram ovde.

Dulce ga je uhvatila za bradu: Ali si ovo zaboravio : ( Oboje su se nasmejali i pogledali u oci )

Christopher: Volim te ( sapnuo je )

Dulce susurro: I ja tebe volim.

Christopher ju je pomilovao po licu i pogledao je u oci dok se priblizavao njenim usnama. I ona je njega gledala u oci. lKonacno su se spojili jednim neznim poljupcem. Posle poljupca su se zagrlili.

Christopher: Trebali bi da krenemo, ostali su jos uvek zabrinuti.

Dulce: Ja sam ih obavestila da sam te pronasla. I rekla sam da cemo kasno doci jer moramo da razgovaramo.

Christopher: Onda mozemo da ostanemo ovde jos malo.

Dulce: Da..

Christopher joj je sapnuo na uvo: Sami.. Smile

Dulce se nasmejala: Da

Christopher joj je opet sapnuo na uvo: zajedno..

Dulce se unervozila jer je bio tako blizu: Aha…

Christopher joj je i dalje saputao: savrseno..
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptyPet Maj 30, 2014 2:14 pm

28 epizoda : Kraj marketinga

Christopher i Dulce su poceli da se ljube kao da se ljube poslednji put. Malo su se razdvojili da bi uzeli vaduha. Christopher ju je uhvatio oko struka i poljubio dok je ona njega zagrlila oko vrata. Tako su otisli do sobe. Christopher ju je polako spustio na krevet i pogledao je u oci.

Christopher: Necu da uradim nista sto ti se nece svideti, i zelim da nas prvi put bude poseban.

Dulce: Svaki trenutak dok sam sa tobom je poseban.

Christopher: Volim te.

Ponovo su poceli da se ljube. Polako odeca je pocela da spada. Christopher je ljubio u vrat dok ga je ona milovala po ledjima. Prestali su da se ljube da bi dosli do vazduha. .

Christopher: Jesi sigurna?

Dulce: Sa tobom uvek.

Poceli su da se ljube. On je milovao svaki centimetar Dulcine koze. Sklopili su ruke i predaali se jedan drugome potpuno. U telu i dusi.

U Pedrovoj kancelariji :

Anahi: Izvinite sto kasnim drustvo ali razgovarala sam sa Dulce i oprastala se od mog Rodriga.

Poncho: I zasto si tako zadovoljna??

Christin: Zasto si takva pilence?

Anahi:Pricala sam sa Dulce i…..Pronasla je bebea!!

Pedro je usao na vrata: Savrseno!!.Tako necemo morati otkazati koncert.

Poncho: Super, i gde je?

Anahi: Ah!!..to ne znam. .Dulce nije htela da mi kaze gde je. Ali rekla je da trebaju da razgovaraju.

Maite: Dobro, videcemo da li ce resiti stvari.

Christian: Ja mislim da oni nemaju buducnost kao par.

Svi osim Pedra: Zasto?

Christian: Zato sto su oni veoma razliciti, uvek se svadjaju, i sve je bio marketing kao i guera i Ponchis i Maite i ja.

Christina: Bili su par u Rebelde ali stvarno im se primeti da se vole.

Poncho: Da, vidi se iz aviona, cak su i fanovi primetili.

Anahi y Maite: Las vondys!!

Svi su poceli da se smeju i posle su otisli sa Pedrom da jedu u neki restoran.
Dok za to vreme na jednom mestu dve osobe koje se vole, su se predavale po prvi put.

Lezali su u krevetu pokriveni tankim prekrivacem. Dulce je zagrlila Christophera dok ju je on milovao po glavi.

Christopher: Znas da te volim?

Dulce: Malopre si mi pokazao bebe. (.Poljubila ga je nezno i pogledala u oci. Imao je poseban sjaj u njima )

Christopher: I ti si meni dokazala. .( Pomazio joj je lice )

Dulce: Sada ti pripadam.

Christopher: Ljubavi ( Poceo jke da se smeje i poljubio je )

Dulce: Zasto se smejes?

Christopher: Ljubavi, zena nije predmet pa da moze da pripada nekome.

Dulce: Znas da te volim hmm...mnogo.

Christopher je ponovo poljubio: Zasto?

Dulce: Zato sto mi se svidjas ti i tvoj nacin postojanja.

Christopher: I nacin postojanja je dobar u krevetu??( Dulce ga je udarila ) Auch…

Dulce: Ti si jedan bestidnik.

Christopher: Znam hehehe

Dulce: Ali cak i takvog te volim.

Christopher: I ja tebe volim

Poceli su da se ljube veoma nezno i zagrlili su se

Dulce: Ali...obrij se bebe jer me bockas

Christopher se odvojio od nje: Sad ces da vidis

Christopher je poceo da je golica i poceli su opet da se ljube.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptyPet Maj 30, 2014 2:14 pm

29 epizoda : Kraj marketinga

Malo kasnije Christopher je otisao da se tusira dok se Dulce oblacila i izasla napolje da malo razbistri misli. Christopher je izasao iz kupatila 20 minuta kasnije i obrijao se ostavljajuci samo malu bradu. Izasao je i zagrlio Dulce od pozadi i poljubio je u vrat.

Dulce se okrenula: Vec si zavrsio??

Christopher: Da, i obrijao sam se i sve kako se tebi svidja.

Dulce: Meni se svidjas u svim oblicima ( poljubili su se )

Christopher: Idemo?

Dulce: Idemo.( Christopher je usao po Dulcinu torbu. Kada je izasao Dulce ga je iznenadila jednim pitanjem. )

Dulce:bebe….mogu da te pitam nesto???

Christopher je poljubio u celo:Reci ljubavi.

Dulce: Reci cemo nekome za ovo mesto??

Christopher: Zasto??

Dulce: Volela bih da ovo bude nase posebno mesto. Da niko drugi ne zna da postoji.

Christopher je poljubio: Kako princeza zeli ( Zagrlili su se i usli u camac )

Kada su stigli na plazu otisli su zagrljeni do Dulcinog auta. Ona je vozila dok je on zvao drustvo da vidi gde su.

Anahi: Dul y Ucker dolaze ovamo.

Maite: Pa dosta su zakasnili.

Poncho: Imali su da razgovaraju naravno da su zakasnili.

Christian: Necu da kazem nista jer je tu Pedro, da nije, ne bih cutala.

Pedro: Dobro je Christian.Anahi rekli su ti kada ce doci??

Anahi: Ne, rekli su, tj bebe je rekao da ce doci za tridesetak minuta

Maite: Pa ako zakasne mnogo necu ih videti

Poncho: Zasto?

Maite: Zato sto idem sa Guidom, znas da smo u poslednje vreme imali problema i posle ovog sto se desilo sa Dul i Uckerom odlucila sam da razgovaram sa njim, da vidimo sta mozemo da uradimo.

Anahi: Super Mai. ( zagrlila ju je ) super sto cete resiti stvari.

Poncho: Stvarno, sve je poslo naopako od kad smo odlucili da se rastanemo. Niste primetili drustvo???

Pedro: Poncho, nema nikakve veze.

Anahi: Ne, ima veze, otkazuju nam krila, svadjamo se, nestajemo. Ponchito je u pravu.

Maite: Ja mislim da je u pravu.

Christian: Ja mislim da....ovi kasne previse.

Anahi: Ali malopre su zvali Chris

Maite: Pa nije videla bebea 5 dana i to je normalno.

Christian: Naravno, i meni nedostaje najmladje pilence.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptyPet Maj 30, 2014 2:14 pm

30 epizoda : Kraj marketinga

Nakon nekoliko minuta stigli su Dulce i Christopher razdvojeni da ne bi bili sumnjivi. Svi su pozdravili Christophera i zagrlili ga. Svi su poceli da razgovaraju ali Christopher je planirao nesto, zbog toga je pokusao da udalji Dulce da bi razgovarao sa ostalima.

Christopher: Ljubavi mozes mi doneti mobilni, zaboravio sam ga u tvom autu, molim te?

Dulce: Naravno ljubavi ( Poljubila ga je )

Christopher: Hvala. Volim te.

Dulce: Odmah dolazim drustvo ( otisla je )

Christopher: Dobro je sto je otisla.

Anahi: Ali sta ti je bebe?

Christopher: Zelim da joj napravim jedno iznenadjenje na koncertu u Los Andjelesu jer je dan pre njenog rodjendana.

Pocho: Da, istina. I sta si mislio?

Christopher: Mislio sam da udjem na forum kao anoniman clan i da nagovorim fanove da naprave proslavu posle pesme "No Pares" sta mislite?

Maite: To je super ideja, ali pricaj nam jos..

Christian: Trebamo da kazemo fanovima od chucky.

Christopher: Gledajte, registrujte se na Univision.com sa drugim imenima. Svako od vas neka udje na forume i neka da ideju da mogu da urade nesto specijalno sve osobe koje dodju na koncert. . Mislio sam da fanovi kada ona izadje pocnu da joj pevaju srecan rodjendan i kada se iznenadi da pustimo balone plave i bele. Sta mislite?

Svi: Super ideja!

Anahi: Bebe, stvarno, Dulce je jedna mnogo srecna zena.

Maite: Stvarno ima mnogo srece sto te ima.

Poncho: Dobro ali na koji forum cemo ici?

Christian: Ja cu uci na svoj i na RBD La familia

Maite: Ja na svoj i na RBD

Anahi: Ja na svoj i bebeov i moj

Christopher: Ja na vondy, na svoj i od Dulce.

Poncho: Ja na svoj i na trendy

Christopher: Savrseno. Evo je, menjajte temu ali nemojte da zaboravite molim vas.

Dulce je dosla i zagrlila Christophera oko vrata.

Dulce: Nisam ga pronasla bebe.

Christopher: Ne brini ljubavi, videcu da li sam ga ostavio kuci, sedi.

Dulce: O cemu ste pricali?

Svi : Ni o cemu!! Very Happy

Dulce: Cudni ste. Stvarno ne znam kako mogu da budem sa vama ( smeje se ) Hahaha

Christian: Zato sto nas obozavas ofarbano pilence
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptyPet Maj 30, 2014 2:14 pm

31 epizoda : Kraj marketinga

Posle tog razgovora odlucili su da odu kod Anahi. Ona je imala ogromno dvoriste, oni su obozavali da idu tamo, uostalom doci ce i Rodrigo.

Anahi: za 10 minuta smo kod mene, ne smta vam da dodje Rodrigo?

Maite: Meni ne smeta, bice super.

Christopher: Neka dodje.

Anahi: Ok, devojke idu sa mnom Dulcinim autom a momci vi se snadjite hahah

Poncho: Idemo mojim autom momci. ( Otislis su )

U autu Anahi i Maite su pokusavale da izvuku iz Dulce sta je pricala sa Christopherom.

Anahi: Duul!!! Reci nam pliiiz. Obecavamo ti da necemo da tracarimo.

Dulce: Vozim Ani, izvini, ne mogu da pricam.

Maite: Pazi, pazi. Koliko puta si vozila i pricala u isto vreme. Nego ne zelis da nam ispricas.

Dulce: Okej, dobro. Ali kad stignemo kod tebe ispricacu vam. Sad ne jer me je sramota.

Anahi: Omg! Sta se desilo??!

Dulc je pocrvenela: Ispricacu vam..

Devojke su stigle i Anahi i Maite su otrcale sa Dul kod Ani u sobu da bi im Dulce ispricala. Malo kasnije stigli su i momci.

Christopher: Gde li su?

Poncho: Ne znam, izgleda da jos uvek nisu stigle.

Christian je malo razgledao i video auto od Dulce: Ne, jesu stigle, jer tamo je auto od Dulce.

Poncho: Idemo, sigurno nas vec ogovaraju.

Christopher: Sigurno, idemo da zvonimo. ( Pozvonili su na vrata i otvorio je Rodrigo )

Rodrigo: Zdravo momci kako ste? ( Pozdravio je svu trojicu )

Christopher: Dobro smo posle svega,.

Poncho: Rekla nam je Ani da se vencavate, cestitamo.

Rodrigo: Hvala. Dobro, razgovarali smo o tome, ali mislimo da cemo to obaviti u tajnosti zbog novinara i svega toga. Udjite.

Usli su u dnevnu sobu i sva cetvorica su pocela da pricaju o fudbalu i tim stvarima dok su devojke razgovarale sa Dulce.

Anahi: Pricaaaj nam.

Maite: Obecala si nam.

Dulce: U redu. Ali pre toga moram da pitam nesto tebe Ani.

Maite: Ja mogu da cujem??

Dulce: Naravno.

Anahi: Pitaj

Dulce: Ti….mnogo me je sramota devojke.

Anahi:Daj Dul, ne brini, pitaj me.

Dulce: U redu. Aj ( udahne duboko )

Dulce: Ti si imala odnose sa.... Christopherom???

Maite y Anahi su napravile iznenadjenu facu

Anahi:…..
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptyPet Maj 30, 2014 2:15 pm

32 epizoda : Kraj marketinga

Dulce: Any…odgovori pliz.

Maite: Mi smo u soku.
Izvini?? Dobro sam cula?

Dulce je postala nervozna: Da, dobro si cula. Ali sad odgovori.

Anahi: Naravno da...NE! Nikad nismo stigli dotle.

Dulce: Hehehehe ja da

Anahi i Mai : Nevaljalice!!

Anahi: Ali pricaj nam kako se desilo, kako je bilo..

Dulce: Aha, ko je sad nevaljalica.

Maite: To nisam ocekivala od tebe Dulce, i to sa bebeom.

Anahi: Ne, jos sa njim.

Dulce: Daj..cutite. Pa desilo se ono sto je trebalo da se desi i to je to.

Anahi: May ustini me jer ne verujem ( Maite i Dulce su pocele da se smeju )

Maite: Prestanite sa salom, zaboravile smo na momke .Stvarno mi je mnogo drago zbog tebe Dulcesita. ( Maite i Dulce su se zagrlile dok je Anahi jos uvek bila u soku )

Anahi: Ti i bebe….Jos uvek ne mogu da poverujem.

Maite: Dobro…to za bebea ni ja jos uvek hahaha. Postao je covek hahaha

Dulce: Dosta...devojke. To je nesto skroz normalno.

Anahi: Pa da.. ali on je bio nasa beba ( napravila je placljivu facu ) i ti si ga pokvarila.

Maite: Dosta Ani..( zagrlila ju je ) Znamo da je sazreo..ali trebamo da prebrodimo to.

Dulce: Hahahahaha vama nije dobro, stvarno. Umrli su vam poslednji neuroni koje ste imale.

Anahi: Nije tako chuky!!

Dulce: Hahahaha, idemo, sigurno su stigli momci. I meni nedostaje moj bebe.

Anahy i maite se prave kao da placu svaki puta klad Dulce kaze bebe.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptyPet Maj 30, 2014 2:15 pm

33 epizoda : Kraj marketinga

Anahi: Ne, malena, dodji ovamo ( Zagrilla je i stavila na krevet u svoju sobu )

Dulce: Sta ti je Ani.

Anahi: Moras da mi kazes zasto ( uzela joj je lice rukama ) "bebe"

Maite i anahi su napravile placljivu facu.

Maite: Smiri se Ani, prebrodicemo to.

Anahi: U redu. Zasto ti i Christopher nosite isto prstenje?

Dulce: Okej, reci cu vam. Secate se prvog koncerta u Brazilu?

Any i Maite: Da

Dulce: Pa Christopher i ja smo odlucili da budemo u slobodnoj vezi. I tog dana nam je bilo mesec dana tako da mi je Christopher poklonio prsten isti kao i njegov. Oba prstena imaju inicijale "M i A"

Anahi:M i A??

Maite: Ali zar vi niste D i C?

Dulce: Sacekajte zaboga. M i A znaci Maria i Alexander

Anahi:aysss….kako lepo, to je ljubav zar ne Mai?

Maite: Da. Ali zasto ste raskinuli. Sta se desilo?

Dulce: Dobro, ja sam malo posebna i nisam htela da bilo ko sazna i on je zeleo nesto vise, nesto ozbiljno, da budemo u vezi, kao sad. I naljutila sam se kada me je poljubio na parkingu, secate se?

Anahi:Aha.

Dulce: Pa od tog poljupca samo smo bili prijatelji, sve do sad.

U dvoristu :

Christopher je razgovarao telefonom dok su momci pricali Rodrigu oi Christopherovoj ideji vezanoj za Dulce..

Christopher: Stvarno zele da ucestvujem u show-u ?

**_: Aha, saznali smo da si dobar prijatelj sa Peewee-jem

Christopher: Da, dobri smo prijatelji.

**_: Pa on je licno zamolio da ti ucestvujes u show-u, prihvatas?

Christopher: Naravno, dolazim sutra ( Poklopio je )

Christopher: Momci saslusajte me na kratko ( dosle su devojke smejuci se )

Anahi: Sta se desilo, zasto ste tako tihi?

Poncho: Christopher zeli da nam kaze nesto.

Christopher: Sutra cu biti jedan od specijalnih gostiju u ……”EL SHOW DE LOS SUEÑOS”

Dulce: Cestitam ljubavi! ( Zagrlila ga je i poljubila )

Anahi: Super, sutra necu to da propustim.

Maite: Super, sa kim ces da se takmicis?

Christopher je zagrlio Dulce: sa mojim prijateljem Peewe-jem.

Christian: Super brate.

Poncho: Da, srecno. ( Zazvonio je mobilni od Poncha ) Izvinite, odmah dolazim.

Dulce: Aj ljubavi, necu da propustim tu emisiju, obecavam.

Anahi: Ehem...malo se razdvojite molim vas.

Christopher: Sta ti je Ani??

Anahi: Porastao je moj bebe ( napravila je placljivu facu )

Dulce:Any….

Anahi:Izvinite..christopher malo sam osetljiva..

Christopher:Am…ok. Ali zasto me zoves Christopher, ti me uvek zoves ( Dulce mu je zatvorila usta )

Dulce: Hahahha ljubavi, vec znas kakva je Ani.

Dosao je Poncho posto je zavrsio razgovor.

Poncho: Dobre vesti drustvo.

Christian: Reci pilence.

Poncho: Izgleda da se vracamo u Evropu.

Svi : Ozbiljno??

Poncho: Aha. Pedro me je zvao i rekao mi je da su ljudi poslali mnogo imejlova i rekli su da zele oprostajnu turneju u Spaniji, Francuskoj, Srbiji..itd. Izgleda da idemo ponovo u Evropu.

Dulce: Super, obozavam da pevam sa vama ponovo.

Svi su poceli da razgovaraju o tome. Kasnije su usli u kucu od Anahi. Kada je doslo 7 sati odlucili su da idu jer je Christopher morao da ide da vezba sa Peewe-jem za sutrasnji show.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptySub Maj 31, 2014 4:04 pm

35 epizoda : Kraj marketinga

Dulce se polako budila. Kada je otvorila oci tamo je bio on. Najsavrseniji covek na Zemlji. On je drzao gitaru sakrivenu iza ledja.

Dulce: Ljubavi…( protrlja oci ) Sta radis ovde?

Christopher: Pa kako danas nismo mogli da ostanemo, nisam mogao da ti pokazem iznenadjenje, tj iznenadjenja.

Dulce: Ima vise od jednog?

Christopher: Aha ( Dulce ga je poljubila )

Dulce: Pretpostavljam da je gitara jedno od njih, ne?

Christopher: Tacno. Dodji..

On joj je dao ruku. Ona je ustala sa kreveta i uzela kaput.

Christopher: Cekaj pomocicu ti da se popnes

Dulce: Nemoj mi reci da si se penjao gore?

Christopher: Ne, uzeo sam merdevine da bi se popeli tamo.

Dulce: Ti si moj princ na belom konju?

Christopher: Ako ti zelis

Dulce mu se priblizila i poljubila ga. Bio je to poljubac pun strasti.

Dulce: Zelim da budes moj bebe princ na belom konju.

Christopher: Onda sam tvoj bebe princ na belom konju.

Christopher joj je pomogao da se popne na merdevine i nasli su se na trecem spratu Dulcine kuce.
Tamo su seli na jednu klupu.

Christopher: Hocu da cujes nesto sto sam komponovao samo za tebe.
Christopher poceo je da svira i ona ga je gledala opcinjeno.

Christopher: Znas?
Ne trazim nista vise osim da budem u tvom zagrljaju
i pobegnem od svakog zla
sve bih odbacio
da budem sa tobom.

Znas? Ne prestajem da mislim
da sam zaljubljen
zelim da ti priznam
da sam samo jedan rob
koji ne zna da zivi bez tebe.

Kada si stigla ti
usla si u mene
upalila si svetlo
ispunila si me verom.

Toliko vremena sam te trazio
ali na kraju sam te nasao
tako savrsenu kao sto sam zamisljao.

Kao iglu u plastu sena,
trazio sam te bezuspesno,
kao otisak u moru
tako tesku za naci.

Toliko vremena sam te trazio
ali na kraju sam te nasao.

tako savrsenu kao sto sam zamisljao.

Znas?
Zelim da ti priznam
da te pronalazim ubedljivo.
Ne prestajem da mislim
da sam uradio nemoguce
sto sam ostao blizu tebe.

Kada si stigla ti
usla si u mene
upalila si svetlo
ispunila si me verom.

Toliko vremena sam te trazio
ali na kraju sam te nasao
tako savrsenu kao sto sam zamisljao.

Kao iglu u plastu sena,
trazio sam te bezuspesno,
kao otisak u moru
tako tesku za naci.

Toliko vremena sam te trazio
ali na kraju sam te nasao
tako savrsenu kao sto sam zamisljao.

Znas?
Ne trazim nista vise
samo da budem u tvom zagrljaju.

Christopher: Svidja ti se? Komponovao sam je za tebe.


Poslednji izmenio Sanja_rbd dana Uto Jun 17, 2014 12:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptySub Maj 31, 2014 4:18 pm

36 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je ostala ocarana slusajuci ga. Obozavala je njegov glas, njegov osmeh. I najvise je obozavala njegov glas kada joj je posvetio neku pesmu.

Christopher: Ljubavi?

Dulce: Ova pesma je za mene??

Christopher je postao nervozan i poceo sa svojim tikovima.

Christopher: Zasto? Nije ti se svidela?

Dulce: Ovo je najlepsa stvar koju mi je iko ikad rekao.

Christopher se nasmejao: Onda ti se svidelo

Dulce: Zasto si to uradio?

Christopher je pazljivo spustio gitaru na pod i uhvatio je rukama za lice dok ju je nezno mazio palcevima.

Christopher: Zato sto je to ono sto osecam, kada te vidim kako se smejes, kada te vidim svaki dan, kada te slusam kako pevas, kada te osetim pored sebe.

Dulce: Volim te. Volim te Christopher Uckermann.

Christopher: I ja tebe volim.

Poljubili su se veoma strastveno.

Christopher: Idemo, videce nas tvoji roditelji i sestre.

Dulce je nastavila da ga ljubi: Bas me briga, uostalom, vec znaju.

Christopher: Znaju.

Dulce: Da.

Christopher: I kako su prihvatili?

Dulce: Veoma dobro, uostalom kazu da si veoma sladak.

Christopher: A je li?

Dulce: Da ali nemoj da mislis da cu te deliti sa mojoj porodicom posle ovog sto si mi napisao, e.

Christopher ju je poljubio nezno.

Dulce: Moracu da te nagradim jer si mi napisao ovu prelepu pesmu, ne?

Christopher: Pa, da.

Dulce mu se priblizila vragolasto: I kako?

Christopher: Pa... ( poljubio ju je )

Christopher: Tako sto ces uvek biti pored mene...

Dulce: Aha

Christopher: Davajuci mi ove poljupce koje obozavam...

Dulce: Nastavi..

Christopher: I nikad nemoj da me ostavis jer ako me ostavis postacu luckast ( Nasmejao se i poljubio je )

Dulce: Ljubavi, ti vec jesi mnogo luckast.

Christopher: Znam, ali i dalje me volis.

Dulce: Mnogo, vise nego….sve ovo, vise od svog zivota.

Spoljili su se u jedan poljubac. Proslo je malo vremena i oboje su bili zagrljeni. Kasnije su se poljubili i pozdravili.

Sledeceg jutra, Dulce je bila vise zaljubljenija u Christophera nego ikad. Volela ga je, i predace se 100% ovoj vezi.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptySub Maj 31, 2014 4:33 pm

37 epizoda : Kraj marketinga

Blanca: Dobar dan kceri!

Dulce: Zdravo mama ( Poljubila ju je dva puta )

Blnca: I zasto tako zadovoljna ( Dulce je stavila ruke na kuhinjski sto )

Dulce: Pa, nista, samo danas cu gledati Christophera na tv-u.

Blanca: Super, ali.... Sta?

Dulce: Sta je bilo mama?

Blanca: Taj prsten ( Dulce je nosila prsten koji joj je poklonio Christopher )

Dulce se jako nasmejala: Poklonio mi je Christopher. Very Happy

Blanca: Udaces se??

Dulce: Mama!!!. Ne, jos uvek smo jako mladi. To je prsten momka i devojke.

Blanca: Mnogo si zaljubljena?

Dulce: Mnogo. Ali moram nesto da te pitam.

Blanca: Reci kceri.

Dulce: Ljuce nisi cula nista cudno? Ne znam, neku buku, muziku..

Blanca: Aha, znaci ti si svirala gitaru u 1 sinoc?

Dulce: Nisam ja, Christopher. Mama napisao mi je jednu prelepu pesmu, skoro sam zaplakala pred njim. Kunem ti se da ga volim mama.

Blanca: Napisao ti je pesmu??

Dulce: Daa!! Very Happy

Blanca: Tvoj otac meni nikad nije napisao pesmu..

Dulce: Mama..tata je uvek bio dosta povucen. Ali dobro, idem da doruckujem, danas se sastajem sa Pedrom da vidim za novu telenovelu.

Blanca: Okej, srecno kceri.

Dulce: Hvala mama.

Dulce je pripremila dorucak i otisla da se kupa. Kada je izasla imala je dva propustena poziva. Jedan od Poncha i drugi od Christophera.

Dulce je pozvala Poncha.

Dulce: Poncho, izvini ali kupala sam se.

Poncho: Ne brini. I kako ide sve?

Dulce: Pa...dobro. Zvao si me da me pitas kako ise sve?

Poncho: Ne, ovaj, hteo sam da razgovaram sa tobom.

Dulce: Okej, kad hoces.

Poncho: Mozes danas?

Dulce: Ovaj... moram da razgovaram sa Pedrom, ako hoces pokupi me tamo i razgovaracemo, odgovara ti?

Poncho: Savrseno ( Poklopili su )

Dulce se obukla i otisla u Televisu. Tamo je razgovarala sa Pedrom i on joj je rekao da ce verovatno njen partner u seriji biti Kuno Becker.

Dulce je zavrsila razgovor sa Pedrom i otisla u predvorje. Tamo ju je cekao Poncho. Seli su u njegov auto i otisli u jedan bar.

Taj razgovor je doneo problema oboje, jer je Poncho govorio o svojim osecanjima i jedna osoba ga je cula.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptySub Maj 31, 2014 4:54 pm

38 epizoda : Kraj marketinga

Dulce i Poncho su seli u jedan obliznji bar. Otisli su na jedno privatno mesto da ih niko ne bi video. Blizu njih je bio Christopher koji se pripremao za “El Show De Los Sueños”.

Dulce: Dobro, ovde smo. Sta je to toliko vazno sto mi imas reci?

Poncho: Pa, u vezi nas je.

Dulce zacudjeno: Kako nas?

Poncho: Ja jos uvek osecam nesto prema tebi Dulce. I poludeo sam kada sam saznao da se Ucker i ti zabavljate.

Dulce: Poncho... ja..

Poncho: Znam da ne osecas isto prema meni, ali morao sam da ti kazem.

Dulce: Poncho, izvini ako sam ti dala laznu nadu, ili nesto, stvarno oprosti mi, ali ja sam veoma, ali veoma zaljubljena u Christophera. I nadam se da razumes to.

Christopher  je zavrsio pripreme i intervjue koji su ostavljeni za uvece, bilo je oko 7 sati uvece. Izasao je i pozdravio se sa svojim kolegama. Otisao je autom do bara koji je bio blizu da bi pojeo nesto.

Konobar: Zdravo Christopher. Isto kao i uvek?

Christopher: Naravno.

Konobar: Umalo da zaboravim.

Christopher: Sta?

Konobar: Tu su i tvoji prijatelji, za jednim skrivenim stolom da ih fanovi ne bi videli.

Christopher: Ko?

Konobar: Mislim da su Dulce Maria i Alfonso Herrera.

Christopher: Super, idem da ih vidim, gde su?

Konobar: Treci red gore, pored prozora.

Christopher: Hvala, uzmi ovo kao baksis ( dao mu je baksis )

Konobar: Hvala.

Christopher je otisao zadovoljan do stola gde su bili Dulce i Poncho, ali cuo je razgovor.

Poncho: Dulce, ja te volim i mislim da nikad necu moci da te zaboravim.

Dulce: Poncho, povredio si me mnogo kada smo raskinuli, tj kada si ti raskinuo jer si rekao da ti treba prostora. ( Christopher se sakrio iza stolice da bi mogao da ih vidi )

Poncho je uhvatio za ruku  Dulce i Christopher je bio zbunjen onim sto slusa i vidi.

Poncho: Znam, znam da sam bio ja, ali to sam uradio jer sam bio zbunjen.

Dulce: Sad je kasno Poncho, i ne bih zelela da izgubim tvoje prijateljstvo zbog ove gluposti.

Poncho: Ne, smiri se.

Dulce: Zao mi je ali…( Poncho je poljubio. Christopher nije znao kako da reaguje, bio mu je najbolji prijatelj i ona njegova devojka )

Christopher: Izvinjavam se, mislim da prekidam nesto..

Dulce se odvojila od Poncha: Ne, Christopher, ne prekidas nista, jer nije ono sto mislis.

Poncho: Tacno, oprosti mi, bila je moja greska, ja sam je poljubio.

Christopher: Jedno sto znam je da je moj najbolji prijatelj ljubio moju devojku.

Dulce je ustala i stala ispred Christophera: Bebe, stvarno se nista nije desilo.

Poncho: Oprosti brate..ovaj...bio je jedan impuls. Uostalom ona mi je rekla da me ne voli, stvarno nije bila njena krivica.

Christopher: Da, da, video sam. Ali si ti nastavio da insistiras. Zasto Poncho?

Poncho: Zato sto...

Christopher: Koliko puta sam te pitao je l' osecas jos uvek nesto prema Dulce i koliko puta si mi rekao da ne osecas, da ste prijatelji, da je volis kao sestru.

Dulce: To je istina?

Christopher: Hajde odgovori joj. Ja sam se umorio od svega. ( Christopher je otisao i ostavio Dulce veoma zbunjenu onim sto je rekao )

Dulce: Zasto si mu to odgovorio?

Poncho: Zato sto sam video da je veoma, veoma zaljubljen u tebe. I ako bih mu rekao da jos uvek osecam nesto prema tebi on se ne bi usudio reci ti.

Dulce: Moras da razgovaras sa njim.

Poncho: Poslednje sto sam zeleo je da se vi posvadjate.

Dulce: Kasno, Poncho. Trebao si o tome da razmisljas pre nego sto si me poljubio.


Poslednji izmenio Sanja_rbd dana Sub Jun 07, 2014 12:22 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptySub Maj 31, 2014 5:21 pm

39 epizoda : Kraj marketinga

Poncho: Razgovaracu sa njim, ti nisi nista kriva.

Dulce: Ok. ( Dulce je krenula svojoj kuci )

Poncho je trcao za Christopherom. Pitao je nekoliko poznatih da li su ga videli.
Poncho je stigao do platoa “El Show De Los sueños”.

Poncho:s Peje!!. ( Pozdravio ga je ) Mogu da razgovaram na sekund sa Christopherom?

Peje: Naravno. ( Otisoa je )

Christopher: Poncho…

Poncho: Christopher,Dulce nije kriva, ja sam je poljubio ali ona mi je rekla da je veoma zaljubljena u tebe. I oprosti mi sto ti ovo kazem ali bio bi kreten kad bi se naljutio na nju zbog necega sto nije uradila.

Christopher: Zasto mi nista nisi rekao? Mogao si da mi kazes, raskinuli bio smo zbog tebe.

Poncho: Ucker, znao sam da si zagrejan za Dulce. I ja u tom trenutku nisam osecao nista i mislim da je bila ljubomora jer ona vecu paznju posvecuje tebi.

Christopher: Osecas nesto prema njoj?

Poncho: Ustvari, veoma sam zbunjen. Kada sam je poljubio, nisam osetio nista ali kada je vidim sa tobom, pa... ne znam, razumes me?

Christopher se uhvatio za glavu: Ne, oprosti Poncho ali ne.

Poncho: Hteo sam da vidim sta osecam prema njoj. Je l' sad jasnije?

Christopher: Onako ( Zazvonio je Ponchom mobilni )

Poncho: Oprastas mi???

Christopher: Javi se, zovu te.

Poncho: Ali mi oprastas???

Christopher se nasmejao: javi se kralju… mozda je nesto bitno. ( Poncho je otisao da se javi )

Christopher je pozvao jednu osobu.

**_: Halo?

Christopher: Zdravo, ja sam Christopher.

**_:Christopher, kako mi je drago sto te cujem, kako je?

Christopher: Ovaj... hteo sam da te zamolim za jednu veliku uslugu.

**_: Ok. Stigla je kuci. Vidimo se i srecno.

Christopher: Hvala puno. Very Happy

Dulce je stigla kuci. Parkirala je auto i usla u kucu.

Dulce smorena: Zdravo mama, bicu u sobi ako ti nesto treba.

Blanca: Gde je onaj osmeh sa kojim si otisla??

Dulce: Nestao je.

Blanca: Da vidimo, sedi ovde ( Sele su na sofu )

Blanca: Ispricaj mi sta se desilo.

Dulce: Pa Poncho je rekao da mora da razgovara sa mnom i rekao mi je da oseca nesto prema meni i onda me je...

Blanca: Te je...

Dulce: Poljubio me je mama, i Christopher nas je video. I naljutio se i otisao, zvala sam ga nekoliko puta i nije mi se javio i dosla sam ovde. Poncho je otisao da razgovara sa njim.

Blanca: Ali sta se desava sa Ponchom?

Dulce: Zbunjen je, jedan dan kaze kako ne oseca nista prema meni, drugi dan kako je Ana Claudia prelepa i sada me je poljubio. Stvarno ne razumem muskarce mama.

Dulce: Idem gore, da se istusiram, i da pripremim nesto da gledam onaj show.

Blanca: Gledaces ga?

Dulce se nasmejala: Da mama, Christopher ce igrati i svirace bubnjeve. Dobro, idem u svoju sobu.

Bilo je oko 10 uvece i Dulcini roditelji su otisli. Dulce je sedela na sofi i iskljucila mobilni da je niko ne bi prekidao dok gleda svog bebea.

Dulce: Kada cete se vratiti mama??

Blanca je vikala sa vrata: Nemoj da nas cekas, spavacemo u kuci tvoje sestre ( Njeni roditelji su otisli, i ona je ostala sama kuci )

Program je poceo. I tamo je bio, nasmejan, sa uskim pantalonama, i svojom majicom sa stipovima. Bio je prelep. Svirao je bubnjeve i igrao kao da je to jedino sto ume da radi. Dulce je htela da pojede ekran televizora. Nastavila je da gleda emisiju i Christopher se vise nije pojavljivao. Odlucila je da ode u krevet.
Kada je otvorila vrata svoje sobe neko joj je zatvorio oci od iza.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptySub Maj 31, 2014 5:38 pm

40 epizoda : Kraj marketinga

Ta osoba je i dalje drzala Dulcine oci zatvorenima. Sada joj je zatvorio i usta da ne bi vristala.

**_ sapnuo joj je na uvo: Bices dobro.

Ta osoba je stavila Dulce na jednu stolicu u njenoj sobi, sklonio je ruke i vezao joj maramu oko ociju.

Dulce: Ko je?

**_: Sada ces otkriti.

Sklonio je maramu i oslobodio oci Dulce.

Dulce:Very Happy

**_: Zdravo Very Happy

Dulce: Sta ces ovde? Mislila sam da si na "el show de los sueños" Very Happy

Christopher: Pa pitao sam ih je l' me jos trebaju i oni su rekli da ne i eto me ovde. Uzmi ( Dao joj je jednu ruzu )

Dulce se nasmejala i pomirisala ruzu. Kada je sklonila pogled sa Christophera pogledala je svoju sobu. Krevet je bio posut laticama ruza, na podu su bile bele svece i ruze oko kreveta.

Dulce: Ovo si uradio ti?

Christopher: Ko bi drugi?

Dulce: Bebe, stvarno nisam osetila nista kad me je Poncho poljubio, moras da mi verujes..( Christopher je stavio prst na njena usta )

Christopher: Znam, cuo sam kako razgovaras sa njim i vedeo sam kad te poljubio.

Dulce: Ljut si na mene??

Christopher: Nikad ne bih mogao..( lPoljubili su se nezno. Ona je ostavila ruzu da bi ga zagrlila dok su se ljubili )

Razdvojili su se da bi uzeli vazduha, gledali su se u oci. Christopher ju je pomazio po licu i nastavili su da se ljube.

Dulce se odvojila od njega: Cekaj bebe

Christopher: Sta ti je ljubavi??

Dulce: Volis me? Cini mi se da je ovo nase samo strast, samo hir.

Christopher: Ne, ne, ne ljubavi, za tebe bih uradio sve sto mi zatrazis. Bilo sta.

Dulce: Bilo sta?? ( Nasmejala se )

Christopher joj je sapnuo na uvo: Bilo sta.

Dulce: Plasim se da cu da patim kao sto sam sa Ponchom i Memom.

Christopher ju je poljubio i pomazio po licu: Nikad ne bih mogao da te povredim, znas li zasto?

Dulce: Zasto?

Chrisopher: Jer bih tako povredio sebe. Bio bih ja povredjen. Uostalom oni su bili kreteni sto su te povredili, ukljucujuci i Poncha.

Dulce se nasmejala i ugrizla za usnu: Ti sigurno imas nesto sa tim sto su moji otisli veceras, zar ne?

Christopher se nasmejao i stavio ruke na glavu: Da ( govori kao beba ) zvao sam tvoju mamu da joj kazem sta se desilo i kada si stigla ona mi se spustila slusalicu i lekla da ce mi pomoci.

Dulce vice: Volim te!!!! ( Poceli su da se ljube dok su se smejali. Zajedno su pali na krevet i poceli da razgovaraju. Bili su zagrljeni pod svetlom sveca koje su gorele oko kreveta.

Dulce: I kasnis mnogo sa ovim bebe.

Christopher: Pa da sam znao da ces biti ovako sa mnom, uradio bih to mnogo ranije.

Dulce: Ostavljas me bez reci, jos uvek ne razumem sta tako savrsena osoba kao ti radi sa mnom.

Christopher ju je pogledao: Zato sto si ti najosecajnija, najposebnija, i najautenticnija osoba na svetu. I zato te volim.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptySub Maj 31, 2014 5:55 pm

41 epizoda : Kraj marketinga

Poljubili su se, ti poljupci su postajali sve intenzivniji, odeca je pocela da spada, presli su svaki centimetar svoje koze milovanjima. Poljupci su postajali sve strastveniji Christopher je ljubio  Dulce po vratu dok je ona mazila njegova ledja.
Spojili su ruke i izmedju poljubaca i milovanja dosli do svog maksimuma.

Ostali su zagrljeni potpuno goli, mazeci se dok nisu zaspali.
Sledeceg jutra Dulce je polako otvorila oci i videla Christophera u boksericama samo, posmatrajuci je, onda je videla da joj je Christopher pripremio dorucak.

Christopher: Dobro jutro ljubavi ( poljubili su se nezno )

Dulce trljajuci oci: Dobro jutro, hvala za dorucak. Ti si vec doruckovao??

Christopher: Aha, doruckovao sam dok sam tebi pripremao.

Dulce je pomirisala dorucak, bio je tost sa sokom od narandze i jednom ruzom.

Dulce: Mirise predobro.

Christopher: Pa nadam se da je bolje nego sto mirise jer nisam bas spretan u kuhinji.

Dulce: I da je lose, pojela bih jer je to spremio moj bebe. ( Poceli su da se ljube strastveno )

Dulce je doruckovala i otisla da se tusira dok ju je on cekao u dnevnoj sobi. Dulce je brzo izasla, mazili su se i ljubili. Stigli su kod Anahi, Dul je izasla iz auta, poljubila ga i otisla.

Christopher je trebao da ide u teretanu gde je trebao da vezba. Devojke su ostale da razgovaraju o svojim stvarima i da bi smirile Anahi koja je bila nervozna zbog  svoje kampanje oko poremecaja u ishrani.

Anahi: Devojke, gledala sam Ponchita u  “El Show De Los Sueños”

Dulce: Ah, ali izasao je?

Maite: Ja ga nisam videla.

Dulce: Ja nisam imala pojma.

Anahi: Obriijao se i otisao u teretanu. Sladak je.

Dulce: Aha, ali meni se vise svidja moj bebe, izludjuje me. Very Happy

Anahi: Aj, kako je ljubav lepa.

Maite: Prelepa ali kada je imas hahaha

Anahi: Rekla sam ti da je prelepa. Mai pricaj nam sta je bilo sa Guidom?

Maite: Ostali smo prijatelji, bolje je tako. Imali smo mnogo problema i kao prijatelji smo dobro.

Dulce je zagrlila Mai: YJa te podrzavam, znas da mozes da racunas na mene.

Anahi: I na mene naravno.

U teretani, Christopher se nasao sa Bixom i Charlijem. Christopher je razgovarao sa njima dok su vezbali, kasnije je dosao Poncho. Poceli su da razgovaraju i stvari izmedju Poncha i Christophera su se sredile.

Poncho: Onda.. Ostali smo prijatelji??

Christopher: Naravno kralju, ti si moj brat. Very Happy

Poncho: Dodji ovamo ( Zagrlili su se )
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptySub Jun 07, 2014 12:51 am

42 epizoda : Kraj marketinga

Christopher i Poncho su nastavili da vezbaju. Kasnije je Poncho otisao na trendy forum.

Poncho:Ucker dodji, trci!!

Christopher je dosao do mesta gde je bio Poncho: Sta se desilo?

Poncho: Fanovi se kace sa tobom.

Christopher: Ko?

Poncho: Trendys. Ali ovde ima i vondys koji te brane.

Poncho: Zelis da ti kazem nesto?

Christopher: Ne, fanovi se svadjaju zbog jedne stvari i tu pobedjujem ja ili ne?

Poncho je poceo da se smeje: Hahahaj. U stvari da, jer onaj koji je sa Dulce si ti.

Christopher: Na kraju krajeva oni koji gube su one. Ali hvala sto si me obavestio.

Christopher je otisao u svlacionicu da bi se istusirao. Kasnije je poslao poruku Dulce.

“Ljubavi, vec mi nedostajes. Kako napreduju stvari tamo? Ovde veoma lose, idi na trendy forum i citaj teme, ako budu tu devojke procitajte sve tri. Ljubim te i volim."

Dulce je razgovarala telefonom sa Billy-jem de Motel. Anahi je razgovarala sa Maite o iznenadjenju za Dulce.

Dulce: Ne, zao mi je, ne mogu danas.

Billy: Zasto? Bice mnogo ljudi, idemo isto kao i prosli put.

Dulce se nasmejala: Imam isplanirano.

Billy: Neki nov gospodin?

Dulce: Blizu si hahaha. Hvala u svakom slucaju sto si pomislio na mene.

Billy: Ne brini. Uzivaj hahaha. Cao.

Dulce: Cao i hvala ( Spustila je slusalicu i otisla kod devojaka )

Any i May su ucutale jer nisu htele da Dulce sazna.

Dulce: O cemu ste pricale pa ste ucutale odjednom?

Anahi: Ni o cemu ozbiljnom, zar ne Mai?

Maite: Naravno, ni o cemu ozbiljnom, stvarno. Ko je to bio?

Anahi: Da nije tvoj ljubavnik??

Dulce: Ne, njega krijem hahaha

Maite: Kako ste lose. Siroti Poncho je samo hteo da bude siguran sta oseca.

Anahi: Izvini!!. Ali kad ja zelim da se uverim ne zalepim nekom zvaku!

Dulce: Tacno, uostalom hvala Bogu da je Ucker cuo razgovor jer da nije sad ne bih bila tako srecna.

Maite: To da. Ali ispricaj nam sta se desilo juce?

Anahi: Maite draga, to su stvari koje, zbog naseg mentalnog zdravlja i zbog mog osetljivog sluha ne mozemo da slusamo.

Dulce: Hahahaha, prestani da izvodis toliku melodramu ( Zazvonio je telefon od Dulce i procitala je poruku, skamenila se )

Anahi: Izgledas kao da si videla duha.

Maite: Sta ti je?

Dulce: Any, ukljuci kompijuter odmah, molim te.

Anahi: Idem ( otisla je )

Maite: Sta ti se desilo?

Dulce: Procitaj ovo. .( Dulce je dala mobilni Maite)

Dulce: Jadnicak, sigurno se osetio jako lose citajuci sve to.

Anahi: Vratila sam se, sta zelis da vidis?

Dulce: Trazi Dulce i Poncho forumi univision.

Anahi: What???. Otkad si ti fan tog para?

Maite: Potrazi molim te Any.

Anahi: o.O Ok, evo.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptySub Jun 07, 2014 1:05 am

43 epizoda : Kraj marketinga

Christopher se istusirao, pozdravio sa momcima i otisao kuci.

M.C: Zdravo sine!!( Jako ga je zagrlila )

Christopher: Zdravo mama, videla si me juce?

M.C: Ne, jer sam bila sa tobom ali sam rekla tvom ocu da snimi.

Christopher: Gledala si?

M.C: Naravno! Bio si veoma dobar sine.

Christopher: Ima ljudi koji ne misle tako ( spustio je glavu )

M.C: Zasto kazes to?

Christopher: Ni zbog cega,m ni zbog cega, stvarno.

M.C: Jesi dobro??

Christopher: Zaljubljen sam.

M.C: : Pricaj mi!

Christopher: Izlazim sa nekim.

M.C: Sa kim? Reci mi

Christopher je seo na sofu i njegova majka pored njega.

Christopher: Nemas pojma mama, to je devojka najlepsa na svetu. Ona je...ona je savrsena.

M.C: Ali reci mi vise ko je sine!

Christopher: Ona je... ( Majka ga je prekinula )

M.C: Poznajem je?

Christopher: Da Very Happy

M.C: Nije valjda opet Belinda?

Christopher:Ne!

Christopher: pusti me da ti kazem mama. ( dosao mu je otac iz kupovine )

O.C: Zdravo sine!!( On je ustao i zagrlio ga )

Christopher: Dobro je da si i ti tu tata.

O.C: Sta se desava?

M.C: Nas sin je zaljubljen i reci ce nam ko je ta devojka.

Christopher: To je Dulce Maria.

Dulce,Anahi i Maite su usle na forum. Usle su na nekoliko tema i citale sve uvrede koje su bile upucene Christopheru i vondys.

Anahi: Kako lose. Sta im je uradio bebe?

Maite: Preterali su sad stvarno.

Anahi: Pa trebali bi da im kazemo nesto, ozbiljno, ovo je jedno mesto da bi nas upoznali a ne da bi se svadjali sa nama.

Dulce je izvadila mobilni i pozvala Christophera.

Christopher: Necete mi reci nista?

( zazvonio je telefon )

Christopher: trenutak!! ( javio se )

Christopher: Halo?

Dulce: Ljubavi, ja sam.

Christopher: Zdravo

Dulce: Bila sam na forumu. Jesi dobro?

Christopher: Naravno da jesam, zasto ne bih bio?

Dulce: Jer su ti rekli sve ono.

Christopher: Ali jedina istina je da imam tebe.

Dulce: : Wink

Christopher: Ne brini ljubavi. Uostalom moji roditelji sad znaju, upravo sam im rekao.

Dulce: Za nas?

Christopher: Da.

Dulce: : :O

Christopher: Veoma su zadovoljni. Kao i ja. Very Happy

Dulce: Volim te

Christopher: I ja tebe.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptySub Jun 07, 2014 11:28 pm

44 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je spustila slusalicu.

Dulce: :  I love you 

Anahi:Izgleda…nije bebe lose, jer gledaj, ova....ova je mnogo gore. Pogledaj je kao da je videla duha.

Maite: : Very Happy

Maite: Pa ljubav je veoma lepa Any, seti se da svaki put kad razgovaras sa Rodrigom, takva ti je faca.

Anahi je zagrlila Dulce: Ays…tako je savrsena ljubav moja Mai.

Maite: Znate sta, vi ste lude, i tako ne mogu da saznam nista sto vam se desava.

Anahi: Da, istina. Dulce!!!!!, sidji sa oblaka.

Dulce:Eu!  Laughing 

Anahi: Hahaha Very Happy Pricaj nam ardilla, sta se desilo? Sta ti je rekao?

Dulce: Rekao je svojima!

Maite i Anahi: Ozbiljno?

Dulce:s Da, devojke volim ga, nikad se nisam osetila ovako ni sa kim. Very Happy

Anahi: Ali pricaj nam, sta se desilo juce.

Dulce: Pa zavrsio je sa show-om i pripremio mi jedno prelepo iznenadjenje.

Maite: i opet si iskoristila naseg bebea :O

Dulce: Da 3:)

Dulce: Devojke, sad ozbiljno, to je jedna normalna stvar koja se radi kad volis mnogo neku osobu. I ja Chrisa volim previse. Smile

Anahi: Mnogo me raduje sto si....takooo zaljubljena.

Maite: Da, stvarno salile smo se. Ali i meni je jako drago sto si konacno pronasla nekog dobrog.

Dulce: Hvala devojke.

Anahi: Dobro ali o forumima...sta je rekao?

Dulce: Pa nista, na kraju krajeva on pobedjuje.

Maite i Anahi: Zasto?

Dulce: Zato sto je on onaj koji je sa mnom. Very Happy

Anahi: Tacno hahahaha

Maite: Dobro, devojke, ja moram da idem.

Dulce: Zasto, bilo nam je bas dobro.

Anahi: A da, Maite treba da snima novelu, i ti malena trebas da vidis sta se desava sa tvojom.

Dulce: A tacno

Maite: Idemoo???

Dulce: Ti me vozis.

Anahi: Cao devojke ( zagrlila je obe )

Maite: Cao Any, zvacemo te mi.

Obe su otisle da vide sta se desava sa njihovim novelama. Maite je snimila svoje epizode i imala jedan mali incident. Anahi je otisla da predstavi svoju kampanju o anoreksiji i objasnila je sta se desavalo sa Maite i takodje da je sada bolje.

Dulce je otisla da razgovara sa Pedrom Damianom i rekao joj je da je Christian odustao od telenovele. Kasnije je otisla kod Maite kuci da vidi kako je.
Momci su bili odvojeni, Poncho je otisao da snima epizodu "Terminales" koja mu je ostala. Christopher je bio sa svojim roditeljima razgovarajuci i pricajuci im o iznenadjenju koje je pripremao Dulce. Christian je bio sa BJ-jem u svojoj kuci.

Svi su imali slobodno do 25 oktobra, 25-og su imali festival EXA u Meksiku.

Uvece svi su hteli da izadju zajedno, dobro... svi osim Maite koja je morala da lezi u krevetu zbog pada. Izasli su u jedan ekskluzivan klub u Meksiku, isli su Poncho i Ana Claudia koju je on pozvao, Anahi i njen buduci muz Rodrigo, Christian i BJ i Dulce i Christopher.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptySub Jun 07, 2014 11:53 pm

45 epizoda : Kraj marketinga

Svi su se odlicno provodili u klubu. Nekoliko puta je Anahi morala da upozori Dulce jer su se tipicne seljanke priblizavale "PREVISE" njenom bebeu.
Anahi i Rodrigo su se svo vreme mazili.

Christopher je bio za sankom sa Ponchom,Christianom i Bj-jem. Devojke su sedele za jednim stolom razgovarajuci.

Christopher je razgovarao telefonom sa Peewe-jem.

Peewe: Brate gde si, cuje se neka muzika jako

Christopher: U klubu, svi smo ovde iz benda i Ana Claudia. Znas ko je?

Peewe: Ne, hahaha, ali video sam je u Terminales.

Christopher: Pa ta je. Sta si hteo brate?

Peewe: Pa ovaj, trazim nekog ko bi dosao u sledecu emisiju “El Show De Los Sueños”, jer je poslednja.

Christopher: Pa...ja znam nekog ko ce se super uklopiti.

Peewe: Koga?

Christopher: Reci cu ti sutra. Sad moram da prekinem. Idemo sutra negde na dorucak?

Peewe: Ok, sutra se vidimo.

*Kod devojaka*

Ana Claudia: Nikad nisam bila u ovom klubu.

Anahi: Mi uvek kad imamo slobodno dolazimo ovde. Super je zar ne?

Ana Claudia: Da, super je. ( Claudia se priblizila Anahi )

Ana Claudia: I sta se desava sa Dulce?

Anahi: Pa...ona nadgleda svog decka.

Ana Claudia: Ko je?...Christopher?? :O

Anahi: Ma nee...Jedan sto ovde izlazi.

Dulce: Any, ova se bas priblizila, gledaj, gledaj, gledaj.

Anahi: Dulce zaboga, to je Poncho. Svi znamo da Poncho ima dugu kosu ali bas toliko da ga pomesas.

Dulce: Idem do wc-a, odmah se vracam. .( Otisla je do wc-a i Anahi se izvinila A.C. i otisla do Christophera )

Anahi: Momci, zdravo.

Poncho: Zdravo guera

Christian: Vec smo ti falili guera?

Bj: Izvini Any, ali ovo pile je vec uhvaceno.

Anahi: Hahaha, kako ste smesni. Hajde Ponchito, idi kod Claudie, ostavila sam je samu.

Poncho: To je vec ucinjeno ( Poncho je otisao )

Anahi: Ljudi, a gde je Rodrigo??

Christopher: Napolju jer su ga zvali na mobilni.

Anahi: Ok, bebe mogu da popricam sa tobom zacas?

Christopher: Naravno ( otisli su na drugo mesto da bi razgovarali )

Dulce je izasla iz wc-a i otisla gde su Claudia i Poncho.

Dulce: Zdravo Ponchis.

Poncho: Zdravo ardilla. Sta radis?

Dulce: Nista, ovde gledam gde je jedna osoba.

Ana Claudia: Tvoj decko, ne?

Poncho: Ti vec znas? :O

Dulce: Da. :$

Dulce: Ja sam joj rekla da sam pozvala mog decka i da ga trazim.

Poncho: Ah….Razgovara sa Any, sad ce doci.

Dulce: Ovaj….Idem da ih potrazim hehehe. Cao drustvo, nastavite vi sa....vasim.

Dulce je otisla da potrazi Christophera i Anahi. Sakrila se da bi cula razgovor.

Christopher: Sta si htela bebe?

Anahi: Da obratis malo vise paznje na Dulce.

Christopher: I ja imam zelju da budem sa njom, ali Claudia ne zna nista.

Anahi: Da, ali ako nije provalila Dulce koja ne skida pogled sa devojaka koje ti prilaze i traze ti autograme. Ne znas?

Christopher: : Very Happy

Anahi: Ne, ne smej se bebe

Christopher: Ok, ja dolazim kod vas. Very Happy Ali takodje sam pripremio jedno iznenadjenje za Dulce.

Anahi: Kakvo iznenadjenje? :O

Christopher: Ako ti kazem nije iznenadjenje ( Izasla je Dulce )

Dulce: Bebe, ali i ja zelim da znam koje je tvoje iznenadjenje Very Happy

Anahi: Tracaro

Anahi: Hay ostavljam vas same. Ne pravite gluposti po wc-ima 3:) ( Anahi je otisla )

Christopher je pogledao sa svih strana: Volim te  Embarassed 

Dulce: I ja tebe i volela bih da sedimo zajedno.

Christopher: Da, ali seli smo dovojeno. .( pogledao je sa strane i uhvatio je oko struka )

Dulce: Bebe…videce nas

Christopher: Vec sam pogledao ja 3:)

Dulce: I ako nas uhvate, znas savrseno da cemo se pojaviti u svim medijima sutra. Very Happy

Christopher: Izboricu se sa tim rizikom 3:)

Christopher je poljubio Dulce, bio je to jedan poljubac pun strasti i neznosti u isto vreme.

Dulce: : Very Happy

Christopher: Vidis kako nas niko nije uhvatio 3:)

Dulce: Nadrljacemo ako se vratimo i vide da imas karmin na usnama.

Christopher je obrisao usta: Sad?

Dulce: Sad si opet lep. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptyNed Jun 08, 2014 12:13 am

46 epizoda : Kraj marketinga

Dulce i Christopher su se vratili razdvojeni. Ana Claudia je sela izmedju Dulce i Christophera, to je bila jedna smesna situacija. Christopher je obgrlio od iza i Dulce ga je mazila da Ana Claudia ne primeti.

Noc se nastavila do 3 ujutru. Svi su se pozdravili. Devojke su otisle pre muskaraca.

Sledeceg jutra Christopher se probudio veoma rano, istusirao se i otisao kod Peewe-ja da bi doruckovali zajedno i razgovarali o njegovom novom ucesniku.
Dulce se probudila nekoliko sati kasnije. Istusirala se i obukla, Billy de Motel ju je pozvao da doruckuju zajedno. Ona je prihvatila jer joj je Christopher rekao da nece moci da doruckuje sa njom.

*Kod Peewe-ja i Christophera*

Peewe: Dulce Maria kao specijalni gost?

Christopher: Ona je savrsena, veoma dobro peva, i ljudi je obozavaju, bice najbolja gosca koju ces dovesti.

Peewe: Mislis da ce zeleti da ucestvuje u Show-u?

Christopher: Dulce je jedan profesionalac, dace sve od sebe.

Peewe: Ok, pozvacu je. Hvala ti brate, dugujem ti.

Christopher: Ne, mi smo drugovi, danas ja, sutra ti, nista ne brini.

Peewe: Dobro, hvala na dorucku ( Ustali su i pozdravili se )

Christopher je otisao kod Dulce kuci da bi je pozvao u setnju.

Blanca: Dobro jutro Christopher ( Zagrlili su se )

Christopher: Dobro jutro Blanca, je l' tu Dulce?

Blanca: Ne, otisla je na dorucak sa Billy-jem de Motel. Zvao ju je ranoi da doruckuju.

Christopheru to bas nioje bilo po volji.

Christopher: Ovaj, video sam auto i mislio sam da je ovde.

Blanca: On ju je odvezao. Zelis da joj kazem nesto?

Christopher: Ne, samo da sam dolazio. Hvala.

Blanca: Cao.

*Kod Dulce*

Dulce i Billy su doruckovali i razgovarali. Razgovor je prekinuo Dulcin mobilni.

Dulce: Izvini me za trenutrak.

Billy: Da, naravno.

Dulce: Halo?

**_: Dulce?

Dulce: Da, ja sam, ko bii bio.

**_: Zdravo, ja sam Peewe

Dulce: Peewe, kako mi je drago sto te cujem. Kako je?

Peewe: Veoma dobro, hvala.

Dulce: Dobro, cemu dugujem ovaj poziv?

Peewe: Zelim nesto da ti predlozim i nadam se da ce odgovor da bude potvrdan.

Dulce: Reci. Very Happy

Peewe: Zelis li da ucestvujes u " El Show de los sueños"?

Dulce: Ozbiljno? :O

Peewe: Da, Christopher je juce razgovarao sa mnom i rekao da bi bila odlican ggost. .Onda prihvatas?

Dulce: : Smile

Dulce: Christopher ti je pricao o meni..Very Happy

Peewe: Da, rekao mi je da si veliki profesionalac.

Dulce: Naravno. Naravno da prihvatam. Very Happy

Peewe: Hvala ti. Sutra se vidimo u studiu na probi.

Dulce: Hvala.

Peewe: Cao.

Dulce: Cao ( Poklopili su )

Billy: I ta zaljubljena faca?

Dulce: Pa zaljubljena sam hahaha

Billy: Drago mi je da si konacno pronasla nekog dobrog

Dulce: Dobro, mmislim da bi trebali da krenemo, ne?

Billy: Da, u upravu si. Odvescu te.

Dulce: Ocigledno, nisam dosla autom.

Billy: Tacno Razz

Billy joj je otvorio vrata i oboje su usli u auto.

Billy: Svideo ti se dorucak?

Dulce: Da, sve je bilo veoma ukusno.

Billy: Dobro, idemo.

Billy je odvezao Dulce kuci, ona se pozdravila sa njim i usla u kucu.

Dulce: Zdravo mama!! Very Happy

Blanca: Bio je Christopher i trazio te kceri.

Dulce: Christopher?? :O

Blanca: Da, i rekla sam da si otisla na dorucak sa Billy-jem.

Dulce: Omg :O
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptyNed Jun 08, 2014 12:22 am

47 epizoda : Kraj marketinga

Dulce: Mama, kako je to prihvatio, bio je ljut ili nesto??

Blanca: Ne, malo mu je zasmetalo ali nije poludeo kao sto ti kazes.

Dulce: Ako su nas uhvatili paparazzi ubicu se Sad

Blanca: Bolje ga pozovi.

Dulce: Ok, hvala mama, idem u svoju sobu.

Dulce je otisla u sobui i pozvala Christophera. Nije se hjavljao, ona je nastavila da zove i iz treceg puta ga je dobila.

Dulce: Zdravo

Christopher: Zdravo ljubavi

Dulce: Jesi...ljut?

Christopher: Ne.. zasto bih trebao da budem?

Dulce: Jer sam isla na dorucak sa Billy-jem.

Christopher: Ne, niposto ljubavi. Ti mozes da izlazis sa svojim drustvom, priznajem da mi je malo zasmetalo ali necu ti braniti da izlazis sa drugovima. Uostalom imam poverenja u tebe.

Dulce: I ja tebe volim previse, znas??

Christopher: Zasto?

Dulce: Zato sto.... si me nahvalio Peewiiju i zahvaljujuci tebi idem na "El Show de los sueños."

Christopher: Cast je pomoci ti. Video sam da bi volela da ides.

Dulce:Mucha : Smile

Christopher: Dobro, moram da prekinem ljubavi.

Dulce: Ok, hvala ti za sve. Volim te previsee.

Christopher: Ja tebe obozavam.

Dulce: Cao.

Christopher: Cao princezo.

Christopher jej poklopio. Dulce je pocela da vristi sto je nateralo njenu majku da dotrci.

Blanca: Sta ti se desilo kceri???

Dulce: NAZVAO ME JE PRIINCEZOM!!!

Blanca je duboko uzdahnula: Uplasila si me Dulce.

Dulce: Izvini

Dulce: Ali nikad mi nije rekoa princezo

Blanca: Dodji ovamo hajde ( Zagrlile su se )
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 EmptyNed Jun 08, 2014 12:43 am

48 epizoda : Kraj marketinga

Zazvonio je mobilni od Dulce.

Dulce: Sacekaj mama ( Javila se )

**_: Zdravo Dulce, ovde Peewe, sutra je gala vece i direktor je rekao da danas budu probe.

Dulce: Ok, dolazim tamo. Hvala ( Poklopila je )

Blanca: Ko je bio?

Dulce: Peewe, probe su danas.

Blanca: Ok, vidimo se kasnije.

Dulce: Ok, cao mama ( Poljubila ju je dvaput )

Dulce je stigla u Televisin studio i poceli su sa probama. Dulce i Peewe su se smejali celu probu. Nisu imali korake za ples ali morali su da uvezbaju pozicije.
Proba se zavrsila i Dulce je bila na vratima Televise cekajuci svoju majku, prosao je Christian i ona ga je videla i pozvala pa su razgovarali.
Kasnije se oprostila sa Chrisom ( Christian ) i otisla u auto. Kada je stigla kuci, istusirala se i poslala je Christopheru poruku na telefon.

Christopher je razgovarao sa Blancom, Dulcinom majkom preko telefona.

Christopher: Znaci mozete da dodjete na koncert u Los Andjelesu?

Blanca: Da, drago mi je sto cu videti facu svoje cerke kad vidi iznenadjenje koje si joj pripremio.

Christopher: Hvala, ali ona ne sme da sazna nista.

Blanca: Naravno, ako sazna onda ne bi bilo iznenadjenje.

Christopher: Aj, moja tasto, mnogo vas volim hahaha

Balnca: Nemoj da me zoves tako, ne svidja mi se, dobro moram da prekinem dok ne sidje Dulce, ( cula je kako je Dulce doziva ) Zove me Dulce. Zdravo Christopher.

Christopher je cuo Dulcin glas :  I love you 

Christopher: Zdravo Blanquita,hvala. ( poklopili su )

Blanca: Da kceri, sta je bilo?

Dulce: sa kim si razgovarala?

Blanca: Sa….ni sa kim. Dobro, idem da spremam veceru.

Dulce: Vecera u 4 popodne??

Dulce: Mama, sta si pusila?? :O

Blanca: Dobro, cao hehehe ( Blanca je otisla )

Dulce: I posle sam ja luda.. I moj bebe, zasto mi se ne javlja? Sad

*Kod Christophera*

Christopher: Zvala me je Dulce

Christopher je pozvao Poncha, posle Christiana, Maite i Any, da bi saznao jesu li fanovi ista rekli o ideji za koncert. Kada je zavrsio sa njima pozvao je Dulce. Pricali su satima i odlucili da nece ostati kuci.

Bilo je 22:30 Dulce se spremila, bila je u dnevnoj sobi i cekala. Njena mama je otisla na veceru sa njenim ocem i sestrama. Cekala je kada je zacula buku u svojoj sobi. Otrcala je do sobe i videla Christophera na podu sa jednom rukom na glavi.

Dulce: Ljkubavi. Mislila sam da neces doci.

Christopher: Ne, taman posla

Dulce: Sta ti se desilo sa glavom? Povredio si se? :O

Christopher je sklonio ruku sa glave i Dulce je videla krv: Malo

Dulce: Imas ranu bebe, boli te?

Christopher: pomalo.

Dulce: Dodji, stavicu ti led.

Otisli su u kuhinju i ona mu je stavila led. Ljubili su se i mazili dok su razgovarali.

Dulce: bebe….

Christopher: Reci, sta hoce moja malena

Dulce: Pored svega jedan poljubac ( Christopher je poljubio )

Christopher: Uradjeno hahaha sta jos?

Dulce: Zasto ne pevas na novom disku pesmu koju si napisao za mene?

Christopher: Ne, zelim da to bude nesto izmedju nas.

Dulce: Pa, ja sam “Te daria todo” napisala za tebe, jer si mi se tad svidjao.

Christopher se nasmejao: Stvarno?

Dulce:Aha.

Christopher: Ali ta pesma je samo za tebe, mislio sam da ti i ja...otpevamo jednu zajedno.

Dulce: Ti i ja? Very Happy

Christopher: Ne, ja i moj komsija sa petog.

Dulce: Ali ti zivis u kuci.

Christopher: Kako si ti pametna, zar ne?

Dulce: Da, mnogo. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sponsored content





El final del marketing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
El final del marketing
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» El final del marketing ( 2 sezona )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce Maria y Christopher Uckermann! :: *Off Vondy* :: *Web Novele*-
Skoči na: