Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria y Christopher Uckermann!

Welcome!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 El final del marketing

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyPon Jun 09, 2014 8:06 pm

49, 50 i 51 epizoda : Kraj marketinga

Poljubili su se veoma strastveno, njihove ruke su ozivele. Njihovi jezici su se spojili u jednoj strastvenoj igri isto ako i njihova tela. Malo po malo ljubeci se bez prestanka kretali su se ka njenoj sobi. Na vratima njene sobe Christopher ju je uzeo u narucje i nastavio da je ljubi, ona ga je uhvatila oko vrata ljubeci ga strastveno.
Dosli su do kreveta, ljubeci se bez prestanka, Christopher je spustio veoma oprezno Dulce na krevet. On ju je pogledao i pomilovao je po licu, poceo je pokajo da je ljubi po vratu.
Odeca je spadala od tolike zelje da budu jedno, ona ga je ljubila po obrazima i vratu, dok je on milovao svaki milimetar njene koze.

Nastavak znate. Very Happy

Zavrsili su zagrljeni, ona je bila preko njega zagrlivsi ga preko grudi dok je on milovao njenu kosu. Govorili su jedan drugom da se vole milion puta dok ih san nije savladao.

Sledeceg jutra Dulce se polako budila. Kada je potpuno otvorila oci shvatila je da je sama u krevetu, pored nje je bio jedan posluzavnik sa doruckom i jedna poruka. Uspravila se i procitala poruku.

“Dobro jutro ljubavi. Izvini sto necu biti pored tebe kad se probudis, znas da bih to voleo.
Tvoji roditelji su vec kuci. Ostavio sam ti dorucak spremljen bas onako kao sto ti volis. Hvala ti za proslu noc. Volim te celom svojom dusom. Christopher

Ps: Nemoj da zaboravis da mi je prekosutra rodjendan hehehe. Volim te."

Dulce :Very Happy :-Dulce se istusirala, iodnela dorucak u kuhinju da bi doruckovala sama dok se prisecala prosle noci.

Blanca: Dobro jutro draga moja cerko!

Dulce: Dobro jutro mama Very Happy

Blanca:Zasto tako zadovoljna?

Dulce: Zato sto se osecam ispunjeno mama, imam najboljeg muskarca na svetu u svakom smislu te reci ( nasmejala se vragolasto ) 3:)

Blanca: : Very Happy

Dulce: Dobro i jer imam porodicu koja me podrzava u svemu sto radim, i svoje prijatelje.

Blanca: Da, kad vec govorimo o prijateljima, zvala te je Maite.

Dulce: Sta je htela mama?

Blanca: Pa, htela je da vidi kako si, rekla je da je zoves kad budes imala vremena.

Dulce: ok mama- zavrsila je sa doruckom. Pozdravila se sa majkom i otisla u Televisin studio. Tamo je razgovarala sa Peewe-jem. Tu scenu sa Peewe-jem je posmatrala jedna zaljubljena osoba.

**_: 3:)

Adal Ramones: Zdravo drustvo. Sta ima?

Dulce: Zdravo Adal ( zagrlili su se )

Peewe: Vezbamo da bi mogli da pobedimo, zar ne?

Dulce: Pobedicemo hahaha

Adal: Srecno ljudi, bicete najbolji.

Dulce: Hvala ali ne bih mogla bez mog prijatelja Peewe-ja.

Adal: Ko te je pozvao da dodjes Dulce?

Dulce: : Peewe je nesto shvatio.

Peewe: Ja sam je pozvao, hteo sam da ona bude moja specijalna gosca.

Adal: Stvarno imas mnogo dobre prijatelje Peewe, prvo Christopher...

Dulce: : Very Happy

Adal: I sad Dulce, dve velike zvezde.

Dulce: Hvala Adal.

Adal: Dobro nastavite sa pripremama ljudi. -Adal je otisao-

Dulce: Samo trenutak Peewe, odmah se vracam. -Dulce je otisla u salu za publiku koja je bila jako malo osvetljena.

Dulce: Zdravo Wink

**_: Zdravo Wink

Dulce: Hvala sto si dosao bebe ( Poljubila ga je nezno )

Chriostpher: Nema na cemu, dugovao sam ti sto sam te ostavio samu ovog jutra.

Dulce: Ne brini... ali, u koliko sati si otisao ljubavi?

Christopher: Pa, jako rano. Hahaha, ne, salim se, bilo je oko 10.

Dulce: Uhvatili su te moji? :O

Christopher: Ne, presvukao sam se u sobi da ne bih pravio buku, pripremiio ti dorucak na brzinu i izasao kroz prozor -Dulce ga je pomazila po licu i poljubila-

Dulce: Hvala ti za proslu noc.

Christopher: Nema na cemu ljubavi Wink -Peewe je otisao u svlacionicu-

Christopher: Vec je otisao Peewe, vidimo se kasnije kod Pedra, okuplja nas sve tamo.

Dulce: Ok, vidimo se tamo. Ponasaj se lepo. 3:)

Christopher: Kako kaze moja princeza.

Dulce i Christopher su se poljubili. Dulce je otisla i Christopher je sacekao da ode da bi otisao kod Pedra u stan. Stigao je prvi i iskoristio priliku da trazi jednu uslugicu od Pedra.

Pedro: Zelis da snimamo koncert u Los Andjelesu?

Christopher: Da, pripremamo Dulce jedno iznenadjenje za rodjendan i voleo bih da imamo snimak. Mozemo li?

Pedro: Naravno da da, tako fanovi koji ne budu mogli da dodju na koncert mogu kasnije da kupe dvd i da gledaju. Reci cu Roptusu.

Christopher: Hvala ti puno. Hteo sam jos nesto da te zamolim.

Pedro: Reci.

Christopher: Secas se pesama koje je Dulce napisala?

Pedro: Da, secam se. Sta sa njima?

Christopher: Voleo bih da izaberemo najbolje da bi ljudi videli koliki talenat ima Dulce.

Pedro: Mnogo si zaljubljen, zar ne?

Christopher: Mnogo.

Pedro: Ok, sad cemo im reci vesti..

Christopher: Ne!

Pedro: Sta je bilo?

Christopher: To za pesme bih voleo da ne kazes da je bila moja ideja, nego tvoja.

Pedro: Zasto?

Christopher: Zato sto... ako se nekad Dulce i ja posvadjamo, ne bih voleo da se oseca kao da mi nesto duguje zbog toga. Voleo bih da ne zna da je to moja ideja. Molim te.

Pedro: Ok.

Malo kasnije dosli su i ostalo. Razgovarali su o disku :RBD Best Of", o jednom disku koji ce izaci u novembru sa njihovim najboljim pesmama, videoklipovima i slikama. Takodje su razgovarali o koncertima koji su im preostali i Pedro je obavestio njih petoro da ce se snimati DVD koncerta u Los Andjelesu, to je izazvalo da se svi osim Dulce pogledaju. Kazem osim Dulce jer je ona sedela Christopheru u krilo i gledala u njega skoro sve vreme.

Kada su zavrsili razgovor svo sestoro su otisli negde da jedu zajedno. Za ruckom su razgovarali o Christopherovom rodjendanu, jer ce pripremiti jednu veliku zurku. Kasnije su se svi pozdravili i svako od njih je otisao za svojim poslom.

Christopher je odveo Dulce u setnju parkom i otisli su na kafu u jedan restoran. Kada se priblizila noc Christopher je odvezao Dulce u Televisin studio. Tamo su se pozdravili sa nekoliko poljubaca. Ona je usla a Christopher je otisao kuci da bi je gledao na tv-u.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyPet Jun 13, 2014 3:02 pm

52 epizoda : Kraj marketinga

El Show de los sueños je poceo. Christopher je poceo da ga gleda sa svojim roditeljima. On je jedva cekao Peewe-jev red da bi mogao nju da vidi, najlepsu goscu koja je ikad bila u "el Show de los sueños". Kada se zavrsila emisija Christopher je poslao Dulce poruku.

-Ona je otisla da proslavi sa Billy-jem de Motel i jos nekoliko prijatelja. Sledeceg jutra Dulce je ustala jako rano, falio je jedan dan do rodjendana njenog bebea. Zvala je devojke i rekla im da ce napraviti jednu intimnu zurku samo za njih 6-oro. Njih tri su napravile sve veoma dobro. Kasnije su otisle da potraze momke da bi zajedno proveli dan, ovih nekoliko meseci sto je preostalo bili su blizi nego ikad.

Svo osim Christophera. On je morao da pripremi nekoliko stvari. Pripremao je jedan intervju RBD-a da bi promovisali svoj novi album "RBD The Best Of".
-Proveli su ceo dan njih petoro zajedno, sto su dobro iskoristili da bi pripremili sve za zurku za Christopherov rodjendan. Uvece Anahi, Maite, Dulce, Christian i Poncho trebali su doci kod Dulce kuci da bi vecerali zajedno.

Blanca: Kako je dobro sto cete svi vecerati zajedno.

Dulce: Ne svi Sad

Blanca: Sta je bilo?

Dulce: Chris ne moze da dodje Sad

Blanca: Christian ne moze da dodje??

Dulce: Ne, pollito ce doci, nece doci moj bebe Sad

Dulce: Vec mi nedostaje a videli smo se jutros. Uostalom Ani ce doci sa Rodrigom, Christian sa BJ-jem, Maite sa Guidom, i Poncho i ja bez para.

Blanca: Pa pa ti se pazi sa Ponchom,jer se veoma prolepsao i znas kako kazu…”Gde ima dima….”

Dulce: Nista sa tim, meni se Poncho ne svidja. Poncho dolazi bez para jer je sam. Ali ja ne mogu da pricam sa mojim bebeom -neko je pokucao na vrata-

Blanca: Idem da otvorim vrata-krenula je da otvori vrata-i oraspolozi se kceri.

Svi su usli, pozdravili se i otisli da veceraju. Dulcini roditelji su ostali kod Christophera na veceri. -Kada su zavrsili sa vecerom nastavili su da razgovaraju o Dulcinom rodjendanu na koncertu u Los Andjelesu, kada je proslo 12 sati Dulcini roditelji i roditelji od Christophera bili su prvi koji su mu cestitali.

I oni su zavrsili sa vecerom i igrali karte. Kada su shvatili da je vreme da zovu Christophera, pozvali su ga Anahinim telefonom ali bio je zauzet.
Prosla je ponoc i Dulcini roditelji su dosli kuci. Svi su se pozdravili i otisli na spavanje.

U pola noci Christopher se popeo kroz terasu od Dulce. Usao je u sobu i zatvorio terasu. Priblizio joj se i posmatrao kako spava. Bila je prelepa dok spava cak i bez sminke.
Klekao je pored nje, ona je bila najbolji poklon za rodjendan koji je ikad dobio, da ima najlepsu zenu ispred sebe dok spava. Pomilovao ju je po licu pazljivo da se ne bi probudila.

Dok ju je milovao nije mogao da je ne posmatra sa slatkocom i ljubavlju. Cula se buka u kuhinji njene kuce. Christopher joj je ostavio jednu ruzu na nocnom stocicu, poljubio je u celo i otisao.

Sledeceg jutra Dulce se probudila, pogledala je u budilnik da vidi koliko je sati i ugledala jedan poklon.

Dulce: : Very Happy

Dulce: Volim te Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyPet Jun 13, 2014 3:38 pm

53 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je pomirisala ruzu i sa njom u rukama sisla u kuhinju.

Dulce: Chris!! bebe

Blanca: Sta ti je kceri?-pogledala je sa svih strana- Koga trazis?

Dulce: Nije tu Christopher?

Blanca: Ne.-ugledala je ruzu koju je Dulce nosila u ruci- i ta ruza? Razz

Dulce: Poklonio mi je Chris Very Happy -nastavljajuci da trazi- stvarno nije tu moj bebe?

Blanca:Ne, nije dolazio.

Dulce: Am…Sad

Blanca: Dorucak je spreman, istusiraj se i da doruckujemo.

Dulce: ok Sad -Dulce se popela u sobu, posmatrala je ruzu, zatvorila je oci i pomirisala je-

Kasnije je otisla da se tusira, doruckovala je i pozvala Christophera da bi mu cestitala.

Dulce: Bebe??

**_: Ne, Christopher je otisao da se tusira. Ko je to?

Dulce: Ja sam Dulce Maria, jedna njegova koleginica. A ti si?

**_: Ja sam Paula.

Dulce: Znaci Paula…Mozes li mu reci da sam zvala?

Paula: Naravno, reci cu mu Dulce.

Dulce: Ok, hvala.

Paula: Ah…ja sam vondy, znas li?? Razz

Dulce: Ah da…kako dobro –rekla je ironicnim tonom-

Paula: Zdravo .

Dulce: Cao.

Dulce je pozvala Any i Maite da bi im ispricala. One su bile sa Pedrom isto kao i Christian i Poncho. Dulce je otisla u Televisin studio gde se nasla sa jednom novinarkom "Hoy" -a. Tamo je trebala da razgovara o navodnoj svojoj vezi sa Billy-jem i o RBD-u. Kasnije je otisla kod Pedra i on im je saopstio da ce se slikati za u jedan casopis danas popodne. Maite se izvinila i rekla da nece moci da dodje na slikanje jer mora na snimanje.

Kada su zavrsili razgovor sa Pedrom, otisli su u jednu salu za snimanje u Televisi. Tamo im je Dulce rekla da kada je zvala Christophera da mu cestita javila se neka devojka.

Anahi: Javila ti se neka devojka? :O

Christian: Posvadjali ste se??

Dulce: Ne, ne, ne. Nismo se posvadjali, naprotiv, veoma dobro smo se slagali. Sad

Poncho: Ste se slagali?

Anahi: Sta ces da radis??

Maite: Ja kazem….

Christian: ”R”..

Svi su poceli da se smeju.

Maite: Chris…dosta. Ja kazem da bi trebala da razgovaras sa Christopherom.

Dulce: Vi ste mu vec cestitali??

Poncho: Da, zvali smo ga sa Pedrovog telefona i rekao nam je da ce se istusirati i da se vidimo na slikanju, ali nista nije rekao o toj Pauli.

Dulce: Joo…Sad

Anahi: Ja cu ga zvati, ne brini ardilla -Anahi je okrenula Christopherov broj-

Anahi: zvoni…-Javio se- Bebe!! sta ima??

Paula: Christopher nije ovde, Ko je to?-Anahi kada je cula glas devojke o kojoj je Dulce pricala pocela je da se nervozno smeje.-

Anahi: Izvini, pogresila sam broj hehehe ( poklopila je )

Dulce: Sta se desilo?

Anahi: Pogresila sam broj Razz

Dulce: Idem da uzmem nesto iz kafeterije, odmah se vracam -Dulce je otisla-

Maite: Javila ti se ta Paula, zar ne?

Anahi: Da, covece Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyPet Jun 13, 2014 4:16 pm

54 i 55 epizoda : Kraj marketinga

Poncho: Dobro, najvaznije je da Dulce ne sazna i da se razgovara sa Christopherom da bi videli ko je ta devojka, ok?

Christian: Vazi tata Razz

Maite je lupila Christiana: Chris!! ovo je veoma ozbiljno!

Anahi: Ok, vi zabavljajte Dulce a ja cu potraziti bebea. Tako cu biti prva koja ce da mu cestita uzivo. Razz

Maite: Vazi, ali idi sad pre nego sto dodje Dul.

Anahi: Ok, cao drustvo, zvacu Rodriga da ide sa mnom ( pozdravila se sa svima i otisla )

Poncho: Ja mislim da je neka iz porodice ili nesto.

Christian: Pa Christopher vise nije beba, vec pravi muskarac Very Happy

Maite: Chris, meni nije nimalo smesno, video si facu od Dul.

Poncho: Tacno, ali cutite sad, evo je dolazi -Dosla je Dulce sa kafom u rukama-

Dulce: I Any?

Poncho: Otisla je.

Dulce: Zasto? Desilo se nesto??

Christian: Da, jedna beba je postala muskarac Very Happy -Maite ga je udarila u stomak-

Christian: Auchh

Maite: Christian zeli da kaze da je zvao Christopher i da je otisla da razgovara sa njim.

Dulce: Zvao je Christopher? Very Happy

Poncho: Da ardilla -zagrlio ju je- .I ne brini, jer je imao neke stvari da zavrsava juce i zato se nije javljao.

Dulce: Ok.

*KOD ANAHI*

Anahi je stigla zajedno sa Rodrigom u Christopherovu kucu. Uckerova majka je otvorila vrata i otisli su u njegovu sobu koja je bila u haosu kao i uvek..

Anahi: Koje prase je ovaj bebe covece -sklonila je carape sa kreveta da bi sela-

Rodrigo: I ja sam takav ponekad ljubavi Razz

Anahi: Ali tebi oprastam jer te mnogo volim Razz -Poljubili su se i usao je Christopher u sobu sa nekim papirima u rukama.

Christopher: Zdravo Any –zagrlili su se-

Anahi: Srecan rodjendan bebe!!! Very Happy

Rodrigo: Cestitam Christopher –rukovali su se-

Christopher: Hvala Smile

Anahi: Ko je ona seljanka sto se javlja na tvoj telefon?

Rodrigo: Ljubavi…. :S

Christopher: Ne brini Rodrigo, Any je takva Very Happy

Anahi: Dosta!!. Ne smejte mi se i odgovori na pitanje bebe! :@ -Any je lupila Christophera iz sale-

Christopher: Sta ti je Any? Very Happy .Ta devojka je moja rodjaka iz Svajcarske koja je dosla da proslavi moj rodjendan sa svima nama, dosla je sa svojim muzem i cerkom.

Anahi: Tvoja rodjaka vec ima dete?

Christopher: Da, dobila ga je pre nekoliko meseci, i dobro, ja sam otisao da se tusiram jer sam proveo noc sa Dulce, tako da mi je ona nesto pricala i zazvonio je telefon i ona se javila. To je sve.

Anahi: Sa kim si proveo noc? o.O

Christopher: Sta ne mogu da provedem noc sa "SVOJOM DEVOJKOM"? Razz

Rodrigo: Ljubavi, to je nesto sasvim normalno, i ti i ja nekad provedemo noc zajedno.

Anahi: Ljubavi.... Smile

Christopher: Hajde, idemo kod ostalih, zelim da vidim svoju ardillu. Razz

Svo troje su otisli. Ali su se pre toga pozdravili sa Christopherovom porodicom koja je bila tu kuci.
Kada su stigli u studio usli su prvo Anahi i Rodrigo. Dulce je bila okrenuta ledjima, Christopher se polako priblizavao Dulce. Dosao je, zatvorio joj oci i poljubio je u obraz.

Christopher: Ko sam?

Dulce: Debil koji se ceo dan ne javlja i jos mi nabija rogove sa jednom seljankom koja se zove Pauela, mozda? -Anahi i Rodrigo nisu znali kako da reaguju posle Dulcinog odgovora. Poncho, Maite i Christian su ostali u tisini.

Christopher: Ljubavi... :O

Dulce: Sta, vec ti je dosadila druga i dosao si meni, ne?

Anahi: Dulce, nije...

Dulce: Cuti!!

Maite: Idemo…!!

Christopher: Drustvo, mozete nas ostaviti same na trenutak. Molim vas -Svi su izasli i Any je sapnula Dulce na uvo da je Paula njegova rodjaka iz Svajcarske. Ostali su sami i on je kleknuo ispred nje.

Christopher: Ja ti nisam nabio rogove ljubavi, kako mozes to da pomislis?

Dulce: Znam bebe... htela sam da ostanem sama sa tobom.Nedostajao si mi. Very Happy

Christopher: Kako si me uplasila ljubavi. I ja sam hteo da ostanem nasamo sa tobom 3:)

Dulce: Volim te –Christopher je pogledao sa svih strana. Nije bilo nikoga. Stao je iznad nje, uhvatio je za lice i poljubio-

Christopher: I ja tebe.

Dulce: Bebe!!. Mogu da nas vide :O

Christopher: Bas me briga

Ostali su malo tako mazeci se, ona mu je cestitala sa milion poljubaca i milovanja. Kasnije su usli ostali. Njih sestoro su otisli da proslave Christopherov rodjendan u jednom restoranu. Tamo su se super proveli, smejali su se, "los bebes" su se sve vreme gledali, Christian je pricao viceve i Any je nekoliko puta imitirala Miu.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptySub Jun 14, 2014 3:03 pm

MARATON!


Christopher je stigao kod Dulce kuci. Pozvao ju je nekoliko puta dok je gledao sa svih strana da ga niko ne vidi. Christopher je ponovo pozvonio na vrata, iz cetvrtog puta mu je vrata otvorio Billy de Motel.

Billy: Zdravo Christopher-rukovali su se. Christopheru uopste nije bilo zanimljivo da posle toliko zvonjena vrata mu otvara Billy.

Christopher: Sta ima? Je l' Dulce tu?

Billy: Ovaj...da, udji -Billy se sklonio i pustio Christophera da udje sa "prijateljskom" facom-

Christopher je posmatrao Billy-ja, a on se hvatao za vrat zabrinut. Christopher je poceo da se ljuti. Dulce je iz svoje sobe pozvala Billy-ja, to je ucinilo da se Christopher naljuti.

Dulce: Billy!!! .Ko je??

Billy: Pa…. Bolje sidji . -Christopher se suzdrzao i jako zagrizao jezik da ne bi rrazbio facu Billy-ju.-

Dulce: Ok..idem, sacekaj, samo da obucem nesto i idem

Christopher : Prekidam vas u necemu..? :@

Billy: Ne, samo smo razgovarali, nista vise.

Christopher: Pitam jer treba da obuce nesto da bi sisla :@

Christopher je samo cekao i disao duboko. Stavio je ruke u dzepove i naslonio se na zid. Dulce je sisla u trenerci i majici sa kratkim rukavima na kojoj je pisalo "RBD", kada je sisla niz stepenice i videla prizor, samo sto nije umrla. Billy je imao facu "Zao mi je" a Christopher je imao "prijateljsku" facu, videlo se da je imao usiljen osmeh. Dulce je polako silazila sa stepenica jer nije znala sta da radi.

Dulce: Zdravo bebe, kako ti je bilo na tvojoj zurci?

Christopher: Super, hvala.

Christopher: Prekinuo sam nesto?

Dulce: Billy vidimo se sutra, okej?

Billy : Naravno, ne brini, idem po svoju jaknu -popeo se brzo na stepenice, dok je za sobom ostavio neprijatnu tisinu. Billy je sisao veoma brzo i pozdravio se, zatvorio vrata i otisao-

Dulce je stojala prekrstenih ruku posmatrajuci Christophera. Christopher je stojao zapanjen sa rukama u dzepovima, igrajuci se nervozno nekim papiricima.

Dulce: Bebe….ljut si? :O -Ona se priblizila i dotakla ga po ruci ali on ju je odbio-

Christopher: Samo sam dosao da doruckujem sa tobom -Dulce se nasmejala- ali sad vidim da…si ti vec doruckovala, zar ne?

Dulce se izbrisao osmeh sa lica: Bebe, jos uvek nisam doruckovala. Billy je dosao jer mi pomaze u nekim stvarima vezanim za "RBD"

Christopher : Ne mesaj "RBD" u ovo, vazi?

Dulce: Sta ti je? :O

Christopher: Samo mi reci....prekinuo sam nesto izmedju Billy-ja i tebe?

Dulce: Da, sredjivali smo neke stvari ali….-Christopher ju je prekinuo-

Christopher: Znas Dulce..umoran sam od toga da upalim tv i vidim vesti “Billy novi decko Dulce Marie” i sa ovim si mi dokazala da ima nesto vise izmedju vas od samo lepog prijateljstva kolega kao sto kazes. :@

Dulce nije nista mogla da kaze, u tom trenutku ostala je bez reci, samo je slusala i pripremala se na najgore.

Christopher: Nisi onakva devojka kao sto sam mislio, bolje je da ne nastavljamo.

Christopher: Neces nista reci? Sad

Dulce ga je gledala sa suzama u ocima, osecala je kako joj te reci lome srce.

Christopher: Vidim Sad -izvadio je papire iz dzepa i dao joj- To je jedan Pedrov poklon Sad

Dulce je sa drhtavom rukom uzela papire i pogledala ih. Christopher ju je pogledao u oci i nije mogao da izbegne da mu nekoliko suza padne niz obraze.  Obrisao ih je i pogledao ju je poslednji put.

Christopher: Zbogom Sad  -Priblizio se da bi je poljubio u obraz ali je video njenu tuznu facu i prepune oci suza koje su mu slamale srce, zagrlio ju je i privio jako na svoje grudi.
Oboje su plakali, ona je ispustila papire i jako se pribila uz njegove grudi da bi cula otkucaje njegovog srca poslednji put. On je plakao u tisini dok je privijao njeno telo i njenu glavu uz sebe.

Christopher: Bolje je ovako, samo se povredjujemo sa ovom ljubomorom, zar ne? :'(

Odvojili su se, on ju je veoma nezno uhvatio za lice i obrisao joj suze palcevima. Sklonio joj je kosu sa lica i stavio je iza uveta. Malo po malo ju je pustao, pogledao ju je poslednji put, izgledala je bespomocno. Nije mogao da je gleda takvu, znao je da je najbolje da ode.

Christopher: Zbogom Dulce :'(

Dulce je zatvorila oci i suze su joj padale niz grudi. Kada je otvorila oci samo je cula zvuk vrata kako se zatvaraju. Briznula je u plac kao nikad do sad, bila je unistena, kako mozes toliko da volis neku osobu, i da ti se dusa lomi sa svakom suzom dok slusas te reci koje ruse lepe trenutke.

Dulce je sedela na podu u jednom uglu kuce, zelela je da place sama, zelela je da se rastereti. Imala je papire koje joj je Christopher dao. To su bile pesme koje je ona komponovala.

Dulce: Zasto? :'(

Dulce je vikala iz sve snage: Oprosti mi bebe!!!!! :'(

Dulce: Volim te!!!! :'(

Dulce: Vrati se ljubavi…volim te…molim te vrati se!!!! Sad

Dulce se setila sta joj je Christopher jednom rekao kada je plakala zbog Mema.

*Flash Back*

Dulce je plakala u svlacionici. Christopher je pokucao na vrata.

Christopher: Mogu da udjem ardilla?

Dulce: Zelim da budem sama, molim te :'(

Christopher je usao i zatvorio vrata. Sedela je izmedju sofe i fotelje. Christopher je kleknuo i obrisao joj suze palcevima. Nezno joj je podigao glavu da bi obrisao ostale suze.

Christopher: Sad ti se skinula sva sminka Razz

Dulce: Smile

Christopher: Tako si lepsa.

Dulce: Kako....? Sad

Christopher: Nasmejana .dodji ardilla -zagrlili su se-

Dulce: Rekao si mi a ja sam bila budala i nisam te poslusala Sad

Christopher: On je budala, jer je izgubio najlepsu devojku i sa najlepsim osmehom u Meksiku. Smile

Dulce: Smile

Christopher: Dulce,nikad nemoj da places zbog decka, nemoj da dopustis da budes porazena nikad, ni od koga, jer onaj decko koji te rasplace je kreten koji ne zna sta ima i jednog dana onaj koji place bice on, gledace te kako se smejes, razumes?

Dulce: Hvala Sad -ponovo su se zagrlili-

Christopher: Nikad ne placi zbog muskarca Dulce, niko nema pravo da te rasplace, okej?

Dulce: Okej Razz

Christopher: Idemo, cekaju nas za snimanje -obrisao joj je suze i otisli su-

*Kraj Flash Back-a*

Neko je pokucao na vrata, Dulce je obrisala suze i otisla da otvori.

Dulce: Ko je? Sad

Anahi i Maite: Mi smo
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptySub Jun 14, 2014 4:01 pm

MARATON


Anahi: Dulce…mi smo, otvori nam molim te

Dulce: :'(

Maite: Anahi, mislim da je Dulce sa svojim roditeljima

Anahi: Ne, pitala je ko je, Dul!

Dulce: Idem! Sad -obrisala je suze-

Anahi: Dulce otvori, molim te, zelimo da budemo sa tobom -Dulce je otvorila vrata i jos jace zaplakala, Anahi i Maite su je jako zagrlile, ona se jako privila uz njih. Usle su u kucu, otisle u kuhinju i tamo im je Dulce ispricala.

Anahi je pomazila Dulce ruku: Zasto nista nisi rekla Dul?

Dulce: Nisam mogla, nisam znala sta da kazem, nisam znala kako da reagujem :'(

Maite: Smiri se Dulce, mi smo ovde sta god da ti treba :/

Anahi: Uzmi casu vode, smiri se -pruzila joj je casu, ona je pila prisecajuci se svega ponovo-

Anahi: Ali sta je radio Billy kod tebe kuci.

Dulce: On i ja smo radili na nekim pesmama za RBD, ali danas se desilo nesto sto me je skroz poljuljalo. Sad

Anahi: o.O

Maite: Sta se desilo?

Dulce: Billy me je poljubio Sad

Anahi: I sta si ti uradila? :O

Dulce: Nisam ga odbila Sad -Nastala je pomalo neprijatna tisina u kuhinji koju je prekinula Dulce-

Dulce: Devojke, recite mi nesto, molim vas Sad

Anahi: Znas li da nas je bebe zvao da dodjemo ovde da te tesimo..

Dulce: Christopher? Sad

Maite: Da, dosao je unisten, videlo se da je plakao. Odbio je nasu pomoc i poslao nas da tesimo tebe, i rekao da si jako lose zbog njega.

Dulce: Ja ga volim Sad

Anahi: Kako da znamo da li je to istina, kad si nam upravo rekla da nisi odbila Billy-ja. Dulce ako Christopher sazna nikad vise nece zeleti da ti se vrati, razumes to? :/

Dulce: Ali taj poljubac mi apsolutno nista nije znacio. Ja volim Christophera, ne mogu da zivim bez njega.

Dulce: Potreban mi je. :'(

Maite: Najbolje sto mozes da ucinis je da mu das malo vremena i posle da razgovaras sa njim smireno.

Anahi: Tacno. Ti trebas da znas da li ces nastaviti ili ces zavrsiti ovde.

Dulce: Treba mi vasa pomoc i da znam da mogu da racunam na vas.

Maite: Mozes da racunas na mene Dulce -zagrlile su se-

Dulce: A ti Any? Mogu da racunam na tebe?

Anahi: Ali ako povredis mog bebea, ubicu te chucky Razz -zagrlile su se Sve tri su pocele da razgovaraju. Kasnije su se May i Any spremale da idu i stajale su na vratima pozdravljajuci se-

Maite: Oraspolozi se Dul, videces kako ce se sve srediti.

Dulce: Pokusacu, hvala na svemu devojke Sad

Anahi: Dul…kakvi su ovo papiri na podu -pokazala je na papire koje je Christopher doneo-

Dulce ih je podigla i pokazala im: Doneo mi ih je Christopher jutros, kaze da je to Pedrovo iznenadjenje Sad

Anahi: Ove pesme sam videla kod Christophera nekoliko puta.

Dulce: Stvarno? Jesi sigurna guera?

Maite: Da, i ja sam ih videla.

Anahi: Da, kad je bio bebeov rodjendan, on je dosao kuci sa ovim papirima, pitala sam ga sta je to i on je rekao da je nesto pregovarao sa Pedrom ili tako nesto.

Dulce: Ne znam.... Sad

Maite: Zasto sutra ne odes kod Pedra i pitas ga o svojoj telenoveli i pitaj ga. Tako ces se uveriti.

Dulce: Ne znam...mozda odem Sad

Anahi: Dobro ardilla, zovemo te sutra, okej?

Maite: Oraspolozi se –zagrlile su se i Any i Mai su otisle. Dulce je zatvorila vrata i uzela da pregleda papire-

Sledeceg jutra Dulce je otisla kod Pedra sa naocarima za sunce. Kada je stigla, jako je zagrlila Pedra. Pedro ju je nekoliko puta pitao zasto je tako tuzna, jer skoro da nije bila u stanju da razgovara.

Pedro: Onda se slazes..??

Dulce: Sta? A da, slazem se

Pedro: Dulce, daj reci mi sta ti je, znas da sam vam kao otac. I ti nisi dobro. Poznajem vas od vase cetvrte godine i znam kad vam se nesto dogadja.

Dulce: Pedro, stvarno sam dobro. Sad

Pedro: Skini naocare.

Dulce: Zasto?

Pedro: Da vidim koliko si dobro -Dulce je skinula naocare. Oci su joj bile crvene i imala je podocnjake od nespavanja-

Pedro: Sta ti se desilo? :/

Dulce: Opet sam sama

Pedro: Raskinuli ste? :O

Dulce: Ostavio me je Sad

Pedro: Ali sta se desilo? posvadjali ste se ili?

Dulce: Ne, verovatno je do traceva o parovima ili se ne volimo toliko koliko smo mislili Sad

Pedro: Sumnjam da se ne volite. Da znas sta sve Christopher radi za tebe, ne bi tako mislila.

Dulce: O tome sam htela da razgovaram. Christopher mi je dao neke pesme i zelela bih da znam da li on ima nekakve veze sa tim.

Pedro: Aha....on me je zamolio da…(prisecajuci se sta mu je Christopher rekao)

*flash Back*

Christopher: Secas se onih pesama koje je Dulce komponovala?

Pedro: Da, secam se, sta sa njima?

Christopher : Very Happy

Christopher: Voleo bih da izaberemo najbolje dabi ljudi videli koliko talenat Dulce ima.

Pedro: Mnogo si zaljubljen zar ne?

Christopher: Mnogo Smile

Pedro: ok, kasnije cemo im reci vest.

Christopher: Ne!

Pedro: Sta je bilo?

Christopher: To za pesme bih voleo da kazes da je tvoja ideja a ne moja.

Pedro: Zasto? :O

Christopher: zato sto…ako se nekad Dulce i ja posvadjamo, ne bih voleo da misli kao da mi nesto duguje zbog toga. Voleo bih da ne sazna da sam ja. Molim te.

Pedro: Ok


*Kraj Flash Back-a*

Dulce: Pedro..molim te, reci mi sta ti je rekao

Pedro: On me je zamolio da ti ne kazem nista.

Dulce: Zasto? Sad

Pedro: Ako se nekad bude desilo ovo..da ne osecas da mu nesto dugujes

Dulce: Reci mi, molim te

Pedro: U redu... ali nisam ti ja rekao. Christopher je doneo iz tvoje kuce pesme koje si ti komponovala pre 6 godina, i dao mi ih da bi video da li mi se neka svidja da bi je stavili na poslednji album "RBD-a"

Dulce: To je uradio Christopher. Smile

Pedro: Pa da. Ali nemoj da sazna, molim te. -Dulce se bacila Pedru u zagrljaj-

Dulce: Hvala Pedrito!!!. Nemas pojma koliko si mi ulepsao dan. Idem, moram da razgovaram da nekim. Volim te Pedro -Otvorila su se vrata i usao je Christopher sa ostalima-

Anahi: Zdravo stigla sam!!!

Dulce: Zdravo Smile

Maite: Zasto tako zadovoljna?

Dulce: Posle cu vam reci -Dulce je gledala u Christophera. On je imao naocare za sunce, sigurno je imao istu facu kao i ona-

Pedro: Drustvo, zasto smo se okupili ovde?

Christopher: Hteo sam da razgovaram sa svima vama

Pedro: Ok, sedite drustvo .-Svi su seli osim Christophera koji se naslonio na Pedrov sto-

Christopher: Hteo sam da vam kazem da…-udahnuo je duboko i rekao -Kada se zavrsi sve ovo sa RBD-om, idem da zivim u Svajcarsku sa svojom porodicom -Svi su se skamenili, nisu znali sta da kaze-

Christopher: Hteo sam da vam zahvalim, stvarno, hvala vam za sve ove godine.

Pedro: I tvoja karijera kao soliste? :O

Christopher: Ne znam, mozda cu izaci iz svega ovoga.

Anahi: Ostavices nas bebe? Sad

Maite: Sad

Christopher: Dobro...postoje telefoni, bicemo u kontaktu Razz

Dulce: Izvinite me -Dulce je otisla u salu, Christopher ju je pratio pogledom i kad je izasla, spustio je glavu-

Anahi: Idemo za njom, sad cemo se vratiti, ides sa mnom May?

Maite: Da, razgovaracemo posle Christopher. Cao drustvo -Otisle su za Dulce-

Poncho: Desilo se nesto medju vama brate??

Christopher: Da, vise nismo nista Sad

Christian: Zasto??

Pedro: To su licne stvari momci..

Christopher: Svejedno je, Dulce i ja smo raskinuli jer s enismo voleli koliko smo mislili.

Christian,Poncho i Pedro: Nemoguce

Christopher: Mislite da trebamo da razjasnimo stvari??

Pedro: Da.-Poncho je potvrdio isto kao i Christian. Christopher je izasao iz studija i pronasao Maite i Anahi.

Christopher: Zdravo, videle ste Dulce??

Anahi: Da, u onoj prostoriji je.

Maite: Idi za njom.

Christopher: Hocu. -Otrcao je trceci. Usao je i pronasao Billy-ja kako razgovara sa Dulce i cuo je ceo razgovor.

Billy: Raskinuli ste? o.O

Dulce: On je mene ostavio Sad

Billy: Dulce...zasto ne probamo ti i ja? Volim te Dulce

Dulce: o.O -Christopher nije mogao da se ne naljuti-

Billy: ti i ja se slazemo odlicno i hteo sam da te pitam nesto

Dulce je bila nervozna i zbunjena: Ovaj... o.O

Billy: Zelis da se udas za mene? .Obecavam ti da cu da ti pomognem da zaboravis Christophera .-Christopher je otisao jako ljut i udarao je sve sto mu se naslo na putu-

Dulce: Billy, zao mi je ako sam ti dala…laznu nadu, ali ja volim Christophera i boricu se za njega.

Billy: Morao sam da pokusam Sad

Dulce: Zbogom Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptySub Jun 14, 2014 11:40 pm

Maraton

Billy je otisao na parking i poceo da trazi kljuceve, Christopher ga je pratio i sacekao da se uveri da nema nikoga vise na parkingu.

Christopher: Billy :@

Billy se okrenuo i video Christophera kako dolazi: Sta se desava?

Christopher: To sam ja tebe hteo da pitam, sta se desava sa tobom?

Billy: Ne znam o cemu mi pricas

Christopher: Da vidimo da li ce ti ovo vratiti pamcenje -Christopher ga je jako udario i Billy je pao na zemlju. Pocepao mu je usnu i Billy se uhvatio za usta.

Billy: Sta je sa tobom? –i dalje lezeci na zemlji sa krvavom usnom

Christopher: Ovo je zbog toga sto si zaprosio Dulce :@

Billy: I sta to…tebe briga, ostavio si je zar ne? :@

Christopher: Znas sta...ne vredi razgovarati sa tobom kretenu

Billy: Sacekaj!

Christopher: Sta? :@

Billy je ustao sa zemlje i dalje je krvario.

Billy: Dulce mi je rekla ne, odbila me je jer te jos uvek voli.

Christopher: I sta ja?

Billy: Pa bio bi budala ako ne bi uradio nista da je povratis. Very Happy

Christopher: -.- -Christopher je imao zelju da mu skine osmeh sa lica jos jednim udarcem-

Billy: Ali izgleda da vec jesi to, hahaha, jer si je vec ostavio

Christopher: Idi dodjavola! :@

Billy: Znao sam Very Happy

Christopher se okrenuo : -Billy je ponovo pao od udarca.
Christopher je otisao i ostavio Billy-ja da lezi na zemlji.
Kada se vracao sa parkinga tamo gde su ostali sudario se sa jednom osobom.

Christopher: Izvini, nisam te video.

**_: Ne, izvini ti, rastrojena sam. -Christopher ju je pogledao, bila je to njegova Dulce, zena koju je najvise voleo na svetu, zbog koje je pocepao jednu usnu i ostavio jedno modro oko.

Dulce: Izvini Christopher, nisam te videla. Sad

Christopher: Ne, ja sam kriv, bio sam rastrojen. Kako si?

Dulce: Dobro, pomalo depresivno ali drzim se Sad

Christopher: Ja sam kriv Sad

Dulce: Ne mogu da te lazem.

Christopher: Voleo bih da…porazgovaramo o nama, da ne bi nastavili ovako. Molim te! Sad

Dulce: Ne znam... Sad

Christopher je hteo da je uhvati za lice ali se zaustavio. Po prvi put se osetio cudno sa Dulce, neprijatno. Dulce je to primetila.

Dulce: U redu Sad

Christopher: Veceras u restoranu ovde pored, okej?

Dulce: U redu. -Christopher je krenuo- Sacekaj..-On se okrenuo-

Christopher: Reci

Dulce: Ides u Svajcarsku zbog mene? Sad

Christopher je spustio glavu i stavio ruke u dzepove. Dulce ga je pogledala i pretpostavila da je odgovor bio potvrdan. Otisla je kod ostalih i ostavila ga samog u hodniku. Billy je prosao pored njega sa ledom na usnama i jaknom na ledjima. Christopher ga je video i otisao kod ostalih.

Svi su razgovarali i resili neke stvari. Dulce je otisla kod sebe kuci sa devojkama i Christopher je otisao da se presvuce za izlazak sa Dulce.
Kada je doslo vreme izlaska, otisao je u restoran.

Konobar: Dobro vece gospodine Uckermann

Christopher: Zdravo, dobro vece, rezervisao sam sto za dvoje, sakriven od paparaca.

Konobar: Da, prodjite ovuda -konobar ga je odveo do stola, tamo je seo i dao konobaru instrukcije da kad Dulce dodje da dodje kod njega-

*Kod devojaka*

Anahi: znaci neces ici?

Dulce: Ne, nemam zelju da idem. Uostalom sta je rekao jutros?

Maite: Pa, razgovaracete o vama, zasto ste toliko ljubomorni, o svemu.

Dulce: Ne znam... Sad -Devojke su razgovarale dvadeset minuta- Dok je za to vreme Christopher…

Christopher je sedeo vec sa skinutom jaknom, stalno gledajuci na sat .Zasto ga je ispalila Dulce?, Nije zelela da razgovara sa njim?

Anahi: Dulce, zar sastanak nije danas guera?

Dulce: O ne...tacno covece!!

Maite: Trci obuci se!!

Dulce se brzo obukla. Usla je u auto od devojaka i vozila brzo da bi stigla sto brze u restoran. Christopher je obukao jaknu i otisao. Dulce je dosla 10 minuta kasnije.

Dulce: Dobro vece, gde je sto Christophera Uckermanna??

Konobar: Christophera?

Dulce: Da, tu je?

Konobar: Cekao je dosta, ali otisao je pre oko 10 minuta, ja mislim.

Dulce: Hvala Sad

Dulce je otisla kuci, usla u svoju sobu i legla, Christopher tu noc nije proveo kuci.

Sledeceg jutra, svi osim Christophera su dosli kod Dulce. Nosili su joj lose vesti.

Anahi: Dobro jutro!!!

Dulce: Dobro jutro, hajde na dorucak, spreman je -otisli su u kuhinju i doruckovali-

Poncho: Sta se desilo juce sa Christopherom??

Dulce: Stigla sam kasno i otisao je.

Maite: Zao mi je…

Anahi: Pa ova glupacica je mislila da je danas, jadan bebe, sigurno mu je dosadilo cekanje i otisao je.

Dulce: Tako je bolje.

Christian: Ne, gresis pollita Sad

Poncho: i ti...cemu ta faca?

Christian: Pa…-prisetio se sinocnjeg razgovora-

*Flash Back*

Christian: halo?

Christopher: Pollo, ja sam.

Christian: Sta ima pollote?

Christopher: Hteo sam da se oprostim. Sad

Christian: Da se oprostis? o.O

Christopher: Da, idem u Svajcarsku.

Christian: Sta!!!!? Neces ici na "Tour del Adios" sa nama??!!!!

Christopher: Da, mozda cu da vas ispalim ali nastavicu, stavise nimicu album i sve, RBD necu da ostavim po strani, ne brini.

Christian: To je zbog chucky??

Christopher: Da...Sad Nije se pojavila.

Christian: Ispalila te je? o.O

Christopher: Ne, sigurno se desilo nesto ili je imala neka posla.

*Kraj Flash Back-a*
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyNed Jun 15, 2014 12:08 am

MARATON


Christian: Drustvo..sinoc me je Christopher zvao uvece, veoma deprimiran, da se oprosti Sad

Poncho: Da se oprosti? o.O

Dulce: Christian o cemu pricas? o.O

Christian: Danas u 10 ce otici avionom za Svajcarsku, i necemo ga videti nikad vise. Sad

Dulce ju ustala sa svog mesta i otrcala u sobu. Nakon 10 minuta je sisla obucena i sredjena, otisla je svojim autom do aerodroma, bilo je 9:45 pm.

Anahi: To je istina Chris?

Christian: Da, ali vratice se 1 novembra na koncert hahaha

Poncho: Guey..ne zezaj, kako si nas uplasio.

Christian: Pa ako ja ne poguram malo ovo dvoje... Ko ce? Razz

Anahi: To je moje pilence Very Happy

*Kod Dulce*

Dulce je parkirala svoj auto i izasla. Brzo je bez privlacenja paznje potrazila let Mexico-Svajcarska. Dulce je trazila medju ljudima.

Christopher je sedeo i cekao da prozovu njegov let. Imao je Ipod dok je posmatrao jednu Dulcinu fotografiju i drzao kartu.

“GOSPODO PUTNICI, OBAVESTAVAMO VAS DA LET MEXICO-SVAJCARSKA, JE SLEDECI, MOLIM VAS KRENITE KA VRATIMA B-12. HVALA"

Christopher je spakovao kartu, uzeo prtljag i krenuo ka izlazu.

*Dulce*

Dulce je cula sta su rekli za taj let i krenula ka izlazu.

*Christopher*

Christopher je imao jedne tamne naocare i kacket da ga ne bi poznali. Pustio je da ljudi prodju da bi prosao poslednji.

Stjuardesa: Zdravo, hvala sto ste izabrali nasu kompaniju za letenje, dajte mi vasu kartu, molim vas.

Christopher: Da, evo -potrazio je u rancu i dao joj-

Stjuardesa: Hvala

Christopher je krenuo da udje ali neko ga je uhvatio za ramena. On se okrenuo.

Christopher: Sta trazis ovde?

**_: Ne idi, molim te Sad

Stjuardesa: Gospodine, trebali bi da krenemo, udjite.. -Christopher je pogledao u stjuardesu i krenuo prema njoj-

Christopher: Izvinite, mozete mi dati nekoliko minuta, molim vas -stjuardesa je primetila da je to Christopher i prihvatila je zadovoljno-

Azafata: Naravno Wink

Christopher: Hvala. -otisao je kod Dulce i uhvatio jr za ruke-

Dulce: Izvini sto se nisam pojavila na sastanku...Mislila sam da je danas i kasnije kad sam otisla, vec si bio otisao.

Christopher: Nema veze, hvala sto si dosla.

Dulce: Nemoj da ides... Sad

Christopher je spustio ranac na zemlju i uhvatio je za lice: Zao mi je, ali tako je najbolje. Sad

Dulce: Ne, molim te –pocela je da place i Christopher joj je brisao suze palcevima-

Christopher: Zbogom. Volim te. Sad

Dulce: I ja tebe volim, ali molim te nemoj da ides, preklinjem te ne idi... :'(

Christopher: Dulce…nikad nemoj da preklinjes nekog muskarca. Nikad nemoj da puzis. Niko ne bi trebao da puzi i moli a pogotovo ti, to nikad sebi ne bih oprostio. Zbogom, zauvek cu te nositi ovde. -Pokazao je na svoje grudi, poljubio je u celo, uzeo ranac i otisao-

Stjuardesa: Sigurna si u to da ga pustis da ode?

Dulce: Ne, samo sam dosla da se oprostim…Sad -obrisala je suze i okrenula se-

Stjuardesa: Nikad ne pustaj da ruse tvoje snove -Dulce se zaustavila i okrenula se- jer kad je noc najmracnija...to je zato sto ce izaci sunce.l.

Dulce: Ti si fan RBD-a? :O

Stjuardesa: Ja sam Vondy i Rebelde zauvek. Razz

Stjuardesa: Uvek sam govorila da ste najsavrseniji par, i ako ga pustis da ode... necu kupiti nijedan album RBD-a Razz

Dulce: Hvala Razz

Dulce je otisla do privatnog aviona koji ce odvesti Christophera u Svajcarsku.

Dulce: Christopher Uckermann..sta sve radim zbog vas!!

Christopher je izasao i video Dulce kako se penje na stepenice.

Christopher: Sta radis ovde?

Dulce: Jedan Vondy fan, me je ucenila da nece kupiti nijedan RBD album ako te pustim da odes. Tako da... 3:)

Dulce: ides milom ili ides silom 3:)
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyNed Jun 15, 2014 12:03 pm

58 epizoda ( Maratoni se ne racunaju kao epizode vec samo kao dodaci ): Kraj marketinga

Stjuardesa: Gospodjice trebali bi da odete, avion ce poleteti.

Christopher: Dulce, necu sici...

Dulce: Chris…u igri je jedan fan. Vidi kako ce nam opasti rejting zbog tebe e? Razz
Christopher je sisao iz aviona i stao ispred Dulce jako jako blizu.

Christopher: Trazi mi ponovo, trazi mi da ostanem.

Dulce: Very Happy

Christopher: Moli me da ostanem ovde pored tebe. -pomilovao ju je po licu i ona se najezila-.

Dulce: Ti si mi rekao da nije dobro da molim. Smile

Christopher joj je sapnuo na uvo: Trazi mi da ostanem.

Dulce: Ostani -sapnula mu je na uvo- preklinjem te. -Christopher je zatvorio oci i nasmejao se. Dulce ga je jako zagrlila, stavila ruke oko njegovog vrata, i naslonila mu glavu na grudi. Christopher ju je zagrlio oko struka. Videvsi da Christopher kasni Luis Luisillo je sisao iz aviona i rekao stjuardesama da iznesu prtljag. Takodje je rekao svi stjuardesama i ljudima koji su radili na aerodromu da nikome ne govore sta su videli.

Luisillo je izasao iz avioan sa Christopherovim i svojim rancem.

Luisillo: Christopher…Ponecu tvoj ranac, okej? .-Christopher mu je pokazao rukom da ide.

Luisillo: Opa, kako si nezahvalan, pored toga sto sam ti pomagao da nadjes neki dobar stan u Svajcarskoj ti mi ovako vracas, e pa vise necu da ti pomazem! :@

Dulce se odvojila od Christophera: Trazio si stan u Svajcarskoj? :O

Christopher: Da, jer se vracam 1 Novembra pa da ne kupujem bezveze stan.

Dulce: Kako?...vratio bi se? :O

Christopher: Ja...nikad nisam rekao da cu otici zauvek.

Dulce: Ti si kreten .-Dulce ga je udarila u rame i ledja i otisla.-

Christopher: Dul!!..i sta sam sad uradio Luisillo?

Luisillo: Pa...ti znas sta si skrivio Dulce-Luisillo mu je ostavio ranac na zemlji i otisao.

Christopher: Cak i kad ne uradim nista udari me. :O

Christopher je uzeo svoj ranac i kofer i otisao. Na izlazu je pronasao stjuardesu koja je razgovarala sa Dulce.

Stjuardesa: Sredili ste sve? Razz -Christopher se zaustavio na trenutak sa facom "Sta?"

Christopher: Izvini…Sta si rekla? -spustio je ranac i kofer i prekrstio ruke-

Stjuardesa: Pa pustila sam Dulce da prodje da bi te zaustavila da ne odes. Uspela je?

Christopher: Hahaha, pa udarila me je i ootisla, da, uspela je. Ovaj, mi smo kao brat i sestra i ona ima veliku moc ubedjivanja hahaha :

Stjuardesa: Aha…”mi smo prijatelji mala” hahaha.

Christopher se nasmejao: Cao –pogledao je ime na kartici- Carolina, hvala.

Azafata: Cao. -Christopher je uzeo kofer i ranac i otisao kuci.

Uvece Christopher je bio u svom dvoristu obucen u tamne farmerice i belu majicu sa kratkim rukavima, drzao je gitaru i neke papire.

Svirao je jednu pesmu koju je napisao za jednu veoma posebnu osobu za njega.

Christopher je poceo da svira melodiju ppesme. Neko je pozvonio na vrata njegove kuce.

Alexandra: Zdravo Smile

**_: Zdravo, kako ste?

Alaexandra: Veoma dobro, saznala sam sta se desvava izmedju vas, mnogo mi se svidjas kao snaja hahaha

**_: Hvala, je l' tu Christopher?

Alexandra: Da, udji. U dvoristu je, komponuje.

**_: Ok, vidimo se -Krenula je ka dvoristu, tamo je cula Christophera kako svira i ostala je da ga posmatra. Christopher je poceo da peva.

Christopher:
Vise ne zelim da udisem
ledeni vazduh koji me gori
Vise ne zelim da plovim
i gubim se izmedju ljudi.
Vise ne zelim da podnosim
da nastavim da tonem polako
Danas bih zeleo da se probudim
i da te zagrlim kao i uvek.
Moje ruke sanjaju tvoju kozu
Moje oci te i dalje vide.
Moje usne vise ne ljube
I moje srce mi trazi

**_:  Embarassed 

Da te pronadjem gde si
Da te trazim svuda
Jer sam i dalje zaljubljen
I nikad nisam zeleo da te izgubim
vreme me je prevarilo
i prolazi polako pored mene
jer moja dusa odbija
da nastavi ovako da zivi.
Zato sto kunem se da te volim
Iako sam daleko od tebe

**_:  I love you 

Vise ne znam kako da oteram
ovu tisinu koja me prekriva
Ne bih trebao da nastavim
sa tvojim secanjem koje me ubija.
Vise nisam ni polovina
onoga sto sam jednom bio sa tobom
Bez tebe sati mi odlaze
kao most na reci.
Moje ruke sanjaju tvoju kozu
Moje oci te i dalje vide.
Moje usne vise ne ljube
I moje srce mi trazi

Da te pronadjem gde si
Da te trazim svuda
Jer sam i dalje zaljubljen
I nikad nisam zeleo da te izgubim
vreme me je prevarilo
i prolazi polako pored mene
jer moja dusa odbija
da nastavi ovako da zivi.
Zato sto kunem se da te volim
Iako sam daleko od tebe

Iako ne mogu da te vidim
Cudo nase ljubavi
ne dopusta da umre iluzija
ali svaki dan srce mi trazi
Da te pronadjem gde si
Da te trazim svuda
Jer sam i dalje zaljubljen
I nikad nisam zeleo da te izgubim
vreme me je prevarilo
i prolazi polako pored mene
jer moja dusa odbija
da nastavi ovako da zivi.
Zato sto kunem se da te volim
Iako sam daleko od tebe
Iako sam daleko od tebe

**_:  I love you 

**_: Uh, mora da jako volis tu osobu kad si joj posvetio ovu pesmu, ne? Wink Very Happy

Christopher je zatvorio oci i nasmejao se: Mnogo. Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyNed Jun 15, 2014 12:30 pm

59 epizoda : Kraj marketinga

Christopher je spustio gitaru na zemlju i pogledao osobu koja ga je posmatrala.

**_: Zasto je, ne znam, ne das nekome da bi je...izneo na svetlo

Christopher: Zato sto..samo zelim da je cuje osoba koju volim, ako je ona cuje, briga me sta ce raditi ostali. Smile

**_: I zasto si ti uradio to sa tom osobom koju volis? Very Happy

Christopher: Zato sto, ona vec 6 godina komponuje prelepe stvari i krivo mi je sto ljudi ne mogu da uzivaju u necemu tako lepom kao sto su njene pesme i ona. Wink

**_: Very Happy

Christopher: Oprosti mi...nikad nisam trebao da sumnjam u tebe.

**_: Ja nisam trebala da propustim tvoju rodjendansku zurku.

Christopher: Da, bila si prisutna, jer sam razmisljao o tebi u svakom trenutku. Very Happy

**_: Very Happy

Christopher joj se priblizio: Oprosti, bio sam kreten sto sam te ostavio ali sta mozes da ocekujes od jedne osobe koju zoves bebe. ( bebeca faca )

**_: Very Happy

Christopher: Stvarno, pustio sam da me vodi ljubomora i nisam imao poverenja u tebe. Dulce hvala ti sto si me potrazila na aerodromu, hvala ti sto si se zaljubila u mene, hvala ti za sve.

Dulce: Ne, hvala tebi sto nisi otisao u Svajcarsku iako bi se vratio prvog Razz

Christopher: A da, pozvao sam Christiana i to je bila njegova ideja -stavio je ruke na glavu-

Dulcer: Kad bi samo imao pojma koliko te volim Christopher Very Happy

Christopher ju je nezno uhvatio za lice, malo po malo su se priblizavali. Kada su bili na korak do poljupca Christopherova majka ih je prekinula.

Alexandra: Dulce..Ostaces da prespavas? -Odmah su se razdvojili-

Dulce: Hvala ali nisam obavestila kuci. Very Happy

Christopher:Mozes da zoves odavde, molim te Very Happy

Alexandra: Ja cu pozvati Blancu, uostalom, ima dosta od kad nismo razgovarale.

Dulce: Ok, hvala vam Very Happy

Alexandra: Nista, iz porodice si. Obavesticu vas kad je vecera -otisla je-

Dulce: Koja sramota pred tvojom majkom Very Happy

Christopher: Hahahaha malo Very Happy

Christopher: Dodji ovamo. –Rasirio je ruke i spojili su se u jedan zagrljaj-

Alexandra je pozvala na veceru Dulcinu majku i sestre. Svi su prihvatili sa zadovoljstvom.
Vecera je prosla uz gomilu secanja, osmeha i anegdota. Christopher je veoma cenio svoju majku i kad god je ona pricala on joj je posvecivao dosta paznje. Dulcine sestre su bile odusevljene koliko je lep bio Christopher bez brade, Dulce je postajala malo ljubomorna svaki put kada su ga njene sestre gledale.

Kada je bilo vreme odlaska, Dulce je takodje krenula sa svojom porodicom.

Christopher: znaci ne ostajes? :O

Dulce: Ne, jer nisam ponela pidzamu ni nista.

Alexandra: Dacu ti ja jednu.

Dulce: Ne, stvarno, mnogo vam hvala. Vec vam dugujem jednu. :$

Dulcina sestra: Ja bih ostala ali necu da budem nepristojna. :$

Blanca: Kceri... Very Happy

Christopher: Hahaha, ne brinite Very Happy

Dulce: -.-

Blanca: Mnogo vam hvala na svemu, sve je bilo odlicno Alexandra

Alexandra: Hvala, drago mi je da ste prihvatili poziv.

Blanca: Dobro, vidimo se ( pozdravila se sa Christopherovom majkom i sa njim )

Dulcine sestre su se takodje pozdravile sa Christopherom i sa njegovom majkom.

Dulce: Zdravo Alexandra, hvala na pozivu -poljubila ju je-

Alexandra: Nema na cemu, vec znas da je ovo i tvoja kuca. -Dulce je otisla da se pozdravi sa Christopherom-

Dulce: Hvala Very Happy

Christopher: Hvala tebi Wink -poljubili su se u uglu usana i zagrlili se-

Blanca: Zdravo…-oni su se odvojili i otisli-

Christopher: Zdravo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyNed Jun 15, 2014 1:05 pm

60 epizoda : Kraj marketinga

Sledeceg jutra, svi su doruckovali zajedno i otisli kod Pedra jer je imao da im kaze nesto vazno sto ce im se svideti.

Pedro: Zdravo drustvo Very Happy

Svi: Zdravo!!

Poncho: Zasto tako zadovoljan? Very Happy

Anahi: Ne, igrao si se spanaca sa svojom zenom :O

Svi: Very Happy

Christian: Posle kazite nesto za mene ali ova guera hahaha

Pedro: Dobro drustvo, iznenadjenje koje sam hteo da vam kazem je...( zazvonio mu je telefon )

Pedro: samo trenutak..-.- halo?

**_: Chile isto Pedro.

Pedro: Ok,hvala Razz -poklopio je-

Dulce: Sta se desava? :O

Pedro: Drustvo…Vracate se u Spaniju i Chile!

Svi: Stvarno?

Pedro: Aha..pored svih ostalih mesta koje smo dogovorili.

Christopher: Kako dobro. Tako mozemo vise da uzivamo u oprostajnoj turneji Razz -Dulce ga je pogledala-

Anahi: Super, ko je to trazio?

Pedro: U Spaniji su trazili fanovi kao i u Chileu, zahvaljujuci njima.

Maite: Kako dobro, nadam se da ce nastaviti da traze hahaha

Pedro: Ne moze se ljudi, znate sta nam sledi.

Poncho: Pa da, ali sad treba uzivati 100%

Christian: Naravno…!!

Pedro: Dobro, saznao sam da pripreme za snimanje novog albuma idu veoma dobro. Drago mi je, taj disko mora da bude jako emotivan i poseban.

Anahi: Naravno da ce biti poseban, zato sto cemo svi predati svoje srce Peter hehehe

Pedro: Ok,veoma mi je drago. Znate da album izlazi 14 Februara u svetu, ne?

Svi: Daaa

Pedro: Ok. Pa to je bilo sve sto sam imao da kazem vama sestoro, vidimo se sutra. Zdravo drustvo, zakljucajte kancelariju kad izlazite -pozdravio se sa svima- Zdravo -otisao je i oni su ostali da razgovaraju-

Anahi: Dobro drustvo, htela bih da razjasnim nesto o cemu se tracari u poslednje vreme.

Poncho: Sta se desilo guerita?

Anahi: Pa nista guerito, prica se da ne zelim da snimim reklamu sa mojom sestricom Dulce, i to je skroz neistina. Jer bih ja sa Dulce snimila cak i reklamu za pelene Very Happy

Dulce: Ja, sam vec znala za te traceve, ali na kraju krajeva oni su samo to, tracevi Razz

Christopher: Dobro, drustvo, ja moram da idem. Imam posla.

Maite: Gde ides ti... gospodine Razz

Christopher je pricao kao beba: Mama, idem da zavrsim neke stvari ali brzo cu se vratiti, okej? Razz

Maite: Ok, u redu onda hahahaha Very Happy

Christopher: Zdravo drustvo –pozdravio se i otisao-

Poncho: Sta vam se desilo? o.O

Anahi: Tacno, zasto nije bilo poljupcica? :O

Dulce: Zato sto smo prijatelji budale, koji se to prijatelji ljube u usta

Christian: Vi hahahaha Very Happy

Dulce: Ha, ha, ha kako si duhovit

Maite: Ne, sad ozbiljno Chris. Ispricaj nam sta se desilo.

Dulce: Pa, nista, otisla sam na aerodrom i uspela da ga ubedim da ne ode. Sinoc sam otisla kod njega i njegova majka je pozvala moju i moje sestre, ali nije se desilo nista vise.

Poncho: Stvarno...nije bilo nijedne bliskosti..??

Dulce: Pa jeste. Ali nas je prekinula njegova mama.

Christian: I ako te zameni? Razz

Svi osim Dulce: Chris!!

Dulce: Ne, jer mi je rekao da me i dalje voli, ali bas me briga. Mi smo prijatelji i to je to. -Dulce je stigla poruka-

Christian: Zvoni…

Svi: Sta? :O

Christian: Mobilni…

Svi: Kome?

Christian: Pa ne znam, zvoni mobilni, nisam vestac. -Svi su uzeli svoje telefone-

Dulce: Moj je :$ -Procitala je sms-

“Dulce,ja sam, Billy. Moram da razgovaram sa tobom hitno. Radi se o Christopheru. Pokupicu te za 5 minuta ispred Televisinog studia. Ljubim te."

Dulce: To je Billy :S

Anahi: Sta hoce?

Dulce: Pa ne znam, kaze da je hitno i da ce me pokupiti za 5 minuta ovde. :S

Maite: Kako cudno.. :S

Poncho: Mozda samo hoce da prica o pesmama

Dulce: Mozda..dobro, idem. Zdravo drustvo -pozdravila se sa svima i otisla-

Proslo je 10 minuta, Billy je stigao i Dulce je usla u auto. Na putu do Dulcine kuce Billy je naglo zakocio.

Dulce: Auchh, sta ti je Billy, bas si cudan :S

Billy: Ok, reci cu ti  -Skinuo je naocare i sal i Dulce je videla da mu je oko modro i usna rasecena.-

Dulce: Sta ti se desilo? :O

Billy: Imao sam problem sa jednim deckom.

Dulce: Sa kim? Prijavio si ga?

Billy: Ne, jer je to neko koga ti mnogo volis Dulce.

Dulce: Billy…Ko ti je to uradio?

Billy:…

Dulce: Billy, reci mi ko je taj kreten koji te je udario? :@

Billy: Ok, ali nemoj da se naljutis na njega, takodje je bila moja krivica jer sam te branio.

Dulce: Ko je? Reci mi vise!

Billy: Dulce bio je…Christopher

Dulce: :O


Poslednji izmenio Sanja_rbd dana Ned Jun 15, 2014 7:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyNed Jun 15, 2014 1:39 pm

61 epizoda : Kraj marketinga

Dulce: :O

Billy: Ne verujes mi, zar ne?

Dulce: Pa..tesko mi je da poverujem da ti je Chris uradio sve to Sad

Billy: Znao sam da mi neces poverovati, ali uradio je to jer je saznao da sam zainteresovan za tebe.

Dulce: Ne znam, stvarno te je on udario?

Billy: Zasto bih te lagao?

Dulce: Razgovaracemo sutra, okej? Cao -izasla je iz auta i otisla-

Bilo je oko 6 sati popodne i Christopher je stigao kuci sa papirima sa pesmama. Tamo je poceo da vezba na bubnjevima.

Alexandra: Chris!

Christopher: Sta je bilo mama?

Alexandra: Traze te, sidji brzo.

Christopher: Ok, silazim. -ostavio je bubnjeve i sisao najbrze moguce

Christopher: Zdravo -poljubio ju je dvaput-

Alexandra: Ostaicu vas same, hvala sto si dosla Dulce.

Dulce: Zadovoljstvo je videti vas -Christopherova majka je otisla i ostali su sami-

Christopher: Nesto ti je?

Dulce: Zelim da mi odgovoris na jedno pitanje.

Christopher: Naravno, dodji, sedi. -otisli su u dvoriste i seli na stolice jedan prekoputa drugog veoma udaljeni-

Christopher: Hajde, reci, sta si htela da me pitas.

Dulce: Ti si udario Billy-ja? :O

Christopher: . . .

Dulce: Cutis…znaci istina je? ?-Christopher je ustao sa stolice i stavio ruke na glavu-

Christopher: Zasto se toliko brines za njega?.. Zanima te ili sta? :@

Dulce: Slusaj kretenu, sta me interesuje a sta ne to je moja stvar a ne tvoja :@

Christopher: znaci interesuje te... -.-

Dulce: Zasto si ga dodjavola udario?..poludeo si ili sta? :@

Christopher: To je moja stvar! :@

Dulce: Ne, mali, takodje je i moja stvar jer si udario mog najboljeg prijatelja!

Christopher: Very Happy

Dulce: Sta je smesno kretenu?

Christopher: Tvoj prijatelj…naravno, svi prijatelji ti traze brak, zar ne? :@

Dulce: :O -Kako je znao?-

Christopher: Sad si ti ta koja cuti. Ili si mislila da necu da saznam?

Dulce:  Neutral 

Christopher: Kada si otisla iz kancelarije, devojke su otisle za tobom. Ja sam kreten otisao za tobom i devojke su mi rekle da si u drugom delu i sta sam pronsao hahaha. Kretena od Billy-ja kako se nabacuje zeni koju najvise volim na ovom svetu i tad sam saznao...da ste se poljubili onog jutra kada samo nas dvoje raskinuli. Sta si htela da uradim? Da cutim. NIKAD! :@

Dulce: Pa koja steta zbog tebe... :@

Christopher joj se priblizio opasno i udario u zid naslanjajuci se rukama na njega.

Dulce: Sta radis? Udalji se Christopher.

Christopher: Jednom si me volela

Dulce: Skloni se…

Christopher: Svaki put kada si me ljubila, kada si me grlila. -priblizio se i sapnuo joj na uvo- kada smo vodili ljubav -ona se najezila i pogledala ga pravo u oci, njene usne su se tresle-

Dulce: Chri..topher, pusti me, molim te

Christopher: Priznaj…reci mi da kad si mi govorila "Volim te" to je bila istina. Reci mi.

Dulce: Ne!...priznajem. Nikad nisam osecala nista prema tebi, sve je bila laz. U stvari te nikad nisam volela, ako sam ti onu noc u hotelu rekla da da, to je bilo iz sazaljenja, bilo mi te je zao -Christopher se prisetio one noci kad joj je priznao sta oseca-

*Flas Back*

Dulce je mislila o tome kako je bila tako providna,sad ju je bilo sramota da kaze sta oseca i trebala je da izmisli nesto kako nebi rekla istinu : Meni izgleda da je samo marketing.To radimo samo da bi udovoljili fanovima...ali naravno,samo ih zavaravamo.

Christophera su bolele ove reci...zasto je to sad rekla kad mu je malo pre rekla da oseca nesto prema njemu??Dulce je samo zelela da Christopher ode odatle jer ako bi jos ostao nebi mogla da izdrazi i da mu ne kaze istinu,.

Christopher : Ti??zavaravas? ( on je zeleo da njen odgovor bude ne )

Dulce : Ja...??

Christopher je uhvatio za ruke i pogledao ju je u oci : Odgovori mi,molim te.

Dulce : Ne,ne zavaravam ( Christopher se nasmejao )

Christopher : Stvarno..??ne zavaravas??

Dulce je rukama prekrila lice : Christophere slusaj me,molim te

Christopher je bio srecan jer svi ti trenutci nisu bili samo zavaravanje fanova nego ona takodje oseca istu strast prema njemu.

Christopher : Naravno,reci??

Dulce je osetila veliku bol rekavsi ovo : Chris ne zavaravam nikoga,to ne znaci nista za mene,nisam zaljubljena u tebe.( U tom trenutku Christopher je prstao da se smeje i na njegovom licu se videla bol...ono sto mu je rekla bilo je veoma jako.)Christophere...dobro si??Christopher je udahnuo duboko,mnogo ga je bolelo sve to...Toliko je bio yaljubljen u nju??

Christopher : Dobro sam.Iyvini me ( Dulce ga je zagrlila i oboje su ostali gledajuci se.On je primetio u njenom pogledu da se zavarava,poznavao ju je previse.

Christopher : Stvarno ne osecas nista prema meni ili...ne zelis da priznas....

Dulce : Christophere ja...

Christopher : Shh...sta god da bude kunem ti se....da se nece promeniti nas prijateljski odnos.( Christopher je zatvorio oci,udahnuo i uhvatio je za ruku.)to je zato sto ti se svidja drugi decko??

Dulce : Ne...

Christopher : onda? ( Neko je kucao na vrata.Christopher je pustio Dulcinu ruku i ona je otisla da vidi ko kuca.Christopher je seo na krevet i stavio ruke na glavu )

Dulce je pogledala u Christophera i onda je otvorila vrata : Ko je??

Pedro : Ja sam.Samo falite ti i Christopher...neznas gde je??

Dulce : Da,ovaj...potrazicu ga i reci cu mu.Doci cemo.

Pedro : Ok,nemojte da kasnite.( Pedro je otisao.Dulce je sela pored Christophera i podigla mu lice rukama.)

Dulce : Volim te.Ali ne volim da mesam moj posao sa privatnim zivotom,i osecam da nisam spremna da budem u vezi sada.Uostalom...ne zelim da budem sa bivsim deckom moje najbolje drugarice i sa najboljim drugom mog bivseg.mozes da me razumes?

Christopher : ( misli-rekla mi je volim te?ali zasto brine zbog Ani i zbog...naravno,zbog Poncha.)

Dulce : Bebe kazi nesto...( Christopher joj je pomerio ruke i poljubio ju je )

To je bio poljubac koji je odavno zeleo da joj da,ona ga nije odbila,bas suprotno od toga.Ljubili su se neko vreme malo kasnije su se rastavili kako bi im se stabilizovalo disanje.

Christopher : Izvini ardilla,trebao mi je taj poljubac.( Pogledao je u oci,nasmejao se i poljubio je u celo )

Dulce : Bilo bi bolje.....da krenemo cekaju nas.


*Kraj FlasBack-a*

Christopher se odvojio od Dulce.

Christopher: Ne verujem ti, veoma si losa glumica, znas?

Dulce: To mi nisi rekoa kad si razgovarao sa Peewe-jem. -Christopher se okrenuo i pogledao je-

Christopher: Tada sam bio slep jer nisam znao koga imam pored sebe :@

Dulce: Dobro je da sad znas ko sam :@

Christopher: Idi! -pokazao joj je ka vratima-

Dulce: Idem, nemam zelju da nastavim razgovor sa tobom, jer si jedan kreten Christophere.

Christopher: Rekao sam ti da ides! :@

Dulce: Cao..

Christopher: Ne znam zasto si dosla da me potrazis na aerodromu, ako me toliko zalis i ako sam toliko kreten. Sad

Dulce: Iz sazaljenja Christopher…iz sazaljenja. -Priblizila mu se- Ovo mi vise nicemu ne sluzi -Sklinula je i bacila prsten koji su oboje nosili kao tajni dokaz svoje ljubavi-

Dulce se okrenula i Christopher je pao na kolena uzimajuci prsten. Dulce se okrenula i posmatrala ga. Toliko je bila ljuta na njega sto je udario Billy-ja?

Christopher: Idi...molim te Sad

Dulce je prosaputala: Oprosti mi..Sad -Otisla je i ostavila Christophera na zemlji sa prstenom u ruci, dok se prisecao svakog poljupca koji je doziveo sa Dulce, svakog dodira, svakog pogleda, svake noci ljubavi. Neko je ponovo pozvonio na vrata. Christopher je pogledao unutar kuce, malo po malo ju je ponovo ugledao.

Dulce: Ostavila sam jaknu.

Christopher Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyNed Jun 15, 2014 2:53 pm

62 epizoda : Kraj marketinga

Sati su postali vecni za Christophera. Sledeceg jutra trebali su da putuju u Boliviju i morao je ponovo da se pojavi pred Dulce i ..... da peva sa njom "Este corazon" koje ce trajati kao vecnost za njega. Christopher je lezao u krevetu sa prstenom u rukama prisecajuci se svih i svakog pojedinacno poljupca sa Dulce, njenih pokreta, njenih poljubaca.

*_Flash Back_*

Dulce: Ja cu salatu, i ti bebe??

Christopher: ja..nista, nisam gladan, posle cu jesti sa tobom.

Dulce: Idemo…bebe nam je nadijeti, okej, posle ces jesti moju salatu, i vi??


Dulce: Idem, jer ovaj ode bez mene. Drustvo vidimo se sutra, volim vas!!

Dulce: Bebe sta ces raditi kad se RBD zavrsi?

Christopher : Pa...popsveticu se muziici, ja mislim, stvarno me je ovo uhvatilo odjednom...ne znam sta da radim, i ti?

Dulce: ja??

Christopher: Postoji li jos neka Dulce Maria ovde?

Dulce: Ha, ha, ha kako si duhovit. Pa ponudili su mi da snimim jednu novelu, ali stvarno bih volela da se posvetim muzici, takodje.

Christopher: Super, ovaj obavesti me koji je naziv telenovele da je ne bih gledao okej? ( Dulce ga je udarila ) auch...salio sam se hahaha, sigurno ces uraditi dobar posao.

Dulce: Hvala...i kako idu privatne stvari gospodine?

Christopher: u rupu, hahaha .Ne...dosta smireno, i kod tebe? Ponovo si sa Ponchom??

Dulce se skoro ugusila: Ne…!!! sta to pricas, skoro sam se ugusila hahaha. Poncho i ja se volimo puno ali kao prijatelji, ono sto se desilo, desilo se i gotovo. Ali zasto to pitas?

Christopher: Onako, samo sam bio na forumima i procitao sta su pisali fanovi i video sliku kada nam je Pedro rekao vesti, ti i Poncho ste bili bas nezni, zato sam pitao.

Dulce: Ulazis na vondy forum?? ima dosta od kad nisam usla.

Christopher: da, ulazim i stvarno imaju mastu, pazi, rekli su da smo ti i ja u vezi, hahahaha covece ( Christopher je to rekao da bi video Dulcinu reakciju i uspeo je )

Dulce: i sta tu ima lose?

Christopher: Nista, nema nista lose. Ali ti i ja imamo tezak karakter, i stvarno bi to bila veza pomalo....cudna.

Dulce: Pa meni se svidja kako izgledamo kao pra... mislim lep smo par, zar ne?

Dulce: Hvala na svemu, super sam se provela.

Christopher: Drago mi je, i ja sam se super proveo, i uostalom otkrila si nove stvari o meni hahhahaha.

Dulce: Pa da hahahaha, dobro, idem, do sutra ( poljubila ga je u obraz i zagrlila )

Christopher: Odmori se ardilla, sapnuo je veoma tiho: volim te

Dulce: Vise nismo toliki prijatelji kao ranije bebe?? ( naljutila se )

Christopher: Hhahahahaha, izvini, zaboravio sam, poceo sam da pricam sa Ponchom i zaboravio sam, dodji ovamo.

Dulce: Ne, ne, ne, ja sam ljuta na tebe, jer me nisi pozdravio ( Christopher je otisao kod Dulce i zagrlio je )

Christopher dok ju je grlio sapnuo joj je na uvo bebecim glasom: oprastas mi ardilla?

Dulce grleci Christophera: Ali kako da se naljutim na tako lepu bebu? ( Odvojili su se i Christopher ju je uhvatio a obraz i poljubio u obraz )

Dulce: Da, udji!! ( Christopher je usao, Dulce je citala casopis )

Christopher:Cekamo te, trebamo da pevamo "Este Corazon" i ne mozemo bez tebe.

Dulce je zatvorila casopis i stala ispred Christophera: Ok, idemo.

Christopher: Sacekaj ( uhvatio je za ruku )

Dulce: Reci ( pogledali su se pravo u oci )

Christopher: Ovaj...hteo sam da razgovaram sa tobom o necemu veoma vaznom za mene.

Dulce: Reci mi, je l' nesto dobro ili lose? ( seli su na sofu ) slusam te bebe

Christopher je pocrveneo: Ovaj...ne znam kako da pocnem

Dulce:Sta ti je Chris, crven si ( nasmejala se i uhvatila ga za ruku )

Christopher: Cinis me nervoznim

Dulce: hahaha ( nasmejala se i pogledali su se u oci. Usne su im se priblizavale malo po malo, priblizili su se suvise kada je falilo samo nekolio centimetara da bi se poljubili i pokazali svoja osecanja, neko je pokucao na vrata, brzo su se razdvojili )

Dulce: Ko je?

------------------------------------------------------------------------------------------------

Dulce: Poncho, ostavi ih da razgovaraju o svojim stvarima, idemo mi.

Dulce je ostala bez reci..sta hoce da joj kaze?? : Ne znam ( bila je vrlo nervozna ) zavisi ko bi bio bivsi decko moje najbolje drugarice

Christopher : Ovaj...sta bi se desilo kad bih to bio ja??( Christopher ju je pogledao u oci )

Dulce se nasmejala,bila je veoma nervozna spustila je glavu i Christopher joj podigao lice veoma nezno )

Christopher : Odgovori mi,molim te. ( Christopher je s jednom rukom drzao njenu a drugom joj je mazio lice )

Dulce : Chris..tophere ovaj ne znam,ja sam htela da ti priznam nesto,u poslednje vreme neznam sta mi je ali se unervozim svaki put kada sam sa tobom, i neznam dali sam zbunjena ili sam....ne znam. ( Dulce je prekrila lice rukama i Christopher ju je mazio po glavi.)

Christopher : I ja se osecam veoma cudno kada sam sa tobom.I o tome sam pricao sa Ani,nisam znao dali da ti kazem i ona mi je pomogla,jer iskreno nikad nisam tako nesto osetio ni prema jednoj.

Dulce je podigla glavu i nije mogla da se ne nasmeje : Ni prema jednoj??

Christopher : Ti??zavaravas? ( on je zeleo da njen odgovor bude ne )

Dulce : Ja...??

Christopher je uhvatio za ruke i pogledao ju je u oci : Odgovori mi,molim te.

Dulce : Ne,ne zavaravam ( Christopher se nasmejao )

Christopher : Stvarno..??ne zavaravas??

Dulce je rukama prekrila lice : Christophere slusaj me,molim te

Christopher je bio srecan jer svi ti trenutci nisu bili samo zavaravanje fanova nego ona takodje oseca istu strast prema njemu.

Christopher : Naravno,reci??

Dulce je osetila veliku bol rekavsi ovo : Chris ne zavaravam nikoga,to ne znaci nista za mene,nisam zaljubljena u tebe.( U tom trenutku Christopher je prstao da se smeje i na njegovom licu se videla bol...ono sto mu je rekla bilo je veoma jako.)Christophere...dobro si??Christopher je udahnuo duboko,mnogo ga je bolelo sve to...Toliko je bio yaljubljen u nju??

Christopher : Dobro sam.Iyvini me ( Dulce ga je zagrlila i oboje su ostali gledajuci se.On je primetio u njenom pogledu da se zavarava,poznavao ju je previse.

Christopher : Stvarno ne osecas nista prema meni ili...ne zelis da priznas....

Dulce : Christophere ja...

Christopher : Shh...sta god da bude kunem ti se....da se nece promeniti nas prijateljski odnos.( Christopher je zatvorio oci,udahnuo i uhvatio je za ruku.)to je zato sto ti se svidja drugi decko??

Dulce : Ne...

Dulce : Volim te.Ali ne volim da mesam moj posao sa privatnim zivotom,i osecam da nisam spremna da budem u vezi sada.Uostalom...ne zelim da budem sa bivsim deckom moje najbolje drugarice i sa najboljim drugom mog bivseg.mozes da me razumes?

Christopher : ( misli-rekla mi je volim te?ali zasto brine zbog Ani i zbog...naravno,zbog Poncha.)

Dulce : Bebe kazi nesto...( Christopher joj je pomerio ruke i poljubio ju je )

To je bio poljubac koji je odavno zeleo da joj da,ona ga nije odbila,bas suprotno od toga.Ljubili su se neko vreme malo kasnije su se rastavili kako bi im se stabilizovalo disanje.

Christopher: Zasto mi nisi rekla istinu od pocetka Dulce. Sad

*FlasBack*

Christopher: Svaki put kada si me ljubila, kada si me grlila. -priblizio se i sapnuo joj na uvo- kada smo vodili ljubav -ona se najezila i pogledala ga pravo u oci, njene usne su se tresle-

Dulce: Chri..topher, pusti me, molim te

Christopher: Priznaj…reci mi da kad si mi govorila "Volim te" to je bila istina. Reci mi.

Dulce: Ne!...priznajem. Nikad nisam osecala nista prema tebi, sve je bila laz. U stvari te nikad nisam volela, ako sam ti onu noc u hotelu rekla da da, to je bilo iz sazaljenja, bilo mi te je zao


Christopher: Ne verujem ti, veoma si losa glumica, znas?

Dulce: To mi nisi rekoa kad si razgovarao sa Peewe-jem. -Christopher se okrenuo i pogledao je-

Christopher: Tada sam bio slep jer nisam znao koga imam pored sebe :@

Dulce: Dobro je da sad znas ko sam :@

Christopher: Idi! -pokazao joj je ka vratima-

Dulce: Idem, nemam zelju da nastavim razgovor sa tobom, jer si jedan kreten Christophere.

Christopher: Rekao sam ti da ides! :@

Dulce: Cao..

Christopher: Ne znam zasto si dosla da me potrazis na aerodromu, ako me toliko zalis i ako sam toliko kreten. Sad

Dulce: Iz sazaljenja Christopher…iz sazaljenja. -Priblizila mu se- Ovo mi vise nicemu ne sluzi -Sklinula je i bacila prsten

_________*Kraj Flas Back-a*____________

Christopher nije mogao da zaustavi suze, plakao je kao dete prisecajuci se tih reci koje su mu slamale srce.

Christopher je iz besa bacio prsten na pod i prekrio lice rukama plakajuci.

Christopher :'( -neko je pokucao na vrata-

Alexandra: Sine, dobro si? :O

Christopher: Ne…:'(  -Christopherova majka je usla i videla prsten na podu, kada je videla svog sina kako place kao beba, priblizila se i zagrlila ga-

Alexandra: Sta ti je zivote?

Christopher: :'(

Alexandra: Zasto si ovakav? sta ti se desilo? :O

Christopher: Nikad nisi trebala da otvoris vrata Dulce mama.

Alexandra: Sta se desilo sa Dulce..

Christopher: Udario sam Billy-ja i rekla mi je jako ruzne stvari. Oboje smo rekli ruzne stvari mama.
Izgubio sam je zauvek :'(

Alexandra: Zasto si ga udario? o.O

Christopher se odvojio od svoje majke i obrisao suze sa lica, i postao besan: Jer mi se taj kreten smejao u lice, poljubio je Dulce i pitao je da se uda za njega, cini ti se to malo mama? :@

Alexandra: Ne sine, veoma je lose sto je taj decko to uradio, ali nisi imao pravo da ga udaris. Sta bi se desilo da su udarili Poncha ili Christiana, ne bi ti se svidelo. Isto se desilo sa Dulce, razbesnela se sto si joj udario prijatelja.

Christopher: Rekla je da me zali mama, da sam jadnik i da nikad nije osecala nista prema meni. Sad

Alexandra: Odmori se sine, sutra putujes veoma rano. -Poljubila ga je i sapnula mu- Ti nikad neces biti jadnik sine -otisla je-

Christopher: Da, bicu mama Sad

Sledeceg jutra svi su bili na aerodromu. Bilo je 06:30 ujutru. Dulce je spavala na klupi na aerodromu, pored nje su bile devojke koje su vec bile obavestene o svemu. Christopher je stigao poslednji. Imao je naocare za sunce i kacket.

Christopher: Dobro jutro -Dulce je cuvsi njegov glas otvorila oci-

Poncho: Sta ima brate? -pozdravili su se-

Maite: Zdravo Bebe –zagrlila ga je-

Christopher: Zdravo moja Mai

Christian : Zasto tako ozbiljan pollito?

Christopher je pogledao Dulce koja je sad sedela posmatrajuci ga: Nista, samo umor.

Pedro: Drustvo, idemo, Maite hvala sto si nas ispratila, steta je sto ne mozes da ides.

Maite: Cekacu vas

Usli su u avion. Dulce je spavala u avionu, tamo gde je sedeo Christopher veoma dobro ju je video. Poncho je sedeo pored Dulce spavajuci takodje. Christian i Anahi su sedeli zajedno. Christopher je sedeo sam, trebalo mu je da razmislja i da bude sam.

Kada su stigli u Boliviju, brzo su otisli u hotel. Anahi, Poncho i Christian su izasli da obidju grad.

Dulce je sisla u kafeteriju da doruckuje i nasla se sa Christopherom koji je doruckovao u uglu kafeterije. Imao je glavu naslonjenu na rukama. Dulce je uzela dorucak i sela za Christopherovim stolom.
Christopher je podigao pogled i gledao je sa ljubavlju i mrznjom.

Dulce: Mogu da sednem?

Christopher: Vec si sela -ponovo je spustio pogled-

Dulce: Kako si?

Christopher: kao da te briga..ne?

Dulce: Samo sam htela da budem ljubazna.

Christopher: Mogla si da budes takva juce, zar ne?

Dulce: Very Happy

Christopher je podigao glavu: Rekao sam nesto smesno?

Dulce: Ti si to sam trazio jer si udario Billy-ja.

Christopher: Znas sta…. zadrzi ovaj sto.Nemam zelju da budem blizu tebe.  -Christopher je ustao i otisao-

Dulce: Sad


Poslednji izmenio Sanja_rbd dana Ned Jun 15, 2014 7:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyNed Jun 15, 2014 3:22 pm

63 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je zavrsila sa doruckom veoma ozbiljna i zamisljena. Ona je znala da je zasluzila takvo ponasanje sa Christopherove strane, ali bolelo je jer ga je volela.
Christopher se zakljucao u svoju sobu i izasao kad je bilo vreme koncerta.

Kada je bilo 9:30pmm svi su usli u kombi. Christopher i Dulce su sedeli zajedno. To je bila zamka ostalih da bi razgovarali ali nije im uspelo. Christopher se udaljio sto je vise mogao od Dulce i ona isto.
Kada su izasli iz kombija, otisli su u svlacionice i svo sestoro su poceli da se spremaju za koncert. Svi su bili u bekstejdzu spremni da izadju.
Sva svetla su se ugasila, njih sestoro su zatvorili oci i disali duboko slusajuci uzvike svojih fanova.

Koncert je bio savrsen. Dulce je sve vreme bila sa Ponchom da bi pravila Christophera ljubomornim, sto je naravno i uspela. U "este corazon" nije bilo nikakvih bliskosti, bili su udaljeni, veoma udaljeni.
Svaki put kad ju je pogledao dolazile su mu oene njene reci kako ga zali i da je jadnik i nastavio je da je ignorise. Dulce je bilo neprijatno, nije znala kako da privuce paznju Christopheru.
Kada se koncert zavrsio, njih sestro su se pozdravili sa svojim fanovima. Uslu su u kombi i otisli u hotel.

*U HOTELU*

Anahi: Kako je bio super koncert!!!!!!!!

Dulce: Da, bilo je dobro

Poncho: Ardilla, sta ti je?

Dulce: Nista..ovaj..idem u krevet, mrtva sam, vidimo se sutra -otisla je-

Anahi: Bebe, trebao bi da resis sve sa njom.

Christina: Video si je, izgleda kao frankenstajnova mlada

Poncho: Christian!!.Any je u pravu, svaki put kada me je zagrlila na koncertu, trazila te je pogledom.

Christopher: Ja sam hteo da resim sve sa njom ali posle svega sto mi je rekla, vise nista nece biti kao pre. Zdravo drustvo. Vidimo se sutra -otisao je-

Anahi: Moramo da uradimo nesto drustvo...

Christian: A da ih zakljucamo? :O

Poncho je lupio Christiana: Idemo na spavanje, sutra se vracamo -svi su otisli na spavanje.

Christopher je usao u sobu i pustio da padne na krevet, kada je pao nesto ga je ubolo u ledja, ustao je i video, to je bio Ipod od Dulce sa porukom.

“Poslusaj pesmu koja je ukljucena, tako se ja osecam” Dulce Maria

Christopher je veoma ozbiljan seo na krevet i poceo da slusa pesmu.

Pada kisa i noc je u gradu
Ne mogu vise, zelim da pobegnem
ne prestajem da mislim na tebe uvek i stvarno
znam da je dosao trenutak za promenu.
Da izadjem da te potrazim i kazem da sam pogresila.
da je to sto sam ti trazila jos vremena bila greska i glupost
Da ne zelim da te izgubim, da te ostavim, samo me poslusaj.
Znam, da je to sto sam ti trazila jos vremena bila greska, i glupost.
I ne umem da budem jos jedan dan bez tebe
samo imam zelju da izadjem
da izadjem i da te potrazim i da ti kazem da sam pogresila.
Oprosti mi
Boli i tesko je priznati
Znam da je dosao trenutak da prihvatim
da te pozovem i kazem da sam bila glupa, ljubavi, oprosti mi.
Da potrcim i zamolim te da me zagrlis opet i opet
Ne zelim da te izgubim, ostavim, samo me saslusaj
Znam, da je to sto sam ti trazila jos vremena bila greska, i glupost.
I ne umem da budem jos jedan dan bez tebe
samo imam zelju da izadjem
da izadjem i da te potrazim i da ti kazem da sam pogresila.
Oprosti mi

Kad se samo ne bih secala
noci koje smo proveli bez pricanja,
mozda bi bilo lakse zaboraviti.
Da izadjem da te potrazim i kazem da sam pogresila.
da je to sto sam ti trazila jos vremena bila greska i glupost
Da ne zelim da te izgubim, da te ostavim, samo me poslusaj.
Znam, da je to sto sam ti trazila jos vremena bila greska, i glupost.

I ne umem da budem jos jedan dan bez tebe
samo imam zelju da izadjem
da izadjem i da te potrazim i da ti kazem da sam pogresila.
Oprosti mi

Christopher je ostavio Ipod i otisao da se tusira. Izasao je sa peskirom uvijenim oko struka. Pogledao je njen Ipod i pismo sa njenim rukopisom. Obukao je farmerice i majicu i izasao iz sobe.

Dulce je zavrsila sa tusiranjem i obukla pidzamu. Legla je, ugasila svetlo i zatvorila oci. Neko je pokucao na vrata vise puta.

Dulce: Ko je?

**_: Ja..

Dulce : Idem -ustala je iz kreveta i otvorila vrata-

**_: Mozemo da razgovaramo

Dulce: Molim te…
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyNed Jun 15, 2014 6:29 pm

63 epizoda : Kraj marketinga

**_: Sacekaj..sad cu se vratiti, zaboravio sam nesto.

Dulce: Ok..-otisao je. Posle nekoliko minuta se vratio sa Dulcinim Ipod-om.-

**_: Zaboravio sam Very Happy

Dulce: Drago mi je da te vidim da se smejes, znas?

**_: Hvala...mogu da udjem..-postao je nervozan-

Dulce: Naravno..sedi -Oboje su seli na po jednom kraju kauca koji je bio u sobi-

Dulce: Christopher..zelela bih da ti se izvinim zbog..

Christopher: Ne, ja sam taj koji treba da se izvini. Zao mi je... nisam trebao da udarim Billy-ja. Stvarno, on je tvoj prijatelj i preterao sam, zao mi je.

Dulce: Naprotiv...on mi je rekao da te je izazvao... izvini sto sam rekla...

Christopher: Sacekaj, sacekaj, on te je zvao?

Dulce: Da, zvao me je kada sam dosla u sobu i rekao mi da…-prisecajuci se-

__*FLASH BACK*__

Billy: Volis ga mnogo

Dulce: Nemas pojma koliko Billy….ali posle onoga sto sam mu rekla kad sam saznala da te udario..

Billy: Udario me je jer sam zasluzio..

Dulce: Sta?

Billy: Isprovocirao sam ga... rekao sam mu da je gubitnik i kreten, na kraju...mnogo stvari

Dulce: Billy..ali…nemas pojma sta sam sve rekla. Zasto mi nisi rekao ranije zaboga!!

Biily: Ne znam..

*_KRAJ FLASH BACK-A_*

Christopher: Dobro..prvi je dobio bez razloga ali me je posle malo isprovocirao

Dulce: Hahaha...samo malo Razz

Christopher: Ovolicko..-pokazao je prstima koliko ga je isprovocirao- Very Happy

Dulce: Jos malo hahaha Very Happy

Christopher: Dobro, onda je sve reseno, idem Razz

Dulce: Ok…Sad -Christopher je ustao sa sofe i otisao ka vratima-

Christopher: Ono sto se desilo u mojoj kuci zaboravi, stvarno

Dulce: Ne mogu...jer sam bas uprskala sa tobom

Christopher: Ako je to ono sto osecas, nema veze, mislim.... ti svojim putem, ja svojim i nece se nista desiti.

Dulce: Ali nije bilo to ono sto sam osecala...pustila sam da me vodi bes, imala sam los dan.

Christopher: Stvarno..nema veze, ostacemo prijatelji, stvarno.

Dulce: …

Dulce: Ne zelim da ostanemo samo prijatelji… -Christopher joj se priblizio-

Dulce: Mozes?

Christopher: Mnogo si me povredila Dulce Sad

Dulce: Znam…-spustila je glavu-

Christopher joj je podigao glavu rukama: Moram da razmislim, do sutra -poljubio je u obraz-

Dulce: -pipajuci se po obrazu- Do sutra Smile

Christopher: Znas…-okrenuo se-

Dulce: Reci..

Christopher: Zaboravio sam nesto..

Dulce: Sta? :O

Christopher: Ovo –Christopher je uhvatio za lice i brzo je poljubio-

Dulce:  Embarassed 

Christopher: Odmori se –otvorio je vrata i pre nego sto je izasao namignuo joj je-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyNed Jun 15, 2014 7:24 pm

64 epizoda : Kraj marketinga

Sledeceg jutra veoma rano su morali da se oproste od Bolivije i da idu u Argentinu. Taj put je bio smireniji, malo bolji... malo zabavniji. Svi su sedeli jedan iza drugog. Christopher je sedeo pored Any, oni su sedeli iza Dulce i Christiana koji su sedeli iza Poncha i Maite. Christopher je malo odspavao u avionu. Kada se probudio razgovarao je sa Any radosno dok ih je Dulce prisluskivala.

Kada su stigli na aerodrom docekalo ih je mnogo fanova. Zastali s da bi davali intervjue i slikali se. Kada su stigli u hotel otisli su u svoje sobe i otisli da se prosetaju. Dulce i Poncho su izasli ranije jer je Dulce htela da mu isprica sve sto se dogodilo sa Christopherom.

Poncho: Znaci sve je sredjeno sa Christopherom..

Dulce: Pa nadam se...rekao je da ce razmisliti, on je svetac stvarno. Da je on meni rekao sve sto sam ja njemu oterala bih ga dodjavola.

Poncho: Ne...ne verujem ti. Da ti kazem zasto?

Dulce: Zasto...da cujem

Poncho: Zato sto si luda za njim. I sigurno bi mu oprostila, i ako ti je on oprostio nije zato sto je svetac, vec zato sto te voli -zazvonio je Dulcin telefon-

Dulce: Koj...sacekaj minut…-.-

Dulce: Halo..

**_: Gde ste??

Dulce: Chris….ovde smo, razgledamo grad, da vam dam adresu da dodjete

Christopher: Naravno Very Happy

Dulce: Hahaha....ovde smo na plazi blizu restorana gde smo doruckovali, Luisillo zna gde smo, recite mu da vas dovede

Christopher: Ok..vidimo se kasnije -cula se Anahi iz daljine-

Anahi: Vidis kako nas ispaljuju...oni ce videti ko je Anahi Giovanna Puente Portilla, losi su prijatelji.

Christopher i Dulce: : Very Happy

Christopher: Ostavljam te..Any je dobila napad histerije Very Happy

Dulce: Vazi, vidimo se

Christopher: Cao ardilla -poklopio je-

Christopher: Any.sta ti je, napusena si ili sta?

Anahi: Jos i to.….rekla sam Ponchitu da me saceka da idemo u shopping a on je otisao sa tim pokusajem crvenokose koju imam kao drugaricu

Christopher: Very Happy

Anahi: Meni nije smesno

Christopher: Idemo kod njih, otisli su da razgledaju samo. Smiri se guera bebe

Anahi: Christian Chavez!, idemo! :@

Christian je dotrcao: Sta sam uradio...

Christopher: Napeta je...ali idemo

Anahi: Sacekaj da stignemo...videce oni

Christian: Sta joj je...ostavio je decko..o.O

Christopher je lupio Christiana: Cuti!!

Christian: Izvini :O

Njih troje su otisli da potraze Dulce i Poncha. Kada su stigli Anahi je ponovo poludela i lupila nekoliko puta Ponchita.

Za vreme vecere Dulce i Christopher su seli zajedno. Svi su se odlicno proveli. Christopher je caskao sa Dulce kada su ga prekinuli i morao je da ide. Kada se vratio mesto mu je bilo zauzeto i seo je pore Christiana.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyPon Jun 16, 2014 11:34 pm

65 epizoda : Kraj marketinga

Kada su zavrsili sa vecerom vratili su se u hotel da se odmore. Svi su bili u holu hotela pozdravljajuci se.

Anahi: Dobro drustvo, ova plavusa ide na spavanje jer je mrtva.

Christopher: I ja isto idem na spavanje jer sutra treba nastaviti.

Poncho: Onda nece biti zurke?

Christopher: Ne, ja sam stvarno iscrpljen.

Christian: Idi ti Ponchito jer ce ovo pile otici na soavanje.

Christopher: Do sutra drustvo  –poljubio je devojke i zagrlio momke-

Dulce: Sacekaj.. Very Happy

Christopher je stavio ruku preko njenog ramena i ona ga je uhvatila za ruku: Idemo zajedno u krevet Razz

Svi: o.O

Dulce ga je udarila i odvojila se od njega ali nije mogla da izbegne da pocrveni: Samo cemo otici zajedno do sobe, posle toga svako u svoju prase Razz

Christopher: :cara_risa:

Todos: Prasici... Very Happy

Christopher: Do sutra, idem sa pokusajem crvenokose Very Happy

Otisli su zajedno u svoje sobe. Kada su stigli do Christopherove sobe ( njegova je bila bliza nego njena )

Christopher: Zelis da udjes?

Dulce: Ok, uostalom htela sam da razgovaram sa tobom Very Happy -Usli su i seli na centar kreveta kao da rade jogu.

Christopher: O cemu zelis da razgovaras?

Dulce: Razmislio si o mojoj ponudi?

Christopher: Aha....volela bi da znas sta sam odlucio, zar ne 3:)

Dulce: Ne..ovaj..nije to.. Very Happy

Christopher ju je uhvatio za ruku i poljubio: Ne brini, salio sam se Very Happy

Dulce: Kako si duhovit Razz

Christopher: Pa, odlucio sam

Dulce: Ocigledno si odlucio da da jer ne mozes da zivis bez mene..uostalom, nedostajem ti. Razz

Christopher: Zivela skromnost! Very Happy

Dulce mu je sapnula na uvo: zar ti ne nedostaju moji poljupci –poljubila ga je u obraz i ugrizla za uvo- moji dodiri –stavila je ruku na njegove grudi- Ne nedostaju ti?

Christopher: Ne Neutral

Dulce: Sad

Dulce: Ja sam debil, izvini –Dulce je ustala i otvorila vrata. Christopher je brzo ustao sa kreveta i uhvatio je za ruku. Zatvorio je vrata da ih niko ne bi video-

Christopher: Bila je sala Very Happy

Dulce ga je lupila u glavu i u ledja: Umri prokletnice! :@

Christopher: Hahahaha, stani Very Happy

Dulce: Meni nije smesno -.-

Christopher: Meni da....jer sam shvatio da me volis i sigurno ti se slamalo srce kada sam to rekao, zar ne?

Dulce: Ne zanima te..

Christopher: Ok..ako mene ne zanima to onda ni tebe ne zanima odgovor, zar ne?

Dulce: Kako jako Christopher Alexander Luis Casillas Von Uckermann

Christopher: Hahahaha Very Happy

Dulce: Neces mi reci? daj ozbiljno, ne smej se debilu Razz

Christopher: hahahaha....ti si ta koja...Very Happy

Dulce: Ok..nebitno sta sam rekla. Jesi odlucio?

Christopher se priblizio Dulce i uhvatio je oko struka naslanjajuci je na svoje grudi: Sta ti mislis Wink

Dulce: Pa ne znam idiote, zato te i pitam Very Happy

Christopher: Hmm, da vidimo da li cu ti razjasniti..-Christopher ju je i dalje drzao oko struka jednom rukom. Drugom je nezno milovao njeno lice dok je na kraju nije poljubio-

Dulce: Very Happy

Christopher: Volim te –sapnuo joj je na uvo-

Neko je pokucao na vrata i brzo su se razdvojili.

Christopher: Ko je? Very Happy

Luis Luisillo: Christopher, nekoliko fanova insistiraju da im das autograme, sici ces?

Christopher je pogledao Dulce kao da joj trazi oprostaj u ocima.

Dulce: Ne brini...fanovi su najbitniji -pomilovala ga je po licu-

Christopher joj je sapnuo na uvo: Volim te Smile

Christopher: Sad cu sici Luisillo, hvala sto si me obavestio.

Luisillo: Nema na cemu -otisao je-

Dulce: Bolje je da sidjes sto pre, fanovi su nam nesto najvaznije.

Christopher joj je ukrao poljubac u obraz i otvorio vrata: Volim te -otisao je-

Dulce se pomazila po obrazu i zatvorila oci. Kako je postojao tako dobar covek kao Chris. Posle svega sto mu je rekla on je bio spreman da joj se vrati, volela ga je...iskreno ga je volela.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyUto Jun 17, 2014 12:20 am

66 epizoda : Kraj marketinga

Christopher je sisao da bi potpisao autograme. Potpisivao je autograme i slikao se. Dulce je otisla u svoju sobu veoma zadovoljna. Oboje su taj dan zaspali sa ogromnim osmehom na licu. Sledeceg jutra hiljade fanova je bilo ispred hotela u kome je odseo "RBD".

Christian je bio prvi koji je otisao na balkon da ih pozdravi. Danas je bio dan sa fanovima. Nakon sto je izasao Christian, izasla je i Ani, takodje pozdravljajuci ih. Kasnije Poncho, pozdravljali su fanove vise od sat vremena.

Christopher i Dulce su poslednji stigli. Zajedno su doruckovali. Kada su zavrsili, prvo je Dulce izasla na balkon pa onda Christopher.

Nakon pozdravljanja usli su fanovi. Njih petoro je davalo autograme, slikalo se, smejalo se sa fanovima. Ani i Christian su se najvise smejali i igrali.

Jedan fan je imao tetovazu "Vondy" na ruci, Christopher ( koji je bio najtrazeniji i najobozavaniji od strane fanova ) je potrazio Dulce da bi joj rekao.

Christopher: Vidi ruku ovog fana Razz

Dulce: Ah..!! Very Happy

Christopher joj je sapnuo na uvo: Ona takodje misli da smo dobar par Wink

Dulce: Volim te Very Happy

Njih petoro su nastavili da se slikaju i potpisuju autograme. Kada se to zavrsilo, dosli su novinari.
Uvek je bilo tog pitanja: "Da li jos uvek ima nesto izmedju Alfonsa i tebe Dulce?"

Christopher svaki put kada su postavili to pitanje je pogledao u zemlju da bi suzdrzao osmeh.

Kada su zavrsili sa intervjuima, Poncho je pitao Dulce da obidju Argentinu. Ona je vise zelela da ostane sa Christopherom. Poncho je otisao sa bendom koji svira za RBD.

Dulce i Christopher su otisli u njenu sobu i seli na fotelju zagrljeni.

Christopher: Ljubavi, zasto nisi otisla sa Ponchom?

Dulce: Zato sto sam zelela da budem sa tobom, smetam ti?

Christopher: To nikad ljubavi

Dulce: Tako sam i mislila

Poceli su da se ljube. To je bio poljubac koji ih je ostavio bez daha. Kada su se razdvojili pogledali su se u oci. On je milovao svaku liniju na njenom licu dok ga je ona gledala u oci. Gledala ga je u usne dok se igrala njegovom kosom uvijajuci je.

Christopher: Ne znas koliko mi je nedostajalo da te imam ovako -poljubio ju je i nastavio da miluje njenu crvenu kosu-

Dulce: I ti si meni mnogo nedostajao bebe. Oprosti mi zbog svega sto sam ti rekla onaj dan kod tebe. Nisam to rekla ozbiljno. Sad -Christopher lju je pomilovao jednom rukom jer ju je drugom drzao oko struka-

Christopher joj je sapnuo na uvo: Oduzila si mi se tako sto te imam ovako..veoma blizu

Dulce: Volim te bebe Very Happy

Christopher: I ja tebe volim -nastavili su da se ljube-

Christopher: Ovaj ljubavi…-pomazio je po usnama-

Dulce: Reci Very Happy

Christopher: Sta ce se desiti sa nama kada se zavrsi RBD?

Dulce: Ne znam...Zasto to pitas ljubavi?

Christopher: Zato sto...sam usao na forum i video glumca kog ces ljubiti u noveli... Neutral

Dulce: Ljubomoran? 3:)

Christopher: Mnogo Wink -Nastavili su da se ljube-

Dulce ga je pomazila po licu: Lep je Gonzalo, ali...

Christopher: Ali..Neutral

Dulce: Ja nikad ne bih mogla da se zaljubim u nekoga ko nisi ti...dobro, u istog kao ti, da, ali ti nemas blizanca

Christopher: Ne, nemam. Ali...vec je bilo nekih primera ovde ljubavi

Dulce: Kojih.. -poljubila ga je-

Christopher: Poncho i ti..Any i ja, Christian i Bj, Maite i Guido, ti i ja Wink

Dulce: Pa da...ali ovog puta je drugacije, jer nikad te necu pustiti da odes. I ti imas nesto sto Poncho nije imao.

Christopher: Sta to..

Dulce: Ja sam se tebi predala po prvi put...

Christopher: To me cini posebnim? 3:)

Dulce: Veoma posebnim Wink

Poljubili su se. Nakon nekog vremena razgovora zaspali su zagrljeni na sofi u njenoj sobi.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyUto Jun 17, 2014 12:07 pm

67 epizoda : Krajj marketinga

Oko 9 sai ujutru, Dulce je pocela da se budi. Kada je otvorila oci nasla se potpuno sama na sofi prekrivena carsavima.

Dulce: Chris…bebe..:O

Ustala je sa sofe i jedna poruka je pala, pokupila ju je i procitala.

“Ljubavi, neko ti je kucao na vrata i posto ovo nije moja soba, otisao sam. U restoranu smo hotela. Volim te, Christopher."

Dulce se nasminkala, ocesljala i otisla u restoran. Ostali su sedeli za jednim odvojenim stolom. Ona je bila u jednoj crnoj majici sa kratkim rukavima i u plavim farmericama.

Sela je pored Poncha. Christopher je otisao sa Annie da uzme hanu.
Kada su se vratili njih petoro su se odlicno proveli, razgovarajuci o turnejama i o tome sta ce raditi posle RBD-a.
Znali su da je to bolna tema ali su morali da se suoce sa tim i da shvate da ce se ovo zavrsiti pre ili kasnije. Pocho i Christian su se salili o vezama koje ce biti izmisljene, kao sto su Dulce i Gonzalo, glumac koji ce pored Dulce igrati glavnu ulogu u seriji. Christophera je ljutilo zamisljajuci Gonzala u nekoj vrucoj sceni sa svojoj devojkom.

Christopher: Uvek ce izmisljati traceve.

Poncho: Pa da, sigurno, i otvorice novi forum kao vas, ili kao od plavuse i mene, ali od Dulce i Gonzala. Very Happy

Christian: Vec mogu da zamislim koje ce ime da izmisle. Very Happy

Christopher: Neutral

Anahi: Dobro, dosta momci, videcemo vremenom...uostalom..sirota ardilla, uvek joj izmisljaju momke.

Dulce: Stvarno da, za novinare i za fanove, ja sam vec izlazila sa celim Meksikom. Razz

Christopher: Odmah se vracam drustvo.. Neutral

Dulce nije obratila paznju na Christophera skoro celo jutro, cak stavise igrala je sa Ponchom neku igru i pricala mu neke tajne. On je znao da su prijatelji i da su se gledali kao brat i sestra, ali on je znao da gde ima dima...

Dulce: Jesi dobro Chris?

Christopher: Ovaj….Da, samo idem do posluge, sad cu doci.. Neutral

Anahi: Dulce…nesto mu se desilo??

Dulce: Nisam vam rekla..

Svi: Ne..!!

Dulce: Ovaj..oprostio mi je i ponovo smo zajedno

Poncho: I zasto mi nisi rekla ranije radilla, ja se ovde mazim sa tobom a ti si opet sa bebeom... mislite da se naljutio?

Christian: Ocigledno....ni meni se ne bi svidelo da se moja devojka grli i sapuce sa svojim bivsim deckom :O

Anahi: Kad vec tako kazes....u pravu si.

Poncho: Zao mi je...:/

Dulce: Ne brini Ponchito, moj bebe nije ljubomoran, uostalom zna da ja Ponchita volim kao brata.

Anahi: Pa da, ali na koncertu u La Pazu si bas dobro zagrlila svog brata u "Hoy que te vas"...lepa :O

Dulce: Istina...

Poncho: Ardilla, idi da razgovaras sa njim i posle sedi pored njega, iskoristi sto ovde nema fanova da budete zajedno.

Dulce: Ok, idem da ga potrazim, hvala drustvo –otisla je da ga potrazi kod posluge-

Christopher nije bio kod posluge. Dulce je pozvala njegovu sobu sa recepcije, ali ni tamo nije bio. Otisla je da ga potrazi do bazena, do teretane i nista, ni traga od njega. Kada je krenula ka basti hotela cula je gitaru i nekog kako peva.

**_: Znas?
Ne trazim nista vise osim da budem u tvom zagrljaju
i pobegnem od svakog zla
sve bih odbacio
da budem sa tobom.

Znas? Ne prestajem da mislim
da sam zaljubljen
zelim da ti priznam
da sam samo jedan rob
koji ne zna da zivi bez tebe.

Kada si stigla ti
usla si u mene
upalila si svetlo
ispunila si me verom.

Toliko vremena sam te trazio
ali na kraju sam te nasao
tako savrsenu kao sto sam zamisljao.

Kao iglu u plastu sena,
trazio sam te bezuspesno,
kao otisak u moru
tako tesku za naci.

Toliko vremena sam te trazio
ali na kraju sam te nasao.

tako savrsenu kao sto sam zamisljao.

Znas?
Zelim da ti priznam
da te pronalazim ubedljivo.
Ne prestajem da mislim
da sam uradio nemoguce
sto sam ostao blizu tebe.

Kada si stigla ti
usla si u mene
upalila si svetlo
ispunila si me verom.

Toliko vremena sam te trazio
ali na kraju sam te nasao
tako savrsenu kao sto sam zamisljao.

Kao iglu u plastu sena,
trazio sam te bezuspesno,
kao otisak u moru
tako tesku za naci.

Toliko vremena sam te trazio
ali na kraju sam te nasao
tako savrsenu kao sto sam zamisljao.

Znas?
Ne trazim nista vise
samo da budem u tvom zagrljaju.

Dulce se priblizila slusajuci pesmu, tamo gde je on pevao. Ona je savrseno znala da je to Christopher, zato sto je to pesma koju je njoj pevao.

*_FLASH BACK*


Christopher joj je pomogao da se popne na merdevine i nasli su se na trecem spratu Dulcine kuce.
Tamo su seli na jednu klupu.

Christopher: Hocu da cujes nesto sto sam komponovao samo za tebe.
Christopher poceo je da svira i ona ga je gledala opcinjeno.

Christopher: Znas?
Ne trazim nista vise osim da budem u tvom zagrljaju
i pobegnem od svakog zla
sve bih odbacio
da budem sa tobom.

Znas? Ne prestajem da mislim
da sam zaljubljen
zelim da ti priznam
da sam samo jedan rob
koji ne zna da zivi bez tebe.

Kada si stigla ti
usla si u mene
upalila si svetlo
ispunila si me verom.

Toliko vremena sam te trazio
ali na kraju sam te nasao
tako savrsenu kao sto sam zamisljao.

Kao iglu u plastu sena,
trazio sam te bezuspesno,
kao otisak u moru
tako tesku za naci.

Toliko vremena sam te trazio
ali na kraju sam te nasao.

tako savrsenu kao sto sam zamisljao.

Znas?
Zelim da ti priznam
da te pronalazim ubedljivo.
Ne prestajem da mislim
da sam uradio nemoguce
sto sam ostao blizu tebe.

Kada si stigla ti
usla si u mene
upalila si svetlo
ispunila si me verom.

Toliko vremena sam te trazio
ali na kraju sam te nasao
tako savrsenu kao sto sam zamisljao.

Kao iglu u plastu sena,
trazio sam te bezuspesno,
kao otisak u moru
tako tesku za naci.

Toliko vremena sam te trazio
ali na kraju sam te nasao
tako savrsenu kao sto sam zamisljao.

Znas?
Ne trazim nista vise
samo da budem u tvom zagrljaju.

Christopher: Svidja ti se? Komponovao sam je za tebe.

Dulce je ostala ocarana slusajuci ga. Obozavala je njegov glas, njegov osmeh. I najvise je obozavala njegov glas kada joj je posvetio neku pesmu.

Christopher: Ljubavi?

Dulce: Ova pesma je za mene??

Christopher je postao nervozan i poceo sa svojim tikovima.

Christopher: Zasto? Nije ti se svidela?

Dulce: Ovo je najlepsa stvar koju mi je iko ikad rekao.

Christopher se nasmejao: Onda ti se svidelo

Dulce: Zasto si to uradio?

Christopher je pazljivo spustio gitaru na pod i uhvatio je rukama za lice dok ju je nezno mazio palcevima.

Christopher: Zato sto je to ono sto osecam, kada te vidim kako se smejes, kada te vidim svaki dan, kada te slusam kako pevas, kada te osetim pored sebe.

Dulce: Volim te. Volim te Christopher Uckermann.

Christopher: I ja tebe volim.

Poljubili su se veoma strastveno.


*_KRAJ FLASH BACK-A_*

Dulce je dosla gde je bio Christopher, pogledala je sa svih strana da bi bila sigurna da ih niko ne vidi i zagrlila je Christophera sa ledja.

Dulce: Obozavam tu pesmu... Wink -poljubila ga je u obraz, on je ostavio gitaru i milovao ruke koje su ga grlile oko vrata-

Christopher: To je tvoja pesma…

Dulce se okrenula i sela ispred Christopherovih nogu, sad je ona bila ta koja je bila zagrljena od Christophera.

Dulce: Nasa pesma bebe Wink

Christopher joj je sapnuo: Volim te Smile

Dulce: Ne vise nego ja tebe bebe Wink -ona se okrenula ipoljubili su se nezno-

Christopher je drzao Dulcinu facu u rukama: Sta radis ovde ljubavi?

Dulce je imala zatvorene oci udisala je njegov miris: Videla sam jednog prelepog decka i posla sam da ga potrazim. Da ga nisi video? 3:)

Christopher: Da, Poncho je sedeo pored tebe. Neutral

Dulce je otvorila oci i pogledala ga: Zato si nestao, zar ne?

Christopher: Ja?

Dulce: Aha..

Christopher: Pa izludjuje me svaki put kad te zagrli ili je nezan sa tobom ljubavi Sad

Dulce: Bebe..ja isto moram da trpim fanove koji te grle i ljube, uostalom…Sta je sa onom zmijom koju si odveo u krevet u Sloveniji? Neutral

Christopher: Bili smo posvadjani….

Dulce: Ja..nisam spavala ni sa kim Christopher…Neutral

Christopher je spustio glavu: Izvini..znam da sam preterano ljubomoran Sad

Dulce: Wink

Dulce: Obozavam kad si ljubomoran kad me zagrli drugi muskarac, to dokazuje da me volis.. Wink

Christopher: Mnogo..ali ljubomora je dokaz nesigurnosti, ono sto ja ne osecam sa tobom.

Dulce: Ok…cak i tako, cak i tako bolesno ljubomornog te volim

Christopher: I ja…iako moram da te branim od besnih pasa

Dulce: Hahahahaha volim te
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyUto Jun 17, 2014 1:32 pm

68 epizoda : Kraj marketinga

Christopher: Znas..-poljubac-

Dulce: Reci bebe.. Smile

Christopher: Zaboravio sam da ti kazem da danas snimamo najavu oprostajne turneje, za Brazil Sad

Dulce: Ljubavi...zasto si takav?

Christopher: Zato sto ce mi ostali mnogo nedostajati...Sad

Dulce: Ah..a za mene te bas briga? :O

Christopher ju je poljubio: Nadam se da cemo i dalje biti zajendo kad se RBD zavrsi, tako cu te vidjati svaki dan kad se probudim... i svaki dan cu te ljubiti, grliti -pogledao ju je u oci i pomazio po obrazu-

Dulce: Volim te maleni Very Happy

Christopher: Volim te Maria Wink

Poljubili su se i zagrljeni otisli gde su ostali. Razgovarali su i obavestili su ih da trebaju da snime najavu oprostajne turneje za Brazil.
Morali su nekoliko puta da ponavljaju tekst jer su imali problema da izaberu prave reci ili su morali da ponavljaju.

Sa desna na levo su bili: Dulce zagrljena sa Ponchom, Any, Christopher i Christian. Christopher je tokom snimanja bio veoma ozbiljan jer su kamere snimale Dulce i Poncha zagrljene sve vreme. Kada su zavrsili snimanje svi su otisli u svoje sobe da se odmore. Christopher je otpratio Anahi do njene a Christian, Poncho i Dulce su otisli odvojeno.

Anahi: Hvala bebe sto si me ispratio

Christopher: Nista bebe Neutral

Anahi: Sta ti je bebe?

Christopher: Ovaj...nista, stvarno, neke moje gluposti Neutral

Anahi: Ti uvek govoris gluposti hahaha Very Happy

Christopher: Hvala Any, znam da uvek mogu da ti verujem Razz

Anahi: Bila je sala...da vidimo, sta te brine bebe?

Christopher: Ovaj..kada smo snimali najavu Dulce i Poncho su bili veoma nezni, hocu da kazem, uvek su veoma nezni i umoran sam od toga da udjem na forume i vidim teme gde pise da se Dulce i Poncho vole, da su zaljubljeni i da ce se vencati. Sad

Anahi: Dobro..primetila sam, videli su se na kameri.

Christopher: Vidis...nisam umislio Sad

Anahi: Vidi bebe, Dulce i Poncho su imali jako lepu ljubavnu pricu ali to se zavrsilo, i proslost nikad ne mozes da izbrises. A sadasnjost je da je Dulce luda za tobom, ja poznajem Dulce vise od 4 godine, i vidim kad je zaljubljena u nekog do kosti.

Christopher: Ne znam sta da mislim Ani Sad

Anahi: Ti je mnogo volis, zar ne…

Christopher: Previse, sad kad sam sa njom ne mogu da zamislim zivot bez nje. Ona je za mene sve.

Anahi: Vidis?..taj sjaj u ocima koji imas kad govoris o njoj mi dokazuje da je volis i njoj su oci takve kad god cuje tvoje ime ili se govori o tebi, pogotovo kad se na tv-u govori o Vondys.

Christopher: Stvarno?

Anahi: Aha... Razz

Christopher: Hvala Ani, stvarno uvek znas sta trebas da kazes, volim te bebita

Jako su se zagrlili. Anahi i Christopher su bili kao brat i sestra od malena, voleli su se ali ne kao par vec kao brat i sestra.

Anhai: Dobro bebe, idem da spavam jer sutra trebamo da sacekamo nasu lepoticu May.

Christopher: Ok, hvala

Pozdravili su se i Anahi je otisla da spava. Christopher je sisao u hol hotela gde se nasao sa Ponchom.

Poncho: Sta ima brate?

Christopher: Nista, ovde razmisljam...ne mozes da spavas kralju?

Poncho: Ne, ne, nije to, razmisljam da odem na zurku, pricali su mi o nekom super klubu..Ti ides?

Christopher: Ne znam...nista nisam rekao Dul, naljutice se.

Poncho: Dul se nece naljutiti sto ces se lepo provoditi.

Christopher: Ne znam…

Poncho: Hajde, mozda je ovo poslednji put da izlazimo nas dvojica zajedno.

Christopher: Ok, ali malo jer sutra trebamo da sacekamo May.

Poncho: To je moj Ucker –zagrlili su se i otisli u klub-
U klubu su sedeli za odvojenim stolom sa Charlijem, Bixoom i novim clanovima koji su svirali za RBD. Svi su se odlicno proveli. Nakon ponoci Poncho, Bixo, Charli i ostali su odlucili da idu u hotel.

Poncho: Chris, ti ostajes??

Christopher: Aha...hvala na svemu, ostacu jos malo kralju.

Poncho: Cao -Svi su otisli-

Christopher ja platio racun i otisao pre nego sto su mu se priblizile prozdrljivice zbog kojih je imao problema sa Dulce poslednji put.
Dulce pre nego sto je legla pozvala je Christophera na mobilni. Kako se nije javljao, zabrinula se i otisla u njegovu sobu.

Dulce: Christopher, ja sam Dulce, otvori mi bebe –ostala je jos malo na vratima. Malo kasnije kako joj niko nije otvarao krenula je nazad kada je cula neku buku na stepenicama. Dulce je sacekala da vidi je l' to Christopher. Videla je Poncha veoma zadovoljnog sa Bixoom, Charlijem i ostalima.

Dulce: Poncho, znas gde je Chris?

Poncho: Pollito….?

Dulce: Ne...drugi Chris :O

Poncho: Pa saaa namaa nije dosaaao, ostao je jooos malooo u klubu.

Dulce: Kom klubu?..nije mi rekoa da ce ici sa prijateljima ni u jedan klub o.O

Poncho: Pss..malooo mi see vrttiii

Dulce: Nee…,skoro ni ne stojis kako treba kako ce ti se vrteti.

Poncho: Ali nisam pijan...

Dulce: Neee, samo ti se vrti i smrdis na alkohol, ali sve je pod kontrolom, zar ne?

Poncho: Paaa…naravno

Bixo: Charli, pomozi mi da ga odvedem u sobu –Charli ga je uhvatio sa jedne strane i Bixo sa druge- Do sutra Dulce

Dulce: Cao…-otisli su- ..Gde si Chris..?

Sledeceg jutra veoma rano, oko 6 ujutru, neko je usao u hotel, trazio svoj kljuc i otisao.
Dulce kada je cula buku na vratima preko puta probudila se.

Dulce je uzela jednu palicu za bejzbol koju je imala i otisla da otvori vrata. Tiho je pokucala na vrata sobe preko puta.

Dulce: Christopher, otvori, ja sam Dulce Neutral

Christopher je otvorio vrata. Imao je istu garderobu kao juce i primetilo se da nije spavao celu noc.

Christopher je otvorio vrata i video joj ubilacku facu: Zdravo, udji Razz

Dulce je usla i videla da je krevet bio nerazmesten: Vec si sredio krevet?

Christopher: Ne, ovaj, nisam spavao ovde

Dulce: Bar si iskren..

Christopher: Zasto bih lagao

Dulce: Ne znam, vecina muskaraca lazu kada provedu noc napolju.

Christopher: Pa ja nisam kao ostali muskarci. Zelis da znas gde sam bio?

Dulce: Molim te...

Christopher: Bio sam u jednom klubu sa Ponchom, Bixoom i ostalima, kada su otisli, ostao sam jos malo tamo i posle toga... Neutral

Dulce: Sta je bilo, zasto cutis?….sta se posle dogodilo Christopher

Christopher: Ono sto sam posle uradio je iznenadjenje koje sam ti pripremio i koje cu ti pokazati pre nego sto odemo odavde Razz

Dulce: Aha… -Christopher joj se priblizio i poljubio je-

Christopher: Veruj mi, nemam potrebu da bilo sta trazim napolju kad te imam pored sebe.

Dulce: stvarno…Very Happy

Christopher: Uostalom, Argentinke su lepe, ali ti si lepsa od svih njih zajedno. Wink

Dulce: Mnogo si me zabrinuo Very Happy

Christopher: Znam, malo pre sam video mobilni i imao sam bar 5 tvojih poziva. Very Happy

Dulce ga je udarila po ledjima: ne smej se kretenu, bar se brinem za tebe

Christopher ju je zagrlio i udisao njen miris: Obozavam kad se brines za mene, najsrecnija sam beba na svetu Very Happy

Nezno su se poljubili. Bio je to poljubac koji im je hitno trebao.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyČet Jun 19, 2014 12:44 am

MINI MARATON: Kraj marketinga

*_1 deo_*

Dulce: Ljubavi, juce su mi ostali nesto ispricali o tebi.

Christopher: O meni? :O

Dulce: Aha…

Christopher: Sta su ti rekli..

Dulce: Da si ljubomoran na Poncha, je l' to istina?

Christopher: :S

Dulce: Znaci nisu me slagali, ne?

Christopher: Ne...ali ponekad imam razloga ljubavi

Dulce: A je li? Kojih..

Christopher: Ne zelim da se svadjam Dul.

Dulce: Ne svadjamo se, pricamo.

Christopher: Ok

Dulce: Reci mi... Neutral

Christopher: Pa, ovaj, izgleda da je Poncho jus uvek zaljubljen u tebe. Stalno te grli, stalno te ljubi i igra se sa tobom. Neutral

Dulce: …

Christopher: I svaki put kada udjem na forume uvek izadju nove vase slike kako ste previse nezni. Naprimer jedna slika gde ste vas dvoje na motoru i ti i jako srecna ili na putu za Sloveniju, zagrljaji koje ste davali jedan drugom. Kada si bila sa njim uvek si bila nasmejana i mislim da sa mnom nisi srecna. Sad

Dulce: Neutral

Christopher: Znam da sam ljubomorni kreten, ali svaka slika, svaka ikonica koju vidim na forumima od Poncha i tebe cini da pomislim da ste Poncho i ti savrsen par a da ja otpadam.

Christopher: Reci mi nesto, ako zelis mozes da me udaris ako ces se tako osecati bolje, ali pitala si me i ja sam ti iskreno odgovorio. Sad

Dulce: Ti si kreten... Neutral

Christopher: Sad

Dulce: Ali i takvog te volim Smile

Christopher: :O

Dulce: Ljubavi, kako otpadas. Ti si meni najvazniji. I nazalost ti i ja nemamo slike u javnosti jer nismo rekli nikome. I ako ima mojih slika sa Ponchom to je zato... sto se lepo slazem sa svojim "bratom". Bebe, Ponchito je za mene moj stariji brat, obozavam ga ali samo kao brata. Tebe volim svom svojom dusom.

Christopher: Oprosti mi

Dulce: Nemam sta da ti oprostim, ali ne bi trebao da budes ljubomoran jer se lepo slazem sa Ponchom. Mozda i meni malo smeta kada ti zagrlis Any, iako znam da je volis kao sestru ali mi smeta i ne kazem ti nista.

Christopher: Istina

Dulce: Nikad neces otpasti, bar u mom zivotu

Christopher: Volim te –Uzeo ju je u narucje i poceli su da se ljube-

Christopher bez prestanka ljubeci je polako ju je odneo do kreveta. Polako ju je stavio na krevet, ona ga je uhvatila oko vrata, bio je to najnezniji poljubac kada su se njihove usne spojile.

Anahi se probudila. Bilo je 9 ujutru, sisla je u kafeteriju gde su bili Poncho i Christian.

Anahi: Dobro jutro!!

Poncho: Dobro jutro plavuso -poljubili su se-

Christina: Dobro jutro pollita –poljubili su se-

Anahi: U koliko stize May?

Poncho: U 10

Christian: Gde su ardilla i bebe?

Anahi: Ne znam, Dulce je bila u svojoj sobi a Christopher ne znam.

Poncho: Ni ja ne znam jer sinoc se nije vratio sa nama.

Anahi: Pa na kraju smo i Dulce i ja otisle na zurku

Poncho i Christian: Stvarno?

Anahi: Aha..vratile smo se oko 3 ujutru i malo smo popile.

Poncho: Ja koliko se secam od sinoc, sreo sam Dulce posle 3

Anahi: Da, nije pronasla Christophera.

Poncho: Ok. Idemo da doruckujemo??

Christopher i Dulce su lezali na krevetu, bez odece. Zagrlila je Christopherove grudi a on joj je milovao kosu.

Christopher: Ljubavi, budna si?

Dulce: Da...

Christopher ju je poljubio u kosu: Hajdemo da se obucemo jer trebamo da sacekamo Mai ljubavi

Dulce: Ok :cara_zzz: -Christopher ju je ponovo poljubio u glavu i ostao da udise njen miris.

Christopher: Hajde malena, probudi se

Dulce: Ne mogu da odspavam jos malo??

Christopher: Kasnije cemo da spavamo koliko hoces, ali sad otvori te tako lepe okice koje imas i hajdemo da se obucemo. Smile

Dulce je otvorila oci i pogledala ga: Volim te bebe Smile

Dulce se uspravila i poljubila ga. On joj je nezno, dok ju je ljubio, uhvatio lice rukama.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyČet Jun 19, 2014 1:03 am

*_Poslednji deo_*

Christopher: Dobro jutro ljubavi

Dulce: Veoma dobro jutro bebe -ponovo su poceli da se ljube-

Christopher: Idem da se tusiram ljubavi i ti ces se tusirati ovde ili u svojoj sobi?

Dulce ga je poljubila: U mojoj sobi, da ne bi posumnjali

Christopher: Ok, kada zavrsim sa tusiranjem, doci cu po tebe.

Dulce: Cekacu te Smile

Christopher je otisao da se tusira i Dulce se obukla i otisla u svoju sobu da se tusira. Kada je Christopher zavrsio, otisao je i trazio dorucak da ga donesu u sobu od Dulce.
Kada je stigao dorucak Christopher je dao baksis decku koji ga je doneo i pokucao na vrata.

Dulce: Idem.. -Dulce je otvorila vrata. Nosila je farmerice i crnu majicu sa kratkim rukavima-

Christopher je stajao iza buketa cveca. Dulce je bilo cudno da vidi coveka sa cvecem i doruckom ipred njenih vrata.

Dulce: Ko ga salje?

**_: gospodin Christopher Uckermann Razz

Dulce: Hvala Smile

Christopher joj je priblizio cvece. Ona je zatvorila ocu dok je udisala miris cveca i on je cekao da ih otvori da bi ga videla.

Dulce: Smile

Christopher: Dobro jutro Smile

Dulce: Bebe…Smile

Christopher: Svidjaju ti se? Smile

Dulce: Aha...ali vise mi se svidja onaj koji ih je doneo Wink

Christopher: Pravi je maneken Razz

Dulce: Covece, nemoj da preterujes Razz

Christopher: Nemoj da se pokajem sto te toliko volim, okej? Razz

Dulce: Razumem Razz .Ali..ovaj dorucak cu ostaviti ovde unutra jer cemo doruckovati sa ostalima. Razz

Christopher: Ja cu da sednem pored tebe Razz

Dulce: Obozavam kad ti sedis pored mene bebe Smile

Otisli su tamo gde su ostali i doruckovali su zajedno. Kada je doslo vreme da May stigne, Poncho y Christopher su otisli da je pokupe i kasnije su otisli da se prosetaju njih dvojica.

Kada je proslo sedam sati svi su otisli u svoje sobe da se istusiraju i spreme za koncert. Pasadas las siete de la tarde todos se metieron en sus habitaciones para ducharse y prepararse para el concierto. Kada su stigli uzvici su se culi do napolje, svih sestoro su se najezili, bili su jako uzbudjeni.

Koncert je poceo. "Cariño mio" je bila pesma gde su Dulce y Christopher igrali seksipilno, oboje su u tim trenucima zaboravljali da su ispred toliko ljudi. Koncert se nastavio jako emotivno. U "Inalcanzable" Dulce i Poncho su se zagrlili i Dulce se plezila Christopheru jer se prisetila onoga o cemu su razgovarali jutros. Chris i Christopher su se jako nasmejali, stvar koja nije prosla nezapazeno. "Este corazon", "Nuestro Amor" su bile odlicne sanse da bi ponovo bili zajendo zagrljeni ispred toliko ljudi.


Poslednji izmenio Sanja_rbd dana Čet Jun 19, 2014 2:09 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyČet Jun 19, 2014 1:26 am

69 epizoda : Kraj marketinga

Kada se koncert zavrsio oprostili su se sa svojim fanovima i brzo su usli u kombi jer su fanovi poceli da izlaze da bi ih videli. Kada su stigli u hotel prvo je izasao Christopher, izgledao je ljuto jer tokom celog puta nazad nije progovorio ni rec i na koncertu je imao ljutu facu.
Zatim su izasli Dulce i Poncho zagrljeni. Dulce je odmah otisla da potrazi Christophera jer nije hvatala njegovu ljutnju. Anahi je izasla zagrljena sa Mai i Christian je izasao sa BJ-em.

Njih petoro je sedelo u jednoj sali koja je bila odvojena da bi se odmorili i kasnije otisli na spavanje. Poncho je zagrlio Dulce i ona je naslonila glavu na njegovo rame, njene misli su bile usmerene na Christophera i bila je odsutna iz razgovora.

Anahi: Ay drustvo, umirem koliko mi se spava

Maite: Koncert je stvarno bio odlican i drago mi je sto su me fanovi primili tako Smile

Christian: Naravno pollita, kako te ne bi primili tako sa tom lepotom koju imas ti Razz

Maite je zagrlila Christiana koji je sedeo pored nje: Da nisi homoseksualac zabrinuli bi me tvoji komplimenti pollo Very Happy

Christian: To te spasava Very Happy

Poncho: Ardilla, zaspala si na mom ramenu Razz -Any je pogledala Dulce i negirala glavom-

Dulce: Razmisljam o Chrisovoj reakciji Sad

Anahi: Pa ja sam znala i mislim da i svi

Christian: Aha…-Maite je potvrdila glavom-

Poncho: Sta sam propustio? :O

Anahi: Nista Ponchito, Dulce i ja znamo o cemu pricamo, zar ne Dulce?

Dulce: Da, idem da razgovaram sa njim –ustala je-

Maite: Bolje razgovaraj sutra sa njim, pusti ga da se odmori, jer umor i nervoza mogu da upropaste stvari.

Anahi: Mai je u pravu, sutra razgovaraj sa njim.

Dulce: Ok, svakako idem u krevet, do sutra drustvo –pozdravila se sa svima i otisla u svoju sobu-

Poncho: O cemu ste pricali...?? :O

Svi: Tracaro.. Very Happy

Dulce je izasla iz lifta i nasla se ispred vrata Christopherove sobe. I cula je neku muziku unutra, glas pracen gitarom. Dulce je naslonila uvo na vrata i slusala pesmu.

Christopher: Ne plasim se da se suocim sa osecanjima
nije dozvoljeno sakriti sta osecam
to je najdublji otkucaj mog tela
onaj koji me tera da ti kazem koliko te volim

zasto te volim, zasto je ovako
zasto ne mogu da se pretvaram, da te ne volim
i da ne mogu da budem bez tebe...

ay... María, maría, ne mogu da otvorim oci
i u mom umu si tako ziva
ti...María, María,pretvorio sam se u uragan
intolerancije da bih znao da li ti Maria

mislis na mene, kao sto ja pokusavam da mislis
i María ako ti zelis da dodjes do mene samo mi reci da

ay...María, María
jedan trenutak nije dovoljan ako mi trazis da te sacekam
dao bih zivot
da budem u tvom zagrljaju iako bude samo jedan dan

Dulce:  Embarassed 

ay María istina je
i ako ne zelis Maria, nemoj da me zaustavljas
zato sto ne mogu da izbegnem
to sto sam se zaljubio u tebe María

iako bih mogao da te volim uvek u tisini
vikacu svetu da umirem za tobom
i ako mi trazis da se udaljim, prihvaticu to
nece biti lako da se potpuno povucem
zasto te volim, zasto je ovako
zasto ne mogu da se pretvaram, da te ne volim
i da ne mogu da budem bez tebe...

ay... María, maría, ne mogu da otvorim oci
i u mom umu si tako ziva
ti...María, María,pretvorio sam se u uragan
intolerancije da bih znao da li ti Maria

mislis na mene, kao sto ja pokusavam da mislis
i María ako ti zelis da dodjes do mene samo mi reci da

ay...María, María
jedan trenutak nije dovoljan ako mi trazis da te sacekam
dao bih zivot
da budem u tvom zagrljaju iako bude samo jedan dan

ay María istina je
i ako ne zelis Maria, nemoj da me zaustavljas
zato sto ne mogu da izbegnem
to sto sam se zaljubio u tebe María

Dulce:  I love you 

Dulce je pokucala na vrata i soba je ostala u tisini.

Dulce: Bebe ja sam. Smile

Christopher je duboko udahnuo: Ovaj...go sam..vrati se sutra

Dulce: Ok..Sad -otisla je-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyČet Jun 19, 2014 2:09 am

70 epizoda : Kraj marketinga

Kada je bila na polovini hodnika, Christopher je izasao iz sobe, jos uvek nije skinuo odecu sa koncerta.

Christopher: Dulce, sacekaj :O -Ona se okrenula i krenula ka njemul-

Christopher: Udji –sklonio se da bi ona prosla-

Dulce: Pesma koju si pevao...tvoja je?

Christopher: Ne, od grupe "Lu" je Neutral

Dulce: Prelepa je Neutral

Christopher: Da, meni se svidja jer govori…

Dulce: Maria? Very Happy

Christopher: Da Smile

Dulce: Zasto nisi ostao sa nama dole u sali?

Christopher: Zasto?

Dulce: Da bi bio sa nama, da bi bio sa mnom Razz

Christopher: Vise si vezana za Poncha nego za mene, zasto bih ostajao, da vas gledam zagrljene, zato sam se popeo i uzeo sam da...

Dulce: Uzeo si da pevas pesmu koja govori o meni umesto da razgovaras sa mnom.

Christopher: Razgovarao sam sa tobom o toj temi ovog jutra i izgleda da ti je svejedno jer se ovog koncerta niste odvajali ni na sekund, zasto bih insistirao na toj temi.

Dulce: U pravu si...zasto pokusavati, zar ne?

Christopher: Vidi Dulce, dovoljno smo odrasli i hvala Bogu da nam pamcenje ne zaostaje. Ja sam juce iz srca rekao sta osecam i da si mnogo bliska sa Ponchom i da izgledam kao smetnja izmedju vas dvoje. I danas na koncertu i ceo dan izgledalo je kao da si zaboravila taj razgovor, i vise sam umoran da citam teme po forumima i da na forumima budem rogonja.

Dulce: Nisi nikakav rogonja, samo se dobro slazem sa Ponchom i gotovo. Poncho je moj najbolji prijatelj i necu izgubiti njegovo prijateljstvo jer tebi smeta sto smo malo blizi, uostalom ti si takodje blizak sa Any i Mai i mislis da ne znam koliko tvojih slika izlaze sa onim seljankama koje posle odvedes u krevet.

Christopher: Znas da to nije istina. Samo jednom sam spavao sa jednom i znas kakva je bila nasa situacija. :@

Dulce: Znas, da me stvarno toliko volis koliko kazes, kada smo se posvadjali pre dve godine, ne bi spavao sa tom devojkom. Ne bi ni izlazio sa Belindom nakon sto si se nasao sa njom na "Premios Juventud" i to znas.

Christopher: Umoran sam da se svadjamo zbog gluposti kao sto su ove, ako zelis da povratis svoju proslost sa Ponchom, samo napred, ali ja znam da Belinda meni nista vise ne znaci, ali... Poncho tebi jos uvek nesto znaci? Neutral

Dulce se zacutala. Christopher je spustio glavom i uputio jedan razocaravajuci pogled prema Dulce.

Christopher: Vidim vec da je tvoja tisina mnogo iskrenija od tebe. -izasao je iz svoje sobe i ostao je posmatrajuci je sada se njegov pogled pretvorio u pogled pun ljubavi, gledajuci je tako okrenutu ledjima, njenu crvenu kosu, njeno telo.

Dulce je ostala paralizovana, prebledela je, okrenula se i videla da je Christopher posmatra. Christopher je otisao kada je video da ga gleda.

Dulce je sela na njegov krevet i pocela da mirise njegov jastuk, otvorila je nocni stocic i tamo je pronasla slike nje i Poncha sa foruma. Imao je pravo, veoma je bila naklonjena Ponchu, ali ona je to radila jer je mnogo volela Poncha, mnogo ga je cenila i postovala. Nastavila je da trazi u stocicu i pronasla je slike njih dvoje zajedno, pomazila je njegov lik na slici gledala je. Osetila je kako je neke ruke dodiruju, okrenula se.

Dulce: Kako si me uplasio Poncho Sad

Poncho: Znao sam da sam ruzan ali ne toliko Razz -Dulce ga je lupila-

Poncho: Cudno mi je da si u Uckerovoj sobi sama, tu je i on?

Dulce: Ne, posvadjali smo se. Nesto vrlo cesto u poslednje vreme. -Namsejala se usiljeno-

Poncho: Meni su objasnili razloge zasto ste stalno posvadjani -uhvatio je za obraz i osmehnuo se-

Dulce: Kaze da smo sve vreme zagrljeni i da mi nije jasno sta osecam prema njemu i prema tebi Sad

Poncho: Dobro, jesmo malo preterali sa zagrljajima ali to nije lose izmedju prijatelja, zar ne? :O

Dulce: Pa zne znam Poncho, vise ne znam sta da mislim. Na forumima koriste svaki put kada se pogledamo ili zagrlimo ili nasmejemo da izmisljaju gluposti o tome kako izlazimo i kako smo zaljubljeni i postavljaju slike i vidi rezultat -Dulce je izvadila slike kako se ona i Poncho grle, gledaju ili smeju-

Poncho: Covece....kad ovako gledas izgleda kao da smo zaljubljeni kao sto oni kazu. Ali za mene taj zagrljaj nije znacio nista.

Dulce: Ni za mene. Ali Chris to vidi ovako i kaze da sam izgubila pamcenje i video je ove slike i misli da sam zaljbljena u tebe a ne u njega -Christopher je prosao kroz hodnik i video Poncha i Dulce kako sede na krevetu i gledaju slike, sakrio se iza vrata i slusao sta pricaju-

Poncho: Vidi ardilla, ja tebe mnogo volim, ali kao drugaricu, i to moras da kazes Uckeru

Dulce: Sad je svejedno Poncho Sad

Poncho: Izvini, ali propustio sam, sta se desilo?

Dulce: Pa raskinuli smo –Christopher je zatvorio oci i jedna suza mu je pala niz desni obraz-

Poncho: Ostavio te je? o.O

Dulce: Da... Sad

Poncho: Cekaj, cekaj, ne razumem te. Sta ti je tacno rekao Dulce?

Dulce: Da mi daje slobodu da povratim proslost sa tobom Sad

Poncho: Sta si mu odgovorila?

Dulce: Cutala sam, i posle me je pitao da li mi je jasno sta osecam prema obojici..i i dalje sam cutala Sad

Poncho Dul….Zasto si cutala?

Dulce: Ne znam, zato sto da sam mu rekla da sam zbunjena ostavio bi me, i zanemela sam Sad Zeznula sam stvar, zar ne??

Poncho: Ajha, trebala si da mu kazes istinu, da smo sad samo prijatelji.

Dulce: Any je bila u pravu, trebala sam sutra da razgovaram sa njim, bili bi smireniji i odmorniji.

Poncho: I zasto je nisi poslusala?

Dulce: Jer sam cula kako peva jednu pesmu od “Lu” i ostala sam opcinjena dok sam slusala njegov glas. Smile

Poncho: Very Happy

Poncho: Hajde, idemo, jer ako nas neko vidi same u Uckerovoj sobi nadrljali smo Razz

Dulce: Istina i..mozemo se odvajati malo vise od sada

Poncho: Naravno, poslednje sto zelim je da se bebe i ti svadjate zbog mene. Ja cu sutra razgovarati sa njim ako zelis.

Dulce: Hvala.

Christopher je obrisao suze i sakrio se iza zida da ga ne vide.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 EmptyČet Jun 19, 2014 4:26 pm

71 epizoda : Kraj marketinga

Sledeceg dana svi su se probudili rano i sisli da doruckuju. Christopher je nosio tamne naocare koje su mu omogucile da sve vreme gleda Dulce a da ona to ne shvati. Usli su u avion u 8 ujutru. RBD se pozdravio sa svojim Argentinskim fanovima i prisetio se svih dobrih i losih trenutaka, to je bilo ono sto je najvise bolelo.

Kada su stigli u Meksiko, svako od njih je otisao svojoj kuci da se odmori. Dulce se odmarala u svojoj kuci kada ju je Belinda obavestila da je napisala jednu pesmu za RBD, ali posto ce se raspasti ona ce je njoj dati za njen solo album.

Christopher je proveo ceo dan svirajuci bubnjeve. Sledeceg dana Dulce se rano probudila i otisla u Televisin studio da bi davala intervjue u vezi nove novele Pedra Damiana.

Svi novinari su slikali nju i njenog novog patrnera u seriji, Gonzala. Prikazivali su ih na tv-u. Christopher je brzo sisao niz stepenice da bi video Dulce u novoj tv noveli.

Christopher: Gde ima mama?

Alexandra: U "Con todo", "La Oreja" i "Hoy", pusti koje hoces

Christopher: Hvala -poljubio ju je i promenio kanal da bi je video-

Dulce je bila prelepa, imala je plavu traku oko glave, nosila je haljinu nesto izmedju plave i ljubicaste i nosila je svoj najveci adut: svoj osmeh.

Dulce se slikala sa svima. Imala je prelep osmeh spolja ali unutra, njene misli su letele prema Christopheru. Kada su zavrsili Pedro je zeleo da razgovara sa Gonzalom i sa Dulce. Njih troje su otisli u njegovu kancelariju kada su se pozdravili sa kolegama i sa novinarima.

Pedro: Dobro, kao prvo, sigurno se vec poznajete, zar ne?

Gonzalo: Ovaj...Da, Dulce i ja smo razgovarali i sve to Smile

Dulce: Tacno, super smo se slozili Smile

Pedro: Ok, savrseno. Ono sto trazim od vas je da od danas pocnete sa "Marketingom"

“Marketing”, rec koja je ucinila da se ljubav Roberte i Diega pretvori u stvarnost i zbog te reci je imala toliko problema sa Christopherom. Ona se setila kada joj je Pedro trazio to isto sa Christopherom.

*FLASH BACK*

Pedro Damian: Sta ima drustvo?

Christopher je bio zagrljen sa Dulce i oboje su se smejali

Dulce: Ovde slusam gluposti ove budale Very Happy

Christopher: Very Happy

Pedro: Stvarno, drago mi je da se tako dobro slazete. Sad kad pocinje novela i kad cete oformiti grupu "RBD", zelim da se malo poigram sa vasim likovima Roberte i Diega, znate sta vam govorim?

Christopher i Dulce: Marketing? –pogledali su se i poceli da se smeju

Christopher i Dulce: Very Happy

Pedro: Very Happy

Pedro: Tacno drustvo. Ljudima se svidja taj par i sta predstavlja vece odusevljenje nego kada se na koncertima ljube parovi iz "Rebelde"?

Dulce: Sto se mene tice nema problema i tebe bebe?

Christopher: Nema problema Smile

*KRAJ FLASH BACK-A*

Pedro: Dulce, dobro si?

Dulce reagujuci: Da, dobro sam

Pedro: Ono sto vam govorim, zelim da ljudi i mediji govore o ovom paru, ne smeta vam to?

Dulce: Pedro ti znas da...

Pedro: Znam Dulce, ali mislim da nece biti problema, razumece..Neutral

Dulce: Ok, nema problema

Gonzalo je bio veoma lep i Dulce je znala da ce je brzo povezati sa njim ali svaki put kada je pomislila na Christophera svaki decko koga vidi joj je bio ruzan naspram njega. Christopher je imao nesto sto je cinilo da svaki put kada ga pogleda sve vise i vise se zaljubljuje u njega.

Christopher je znao da ovakvi sastanci traju dosta dugo. Pozdravio se sa svojom majkom i otisao negde autom. Dulce je izlazila sa Pedrom i sa Gonzalom razgovarajuci o ulogama i o tome kada ce poceti, ona je bila odsutna razmisljajuci o Christopheru, cekajuci vereme da razgovara sa njim i objasni mu neke stvari u vezi sa njenim osecanjima prema njemu i prema Ponchu.

Dulce se pozdravila sa Pedrom i sa Gonzalom i uputila se ka parkingu Televise. Kada je stigla tamo videla je jedan veoma slican auto, takoreci identican Christopherovom. Otvorila je svoj auto, ostavila tasnu i uputila se ka tom autu koji joj je bio toliko poznat.

Christopher je sedeo sa strane posmatrajuci prelepu crvenokosu kako se priblizava njegovom autu.

Dulce se priblizila prozoru auta i videla da je unutrasnjost auta prazna. Osetila je necije prisustvo, kako joj se polako priblizava, kada se okrenula da bi se vratila do svog auta srela se sa Christopherom sa rukama u dzepovima gledajuci je u oci. Obozavao je da je ima tako blizu i da je posmatra bez straha da ce biti otkriveni.

Christopher: Zdravo Smile

Dulce: Zdravo. Sta ces ti ovde?

Christopher: Dosao sam da te vidim, na tv-u si bila pomalo smorena i pomislio sam da sam ja kriv zbog toga, zato sto nemas svog decka da te podrzi u ovom tako vaznom danu za tebe. Smile

Dulce: Gledao si me na tv-u? Smile

Christopher: Aha, cuo sam da ces biti stvarno prelepa i zeleo sam da te vidim Wink

Dulce: I video si da li je istina? Very Happy

Christopher: Bila si mnogo lepsa nego sto su oni rekli da ces biti Wink

Dulce: Chris htela sam da razgovaram sa tobom o onome sto se desilo u hotelu, mogu?

Christopher: Da, naravno, i ja sam hteo da razgovaram sa tobom o tome, ali moras poci sa mnom na rucak da bi razgovarali.

Dulce: Naravno….ovaj Chris

Christopher: Reci Smile

Dulce: Nisi mi dao iznenadjenje u Argentini, rekao si mi kada smo imali ona dva koncerta da ces mi posle poslednjeg koncerta dati iznenadjenje.

Christopher se uhvatio rukama za glavu: Covece...o.O

Dulce: …

Christopher: Zaboravio sam, posto smo se posvadjali i sve to, zaboravio sam da ti pokazem. Oprosti mi ljubavi, zaboravio sam.

Dulce: Ne brini, malo sam se samo iznervirala zbog toga.....Kako si me nazvao? Smile

Christopher: Ja?

Dulce: Ocigledno...vidis jos nekog ovde?

Christopher: Kako kako sam te ja nazvao, ne razumem o cemu pricas

Dulce: Daj..ne pravi se, savrseno sam cula. Kako si me nazvao?

Nastaviila je da se zabavlja razgovarajuci o tome kako ju je nazvao Christopher kada je dosao Gonzalo i prekinuo razgovor izmedju njih dvoje.

Gonzalo: Zdravo Dulce, zdravo..

Christopher: Christopher, drago mi je –rukovali su se-

Dulce: Zdravo Gonzalo, sta je bilo?

Gonzalo: Trebamo snimiti scenu poljubaca za novelu, ides?

Dulce: Ovaj…-pogledala je Christophera koji je promenio sve moguce boje -Ona ga je pomazila po ledjima da Gonzalo ne primeti da bi ga smirila-

Dulce: Da, sacekaj da se pozdravim sa Christopherom i dolazim.

Gonzalo: Super, cao Chris...

Christopher: Christopher –nasmejao se usiljeno-

Gonzalo: To, cao, cekam te Dul -otisao je-

Christopher: Ubicu ga, sta je on umislio, i jos te zove Dul. :@

Dulce: Bebe…smiri se, molim te.

Dulce: Bebe..-uhvatila ga je za lice- pogledaj me..-on ju je pogledao- moram da idem da snimim te scene poljubaca, kasnije te zovem da se vidimo

Christopher: Ali zasto poljupce, ne mozete da snimite smrt tvoje babe ili psa, zasto moraju da budu poljupci.... :O

Dulce nije mogla da prestane da se smeje: Ljubavi... -naslonila je svoje lice na Christopherove grudi i onda ga je pogledala-

Christopher: Sta? Very Happy -Gonzalo je ponovo izasao i pozvao Dulce sa vrata-

Gonzalo: Dulce, cekamo te

Christopher: Sad ce! :@

Dulce mu je sapnula: bebe! kontrolisi se –pogledala je Gonzala- Idem Gonzo

Christopher skripuci zubima: Kako Gonzo, kako se to zovete... :@

Gonzalo: Cekam te candy -ponovo je usao-

Christopher: Drzi me jer cu ga ubiti –krenuo je ka njemu da bi ga Dulce zagrlila da ga zaustavi- :@

Dulce: Dosta..bebe, kontrolisi se molim te

Christopher: Nazvao te je candy..:@

Dulce: Dosta Very Happy

Christopher se nasmejao: Meni nije smesno Maria Very Happy

Dulce ga je poljubila: Idem, ceka me moj Gonza 3:) -krenula je-

Christopher: Dul! :@

Dulce iz daleka: Cao..!!! Razz

Christopher: Dulce Maria Espinoza Saviñon! vracaj se ovamo!!! –Dulce je vec otisla-

Christopher: Dulce!!!!!!!!!! –prosao je jedan par pored Christophera i gledali su ga cudno

Christopher: i sta vi gledate, izgubio sam svog psa :O
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sponsored content





El final del marketing - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
El final del marketing
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» El final del marketing ( 2 sezona )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce Maria y Christopher Uckermann! :: *Off Vondy* :: *Web Novele*-
Skoči na: