Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria y Christopher Uckermann!

Welcome!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 El final del marketing ( 2 sezona )

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptySub Jun 28, 2014 4:33 pm

Prikaz druge sezone...”El final del marketing”

: Dobro..mislim da je vreme da kazemo zbogom.

: Zasto si me poljubio\la?

: Nedostajecete mi, volim vas...Volim te

: Vise ga\je necu videti.

: Uvek nam ostaje televizija.

: Sta trebam da uradim da mi oprostis i das mi drugu sansu??

: Bolesna je, danas nije dolazila. Milsim da su mi rekli da ja zakacila bronhitis ili tako nesto.

: Ne trebas sad da se brines, trebao\la si kada si mi bio\la potreban\na a ti si se izolovao\la u svom svetu.

: Naravno, predstavljam ti svog decka, _____

: Koliko vremena nismo razgovarali, oko nekoliko minuta hahahaha.

: Sva secanja su bila prelepa ali najlepsi je bio...poljubac, moj poljubac na poslednjem koncertu.

: Sada si ljut\a ali u dubini (stavljajuci mu\joj ruku na grudi), osecam kako me tvoji otkucaji dodiruju, znam da jos uvek osecas nesto.

: Bio\la si u pravu, nikad te nisam zaboravio\la, zeleo\la sam da se odvojim da bih te zaboravio\la ali...tvoja usta, tvoj osmeh, tvoje oci. Nemoguce je zaboraviti te.

: Da, pristajem da se udam\ozenim za tebe\tobom.


Poslednji put izmenio Sanja_rbd dana Čet Sep 25, 2014 3:58 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptySub Jun 28, 2014 5:41 pm

1 epizoda : Kraj marketinga

Kada su zavrsili sa koncertom njih sestoro je otislo u hotel da se odmori. Bili su veoma tuzni i pomalo zamisljeni zbog svega sto se dogodilo te noci.

Cetvoro od njih sestoro je otislo u svoju sobu da bi spavali jer sutra rano ujutru putuju za Meksiko da bi zapoceli sa svojim odvojenim karijerama. Ta noc je bila iscrpljujuca zbog toliko prozivljenih emocija.

Christopher se istusirao i obukao pidzamu, kada je hteo da legne u krevet neko je pokucao na vrata, on je otvorio bez gledanja.

**: Mozemo da razgovaramo?

Christopher: Dulce, sta radis ovde? mislio sam da si vec legla.

Dulce: Ne, ne mogu da spavam. Mogu da udjem?

Christopher: Naravno, molim te udji. –Dulce je usla i ostala bez reci gledajuci ga dok je zatvarao vrata-

Christopher: Dobro, o cemu si zelela da razgovaras?

Dulce: Zasto si me poljubio? Smile

Christopher: Sta trebam da uradim da mi oprostis i das mi drugu sansu??

Dulce: Nisi mi odgovorio, zasto si me poljubio na koncertu?

Christopher: Zato sto te volim. Imao sam te tako blizu, bili su mi potrebni tvoji poljupci, nedostajala si mi. Uostalom video sam jedan plakat gde je pisalo : "Vondy poljubac", sve je bilo na mojoj strani i pustio sam da me vodi.

Dulce: Ne trebas sad da se brines, trebao si kada si mi bio potreban a ti si se izolovao u svom svetu.

Christopher: Dulce znam. Ali plasio sam se da cu te zbog ljubomore koju osetim svaki put kad ti se neki decko priblizi izgubiti. Ali znam da sam te izgubio zbog svojih strahova, ja znam, sada si ljuta, ali u dubini (stavljajuci joj ruku na grudi), osecam kako me tvoji otkucaji dodiruju, znam da jos uvek osecas nesto, znam da je ono sto ti osecas prema meni...jako kao ono sto ja osecam prema tebi.

Dulce: Sva nasa secanja su bila prelepa ali najlepsi je bio...poljubac, moj poljubac na poslednjem koncertu.

Christopher: Da mogu da se vratim ponovo na koncert pre nego sto sam te poljubio, rekao bih svima da si najsavrsenija zena na svetu i onda bih te poljubio. Ne zelim da te izgubim, ne zelim jer si ti razlog mog osmeha svaki dan, oprosti mi zbog moje odustnosti, jer sam bio izolovan.

Dulce: Nemam sta da ti oprostim, i ja tebe volim. To sto si me poljubio na koncertu je bilo nesto najbolje sto si mogao da uradis, jer si rizikovao da svi saznaju, rizikovao si da bi me povratio.

Christopher ju je uhvatio za lice: Ne. Rizikovao sam zbog tebe, samo zbog tebe.

Dulce: Volim te…-Christopher ju je poljubio. Bio je kao jedan od onih poljubaca na sceni samo su se ovom vise predali-

Njihovi poljupci su bili tako predani da su zavrsili predavajuci se jedan drugom u telu i dusi kao dva adolescenta sakrivenih od ostatka sveta. Lezali su goli i zagrljeni.

Christopher je milovao Dulce po kosi dok je ona slusala njegovo disanje sa osmehom koji su oboje nosili na licu.

Christopher: Ljubavi…

Dulce: Hum…Smile

Christopher: Volela bi da prosetas sa mnom po Madridu ukrasenom za Bozic? Smile -Dulce je stavila svoje ruke na Christopherove grudi-

Dulce: Sad? :O

Christopher: Da, izacicemo i razgledacemo ga. Naravno...bicemo maskirani da nas ne bi videli ali drzacemo se za ruke.

Dulce: Ljubavi, ali mene ce prepoznati zbog kose.

Christopher: Ne, jer ces je pokriti i kako je jako hladno stavices jednu od onih kapa koje ti stoje bolje nego bilo kojoj zeni.

Dulce: Hvala...ali znas li da na ulici ima semafora i ima ljudi ispred?

Christopher: Da, ali necemo ici na velika mesta, ici cemo po malim ulicama i gledacemo ukrasene parkove, uostalom ja ne poznajem grad mnogo. Zelis? Smile

Dulce: Ako je sa tobom, volela bih, ali moram da se obucem i pretpostavljam da i ti…

Christopher: Ne, ja cu da idem go Razz

Dulce: Svinjo :O -Christopher ju je poljubio-

Dulce: Ti si samo moj, ono sto se gleda ali se ne dodiruje Razz

Christopher: Hum…nije me ubedio taj dogovor. :O

Dulce: Ok…,ti si samo moj i ja sam samo tvoja, moze da se gleda ali nista od dodirivanja.

Christopher: To mi se vise svidja Wink Ali...u tvojoj noveli, gospodin "poverenje" te dodiruje. :O

Dulce: Da, ali kada bude red na mene da ga poljubim, brzo cu ga poljubiti da se ti ne bi naljutio, okej?

Christopher: To je tvoj posao i trebas da ga radis dobro. Uostalom ja imam poverenja u tebe i naucio sam da iako su novinarski clanci uverljivi, moram da verujem svojoj devojci.

Dulce: Drago mi je da smo oboje naucili lekciju, ali idemo da se obucemo ako zelis da prosetamo –Christopher ju je zagrlio i privio uz sebe-

Christopher: Ali tako mi je dobro ovde sa tobom…

Dulce: Hej…,ideja je bila tvoja.

Christopher: Istina Razz

Christopher ju je poljubio: Doci cu u tvoju sobu po tebe.

Dulce: Ok –ponovo su se poljubili-

Ona je uzela svoju odecu, ponovo ga poljubila i oboje su se obukli diskretno da bi se prosetali.
Christopher je obukao tamne farmerice i tamno zeleni duks. Izasao je iz svoje sobe i i otisao po Dulce. Ona je imala roze kapu, farmerice, majicu i preko nje dzemper. Otisli su drzeci se za ruke do parkinga. Tamo ih je cekao kombi, seli su zajedno i zagrlili se. Kombi ih je ostavio u jednom prelepom Madridskom parku. Bio je ukrasen sijalicicama.
Dulce i Christopher su setali zagrljeni kao i svaki normalan par, presli su najlepse delove grada, one koji su bili blizu hotela. Smejali su se zajedno vise nego ikad, Christopher je Dulce kupio secernu vunu.

Kada su stigli u hotel, stigli su zagrljeni i smejuci se. Popeli su se do parkinga i otisli u lift. To su iskoristii da daju jedan drugom sve one poljupce koje nisu dali tokom setnje. Kada su stigli na osmi sprat Christopher je otpratio Dulce do njene sobe.

Dulce: Hvala na setnji, super sam se provela Wink -Christopher ju je zagrlio i sapnuo joj na uvo-

Christopher: Volim te -poljubio ju je u obraz-

Ona je usla u sobu i on je otisao u svoju. Sledeceg jutra njih sestoro su otputovali u Meksiko. Tamo su uradili nekoliko intervjua, slika i svako od njih je otisao da se bavi svojim stvarima.
Dulce je trebala da uradi nekoliko intervjua za “La Oreja” i za “Hoy” tamo je govorila o tome sta namerava dalje u solo karijeri i takodje je negirala svoju vezu sa Pablom.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyNed Jun 29, 2014 3:21 pm

2 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je bila u Televisinom studiu kada je pronasla Christophera sakrivenog iza jdnog crvenog kamiona. Christopher ju je pozvao da ga niko ne vidi. Kada ga je Dulce videla nasmejala se ali dosli su iz "La Oreja" i morala je da razgovara sa njima.

Dok je razgovarala sa njima samo je gledala u stranu i hvatala se za glavu zabrinuta da ga ne vide. Kada je zavrsila oni su otisli i ona je sacekala malo da bude sigurna da nema novinara.

Dok je cekala neko joj je prisao sa ledja i poceo da je ljubi po vratu. Dulce ga je, znajuci ko je to bio, uhvatila za ruke i uzivala u tim poljupcima koji su cinili da dotakne nebo.

**: Koga to ceka ova tako lepa crvenokosa? Wink

Dulce: Jednog prelepog decka koga je videla iza crvenog kamiona, poznajes ga? :O

**: Ne, ali mogu ja da ti posluzim –Dulce se okrenula-

Dulce: Mozes, i ti si veoma lep Wink

**: Ja sam Christopher -pruzio joj je ruku-

Dulce je umirala od smeha: Ja sam Dulce Very Happy -rukovali su se-

Christopher: Covece Dulce…koliko vremena nismo razgovarali, oko nekoliko minuta hahahaha.

Dulce: Lud si Very Happy

Christopher: Radi ti se nesto danas?

Dulce: Pa radi mi se dosta toga ali moram da vidim mamu, dda vidi da li je ziva Razz

Christopher: Jo…Sad -Dulce ga je pomazila po licu-

Dulce: Zvacu te kada budem malo sa njom, okej?

Christopher: Ok. Znas da su roditelji od Any dosli po nju na aerodrom?

Dulce: I bolje, jer je plavusa bila jako lose. Sad moram da idem da uradim neke stvari, zvacu te kasnije.

Christopher: Ok, ocekujem tvoj poziv :O

Dulce: Volim te.!!

Christopher: Ja vise –poljubili su se-

Dulce: Videce nas. Idem sad jer ako ne ponovo cemo poceti sa poljupcima i izgubicu se. Volim te

Christopher: Losa si Maria –Dulce je krenula, okrenula se, namignula mu i otisla-

Dulce je zavrsila jako kasno sa svim stvarima koje je imala da uradi. Kasnije je otisla svojoj kuci, njeni roditelji i sestre su je jako zagrlili.

Zapitkivali su je o svima i ona im je rekla sta ce raditi svako od njih. Vecerali su svi zajedno i seli da razgovaraju. Dulcina sestra ju je pitala za poljubac koji joj je Christopher dao.

Dulce: Ali bio je to jedan beznacajan poljubac, bila je noc puna emocija i...i pustili smo da nas povede noc, ali to je sve. Smile

Blanca: Sigurno? Jer si izgledala veoma zadovoljno. Very Happy

Dulce: Smejala sam se od sramote mama, ne, zamisli poljubac ispred toliko ljudi, koja sramota Smile

Blanca: Dobro, Dul pomozi mi da raspremim sto –ustale su i otisle u kuhinju-

Dulce: Zelis nesto da me pitas, zar ne?

Blanca: Imas decka? :O

Dulce: Ne..zasto me to pitas?

Blanca: Pa..znas da su izasle slike Pabla i tebe, Gonzala i tebe takodje, i sad tvoj poljubac sa Chrisom. Samo sam zelela da znam da li imas decka, ja sam ti majka i volela bih da znam malo vise o svojoj cerci, to je sve.

Dulce: Ne, ovaj...sad trenutno nemam decka, provela sam mesec dana van, samo sam bila sa svojim kolegama iz grupe, ni sa kim vise, ovaj...nemam vremena mama Smile

Blanca: Samo se nadam da ces stici nevina do braka –Dulce je prebledela, ostala je bez vazduha-

Blanca je pocela da pere tanjire iza Dulcinih ledja. Dulce se malo istipkala po licu da bi povratila boju, takodje je duboko udahnula ali nista nije pomoglo ostala je bleda i jako nervozna.

Blanca: Dul

Dulce: D...da??

Blanca: Dodaj mi taj tanjir pored tebe, molim te

Dulce: Naaravno…-uzela je tanjir i toliko je bila zabrinuta da Blanca ne vidi kako je bleda da je ispustila tanjir slucajno-

Dulce: Izvini mama  Neutral 

Blanca: Nema veze kceri, ostavi, pocisticu :O

Blanca: Kceri, dobro si? Nekako si nervozna. :O

Dulce: Nervozna? ne, nee, ne. Samo...samo sam umorna, put je bio jako dug. Idem, vec je kasno.

Blanca: Cao kceri

Dulce se pozdravila sa svojim roditeljima i sestrama i otisla u stan koji joj je Christopher kupio. Tamo je raspakovala svoje stvari, istusirala se i legla u krevet. Samo sto nije zaspala i zazvonio joj je mobilni.

Dulce: Ko je?

Christopher: Nisi me zvala…:O

Dulce je sela na krevet: Bebe.!!, izvini ali zavrsila sam jako kasno i upravo sam dosla u stan, izvini

Christopher: Nije vazno bebe, sta ti je? cudno zvucis

Dulce: Pitali su me za poljubac i moja majka je bila jako nervozna…

Christopher: Ups…izvini

Dulce: Ne, bebe, ne brini. Mama me je pitala da li imam decka i ja sam joj rekla da nemam, i ona mi je rekla da jedino ocekuje da cu ostati nevina do braka. >.<

Christopher: >.<

Dulce: Cak mi je ispao tanjir, zamisli kako mi je bilo

Christopher: Covece, i sta si joj rekla?

Dulce: Nista, ostala sam kao moja mama "bela" (Blanca)

Christopher: Hahahaha Very Happy

Dulce: Ne, ne, ne, nemoj da se smejes Very Happy

Christopher: Izvini ali smesno mi je to za tvoju majku Smile

Dulce: Kako si ti duhovit

Christopher: Mnogo, zato me volis toliko Smile

Dulce: Dobro, sad idem na spavanje jer sam mrtva umorna, razgovaracemo sutra.

Christopher: Odmori se ljubavi Smile

Dulce: Volim te

Christopher: Obozavam te

Spustili su slusalicu i oboje zaspali sa velikim osmehom na usnama.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyNed Jun 29, 2014 3:53 pm

3 epizoda : Kraj marketinga

Christopher je malo dremao, nije mu se spavalo, obukao se i otisao. Otisao je u stan koji je kupio Dulce. Otvorio je vrata i ostavio kljuceve. Uzeo je jednu coca colu iz frizidera i poceo da je pije gledajuci grad kroz prozor.

Dulce se probudila zacuvsi buku u svom stanu. Ustala je i otisla u dnevnu…

Dulce: Ko si ti?  Shocked 

**: Ljubavi, sta ces ovde? :O

Dulce: Zaboga, uplasio si me budalo. –Christopher je ostavio pice na stolu i zagrlio je-

Christopher: Izvini sto sam te probudio ali nisam mogao da spavam i dosao sam ovde –poljubio je-

Dulce: Dobro, nebitno. Cekao si nekoga? :O

Christopher: Da, cekao sam jednu brinetu sa prelepim ocima, a ti?

Dulce: Ja sam spavala... :O sta si rekao? :O -Christopher je izvadio jednu sliku od Dulce kada je imala smedju kosu-

Christopher: Vidi kakva je lepota...Wink

Dulce: I otkud ti slika te devojke Very Happy

Christopher: Internet je veoma los hahaha Razz Very Happy

Dulce: Volim te...iako si me probudio Very Happy

Christopher: Volim te Wink

Poljubili su se nezno.

Christopher: Dobro, idem, ostavicu te da spavas.

Dulce: Ne…Sad Ostani sa mnom –napravila je bebecu facu-

Christopher: Dulce Maria, moras da ostanes nevina do braka Razz

Dulce: Very Happy Kako si duhovit Razz

Dulce: Ja sam rekla, gospodine duhoviti da ostanes da spavas sa mnom

Christopher: Ok, ali sta si mi rekla?…:O

Dulce: Nista, rekla sam ti da te volim puno –poljubila ga je- idemo na spavanje, sutra moram da ustanem jako rano

Christopher: Da narednice! Razz

Otisli su do kreveta drzeci se za ruke. Christopher ju je uzeo u narucje i stavio na krevet, onda je legao pored nje i ostali su zagrljeni. Ona mu je naslonila glavu na grudi grleci ga oko struka a on ju je milovao po kosi.

Malo po malo su tonuli u san, kada je Dulce zaspala Christopher ju je nezno pokrio sa nekoliko carsava da joj ne bi bilo hladno tokom noci, zatim je i on cvrsto zaspao.

Sledeceg jutra (Bozic), Dulce se probudila jako rano cuvsi alarm, iskljucila ga je pre nego sto se Christopher probudi. Istusirala se, doruckovala, napisala poruku Chrisu i otisla u Televisin studio zbog kastinga koji joj je ostao da uradi.

Christopher se probudio oko devet sati, osetivsi da je krevet prazan skroz se razbudio i trazio Dulce po celom stanu.

Christopher: Dul? ljubavi -gledao je po svim sobama. Kada je usao u kuhinju video je jednu poruku, napravio je sebi sok od narandze i procitao poruku-

“Bebe, kako si spavao? ja sam veoma dobro. Ostavila sam ti nekoliko tosta u mikrotalasnoj da ih spremis, bilo me je zao da te budim jer si prelep dok spavas. Pokusacu da te zovem kasnije da idemo negde zajedno.

Volim te bebe. Dulce Maria

Ps: Moja mama zeli da pozovem nekog na rucak, ako zelis mozes doci ti, vec znas da te moja mama bas voli. Zvacu te kasnije. Volim te"

Chris se istusirao, obukao i otisao kuci. Kada je Dulce zavrsila stvari u Televisinom studiu pozvala je Chrisa da idu na rucak kod njenih roditelja.

Anahi je bila kod svoje kuce sa svojim roditeljima. Bila je tuzna zbog RBD-a i zato sto je imala problem sa Rodrigom. Poncho ju je zvao pre nekoliko minuta da oj kaze da je sreo Rodriga i da je krenuo kod nje.

Nakon pola sata neko je pokucao na vrata. Any je otvorila i odvela Rodriga u dvoriste da bi mogli da razgovaraju u miru.

Anahi: O cemu si zeleo da razgovaras?

Rodrigo: O tome da te vise necu videti i da sam te izgubio.

Anahi: Uvek ti ostaje televizija, zar ne?

Rodrigo: Bila si u pravu Any, nikad te nisam zaboravio, zeleo sam da se odvojim da bih te zaboravio ali…tvoja usta, tvoj osmeh, tvoje oci. Nemoguce je zaboraviti te.

Anahi: Rodri, ja tebe isto mnogo volim ali sumnjao si u mene i mislio si da sam ja sa Ponchom…zaboga, mi smo kao brat i sestra

Rodrigo: Znam Any. Ali tvoje kolege Dulce i Christopher kazu isto i zavrsili su zajedno, zato sam se naljutio videvsi vas dvoje na videu "Este Corazon". Oprosti mi.

Anahi: Sad

Rodrigo: Zelis da se udas za mene? –Any su oci zasijale-

Anahi: Da, pristajem da se udam za tebe –Poljubili su se i njeni roditelji su posmatrali kako se njihova cerka ponovo smeje-

Dulce je otisla svojoj kuci da se presvuce pre nego sto dodje Christopher. Svi su pripremali hranu za Bozic.

Kada je Christopher dosao kod Dulce, doneo je poklone i sushi za Dulce i njenu porodicu koji su mnogo voleli i flasu sampanjca.

Blanca: Chris!! –zagrlila ga je-

Christopher: Zdravo Blanca, kako je?

Blanca: Veoma dobro, udji

Christopher: Doneo sam nesto –dao joj je sushi i flasu-

Blanca: Mnogo ti hvala Christopher, nisi trebao da se mucis

Christopher je usao u kucu: Nije mi mucenje. Gde je Dulce?

Blanca: Dulce je u svojoj sobi, sredjuje se, sad ce sici.

Dulce je obukla tirkiznu haljinu sa V izrazom. Uvijala je kosu i sminkala se. Christopher je sedeo za stolom izmedju Dulcinih sestara. Kada je Dulce sisla nije mogla da se ne nasmeje videvsi svog bebea tako lepog. Imao je crne pantalone, belu kosulju i sako koji je skinuo.

Christopher je ustao i poljubio je jako blizu usana.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyPon Jun 30, 2014 12:01 am

4 epizoda : Kraj marketinga

Seli su da rucaju veoma opusteno i razgovarajuci o veoma zanimljivim stvarima. Dulcine sestre su posmatrale Chrisa dok jede, odusevljavao ih je Christopher. Chris i Dulce su se sve vreme gledali i smejali.

Kada su zavrsili sa prvim tanjirima, Christopher i Dulce su pokupili tanjire iskoristivsi priliku da se ljbe. Kada su zavrsili druge tanjire Blanca je pocela da sumnja zasto se toliko zadrzavaju i otisla da im pomogne. Kada su zavrsili sa ruckom, Blanca i Dulce su pokupile preostale tanjire dok su sestre od Dulce balavile za Christopherom.

Blanca: Lep je Christopher, zar ne? :O

Dulce: Chris je uvek bio jako lep Iznecemo vise desert? Razz :O

Blanca: Da, idemo

Otisle su ponovo do trpezarije, jedna od Dulcinih sestara je otisla do kupatila. Dulce je to iskoristila i sela pored Chrisa. Oboje su se nasmejali i zasijale su im oci. Na srecu, njeni roditelji i njene sestre su bili zaokupljeni. Dezert je prosao izmedju poljubaca, Chris i Dul su se drzali za ruke ispod stola. Kada su zavrsili dezert, Dulce je pokupila tanjire sa svojom majkom i sestrama.

Blanca: Dul, ljubavi. Juce sam ti nesto rekla i postala si jako nervozna  –ostavila je tanjire u sudoperu-

Dulcina sestra: Idem da donesem jos tanjira

Dulce: I prestani vise da balavis :O -njena sestra je otisla, Christopher je ustao i pokupio nekoliko tanjira-

Dulce: Sta je bilo mama, vise se ni ne secam :O

Blanca: Juce sam ti rekla da se nadam da ces ostati nevina do braka...-Christopher je dosao u kuhinju i cuo Blancu-

Christopher sa tanjirima u ruci: Izvinite...mislim da sam vas prekinuo :/

Blanca: Chris, ne brini.

Dulce: Mama…sta hoces da ti kazem –bila je nervozna i Christopher je to primetio. Bio je iza Blankinih ledja ostavljajuci tanjire u sudoperu i praveci face Dulce da se opusti i nasmeje-

Blanca: Nevina si kceri? –Christopher je poceo da kaslje i Blanca ga je pogledala-

Blanca: Dobro si? –udarala ga je polako po ledjima da bi prestao da “kaslje”-

Dulce je zamalo umrla od smeha: Mama, zaboga, kakvo je to pitanje, sta si pila? :O Razz -Christopher je nastavio da kaslje-

Christopher: Blanca, zaboga. Te sramota je pricati o tim stvarima kad imas posetu

Blanca: Ja pitam jer kako ti izmisljaju toliko momaka, da li je Pancho, Pablo, Billy…

Christopher: Poncho je Very Happy -Dulce i Christopher nisu mogli da vise zadrze smeh-

Dulce: Kad sam mogla da imam odnose kad sam upravo stigla iz Spanije –Pogledala je Christophera i nasmejala se -Uostalom mama…samo sam zivela sa ovih pet ludaka ove cetiri godine, cak ni decka nemam Razz :O

Blanca: Nadam se kceri. Tebi je bolje Christopher?

Christopher: Da...savrseno

Blanca: Chris, nadam se da je cuvas i da si je cuvao

Christopher: Cuvao sam je kao da mi je...

Blanca: ti je?...

Christopher: Kao da mi je...sestra. Blankita nista se ne brini, cuvacu je da joj se nijedan mangup ne priblizi i ucini da izgubi –nasmejao se- nevinost, budi smirena Razz :O

Blanca: Aj Chris, da sam dvadeset godina mladja….

Dulce: Mama!

Blanca: Sta kceri, Chris je jako dobar decko, steta sto niste vise zajedno, jer je jako dobra prilika, da sam ja....-Dulce ju je prekinula-

Dulce: Mama! –Christopher se smejao, pukao je, nije vise mogao da zadrzi smeh-

Christopher: Hvala Blanca Smile

Blanca: Dobro, ostavicu vas da razgovarate. Christopher, ti si jako dobar decko, molim te, cuvaj je

Dulce: Mama dostaaa!

Blanca: Dobro, dobro, idem  –izasla je iz kuhinje-

Christopher je prasnuo u smeh, nije mogao da prestane da se smeje. Dulce videvsi ga nije mogla da se ne nasmeje.

Christopher: Kako je duhovita tvoja mama, stvarno Very Happy

Dulce: Dobro, dosta, takva je luda moja mama, sta cu joj. Ali prestani vise da se smejes zaboga Razz

Christopher je prestao da se smeje i postao jako ozbiljan. Dulce se uplasila videvsi njegovu facu.

Dulce: Bebe, plasis me, sta ti je?  Shocked 

Christopher: Tvojoj mami sam zapao za oko? :O

Dulce: Da hahahaha Very Happy

Christopher: Pa zao mi je sto cu da slomim srce tvojoj mami, ali ne svidjaju mi se zene koje imaju tako prelepe cerke kao sto si ti -zagrlio ju je oko struka i poljubio. Dulce je stavila ruke oko njegovog vrata dok su se ljubili-

Dulce: Poludeo si bebe?

Christopher: Da...ali za tobom -ponovo je poljubio-

Dulce: Ako udju moji roditelji gotovi smo –Christopher joj je ukrao poljubac i razdvojio se-

Christopher: Onda ti necu dati poklon koji sam ti doneo –krenuo je da izadje iz kuhinje ali Dulce ga je uhvatila za kosulju-

Dulce: Gde si krenuo ti maleni...3:)

Christopher: Kod tvojih roditelja, jer smo gotovi ako nas vide Razz

Dulce: To nije vazno. Rekla sam ti nekad da te volim, da si ljubav mog zivota, moje sunce, moja inspiracija, moj mesec, moja energija, moj vitamin, moj...-Christopher ju je prekinuo-

Christopher: Stvarno zelis svoj poklon?

Dulce: Da! Sta mislis zasto sam ti se ulizivala

Christopher: Zato sto me volis...Wink

Dulce: Uhvatio si me. Kako si pogodio?

Christopher: Ljubavi, moram da ti kazem nesto veoma jako.

Dulce: Bebe, reci mi sta se desava, plasis me –Seli su na stolice-

Christopher: Pedro me je izgrdio sto sam te poljubio na koncertu i platio sve kanale na Televisi da ne pustaju nista vezano za poljubac u Madridu Sad -Dulce ga je pomilovala po bradi-

Dulce: Zasto? Sta se desilo?

Christopher: Ne znam, ali posle poljupca Pedro me je izgrdio. Zato sam se u pesmama nakon te udaljavao od tebe kad si mi se priblizila. Nije bilo jer sam se ohladio u trenutku, bilo je zbog toga…

Dulce: Covece, nista ne razumem Pedra, on mi je trazio da radim "marketing" sa Gonzalom, a sad mu nije bitno sto "izlazim" sa Pablom, da bih prikrila nase. U poslednje vreme je jako cudan. Juce i danas kada smo radili kasting uvek me je stavljao pored Pabla i uvek mi je nalazio neku temu da razgovaram sa njim dok neke kamere to snimaju i danas su mi uradili jedan intervju gde su me pitali da li sam zaljubljena...

Christopher: I sta si ti rekla?

Dulce: Da sam upravo stigla sa cetiri godine "nomadskog" zivota i da sam otvorena za sve. Ali ono sto sam videla bilo je drugacije.

Christopher: Sta si videla?

Dulce: Rekli su da izlazim sa Pablom, ali da jos uvek to nisam potvrdila i jos neke gluposti koje nikada nisu izasle iz mojih usta, ako udjes na vondy forum videces kakve...

Christopher: Uzmi svoj poklon…-Otisao je po svoju jaknu i dao joj uvijen poklon-

Dulce je uzela i pogledala ga: Ljut si bebe? –Christopher ju je pomilovao po licu-

Christopher: Ne, ljubavi, ti nisi kriva. Razgovaracu sa Pedrom, da vidim u cemu je stvar. Ali ti se ne brini, stvarno -nasmejao se- Otvori ga da vidim da li ti se svidja

Dulce je otvorila poklon. Bio je cd od “Ella baiola Sola” potpisan od dve pevacice.

Dulce: Ljubavi...kako si ga nasao kad je van trzista? Smile

Christopher: Pa saznao sam da volis muziku ovih devojaka i kada smo bili u Madridu, pobegao sam na par sati i pronasao ih, dale su mi cd i potpisale ga sa posebnom posvetom za tebe.

Dulce: Volim te –Uhvatila ga je za okovratnik kosulje i poljubila ga-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyPon Jun 30, 2014 1:36 pm

5 epizoda : Kraj marketinga

Otisli su zagrljeni do trpezarije i seli na sofu ispred njenih roditelja. Jedna od Dulcinih sestara je sela pored Christophera.

Dulce: Vidite sta mi je poklonio Chris –pogledala ga je i pokazala im-

Blanca: To je onaj cd koji si toliko zelela ali ga nisi pronasla?

Dulce: Da, potpisan je od njih –uhvatila je Chrisa za ruku-

Blanca: Chris mnogo ti hvala, Dulce obozava pesme od te grupe, hvala sto si ga nabavio. Kako si ga nasao?

Christopher: Stvarno nije nista, u Madridu sam se odvojio na par sati i pronasao ih, stvarno nije nista. To je moj poklon od deda mraza Razz

Dulce: Razz

Otac od Dulce: Mnogo ti hvala Christopher.

Blanca: Sad imas jedan poklon manje od deda mraza Razz

Christopher: Zao mi je Dul hahaha -Dulce je stavila ruku na Christopheru nogu-

Christopher: Dobro, ja bih trebao da krenem. Hvala na rucku.

Dulce: Ispraticu te -svi su ustali-

Dulce je otisla po Chrisovu jaknu. Christopher se pozdravljao sa njenim roditeljima i sestrama. Dulce se vracala i videla kako njene sestre balave za njenim deckom. Christopher je dao po jedan poljubac i po jedan zagrljaj svakoj od Dulcinih sestara.

Christopher: Hvala na svemu, cao –Chris i Dulce su krenuli ka izlazu i Dulce je zatvorila vrata kad su izasli-

Dulce: Dobro si se proveo?

Christopher: Mnogo, najbolje sam se proveo na kraju kada smo seli zajedno Smile -Christopher je oblacio jaknu-

Dulce: Hvala ti na poklonu i nemoj da se svadjas sa Pedrom, molim te.

Christopher: Dul, necu se svadjati sa Pedrom, samo hocu da razgovaram sa njim da vidim o cemu se radi, ne brini –uhvatio ju je za lice i ona ga je zagrlila-

Dulce: Volim te, mnogo...Smile

Christopher: I ja tebe volim. Ali necu da te vidim smorenu, okej?

Dulce se nasmejala: U redu, vise necu, obecavam ti Smile –Christopher ju je poljubio u celo-

Christopher: Pricacemo kasnije

Christopher je usao u auto i otisao da kupi poklone za Dulce i njenu porodicu.
Dulce i njena porodica su otisli na porodicnu veceru kod svojih rodjaka. Christopher je proveo vece sa svojom porodicom, zvao je sve svoje kolege iz RBD-a da im pozeli srecan Bozic.

Sledeceg jutra Christopher je ostavio sve poklone za Dul i njenu porodicu u gepeku i otisao u Televisin studio da razgovara sa Pedrom.
Christopher je stigao u Pedrovu kancelariju i pokucao na vrata. Imalo je sastanak sa Pablom i Dulce.

Christopher je otvorio vrata: Moze li se? Neutral –Video je Dulce i Pabla-

Pedro: Christopher, naravno, odmah cu, sacekaj me ispred

Christopher: Ok Neutral –zatvorio je vrata i cekao-

Pola sata kasnije su izasli Dulce i Pablo i Christopher je usao. Dulce je bilo cudno videvsi da je Chris nije pozdravio.

Dulce: Pablo, ja cu sacekati da Chris zavrsi razgovor sa Pedrom jer zelim da razgovaram sa Pedrom nasamo, okej? Neutral

Pablo: Kako zelis, vidimo se –poljubio ju je u obraz i otisao-

*U kancelariji*

Pedro: Sedi, o cemu si zeleo da razgovaras?

Christopher: O cemu si razgovarao sa Pablitom i mojom devojkom? Neutral

Pedro: Christopher, to su privatne stvari i nemam zasto da ti ih govorim, ako si samo zeleo to da me pitas gubis vreme Neutral

Christopher: Ok, onda, zasto si me izgrdio kad sam poljubio Dulce na koncertu?, zasto se ni na jednom kanalu ne prikazuje nas poljubac, samo od Pabla i Dulce?

Pedro: Zato sto mozda ne daju toliku vrednost poljupcu. a za Dulce i Pabla ne znam..

Christopher: Koliko kanala je potplatila Televisa, Pedro Neutral

Pedro: Christopher dosta vise!  :@ –Dulce je cula vikanje iznutra ali nije se usudjivala da udje-

Pedro: To je veoma ozbiljna optuzba! :@

Christopher: Onda mi odgovori Pedro. Zasto Dulce mora da radi glupi marketing sa Pablom, ako joj je par u seriji Gonzalo? Zelis da ga proslavis? Zelis da ga napravis najpopularnijim glumcem u Meksiku tako sto ce izlaziti sa mojom devojkom? :@  -Dulce je usla-

Dulce: Zaboga, cuje se vikanje napolju, sta se desava?

Christopher: Nista, ne desava se nista. Ja sam zavrsio sa ovim gospodinom. Nadam se da ce ti ici veoma dobro sa programima i da ce tvoja serija oboriti sve rekorde gledanosti gospodine Damian :@ -Christopher je krenuo da izadje-

Pedro: Christopher sacekaj! Neutral

Christopher: Sta sad hoces? :@

Pedro: Dul, mozes da nas ostavis same, molim te? Neutral

Dulce: Naravno, ali smiri se, okej?

Pedro: Hvala Neutral

Dulce je pomilovala Christophera po ruci da ga smiri i izasla iz kancelarije. Christopher je udahnuo duboko

Pedro: Uradio sam ti nesto lose Christopher, da se ponasas ovako? Neutral

Christopher: Cenis sve moje napore koje sam ulozio u RBD? Neutral

Pedro: Kakvo je to pitanje. Naravno da cenim sve sto si uradio za RBD. Zasto to pitas?

Christopher: Stvarno? Koliko pesama sam ja pevao na albumima, koliko sam ih pevao na albumu  “Empezar desde cero”? Zaboga, na tom disku sam pevao samo jednu pesmu i to samo zato jer sam je ja napisao. Toliko me cenis. Koliko ih je pevao Poncho? Koliko ih je pevao Chris? Koliko May? Koliko Dul? Koliko Any? Neutral

Pedro: To je nesto drugo Christopher…

Christopher: Ne Pedro. I May si davao istu vrednost u grupi ali sta se dogodilo. Uzeli su je za “Cuidado Con El Angel” i onda je bila isto toliko vazna kao i ostali, zato na albumima posle tog peva vise pesama, ili gresim? Neutral

Christopher: Ja sam ti zahvalan od srca…sto si mi ukazao poverenje tako sto si mi omogucio da budem deo RBD-a i ti znas da si mi kao drugi otac koji je bio tu u dobru i u zlu. Ali mene nikad nisi cenio kao pevaca, zato te nisam zagrlio u Madridu, zato ne zelim da ucestvujem u tvojoj noveli  “Verano”, zato…Neutral Sad

Pedro: Christopher…

Christopher: Potrazio si posao svima osim meni, znao si da ce se RBD zavrsiti i svima si dao posao, svima si dao vrednost da mogu da osvoje ceo svet, ali ja...sta si uradio za mene? Neutral

Pedro: Nisam pronasao nista sto bi ti odgovaralo, to je u pitanju

Christopher: Nikad nisi odobravao moju vezu sa Dul. –Dul cuvsi svoje ime naslonila je uvo na vrata da bi bolje cula-

Pedro: Sta zelis da kazes?

Christopher: Znao si da jos od kad je pocela serija "Rebelde" bio sam lud za Dulce, ti si bio prvi kome sam to rekao. A sta si ti uradio, iskoristio si njenu vezu sa Memom, otvorio si Dulce oci da se vrati Ponchu. I sad kada je sa mnom radis i nemoguce samo da napravis traceve koji spajaju Dulce i Gonzala ili Dulce i Pabla :@

Pedro: To nema nikakve veze Chris

Christopher: Naravno da ima. Znas li kako je izlaziti sa svojom devojkom a da ne mozes da je uhvatis za ruku, znas li kako je kad ne mozes da poljubis svoju devojku i kazes svima sta osecas prema njoj zato sto ljudi misle da ona i Pablo izlaze, znas li koliko to boli Pedro? ja mislim da ne znas :@ Neutral Sad -Dulce je sve cula-

Christopher: Sad je Pablo i moram da trpim to zato sto je volim i to je njen posao, ali ako nastavimo zajedno, sta ce biti kasnije? Da ti kazem nesto Pedro, Dulce ima vise talenta od svih ostalih koji rade ovde sa njom i njoj nije potreban nikakav marketing da njena novela bude gledana, zato sto samim tim sto ona glumi u njoj vec ima zagarantovani uspeh. Ako sad zelis da proslavis neke ovde, samo nastavi da spajas Dulce sa svim tvojim zezdicama, nadam se da ce ti ici super zato sto je Dulce zena, a ne predmet koji ces navijati po svojoj volji, samo cu ti to reci. Neutral :@

Pedro: Dulce je jedna inteligentna osoba i zna da izabere, i ona se slozila sa tim sto sam joj rekao, ne izvodi zakljucke o stvarima kakve nisu. I zao mi je sto ti i Dulce ne mozete da budete kao svaki normalan par ali to nije moj problem Neutral

Christopher: Pusti...

Pedro: Ne Christopher, to nije moj problem. Vis ste znali da ako budete zajedno unutar RBD-a, bice tako, da ste liseni normalnog ljubavnog zivota.

Christopher: Jeste tvoja krivica! Tvoja je krivica jer da si kupio kanale kao sto si sad, ja bih mogao da setam sa svojom devojkom drzeci se za ruke i da joj pokazem koliko je volim bez straha da ce se prekinuti neki ugovor zvezda, ona i ja mozemo da budemo zajedno samo kada prestane da radi ili kada ne mora da ostane sa glupim Pablom. Vidjamo se tajno, cak ni njeni roditelji ne znaju. Ali to tebe uopste ne zanima :@  Mad  Evil or Very Mad  Exclamation 

Christopher: Ne znam ni zasto sam dolazio da razgovaram sa tobom kad ces nastaviti da radis sta ti je volja –otisao je zalupivsi vratima-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyČet Jul 03, 2014 5:28 pm

6 epizoda : Kraj marketinga

Kada je izasao, Christopher je pronasao Dulce kako sedi na stolici ispred kancelarije pored vrata. Christopher je samo pogledao, nije rekao nista i otvorio vrata kancelarije ponovo.

Christopher: Nadam se da ces biti musko i nas razgovor nece nastetiti Dulce  –Zalupio je vratima i seo pored Dulce-

Dulce: Mislim da si preterao sa Pedrom Sad -Christopher je udahnuo duboko i stavio ruku na njenu nogu. Dulce je prvo pogledala u Chrisovu ruku, zatim je pogledala u njega. On je zatvorio oci i pregrizao jezik. Ustao je i otisao.-

Dulce je videla da se Chris naljutio. Pratila ga je, nije zelela da ga izgubi zbog jedne glupe rasprave.  Christopher je otisao do parkinga gde je pronasao Pabla sa jos nekoliko ljudi iz ekipe.

Pablo: Chris,-Christopher je zastao. Pablo mu se priblizio i stavio mu ruku na rame- znas li da li je Dulce zavrsila razgovor sa Pedrom?

Christopher mu je sklonio ruku sa ramena: Da, zavrsila je razgovor

Christopher je otisao prema svom autu. Nakon nekoliko minuta Dulce je izasla trceci na parking za Christopherom. Kada ju je Pablo video, zaustavio je.

Dulce: Pablo nemam vremena, molim te, pusti me –otisla je trceci trazeci Chrisa-

Christopher je otvorio vrata automobila, stavio jaknu na zadnje sediste i usao u auto. Dulce je stala ispred auta i zatim usla i sela na suvozacko sediste.

Christopher: Dulce, sta radis ovde

Dulce: Ne gubim te –zatvorila je vrata auta-

Christopher je ugasio auto: Dul, nisam na tebe ljut.

Dulce: Onda..zasto si otisao ljut?

Christopher: Zato sto mi je dosta!

Dulce: Misu dosta…-pomilovala ga je po licu-

Christopher: Dosta mi je ljubavi. Dosta mi je skrivanja toga da sam sa tobom. Voleo bih da setam kroz ceo Meksiko drzeci te za ruku i da svi znaju da te volim.

Dulce: I ja bih to volela ali ne moze se. I ja bih volela da izadjemo bez straha da ce nas neko slikati i da cemo morati da dajemo objasnjenja.

Christopher: Mrzim sve ovo, voleo bih da sam jedan obican decko.

Dulce: I ja bih volela da sam obicna devojka ponekad, ali zahvaljujuci svemu ovome upoznala sam svoje prave prijatelje i tebe. I ne bih ovo menjala nizasta.

Christopher: Deda Mraz je bio kod mene. Ostavio je poklone za tvoju porodicu i tebe.

Dulce: Sta?

Christopher: Otvori gepek i vidi…-Christopher joj se nasmejao-

Dulce: Ljut si na mene misu? –napravila je bebecu facu-

Christopher: Ne, ti si nesto najbolje sto mi se dogodilo u zivotu bebe -poljubio je-. Ali zelis svoje poklone ili ne Razz Wink

Dulce: Naravno, ali gde su?

Christopher: U gepeku ali nemoj da ih otvaras dok ne stignes kuci, okej? :O

Dulce je izasla iz auta i otisla do gepeka. Christopher je i dalje sedeo u autu veoma ljut na Pedra i na svoj zivot. Dulce je znala da je Christopher ljut i da, koliko je tvrdoglav, ostace takav jos neko vreme. Dulce se priblizila prozoru vozaca.

Dulce: Sta mogu da uradim da te prodje ljutnja? Sad

Christopher ju je pogledao: Reci mi da me volis…-Dulce je otvorila vrata, sela mu u krilo i pomilovala ga po licu-

Dulce: Volim te, najvaznije si sto mi se dogodilo u zivotu i ne znam sta bih bez tebe Smile

Christopher: To sto sam se posvadjao sa Pedrom je nesto sto me najvise boli –uhvatio je Dul za ruke- Pedro mi je bio kao drugi otac. Bio je moj idol i razocarao me.

Dulce: Dosta bebe, nemoj da si tuzan, Bozic je, uostalom imam nesto da ti kazem

Christopher: Reci

Dulce: Sacekaj, hajde da izadjemo jer izgledam jos niza nego sto jesam

Christopher: Very Happy  Sreca sto te imam pored sebe –predali su se poljupcu zaboravljajuci na sve-

Izasli su iz auta i drzeci se za ruke otisli do gepeka, Christopher joj je dao kese i otpratio je do njenog auta pomazuci joj da stavi kese u auto.

Christopher: Moram da idem, dosao sam samo da bih razgovarao sa…

Dulce: Ok, ne brini. Ali zelim nesto da ti kazem Razz Wink

Christopher: Reci bebe Wink

Dulce: Danas imam slikanje obucena kao bokserka Very Happy

Christopher: Gola gore? 3:) -Dulce ga je lupila-

Dulce: Neeeee Very Happy

Christopher ju je uhvatio oko struka: Kako ce onda biti obucena moja ardilla? Smile

Dulce: Imacu jedan jako, jako kratak sorc i crnu majicu na brtele Wink

Christopher: Zasto me provociras tako Maria? Wink 3:)

Dulce: Kupicu ti casopis kad izadje Razz

Christopher: Nemoj da poziras previse seksi jer ce te sve te zivotinje pojesti ocima i necu moci svima da razbijem facu, okej? Razz -Dulce ga je poljubila-

Dulce: Obecavam ti –Spojili su ruke-

Christopher: Dobro, idem, pazi sta si obecala Razz

Dulce: Da te zovem kad stignem kuci i dam roditeljima poklone?

Christopher: Molim te i hvala –namignuo joj je i otisao prema svom autu-

Dulce je otisla u Pedrovu kancelariju da joj kaze u koliko ima slikanje. Slikanje je bilo veoma zabavno, slikala se najvise moguce seksi i tako prekrsila obecanje dato Chrisu. Svaki put kada se presvukla, oblacila je sve vise seksi odecu i smejala se setivsi se Chrisa.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyČet Jul 03, 2014 6:33 pm

7 epizoda : Kraj marketinga

Sledeceg jutra Christopher se probudio cuvsi telefon. Bio je jako depresivan zbog svadje sa covekom koga je smatrao svojim drugim ocem. Chris je pogledao ko je i ostavio je da zvoni.

*_____*

Blanca: Kceri, zoves Chrisa?

Dulce: Da mama, ali mi se ne javlja.

Blanca: Nastavi da pokusavas i ako se vrati pozovi ga na dorucak da mu se zahvalimo na poklonima.

Dulce: Da, mama ali prvo treba da se javi. Idem u svoju sobu da nastavim da pokusavam.

Blanca: Vazi ali nemoj dugo jer je dorucak jos malo gotov. -Dulce se popela u svoju sobu i nastavila da ga zove-

Dulce: Misu...javi se…-pocela je da gricka nokte-

*______*

Christopher se istusirao, kada je zavrsio video je da mobilni jos uvek zvoni. Chris je sisao na dorucak ignorisuci telefon.

Dulce se predala i sisla da doruckuje. Nakon toga se istusirala i otisla kod Chrisa da vidi sta se desava. Christopher je otisao kod Guillerma (Roptus) da bi saradjivao sa njim da mu sto pre izadje album. Na srecu Guillermo i on su bili jako dobri prijatelji.
Dulce je nakon sredjivanja stigla u Chrisovu kucu ali nazalost tamo je bila samo njegova majka, Aleksandra.

Alexandra: Dul duso, kako mu je drago sto te vidim posle toliko vremena, kako si? -zagrlile su se-

Dulce: Veoma dobro, hvala a ti?

Alexandra: Veoma dobro, ali udji –usle su unutra i sele na klupu u dvoristu-

Dulce: Dosla sam da vidim Chrisa, ne javlja mi se na telefon, tu je?

Alexandra: Ne, otisao je kod Guillerma, ali mogu da te pitam nesto?

Dulce je vec mogla da zamisli koje je pitanje: Naravno, reci mi sta je bilo

Alexandra: Chris je juce dosao veoma depresivan kuci, znas li sta mu se desava? Neutral :/

Dulce: Bio je veoma depresivan? Neutral

Alexandra: Da, kao i jutros, jako brzo je doruckovao i otisao. Znas li sta mu je? Neutral

Dulce: Da Aleksandra. Juce se jako posvadjao sa Pedrom. Stvarno nikad nije bio tako razocaran u nekog.

Alexandra: Sa Pedrom? o.O

Dulce: Aha, sa Pedrom Damianom, znas ko je to, zar ne?

Alexandra: Da, vas menadzer

Dulce: Da.

Alexandra: I zasto su se posvadjali? Chris je uvek bio zadovoljan njime i uvek je govorio sve najbolje o njemu –Dulce je sela pored Aleksandre-

Dulce: Ok, reci cu ti, ali ovo samo ti znas, mogu da ti verujem da neces reci nikome?

Alexandra: Naravno, reci mi Dul.

Christopher je zavrsavao potpisivanje ugovora. Guillermo je doneo svoj laptop.

Guillermo: Uradicemo odlican posao, video si slike od Dul sa jucerasnjeg slikanja?

Christopher: Ne, nisam ih video. Da, rekla nam je u Madridu da ce imati slikanje ali nisam imao priliku da vidim slike.

Guillermo: Pa pokazacu ti ih, kakvi su srecnici bili Ponchito, Memo i onaj Pablo. Vidi ja Dul postujem jako ali trebas biti bas hladnokrvan da ne osetis nista prema njoj.

Christopher: Daj, prestani da balavis, pokvarices kompijuter balavce :O

Guillermo: Very Happy -Guillermo je usao na njen forum (forum od Dulce) i pokazao mu slike-

Christopher je balavio vise nego Guillermo, bila je prelepa, bila je njegov razlog za zivot. Sad se pokajao jer joj nije odgovarao na pozive, svaka slika koju mu je pokazivao Guillermo bila je sve lepsa, njen profil, njena kosa, njene oci, njen osmeh, bila je prava boginja od zene. Kada mu je Cuillermo pokazao sve slike presao je na njene gifove tokom slikanja. Christopher je pogledao Guillerma ispod oka, oci su mu bile sirom otvorene, Christopher ga je lupio i to ne bas iz sale u glavu.

Christopher: Dostaaa, prestani da balavis balavce. Postuj je kao moju sestru

Guillermo: Izvini, ali ne mozes poreci da je…

Christopher je ustao sa sofe gde su sedeli obojica: Idem pre nego sto napravim neku glupost. Bicemo u kontaktu i zatvori tu stranicu razboleces se –Christopher videvsi da Guillermo i dalje gleda stranicu, zatvorio mu je i otisao-

Alexandra: Kako mi je drago sto ste ponovo zajedno!!!!

Dulce: Ah, ali…znala si da smo bili zajedno i ranije?

Alexandra: Dobro, on nije imao izbora, morao mi je reci. Jednog dana pre 3 godine, kada ste se vratili iz Brazila, dosao je kuci veoma zadovoljan, veoma nasmejan, dosao je zaljubljen. Mene je nerviralo jer uvek kada dodje sa neke turneje on bude veoma umoran i lose raspolozen. Tako da sam ga pitala i navaljivala na njega dok mi nije rekao da izlazi sa nekim.

Dulce: I kako si znala da sam ja Smile -neko se naslonio na okvir od vrata-

**: Ona mi je rekla..”Any izgleda veoma zaljubljeno, zar ne?”.”danas su rekli da je May veoma zaljubljena u Guida”,”Dulce se vratila Ponchu, zar ne? Vidim ih jako srecne i zaljubljene”

Dulce: Wink

Alexandra: Tacno, izazivala sma ovu veliku bebu. Videla sam njegov izraz lica kada sam rekla ovo za tebe i Poncha. Izmisljala sam ili se prisecala stvari kada si ti bila sa Ponchitom Razz

Christopher: Very Happy

Dulce: Very Happy Smile

Alexandra: Dobro, ostavicu vas same i stvarno mi je drago videti vas tako srecne zajedno, i volim tu strast koju ne mozete da kontrolisete ni na koncertima Very Happy

Chris i Dul: Hvala Smile -Aleksandra je otisla. Christopher je seo pored Dulce i poljubio je u ruku-

Dulce: Zasto mi se nisi javljao? Zabrinula sam se

Christopher: Izvini Dul, ali…bio mi je iskljucen zvuk i nisam cuo. Izvini –Dulce mu se priblizila i pomilovala ga po licu dok su se gledali-

Dulce: tvoja mama mi je rekla da si bio jako depresivan, to je zbog svadje sa Pedrom? Sad

Christopher: Da, celu noc sam razmisljao o tome. Ali ti nisi kriva i ne treba to da utice na tebe, gledala si "La Oreja"?

Dulce: Ne, sta se desilo? dobro…mislim, sta su izmislili sad?

Christopher: Budalastinu da Mai ide iz novele “Cuidado Con El Angel” Very Happy

Dulce: Ludi su, ali…brines me misu. Ne volim da te gledam takvog. Sad

Christopher ju je poljubio i uhvatio je za lice sa mnogo neznosti: Ne brini, stvarno sam dobro, samo me boli jer je Pedro bio kao moj drugi otac. Ali obecavam ti da necu vise biti tuzan zbog toga, okej?

Dulce: Ok. Jutros sam te zvala da te pozovem na dorucak jer su moji hteli da ti zahvale na poklonima, mnogo su im se svideli.

Christopher: Moram lepo da se slazem sa tastom i tastom Razz -Dulce ga je lupila i zagrlili su se-

Christopher: Ali moram da te izgrdim Neutral

Dulce: Zasto mene, sta sam uradila?

Christopher: Zar ti nisam rekao da ne provociras mnogo za vreme slikanja Neutral

Dulce: Vec si video slike Razz Smile

Christopher: Najlepsa si bokserka koja postoji na svetu -uhvatio je za bradu-

Dulce: Sminka cini cuda Smile

Christopher: Ne, ko je ruzan, ruzan je, sminka samo pokriva neke nedostatke ako ih neko ima. A ti ljubavi...ti si savrsena sa, a bez sminke malo vise, i hteo sam da tucem Guillerma zbog tebe. Razz

Dulce: Zasto? Very Happy

Christopher: Jer mi je on pokazao slike i nije skidao oci sa njih. Zatvorio sam mu laptop da ga ne bih udario.

Dulce: Ljubomoran si Wink

Christopher uhvatio ju je za lice i spojili su svoja cela ubrzano disuci: Nemas pojma koliko Wink

Poljubili su se nezno, njihove usne su se spojile u jedno. Ona je stavila svoje ruke oko njegovog vrata a on oko njenog struka. Zagrlili su se i ona je prislonila svoje lice na Chrisove grudi. Milovao ju je po kosi dok ga je ona uhvatila oko struka priblizavajuci ga vise sebi.

Odjednom je Christophera jako zabolela glava. Brzo se odvojio od Dulce i uhvatio za glavu pokusavajuci da ublazi taj nepodnosljivi bol.

Dulce ga je pomazila po ledjima posmatrajuci ga zabrinuto: Ljubavi, sta ti se desava, sta ti je? :/

Christopher je nastavio da se drzi za glavu: Strasno me boli glava, kao da mi zabadaju igle u lobanju.-sporo je disao, vid mu je bio zamagljen-

Dulce: Ljubavi, Aleksandra!. Sacekaj, odvescu te u bolnicu, Aleksandra!

Christopher je prestao da se drzi za glavu da ne bi brinuo Dul: Ne, bolje sam, proslo me je.-Aleksandra je dotrcala cuvsi uzvike od Dul-

Alexandra: Sta se dogodilo? o.O

Dulce: Stvarno si dobro? –stavila mu je ruku na celo da vidi je l' ima temperaturu-

Christopher ju je uhvatio za ruku: Da ljubavi, ne brini, proslo je, samo me je malo bolelo

Alexandra: Sine sta ti je?

Dulce: Bolela ga je glava ali proslo mu je. Ja mislim da je najbolje da odemo kod doktora da te pregleda.

Christopher: Ne, stvarno me je proslo, samo me je malo bolelo. Smirite se moje omiljene zene Razz -Christophera je i dalje bolela glava-

Alexandra: ako te ponovo zaboli, Dul i ja cemo te odvesti kod doktorke makar i na silu

Dulce: Doktorke? :O

Christopher: Da...ne brini, ima oko 40 godina, nije moj tip. Razz Neutral

Dulce i Aleksandra su pocele da se smeju. Dulce je otisla kuci kod svojih roditelja. Otisla je veoma zabrinuta zbog Chrisove glavobolje, nikad ga nije videla takvog, primecivalo se na njegovom licu da ga je bol ubijao iznutra. Christopher je legao jako rano, rekao je svojoj majci da je umoran. Ti bolovi u poslednje vreme nisu bili samo danas, na poslednjim koncertima Christopher je bio jako udaljen od svih i zbog tih bolova u glavi.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyNed Jul 06, 2014 11:19 pm

8 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je zavrsila veceru sa nekoliko prijatelja i otisla kuci. U taksiju na putu do njene kuce zvala je Christophera da ga pita kako je. Christopherov mobilni je bio iskljucen jer je vec legao zbog nepodnosljivih bolova u glavi.

Taxista: Vi ste iz one grupe sto se skoro raspala, zar ne?

Dulce: Da, RBD

Taxista: Tacno, steta sto ste se razisli, moja cerka obozava vasu muziku. Ona kaze da je Rebelde i Mondy ili Ponty, tako nesto kaze. Razz

Dulce: Vondy

Taxista: To Vondy. Sta je to?

Dulce: Vondy su oni kojima se svidja par koji cinimo Christopher i ja u Rebelde

Taxista: Hahahaha, kako smesno ime –Dulce je sve vreme drzala telefon-

Taxista: taj vas kolega, Christopher

Dulce: Da, Christopher

Taxista: on i vi ste se bas poljubili na zadnjem koncertu hahaha

Dulce: Da…bilo je mnogo emocija te noci ali on i ja smo prijatelji, nista vise Very Happy

Taxista: Sad se ljubav zove biti prijatelji. Ta mladost Very Happy -Stigli su do Dulcine kuce-

Taxista: Stigli smo, ovu voznju kuca casti, mnogo srece vam zelim u vasem poslu i sa vasim prijateljem -Dulce je izasla iz auta-

Dulce: Mnogo vam hvala gospodine –zatvorila je vrata taksija i otisla-

Dulce: Toliko smo ocigledni? :O

Dulce je pozdravila svoje roditelje, svoje sestre Blanku i Klaudiju i otisla u svoju sobu da legne. Kada je vec obukla pidzamu i spremala se da skine sminku, pozvala je Chrisa jos jednom ali nije joj se javio jer je bio iskljucen.

*______*

Alexandra: Halo?

**: Aleksandra, ja sam, Dul, kako si?

Alexandra: Zdravo Dul, odlicno, sta si htela?

Dulce: Htela sam da te pitam za Chrisa, ponovo ga je bolela glava?. Zovem ga na mobilni stalno ali mi se ne javlja.

Alexandra: Legao je, rekao je da je umoran i otisao da spava, ja mislim da ga nije vise bolela glava

Dulce: Brinu me ti bolovi, mislis da mu se prvi put ovo desava?

Alexandra: Ne duso. Kad ste bili u Madridu nazvao me je da pita kako smo i odjednom je zacutao i rekao mi je da ga nepodnosljivo boli glava, i ja sam se zabrinula.

Dulce: Moramo da ga nateramo da poseti doktorku, pre svega da bi bile mirnije.

Alexandra: U pravu si, sutra cu ga terati da ide kod doktorke. Nego, reci mi duso, kako ti ide nova novela?

Dulce: Pa veoma dobro, hvala. Jos uvek nismo ozbiljno nista snimali, rade kastinge i jos se upoznajemo. Danas smo vecerali svi zajedno i super smo se proveli.

Alexandra: A onaj decko, Pablo, mislim da se tako zove. Sta je sa njim?

Dulce: Pa stvarno nista, danas ga skoro nisam ni videla. Od kad sam imala onaj problem sa Chrisom zbog njega bolje da drzim rastojanje izmedju nas dvoje, ne zelim da imam jos problema sa tvojim sinom

Alexandra: Ja kao majka mogu da ti kazem da moj sin nije ljubomoran, sumnjicav jeste ali nije ljubomoran. U svakom slucaju ti si jedna veoma mlada i lepa devojka, iako se zabavljas sa mojim sinom imas pravo da izlazis sa svojim drugovima i drugaricama i da se ekstra provodis kao sto vi mladi kazete.

Dulce: Znam i mnogo vam hvala –Klaudija, Dulcina sestra je usla u njenu sobu-

Dulce: Dobro Aleksandra ostavljam te, idem na spavanje. Ako Chrisu ponovo bude lose, zovi me i zvacemo doktorku, okej?

Alexandra: Ok, hvala ti na svemu Dulce, odmori se -Prekinule su-

*__*

Claudia: Sta se desava Christianu?

Dulce: Christopher je, pollo je na godisnjem odmoru Razz -Klaudija je sela na krevet pored Dulce-

Claudia: Sta je Chrisu?

Dulce: Kakva je to zabrinutost? :O

Claudia: Izvini niska. Sta se desava sa Christopherom?

Dulce: Pa danas kad sam otisla kod njega da razgovaramo, zabolela ga je jako glava i jako sam se zabrinula, uostalom, brine me i to sto mi je njegova majka rekla da ovo nije prvi put i da mu se u Madridu desilo isto. Ja mislim da je to zbog toga sto je nosio naocare za sunce i bio tako rastrojen.

Claudia: Moguce, bili ste kod doktora?

Dulce: Doktorke. I ne, nismo bili. Ako ga ponovo zaboli odvucicemo ga za usi.

Claudi: Ooohohoho…Doktorka?

Dulce: Da, doktorka, sta je bilo?

Claudia: Dul draga sestrice, malecka moja. Christopher je jedan veoma lep decko a doktori te skidaju da bi te pregledali.

Dulce: Ima cetrdeset godina Klau.

Claudia: Onda super, ostavicu te da se odmoris.

Dulce: Hvala ti, laku noc Klau

Claudia: Laku noc sestrice –zatvorila je vrata-

Dulce je ugasila mobilni i legla u krevet upadajuci u dubok san. Sledeceg jutra Christopher se probudio jako rano. Njegov sat je pokazivao 7:45. Christopher je ustao iz kreveta, bolovi od ranije su dosli sa jacim intenzitetom. Christopher je mogao da oseti kako mu se muti vid i kako mu se vrti u glavi, boleo ga je svaki milimetar lobanje, Christopher je pritisnuo glavu rukama da bi smanjio bol. Christopher je stavio ruku na celo i mogao da oseti kako gori, imao je oko 40ºC. Chris je legao na krevet gledajuci u plafon i drzeci se za glavu, pritiskajuci se da bi ublazio bol. Svaki put ga je bolelo sve jace. Oko pola 9 smanjio se bol, Christopher je to iskoristio da se istusira hladnom vodom da se bol ne bi vratio i da se obuce.

Dulce se probudila i otisla da se tusira, imala je zakazano kod doktora jer joj je kasnilo oko desetak dana i to ju je dosta zabrinulo, toliko da nije nikome rekla. Dulce je stigla u bolnicu i pitala nadlezne gde je njen doktor.

Sestra: Doktor Gutierrez je penzionisan. Sada je tu doktorka Ana Ramirez, imate zakazano?

Dulce: Da, imam zakzano u 9:15, ordinacija je na istom mestu, zar ne?

Sestra: Da, na cetvrtom spratu. Danas je dan RBD-a

Dulce: Zasto? –Sestra joj je puzila papir da joj da autogram-

Sestra: Zato sto je oko devet bio vas kolega iz grupe Christopher

Dulce: Stvarno? –Dulce se zabrinula- Znate li da li je izgledao lose?

Sestra: Oh ne, bio je prelep, koja sreca sto je i dalje sam.

Dulce joj je pruzila papir sa autogramom i nasmejala se usiljeno: Hvala –Otisla je ka liftu-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyPon Jul 07, 2014 12:32 pm

9 epizoda : Kraj marketinga

Christopoher je izasao iz ordinacije i krenuo je da uradi sve potrebne analize koje ce mu biti gotove do sutra. Chris je podigao pogled i video Dulce kako ide neprestano gledajuci u telefon, Chris se sakrio u ordinaciji koja je bila otvorena i koja je bila povezana vratima za drugu ordinaciju prema kojoj se kretala Dulce.

Dulce je ugasila mobilni i usla u ordinaciju doktorke Ane.

Dulce: Dobar dan

D Ana: Dobar dan, recite sta vam je?

Dulce: Pa kasni mi desetak dana. Juce me je jako boleo stomak, pa ne znam da li je ono sto mislim -Christopher je to cuo i lice mu se ozarilo. Dul je cekala njegovo dete. U tom trenutku je bio najsrecniji covek na svetu. Christopher je pazljivo izasao iz ordinacije i otisao.-

D Ana: Jela si ovih dana lose, hocu reci, nisi jela redovno, jela si brzu hranu

Dulce: Pa, da, stvarno da. Pocela sam sa snimanjem nove novele i zurila sam i sve to i lose sam jela.

D Ana: Pa to je Dulce. U svakom slucaju uradicemo ti neke testove da bi bili sigurni. -Izvadila je test za trudnocu- Ovo je 90% sigurno, idi u wc i kad budes spremna izadji, vazi?

Dulce uzimajuci test: Ok

Nakon nekoliko minuta je izasla sa testom.

D Ana: Nisi trudna, ne brini. Dacu ti tablete za stomak i to je sve

Dulce: Ok mnogo vam hvala doktorka -Doktorka joj je dala recept i Dulce je otisla-

Dul je kupila lekove i otisla u Televisin studio da nastavi sa poslom. Tamo je srela Pabla i igrali su se dok nisu dosli do vrata. Dul i Pablo su posli zagrljeni, Pablo je poljubio Dul u obraz i otisli su zagrljeni do mesta gde trebaju da snimaju.

Christopher je uradio analize: Vid, sluh, i analize krvi i urina.
Nakon analiza otisao je svojoj kuci i ponovo su poceli bolovi, ovog puta su bili tako jaki kao sto ih je imao ujutru. Kada je stigao kuci pozdravio se sa majkom i otisao u svoju sobu da spava.

Njegova majka je bila jako zabrinuta, popela se u njegovu sobu i pronasla ga kako sedi na krevetu sa ledjima okrenutim prema vratima i rukama na glavi.

Alexandra: Sine, jesi li dobro? –Christopher je sklonio ruke i brzo ustao-

Christopher: Da mama. Treba ti nesto?

Alexandra: Jos uvek imas bolove, zar ne?

Christopher: Ne, ne. Samo sam razmisljao o nekim stvarima, uostalom, vec sam bio kod doktora.

Alexandra: Nadam se da je tako, sinoc je zvala Dulce ali ti si spavao. Bila je jako zabrinuta, trebao bi da je nazoves, zar ne mislis?

Christopher: Druzi se sa svojim prijateljem Pablom, ne verujem da je toliko zabrinuta- Christopher je okrenuo majci ledja i pogledao kroz prozor-

Alexandra: Christopher Uckerman

Christopher: Sta sam sad uradio?

Alexandra: Od kad si tako ljubomoran i egoistican, nema prava da ima prijatelje i da se lepo provodi?

Christopher: Nije to mama. Nemam poverenja u tog Pabla, poljubio ju je jednom i raskinuli smo i dok ne bude sa njom nece stati. Pre je bilo mnogo lakse, sa grupom smo mogli uvek da budemo zajedno jer je sve bilo "marketing" ali sad, svako ima svoje stvari, ona svoju novelu a ja -sapnuo je tiho- ja svoje analize

Alexandra: Ne mumlaj i ne budi egoista sine. -otvorila je vrata da izadje- I zovi svoju devojku! –zatvorila je vrata-

Dulce je zavrsila snimanje kao i intervjue vezane za tu temu i otisla kuci. Kada je stigla otisla je da se tusira i pozvala Christophera ali kao po obicaju, mobilni mu je bio iskljucen.

U nastavku:

- Moze biti opasno, to je jedna veoma ozbiljna bolest

- Predstavljam ti svog decka _____ on me ne napusta u losim trenucima

- Umrecu, zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyPon Jul 07, 2014 7:08 pm

10 epizoda : Kraj marketinga

Christopher je lezao sa mokrom krpom na glavi, imao je visoku temperaturu ali nije zeleo da kaze svojoj majci da je ne bi brinuo. Dulce ga je zvala sve vreme, on se prisetio reci svoje majke, njegovo srce mu je vikalo da joj se javi da bi mogao da cuje svoj najveci poklon, njen glas, ali njegova glava ga je hladila i naredjivala mu da se ne javlja. Christopher je po prvi put u zivotu poslusao svoje srce.

Christopher: Halo?

Dulce: Ljubavi, konacno si se javio, kako si?

Christopher: Super, ti? Neutral

Dulce: Uradila sam nesto lose? :/

Christopher: Ima nesto sto trebas da mi kazes? –Christopher se prisetio Dulcine trudnoce-

Dulce: Pa da, ocigledno, zato te zovem misu. Danas su me ponovo pitali da li imam nesto sa Pablom, stvarno me vise umaraju, zasto me ne pitaju kako ide sa novelom

Christopher: samo to?

Dulce: Pa da, dobro…takodje sam bila kod doktora zbog nekog pegleda, ali nista ozbiljno –Christopher se uspravio, imati dete sa njim nije nista ozbiljno? bila je to njegova beba ili od Pabla?-

Christopher: Kakvog pregleda?

Dulce: Ovo mi izgleda kao ispitivanje. Ljut si?

Christopher: Danas sam bio u Televisinom studiu da bih te iznenadio ali…ja sam se iznenadio, znas?

Dulce: Zasto, sta si video ljubavi?

Christopher: Dvoje zaljubljenih kako se grle i smeju mi se, igraju se i drze se za ruke, ljubeci se.

Dulce: Ako to kazes zbog Pabla…–Dul je podigla ton-

Christopher: Da, da. Kazem zbog Pabla, zato sto mi se krv sledi kad ti se priblizi. Ali to se tebi svidja, ne?

Dulce: Znas sta, ti si jedan kreten, pokajala sam se sto sam insistirala da mi se javis na telefon.

Christopher je ispustio telefon jer su mu se bolovi vratili. Bili su to bolovi koji su ucinili da mu se cela soba vrti i muti mu se vid, njegove oci su se malo po malo punile crnim tackicama, usta su mu se susila, imao je konstantnu visoku temperaturu, osecao je da ce mu glava puci iznutra, njegovo celo je gorelo kao i ostatak tela.

Dulce: Cao Christopher –poklopila je-

Christopher: Dul, pomozi mi, molim te, op…oprosti mi… –.Imao je isprekidano disanje, pritisnuo je glavu. Njegov vid je bio potpuno crn, imao je prosirene zenice-

Christopher je pao udarajuci glavom o pod. Aleksandra je cuvsi udarac dotrcala do sobe jako zabrinuta. Kada je usla videla je najgoru sliku u svom zivotu.
Christopher je bio bez svesti, Aleksandra je brzo pozvala njegovog oca dok je vadila Chrisu jezik da se ne bi ugusio.
Chrisov otac je pozvao hitnu sluzbu. Kada su stigli pokusali su da ga reanimiraju nekoliko puta. Njegovi roditelji su bili van sobe jer je doktorima trebao prostor za rad.
Masirali su mu grudi da bi ga povratili, kada su to uspeli, ponovo je poceo da se trese jer je goreo od temperature. Christopheru je izlazila pena i krv na usta. Doktori su ga stabilizovali i odveli ga brzo u bolnicu.
Christopherovi roditelji su zamolili svu ekipu da budu diskretni jer je poslednje sto zele da se novinari okupe oko bolnice. Njegovi roditelji su bili jako nervozni i zabrinuti, njegova majka je plakala od nemoci.

Nakon pet sati iscekivanja izasla je doktorka sa par sestara. Chrisovi roditelji su ustali i brzo im se priblizili.

Alexandra: Kako je moj sin doktorka? :'(

Chrisov otac: Molim vas, ne lazite nas Sad

D Ana: Vas sin boluje od jedne ozbiljne bolesti. To je jedna jako opasna bolest.

Alexandra: Sta mu je, molim vas, recite nam vise :'(

D Ana: Christopher pati od “Celebralne malarije”. Dosta ljudi koji su je imali su se izlacili ali necu vas lagati, ima vise ljudi koje je ova bolest kostala zivota. Christopehr je jedan veoma zdrav i jak mladic, on ce to prebroditi.

Alexandra: Molim vas...spasite mog sina...preklinjem vas :'(

Chrisov otac: Ne moze da pije nesto, neki lek?

D Ana: Sad trenutno ne. U jako kriticnom je stanju, jos uvek nije dosao do svesti i ima epilepticke napade. Preporucujem vam da odete kuci i da se odmorite, ovde ne mozete nista da uradite.

Alexandra: Ne, duso, ja zelim da sotanem, molim te

Chrisov otac: Ali Alex ovde ne mozemo nista da ucinimo. Idemo kuci i smiri se malo, okej? Obecavam ti da cemo sutra jako jako rano doci

D Ana: To je najbolje sto mozete da uradite, mozda cete sutra moci da ga vidite i nije preporucljivo da ga zabrinjavate, moglo bi da mu bude gore. Radimo sve sto je u nasoj moci -Otisle su-

Chrisov otac: Idemo ljubavi, moras da se odmoris i smiris -Christopherova majka je i dalje plakala od nemoci i besa sto ostavlja sina i ne moze da ga vidi-

Sledeceg jutra Christopherova majka je klecala pored kreveta svog sina placuci. Nije mogla da prestane sa plakanjem celu noc. Chrisov otac je prolazio pored i video je. Priblizio se i zagrlio je, oboje nisu mogli da zadrze suze.

Chrisov otac: Prebrodice on ovo, on je jak decko, ne brini –nije mogao da sakrije suze-

Otisli su u bolnicu i cekali u sali za posete zagrljeni da bi dali jedan drugom snagu. Njegovi roditelji nisu nikome rekli za ovo jer su mislili da ako ljudi vide da njegove kolege iz RBD-a tu ulaze, svi novinari ce biti pred vratima, jedino su zvali Chrisove rodjake koji su bili u Meksiku i Pedra Damiana.

Doktorka je otisla na dorucak i srela Chrisove roditelje koji su bili u kafeteriji. Sela je pored Chrisove majke koja je bila lose.

D Ana: Kako ste?

Chrisov otac: Jako lose. Kako je proveo noc moj sin?

D Ana: Ponovo je imao epilepticne napade, dali smo mu nekoliko tableta da bi zastitili glavu i pokusali da sprecimo te napade, to je jedino sto smemo da mu damo.

Alexandra: Ne mozemo da udjemo da ga vidimo, zar ne?

D Ana: Mislim da ne. Direktor bolnice ce se pobrinuti da niko ne sazna da je vas sin ovde, da ne bi bilo novinara ili bilo cega slicnog, vazi?

Alexandra sa isprekidanim glasom: Hva...hvala –doktorka je otisla-

Chrisov otac: Zasto ne zovemo Chrisovu devojku? Sigurno je zabrinuta.

Alexandra: U pravu si, idem da zovem Dulce. Idi ti u kapelu, kasnije cu i ja doci. -Chrisov otac ju je uhvatio za ruku i poljubio u celo-

Aleksandra pozvala Dulcin broj preko Christopherovog telefona. Dulce je bila na snimanju, videvsi broj, nije se javila. Ona je zelela ali njen ponos i njen karakter ju je sprecio. Christopher i Dul su bili osobe sa veoma jakim karakterom i nervirali su jedan drugog isto koliko su se i privlacili. Aleksandra je ostavila Dulce poruku. Dulce je zavrsila sa snimanjem i sa kastingom i krenula je kuci kada se sudarila sa Pedrom.

Dulce: Izvini Pedro Sad

Pedro: Nema veze, razumem tvoje stanje

Dulce: Sta? :O

Pedro: Nije te zvala Chrisova majka?

Dulce: Zasto bi me zvala Chrisova majka? Desilo se nesto pollitu?

Pedro: Ne. Ne mislim na njega, mislim na Christophera –Dulcine oci su se sirom otvorile, njeno srce je prestalo da kuca na nekoliko trenutaka. Dulce je uhvatila Pedra za okovratnik kosulje-

Dulce: Sta se dogodilo Christopheru?!

Pedro: Ne znam bas dobro jer je Aleksandra bila unistena i nije mi rekla detalje, ali je nesto veoma ozbiljno.

Dulce: Nemoguce, kad se to dogodilo, zaboga Sad

Pedro: Sinoc, Aleksandra mi je rekla da je cula buku oko 11 uvece

Dulce: Molim te, odvedi me u bolnicu kod njega, preklinjem te :'(

Pedro: Naravno, krenuo sam tamo, ali smiri se. Chrisovi roditelji ne zele da bilo ko sazna da bi izbegli novinare, obecavas da neces reci nista i da ces biti oprezna?

Dulce: Dobro Pedro ali molim te vodi me vise kod Aleksandre –Pedro i Dulce su otisli u bolnicu sto su brze mogli-

Kada su stigli odmah su otisli u kapelu, znali su da ce Aleksandra biti tamo. Kada je Dulce videla Aleksandru bacila joj se u zagrljaj.

Aleksandra i Dulce su se jako zagrlile dajuci jedna drugoj snagu. Pedro je pruzio ruku Christopherovom ocu. Njih cetvoro su se molili da se Christopher oporavi.

Otisli su u salu za cekanje da bi sacekali doktorku kako bi saznali nove vesti o Christopheru. Nakon pola sata, nekoliko doktora je dotrcalo i svi su usli u jednu sobu. Aleksandra i Dulce su zatvorile oci i molile se da to nije Christopherova soba.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyPon Jul 07, 2014 8:46 pm

11 epizoda : Kraj marketinga

Doktorka je izasla cetiri sata kasnije i jedina koja je bila u sali za cekanje bila je Dulce. Aleksandra, Pedro i Christopherovo otac su bili u kafeteriji.

D Ana: Christopherova porodica? Neutral

Dulce: Ja sam. Njegovi roditelji su u kafeteriji, sad ce doci, kako je Chris?

D Ana: Reci cemo da je stabilan. Dosla sam da vas obavestim da mozete da udjete da ga vidite ali jedan po jedan. Zabranjen je ulazak ali ucinicu vam, ali samo po tri, cetiri minuta jedna osoba, razumete?

Dulce: Hvala doktorka, idem da obavestim njegove roditelje

D Ana: Ne, udjite vi prvi, njegova soba je na kraju hodnika. Ja cu obavestiti njegove roditelje –Doktorka je otisla-

Dulce je brzo otisla do vrata gde se nalazio Chris. Kada je stigla uhvatila se za kvaku. Plasila se i da zamisli u kakvom stanju je Chris.
Dulce je konacno usla, sestre koje su podesavale aparate su otisle i ostavile je sa njim.

Christopher je imao zavoj na glavi. Bio je prikljucen za aparat preko koga je disao, bio je na infuziji i imao je neke kablove prikljucene za srce koji mere otkucaje.
Dulce se priblizila sa suzama u ocima, bolelo je da ga vidi takvog, u tom trenutku je osetila kako njeno srce sporije kuca videvsi ga takvog.

Dulce ga je pomilovala po licu nezno: Bebe…oprosti mi, oprosti sto sam ti spustila slusalicu -Dulce je plakala od nemoci, osetila se krivom, da mu nije spustila slusalicu mozda ne bi bio ovakav-

Dulce: Zelim…,zelim da znas da se nisam pokajala…sto sam insistirala da mi se javis…oprosti mi sto nisam vise bila sa tobom…molim te…oprosti mi :'( –Dulce je uzela Chrisovu ruku i stavila je na svoje lice da bi ga osetila blizu- Volim te…oprosti mi :'( -Dulce ga je jako uhvatila za ruku placuci sto ga vidi takvog-

Dulce je uzela jednu stolicu i sela jako blizu kreveta, drzeci Chrisa za ruku dok ga je drugom rukom milovala po kosi. Chrisova majka je usla i stavila ruke na Dulcina ramena. Dulce nije mogla da prestane da place-

Alexandra: Mnogo me boli da vidim svog malenog ovakvog :'(

Dulce: Ja sam kriva, da ja nisam, da ja nisam vikala i nisam spustila slusalicu…mozda, mozda sad ne bi bio ovakav. :'(

Aleksandra je uzela drugu stolicu i sela pored Dulce i pored kreveta: Dulce ti si jedino kriva za osmeh mog sina kada te vidi i prica o tebi. To nije nicija krivica, ne unistavaj se sa tim.

Dulce: Ne zelim da ga izgubim…:'( -Aleksandra ju je pomilovala po ledjima-

Alexandra: Bice bolje da izadjemo Sad

Dulce: Da…:'( Sad -Aleksandra je ustala i otisla. Nije mogla da bude tamo i da gleda svog sina takvog-

Dulce je ustala, vratila pazljivo stolicu, nagnula se nad njim da bi mu bolje videla lice i pomazila ga: Ne znam da li me cujes…ali zelim da znas da ako me ostavis i umres, ja cu umreti sa tobom... Volim te Chris, molim te bori se da prebrodis ovo...obecavam ti da cu biti ovde kad se probudis ali...ali preklinjem te da se boris da bi mogli da budemo zajedno... :'(

Dulce ga je nezno poljubila u obraz i naslonila glavu na Chrisove grudi: Volim te…

Dulce je izasla iz sobe unistena, sa natecenim ocima i sa izgubljenim pogledom. U bolnici su bili Chrisovi roditelji, Pedro i Pablo.

Pablo: Kako je Chris, Dulce? –Dulce ga je skroz iskulirala i sela pored Christopherove mame-

Pedro mu se priblizio: Nemas sta da trazis ovde Pablo, bolje idi.

Pablo: Ali ja zelim da budem sa Dulce, njoj je potrebna podrska

Pedro: Ovde ima podrsku svih. Prestani da mislis na sebe i misli na ostale, hoces? :@ -Konacno je Pedro pokazao Pablu gde mu je mesto. Pablo je pogledao u Dulce i otisao.-

Dulce je imala pogled izgubljen u pod, razmisljala je o svemu sto se desilo, prisecala se Christopherovog osmeha, njegovih ociju. Chrisova majka je zagrlila Dulce, osetila je da nije bilo dobro sto je pozvala.

Alexandra: Mozda bi bilo bolje da nisi saznala Dulce, vidi kakva si Sad

Dulce je reagovala i obrisala obraze: Ne Aleksandra samo me jako boli videti ga prikljucenog na sve ove masine :'( Sad

Pedro: Aleksandra, ja moram da idem, obavestavaj me o svemu, okej?

Alexandra: Ne brini Pedro, hvala ti na svemu, hvala ti sto si ovde uprkos svadji koju si imao sa mojim sinom Sad

Pedro: On je bio u pravu za sve sto je rekoa, ne brinite. Dulce da te odvezem kuci?

Dulce: Ne. Zelim da ostanem ovde sa Christopherom.

Pedro: U redu, rekao sam vec, sta god da se desi sa Christopherom obavestite me.

Chrisov otac: Ne brinite Pedro, zvacemo vas, hvala -Pedro se rukovao sa Chrisovim ocem i poljubio Dulce i Aleksandru-

Alexandra: Dul, bilo bi bolje da ides kuci. Dosla si ovde sa posla i vec si dugo ovde, moras da se odmoris.

Dulce: Aleksandra stvarno nisam umorna, uostalom zelim da ostanem ovde sa Chrisom ako mu se nesto desi.

Alexandra: Chris je u dobrim rukama a ti ces se razboleti ako se ne odmoris. Zamisli Chris se probudi a ti si bolesna, kako ces ga videti onda? Razz -Aleksandra je izmamila Dulce osmeh-

Dulce: Ok, ali me obavestite o svemu ako mu se poboljsa ili pogorsa, molim vas

Chrisov otac: Ne brini, obavesticemo te, sta vise odvescu te kuci da ne bi morala da uzimas taksi.

Dulce: Hvala –pozdravila se sa Aleksandrom i otisla sa Chrisovim ocem-

Ceo put je bio tih. Dulce je u glavi imala Chrisovu sliku a Christoperov otac je takodje razmisljao o svom sinu. Auto kojim ju je vozio je bio Christopherov, to je Dulce bolelo jos vise, prisecala se svakog puta kada ju je Christopher vozio i povredjivala se jos vise.

Chrisov otac: Dul, stigli smo

Dulce: Hvala vam sto ste me dovezli Sad

Chrisov otac: Nema na cemu, mi cemo te obavestavati o svemu

Dulce: Hvala vam Sad –izasla je iz auta i otisla-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyUto Jul 08, 2014 1:04 pm

12 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je usla u kucu i otisla u svoju sobu kao izgubljena dusa. Njena majka je ostala sa recima u ustima. Njena sestra Blanka je bila sa njenom majkom i pokazala joj rukom da ide da razgovara sa njom.
Blanka se popela do sobe i pokucala na vrata.

S Blanca: Dul, mogu da udjem?

Dulce: Osoba koju trazite je iskljucena ili nema baterije, molimo vas ostavite vasu poruku nakon signala piiiii -Dulce je sedela na krevetu gledajuci u prozor-

S Blanca: Ok, uci cu svejedno. -Otvorila je vrata i sela pored Dul-

S Blanca: Sta ti je? Zasto si takva? –pomilovala je po ledjima da bi Dulce progovorila -Posvadjala si se sa Chrisom?

Dulce: Kamo srece da je samo svadja Sad

S Blanca: Ostavio te? o.O

Dulce: Ne!-uspravila se i sela na krevet sa prekrstenim nogama-

S Blanca: Sta se onda desilo sa Chrisom?

Dulce: Juce kada sam razgovarala sa njim, raspravljali smo se i vikala sam i prestao je da prica.

S Blanca: Kako je prestao da prica?

Dulce: Da. Ja sam spustila slusalicu i u tom trenutku….onesvestio se :'( Sad

S Blanca: Oh Boze, kako je?

Dulce: Prikljucen za aparate preko kojih dise, bez svesti, ima temperaturu i sa oziljkom na glavi :'( -Blanka ju je zagrlila i Dulce se privila uz nju-

S Blanca: Zasto nam nisi rekla Dul, isli bi sa tobom, jadan Chris Sad

Dulce: Bila sam tamo sa njegovim roditeljima, Pablom i Pedrom. Sad

S Blanca: Zaboga, sta je trazio Pablo tamo? on zabada nos svuda, uopste mi se ne svidja :@ Rekao ti je nesto?

Dulce: I da mi je rekao nisam ga cula, bila sam kod Chrisa kad je dosao i stvarno…-uzdahnula je- nisam imala volje ni za sta kada sam izasla iz sobe

Dulce: Ali…Zasto niko ne gotivi Pabla? Sad -Dulce je gledala svoj prekrivac dok je vrtela prstenje koje su imali ona i Chris-

S Blanca: Kako zasto? zaboga Dul, primecuje se da zeli da udje u svet slavnih i nema nista bolje od zabavljanja sa jednom od bivsih clanica RBD-a, zaboga otvori oci. Grli te kad je Televisin studio pun novinara, ljubi te u glavu kada snimas pozdrave da bi ga svi tvoji fanovi videli, uostalom priblizi ti se svaki put kada si srecna sa Chrisom, previse je ocigledno.

Dulce: Nisam primetila to…Sad -Dulce pogledala je svoje ruke, na srednjem prstu je imala svoj i Chrisov prsten. Setila se noci kada su se posvadjali u Sloveniji i kada joj je dao svoj prsten-

*Flash Back*

Christopher se paro en seco y se acerco donde estaba Dulce.

Christopher: Uzmi, ne zelim da imam nista sto me podseca na tebe –pruzio joj je ruku sa svojim prstenom-

Dulce: Savrseno, tako necu deliti nista sa tobom -Uzela je prsten i ostavila svoju ruku preko njegove-

Christopher je reagovao, izvukao svoju ruku iz njene i otisao

*Kraj Flash Back-a*

S Blanca: To moras da uradis, okej?

Dulce je reagovala: A?...naravno, ovaj, poslusacu te, ne brini Sad - ponovo je pogledala u desnu ruku gde je bio Chrisov prsten-

S Blanca: Jos uvek mislis na Christophera, zar ne?

Dulce: Nemas pojma kako sam se osecala videvsi ga tamo...kako lezi na krevetu, prikljucen za gomilu aparata, sa oziljkom na celu. Svet mi se okrenuo Blanka. Jedino sto sam zelela u tom trenutku bilo je to da legnem pored njega i da se ne probudim dok se on ne probudi Sad -Nije mogla da zaustavi suze koje su klizile niz njene obraze i kvasile ruku njene sestre koja ju je zagrlila-

S Blanca: Zelis da idemo veceras da ga vidimo?

Dulce je obrisala obraze: Ici ces sa mnom? Sad

S Blanca: Naravno, Christopher je moj najdrazi zet, uostalom lep je. Uostalom…tebe cini srecnom samo kada izgovori tvoje ime i ako tebe cini srecnom ja ga volim kao da mi je brat

Dulce: Hvala. Molim te, nemoj nista da kazes mami. Chrisovi roditelji ne zele saznaju novinari jer nisu raspolozeni da razgovaraju sa njima i ne zele da bilo ko sazna.

S Blanca: Ne brini, niko nece saznati, obecavam ti -Dulce i njena sestra Blanka su se zagrlile

Malo kasnije Blanka je otisla. Dulce je ostala nekoliko minuta igrajuci se Chrisovim prstenom u rukama. Taj prsten joj je vracao kako dobra tako i losa secanja. Dulce je stavila prsten na prst i uzela svoj kompijuter, uzela CD koji joj je Christopher poklonio i gledala slike koje su slikali pollo, Ponchito i Christopher.

D Ana: Nema puls. Gubimo ga, brzo povecajte na 300

Sestra: Doktorka, ne mozemo vise nista da uradimo, otisao nam je

D Ana: Povecaj na 300! To je naredjneje! :@

D Ana: 1…2…3 Sad! Ponovo! 1…2…3 Sad!, povecaj na 350.

Sestra 2: Da nastavim sa masazom srca?

D Ana: Da, Gutierrez povecaj na 360

Medicinski brat Gutiierrez: Evo

D Ana: 1..2…Sad! –

D Ana: Reaguj zaboga, 1..2..3 sad!

Pi,Pi,Pi,Pi,Pi.-svi su se nasmejali i obradovali-

D Ana: Bravo decko, bravo. Dajte mu kiseonik i skinite ga sa infuzije, skinite polako da ga ne boli. Obavestavajte me svemu.

Sestra: Da pocnemo sa lecenjem malarije?

Sestra 2: Dosta kasnimo sa pocetkom i mozemo ga izgubiti doktorka
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyUto Jul 08, 2014 1:57 pm

13 epizoda : Kraj marketinga

M.B Gutierrez: Mozemo da vidimo kako reaguje i onda da nastavimo sa terapijom

D Ana: To smo uradili

Dulce je iskljcila svoj kompijuter unistena videvsi Christophera nasmejanog na svakoj fotografiji, punog zivota. Njen um joj je u svakom trenutku pokazivao njegovu sliku u krevetu svaki put kada je videla njegovu sliku sa tim osmehom koji ju je vodio do neba.

Ustala je i potrazila neke stvari u svom ormaru i kasnije je usla u svoj auto i otisla u bolnicu. Chrisovi roditelji nisu bili tamo. Dulce je potrazila doktorku da bi zatrazila dozvolu da ga vidi.

Dulce: Doktorka, dobro je sto vas vidim. Kako je Chris? Sad

D Ana: Pre nekoliko sati smo ga skoro izgubili. Imao je napad i skoro smo ga izgubili.

Dulce je postala nervozna: Kako je sad? :'(

D Ana: Skinuli smo ga sa infuzije ali je na sedativima zbog bilo kog bola koji moze da iskrsne

Dulce: Sta cekate da bi ga stavili na terapiju? Cekate da umre da bi poceli sa lecenjem ili sta :'(

D Ana: Ne Dulce, ako se tablete ne uzimaju na vreme mogu da uniste organizam i moze da mu bude gore nego sto je sad Neutral

Dulce: Mogu...da ga vidim? Kunem vam se da cu samo na minut, molim vas :'( Sad

D Ana: Ne znam, vec sam dosta rizikovala sto sam vas pustila ranije…-Dulce ju je prekinula-

Dulce: Molim vas..... Sad

D Ana: U redu. Maksimalno 10 minuta, razumete?

Dulce: Hvala, hvala -otisla je-

Dulce je pokucala pre nego sto je usla, i sestre su izasle. Dulce je sela pored Chrisa i uhvatila ga za ruku.

Dulce: Zdravo bebe…-pomazila ga je po licu- Donela sam ti poklon. Dobro…nisam ga kupila ali to je nesto sto imam jos od seste godine Sad -Dulce ga je poljubila u ruku i uhvatila za lice-

Dulce: To je narukvica za srecu, meni je donela mnogo srece i nadam se da ce i tebi -Dulce je izvadila narukvicu, poljubila je i stavila Chrisu u ruku- Sad :'(

Dulce: Dajem ti je jer je za mene to jako vredna stvar i zelim da je ti imas, uostalom nije zenska i mozes je zadrzati ako ti se svidja -nasmejala se i pomazila ga po glavi- Secas se Slovenije bebe? tamo smo imali jednu od nasih najvecih svadja hahaha -nasmejala se i poljubila Chrisovu ruku- Ti si bio toliko ljut da si mi dao nesto sto mi je unistilo dusu, znas li sta je to? Smile Sad

Dulce je pustila Chrisovu ruku i skinula njegov prsten: “Maleni i Maria”, to je jedan dobar nacin da se sakrije sta smo mi ali znas da su vondys jako pametne i shvatile su da nosimo isto prstenje Very Happy –uhvatila ga je za ruku i stavila mu njegov prsten- Kamo srece da ti ovo sto osecamo oboje pomogne da se oporavis, jer ne znam sta bih bez tebe Chris, moj zivot ne vredi bez tebe bebe. Sad :'(

Dulce: Tvoji fanovi pitaju za tebe na forumu…zele…zele da te vide kako mrdas guzom kao sto samo ti…samo ti znas, nisi potreban samo njima bebe, tvoji roditelji i ja…:'( -Dulce je naslonila svoju glavu na Chrisov stomak dok je drzala njegovu ruku. Nije mogla da ne zaplace.

Jedna njena suza je pala na njegovu ruku. Dulce ga je poljubila u ruku neutesno placuci.

Dulce: Bebe…obecavam ti da ako…ako se oporavis prestacu sa snimanjem novele “Verano” i oticicemo daleko ti i ja da zivimo ovo sto osecamo…i da imamo jos lepih beba kao sto si ti, ali moras da budes bolje...Potreban si mi :'( Sad

Doktorka je usla: Dulce moras da ides, doktor obilazi sestre.

Dulce: Molim vas jos malo :'( -Dulce je obrisala obraze-

D Ana: Zao mi je moras odmah da odes

Dulce: Ok –doktorka je zatvorila vrata- Idem bebe, sutra cu ponovo doci Sad -Dulce ga je pomilovala po celu, ocima, obrazima i nezno ga poljubila u usne-

Pre nego sto je izasla iz sobe Dulce ga je pogledala poslednji put. Kada je zatvorila vrata nekoliko suza je palo niz Christopherove obraze.

Jedna sestra koja je usla u sobu videla je da Christopher place. U tom trenutku je izasla trceci trazeci doktorku.

D Ana: Hvala –dosla je sestra-

Sestra: Doktorka Ana, pacijent –sapnula je da je niko ne bi cuo- place.

D Ana: Kako to place? o.O

Sestra: Da doktorka, ima suze na ocima i na obrazima

D Ana: Idemo!

Dulce je stigla kuci, imala je ruku na ustima, jos uvek je osecala dodir Christopherovih usana na svojim.

Claudia: Zdravo Dul?

Dulce: Zdravo Sad -otisla je u svoju sobu-

Klaudija i majka od Dulce su se pogledale zacudjeno. Blanka, Dulcina sestra je negirala glavom. Dulce je otisla da se kupa. Lezala je u kadi punoj pene i tople vode. Zatvorila je oci pokusavajuci da se opusti, pokusavajuci da ne misli ni o cemu...

*Flash Back*

Diego: Cekaj Roberta! Hajdemo da razgovaramo smirenije

Roberta: Nemam o cemu da razgovaram sa tobom, prodao si se Diego

Diego: Roberta nisam se prodao, on je….Pedro je Razz

Dulce: Very Happy

Pedro: Seci! On je jedini koji moze da dovede tvoju majku Christopher Neutral

Christopher: Hvala Peter Razz

Dulce: Bebote izbacice nas iz serije ako nastavljas da zaboravljas tekst

Christopher: U poslednje vreme zaboravljam stvari

Dulce: Mozda jer te stalno boli glava ili zbog zurki na kojima ste stalno Poncho i ti

Christopher: Drzim se prvog Razz

---__---

Christopher: Rekao sam ti da te volim?

Anahi: Idemo....Very Happy

Dulce: Chris, izumro ti je neuron ili sta? Very Happy

Christopher: Posle kazes da sam stegnut i ne govorim sta osecam. Ko ce razumeti zene Razz

Poncho: Tacno, zene te izgube pa te cene, ko ce vas razumeti Very Happy

Dulce: Ok, Christopher, i ja tebe volim. Vidimo se sutra na snimanju "RBD La Familia" Razz

*Kraj Flash Back-a*

Dulce je otvorila oci: Da sam bar tad iskoristila vreme da budem vise sa Christopherom, a ne da budem slepa i budem sve vreme pored Poncha. Ai…kad bih mogla da vratim vreme... Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyČet Jul 17, 2014 1:33 pm

14 epizoda : Kraj marketinga

Dulce se istusirala i proverila telefon, imala je nekoliko propustenih poziva od Pedra. Dulce je pomislila da je to zato sto se Christopherovo stanje pogorsalo. Odmah je okrenula Pedrov broj i cekala da se javi.

Pedro: Halo?

Dulce: Pedro ja sam, Dul, dogodilo se nesto Chrisu? :O

Pedro: Ne, izvini ako sam te uplasio. Zovem te da ti kazem da sutra neces moci ici u bolnicu, zao mi je :/

Dulce: Zasto? :O Sad

Pedro: Sutra pocinjemo sa snimanjem “Verano De Amor”, secas se?

Dulce: Pedro, vise mi je stalo do Christophera nego do telenovele, ne mozemo da odlozimo snimanje malo? Sad

Pedro: Zao mi je Dul, ali vec smo dovoljno zakasnili sa kastingom i sa turnejom “RBD”-a, moramo da pocnemo sa snimanjem sto pre, uostalom odande ces pozdraviti svoje fanove sa foruma i sa tvojih internet stranica. I ja bih vise voleo da sacekamo dok se Christopher ne probudi ali ne mozemo, vec smo izgubili dosta novca kasnjenjem.

Dulce: Ok, ali ako zavrsimo brzo idem pravo u bolnicu, znas to

Pedro: Putujemo u Vera Cruz da bi zapoceli sa snimanjem, kako mislis da odes u bolnicu Dulce? :O

Dulce: Pedro ali…Chris je jako jako lose, ne mogu da idem a da znam da svakog trenutka moze da se probudi , molim te razumi me Sad

Pedro: Dulce, ne zelim da ti ubijam nadu ali doktorka mi je rekla da je “cerebralna malarija” koju ima Christopher veoma opasna i da moze ostati u…-uzdahnuo je- vegetativnom stanju Sad

Dulce: To se nece dogoditi!,Chris ce se oporaviti, mora da se oporavi, obecao je svojim fanovima svoj solo album i ispunice to Neutral

Dulce: Uostalom reci cu ti nesto Pedro…Ako Christopher –Dulce nije mogla da zaustavi suze koje su klizile niz njen obraz- umre ja napustam “Verano”

Pedro: To je glupost Dulce. Kao prvo Christopher nece umreti i kao drugo, bila bi u stanju da napustis zivot prepun dobrih sansi samo zbog jedne osobe?

Dulce: Ako Christopher umre, moj zivot vise nece imati smisla Pedro, nadam se da ces nekad to razumeti. Laku noc Pedro –Dulce je spustila slusalicu-

Sestra: Vidite o cemu vam govorim, ima vlazne oci i obraze

D Ana: To znaci da mu se vracaju cula, u ovom slucaju sluh.

Sestra: Sta cemo sad doktorko?

D Ana: Sad…cemo ga spustiti u prizemlje. Konacno vise nije na intenzivnoj, to je poboljsanje. Kada stignete tamo i prodje –pogledala je na sat- kada prodju 55 minuta obavesti me, razumela?

Sestra: Pocinjemo sa terapijom?

D Ana: Da, pocinjemo sa terapijom za “Malariju”. Neka neka od vas ostane sa njim u sobi, zabelezava poboljsanje i obavesti me sto je pre moguce.

Sestra: Razumem

Christophera su spustili na sprat nize tako da ga nijedan poznanik ili bolnicar ne prepozna i obavesti novinare.

Dulce: Guillermo , uradio bi to za mene?

Guillermo: Naravno, obavesticu fanove o novinama i zapocecu sa diskom ali…dogodilo se nesto Chrisu?

Dulce: Ne, samo je uzeo nekoliko dana slobodno da se odmori i da krene sa diskom punom parom, obecaj mi da ces me za bilo koju novos zvati, veoma je bitno.

Guillermo: Molim te Dul, razgovaras sa Guillermom najznacajnijim biznismenom sto je najvaznije zvanim “Roptus” Razz

Dulce sonrio: Ok,ok. Jasno mi je, hvala, dugujem ti, obavestavaj me o svemu, okej?

Guillermo: Ne brini, obavestavacu te, cao

Dulce: Cao –Dulce je poklopila i odmah ju je Any nazvala. Ona nije mogla da izbegne radost zbog toga i brzo se javila-

Dulce: Aniiiiiii !!!!!!

Anahi: Dul!! Uzasno mi nedostajete, nemate poojma. I kako ti ide sa tvojim frajerom Pablucijem? Razz

Dulce: Kakav frajer, lici na metlu sa kosom, ne zezaj, nisam izgubila ukus Very Happy

Anahi: Kako?...Niste zajedno? o.O

Dulce: Ne! odakle ti to plavuso Razz

Anahi: Od paparacija koji su vas slikali zagrljene i kako se ljubite, dobro…o konjicu necu ni da govorim hahahaha Very Happy

Dulce: Ah…to je. Ne, nema veze s vezom. Pablo za mene je samo prijatelj i dobro se provodim sa njim ali onaj u koga je zaljubljen svaki centimetar moje koze je bebe Sad

Anahi: Uy…rastuzila si se, desilo se nesto? –Dulce je zacutala i kasnije je izmislila nesto. Nije joj se svidjalo sto laze svoju trecu sestru-

Dulce: Ne, nije se nista desilo ali nakon Madrida, svako je otisao na svoju stranu i ne znam nista ali nista o njemu. Kao da ga je zemlja progutala.

Anahi: Pa, nadam se da cu ga naci da mu saopstim jednu vest, dobro jednu…odlicnu vest! Very Happy

Dulce: Sta se desilo ofarbana plavuso? Razz

Anahi: Ej! To cu ignorisati. Ovaj…

Dulce: Hajde ispljuni plavuso…hahahaha Razz

Anahi: Dulce Maria Espinoza….

Dulce: Da, to sam ja Razz

Anahi: Dostaaa! nerviras me Dul, dobro, dosta. Udajem seeeeeeeeeeeee! Razz Smile

Dulce: :O

Anahi: Maca ti je pojela jezik ili sta Razz

Dulce: Cestitam ti plavusice moja! Very Happy

Anahi: Hvala !!! naravno ti si pozvana. Jos uvek ne znamo datum ali on me je zaprostio i ja sam naravno pristala, aj devojcice moja imam tolikooooo stvariiii da ti ispricam Smile

Dulce: Mnogo mi je drago zbog tebe moja Any, dobro je da se odlucio na korak napred, zamalo da smo morali da ga poguramo hahaha

Anahi: Pa da, ustvari mnogo mu je trebalo ali…tako je dobar i nezan prema meni ardilla. Jednostavno ga volim Smile

Dulce: Drago mi je da si srecna Any, stvarno to zasluzujes. Ovaj…moram da prekinem jer sutra idem u Vera Cruz da bi zapocela sa snimanjem novele. Naravno zvacu te u pauzama snimanja da nastavimo razgovor.

Anahi: Nadam se da je to istina jer ako ne iscupacu ti tu tvoju crvenu kosicu koju imas Razz

Dulce: Volim te puno hadita Smile

Anahi: Ay…Volim te ardilla, sutra se cujemo

Dulce: Ok. Baj

Anahi: Baj –poklopile su-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyPet Jul 18, 2014 10:13 pm

15 epizoda : Kraj marketinga

Sledeceg jutra Guillermo Rosas ( mislim da se tako zove Roptus ) je ostavio komentar na svim drustevenim mrezama da pozdrze Christophera i da ce biti dosta iznenadjenja.

Dulce je uhvatila let nakon sto se pozdravila sa Chrisovim roditeljima. Rekla im je da ce neko vreme biti odsutna jer pocinje sa snimanjem svoje novele i da ej obavestavaju o svemu.
Na kratkom putu od aerodroma Dulce je u rukama vrtela prsten koji je delila sa Christopherom. Kada je sisla uputila se u hotel gde je odsela cela ekipa.

Celo jutro su iskoristili za slikanje, snimanje nekih scena i Dulce je snimila pozdrave za svoje fanove na forumu i na drustvenim mrezama. Na jednom od videa Pablo ju je poljubio u glavu da bi dao sebi vaznost, ona je na to reagovala tako sto mu se nasmejala izbegnuvsi da ga udari. Na sledecem videu neki njeni prijatelji sa snimanja su gledali slike Roberte i Diega i kada je snimala video videla se jedna od tih slika.

Dok u Meksiku…

Christopher je i dalje izgledao isto, nista mu nije bilo bolje nego juce. To sto je imao Dulce blizu cinilo je da se njegov organizam odbrani od bilo koje infekcije. Njegova majka i otac su otisli kuci da se malo odmore.
Guillermo je saznao da se Christopher nalazi u teskom stanju, to je ucinilo da se sto vise skoncentrise na projekat za svog prijatelja Christophera.
Dulce je razgovarala sa Any na jednoj pauzi i razgovarale su o svemu. Dulce je mislila da ce Anahino prisustvo uciniti da Christopher bude bolje.

Anahi: Staaaaaaaaaaaaaaaa? o.O

Dulce: Shhh. Any, novinari ne smeju da saznaju, okej?.

Anahi: Ok, ne brini, novinari nece saznati ali…Sta se desilo bebeu? :O

Dulce: Onesvestio se i nakon nekoliko epileptickih napada su ga odveli u bolnicu i na intenzivnoj je. Nisam ti rekla nista zato sto ako novinari vide sve nas kako ulazimo u bolnicu, tamo ima paparaca i nece ostaviti na miru Chrisove roditelje.

Anahi: Obecavam ti da cu otici sto diskretnije da ne bi saznali. Daj Boze da nije nista ozbiljno to sto ima.... Sad

Dulce: Ima cerebralnu malariju, i jako je ozbiljno, iako me boli to da kazem ne verujem da ce se oporaviti Sad

Anahi: Naravno da ce se oporaviti Dul. On ne moze da ode, izgubicemo najbolje dupe na svetu hahahaha

Dulce: Aj Any ti si luda Very Happy

Anahi: Bar sam te nasmejala Razz Znam da ovo nije lako za tebe, zato sto znam sta osecas prema njemu, obecavam ti da ako mogu bilo sta da uradim za njega, ne sumnjaj da cu uraditi.

Dulce: Hvala –Cula je Pedra u daljini- Dobro, moram da spustim slusalicu ide Pedro-

Anahi: Cula sam ga hahaha. Dul hvala sto si mi rekla.

Dulce: Hvala tebi. Baj Any

Anahi: Baj –Poklopile su-

Anahi cim je zavrsila razgovor sa Dul pozvala je taksi i otisla u bolnicu. Bila je obucena u tamne farmerice i belu majicu. Na srecu usla je neprimeceno u bolnicu.

Usla je i odmah potrazila Chrisove roditelje u kapeli, kafeteriji i na spratu na kom joj je rekla Dulce. Kako ih nije pronasla pitala je dezurnu sestru.

Anahi: Izvinite, soba Christophera Uckermanna?

Sestra: Zao mi je, ovde nije prijavljena ta osoba.

Anahi: Ja sam Anahi iz Rbd-a. Dulce mi je rekla da je ovde prijavljen i trazim njegovu porodicu.

Sestra: Ok u redu. Pacijent Christopher je po tome sto mi je rekla doktorka prebacen na 6 sprat. Sinoc su ga prebacili sa intenzivne.

Anahi: Hvala ti i mogu ti reci da odlicno radis svoj posao na recepciji –sestra se nasmejala. Any joj je namignula i otisla na 6 sprat.

Anahi: Aleksandra!!! –videla ju je i zagrlila. Aleksandra ju je takodje jako zagrlila-

Alexandra: Any, kako si, sta radis ovde?

Anahi: Rekla mi je Dul za bebea, dosla sam da vidim kako da li nekako mogu da pomognem Sad

Alexandra: Mnogo ti hvala i izvini sto te nismo obavestili kako treba…Sad -Any je pomilovala po ruci-

Anahi: Ni ja nisam obavestila dosta ljudi, ne brinite. Kako je bebe?

Alexandra: Pa upravo smo stigli i rekli su mi da su ga spustili na sprat nize. Cekam doktorku.

Anahi: Onda cu ostati ovde sa tobom i zajedno cemo cekati doktorku. Taman cu ti ispricati jednu vest.

Anahi je ispricala Aleksandri da ce se udati i razgovarale su o jos nekim stvarima dok su cekale doktorku.

Dulce je nastavila sa snimanjem, svaki put kad bi joj se Pablo priblizio i pravio bilo kakve gluposti setila bi se poslednjeg razgovora sa Christopherom i nasmejala se usiljeno.

Nakon skoro pola sata doktorka se pojavila. Aleksandra i Anahi su ustale i krenule ka njoj.

Alexandra: Doktorka, ovo je Anahi. Ona je prijateljica mom sinu.

Anahi: Zdravo

D Ana: Zdravo. Gde je Dulce?

Anahi: Dulce je u Vera Cruzu. Nazalost njeno snimanje novele jako kasni i pocela je sa snimanjem, zato me je zvala i rekla mi sta se dogadja. Nije zelela da ostavi samu Aleksandru.

D Ana: U redu. Podjite sa mnom u moju ordinaciju i ispricacu vam o Christopheru –Njih tri su otisle u njenu ordinaciju i sele-

Alexandra: gore mu je?

D Ana: Juce, Christopher nakon Dulcine posete Christopher je poceo da place.-Anahi i Aleksandra su se cudno pogledale-

Anahi: Cekajte…Rekli ste da je Christopher poceo da place? Kako to?

D Ana: Sestra je usla da mu proveri stanje i videla je da su mu obrazi i oci navlazeni. Zato zelim nesto da vas pitam i nadam se da cete mi reci istinu.

Alexandra: Pitajte nas, molim vas…

D Ana: Pacijent Christopher i Dulce…kako da kazem..

Anahi: Ne ustrucavajte se doktorka, recite nam, i pomoci cemo vam u bilo cemu.

D Ana: Christopher i dulce imaju nesto? Hocu reci izlaze li ili imaju neku istoriju? -Aleksandra i Any su se pogledale nepijatno zbog doktorkinog pitanja. Nisu znale sta da odgovore-

Anahi: Dobro, kada se zavrsio Rebelde –pogledala je Aleksandru i jako je stegla- imali su nesto ali sada, ovaj…nista. Zasto?

D Ana: Dobro. Ponekad je najbolji lek ljubav. Kada je jedan pacijent bolestan, u komi, itd...njegov partner moze da ga izvuce pokazujuci svoju podrsku ili ako pacijent oseti moralnu podrsku ili snagu.

Alexandra: Kazete mi da se moj sin moze oporaviti samo ako je Dulce tu i bez bilo kakvih lekova? :O

D Ana: Ne, to bi bila ludost. Christopher ce se oporaviti terapijom ali lecenje ce biti dosta brze ako ima podrsku osobe koju voli ili nekog jako bitnog za njega. Na srecu Christopher cuje sve sto se desava u sobi i to mu pomaze da cuje reci podrske i ljubavi, razumete me sada?

Anahi: Sad da, malopre sam bila zbunjena. Mogu da udjem da ga vidim?

D Ana: Naravno, u sobi je 385, sada su tamo dve sestre, reci im da imas dozvolu i da te ostave samu sa njim.

Anahi: Hvala. Aleksandra potrazicu te u cekaonici.

Alexandra: Ne brini, bez zurbe –Any je ustala i otisla prema Chrisovoj sobi-

Kada je otvorila vrata sestre su otisle i ostavile samu Any. Anahi je ostavila svoju tasnu u dnu kreveta i sela pored njega na krevet.

Anahi: Bebe…Sta ti se desilo? –pomazila ga je po ruci- Reci cu ti nesto…ako se tebi nesto dogodi, ko ce pricati sa mnom kao beba? sad niko nece shvatati sta govorim.-Any je pokusala da bude jaka ali svaki put kada ga je pogledala izgubila se-

Anahi: Nadam se da ces uskoro izaci jer ako ne, odvuci cu te za usi odavde, sta ti mislis ko si da nas tako plasis budalice? Svi smo mnogo zabrinuti za tebe, i pre svega tvoja mama i napor od tvoje devojke Razz Sad

Anahi: Reci cu ti nesto, imas srecu da budes medju prvima koji ce da sazna. Ova plavusica ovde koju imas pored sebe...-uhvatila ga je za ruku- ce se udati! Razz

Anahi: Ti si kum i naravno da mi neces nositi odelo u krevetu, moras da se oporavis i da mi pomognes da izaberem vencanicu, da sredim frizuru i sve to.
Nisam planirala da se udam ali Rodrigo je super sa mnom i pa...ja ga volim, zasto bih te lagala, samo se jedno nadam bebe, nadam se da ces moci da budes moj kum, jer ako ti ne dodjes na vencanje, ja se necu udati! tako da...vec nas bebe, oporavi se. Uostalom...na vencanju ce biti plesa i ti moras da pleses sa mnom -Any ga je pomilovala po ruci- Sad sam se setila bebe, slike koju imam sa tobom i jako je stara, slikacemo se? ja te pitam...pa naravno da cemo se slikati i stojace mi na pozadini telefona.

Ani je izvadila mobilni, pribila lice uz Christopherovo i slikala ih: Dobro bebe, idem, doktorka mi ne da da puno ostanem, sledeci put kad dodjem zelim da te vidim budnog, okej? -poljubila ga je u obraz zi otisla-

Dulce se vratila u hotel nakon zavrsetka snimanja. Kada je stigla u svoju sobu bacila se preko kreveta i zatvorila oci…
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptySub Jul 19, 2014 1:03 pm

16 epizoda : Kraj marketinga

Kuc, kuc, kuc…

Dulce: Ko je..? :O -Dulce se uspravila u krevetu-

**: Posluga…doneli smo vam jedan poklon za vasu novelu, dali smo ga svim vasim kolegama.

Dulce: Idem…-Dulce je ostavila mobilni na krevetu i otisla da otvori. Kada je otvotila vrata ugledala je buket crvenih lala pomesanih sa crvenim ruzama.

Decko koji je doneo buket je imao lice prekrivenop buketom: Za vas su

Dulce: Prelepe su. Kako ste znali da su mi omiljene?

Decko: Jedan decko koji se zove Aleksander nam ih je dostavio i rekao da vam odnesemo u sobu, uzmite -pruzio joj je buket-

Dulce se nasmejala, oci su joj zasijale i njeno srce je jace zakucalo: Aleksander? Smile

Servicio: Da

Dulce je izasla trceci prema hodniku i potrazila tu osobu. Hodnik je bio prazan, nije bilo nikoga osiim nje, kada se okrenula ugledala je jednog coveka kako sedi na sofi okrenut ledjima citajuci jedan casopis gde je Dulce bila na naslovnoj. Dulce se uzbudjeno priblizila tom coveku, kada mu se bas priblizila osetila je njegov parfem i njeno srce je pocelo da kuca tako brzo da je osetila kako ce joj iskociti iz grudi.

**: Svidelo ti cvece Dulce?

Dulce je postala nervozna: Prelepo je Smile

**: Kao i ti –ustao je i ostavio casopis. Dok se naginjao ostavljajuci casopis Dulce nije mogla da ne pogleda njegovu guzu....bila je savrsena. U tom trenutku je osetila kako je njeno srce stalo, njeno lice je prebledelo, usta su joj se osusila. On se okrenuo, Dulce je videvsi ga osetila kako njeno srce kuca jace, noge su joj se tresle i milion senzacija je proslo kroz njeno telo.

Dulce: Cristopher? :O .Chris joj se priblizio i uhvatio je nezno za lice. Oboje su ubrzano disali-

Christopher: Zdravo…-Dulce ga je uhvatila za ruke dok joj je on prstima mazio obraze-

Dulce: Kada si izasao iz bolnice?

Christopher: Nije bitno, bitno je da smo zajedno -poljubio ju je u celo i ona se nasmejala. Njen impuls i odgovor na poljubac je bilo to da ga je jako zagrlila, zelela je da ga ima blizu sebe-

Dulce: Volim te bebe, mislila sam da ces umreti....:/

Christopher ju je uhvatio za lice ponovo, njihova cela su se spojila. Christopher joj je sapnuo “Volim te”.
Dulce je zatvorila oci dok je udisala njegov parfem i osecala njegovo disanje. Christopher ju je pomilovao po usnama dok je malo po malo priblizavao svoje usne njenima...kada su bili samo na centimetar do poljupca...

“Sta je iza jedne suze? Sta je iza krhkosti? Sta je iza poslednjeg zbogom…
Dulce se naglo probudila. Stavila je ruke na glavu i onda se okrenula u krevetu. Pogledala je u svoj mobilni koji je zvonio, taj prokleti telefon koji ju je probudio iz tog prelepog sna.

Dulce: Halo? :@

Anahi: Sta ti je Dul? :/

Dulce: Probudila si me :O

Anahi: Sorry…Razz

Dulce: Sta si htela Any

Anahi: Nije ti stigla slika koju samj ti poslala?

Dulce je protrljala oci: Kakva slika plavuso?

Anahi: Moram da prekinem, kada vidis sliku cimni me, okej?

Dulce: Ok, cao plavuso

Anahi: Cao i izvini sto sam te probudila

Dulce: Nema veze :O -poklopile su-

Dulce je pogledala u mobilni i videla je sliku poruke. Usla je u poruke...u primljene poruke...tamo je bila slika o kojoj joj je Any pricala. Dulce je pokusala da obuzda svoju nerealnu zelju za plakanjem videvsi tu sliku.
Bila je Any pored Christophera bez svesti, jos uvek takvog...bio je prelep, proslo je dva dana kako ga nije videla i ovo je bila najbolja slika koju je dobila. To sto moze da ga vidi cak i takvog jos uvek bilo je nesto najbolje sto joj se desilo ovog napornog dana. Dulce je cimnula Any kao sto joj je i rekla i otisla da se tusira.

Doktorka je bila u Christopherovoj sobi posmatrajuci ga dok su mu sestre merile pritisak i proveravale puls. Doktorka je otisla u svoju ordinaciju i potrazila na internetu "Dulce i Christopher" i izaslo joj je milion stranica o njima. Otisla je na youtube i ponovo ukucala isto. Pojavilo se dosta videa i usla je u jedan koji joj je privukao paznju, zvao se "Poeme: Voleo bih i Volim te DyC"

Ona je znala da ne bi trebala da se mesa u privatan zivot svojih pacijenata ali ta prica ju je intrigirala, nakon gledanja tog videa i videa poljupca "Este corazon en Madrid" njena glava joj je postavljala mnoga pitanja, licila je na jednu vondy punu sumnje. Ali ona to nije gledala kao jedan fan, pre svega jer nije poznavala grupu, gledala je to kao jedan osoba koja se bori za zivot svog pacijenta.

“Rebelde sigurno krije nesto, tracevi, price, monotonija, sumnjiv odnos...Nesto ostaje, nedostaju jedan drugom, traze se, gledaju se, grle se i na poslednjem koncertu se ljube. Zasto dva prijatelja nose verenicko prstenje? Zasto kupuju stvari jedan drugom kao znak ljubavi? Zasto negiraju recima kad slike to potvrdjuju? Mozda zato sto bi ih novinari definitivno rastavili....Zasto je Christopher plakao nakon poslednje posete Dulce? Jos uvek imaju nesto? Ili...je istina da su samo prijatelji kao sto je rekla Anahi? Zasto je sad izasla naodna veza Dulce sa Pablom i ljube se, grle se i sve vreme su zajedno?

Jedna sestra je brzo uletela kod doktorke u ordinaciju prekidajuci je u tom razmisljanju.

Sestra: Doktorka, brzo, dodjite da vidite ovo.

D Ana: Sta se desilo?

Enfermera: Pacijent bunca, dobro odgovara na terapiju..brzo, dodjite...-Sestra i doktorka su dotrcale do sobe gde je bio Christopher. Sve sestre su izasle samo su ostale doktorka i sestra koja ju je pozvala.

Sestra: Dva dana je na terapiji i odlicno reaguje na nju, vidite, bunca -Doktorka se priblizila Christopheru i stavila mu ruku na celo-

D Ana: Temperatura mu se spustila -proverila mu je puls- puls je normalan -doktorka se okrenula i pogledala u televizor, pricali su o Dulce i Pablu-

D Ana: Ko je ukljucio televizor?

Sestra: Ne znam, bio je ukljucen kad sam dosla. Zasto? Sta je bilo?

D Ana: Ugasi televizor i ostavi me samu, kada ti budem rekla obavestices njegovu porodicu, okej?

Sestra: Razumem- ugasila je televizor i otisla-

D Ana: Christopher, ja sam tvoja doktorka –Christopher je imao stegnutu ruku sa prstenom koji su delili on i Dulce- Christopher to su samo tracevi, veruj mi da je Dulce jako zabrinuta za tebe, ona ima oci samo za tebe. Sta vise ispricacu ti jednu tajnu jer si moj omiljeni pacijent -pogledala je ka vratima-

D Ana: Tvoja prijateljica Dulce je bila ovde sa tvojim roditeljima, sa onim Pedrom i tim Pablom. Ja sam prolazila sa druge strane hodnika, kada sam videla Dulce kako sama razgovara sa Pablom. Ona je bila odsutna iz razgovora i pitala ga je da ode jer je htela da bude sama sa tobom, insistirala je nekoliko puta dok Pablo nije otisao. Nemoj da pustis da te vodi ono...sto cujes, u tvom slucaju. Pokusala sam da saznam nesto vise o vama zato sto sam bila jako zbunjena zbog toga sto si plakao nakon Dulcine posete i sad znam zasto si plakao, imate nesto zar ne? Nacin na koji se gledate na svakom videu nije "prijateljski" kako vi kazete....samo cu ti reci da se brzo oporavis i boris za nju jer ste jako lep par -Doktorka mu je opustila ruku koja se malo po malo sirila. Doktorka se okrenula i otvorila vrata-

Christopher: Hv...al...la


Ovde vam ostavljam video bebes

Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptySub Jul 19, 2014 11:14 pm

17 epizoda : Kraj marketinga

Christopher je poceo malo po malo da otvara oci, kapci su mu bili teski, brzo ih je zatvorio uz udarac vrata doktorke koja ga nije cula.
Christopher je pokusao ponovo da otvori oci veoma oprezno, kapci su ga pekli i glava ga je bolela, bio je normalan bol, mnogo manje jacine nego oni prethodni.
Chris je podigao ruku da bi se uhvatio za mesto koje ga je bolelo i nesto je palo na pod, on se malo pomerio da bi video sta je to palo.

Christopher: Too..to je...moj..prsten -Chris je potrazio dugme koje je imao svaki krevet da bi pozvao sestre i brzo su dosle-

Sestra: Trcite zovite doktorku!!!. Kako je Christopher?

Christopher je klimnuo glavom, zatim je dosla doktorka koja je u ruci imala merac pritiska i pisala je rezultate

D Ana: Obavestite njegovu porodicu da se probudio

Christopher: Dok...Doktorka…

D Ana: Sh..nemoj da se mucis da govoris, mozes da se povredis Christopher

Christopher: Dookto…do..ktorka..Duul

D Ana: Zelis da dodje Dulce?

Christopher: Mo..moolim vas…-disao je ubrzano i isprekidano-

D Ana: Smiri se, nije u Meksiku, ona je u Vera Cruz, snima svoju novelu. Ali ovde je tvoja mama i tvoja prijateljica Anahi, zelis da ih vidis? -Christopher je spustio pogled i ponovo zatvorio oci-

Christopher je i dalje imao zatvorene oci zato sto su ga pekle: Daa... -Doktorka je obavestila njegovu mamu i Anahi-
Anahi i Aleksandra su brzo usle u sobu gde se on nalazio cim su im rekli da se probudio. Kada su usle videle su ga sa boljom bojom lica. Any je pogledala u pod i videla Christopherov prsten bacen na pod, spustila se i dohvatila ga, uhvatila je Aleksandru za ruku i priblizile su se Christopheru.

Alexandra: Chris sine budan si? –Christopher je polako otvorio oci-

Christopher je govorio skoro bez snage: Doo..br..ro...sam..te upl....aaasio…-nasmejao se-

Alexandra: Nemas pojma koliko si nas uplasio ali vazno je da si sad dobro

Anahi: Kako sam srecna sto si se probudio bebe

Christopher: nii...sam....moo....gao...da te izneverim...kao kum Very Happy

Anahi: Ahhhh moj bebe!!!!! –zagrlila ga je-

Alexandra: Dosta ugusices mi sina Razz

Christopher: Ni...je...mi nista...mama Razz

Anahi: Odmah se vracam, moram da se javim svojim roditeljima i Rodrigu, jako sam ih zabrinula, sad cu doci, necu dugo -Christopher je klimnuo glavom i nasmejao se-

Alexandra ju uzela Christopherovu ruku: Necemo otici -Any je izasla i izvadila telefon-

Alexandra: Svi smo bili jako zabrinuti, srce nam je bilo u grlu Razz -Christopher se nasmejao i pogledao u pod-

Alexandra: Sta trazis sine?...Nema veze, nemoj da se mucis da pricas, moze da ti naskodi.

Anahi: Javi se...Hajde, bitno je

**: Halo?

Anahi: Konacno si se javila. Gde si?

**: Sredjujem neke stvari. Sta se dogodilo?

Anahi: Probudio seee!

**: Staaa? Ozbiljno?

Anahi: Ne bih te zezala, naravno da ti govorim istinu, probudio se, sad razgovara sa svojom mamom.

**: Dolazim tamo, hvala sto si me obavestila –poklopila je-

Dulce je otisla na mesto gde su snimali “Verano De Amor” i potrazila Pedra. Pitala je celu ekipu osim Pabla, jer da ga je pitala zaustavio bi je sa nekom gluposcu.

Dulce: Gonzalo, sacekaj…-Gonzalo je zastao i sacekao da stigne Dul-

Gonzalo: Sta je bilo Dul? kako mogu da ti pomognem?

Dulce: Zdravo, znas gde je Pedro?

Gonzalo: Ne, zao mi je...mislim da...mislim da jedino Pablo zna gde je, on je bio pre pola sata sa njim, pitaj ga

Dulce: Morao je da bude Pablo... :O

Gonzalo: Hahahaha, sta se desava sa Pablom? niste zajedno? Very Happy

Dulce: Pablo i ja?? nema veze sa vezom. Bila je zabuna sa njim to vece i sad izlazi svako vece Razz -Gonzalo je poceo da se smeje-

Gonzalo: Kako si losa hahaha. Ok, u redu, ja cu pitati Pablita i reci cu ti

Dulce: Stvarno?

Gonzalo: Da, ne brini, ja cu ti reci

Dulce: Hvala.!!!!! –zagrlio ju je- Javi mi, e? Baj -Dulce je otisla-

Dulce je sedela sa zenom koja je glumila Alisiu u Rebelde. Gonzalo je dosao i priblizio se Dul i sapnuo joj na uvo gde je Pedro. Dulce je ustala i otisla tamo gde je bio Pedro.

Dulce: Pedro kako je dobro sto sam…..-Pablo je bio sa Pedrom- :O Sta radis ovde?

Pablo: Dul, sta radis ovde? Razz

Dulce: Isto te pitam :O

Pedro: Dul, sacekaj napolju. Kada zavrsim razgovor sa Pablom pozvacu te, okej?

Dulce: Ok -Dulce je otisla-

Malo kasnije Pablo je izasao i pustio da Dul udje.

Dulce: Konacno, sad je red na mene da pricam sa Pedrom :O

Pedro: Zao mi je Dul, razgovarali smo o necemu, o cemu zelis da razgovaras sa mnom?

Dulce: Pedro, Any me je zvala i rekla mi da se Christopher probudio, molim te pusti me da idem u Meksiko da ga vidim, preklinjem te

Pedro: Dul, znas da je to sto mi trazis nemoguce, drago mi je sto se Christopher probudio ali smo u sred snimanja

Dulce: Pedro, dosla sam da te zamolim, ali ako mi ne das dozvolu otici cu svejedno, ako zelis da me otpustis vec znas gde je moj ugovor, ali otici cu da vidim Chrisa. Neutral

Pedro: Ok, dobro Dulce. Dacu ti dva dana slobodno, videcu kako cu te pokriti, smislicu nesto, ali ne vise od dva dana i slikaj mi Christophera da vidim kako je

Dulce: Hvala, i ocekivala sam to od tebe Pedro. -Dulce je brzo otisla u hotel. Bilo je deset sati uvece, Dulce je vec imala sve stvari spakovane, lezala je u krevetu sa mobilnim u ruci. Konacno se odlucila i pozvala.

**: Halo?

Dulce: Soba Christophera Uckermanna?

**: Da, ova je. Ko je to?

Dulce: Ja sam Dulce

**: Dobro sto si nazvala, kako si?

Dulce: Aleksandra?

Alexandra: Ko bi bio duso? Kako si?

Dulce: Primecuje ti se po glasu da si srecnija

Alexandra: Kako ne bih bila kad mi se sin konacno oporavio iako ne potpuno, mora da nastavi sa terapijom, zelis da razgovaras sa njim?

Dulce: Ako je budan da, ako ne, onda cemo razgovarati sutra

Alexandra: Budan je, sad ima pomalo izgubljen pogled ali ovde je budan, sacekaj, dacu ti ga. Chris sine javi se na telefon -Aleksandra mu je pruzila telefon i Dulce je cula njegov glas kako pita:

Christopher: K...ko...je...to..?

Alexandra: Javi se i cuces

Christopher: Ha...haloo…?

Dulce: Zdravo, kako si? Smile

Christopher: Ko...koo je...to..??
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyNed Jul 20, 2014 11:18 pm

18 epizoda : Kraj marketinga

Christopher: Ha..aloo..? –prekinula se veza-

Christopher: Uz...mii...p...prekinuli su....-dao joj je telefon-

Alexandra: Kako su prekinuli? -pogledala je u telefon i pisalo je “poziv zavrsen”- Kako cudno, zelela je da razgovara sa tobom

Dulce je spustila slusalicu i bacila mobilni na krevet, plasila se najgoreg, razmisljala je celu noc, oko 7 sati ju je umor savladao i zaspala je. U sedem i petnaest zazvonio joj je alarm. Dulce ga je iskljucila i otisla da se tusira i pokusala da sakrije podocnjake. U pola osam je zavrsila sa tusiranjem i spremila se da ode na aerodrom. Kada je izasla iz sobe srela je Pabla koji je dosao sa nekim prijateljima.

Pablo: Dobro jutro. Zasto si budna tako rano? Razz

Dulce: Pa...volim da trcim rano –nasmejala se usiljeno-

Pablo ju je pogledao: Trcis u farmericama?

Dulce: Ovaj...da. Kazu da je trcanje u farmericama jako dobro za..za cirkulaciju :O Razz

Pablo: Aha...a kofer? :O

Dulce: Moj je Razz

Pablo: To znam, ali....zasto nosis kofer? :O

Dulce: Ahhh..hahaha, nisam te razumela -zazvonio joj je telefon- Ovaj, idem, cao –otisla je dok se javljala na telefon-

Pablov prijatelj: Luda je, zar ne?

Pablo: Pomalo, idemo

Dul je usla u taksi i otisla na aerodrom. Nakon nekoliko minuta usla je u avion. Stigla je uvece kuci, ostavila prtljag, istusirala se i obukla diskretno da bi otisla u bolnicu. Bilo je devet i petnaest uvece kada je stigla u bolnicu. Prva koju je videla je bila Any.

Dulce: Any.!!! –Jako su se zagrlile-

Anahi: Ardilla kako si…-i dalje je grleci-

Dulce: Dobro sam, umorno, tek sto sam stigla u Meksiko. A ti kako si?

Anahi: Srecno, srecno. Bebe se probudio i udajem se, srecna sam Dul. Dodji idemo da vidimo bebea, sad je sam jer smo ga ostavile da se odmori Razz

Dulce: Any ne znam da li...Sad

Anahi: Ne zelis da ga vidis? :/

Dulce: Juce sam ga zvala i nije mi prepoznao glas, ne seca me se. Sad

Anahi: Ne zamaraj se time, bebe je sad skoro nem, skoro da ne moze da govori i nema snage, mozda te samo nije dobro cuo, mozda je samo to u pitanju. Ah! Pre nego sto udjemo da ne zaboravim, uzmi -dala joj je Christopherov prsten-

Dulce: To je njegov prsten Sad

Anahi: Bio je na podu. Ti si mu ga stavila?

Dulce: Stavila sam mu u ruku ali nisam mu ga stavila Sad

Anahi: znaci zbog toga je bio na podu, hajde idemo da ga vidimo, sad ima bolju boju lica

Otisle su ka Christopherovoj sobi. Anahi je otvorila vrata i ostavila Dulce nasamo sa Chrisom.
Dulce se malo po malo priblizavala gledajuci ga sa mnogo neznosti. Sela je pored njega na krevet i priblizila svoju ruku njegovoj. Malo po malo mu se priblizavala, bilo ju je strah Christopherove reakcije. Dulce ga je pomazila po ruci. Sa svojom desnom rukom ga je nezno pomilovala po licu da ga ne bi probudila, gledala ga je sa ocima punim sjaja i neznosti.
Dulce je ostavila njegov prsten na stocicu. Poljubila ga je u ruku i uputila se ka vratima.

Christopher: Voo..volim te..-Dulce je ruka vec bila na kvaki. Zaustavila se na trenutak. Okrenula se i priblizila Christopheru ponovo. Christopheru su oci bile zatvorene.-

Dulce: Sta si rekao? Smile Wink

Christopher je okrenuo glavu polako i poceo da otvara oci malo po malo: Da..te..vo...lim -Christopher se nasmejao i usmerio svoj pogled ka Dulcinim ocima-

Dulce ga je jako zagrlila, zatvorila je oci i udisala njegov miris. Christopher je pazljivo podigao ruke i uzvratio joj zagrljaj. Christopher je zatvorio oci i udisao njen miris. Pomazio je po kosi dok ju je sa drugom rukom grlio oko struka.
Dulce ga je zagrlila oko vrata i spustila je glavu na njegove grudi.

Dulce: Toliko si mi nedostajao Wink -Christopher ju je pomilovao po licu i stavio joj pramen kose iza uva mazeci je po obrazu-

Christopher: Hv...hvaa...la...ti...sto...si..ooo..ovde Smile

Dulce: Hvala ti sto si me se setio bebe, volim te, ne znas kako sam se lose osecala kad sam saznala da mozda da ti nisam prekinula sad ne bi bio ovde Sad

Christophera je kostalo da govori i bolelp ga je u grudima svaki put kad bi govorio: Ne..ne...ti...ti..nisi...kriva...bio sam...kreten...sto....sam sumnjao...uu...tebe...oprosti...mi

Dulce ga je uhvatila za lice: Nemam sta da ti oprostim, ti si taj koji treba meni da oprosti sto nisam bila ovde sa tobom.

Christopher: Ti...si...moj...najveci...poklon..-nasmejao se i pomazio je po licu- Smile

Dulce se nasmejala i ponovo ga zagrlila: Kako mi je nedostajao tvoj zagrljaj....tvoj miris.

Christopher ju je uhvatio za lice i gledali su se u oci: Moji poljupci…-Christopher se priblizavao malo po malo Dulcinim usnama. Spojili su svoja cela primetivsi kako im se disanje ubrzalo zbog te blizine. Dulce se prisetila svog sna i poljubila ga grleci ga oko vrata.-

Spojili su se u jedan nezan poljubac, zaboravivsi sve lose trenutke i sve svadje. Dok su se ljubili Dulce je Christopher drzao za lice i ona ga je milovala po rukama. Ljubili su se oko 5 minuta.

Dulce se ugrizla za usnu: To mi je najvise nedostajalo Wink -nasmejala se onako kako samo ona zna-

Christopher: Ti...si...moj najbolji...lek Smile

Dulce: Maleni…. –sapnula mu je jakjo blizu usana da bi se opet poljubili-

Christopher: Ostaces...ovde...sa...mnom??

Dulce: Samo danas i sutra Sad -Christopher joj je nezno podigao glavu i nasmejao se-

Christopher: Za...zasto..?

Dulce: Pedro mi je dao dozvolu samo za dva dana, vec znas kakav je kad je posao u pitanju. Ali dobro..ne zelim da razgovaram o poslu kada sam sa tobom

Christopher: Ok…o cemu...zelis...da razgovaras.? – Razz Wink

Dulce: Imam za tebe jedno iznenadjenje. Guillermo je pripremio iznenadjenja "Uckersima" sa tvoje strane i sta vise...ja sam napisala nesto na tvojoj stranici Wink

Christopher: Za....sto si...to uradila.?

Dulce: Jednostavno zato sto te volim i umorna sam od toga da sa svakim tracem o Pablu mi se posvadjamo i udaljimo i zato sam rekla Guillermu da iznenadi tvoje fanove i da pripremi sve da izadje tvoj novi album.

Christopher se uspravio pazljivo. Dulce je sela na stolicu prilepljenu uz krevet i uhvatili su se za ruke.

Christopher: Kada...sam lezao...na podu...poslednje sto sam pomislio...je bilo to...da tevise necu videti...bol je bio...nepodnosljiv...tvoje reci...su me slamale...i jedno cega...sam se bojao je bilo...da te ne izgubim Dul....nisam imao strah od smrti...plasio sam se da...te ne izgubim -Sedeo je na krevetu da bi bio blize Dul-

Dulce: Bebe...

Christopher: Kada...sam osetio tvoju ruku...kako me dodiruje...osetio sam se potpuno...oporavljeno iznutra...osetio sam se...ispunjeno.

Dulce: Volim te, volim te, volim te…-Dulce ga je uhvatila za lice i poljubila. Kada su se bas uziveli u poljubac Dulce je zazvonio telefon-

Dulce: Moze li se znati ko je taj kreten koji se usudjuje da prekine ovaj vondy trenutak :@

Christopher: Vondy trenutak? :/

Dulce: Pokupila sam sa foruma Razz -poljubila ga je i javila se na telefon-

Dulce: Halo?

**: Dulce, ja sam Pablo, gde si?

Dulce: Ah..Pablo –Christopher ju je pogledao-

Pablo: Gde si Dul?

Dulce: Recimo da sam zauzeta sada –pomilovala je Chrisa po licu i on ju je poljubio u ruku- Wink

Pablo: Zauzeta? U cemu? Moramo da snimamo :O

Dulce: Cekaj Pablo, kontrolises me? :O

Pablo: Ne, ali Pedro nas je sve pozvao da pocnemo sa snimanjem, gde si?

Dulce: U Meksiku sam sa svojim deckom, ne verujem da cu stici na snimanje, tako da... - Pogledala je Chrisa, on ju je gledao zadivljen, opcinjen- Ne cekaj me, jer necu doci do prekosutra Wink

Pablo: Sa Christopherom si, zar ne?

Dulce: Imam nekog drugog decka Pablito? :O

Pablo: Ne

Dulce: Ostavljam te, hvala sto si me obavestio u svakom slucaju, cao

Pablo: Cao –poklopio je-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyUto Jul 22, 2014 8:36 pm

19 epizoda : Kraj marketinga

Christopher: Sta...je hteo

Dulce: Da zna gde sam, kao da mi je…

Christopher: De...cko.?

Dulce: To bi on zeleo, ja sam devojka samo od onog...Christophera Uckermanna, poznajes ga? Wink

Christopher: Da...poznajem ga…dobar je lik, uostalom lud je za tobom znas to? Wink

Dulce: Stvarno? On ti je rekao? Wink

Christopher: Ne...ali primecuje mu se...kad govori o tebi...i...svi vide nacin...na koji te gleda... Wink

Dulce: Znaci...svi znaju, ne? Wink

Christopher: Sv...vi osim...mene

Dulce: Osim tebe? –Christopher je potvrdio glavom- Pa obavestavam te zvanicno da sam ludo zaljubljena u Christophera, nadam se da neces biti ljubomoran Wink 3:)

Christopher: Nii...posto –Christopher je seo na krevet i uhvatio Dulcino lice jako nezno-

Dulce ga je pomilovala po grudima dok su se gledali u oci: Povredices se bebe

Christopher: Volim te…-Christopher je poljubio Dulce jako nezno. Dul se naslonila na Chrisove grudi kako bi produbila poljubac-

Anahi je pokucala na vrata, kada su D i C culi vrata odvojili su se i Chris je opet legao u krevet. Dulce je pogledala Chrisa, nasmejala se i otvorila vrata.

Anahi: Zdravo bebes!!!!

Dulce: Zdravo Any, zasto nisi usla?

Anahi: Nisam zelela nista da prekidam….prekinula sam nesto? :/

Christopher: Ne..Any, nisi...nista...prekinula –nasmejao se i pogledao Dulce-

Anahi: Ok, Dul ja cu ostati sa bebeom ako zelis.

Dulce: Svejedno mi je, kako hoces.

Christopher: Idi..i popij nesto u kafeteriji…ostacu sa Any Very Happy

Dulce: Ok –priblizila se Chrisu i brzo ga poljubila. Any je ostala sa otvorenim ustima.-

Dulce: Cao –Dulce je izasla iz sobe i Any je usmerila svoj pogled na Christophera-

Anahi: Mozes mi objasniti sta se ovde desava bebe? :O

Christopher se nasmejao i poceo sa svojim tikovima: Ni...nista, zasto mora nesto da....se desava? Razz

Anahi: Oh…kako zasto, Dul se pozdravila sa tobom dajuci ti ogroman poljubac u usta, i jos me pitas zasto?

Christopher: Very Happy

Anahi: Ispricaces mi na ovaj ili na onaj nacin bebe :O

Christopher: Dobro...bolje na ovaj...Razz

Anahi: Pocni...Neutral

Christopher: Dul…Dul i ja...smo ponovo zajedno Smile

Anahi: Aahhhhhhh!!!! Very Happy

Christopher je prekrio usi zbog vriska koji je prouzrokovala Any. Alexandra i Dulce su utrcale u sobu jer su mislile da se nesto dogodilo Christopheru.

Alexandra: Sta ti je Any? Neutral

Dulce: Plavuso, strefice nas infarkt, mislile smo da se nesto dogodilo Chrisu -Dulce je drzala ruku na grudima koliko se uplasila-

Christopher je sklonio ruke sa usiju: Ne znam da li sam…jos bolestan ali gluv sam sigurno ostao

Anahi: Aleksandra, tvoj sin ponovo ima devojku!!! –Dulce je okrenula glavu i stavila jednu ruku preko lica-

Aleksandra i Dul su usle u sobu i zatvorile vrata. U tom trenutku zazvonio je Dulcin telefon ponovo.

Dulce: Samo trenutak...halo?

Pedro: Dul, kako to da se vracas prekosutra?

Dulce: Pedro…molim te, samo jos jedan dan

Pedro: Dulce, mnogo se igras, zelim da budes sutra u Vera Cruz, razumela?

Anahi je uzela telefon od Dulce: Zdravo Peter, sta ima? Kako si?

Pedro: Dobro, daj mi Dulce, molim te

Anahi: Ne Pedro. Dulce je ovde srecna sa Christopherom. Zbog toga sto si previse forsirao nas sestoro dok smo bili u RBD-u, Christian je pao u nesvest. Dulce je ovde opustena, srecna. Pusti je da ostane ovde jos dva dana, sutra i prekosutra, molim te.

Pedro: U redu, reci Dulce da zelim da bude ovde sutra poslepodne. Cao Any.-Pedro je prekinuo-

Anahi: Aiss..nervira me Pedro ponekad –dala je Dul telefon-

Dulce: Sta ti je rekao?

Anahi: Da zeli da sutra budes u Vera Cruzu :O

Christopher: Svaki...dan sve vise mrzim Pedra….-Dulce ga je pomilovala po kosi-

Dulce: Onda idem da spremam stvari za sutra.

Christopher ju je uhvatio za ruku: Ne…Sad -gledali su se u oci -Molim te…

Dulce: Zao mi je Chris –pustila je Chrisovu ruku i pozdraila se sa Aleksandrom i Any. Kasnije je otisla na aerodrom da bi uhvatila let i bila sutra rano ujutru tamo-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyUto Jul 29, 2014 11:25 pm

20 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je stigla jako kasno, istusirala se i otisla u krevet. Sledeceg jutra Dulce se probudila ranije i otisla na plazu gde se snima novela. Pedro je vec bio tamo zajedno sa celom ekipom ukljucujuci i Pabla. Dulce kada ih je videla okrenula je glavu i nije ih pozdravila.

Imali su slikanje na plazi a nakon toga su nastavili snimanje novele. Dulce je izbegavala Pedra i Pabla svaki put kad su joj se priblizili.

Pablo: Dulce sacekaj

Dulce: Pablo, ostavi me na miru, okej?

Pablo: U redu, ali sta smo ti uradili Pedro i ja?

Dulce se lazno nasmejala: Sta? Sta ste mi uradili?

Pablo: Da, sta smo ti uradili?

Dulce: Zbog tebe, zato sto se mesas tamo gde ne treba Pedro mi nije dozvolio da ostanem jos dva dana sa svojim deckom! a Pedru zbog novele nije vazna nicija sreca, to ti je malo?

Pablo: Zao mi je, ja sam samo pitao Pedra zasto se vracas prekosutra tek, samo to -Dulce mu je pokazala prst i ugrizla se za jezik da ga ne bi opsovala-

Dulce: Sledeci put razmisli pre nego sto otvoris ta usta, razumeo? -Dulce je otisla-

Bilo je 12:35h, Christopher se upravo probudio. Bio je sam u sobi. Poceo je da trazi mobilni i ugledao je svoj prsten na stocicu. Ispruzio je ruku da bi ga dohvatio iu ugledao narukvicu koju mu je Dulce dala za srecu. Chris se nasmejao, uzeo prsten i stavio ga. Aleksandra je usla sa posluzavnikom sa Chrisovim doruckom i sela na krevet.

Alexandra: Dobar dan sine Razz

Christopher se nasmejao: Koliko...je sati?

Alexandra: Skoro 1 posle podne sine

Christopher: Hvala...na dorucku. Mogu...nesto...da te pitam?

Alexandra: Naravno, reci sine

Christopher: Ko...kod tebe...je moj mobilni?

Alexandra: Da, uzela sam ga jer kada sam ulazila bio je na podu, treba ti?

Christopher je zavrsio sa secenjem voca: Dobro...zeleo sam...da nazovem Dul…samo da vidim kako je putovala

Alexandra se nasmejala i dala mu mobilni: Ostavicu te samog da razgovaras sa svojom devojkom sine Razz -uzela je tasnu i izasla iz sobe-

Dulce je sedela na pesku gledajuci more. Njena smirenost se prekinula sa zvukom njenog mobilnog. Jedan osmeh joj se pojavio videvsi ko je.

Dulce: Bebee!! Smile

Christopher: Zdravo...kako si? Smile

Dulce: Sad sam bolje a ti misu…kako si? Smile

Christopher: Upravo sam...pojeo svoj prvi dorucak Razz

Dulce: u ovo vreme? –nasmejala se-

Christopher: Pa...upravo sam...se probudio : P

Dulce: Koji srecnik hahaha Very Happy

Christopher: Nisam srecnik jer mi nedostajes chucky Razz

Dulce: Ej…kako chucky, vec ti je preslo od pollita ili sta :O

Christopher; Sve...sve mi je preslo Razz

Christopher: Kako...kako si prosla sa Pedrom i cudakom? :O

Dulce: Cudakom?

Christopher: Pablom…nekako je cudan…

Dulce: Ne razumem te bebe, objasni mi :/

Christopher: Kao...feminiziran..

Dulce: Very Happy

Christopher: Ne smej se...meni izgleda isfeminizirano Razz

Dulce: Kada smo ti i ja bili posvadjani i vidjala sam se sa Pablom, i meni je bio cudan, on i njegovi prijatelji su bili....cudni

Christopher: Zabavljala si se....sa njim? Sad

Dulce: Nisam se lose provodila…ali samo sam razmisljala o nasim svadjama

Christopher: Ne zelim da se naljutis ali…na slikama koje su izlazile...izgledala si srecno pored njega Sad

Dulce: Sam si rekao bebe…izgledati nije isto kao i biti. Sada sam srecna jer razgovaram sa mojim najdrazim bebom.

Christopher se nasmejao. Dulce je videla da se Pedro priblizava: Dobro bebe, ostavljam te, stize predvodnik, zovem te kasnije, okej? Smile

Christopher: Ok..ocekujem tvoj poziv. Volim te. (Te quiero)  Smile

Dulce: Cao bebe –poklopili su oboje-

Dule je ustala, ostavila mobilni i otisla da ne bi razgovarala sa Pedrom. Pedro je nastavio da koraca iza nje. Priblizio se i zaustavio je.

Pedro: Dulce, sacekaj

Dulce: Sta hoces? Neutral

Pedro: Dulce sta ti je?

Dulce: Jos jedan...Zelis da znas sta mi je?

Pedro: Zato sam te i pitao. Takva si zbog juce?

Dulce: Da. Umorna sam od toga da rukovodis sa mnom kao da sam lutka, zabranjujuci mi privatan zivot sa Christopherom, pretvarajuci se zbog tvoje proklete novele da bi uspela, umorna sam Pedro, ako nisam pocepala ugovor to je zato sto moji fanovi ocekuju da me vide u ovoj prokletoj noveli, da nije tako vec bih bila daleko odavde.

Pedro: Dulce…-Dul ga je prekinula-

Dulce: Uvek sam te jako postovala, ali dosta mi je. Jedino kada cu biti ljubazna prema tebi i Pablu bice pred kamerama, to ce biti jedino kada cu se smejati sa vama, vec mi je svega preko glave –Dulce je otisla i Pedro je ostao skamenjen. Nikad nije ni zamisljao da ce Dulce ovako razgovarati sa njim-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptySre Jul 30, 2014 1:51 am

21 epizoda : Kraj marketinga

Christopher se pravio da spava cuvsi korake kako se priblizavaju njegovoj sobi. Bile su to doktorka i njegova majka noseci dobru vest.

Alexandra: Zaspao je, da ga probudimo doktorka?

D Ana: Ne, recicemo mu da ga sutra pustamo. Stvarno nisam verovala da ce ziv izaci odavde.

Alexandra: Ni ja doktorka, ali treba da nastavi da uzima tablete ili sta?

D Ana: Da, prepisacemo mu tablete da bi nastavio sa lecenjem, i nakon sest meseci treba da se vrati na kontrolu ali o tome cemo kasnije.

Alexandra: Mnogo vam hvala.

D Ana: Idem ja sad, zelela sam da se pozdravim sa pacijentom ali zaspao je Razz

Alexandra: Ja cu mu preneti pozdrav, hvala vam puno na svemu -Doktorka je otisla-

Christopher: Stvarno sutra izlazim? Razz -Aleksandra se trgla jer nije ocekivala Christophera-

Alexandra: Christopher Uckerman!!! dobicu infarkt sine :O

Christopher je poceo da se smeje: Izvini mama, nisam hteo da te uplasim :O

Christopher: Pustice me?

Dulce je zavrsila sa snimanjem svojih scena i otisla u sobu da se odmori. Nakon tusiranja pozvala je Chrisa na mobilni. Nakon treceg zvonjenja se javio.

Christopher: Mislio sam da si me vec zaboravila Smile -nasmejao se-

Dulce: Nikad ne bih mogla da te zaboravim. Smile Kako napreduje prelepi bebe?

Christopher: Pa, veoma, veoma dobro, a ti? Smile

Dulce: Imala sam problem sa Pedrom ali sve je okej, i zasto si ti tako zadovoljan? Razz Sad

Christopher: Zato sto….kako to imala si problem sa Pedrom? :O

Dulce: Pa zato sto sam eksplodirala bebe, dosta mi je da upravlja mojim zivotom kao da sam lutka i ne dozvoljava mi da budem pored tebe zato sto moram da se pretvaram sa Pablom da bi njegova prokleta novela isla dobro, i umorila sam se, to je sve...Neutral

Christopher: Zao mi je sto nisam sad sa tobom, znam da je Pedro tebi kao drugi otac i sigurno glumis da si jaka, zar ne?

Dulce: Ne mogu da te lazem, poznajes me previse dobro. U pravu si, samo mu je stalo do posla, ne brine za druge, ja bih volela da sam u Meksiku sa tobom i da kazem novinarima da si ti taj sa kime sam a ne sa brbljivcem od Pabla.

Christopher: Ne brini, i da znamo samo ti i ja, to je dovoljno, ali mislim da ne trebas da se svadjas sa Pedrom jer ces preziveti jos 9 meseci sa njim, ako dobro ide novela mozda cete i vise i svadjacete se stalno?

Dulce: Ne…ali znas koliko sam tvrdoglava, ne mogu da odem sad i da mu kazem “izvini Pedro, preterala sam” znas da ja ne mogu to da kazem

Christopher: Zato sto si jako ponosna, ali ne brini, sutra kada ga buds videla reci mu jako hladno "izvini, preterala sam juce" i to je to, izvinila si se ali se nisi izvinila, razumes?

Dulce: Stala sam na izvinila si se ali se nisi izvinila Razz

Christopher: Ok, to nije bitno hahaha. Samo mu reci to sutra i gotovo.

Dulce: Ok, ali sad....zasto si tako zadovoljan danas?

Christopher: Zato sto ce me otpustiti iz bolnice Razz

Dulce: Stvarnoooo?

Christopher: Da, doktorka je rekla mami i ja sam cuo

Dulce: Super ljubavi, zelim da te vidim kako hodas Smile

Christopher: Ovaj Dul, mogu nesto da te pitam?

Dulce: Naravno misu, reci mi, sta je bilo?

Christopher: Doktorka Ana je ista koja tebe pregledala, zar ne?

Dulce: Da, tako je, zasto?

Christopher: Pa…onog dana kad sam se onesvestio, ujutru sam bio kod doktora i kad sam zavrsio pregled, video sam te kako drzis mobilni, slucajno sam usao u istu ordinaciju i cuo nesto sto me je poljuljalo -Dulce je znala na sta misli-

Dulce: Sta si cuo bebe? :O

Christopher: Ovaj...da ti….kasni desetak dana. Molim te, budi iskrena, trudna si?

Dulce: Sta bi se dogodilo da jesam? Pokazajo bi se? Neutral

Christopher: To znaci da cu biti tata Smile

Dulce: Nisi mi odgovorio, ostavio bi me da sam trudna?

Christopher: Nikad! Imati dete je nesto najlepse na svetu i pogotovo ako ga imas sa zenom koju volis najvise, nikad se ne bi udaljio od tebe i svog deteta.

Dulce: Steta sto ne mogu da udjem u mobilni i pojedem te poljupcima bebe! Smile

Christopher: Znaci...trudna si Smile

Dulce: Ne, samo me je malo boleo stomak. Ali...nikad nisam mislila da gajis tolike iluzije o tome da imas bebu Smile Wink

Christopher: Gajim iluzije o svemu dok sam sa tobom, ali imati bebu sa tobom bi bila najlepsa stvar koja moze da mi se dogodi. Wink

Dulce: Jos uvek ne znam sta radis gubeci vreme sa mnom bebe, bilo koja zena bi mogla da ti da vise od mene -Dulce nije mogla da shvati otkud tolika savrsenost u jednom coveku, svakim danom sve vise mu se divila i volela ga sve vise i vise-

Christopher: Mozda bi me druga zena usrecila vise ali ja sam zaljubljen u tebe, a ne u drugu zenu, tako da, hvala sto si mi to stavila do znanja Razz

Dulce: Znas sta?

Christopher: Reci

Dulce: Spusticu slusalicu pre nego sto uhvatim prvi avion i dodjem u Meksiko da te ubijem poljupcima Wink

Christopher: Volim te

Dulce: Ja te obozavam Wink -Christopher joj je poslao poljubac i prekinuli su vezu-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyPon Avg 04, 2014 12:32 am

22 epizoda : Kraj marketinga

Sledeceg jutra Dulce se probudila rano i otisla na snimanje novele. Kada je stigla, sudarila se sa Pablom, bila je u crnoj majici i sa naocarima za sunce. Cekao ju je jedan fan koji je zeleo da se slika sa njom. Kada se slikala, ostavila je Pabla sa fanom i krenula a on za njom.

Pablo: Zar nisi rekla da ces biti nezna pred kamerama? Razz

Dulce: Zasto ne ucutis pre nego sto izgubim i ovo malo strpljenja sto imam za tebe, dosta mi je sto sam morala da te trpim juce pozirajuci za slike za "Verano", licili smo na par, tako da bolje nemoj da me podsecas na to, okej?

Pablo: Zasto ti toliko smetam Dul?

Dulce: Za tebe Dulce Maria, Dul je za prijatelje. I smetas mi jer tvojom krivicom ne mogu sad da budem u Meksiku sa svojim deckom i tvojom krivicom sam imala toliko problema sa Christopherom.

Pablo: Ali stvari su vec isle lose pre nego sto si me upoznala ili gresim? –Dulce je zacutala-

Pablo: Uostalom ti si ta koja je rekla da kada sam te pitam da mi das sansu, ja te nisam pritiskao, samo sam zeleo da ti pomognem i ucinim da zaboravis Christophera.

Dulce: Pa bas dobro sto nisi. -Dulce je krenula da ode-

Pablo: Veza sa toliko uspona i padova ne moze da funkcionise. -Dulce je zastala i vratila se gde je bio Pablo-

Dulce: A kakva je za tebe jedna veza?

Pablo: Dok god je sa tobom, svejedno mi je -Dulce je pocela da se smeje izbegavajuci da mu razbije facu-

Dulce: Patetican si Pablo. Mislis da cu nekad moci da osetim prema tebi ono sto osecam prema Christopheru

Pablo: Mozda, ko zna, ako se ne proba, ne moze se znati

Dulce: Idem jer ne zelim da slusam gluposti. Cao. -otisla je i ostavila Pabla smeseci se-

Dulce je otisla na plazu i sela na jednu stenu pored mora. Bilo je jedno mesto dosta udaljeno od svega, nije zelela da je neko ometa dok razgovara sa svojim bebeom. Dulce je okrenula njegov broj, tri puta je zvonilo i prekinuli su. Dulce je ponovo pokusala i ponovo su joj prekinuli. Neko joj je prekrio oci rukama dok je ona ponovo okretala njegov broj.

Dulce: Ko je?

**: Dosla si u Vera Cruz i zaboravila na mene :O -sklonio je ruke i Dul se okrenula-

Dulce: Bebe.!!!!!! Smile –Dulce ga je uhvatila oko vrata i poljubila-

Christopher je bio u belim pantalonama i crvenoj kosulji na kratkim rukavima sa cetiri otkopcana dugmeta i u svojim belim patikama. Bio je lepsi nego ikad.

Christopher: Mislio sam da si me vec zaboravila Smile

Dulce: Kako mozes to da mislis....ali pogledaj se. Kako to da si ovde? Smile Razz

Christopher: Pa rekao sam ti da me pustaju, i ovaj...nagovarao sam doktorku i pustili su me sinoc, svidja ti se iznenadjenje? Smile

Dulce: Ako si ti iznenadjenje, odusevljena sam Wink -Ponovo su poceli da se ljube-

Christopher je seo na stenu gde je sedela Dul. Ona je sela njemu u krilo i zagrlila ga. Christopher ju je zagrlio oko struka a ona je rukama obgrlila njegov vrat ujedinivsi njene usne sa njegovim u jedan nezan i intenzivniji poljubac.

Christopher: Mnogo si mi nedostajala crvenokosa Smile

Dulce ga je pomilovala po glavi i kosi. Oboje su imali fiksirane poglede i nisu prestajali da se gledaju u oci.

Dulce: I ti si meni nedostajao misu…-pomilovala ga je po licu i poljubila-

Christopher: Ostavili su ti vreme da se odmoris ili si pobegla? Razz

Dulce: Pocinjemo malo kasnije. Ali zelela sam da ti ispricam nesto, samo...obecaj mi da se neces naljutiti, molim te Sad

Christopher ju je poljubio i pomilovao po licu: Ne brini ljubavi, hajde, reci mi, ne plasi se Smile

Dulce: Pedro, zeli da objavim vezu sa Pablom kada pocne da se prikazuje “Verano De Amor” Neutral –Dulce je zatvorila oci ocekujuci Chrisov vrisak. Otvorila ih je uplaseno da bi proverila da mu se nesto nije dogodilo-

Christopher se nasmejao dok je pokusavao da se suzdrzi i udahnuo je da ne bi opsovao: Ne ljutim se– nasmejao se usiljeno pokusavajuci da taj osmeh izgleda stvarno, cak ni on nije poverovao u te reci. Ali ona ne moze da zivi bez posla, volela je da se oseca korisno, on je morao da ulozi nadljudske napore da bi Dul, njegova Dul bila srecna. Ako ona mora da objavi tu laz samo zbog novele on mora to da prihvati da bi je podrzao-

Dulce: Stvarno me neces napasti, niti se naljutiti na Pedra, ni terati me da napustim novelu, ni zabraniti mi da radim to? :O

Christopher: Ne. Necu te nista terati, necu ti nista zabraniti, necu se naljutiti, necu nikome razbiti facu i necu te napasti. Sve je u redu, ne brini -Dulce je pogledala na sat i videla da trebaju poceti sa snimanjem-

Dulce: Ovaj…moram da idem da snimam, vidimo se kasnije. Stvarno se ne ljutis? :O

Christopher: Kunem ti se –ponovo se nasmejao usiljeno-

Dulce: Volim te –poljubila ga je i otrcala do mesta gde su trebali da snimaju-

Christopher je ostao zamisljen, znao je da sada mogu da se posvadjaju zbog traceva ali on je imao poverenja u nju i voleo ju je. Morao je da se suzdrzi, nije mogao da joj pokvari njen prvi projekat posle raspada RBD-a, morao je da je podrzi.

Dok je Christopher bio izgubljen u svojim mislima, Pablo je setao po plazi i ugledao ga. Priblizio se kada se uverio da je to stvarno on.

Pablo: I sta ti radis ovde? Mislio sam da si iskljucen ( zvakajuci zvaku )

Christopher: Odvratni su mi ljudi koji zvacu zvaku otvorenih usta, gade mi se Neutral -Christopher je ustao i spremao se da ode. Ali Pablo je bio raspolozen da zadirkuje Christophera.-

Pablo: Ni meni se ne sidjaju posesivno ljubomorni ljudi koji ne pustaju svoju devojku da bude srecna -Christopher mu se priblizio i gurnuo ga-

Christopher: Dobro...sta hoces? :@

Pablo: Kao prvo, ne budi nevaspitan -Pruzio mu je ruku- Ja sam Pablo Lyle

Christopher: Christopher –pruzio mu je ruku nazad-

Pablo: Konacno te upoznajem uzivo. Dul mi je pricala o tebi i spricala mi za vase probleme, ali nikad nisam mislio da cu te videti uzivo. Razz -Pablo je govorio provokativnim tonom-

Christopher: Znas kako mi je krivo sto se nismo upoznali. ( sarkasticno )

Pablo: Sta te dovodi ovde?

Christopher: Reci cu ti samo dve stvari Pablito. Prva je ta da ovo...-pokazujuci mu rukama na plazu- ovo nije tvoje i druga pazi da ti ne donese slavu kakvu ona ima to sto objavljujes laznu vezu sa njom da bi te bolje upoznali.

Pablo: Ne znam kako si tako miran, stvarno ti se divim. Ja nikad ne bih mogao da dozvolim da moja devojka objavi vezu sa drugim, ja bih svoju objavio. Ne bih mogao da zivim sa saznanjem da devojka moze da me prevari sa drugim, jer svi znamo da dodir cini neznost ( ljubav ), ne? Very Happy

Christopher: :@

Pablo: Zar nije bilo tako kad ste se Dulce i ti zaljubili? Razz -Christopher je stisnuo zube dok ga je Pablo gledao izazivacki-

Christopher: Zasto guras svoj nos tamo gde ti nije mesto kretenu? :@ -Christopher se ponovo okrenuo spreman da podje-

Pablo: Ucinicu sve sto je moguce da se Dulce odljubi od tebe kretenu -Pablo nije ocekivao da se Christopher zaustavi. Uputio se ka njemu stezuci zube-

Christopher: -.- :@

Pablo je pao u pesak nakon jakog udarca u stomak koji mu je zadao
Christopher: Ti si...jedan bednik :@

Christopher: Pokusaj kretenu....priblizi se Dulce i sledeci put kad budes pao na zemlju, bices mrtav idiote :@
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyPon Avg 04, 2014 1:15 am

23 epizoda : Kraj marketinga

Christopher je otisao tamo gde je Dulce snimala, bio je besan. Izmesao se sa ekipom kamermana, ljudi koji su zaduzeni za svetlo i zvuk. Christopher se naslonio na cosak fasade koja se nalazila ispred mesta gde je Dul snimala. Christopher je primetio da je zabrinuta, trebao je da bude ubedljiviji kad je razgovarao sa njom, Christopher je pogledao ko snima sa njom i video...Blankitu? Sta je radila tamo Dulcina mama. Christopher, sa svojim naocarima za sunce i pazljivo da ga niko ne primeti, polako se priblizio Blanki.

Christopher: Blanka? :O -Blanka se okrenula-

Blanca: Chris!!! kako mi je drago sto te vidim! Otkud ti ovde?

Christopher: I meni je drago sto vas vidim Smile

Blanka je pocela da se smeje i jako je zagrlila Christophera. Dulce cekajuci pocetak snimanja videla je svoju majku kako grli Christophera i videla je dobar odnos izmedju taste i njenog zeta. Nije mogla a da se ne nasmeje videvsi svoju majku i svog bebea kako razgovaraju...i pored svega videvsi svog bebea nasmejanog nakon sto mu je rekla onu vest.

Christopher: Pa vidite. Oporavio sam se i ovde sam, gledam kako ide ex clanici RBD-a samoj Razz

Blanca: Ona ce se jako obradovati sti si ovde. Videla te je?

Christopher se setio da njena majka ne zna da su oni ponovo zajedno: Ne, jos uvek me nije videla

Blanca: Sada kad zavrse snimanje idemo do nje, sta mislis?

Christopher: Naravno, ali voleo bih da me niko ne prepozna, da ne bi pisali traceve po novinama -rekao je to zbog vesti koju mu je Dul saopstila-

Blanca: Nista ne brini, niko te nece prepoznati -Pojavio se Pablo sa prljavom majicom od iza jer je pao u pesak. Christopher i Pablo su se ubijali pogledom. Blanka je videla Pabla i napravila identicnu gadljivu facu kao sto ju je imao Chris.-

Blanca: Kako me nervira ovaj decko, jedino sto radi je to da izaziva probleme i zeli da poklupi slavu preko moje cerke.

Christopher: Na svu srecu nisam imao to zadovoljstvo da ga upoznam Neutral -Chris ga je pratio pogledom, Pablo je otisao tamo gde su billi ostali i zagrlio Dulce koja je bila zadubljena u Pedrovo davanje instrukcija-

Blanca: Kao cicak je, ne odvaja se od Dul ni na trenutak. -.-

Christopher: Vidim :@ -Chris je ponovo stegao zube-

Dulce je pogledala u Christopherovom pravcu i pravcu svoje majke, zamisljala je Chrisovu facu, osecala se neprijatno, bilo je kamera i nije mogla da se odvoji od Pabla jer je to bio deo dogovora koji je sklopila sa Pedrom i Pablom. Kada je Pedro zavrsio sa instrukcijama, Dulce je otisla na svoju poziciju. Videla je po senci da neko odlazi, kada se okrenula, videla je kako on odlazi sa pognutom glavom i rukama u dzepovima, to je bio Christopher.

Kada su zavrsili snimanje, Pedro im je dao nekoliko minuta odmora. Dulce je otisla kod svoje majke i jako je zagrlila.

Dulce: Videla sam Chrisa ovde sa tobom, znas gde je? :/

Blanca: Rekao je da ce se prosetati po okolini. Prelep je, videla si ga vec?

Dulce: Ne...jos uvek ga nisam videla, idem da ga potrazim, ako me traze cimni me i dolazim.

Blanca: Ne brini kceri -Dulce je poljubila svoju mamu i otisla-

Christopher je setao sa naocarima za sunce, razmisljao je o Pablovim recima.

*Flash Back*


Pablo: Ne znam kako si tako miran, stvarno ti se divim. Ja nikad ne bih mogao da dozvolim da moja devojka objavi vezu sa drugim, ja bih svoju objavio. Ne bih mogao da zivim sa saznanjem da devojka moze da me prevari sa drugim, jer svi znamo da dodir cini neznost ( ljubav ), ne? Very Happy

Pablo: Ucinicu sve sto je moguce da se Dulce odljubi od tebe kretenu

Pablo: Konacno te upoznajem uzivo. Dul mi je pricala o tebi i spricala mi za vase probleme, ali nikad nisam mislio da cu te videti uzivo.

Dulce: Pedro, zeli da objavim vezu sa Pablom kada pocne da se prikazuje “Verano De Amor” Neutral

Kao cicak je, ne odvaja se od Dul ni na trenutak. -.-

Pablo: Ni meni se ne sidjaju posesivno ljubomorni ljudi koji ne pustaju svoju devojku da bude srecna

Dulce: Ovaj…moram da idem da snimam, vidimo se kasnije. Stvarno se ne ljutis? Sad

Christopher: Kunem ti se…

Dulce: Volim te

*Kraj Flash Back-a*

***: Ti! –Christopher se okrenuo-

**: Mislis da cu da sedim skrstenih ruku ili sta…:@ -Christopher je lezao na zemlji. Dotakao je usnu da proveri da li je pukla-

Christopher: Sta je bilo Pablito, toliko si slab muskarac da napadas sa ledja? :@

Pablo: Hajde ustani i pokazacu ti kakav sam muskarac, ustaj! :@ -Christopher je krenuo da ustane i Pablo ga je jako udario u stomak cineci da ponovo padne-

Christopher je stavio ruku na stomak i ustao: :@  -Ovog puta ga je udario u oko. Pablo je pao na zemlju. Christopher ga je podigao hvatajuci ga za okovratnik majice-

Pablo: Pusti me kretenu! :@

Christopher: Sledeci put kad me udaris, kunem ti se da vise neces podici ruku ni na koga, razumeo? :@

Pablo: Ti si jedan veliki gubitnik Very Happy

Christopher: :@ -Uhvatio ga je za majicu i ponovo ga udario u stomak. Bacio ga je na zemlju jako grubo cineci da udari ledjima o pesak-

Christopher: Kamo srece i da umres tu :@ -Christopher je ocistio usnu sa kaziprstom, bila je krvava-

Christopher je namestio majicu, stavio naocare i ostavio Pabla da lezi u pesku.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) EmptyPon Avg 11, 2014 10:05 pm

24 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je potrazila Chrisa van sela. Samo sto je izasla iz sela, srela se sa njim na izlazu iz plaze.

Dulce: Chris….-Christopher ju je video i ugrizao se za usnu da ne bi videla da mu je pocepana-

Christopher: Sta ces ovde, zar ne snimas?

Dulce: Dali su nam odmor par minuta...zasto si otisao?

Christopher: Zeleo sam malo da razgledam, plazu, ulice…

Dulce: Mislila sam da si se naljutio. Sad -Christopher ju je zagrlio i hodali su zajedno-

Christopher: Ne, nisi uradila nista sto bi me naljutilo -Dulce i Chris su hodali zagrljeni-

Dulce: Ne ali pomislila sam da si se naljutio zbog onog sto sam ti bila rekla Sad

Christopher: Ne brini, ja cu biti uvek uz tebe i podrzavacu te -Pomilovao je po kosi-

Dulce: Zato te toliko volim misu... Smile -Dulce je podigla glavu i poljubila ga. Chris se udaljio pre nego sto se poljubac produzio.-

Dulce: Sta je bilo? :/

Christopher: Ovaj...nista, ucinilo mi se da sam video nekog –Chris se nasmejao. Dulce je primetila njegovu ranu na usni.-

Otisli su razgovarajuci do mesta gde se snimala novela. Pre nego sto su stigli razdvojili su se i usli odvojeno. Dulce je ostala jako zabrinuta videvsi ranu na njegovoj usni. Pocela je sa snimanjem. Nakon snimanja primetila je da Pablo ima modro oko i pocepanu usnu. Odmah je otisla u hotelsku sobu. Poslala je Chrisu sms u kome pise u kojoj sobi se nalazi. U deset i cetrdeset neko je pokucao na vrata njene sobe. Dulce je obukla svoje papuce i otisla da otvori vrata.

Dulce: Udji bebe, cekala sam te. -Christopher je usao i Dulce je zatvorila vrata i pogledala ga u oci-

Christopher: Uradio sam nesto lose? :/

Dulce: Ne znam...ti znas –Dulce je prekrstila ruke-

Christopher: Ako sam zakasnio to je zato sto sam razgovarao sa tvojom majkom, hteo sam da te zovem ali tvoja majka je rekla da ces kasno zavrsiti.

Dulce: Sta se dogodilo sa Pablom? Neutral

Christopher je seo na krevet i pokazao Dul da sedne pored njega. Dulce je sela pored njega na krevet skrstenih ruku i cekala njegov odgovor.

Christopher: Kada si ti otisla dosao je Pablo, izgleda da je zeleo da eksplodiram i uspeo je.

Dulce: Cekaj, cekaj, ne razumem te...kako je uspeo? :O

Pablo: I sta ti radis ovde? Mislio sam da si iskljucen ( zvakajuci zvaku )

Christopher: Odvratni su mi ljudi koji zvacu zvaku otvorenih usta, gade mi se Neutral -Christopher je ustao i spremao se da ode. Ali Pablo je bio raspolozen da zadirkuje Christophera.-

Pablo: Ni meni se ne sidjaju posesivno ljubomorni ljudi koji ne pustaju svoju devojku da bude srecna -Christopher mu se priblizio i gurnuo ga-

Christopher: Dobro...sta hoces? :@

Pablo: Kao prvo, ne budi nevaspitan -Pruzio mu je ruku- Ja sam Pablo Lyle

Christopher: Christopher –pruzio mu je ruku nazad-

Pablo: Konacno te upoznajem uzivo. Dul mi je pricala o tebi i spricala mi za vase probleme, ali nikad nisam mislio da cu te videti uzivo. Razz -Pablo je govorio provokativnim tonom-

Christopher: Znas kako mi je krivo sto se nismo upoznali. ( sarkasticno )

Pablo: Sta te dovodi ovde?

Christopher: Reci cu ti samo dve stvari Pablito. Prva je ta da ovo...-pokazujuci mu rukama na plazu- ovo nije tvoje i druga pazi da ti ne donese slavu kakvu ona ima to sto objavljujes laznu vezu sa njom da bi te bolje upoznali.

Pablo: Ne znam kako si tako miran, stvarno ti se divim. Ja nikad ne bih mogao da dozvolim da moja devojka objavi vezu sa drugim, ja bih svoju objavio. Ne bih mogao da zivim sa saznanjem da devojka moze da me prevari sa drugim, jer svi znamo da dodir cini neznost ( ljubav ), ne? Very Happy

Christopher: :@

Pablo: Zar nije bilo tako kad ste se Dulce i ti zaljubili? Razz -Christopher je stisnuo zube dok ga je Pablo gledao izazivacki-

Christopher: Zasto guras svoj nos tamo gde ti nije mesto kretenu? :@ -Christopher se ponovo okrenuo spreman da podje-

Pablo: Ucinicu sve sto je moguce da se Dulce odljubi od tebe kretenu -Pablo nije ocekivao da se Christopher zaustavi. Uputio se ka njemu stezuci zube-

Christopher: -.- :@

Pablo je pao u pesak nakon jakog udarca u stomak koji mu je zadao
Christopher: Ti si...jedan bednik :@

Christopher: Pokusaj kretenu....priblizi se Dulce i sledeci put kad budes pao na zemlju, bices mrtav idiote :@

*Kraj Flash Back-a*

Dulce: To...to ti je rekao? Sad

Christopher: To nije bilo sve... znam da nisam trebao da ga udarim ali to sto mi je rekao ucinilo je da eksplodiram...

Dulce: Sta se jos dogodilo Chris….

*Flash Back*

***: Ti! –Christopher se okrenuo-

**: Mislis da cu da sedim skrstenih ruku ili sta…:@ -Christopher je lezao na zemlji. Dotakao je usnu da proveri da li je pukla-

Christopher: Sta je bilo Pablito, toliko si slab muskarac da napadas sa ledja? :@

Pablo: Hajde ustani i pokazacu ti kakav sam muskarac, ustaj! :@ -Christopher je krenuo da ustane i Pablo ga je jako udario u stomak cineci da ponovo padne-

Christopher je stavio ruku na stomak i ustao: :@ -Ovog puta ga je udario u oko. Pablo je pao na zemlju. Christopher ga je podigao hvatajuci ga za okovratnik majice-

Pablo: Pusti me kretenu! :@

Christopher: Sledeci put kad me udaris, kunem ti se da vise neces podici ruku ni na koga, razumeo? :@

Pablo: Ti si jedan veliki gubitnik Very Happy

Christopher: :@ -Uhvatio ga je za majicu i ponovo ga udario u stomak. Bacio ga je na zemlju jako grubo cineci da udari ledjima o pesak-

Christopher: Kamo srece i da umres tu :@ -Christopher je ocistio usnu sa kaziprstom, bila je krvava-

*Kraj Flash Back-a*

Dulce: Nikad nisam mislila da si tako nasilan Neutral

Christopher: Oprosti mi Dul, ja nisam zeleo, sta vise ja nisam trazio svadju ni sa kim, on me isprovocirao.

Dulce: Jedino sto znam je..da ste obojica katastrofa. Ti zato sto nemas poverenja u mene i tuces se sa Pablom.

Christopher: Ne mogu da verujem da branis Pabla koji me je isprovocirao a da ne branis mene

Dulce: Jednio sto znam je da od kad si sa mnom si jako ljubomoran i nasilan. Mislila sam da to sto si ovde sa mnom ce nam pomoci da budemo bolje, ali pogresila sam...

Christopher: Ostavljas me? Neutral

Dulce: Bolje je da prekinemo, ja te mnogo volim ali...ne mogu da zivim sa osobom koja je toliko nasilna i ljubomorna.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sponsored content





El final del marketing ( 2 sezona ) Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
El final del marketing ( 2 sezona )
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» El final del marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce Maria y Christopher Uckermann! :: *Off Vondy* :: *Web Novele*-
Skoči na: