Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria y Christopher Uckermann!

Welcome!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 El final del marketing ( 2 sezona )

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 EmptyČet Okt 23, 2014 4:51 pm

69 epizoda : Kraj marketinga

Christopher je zatvorio vrata stana i seo na stepenice na ulazu. Nalazio se izmedju maca i zida. Srce mu je govorilo da ode i utesi je ali glava mu je govorila da ide da ne bi plakao vise zbog nje. Necija ruka ga je uhvatila za rame i neko je seo pored njega.

Christopher: Izvini sto sam se onako ponasao..Sad

Dulce: Zasluzila sam, nisam trebala da dolazim u Meksiko. Sad

Christopher: To je tvoj stan, imas puno pravo.... Sad

Dulce: Zelis da udjes i da razgovaramo o nama...Sad -Dulce ga je pogledala-

Christopher: Oprosti mi...ali svaki put kad te vidim, tvoje reci me ovde zabole -stavio je ruku na grudi-

Christopher: Tvoje reci me mnogo povredjuju, i kad te vidim i ovako sam...tvoja blizina me boli svaki put sve vise, ne znam, ne znam odakle da izvucem snagu da stanem ispred tebe i razgovaram sa tobom...Sad

Dulce: Molim te...pokusaj da je izvuces odnekud, moramo da razgovaramo, molim te...Sad

Christopher je podigao pogled i usmerio svoje oci ka njenima: Sa Pablom si, zar ne? Sad

Dulce: Da...potrebno mi je da bar nesto u mom zivotu bude istinito Sad

Christopher: Nadam se da ce te usreciti vise nego ja...Sad Neutral

Dulce: Niko, nikad nece moci da me usreci vise nego ti...Sad

Christopher: Ako sam te cinio toliko srecnom...zasto si me ostavila? zasto nisi rizikovala i borila se za nas? Sad Neutral

Dulce: Pre nego sto sam razgovarala sa tobom..razgovarala sam sa Giljermom.

Christopher: Da, znam...rekao mi je..Sad

Dulce: Zelela sam da provedem dan zaljubljenih sa tobom, ali pre nego sto sam te videla, videla sam Giljerma i pitala sam ga za tebe i rekao mi je, znas vec....Sad

Christopher: Nisi zelela da me ostavis kada si dosla? Neutral

Dulce: Ne.-Dulce je stavila pramen kose iza uva- Zelela sam da provedem ono malo sto je ostalo od dana zaljubljenih sa tobom, ali ono sto mi je Gilje rekao mi je otvorilo oci i videla sam da nisi srecan pored mene. Sad

Christopher se okrenuo na stranu i pogledao Dulce u oci: Bio sam srecan pored tebe. Ne znam vise na kom jeziku trebam da ti kazem da si jedina koja mi izmami osmeh samo kada govorim o tebi...ja sam srecan samo pored tebe....Neutral

Dulce: Ja ti ne odgovaram Christopher...ja samo pravim probleme sa Pablom Sad

Christopher: Neka ide dodjavola taj Bambi Neutral

Dulce: Very Happy -Dulce se nasmejala-

Christopher: Ako ne osecas nista prema njemu, ostavi ga, ne moras u javnosti Neutral

Dulce: Ne mogu...Sad

Christopher: Osecas nesto prema meni? Neutral

Dulce ga je uhvatila za lice: Osecam sve prema tebi...ti si jedini koji mi pomera sve

Christopher: Onda se prepusti...

Christopher je uhvatio Dulce za bradu...malo po malo, njihove usne su se priblizavale...njihovi pogledi su bili usmereni jedan prema drugom, malo po malo, njihova cela su se spajala, sve dok...
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 EmptyČet Okt 23, 2014 5:12 pm

70 epizoda : Kraj marketinga

Dulce mu je stavila ruku na usne: Ne..molim te, ne otezavaj mi ovov...Sad

Christopher je ustao: Zasto mi nisi dala da odem!..zasto si morala da izadjes, zasto moras da mi dajes laznu nadu!!! :@ Sad

Dulce: Da je do mene, ne bih odbila Christopher...ali Pablo ne mora da ispadne "rogonja"! On nam nista nije uradio... Neutral

Christopher joj se priblizio i uhvatio je za lice: Volim te Dul, nemas pojma koliko mi nedostajes Sad

Dulce ga je uhvatila za ruke: I ti meni mnogo nedostajes, ali Pablo nije nizasta kriv i ne zasluzuje da bude rogonja. Ja sam kriva jedino, jer ne znam sta zelim...Sad

Christopher: Bar mi reci da osecas nesto prema meni...reci mi da me jos uvek volis ili da osecas nesto...molim te, moram da znam Sad

Dulce se nasmejala i usmerila pogled ka njegovom: Volim te isto, cak i vise nego prvog dana Smile

Christopher: Smile

Njihove oci su zasijale, njen osmeh je dobio istu plemenitost kao i uvek. Christopher je krenuo da je poljubi ali je ipak ispostovao njenu odluku. Dul se nasmejala.

Dulce: Zagrli me, hoces bebe? Smile

Christopher: Naravno malena Smile

Zagrlili su se prilepivsi se jedan uz drugog udisucii miris jedan drugome, prisecajuci se svakog prozivljenog trenutka. Osmesi na njihovim licima nisu mogli da se sakriju.
Sledeceg jutra, jako rano, Dulce se probudila i pocela da se sprema kako bi otisla na aerodrom, bila je jako srecna.
U 11 je stigla u Vera Cruz. Pozdravila se sa svima i presvukla se za snimanje. Srela je Pabla i pozdravila se sa njim sa jednim velikim poljupcem u usne.

Pablo: I ovaj docek Very Happy

Dulce: Recimo da...sam se jako dobro provela u Meksiku Very Happy

Pablo: Drago mi je da se ponovo smejes Smile -Zagrlio je i oboje su otisli na snimanje-

Christopher se probudio u pola 12, obukao se i sredio kako bi otisao da sredjuje neke stvari oko svog albuma.
Dulce je zavrsila sa snimanjem jednog dela epizode. Dali su joj pola sata odmora. Sedela je sa Gonzalom srecno razgovarajuci.

Gonzalo: Zvoni ti mobilni mala

Dulce: Hvala kinezu! Razz -Dulce je ustala i otisla da se javi na telefon-

Dulce: Bebote!!! Smile Wink

Christopher: Ardilla!!! Smile

Christopher: Kako si ardilla? Smile

Dulce: Jako dobro, srecna sto sam povratila svog najboljeg prijatelja. Smile

Christopher: I ja isto, imam veliki osmeh na licu Smile

Dulce: Pa pazi na taj osmeh jer postoje devojke koje su zaljubljene u tvoj osmeh i postoji mnogo zmija :O

Christopher: Ljubomorna...Smile

Dulce: Pa jesam..Smile

Christopher: To mi se svidja Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 EmptyUto Nov 04, 2014 9:35 pm

71 epiozoda : Kraj marketinga

Dva dana kasnije, Christopherove slike su ugledale svetlost dana. Svi njegovi fanovi su se jako obradovali. Tog dana, nakon sto je videla slike, Dulce je odlucila da ode sama na reku da pise i slusa muziku. Svakim danim joj se sve vise svidjao taj covek i nakon sto je videla te slike vise nije mogla da pogleda Pabla u lice.
Christopher je proveo ceo dan na drustvenim mrezama i forumima gledajuci komentare fanova u vezi svoje promene imidza. Vec su ga zvali svi od bivsih clanova RBD-a, osim Dulce.
Dulce je kopirala slike i stavila ih u svescicu u kojoj pise kako niko drugi ne bi mogao da ih vidi. Svaki put kada bi videla te slike neka cudna senzacija bi joj prosla telom. To joj se uvek desavalo kada joj se priblizi ili kada je pogleda. Christopher je slavio sa Giljermom zbog toliko pozitivnih komentara u vezi sa njegovim novim imidzom. Iako je bilo toliko iznenadjenja i dobrih vesti, Christopher nije bio srecan, falilo mu je nesto u blizini.
Dulce je slusala muziku kada je pocela pesma "sueles volver" i setila se da nije zvala Christophera da mu cestita.

Dulce: Bebe?

**: Christopher je otisao da obavi jedan poziv, ko ga trazi?

Dulce: Guille ja sam...

Guillermo: Ah, cao Dulce, kako si?

Dulce: Dobro, radim malo Smile

Guillermo: Drago mi je da ste i dalje u kontaktu, Christopherova faca nije ista bez tebe....zaboravi sve sto sam ti rekao, okej? Neutral

Dulce: Ok,hvala. Znas li da li ce se Christopher puno zadrzati? :O

Guillermo: Ovaj...ne verujem, reci cu mu da si zvala i da te zove, okej?

Dulce: Ok, hvala puno Gilje, cao

Guillermo: Baj

Pola sata nakon toga Christopher se vratio u svoju sobu gde ga je cekao Gilje sa osmehom od uva do uva.

Christopher: I ta tupava faca? :O

Guillermo: Hahahaa, i ti ces je imati kad ti budem rekao Razz

Christopher je seo na svoj krevet: Sta si pio...:O

Guillermo: Zvala te je Dulce Smile -Giljeov osmeh je presao na Christophera. Dobio je jedan pgroman osmeh i poseban sjaj u ocima.-

Guillermo: I ta faca nije tupava....:O

Christopher: Sta ti je rekla? :O

Guillermo: Zelela je da razgovara sa tobom, tako da, zovi je, trci! -Christopher se pozdravio, uzeo svoj mobilni i otisao u dnevnu da razgovara sa njom-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 EmptyUto Nov 04, 2014 9:56 pm

72 epizoda : Kraj marketinga

Christopher je zatvorio vrata i okrenuo Dulcin broj. Seo je na fotelju dok je cekao da se Dulce javi.

**: Da?

Christopher: Dulce? :O

**: Ne, ja sam, njen decko Pablo, Dulce razgovara sa svojim producentom, ko je trazi?

Christopher: Luis, molim te, mozes da je pozoves? :O

Pablo: Naravno, samo trenutak -nekoliko minuta kasnije...-

Dulce: Halo...

Christopher: Zdravo Razz

Dulce je prosaputala: Bebe!! Smile Wink

Christopher: Kako si malena? Smile

Dulce: Veoma dobro, bilo mi je cudno kad su mi rekli Luis...ali sad razumem Razz

Christopher: Razz

Dulce: bebe,cestitam ti, eh, sve sam saznala. Drago mi je da se ljudima toliko svidja tvoja nova etapa, cestitam. Very Happy

Christopher: Hvala ardilla, ti si jedina koja je nedostajala, vec sam mislio da mi neces cestitati. Razz

Dulce: Taman posla bebe, to nikad. Ti si pre svega. Rekao ti je Gilje da sam te zvala?

Christopher: Da, rekao mi je, zato sam te pozvao

Dulce: Pa Gilje mi je rekao da...dobro, nema veze

Christopher: Ne, reci Dul...

Dulce: Ne, eke gluposti, nista bitno bebe, stvarno.

Christopher: Ok...

Dulce: Izvini, znam da ti se javio Pablo, ali ostavila sam ga ovde i on se javio...:O

Christopher: Nema veze, uostalom, ti i ja smo samo prijatelji, ne moras da mi se pravdas, zar ne?

Dulce: Tako je, u svakom slucaju hela sam da ti kazem -iz daleka se cuo Pedro kako je zove-

Christopher: Evo ga narednik...Razz

Dulce: Cuo si xD

Dulce: Razgovaracemo drugi put, vazi? Smile

Christopher: Ok, razgovaracemo drugi put. Cao.

Dulce: Cao, ljubim te. Smile

Christopher se vratio u svoju sobu sa Giljermom dok se Dulce vratila na posao. Ovih poslednjih nekoliko dana je bio red n slikanja i na intervjue.
Christophera je zeleo da izazove ljubomoru. Pokusace da navede Dul da eksplodira, da mu trazi drugu sansu. On ju je voleo, to je bilo jasno ali ga je povredila mnogo i morace da ga moli za drugu sansu pre ili kasnije.
Dulce je zavrsila sve za taj dan, bila je iscrpljena, istusirala se, obukla pidzamu i legla. Pre nego sto je ugasila telefon, nazvala je svog prijatelja Christophera.

Dulce: Bebe!! Smile

**: Bebe? :O

Dulce: Sa kim razgovaram? :O -bio je zenski glas-

**: Sa Natalijom, a vi ste...:O

Dulce: Ja sam Dulce Maria...:@

Natalia: Ah, Dulce Maria iz RBD-a Smile

Dulce: Da, Dulce iz RBD-a, je l' tu Christopher? :@

Natalia: Da, ali ne Smile

Dulce: :O

Natalia: Da, tu je, ali se tusira, zelis da mu ostavis neku poruku?

Dulce: Da...da ide u...mnogo, mnogo daleko...:@

Natalia: Ok, cao..

Dulce: Cao :@ -Dulce je prekinula i bacila svoj telefon-

Dulce imitirajuci devojku: Da...da, tu je ali se tusira, mozes mu ostaviti poruku. Zmija, skorpija, vestica, dr**a...:@
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 EmptyPet Nov 28, 2014 11:34 am

73 epizoda : Kraj marketinga

Christopher: Vec si prekinula?

Natalia: Da, zasto je pravis ljubomornom? :O

Christopher: To je duga prica...

Natalia: Dobro komsijice, idem, nadam se da ces mi jednom ispricati tu dugu pricu..Razz

Christopher: Obecavam ti, hvala mala, pozdravi roditelje, okej? Smile

Natalia: Hocu, kad hoces da je jos pravis ljubomornom, znas gde sam Razz -Natalia je zatvorila vrata. Christopher je otisao u krevet nasmejan zamisljajuci Dulcinu facu-

Sledeceg jutra Dulce se jos uvek prisecala kucke od Natalie. Dulce je snimila ono sto je imala za taj dan, odmorila se i otisla sa Pablom da se malo zabavi pre nego sto se vrati na snimanje.

Pablo: Ljubavi...:O -Dul je razmisljala o tome sta li je radila ta Natalia sa Christopherom jer se on tusirao i to ju je najvise nerviraalo-

Pablo: Zemlja zove Dul...:O -Dul je raegovala-

Dulce: Izvini, sta si rekao? :O

Pablo: Sta ti je ljubavi? Odsutna si, imas nekih problema?

Dulce: Ovaj...ne! samo sam malo umorna, sinoc nisam dobro spavala, samo to je.

Pablo: Ok, ako imas nekih problema, reci mi, razumela?

Dulce: Da, hocu -Pablo ju je poljubio. Nije znala kako da reaguje svaki put kada je poljubi-

Christopher se upravo probudio. Doruckovao je, istusirao se i pozvao Dulce da bi je jos bockao. Dulce je hodala drzeci Pabla za ruku kada se odvojila da bi se javila na telefon.

Dulce: Halo?

Christopher: Zdravo, ovde Luis Very Happy

Dulce: Covece....vidi koga imamo ovde. Kako ti je bilo sinoc? :O

Christopher: Savrseno, nije moglo bolje Very Happy

Dulce: I jos imas hrabrosti da priznas :@

Christopher: Pitala si me i odgovorio sam ti, sta je bilo? :O

Dulce: Juce mi se na telefon javila jedna tvoja prijateljica :@

Christopher: Ah...moja Natali, toliko je volim, super je, moras da je upoznas, svidece ti se jako xD Razz

Dulce: Ne!..sigurno ce mi se svideti mnogo, u to ne sumnjam, cak je i zoves Natali a tek sto si je upoznao :@
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 EmptyPet Nov 28, 2014 11:44 am

Christopher: Pa sinoc sam se super proveo, nisam mogao vise da se smejem sa njom, to je bio prvi put da sam se sa nekim toliko smejao. Razz

Dulce: Aha...to znaci da se sa mnom nisi smejao? :@ :O

Christopher: Da, ali na drugi nacin. Sa njom je drugacije, tako je pametna, lepa. Prelepa je, moras da je upoznas, uostalom fan je RBD-a i vondy je! Razz

Dulce: Ahh!! Nemoj mi reci da je vondy!! kakvo iznenadjenje, kakvo cudo :@ -.- :O

Christopher: Dobro, ostavljam te, moram na dorucak sa njom i nekim njenim prijateljicama koje su moji fanovi i zele da me upoznaju, da te zovem kasnije? Razz xD

Dulce: Naravno, zaboga, moras mi ispricati kako ti je bilo sa Vondy nº1, nemoj da zaboravis da me zoves, kad god....:O :@

Christopher: Ok, zvacu te, cao! xD

Dulce: Cao! :@

Christopher: Ljubomorna si? Razz

Dulce: Ja ljubomorna? niposto. Ti i ja smo samo prijatelji, ne? zasto bih bila ljubomorna, kakve gluposti pricas Chris :O

Christopher: Skinula si mi ogroman teret. Ako ti smeta ili ako si ljubomorna samo mi trebas reci i prestacu da vidjam Natali i njene prijateljice, okej? Razz

Dulce: Stvarno? :O

Christopher: Naravno, na prvom mestu su moji prijatelji, a tek posle moje prijateljice sa pravima Razz

Dulce: Cao Christophere!!!! :@

Christopher je spustio slusalicu sa jednim ogromnim osmehom: Ljubomorna je, to znaci da me jos uvek voli Wink

Dulce je ostavila mobilni, udahnula duboko i otisla na snimanje, bila je tako raspolozena da bi ujela svakoga ko jos jednom spomene Nataiju.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 EmptySub Nov 29, 2014 3:40 pm

73 epizoda : Kraj marketinga

Christopher je otisao u Giljermov stan dok se prisecao poslednjeg puta kada su se on i Dulce predali jedan drugome.

*flash Back*

Christopher: Voleo bih da zaustavim vreme i ostanem ovako, ususkan pored tebe gledajuci sve ovo. Wink

Dulce: I ja bih volela, ali ako nas neko otkrije, proci cemo jako lose :O Wink

Christopher je stavio pramen kose Dul iza uva: Nije mi vazno nista ako sam sa tobom Smile

Dulce: Volim te Smile -Ljubili su se polako i nezno-

*Kraj Flash Back-a*

Christopher je zaustavio auto i pogledao u retrovizor na zadnje sediste: Ah...Dul, ko mi garantuje da ce mi ova igra uspeti i da cu te ponovo imati...Sad

Nedelja 1 Mart 2009: 00:58

Christopher je stigao kuci u ponoc, skoro je bilo 1 posle ponoci. Bio je na veceri sa Giljermom i nekoliko prijatelja razgovarajuci o svom novom disku.

Ostavio je svoju jaknu na fotelji i otisao u sobu da se raskomodi.
Kada je stigao u sobu, uzeo je svoj mobilni i pozvao.

Dulce je sedela na svom krevetu razmisljajuci o svadji koju je danas imala sa Bambijem....izvinite, sa Pablom. Very Happy Poceo je da joj zvoni telefon i ona se javila a da ne zna ko je.

Dulce: Halo? Neutral

**: Izvini sto zovem tako kasno

Dulce: Ah,Chris, nema veze. Kako je bilo sa Natalijom i njenim prijateljicama? :O

Christopher: Dobro, veoma dobro, a tebi, kako je bilo tebi, izlasla si sa Pablom ili tako nesto?

Dulce: Ne, nakon snimanja sam dosla u sobu i sve vreme sam u njoj do sad kad idem na spavanje Neutral

Christopher: Dul, desilo ti se nesto, zar ne? Neutral

Dulce: Da, ali nije bitno

Christopher: Meni su bitni tvoji problemi, reci mi, molim te, ako mi ne kazes, danas necu moci da spavam znajuci da se mojoj crvenokosoj dogadja nesto Smile

Dulce se nasmesila i osetila olaksanje: Posvadjala sam se sa Pablom, svaki dan je sve nepodnosljivije. Ljubomoran je, ne mogu da razgovaram ni sa Pedrom, mozes li da verujes :O

Christopher: S obzirom da je to on, mogu, zasto ovog puta

Dulce: Zato sto je video neku belesku ili neki video kada smo ti i ja izasli da veceramo nakon RBD-a, secas se kad smo bili u tajlandski restoran?

Christopher: Da, secam se

Dulce: Pa video je to i napao me je i ceo dan nismo razgovarali Sad

Christopher: Tuzna si jer si se posvadjala sa njim, zar ne? Sad

Dulce: Ne. Tuzna sam jer gubim svog najboljeg prijatelja i coveka koga volim zbog jedne dvorske lude. Sad

Dulce: Nije me briga za Pabla, onaj koji mi je bitan si ti i gubim te jer si ti vec u svojim stvarima sa svojim novim diskom i svojim novim prijateljstvima i svaki dan te sve vise udaljava od mene Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 EmptySub Nov 29, 2014 3:56 pm

Christopher: Ti si odlucila da se udaljim od tebe i da budemo samo prijatelji Sad

Dulce: Da, znam...dobro, ovaj...moram da prekinem, sutra moram rano da ustanem, hvala sto si zvao i sto si uvek tu kad mi je potrebno.

Christopher: Radim to sa zadovoljstvom Dul. Odmori se i laku noc. -Prekinuli su, Dulce je legla u krevet i zaspala.-

Sledeceg jutra Dulce je i dalje spavala, za sat vremena je trebala da se probudi i nastavi sa svojom rutinom. Osetila je dodir necije ruke kako je miluje po obrazu, malo po malo se budila, taj miris i taj dodir su joj bili jako poznati.

Dulce: Znala sam da si ti...bebe Smile

Christopher: Sinoc nisam mogao da zaspim nakon sto sam razgovarao sa tobom, bolelo me sto te cujem tako tuznu -nastavljajuci da je miluje po obrazu-

Dulce: Pa probudila sam se mnogo bolje volje Wink

Christopher: Znam, zato sam dosao Smile

Dulce se ispravila i naslonila na naslon kreveta: Zasto mi odrasli pravimo tolike gluposti?

Christopher: Pa...ne znam...:O

Dulce: Mislim -namestila je kosu- Zasto pustamo da ode ono sto najvise volimo, zasto nam je samo bitan novac a ne osecanja, sta dobijamo sa svim tim?

Christopher: Izgubiti ono sto volis, kao sto se nama desava Sad -Dulce je osetila istu tugu-

Christopher: Dosao sam u Vera Cruz jer se vracam u Los Andjeles i verovatno cu se samo vratiti za poslednji koncert RBD-a ako ga bude bilo

Dulce: Odlazis zauvek? Sad -Chris je potvrdio glavom-

Christopher: Za Meksiko me nista ne veze. Pre me je vezao RBD i ti, obe stvari su se zavrsile i idem tamo. Nekad cu verovatno dolaziti u Meksiko na promocije ali nije sigurno Sad

Dulce: Znaci dosao si da se oprostis, ne? Sad Neutral

Christopher: Da, morao sam da uradim to, ne bih mogao da odem a da se ne oprostim.

Dulce: Pa vec si to uradio, mozes mirno da ides Sad

Dulce su oci bile pune suza, bila je na korak da posustane ispred Christophera. Njemu je bilo isto, nije mogao da izusti rec jer je osecao kako ce se srusiti.

Christopher: Neces mi dati tvoj blagoslov? Sad -Dulce je pogledala u drugu stranu. On je ustao sa kreveta i otisao-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 EmptySub Nov 29, 2014 4:38 pm

74 epizoda : Kraj marketinga

Christopher je izasao iz sobe zalupivsi vratima. Guiljermo ga je cekao napolju.

Guillermo: Kako je proslo?

Christopher: Ispricacu ti u putu, okej? -Giljermo je potvrdio glavom i otisli su taksijem do aerodroma-

2 Marta, ostao je dan do predstavljanja pesme Light The World Tonight, Christopher se nasao u Meksiku sa Giljermom pripremajuci poruke za forum koje ce sutra poslati. Takodje se pripremao za svoj chat kao solista po prvi put.

Dulce se pokajala vise nego ikad sto nije ustala i potrcala za njim da ga zaustavi da je ne ostavlja. Pratila je sva njegova kretanja preko foruma, slika, tema...itd.
Christopher je vecerao kada je neko zazvonio na vrata. Iskljucio je tv i otisao da otvori.

Guillermo: Zdravo Razz

Christopher se razocarao: Ah..ti si, udji, vecerao sam. :O

Guillermo: uu...tako tretiras svog prijatelja i buduceg menadzera, kako si zao :O

Christopher je seo na krevet isto kao i Gilje: Sta si hteo Gilje

Guillermo: Kako ti je bilo sa Dulce? Proslo je tri dana i nisi mi jos uvek ispricao, pricaj sta se desilo, Reagovala je?

Christopher: Ne. Ne reaguje, kao lutka je koja se pomera kako ko hoce. Nije mi rekla nista cak ni kad sam joj rekao da cu otici zauvek za Los Andjeles, vise ne znam sta da radim.

Guillermo: Sta se desava sa njom, zamisli da je to istina, izgubila bi te zauvek

Christopher: Pa da, ali ovo nije moja Dulce. Bila je srecna kada me je videla. Njen osmeh i njen pogled su bili ispunjeni, ali nije imala....da bi reagovala

Guillermo: Pa imam jednu jako, jako losu vest, zelis da je cujes?

Christopher: Sta se desilo? :O

Guillermo: Dulce putuje za Df da uzme neke stvari, stavila je to na facebook. I vondys vec pricaju "koja slucajnost da se putevi Dul i bebea uklope" Razz

Christopher: Daj Boze Gilje, ali ona ce samo doci po neke stvari i vratice se u Vera Cruz. Ne verujem da ce ostati ni na chatu ni na promociji. Sad

Christopher: Ali moram da budem jako srecan. Volim moje vondys jer mi uvek podignu raspolozenje, sutra cu im to reci u porukama koje cu im poslati. One i svi moji klubovi fanova me mnogo podrzavaju i to cu iskoristiti, ima novosti sa slikama? Razz

Guillermo: Pa ljudima se svidja tvoj look, ali je 50% ravno i 50% urbano Very Happy

Christopher: Hahaha, ludacice. Meni se vise svidja urbano, ravno je za posebne prilike ali jako me podseca na ona tri americka brata, ne? :O

Guillermo: To kazu i ljudi, svideces im se svakako, kazu sve dok imas tvoje gu**** xD

Christopher: Hahahaha, dobro je znati xD

Sledeceg dana

Christopher se probudi jako rano, zeleo je da iskoristi svaki sekund tog velikog dana, tog tako bitnog dana njemu. Istusirao se, doruckovao i otisao u Giljermov stan da zavrsi sa svime.

Izbacili su sliku novog urbanog Christopherovog looka, postavili su njegovu pesmu na stranicama i napisali poruke zahvalnosti njegovim fanovima i svim njegovim klubovima fanova.
Vondys je napisao jednu sa puno ljubavi, te ljubavi koju je osecao prema svojoj "koleginici, drugarici" koju nije ni spomenuo.

"Jednom mi je neko rekao da ce nestati vondys kada prestane RBD i ja sam rekoa naravno da ne, ja ih volim!!! i volecu ih uvek, hvala vam na svoj vasoj podrsci i sto ste uz mene uvek bilo sta da se dogodi

i sigurno cu je jednog dana poslati da peva sa mnom na nekom koncertu! (necu reci ime jer se moze neko naljutiti hihi)"

Christopher se obradovao kada je video da je vec popularan novi DVD od RBD-a ali takodje mu je bilo jako drago jer ce to mnogo iznervirati Pedrita Razz U svakom slucaju on je ocekivao da taj cd bude najprodavaniji od svih jer je on zaista bio jako poseban, lican i bitan za svo sestoro.
Dulce je vec bila u Df-u i ostala u svom stanu. Stigla je u 18:11 u svoj stan. Prvo sto je uradila je to da je ostavila svoju torbu i uzela svoj laptop i usla na Christopherovu stranicu na univisionu. Videvsi njegovu novu sliku obuzeli su je zmarci videvsi da ga je izgubila jer je bila glupa. Dul je otisla na neke od njegovih oficijalnih sajtova i kupila njegov cd, nakon toga je otisla na vondy forum, vec je dugo proslo da nije ulazila i zapostavila ih je. Videla je poruku koju je Chris njima ostavio i nasmejala se jer nije mogla da kontrolise sve sto oseca misleci na njega. Znala je savrseno ko je ta osoba o kojoj Chris govori i bila je uzbudjena pri pomisli da bi opet mogla da deli scenu sa njim.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 EmptyUto Jan 13, 2015 2:40 pm

75 epizoda : Kraj marketinga

Christopher je od 3 do 5 marta prisustvovao emisijama, chetovima, i promovisao svoj cd svuda. U Televisinim hodnicima se susreo samo sa Enrikeom Rocom i Pedrom Damjanom. Kada je setao studiom i cuo svoje ime, zaustavio se ali kada se okrenuo i video da je to Pedro, skoro je istrcao napolje.

Christopher: Kakva neprijatna poseta.

Pedro: Hvala takodje. Cestitam ti na tvom novom singlu Light The World Tonight, vec sam ga kupio Very Happy

Christopher: Stvarno si ga kupio? :O

Pedro: Christopher..-stavio je ruku na Kristoferovo rame- ti si veoma talentovan decko, zasluzujes sve najbolje u zivotu

Christopher: Hvala Pedro, vi ste uradili sve za mene, mnogo sam vam zahvalan, i izvinite sto sam bio ljut na vas i ponasao se tako lose, stvarno mi je zao

Pedro: Ne brini decko, branis svoje. Srecno u NX Exclusivas, daj Boze da stignes jos dalje nego sto je ova velika ambicija zvana RBD

Christopher: Hvala Smile

Pedro je otisao. Kristofer je isao ka sali od foruma. Jedna prelepa crvenokosa ga je videla kako prolazi. Kada ga je videla ostala je ukocena na sred hodnika.

*Flash Back**

Dulce: Cestitam bebe!! Wink

Christopher: Sta je to? Smile

Dulce: Otvori budalice!! -christopher je otvorio-

Dulce: Svidja ti se? Wink

Christopher: To je majica koju sam video u Brazilu? :O

Dulce: Aha..pretpostavila sam da ti se svidja i kupila je Very Happy Smile

Christopher: Volim te!! -Uhvatio je za obraze i poljubio-

Kraj Flash Back-a**

Dulce se nasmejala i nije prestajala da ga gleda dok nije nestao iz hodnika: Bar mu je ostalo nesto od mene...Very Happy

Kristofer je zavrsio gostovanje u emisiji. Pozdravio se sa voditeljima i otisao u svoju staru sminkernicu. Nije imao vise obaveza i otisao je da vidi kako izgleda nakon 4 godine. Seo je na jednu od stolica i zatvorio oci prisecajuci se svakog puta kada se zakljucavao ovde sa Dulce kako bi malo bili zajedno nakon snimanja.

*Flash Back*

Voditeljka: Pa, govori se da se Dulce Maria i njen novi decko zakljucavaju u sminkernici da bi bili sami i skidaju svoje maske tamo unutra.

Voditeljka 2: Ali zajedno su, ne vidim nista lose u tome, neka iskoriste sada kad su mladi i kad se vole
----

Dulce: Dijegito Bustamante, vidimo se u tvojoj sminkernici da budemo malo zajedno? O:)

Christopher: Sa tom tako prelepo facicom ne mogu da te odbijem Robertita Wink

*Flash Back*

**: Donosi ti mnogo uspomena sve ovo zar ne? Sad

Kristofer je otvorio oci i okrenuo se: Mnogo...tebi en Dul? Neutral

Dulce mu se priblizila i sela mu u krilo: Mnogo, pre svega jako lepe trenutke....i sve pored tebe Smile -uhvatila ga je za lice i spojili su cela-

Christopher: Zasto toliko otezavas?

Dulce: Zato sto je komplikovano...

Christopher: Naravno, toliko komplikovano da vec delis prsten sa Bambijem, zar ne? Neutral -Dulce se odvojila-

Dulce: Sad

Christopher: Prsten Dul, prsten je znak trajanja, jedinstva, mi smo ih koristili da bi bili blizu kada smo odvojeni, da bi sjedinili nase duse, da bi imali simbol, nesto sto pripada onome sto osecamo ti i ja....ti ga Dulce vec delis sa Pablom Neutral

Dulce je stavila ruku u dzep i izvadila prsten: Ovo je jedina stvar koja me vezuje za tebe i jedina stvar koju nikad necu izgubiti -Kristofer je video da je to njihov prsten koji su oboje imali. On je izvadio lancic sa prstenom pokazujuci joj ga-

Dulce: Mislim da je to jedino zajednicko sto imamo...

Christopher: Mozda je...bolje ostaviti to zauvek. Ja ne mogu da budem prijatelj sa tobom jer ti meni znacis mnogo vise od prijateljstva, nadam se da ces nekad razumeti Dul

Dulce: Ni ja tebe ne mogu da gledam kao prijatelja...samo mogu da te gledam kao...-Giljermo je otvorio vrata-

Guillermo: Kristofere cekaju nas da krenemo

Christopher: Ok, sacekaj me ispred, molim te

Guillermo: Ali...

Christopher: Zatvori vrata i sacekaj me ispred!! :@ -Giljermo je zatvorio vrata. Dulce se uhvatila za vrat-

Christopher: Kako mozes da me gledas Dul...

Dulce: Nisi trebao tako da razgovaras sa Giljermom

Christopher: Odgovori mi, kako me gledas?

Dulce: Kao...

Christopher: Kako Dul...

Dulce: Kao svoju prvu ljubav Smile

Dulce ga je uhvatila za lice i nekoliko trenutaka kasnije, ljubili su se. Ljubili su se nezno i polako osecajuci svaki centimetar svojih usana.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 EmptyUto Jan 13, 2015 3:09 pm

76 epizoda : Kraj marketinga

Kristofer je prestao da je ljubi i zagrlio je. Ona je naslonila svoju glavu na njegove grudi.

Christopher: Ovo je zbogom, zar ne? -Dulce ga je zagrlila jace-

Dulce: To je dovidjenja -Dulce se odvojila od Krisa-

Christopher: Bice bolje da odem...Neutral -Kristofer je stagao zube i pogledao je-

Kris se okrenuo prema njoj. Dulce je sela na stolicu i uhvatila se za vrat. On je otisao do nje i ponovo je poljubio.

Christopher: Neka ti sve ide dobro Neutral

Dulce: Smile -Kristofer je otvorio vrata i pogledao je-

Christopher: Volim te -Zatvorio je vrata i otisao-

Izasavsi iz hodnika susreo se sa voditeljem "De Poca". Tamo je pricao o Belindi, Anahi i svom hobiju jer sutra gostuje u "De Poca" kako bi razgovarao o svom poslu.
Dulce je ceo dan provela razmisljajuci o poljupcu koji je dala Kristoferu, dodirivala je prstima svoje usne prisecajuci se tog trenutka.
Sledeceg dana Kristofer je obukao kosulju, farmerice i otisao u Televisin studio kako bi prisustvovao programu koji je imao danas. Bio je prelep govoreci o svom novom cd-u.
Kristofer je vec pripremio izvinjenje za Giljerma zato sto je vikao na njega, Gilje je razumeo i ostali su u istim odnosima kao i ranije.
Dulce se probudila rano kao i uvek, istusirala se, obukla i stavila prsten koji deli sa Pablom na ruku a onaj koji deli sa Kristoferom je stavila oko vrata da joj bude blize srcu. Nece vise poljubiti Pabla nakon onog poljupca sa Kristoferom.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 EmptyUto Jan 13, 2015 3:48 pm

77 epizoda : Kraj marketinga

Kristofer je zavrsio sa programom "De Poca" i prosetao se hodnicima da vidi koga ce videti.
Njegov pogled je trazio samo jednu osobu. Prolazio je sa rukama u dzepovima pored zvezdi Televise. Stigao je do studija gde se snimalo "Verano De Amor". Pedro je razgovarao sa svima dajuci im instrukcije. Tamo je bila ona sedela je pored svog decka, Pabla. Kris je primetio da je malo izgubljena medju onim sto su joj govorili Pablo i Pedro, bila je prelepa kao i uvek, gledajuci u svoj mobilni, ocekujuci neciji poziv.

Pablo: Ljubavi, spavala si dobro danas?

Dulce: Izvini?

Pablo: Da li si spavala dobro danas :O

Dulce: Da..savrseno, zasto?

Kristofer je bio naslonjen na zid posmatrajuci svoju bivsu koleginicu iz grupe.

Pablo: Zasto si tako cudna, nesto ti se desilo?

Dulce: Nista, odlicno sam, ne brini Smile -Dulce se nasmejala, Krisove oci su zasijale videvsi je kako se smeje sto ju je cinilo jos lepsom nego sto vec jeste-

Kristofer je izvadio mobilni i trazio neciji broj u imeniku ne prestajuci da je gleda. Dulcin telefon je poceo da vibrira. Dulce je pogledala ko je to i trazila ga je pogledom medju sminkerima, kamermanima i ostalom ekipom, zaustavila je pogled na njemu kada ga je pronasla. Kristofer je ostavio mobilni u dzep, nasmejao se i otisao. Dulce ga je pratila pogledom dok se nije izgubio medju ekipom iz studija.

Kada je Pedro zavrsio govor skoro celoj ekipi, Dulce se oslobodila od Pabla i otisla da potrazi Kristofera sa mobilnim u ruci. Usla je u njegovu staru sminkernicu i iznenadjenje koje je videla ju je sledilo.

Dulce: Sta ti trazis ovde? Neutral

**: Ljubavi, toliko sam ti nedostajao? Very Happy

Dulce: Pablo, sta trazis u ovoj sminkernici Neutral

Pablo: Udji...-Dulce je usla i zatvorila vrata-..sta je sa ovom sminkernicom?

Dulce: Nisi mi odgovorio na pitanje, sta trazis u ovoj sminkernici? Neutral

Pablo: Moja je bila jako mala pa sam uzeo ovu, sta ima veze?

Dulce: Pa ova sminkernica...nema veze, svejedno je. Nema veze. Sad

Pablo: U poslednje vreme si jako cudna malena -Dulce ga je grubo gledala-

Dulce: Zasto pokusavas da ga imitiras Pablo? Neutral
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 EmptyUto Jan 13, 2015 4:00 pm

Pablo: Koga?

Dulce: Ne, ne pravi se, zasto imitiras Kristofera? dobijas li nesto sa time? Neutral

Pablo: Pokusavam da se zaljubis u mene, mozda ako licim na njega, zaboravis na tog kretena i obratis paznju na mene

Dulce: Ono sto postizes je da te svakog dana sve vise mrzim i sve vise se setim njega...to je jedino sto postizes Uker 2 :@ Neutral -Dulce je otvorila vrata i otisla zalupivsi njima-

Dulce je otisla da vidi da li ce ga sresti u hodniku. Izasla je iz zgrade trazeci ga na parkingu. Nakon dugog trazenja bez rezultata usla je u salu i sela na jednu od stolica.

**: Koga si trazila? -Dulce se polako okrenula-

Dulce: Najlepseg decka koga sam ikad videla, a ti? Smile

**: Jednu crvenokosu koja me svakog dana sve vise izludjuje i koju sam danas video dosta tuznu Smile

Dulce: Pa mislim da mogu da ti pomognem da je nadjes -on ju je pomilovao po ruci-

**: Nije sve okej sa Pablom, zar ne?

Dulce: Ne Gonzalo...

Gonzalo je seo pored nje: Pa raskini sa njim i potrazi onog ko ti se zaista svidja

Dulce: Ali ne mogu Gonza, Pedro ima ugovor sa Pablom i sa mnom. Da je samo do toga da mi se ne svidja, pokusala sam da ga istrpim, ali najgore od svega je to...to sto imitira Kristofera, svaka rec koju kaze me podseca na Kristofera a tako ne mogu da zivim Gonzalo Sad

Gonzalo: A zasto ga imitira?

Dulce: Ko zna, on kaze da ocekuje da cu da se zaljubim u njega i da zaboravim na Krisa, ali ne shvata da svaki put kada govori, podseca me na Krisa, ne znam da li misli da je duhovit ili sta....

Gonzalo: Hoces da ja porazgovaram sa nekim od njih?

Dulce: Hvala Gonzalo ali bolje da ostavimo ovako. Ja sam se vec oprostila od Kristofera kao prijatelja, kao decka i kao sve, a sto se tice Pabla...-uzdahnula je-..istrpecu dok se ne zavrsi "Verano De Amor"
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 EmptyUto Jan 13, 2015 4:19 pm

Gonzalo: Kako hoces ali ne obracaj paznju na to vise. Ni ja ne znam cega se Pablo igra, ali dacu ti savet. Nemoj da trazis Kristofera, pusti ga na miru, ako ga ljubis a posle ljubis Pabla, mislice da se igras sa njim. Razjasni sebi i posle potrazi onog ko ti stvarno pomera sve kada ga vidis, ali pre toga nastavi sa svojim zivotom normalno bez njega, da ga ne bi vise povredjivala -Dulce ga je pogledala i potvrdila mu glavom-

Bila je noc...
Kristofer je lezao na sofi gledajuci u plafon, izgubljen u svojim mislima...

**Flash Back*

Christopher: Odgovori mi, kako me gledas?

Dulce: Kao...

Christopher: Kako Dul...

Dulce: Kao svoju prvu ljubav Smile

Ljubili su se nezno i polako osecajuci svaki centimetar svojih usana.

Christopher: Ovo je zbogom, zar ne?

Dulce: To je dovidjenja

Christopher: Bice bolje da odem...

Kraj Flash Back-a**

Kristofer je stavio jednu ruku na vrat a drugu na grudi: Zasto sam zaglibio toliko sa tobom Dul...-Kris je uzdahnuo i zatvorio oci-..sta imas ti sto druge nemaju, sta imas! Neutral

Zaculo se zvono na vratima. Kristofer se uspravio na sofi, ponovo se zaculo zvono. Kristofer je pogledao kroz spijunku da vidi ko je i otvorio je vrata mrzovoljan.

Christopher: Sta ti treba? Neutral

**: Mozemo d arazgovaramo? Necu ti oduzeti mnogo vremena.

Kristofer mu je potvrdio glavom da udje. Nakon sto je zatvorio vrata pokazao mu je na dnevnu sobu gde su obojica seli na po jednu stolicu. Kristofer je prekrstio ruke.

Christopher: Reci Neutral

**: Kao prvo, hvala sto si me primio, znam da se ti i ja nismo bas dobro slagali

Christopher: Ne svidjas mi se Pablo, tako da sta god da mi imas reci, budi brz jer sam jako umoran i nemam volje za gluposti Neutral

Pablo: Ok...hteo sam da razgovaramo o Dulce

Christopher: Slusam te Neutral -Kristofer mu je odgovarao jako kratko i hladno-

Pablo: ja znam da, od kad sam se pojavio u Dulcinom zivotu ti i ona ste imali mnogo problema zbog mene i rakidali ste nekoliko puta, trazim da mi oprostis zbog toga.

Christopher: Neutral -Kristofer se uspravio na stolici i ponovo prekrstio ruke-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 EmptyUto Jan 13, 2015 4:53 pm

Pablo: Nisam lose decko. Znam da sam pustio da me ponese slava i novac koji mogu da zaradim bez razmisljanja sta cu uraditi.

Christopher: Vidi Pablo, ne moras da se mucis i da se ponizavas, jer stvarno nema svrhe. Dulce i ja vise nismo nista, tako da prestani da se blamiras, hoces? Neutral

Pablo: Briga me ako se ponizavam, zasluzujem to, jer kad si otisao u Vera Cruz da trazis Dulce, preterao sam sa tobom, nisam znao da si upravo izasao iz bolnice. Ja sam se svadjao zbog necega sto je moje, zbog novca koji sam dobijao zahvaljujuci njoj

Christopher: Sta te je nateralo da dodjes ovde i ponizavas se na ovaj nacin Pablo? Neutral

Pablo: Dulce...od kad ti i ona niste nista, jako je lose i ja sam kriv zbog toga. Ja sam te imitirao, svaku rec koju si joj govorio, govorio sam joj i ja, vodio sam je na ista mesta, ukljucujuci i tvoju sminkernicu.

Christopher: Neutral

Pablo: Dulce misli samo na tebe, svake sekunde, svakog trenutka. Ima ljudi na vasem forumu, mislim da se zovu vondys -Kristofer je potvrdio glavom- koji imaju pravo sve sto kazu. Moze se odglumiti osmeh, ali jedan pogled pun ljubavi, ispunjen osmeh i pun ljubavi koji se uvek pojavi kad je sa tobom, to ne moze da se odglumi Kristofere.

Christopher: Pablo...Neutral -Pablo ga je prekinuo-

Pablo: Meni se Dulce ne svidja, svakog dana pokusavam da se zaljubim u nju, ali ne mogu, ne poricem ti da je prelepa, jer je najlepsa devojka koju sam upoznao, ali nije moj tip, meni se svidjaju plavuse. Ako ti smetaju slike na kojima se Dulce i ja ljubimo, izvinjavam ti se. Ja ne osecam nista kada se ljubim sa Dulce ni ona takodje sigurno ne oseca nista. Ti najbolje od svih znas kakav je taj svet umetnika. Dulce i ja moramo stalno da budemo zajedno, meni je lepo u njenom drustvu jer uzbudjeuje ljude, ali nista vise, ja imam devojku u Riu de Zeneiru.

Christopher: Sta? -Krisu su se rasirile zenice-

Pablo: Ja znam kako je izgubiti onog koga volis. Ona me je ostavila kad sam joj rekao da moram da glumim da sam decko devojci kojoj se ona najvise divi.
Bori se za Dulce Kristofere. Nema nijednog trenutka da se tvoja slika ne pojavi u Dulcinoj glavi. I nema nijednog trenutka da se slika osobe koju ja najvise volim ne pojavi u mojoj glavi. Zato znam sta osecas kad me vidis sa Dulce. Kunem ti se u nesto najsvetije za mene, u moju majku, da od sad, Dulce je samo tvoja, obecavam ti da cu ti je cuvati, i bicu sa njom samo kada to bude neophodno, ali ti moras da mi obecas da ces se boriti za ono sto vam je zivot poklonio, to sto osecate nije nikakav hir, to je nesto mnogo jace, a ja Dul gledam kao sto ju je Poncho gledao, kao svoju sestru, kao i u noveli, tako i u stvarnom zivotu, godiste je moje starije sestre i ne mogu da je gledam drugacije, zato se bori za Dulce, i zivite vas san dok vam Bog to dozvoljava.

Kristofer je ustao i stao ispred njega pruzajuci mu ruku. Pablo je ustao i pruzio mu ruku..

Christopher: Hvala, na kraju nisi ispao tako los decko. Obojica prolazimo kroz isto zbog Pedra.

Pablo: Molim te, Dulce je uvek jako lose kad se posvadjate, osvoji je ponovo. Meni je kao sestra, ja imam oci samo za moju brazilku i ne mogu da gledam nijednu drugu. Obecavam ti da necu da preterujem kad trebam da je poljubim. Razz

Christopher: Nadam se Pablo, hvala ti puno

Pablo: Nema na cemu

Kristofer ga je otpratio do ulaza. Rukovali su se i Kristofer mu se jos jednom zahvalio na poseti.

Pablo: Ah!

Christopher: Reci

Pablo: Srecno sa svojom solo karijerom kao pevaca i producenta Smile

Christopher: Hvala

Kristofer je zatvorio vrata i naslonio se levom rukom na njih, razmisljajuci o svemu sto mu je Pablo rekao.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 EmptySre Feb 11, 2015 10:50 pm

78 epizoda : Kraj marketinga

Sledeceg jutra Christopher se probudio rano kao i svakoga dana. Istusirao se, doruckovao i pozvao najlepsu slavljenicu u celom martu.

Christopher: Srecan rodjendan Mai!!

Maite: Bebote!!!, hvala puno, vec sam mislila da mi neces cestitati, e Razz

Christopher: Naravno da hocu Mai, aj, kako mi nedostajes! Primila si puno cestitki?

Maite: Pa mnogo, mnogo, danas su svi ranoranioci Razz..bebe, imas li neke planove veceras?

Christopher: Mai!!..pozvaces me na veceru 3:)

Maite: Hahaha, ne ludaku, ne umisljaj. Hocu da proslavim rodjendan sa svojim najblizim prijateljima, ti dolazis, zar ne?

Christopher: Naravno, bebe ne sme nigde da izostane. U koliko sati?

Maite: Pa u 1o kod mene, razumeo si?

Christopher: Bice zapisano Very Happy

Maite: Dobro bebe, hvala puno sto si me pozvao, jedva cekam da te vidim i da i ja tebi cestitam na odlicnom poslu Smile

Christopher: Izgrlicemo se kao i pre Smile

Maite: Nadam se, moram da prekinem jer imam poziv na cekanju, hvala bebe!!!

Christopher: Vidimo se veceras, ljubim te! -Maite je spustila slusalicu i javila se na drugi poziv-

**: Cestitam Maricui!!!

Maite: Ani!!!!,hvala plavuso, kako ti ide? dugo nisam nista cula o tebi, nedostajes mi mnogo Sad

Anahi: Aj Mai, i ti meni isto jako nedostajes, zelim sve da vas izljubim i izgrlim!!! veceras okupljanje, zar ne?

Maite: Of course! Very Happy

Maite i Anahi su nastavile razgovor i Maite joj je rekla ko ce sve doci na zurku veceras. Maite su svi bivsi clanovi RBD-a zvali, cela ekipa sa snimanja "Oprezno s' andjelom" i Pedro Damian, takodje.
Christopher je obisao sve prodavnice u meksiku kako bi pronasao poklon za Maite. I dalje je razmisljao o svemu sto mu je Pablo rekao, dovesce Dulce Pabla na Maitinu zurku? to pitanje mu se vrtelo po glavi celo jutro.
Dulce je snimila nekoliko stvari, bila je sa ekipom i otisla da kupi poklon za Maite, kupice joj nesto posebno ali jos uvek ne zna sta.

7:15 popodne - 3 sata do Maitine zurke**

Christopher je upravo stigao kuci sa poklonom za Maite. Uvio ga je ukrasnim papirom i otisao da se kupa. U pola 10 vec je bio spreman za zurku. Uzeo je papir na kome je bila zapisana adresa i seo u auto.
Dulce se brzo istusirala, zadrzala se duze nego sto je planirala. Uzela je svoj poklon, obukla se i sacekala Pabla da je odvede na Maitinu zurku.
Maite je vec pocela da docekuje goste, svi su joj cestitali vise puta. Vec su stigli Anahi i Rodrigo, Christian i BJ, Vilijam, skoro cela ekipa sa snimanja "Oprezno s' andjelom" i nekoliko Maitinih prijatelja.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sponsored content





El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
El final del marketing ( 2 sezona )
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» El final del marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce Maria y Christopher Uckermann! :: *Off Vondy* :: *Web Novele*-
Skoči na: