Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria y Christopher Uckermann!

Welcome!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Yo no soy asesino!!!

Ići dole 
AutorPoruka
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Yo no soy asesino!!! Empty
PočaljiNaslov: Yo no soy asesino!!!   Yo no soy asesino!!! EmptyNed Nov 22, 2009 4:00 pm

Lepa plavusa,zanosnih plavih ociju i blistavog osmeha.Zaljubljiva i romanticna.Veruje u pravu ljubav i srodne duse.Osoba koja voli da pleni paznjom oko sebe.Osoba koja voli svoju porodicu i za koju bi zivot dala.
To je bila nekada.
Sada je brineta,tih istih plavih ociju,ali sada punim mrznje,tih istih usana,ali sada bez osmeha.Ogorcena i puna mrznje.Uzeli su joj ono najvrednije sto je imala u zivotu.Njenu sestru Dulce.
Onog dana kad su sahranili Dulce,ona se na njenom grobu zaklela da nece stati dok ne uhvati njenog ubicu Christophera Uckermanna.
Ona je Anahi Giovanna Puente Portillo.


Crvenokosa,sa ocim boje kafe i neznog osmeha.Tiha i mirna devojka.Velika sanjalica.
Sve je to u trenutku nestalo.Sada je vise nema.Ostala je samo uspomena na nju.
Ona je Dulce Maria Puente Portillo.


Smedjokos,sa ocima boje meda i veoma ostrog lica.Arogantan,osvetoljubiv,a u jednom trenutku i ubica.Velika tragedija koja mu se desila u detinjstvu obelezila ga je za ceo zivot,tako da je i sam postao akter jedne tragedije.Nakon Dulcinog ubistava nestao je iz zemlje i od tada mu se gubi svaki trag.
On je Christopher Uckermann


Crnokos,zelenih ociju i vedrog lica.Veoma zaljubljen i spreman da se ozeni.Sve je to palo u vodu jer biva uvucen u jednu spletku zbog koje ce morati da ispasta.
On je Alfonso Herrera


Crnokosa,smedjih ociju i najneznijeg osmeha na svetu.Veoma zaljubljena i srecna.Na korak od udaje.A onda dozivljava izdaju od coveka kog je obozavala i tog trenutka se menja.Postaje hladna i okrutna.Gubi veru u ljubav.Samo jednoj osobi veruje.
Ona je Maite Perroni


Plavokos,tamnih ociju i vragolastog osmeha.Zivi u inostranstvu vec godinama.A onda se u njegovoj domovini dogodi strasna tragedija i on biva primoran da se vrati.Njegov pozitivan duh je ono sto ce mu pomoci da se snadje u situaciji u kojoj se nasao,ali i ljudima oko njega koji toga nece biti svesni.
On je Christian Chavez Puente


Toliko suza,bola, patnje.Samo tuga i patnja u nedogled.
U jednom trenutku zivoti sest osoba ce se potpuno promeniti,jedan ce se cak i ugasiti.Da li deluje kao da ovde moze biti ljubavi?Da ponovo moze biti srece?Verovatno ne,ali kazu da na kraju tunela uvek postoji svetlo.Da li ce ga ove osobe naci?Da li ce uopste pokusati da na svet pogledaju drugim ocima,osim ocima mrznje?I da li je sve onako kako izgleda?
To cemo videti u prici koja je upravo pocela.

Ah,da ne zaboravim.U ovoj prici je postojanje jedne osobe veoma bitno,ako ne i najvaznije.Zbog te osobe ce se ovaj krug zavrteti.Ko je ona?Uskoro cete saznati...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Yo no soy asesino!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yo no soy asesino!!!   Yo no soy asesino!!! EmptyNed Nov 22, 2009 4:01 pm

Capitulo 1

5 godina ranije...

U basti porodice Puente sedele su dve devojke.Jedna plava,jedna crvenokosa.Jedva veoma druzeljubiva,druga stidljiva.Toliko drugacije,a opet iste.Anahi i Dulce su bile rodjene sestre.Dulce je bila 4 godine mladja od Anahi.Mnogo je volela svoju sestru i za sve u zivotu ona je bila njen oslonac.Pa i za problem koji je Dulce sada imala.A to je bila prva ljubav .

Anahi:Dulce,Dulce,cujes li ti mene gospodjice Puente?
Dulce:Izvini Any,nesto sam razmisljala
Anahi: Mogu misliti o cemu si razmisljala.
Dulce:Ne budi tako zlobna,ja nisam kao ti koja samo o tome razmisljas
Anahi:Samo sam se salila.Ima li tvoje razmisljanje neke veze sa onim Uckermannom?
Dulce:Kako si pogodila?
Anahi:Pobogu Dulce sestra si mi,poznajem te bolje od ikoga.
Dulce:Da razmisljala sam o njemu.Znas vec tri godine smo zajedno i sinoc mi je ponudio da se udam za njega
Anahi:STA?I sta si mu ti odgovorila?
Dulce:Pristala sam naravno
Anahi:Ne mogu da verujem.Dulce znas da mi se taj decko nikad nije svidjao.Mislim da nije dobra ideja da se udas za njega.Nekako mi ne uliva poverenje.Najezim se kad god vidim onu tamnu senku u njegovim ocima.
Dulce:Ma daj Any,preterujes.Ucker je predivan i najvise na svetu zelim da se udam za njega.Volimo se i nista nam vise od toga ne treba.On mi nikad ne bi naskodio.
Anahi:Ako ti tako kazes,ali te molim da jos jednom razmislis.
Dulce:Nema vise razmisljanja.Udacu se za njega i tacka.


Na drugom kraju grada u stanu Christophera Uckermanna...

Alfonso:Sta si uradio?
Ucker:Zaprosio sam Dulce.Sta je tu toliko cudno?
Alfonso:Ti koji si govorio da se nikad neces ozeniti,sad mi ovde kazes kako si sinoc zaprosio Dulce.O cemu se radi Christophere?Stvarno te ne razumem.
Ucker:Odlucio sam da svoju proslost ostavim tamo gde joj je mesto.Daleko iza sebe.Vreme je da vec jednom predjem preko toga.Ne zelim da postanem osoba kakav je moj otac bio.Zasluzujem da budem srecan,kao sto to i Dulce zasluzuje.
Alfonso:U redu brate,ali da nije to odjednom?Mislim da nisi malo prenaglio?
Ucker:Nisam prenaglio.Vec 3 godine smo zajedno i mislim da je vreme da pocnemo zajednicki zivot.A i ja je volim Alfonso.Volim je vise od sopstvenog zivota. I necu nikada dozvoliti da se Dulce oseti nesrecnom.Necu dozvoliti da pati kao moja majka.A jos manje da strada od moje ruke,kao sto je moja majka stradala od oceve.
Alfonso:Ako ti tako kazes.Zelim ti svu srecu ovog sveta brate.

Dva meseca kasnije...

Maite je bila u salonu vencanica.Cekala je Anahi i Dulce koje su trebale da stignu svakog trenutka.Trebalo je da Dulce poslednji put proba vencanicu,pred sutrasnje vencanje.
Dok ih je cekala,Maite je sa divljenjem posmatrala te prelepe bele haljine.Ona je bila srecno zaljubljena i na korak od udaje.Trebalo je jos samo da ona i Alfonso odrede datum.Boze koliko ga je volela!Nadala se da ce posle Dulce ona biti ta koja ce se sledeca udati.Iz razmisljanja je trgao veseo glas njenih drugarica.
Pozdravila se sa njima.Sa Dulcinog lica je blistalo zadovoljstvo.Bila je presrecna.Sutra ce se napokon udati za coveka kog voli.
Anahi i Maite su se smestile u udobne fotelje,dok su cekale da Dulce obuce vencanicu.

Izgledala je kao andjeo.Anahi i Maite su je sa divljenjem gledale


Anahi:Bices najlepsa mlada na celom svetu.
Maite:U to nema sumnje.
Dulce:Devojke,ne mogu da vam opisem koliko sam uzbudjena.Jedva cekam sutrasnji dan.
Maite:Dulce,sad kad te vidim u toj vencanici,pozelim i ja da se istog trenutka udam za Alfonsa
Dulce:I to ce biti uskoro,veruj mi.

Anahi se osecala malo nelagodno zbog ovog razgovora.Ona je bila veoma srecna zbog svoje sestre i drugarice,ali i njoj je trebala ljubav.Zelela je i ona savrsenog muskarca kao sto su ih Maite i Dulce imale.Pogotovu Maite.Ali odlucila je da ne misli na to,vec se okrenula ka svojoj sestri.

Anahi:Dulce,pozuri.Imamo jos dosta stvari da obavimo.Idi skini vencanicu,a ja idem da pozovem taxi.Moramo sve da zavrsimo sto ranije,da bi za sutra sve bilo spremno.


Sutradan...

Dulce je vec uveliko bila na nogama.Celu noc nije trenula od uzbudjenja.Setkala se po sobi,cekajuci da ostali ustanu i da napokon pocne da se sprema za vencanje.
Na drugom kraju hodnika i Anahi je bila budna,ali je jos lezala u krevetu.Bila je uznemirena.Imala je grozan kosmar.Celu noc je sanjala krv i coveka cije lice nije videla i cije su ruke bile umazane krvlju.U srcu joj je bio neki nemir.Ali pomislila je da je to samo od ruznog sna i da treba da ga izbaci iz misli i da krene da se sprema.Dulce je sigurno budna.
Anahi je ustala iz kreveta i bacila pogled na tirkiznu haljinu koja je visiila pored ogledala.


Definitivno se slaze uz boju njenih ociju.Odlucila je da pozuri sa pripremom,a onda da odjuri kod Dulce i pomogne joj da se spremi.

Christopher je bio veoma uzbudjen.Ni on prosle noci nije spavao od uzbudjenja,kao ni Dulce.Za par sati ona ce biti gospodja Uckermann,a on najsrecniji covek na svetu.

Maite i Alfosno su se uveliko pripremali za vencanje.Maite je bila jako uzbudjena.Zelela je da vidi kako ce izgledati Dulcino vencanje da bi i ona svoje oragnizovala na slican nacin.Prelepo je izgledala u ljubicastoj haljini koja je isticala njenu crnu kosu


Alfonso:Izgledas predivno ljubavi
Maite:Ni ti ne zaostajes dragi. Zelim da nase vencanje bude uskoro.
Alfonso:Bice ljubavi.Veoma uskoro.Volim te
Maite:I ja tebe.

Njihove usne su se ujedinile u jedan nezan,a istovremeno strastven poljubav,ni ne sluteci da im je to poslednji.

Sve pripreme su vec bile obavljene.Dulce je bila spremna.Izgledala je kao boginja.To je izmamilo suze njenoj mami i sestri.

Marina:Kceri,prelepa si.Do juce si bila moja mala devojcica,a danas si vec odrasla zena koja se udaje.
Anahi:
Dulce:Ay,nemojte da placete,ovo treba da nam je najsrecniji dan uzivotu.Prestanite,inace cete i mene rasplakati,a onda ce mi se sminka razmazati.
Anahi:Dulce je u pravu.Danas treba da smo svi nasmejani.

Anahi je to rekla iako nije bila bas ubedjena u svoje reci.Onaj nemir od prosle noci je nije napustao.Ali Anahi je sebe ubedila da je to od uzbudjenja.


Vec je bilo 14h i svi su bili pred crkvom.Uzbudjeni,nasmejani,srecni.Ni ne sluteci kakva se tragedija sprema.
Ispred crkve su bile dame u svojim elegantnim haljinama i gospoda u elegantnim odelima,svi nestrpljivo iscekujuci dolazak mlade.

Christopher je bio neverovatno uzbudjen.Jedva je cekao da njegova princeza dodje.Nije ni slutio da ce se njegov zivot od danasnjeg dana iz korena promeniti.


Napokon je stigla bela limuzina.Zaustavila se pred ulazom u crkvu.Svi su okrenuli pogled ka vratima limuzine na koja je Dulce izasla.Svi su bili zadivljeni njenom pojavom,a Christopher najvise.Bio je ocaran ovom devojkom koja mu je pre 3 godine ukrala srce i odlucio je da je od ovog dana zauvek ima uz sebe.

Dulce je ponosno koracala uz svog oca koji je vodio ka oltaru.Njen osmeh je obasjavao sve prisutne.Pre nego sto ce prici Christopheru,sa strane je primetila jedno dobro poznato lice.Jednu osobu koju neizmerno voli.Bio je to Christian,njen brat koga godinama nije videla.Samo mu se nezno osmehnula,a zatim svoju ruku pruzila Christopheru.

Ceremonija je bila predivna.Dulce i Christopher su se svo vreme zaljubljeno gledali .

Kada se ceremonija zavrsila,i kada je Dulce napokon postala gospodja Uckermann,ona i Christopher su zamolili ostale da izadju iz crkve jer oni zele da ostanu malo sami i da se zahvale Bogu na sreci koju im je podario.
Sve zvanice su se uputile ka izlazu iz crkve,a Dulce i Christopher su stali ispred ikone Gospodovog raspeca.

Anahi:Ceremonija je bila predivna.
Maite:Da.Ne mogu da verujem da se nasa "mala" Dul udala.
Alfonso:Ni ja,ali bitno je da su oni srecni.Nadam se da ce u zivotu imati puno srece i ljubavi.
XXX:Slazem se sa tobom.
Anahi:Chris!Braticu moj!Mislila sam da neces doci.

Anahi mu se bacila u zagrljaj.Christian je cvrsto zagrlio.

Christian:Ni za sta na svetu ne bih propustio vencanje nase sestrice,iako nisam bas u najboljim odnosima sa roditeljima.

Zatim se okrenuo ka Maite.

Christian:Mai,izgledas lepse nego sto te se secam
Maite:Hvala Chris
Alfonso:Da,veoma je lepa,i zato je ja mnogo volim.Nase vencanje ce uskoro biti.
Christian:Ah Drago mi je zbog vas.Sta li vise ovi mladenci rade unutra,ne mogu da docekam da zagrlim Dul.
Anahi:Budi strpljiv Cris.Dul je sada udata zena

Njihov veseli razgovor je prekinuo pucanj.Svi zu zacutali.Nisu mogli da poveruju,ali pucanj je dolazio iz crkve.Anahi je iste sekunde potrcala unutra i bila prenerazena onim sto je videla.

Christopher je stajao iznad Dulce sa pistoljem u rukama,koje su bile umrljane krvlju.Imao je izgubljen pogled.Dulce je lezala pored njegovih nogu.Mrtva.Anahin san je postao istina.

Anahi se obrusila na njega placuci.

Anahi:Kako si mogao?Zar ona nije bila ljubav tvog zivota?Zena za koju bi sve dao?Lepo sam joj rekla da ne treba da se udaje za budalu kao sto si ti.

Iz Christopherovih usta nije izlazio nikakav zvuk.Samo je nemo gledao u Dulcino bezivotno telo.

Anahi:Nista neces da kazes?Zasto si to ucinio?Svinjo odvratna!

Anahi ga je osamrila iz sve snage,a zatim pala na kolena kraj Dulce.

Ostali su sve sa nevericom posmatrali.Maite je neutesno plakala na Ponchovom ramenu,a on je bio paralizovan od soka.Zasto je Christopher,do djavola,to ucinio?

Christian se tresao.Nije verovao rodjenim ocima.Nije mogao da prihvati prizor koji su njegove oci posmatrale.Njegova mala sestrica je mrtva,njegova mala Dul.
Prisao je Anahi koja je grlila Dulcino bezivotno telo i kleknuo pored nje.Zatim je svoje ruke spustio na Dulcino telo i gorko zaplakao.

U tom trenutku sva svetla u crkvi su se pogasila.Zavladala je opsta panika medju ljudima.Ali vec u sledecem trenutku su se upalila,ali Christophera vise nije bilo.Svi su bili sokirani,ali su odlucili da je najbolje da odu i da porodicu Puente ostave da se izbore sa svojim bolom.Marina,Jose Miguel,Anahi i Christian su izgubili ono najdraze,njihovu mezimicu Dulce.Sta ce oni bez nje?Kako ce da prezive ovaj gubitak?

Vec sledeceg dana su je sahranili.Mnostvo nemih ljudi stajalo je na groblju oko njenog kovcega.Izgledala je tako mirno,spokojno,kao da spava.Bila je bleda,a njena crvena kosa je isticala to bledilo.

Svi su je mnogo voleli.Prijalo im je njeno drustvo,njene sale,njen osmeh.Sad je sve to nestalo od strane jednog okrutnog coveka.Svi su osecali ogromnu mrznju prema njemu.Oduzeo je nesto veoma plemenito ovom svetu.

Bilo je vreme da je spuste u zemlju.Anahi koja je stajala svo vreme pored nje,uputila joj je poslednje reci.Slabasnim,placnim,ali odlucnim glasom.

Anahi:Draga moja sestrice,zakljinjem ti se ovde,nad tvojim mrtvim telom da necu stati dok ne uhvatim tvog ubicu,Christophera Uckermanna i dok pravda ne bude zadovoljena.Pocivaj u miru.

Spustila joj je jednu ruzu na grudi,a onda se ka nebu prolomio gromoglasni jauk.

Od toga trenutka zivoti mnogih osoba su se promenili.Duse su im postale zatrovane mrznjom.Njihove oci su iskazivale samo bol.

A sta se desava sa njima,posle 5 godina od velike tragedije?Znace se uskoro...

Fin de cap.1
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Yo no soy asesino!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yo no soy asesino!!!   Yo no soy asesino!!! EmptyNed Nov 22, 2009 7:36 pm

Capitulo 2

5 godina kasnije...

Ista basta,isto mesto,ali ovog puta samo jedna devojka.Ni ona vise nije ista.Njena blistava plava kosa,sada je smedja,njene nekada zanosno plave oci sada su prazne,njen blistavi osmeh je odavno nestao.Druga stolica je prazna.Crvenokose devojke odavno nema.
Anahi vec 5 godina provodi popodneva na istom mestu,gde je nekada sedela sa Dulce i provodila najlepse trenutke svog zivota.Sada sedi sama,zagledana u praznu stolicu preko puta sebe.Jos uvek ne moze da prihvati da je nema.Da nema vise onog osmeha koji je obasjavao celu kucu,da nema vise onih sanjalackih ociju koje su cesto u nju gledale sa toliko neznosti,da nema vise onih neznih ruku da je zagrle kada joj je to potrebnu.Secanja ponovo nagnase suze u njenim ocima.
A on.Od onog dana u crkvi svaki mu se trag gubi.kao da je u zemlju propao.Ali Anahi se zaklela da ce ga po svaku cenu naci,pa makar morala da prevrne i nebo i zemlju.Taj prokletnik joj je uzeo ono sto je najvise volela.
Jedini smisao njenog zivota sada je bio naci Christophera Uckermanna i osvetiti Dulcinu smrt.To je bila duzna svojoj sestri.

Iz razmisljanja je prenuo zvuk vrata od terase koja su se otvarala.Na njima je stajala Maite.Nije bilo vise ni traga onom neznom i nevinom osmehu na njenom licu.Sada je bila jako ozbiljna i hladna.Onog dana kada je Alfosno otisao sa Luisanom,njeno srce se slomilo na milion komada.Od tog dana je zamrzela sve muskrace ovog sveta.Od shih,ali od njega nikad nije ocekivala takvu izdaju.

Anahi joj se blago nasmesila.Maite joj se priblizila i dve prijateljice su se zagrlile cvrsto,kao sto su to cesto u poslednje vreme radile.Maite je na svom obrazu osetila vlaznost od Anahinih suza.Jedina osoba prema kojoj je gajila jos malo neznosti bila je Anahi.

Maite:Any,jesi li dobro?
Anahi:Naravno da nisam Mai.5 godina je proslo,a od onog gada ni traga ni glasa.Moje srce ce biti mirno onog trenutka kad ga pronadjem.
Maite:Ay,draga moja,posle ovolikih godina,sumnjam da cemo ga naci.
Anahi:On je bedna kukavica.Nije smeo da se suoci sa posledicama svojih postupaka.Ali jos uvek ne razumem zasto je to ucinio,zasto je ubio?Ona je bila jedno divno i milo bice.Nikad nista lose nije uradila.Nije zasluzila ono sto joj se desilo.

A onda je nastala kratka pauza u kojoj su se culi samo jecajo od Anahi.

Maite:Eh,samo on zna sta se stvarno desilo.Sve ovo sto mi pricamo su samo puka nagadjanja.Samo ce on moci da nam kaze sta se u stvari desilo.
Anahi:Ja uopste ne zelim da slusam njegova objasnjenja!Ne zanima me bilo sta sto ce on imati da kaze.Nije imao pravo da je ubije!
Maite:Smiri se Any molim te.Naravno da nije imao pravo da je ubije i slazem se sa tobom da zasluzuje kaznu za svoje delo,ali mozda nije sve onako kako se cini...
Anahi:Maite Perroni,nemoj mi reci da ces jos i da branis tog ubicu!On ne zasluzuje ni najmanje sazaljenje!
Maite:Mozda si i u pravu.Ali toliko godina raspravljamo o toj stvari da vise ni sama ne znam sta je ispravno.
Anahi:Ako ti ne znas,ja sigurno znam!Gde god da se sakrio,ja cu ga naci i ja cu mu dati odgovarajucu kaznu!
Maite:Molim te Anahi,za kaznjavanje je tu sud i policija!
Anahi:Ne draga moja,za njega nijedna kazna nece biti dovoljna!
Maite:Zar ne mislis da je jedna tragedija vec previse za sve nas?A i zar je on vredan da svoje ruke uprljas njime?
Anahi:U pravu si.Ali ja ne mogu vise ovako Mai!Dulce je mrtva vec 5 godina,a on je slobodan!
Maite:Any,za sve ce doci vreme.A sada se molim te smiri,i mogle bismo da promenimo temu.
Anahi:Imas pravo,ja svo vreme jadikujem i pricam osvojim problemima,nisam te ni pitala kako si.


Kroz Maitine oci je prosla jedna tamna i hladna senka,koja je uplasila Anahi.

Maite:Dobro sam.

To je rekla tako hladno,da Anahi nije mogla da poveruje da je to njena nezna prijateljica Maite.

Anahi:Pa bas mi i ne delujes da si dobro.
Maite:Dobro sam koliko je to moguce biti posle svega?
Anahi:I dalje mislis na njega,zar ne?
Maite:Ne,zaboravila sam na njega onog trenutka kad je otisao sa onom kuckom.Ali ono sto me boli je praznina koja je ostala za njim.Toliko sam ga volela!Trebalo je da se vencamo!A on je sve to bacio u vodu!
Anahi:Mila moja,znam koliko ti je to tesko palo,ali moramo da idemo napred.Ne mozemo doveka ziveti u proslosti.Videces da ce naici neki divan maldic u kog ces se zaljubiti.
Maite:A ne.Ja sam muskarce u svom zivotu precrtala.Kad me je Alfonso ostavio na onako bedan nacin,odlucila sam da svoje srce vise nikome necu poveriti.
Anahi:Ludice moja,neces biti toga ni svesna,a vec ces biti zaljubljena.

Svo vreme ih je posmatrao kroz prozor.Nije mogao vise da podnese tugu koja je Anahi svakog dana sve vise i vise ubijala.Bolela je i njega smrt njihove sestrice,ali zivot ide dalje.I on je morao da ga nastavi.
Maite je bila tako lepa.Kao da je sve sto se desilo ucini da jos vise sazri i ucnilo je jos lepsom.Ali ona je bila jako hladna prema njemu.Bila je samo uctiva.Nikakvu drugu emociju prema njemu nije iskazivala.Ali on je dolucio da ga to nece pokolebati i da ce se boriti za nju.
Odlucio je da im se pridruzi.

Izaso je veselo ih pozdravivisi.On je zadrzao svoj vedri duh uprkos svemu.A upravo taj njegov duh je bila pokretacka snaga koja je Anahi jos uvek drzala u zivotu.On je morao da je cuva,posto je Dulce vec izgubio.

Christian:Pa kako su moje lepotice?

Anahi mu se nezno nasmejala,a Maite ga je samo hladno pogledala.

Anahi:Dobro smo Chris.Kako si ti?
Chris:Kao i svakog dana.Dobro sam.A ti Mai,kako si?
Maite:Odlicno,hvala na pitanju.

Bolela gaje ta njena ravnodusnost,ali znao je da ona ima ogromno srce i to ga nece spreciti da joj pridje.

Chris:Drago mi je zbog tebe Mai.Nego,hteo bih da vas pozovem na rucak,ako ste raspolozene.

Anahi je znala za osecanja svog brata prema Maite,i znala je da on to visi cini zbog Maite,a ne zbog nje.Ali nije je bilo briga.Ona je navijala da bude nesto izmedju njih.

Anahi:Prihvatamo Cris.Ionako nista nismo planirale za danas.



-----------------------------------------------------------------

Ucker:Ne mozes da me nateras da to uradim.
XXX:I te kako mogu.Seti se sta si zbog mene uradio.
Ucker:Zato sto sam morao,ali ti odlicno znas da ja to nikad ne bih uradio,a najmanje zbog tebe jer te mrzim iz dna duse.
XXX:Mozes da me mrzis koliko te volja,ali sada si ovde,i zavisis od mene i radices ono sto ti ja kazem.A prvo sto zelim da uradis je da ozenis Marisol.
Ucker:Ne mozes to da mi trazis.Ne mogu da je ozenim.
XXX:Ili ces da je ozenis ili cu da te ubijem.Na tebi je da biras.
Ucker:U redu.Ali kako mozes da budes tako okrutan.Marisol je tvoja sestra i ne mozes da joj unistis zivotr tako sto ces je naterai da se uda za coveka koji je ne voli.
XXX:Zivot je dug Uckermanne,imaces sasvim doovljno vremena da je zavolis.A i sumnjam da ce ona odbiti da se uda za tebe,jer te odavno voli.
Ucker:

---------------------------------------------------

Alfonso:Tako si podla.Naterala si me da ostavim zenu koju volim.
Luisana:Da si je toliko voleo,ne bi je tako lako ostavio.
Alfonso:Morao sam to da uradim kad si me ucenila.
Luisana:Ne pravi se nevinasce Alfonso.Kad si uzivao sa mnom ona ti nije ni padala na pamet.Sada cuti i trpi.
Alfonso:Zmijurino.Nadam se samo da ovo dete nece biti kao ti.
Luisana:Ne uzimaj nase dete u usta.
Alfonso:Molim te Luisana,ne pravi se budala.Tebi do tog deteta uopste nije stalo.Koristis ga samo kao sredstvo da me zadrzis uz sebe.
Luisana:Mozda.


---------------------------------------------------------


Nisu ni ocekivali da ce im se zivoti toliko promeniti.Da ce ih put sudbine odvesti u pravcima u kojim nisu ni zamisljali.Da ce plemenito osecanje poput ljubavi mozda zauvek da nestane iz njihovih zivota.Svi su vec izgubili nadu da ce se njihovi zivoti ikada vratiti u normalu.Ali uvek postoji onaj tracak nade koji nam vraca veru u bolje sutra.

Fin de cap.2
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Yo no soy asesino!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yo no soy asesino!!!   Yo no soy asesino!!! EmptyNed Nov 22, 2009 10:26 pm

Plavokosa,neznih smedjih ociju,milog osmeha.Ima veoma plemenitu dusu.Ali njena velika nesreca je sto ima zlog brata i sto celog zivota zivi pod njegovom pretnjom i ucenama.Jedna od od mnogobrojnih ucena bice da se uda ca Christophera Uckermanna,njenu tajnu ljubav iz detinjstva.Bice jedna od zrtvi rodjenog brata
Ona je Marisol Alanis
(Genises Rodrigez)

Duga,raskosna,plava kosa,plave oci,ogroman osmeh.Voli da zavodi i da joj muskarci padaju pod noge.Alfonsa ce jedna noc sa njom skupo kostati.
Ona je Luisana Lopilato

Zlo od coveka.U njemu postoje samo mrznja,ljubomora,pakost.Pocinice mnoga zlodela za koje ce druge okriviti.Cak ce i rodjena sestra biti njegova zrtva.
On je Javier Alanis

Smedjokos,sa ocima boje badema,sanjalackog pogleda.Upoznace Anahi kad joj najvicse bude trebala podrska.Mnogo ce je zavoleti.Ali da li ce od nje dobiti ljubav koju ocekuje?
On je David Bisbal
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Yo no soy asesino!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yo no soy asesino!!!   Yo no soy asesino!!! EmptyNed Nov 22, 2009 10:26 pm

Capitulo 3

Argentina

Marisol:Ali Javiere,ja ne zelim da se udam za coveka koji me ne voli.
Javier:Bas me briga da li te voli ili ne voli!Udaces se za njega i tacka!Uostalom to je deo moje osvete njemu!
Marisol:Iskoristices me kao deo osvete Christopheru?Ali on to ne zasluzuje!I ono sto si mu ucinio je neoprostivo Javiere!
Javier:A nije neoprostivo sto je on trebao da ozeni zenu u koju sam smrtno bio zaljubljen!Ali necu sa tobom o tome da raspravljam!Udaces se za njega i tacka!Vencanje ce biti za tri dana!
Marisol: Za 3 dana?


Meksiko

Alfonso:Maribel,ti si tako lepa devojcica.Ali ne zasluzujes majku kakvu imas.Nikad sebi necu oprostiti sto sam pravu ljubav izneverio zbog jedne glupe strastvene noci!Jedino dobro iz svega toga si ti,kceri moja.
Luisana:Prestani molim te sa tim melodramaticnim pricama.Moja kcerka ne mora da slusa te gluposti.Da kojim slucajem nisi zeleo da joj pricas o Maite?
Alfonso:Pa sta i da sam hteo?Imam pravo da svojoj kcerci pricam sta ja hocu!
Luisana:Upozoravam te Ponchito!Ako samo pomenes ime te zene jos jednom,oticici cu daleko i odvescu Maribel!Nikada je vise neces videti!
Alfonso:Dosta mi je vise tvojih ucena!Maribel je moja kcerka i niko mi je ne moze oduzeti pa ni ti.Sta hoces vise od mene?Ostavio sam Maite i ozenio tebe.To ti nije dovoljno!Prestani vise da me ucenjujes!
Luisana:Upozorila sam te Alfosno.A ti znas da ja sve sto kazem to i ispunim.

Okrenula mu je ledja i izasla.Nije mogao vise.Bio je unisten,ocajan.Maribel ga je pomazila po ruci.On je uzeo u narucje i pomilovao.

Alfonso:Ti si jedina svetla tacka u ovom paklu od mog zivota.

Rucak je stvarno bio divan.Maite se nije secala kad se poslednji put tako dobro provela.A i Anahi je posle duzeg vremena,napokon bila nasmejana.Ali Maite je primetila da je Cris cudan prema njoj.Nije se ponasao samo kao drugar prema njoj,u njegovim ocima je videla neku drugu,dublju emociju.Ali je sebi rekla da mora to da izbaci iz glave.Za nju muskarci vise ne postoje.
Chris je bio zadovoljan.Uspeo je da nasmeje Anahi,a i da zbuni Maite.Video je da je u njegovim ocima videla ono sto je on zeleo.
Anahi se osecala malo bolje nakon rucka sa svojim bratom i svojom drugaricom.Ali nesto drugo joj je sada okupiralo misli.Bile su to jedne oci boje badema,koje su pripadale decku koji se sudario sa njom na izlazu iz restorana.

Flashback

XXXX:Izvinite molim vas,nisam vas primetio.
Anahi:Oprostite vi meni,malo sam rasejana pa nisam gledala kuda idem.
XXXX:Ne brinite,na tako lepu gospodjicu ne bih mogao da se naljutim.
Anahi mu se samo stidljivo osmehnula,a zatim pozurila da sustigne Maite i Christiana.

Fin del Flashback

Prvi put nakon 5 godina,neko je uspeo da joj makar na trenutak iz glave izbaci misli na osvetu prema Christopheru Uckermannu.
Anahi se pitala da li ce ponovo sresti tog zanosnog decka.
Definitivno joj je potrebno malo ljubavi,paznje i neznosti.Ona je to svakodnevno dobijala od svojih roditelja,brata,prijatelja,ali sada je zelela nekoga ko ce samo njoj neizmerno podariti ljubav.
Nadala se da ce to uskoro pronaci.


Argentina

Christopher je bio ocajan.Javier ga je upravo obavestio da ce se za manje od 72 sata ozeniti sa Marisol.On to nije zeleo.Nije problem bio u Marisol.Ona je jedna divna devojka,koju bi svaki muskarac pozeleo.Ali on nije zeleo da joj unisti zivot.Ipak je on za sad najtrazeniji ubica,i sreca je ono sto on Marisol ne moze da ponudi,ni sad ni nikad.Njegova ljubav pripada jednoj jedinoj zeni.Njegovoj crvenokosoj princezi.
Pri secanju na nju oci mu se ispunise suzama.Sta je to do djavola,ucinio sa svojim zivotom?Zasto je sve moralo tako da bude?Nikada vise nece biti srecan.Niko ga vise nikada nece voleti.On je zauvek izgubljen u ovom zivotu.Cesto je razmisljao da sebi oduzme zivot,ali ga je jedan motiv sprecavao da to uradi.A taj motiv nosi jedno jedino ime: Javier.Onog dana kada je pobegao iz Meksika,Christopher se zakleo da nece stati dok ne usnisti Javiera Alanisa.Coveka koji je unistio njegov zivot.
Ruke uprljane krvlju,onog dana u crkvi pre 5 godina bile su Javierove,a Christopher je bio nevina zrtva njegove zamke.
Ali sada ga nista nece zaustaviti da ga unisti.To je dugovao svojoj crvenokosoj princezi.Ali da li ce uspeti u tome?

Nikad se ne zna...
Jer prica ovde tek pocinje...
Fin de cap.3
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Yo no soy asesino!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yo no soy asesino!!!   Yo no soy asesino!!! EmptySre Nov 25, 2009 12:28 pm

Capitulo 4

2 meseca kasnije...

Christopher je vec dva meseca bio ozenjen sa Marisol.U njenim ocima je jasno video koliku ljubav ona gaji prema njemu.I to ga je mnogo bolelo.Ovo milo i nezno bice ne zasluzuje da bude sa njim.On je odavno izgubio svaku veru u ljubav i nikad je nece moci podariti,ni Marisol niti bilo kojoj drugoj zeni.Ali,morao je da se prilagodi situaciji u kojoj se nalazio.Morao je Marisol makar malo da zastiti od Javiera.
Ali tu je bila i druga strana,ako ga jednog dana pronadju Marisol ce ostati sama.Ali dotad ce Christopher uciniti sve da je makar malo usreci i da do dana dok ga ne uhvate,a osecao je da je taj dan blizu,mora da unisti Javiera i ne dozvoli mu da unisti jos zivota.On je mrzeo sebe sto je onako,kao poslednja kukavica pobegao iz Meksika,ali nije mu bilo druge.Svi su videli pistolj u njegovim rukama i ni sta na svetu ne bi ih moglo uveriti u suprotno.A on je morao da se postara da se uhvati pravi krivac.
Mora to da ucini,da unisti Javiera,a snagu za to mu je davala Dulce.Iako je vec 5 godina mrtva,ona je i dalje zivela u njegovom srcu.

Marisol je osecala neizmernu tugu.Bila je udata za coveka kog voli svim svojim srcem,ali znala je da on prema njoj ne gaji ista osecanja.To je njenu dusu unistavalo.Ona je dobro znala da ce njegovo srce zauvek pripadati Dulce.Ona nikada ne bi pristala na taj brak,da je Javier nije ucenio Christopherovim zivotom.Ali je ona znala da se Javier nece tako lako zaustaviti i da je njegova mrznja prema Christopheru neizmerna.Ali ona je odlucila da ga zaustavi u biolo kojoj nameri da povredi Christophera.Morace da razmisli sta da radi ako do toga dodje.



---------------------------------------------------------------

Maribel:Jao tatice!Mnogo sam srecna!Ne znas kako mi je lepo bilo u skolici danas.Uciteljica je divna,a drugari jos divniji.Ima jedan jako lep decak.Zove se Tomas.
Alfonso:Maribel,molim te!Jos si mala da bi razmisljala na taj nacin
Maribel:Tata!Ponekad me tvoje ponasanje stvarno zbunjuje!
Alfonso:Ne obracaj paznju na mene duso.Ponekad svasta pricam.
Maribel:A gde je mama?Zelim i njoj da ispricam kako mi je bilo lepo danas.
Alfonso:Zao mi je duso,ali stvarno ne znam gde je.Rano je izasla i jos se nije vratila.Ali hajde ja i ti da rucamo,mozda ona u medjuvremenu dodje.
Maribel:U redu tata.

Mala Maribel je bila jako tuzna zbog odbijanja svoje mame.Nikad je nije previse zanimala.Luisanine drustvene obaveze su je vise zanimale od sopstvene porodice.Ali Maribel je bila jako srecna sto ima tako dobrog tatu,koji je uvek bio sa njom.Ali u njegovim ocima je postojala neka tuga koja Maribel nije jasna.Ali ona je mislila da je to zbog njene mame.
Ali Alfonso je i dalje patio zbog Maite.I dalje mu je u secanju stajala scena kako ju je ostavio

Flashback

Alfonso:Maite,moram ozbiljno da razgovaram sa tobom.
Maite:Sigurno o nasem predstojecem vencanju,ljubavi?Ostalo je jos nedelju dana.Sve pripreme se vec privode kraju.
Alfonso:Ne radi se o tome Mai.U pitanju je nesto mnogo ozbiljnije.
Maite:Nemoj da me plasis Poncho.O cemu se radi?
Alfonso:U stvari,ima neke veze sa vencanjem.Nece ga biti Mai.
Maite:Molim?
Alfonso:Kao sto si cula Mai,necemo se vencati.
Maite:Ti se to salis sa mnom?Ako je to u pitanju sala ti stvarno nije prijatna.
Alfonso:Ne salim se Maite.Sasvim sam ozbiljan.
Maite:Ali ne razumem... Do juce si bio tako srecan sto cemo se vencaci,a sad kazes da od vencanja nece biti nista... Ali mi se volimo... U cemu je problem?
Alfonso je jedva izgovorio sledece reci.

Alfonso:Gresis Maite.Ja te nikad nisam voleo.Bio sam sa tobom iz ciste zabave.Ja u stvari volim Luisanu.Ona ceka moje dete.

Osecao je kako se sa svakom recju njegovo srce razbija na milion komada.Ovo su najgnusnije lazi koje je ikada izgovorio.On je obozavao Maite.Ali morao je to da ucini,jer mu je Luisana zapretila kako ce ubiti njihovo dete.
Ni sam ne zna,ne razume zasto je to ucinio?Zasto je spavao sa Luisanom?
Znao je da ce ga ta noc skupo kostati.

Maite:Ti...Ti... Djubre jedno!Kako si mogao to da mi ucinis?Zar ti sve ove godine nista nisu znacile!
Alfonso:Mai ja...
Maite:Ne izgovaraj moje ime... Gubi mi se sa ociju ovog trenutka!NE ZELIM VISE NIKAD DA TE VIDIM!

Fin de flashback

Kada se setio ove scene,gorko je zaplakao.Ali od prvog trenutka je znao da ce cena koju ce platiti za svoj postupak biti visoka.



-----------------------------------------------------

Luisana:Ja ne mogu vise da podnesem njegovo odbijanje!I ono deriste mi vise ide na zivce!Ali je ona jedino sredstvo kojim ga mogu zadrzati pored sebe!
Javier:Eh draga moja,tako ti i treba kad nisi htela pravog muskarca.
Luisana:Ne budi smesan!Ni u snu ne bih bila sa nekim poput tebe!Nego,kako napreduje tvoja osveta Uckermannu?
Javier:Savrseno!Trenutno je u "srecnom" braku sa mojom sestrom.
Luisana: Udao si Marisol za njega?Ali zasto?
Javier:Polako draga moja.To je tek pocetak moje osvete njemu.

--------------------------------------------------------------------

Anahi je upravo izasla iz policijske stanice.Rekli su joj da su na putu da nadju Christophera Uckermanna.Jedan njihov izvor im je rekao da se nalazi u Argentini,ali to nije sigurno.
Napokon je osecala malo spokoja u poslednjih nekoliko godina.Uskoro ce uhvatiti ubicu njene sestre i ona ce se postarati oko njega.Nece mu ostati duzna.Njoj Dulce vise niko ne moze da vrati,ali ni on nece biti srecan.To je Anahi sama sebi obecala.

Iduci tako zaokupljena svojim mislima,sudarila se sa nekim.

Anahi:Izvinite ja... VI?
XXX: VI?
Anahi:Ne mogu da verujem.Ponovo se srecemo pod istim okolnostima.
XXX:Izgleda da nam je sudjeno da naletimo jedno na drugo kad se najmanje nadamo.
Anahi:Izgleda Uzgred ja sam Anahi.
XXX:Imate divno ime Ja sam David.
Anahi:Ako nije problem volela bih da predjemo na ti.Ipak nije tolika razlika medju nama.
David:Slazem se.Kako ti se cini ideja da te pozovem na rucak i iskupim se za ovaj drugi "sudar"?
Anahi:Pa nisam imala nista planirano.Moze.
David:Idemo onda.Znam jedan odlican restoran koji ce ti se sigurno svideti.


Na drugom kraju grada,Christian je bezuspesno pokusavao da ubedi Maite da izadje sa njim.

Maite:Po stoti put ti kazem da ne zelim da izadjem sa tobom!
Chris:Ali Mai,u pitanju je samo piknik.Zelim samo da te malo odvedem u prirodu,da uzivamo u ovom lepom danu.Kao dva prijatelja.
Maite se kolebala.

Chris:Molim te pristani.Svecano ti obecavam da nista nece biti.A ako nesto pokusam ti nikad vise nemoj da mi se obratis.

Maite je u njegovim ocima videla iskrenost.

Maite: U redu pristajem.A i malo vremena u prirodi mi nece skoditi.
Chris:Znao sam da ces pristati. Idemo.

---------------------------------------------------------------------

Kakav ce biti brak izmedju Christophera i Marisol?
Sta ce Alfonso da uradi sa svojim zivotom?
Kakve planove ima Luisana sa Javierom?
Kako ce proteci rucak Anahi i Davida?
Sta ce Maite osetiti kad se nadje nasamo sa Crisom?

Odgovori na ova pitanja bice dati u narednim epizodama...

Fin de cap.4
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Yo no soy asesino!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yo no soy asesino!!!   Yo no soy asesino!!! EmptyPet Nov 27, 2009 7:46 pm

Capitulo 5

Posto je kao i svakog dana Luisana imala neka "vazna" posla,Alfonso je odlucio da odvede Maribel u skolicu,kako je ona zvala.Obozavao je svoju kcerku.Ona je bila centar njegovog zivota.Cesto je zamisljao kako bi bilo kad bi ona bila njegova i Maitina kcerka.Ali to je bilo nemoguce.
Mala Maribel je dosta licela na svoju majku.Imala je plavu kosicu i plave oci.Alfonso se samo nadao da nece naslediti narav svoje majke.
Nakon sto je ostavio Maribel,odlucio je da malo proseta po obliznjem parku.

Maite i Christian su vec bili u parku koji je on izabrao za piknik.Maite je bila zatecena onim sto je ispred sebe videla.Na travi ispred nje je bilo karirako cebe,a na njemu raznovrsna hrana i voce,kao i dve case i boca vina.Maite je sumnjala u Chrisove namere.Zato je odlucila da se tim danas pozabavi.

Chris:Pa kako ti se cini?
Maite:Lepo je.
Chris:Lepo?
Maite:Da,lepo je.
Chris:Hajde da sednemo.Hoces li da ti sipam vino?
Maite:Moze.

Alfonso je besciljno lutao parkom.Ovde je cesto dolazio u poslednje vreme.Priroda mu je pruzala mir koji mu je bio potreban.Kod kuce su svakodnevica bile svadje i razmirice sa Luisanom.Nije podnosio tu zenu!Ali jedini motiv zbog kojeg je trpeo bila je njihova cerka.Maribel ni za sta nije bila kriva.

Dok je Chris sipao vino,Maite je posmatrala okolinu oko sebe.Nedaleko od njih,ugledala je jedan par.Bili su zagrljeni izgledali su tako zaljubljeno.Setila se kako su ona i Alfonso isto tako nekad izgledali.Na samo secanje na to vreme suze su joj se skupile u ocima.Ali ona im nije dozvolila da izadju.

Chris je primetio da sa njom nesto nije u redu.

Chris:Mai,jesi li dobro?

Maite se brzo pribrala.

Maite:Da.Samo mi je trun upao u oko.
Chris:Aha.
Maite:Nego Chris,pricaj mi o svom zivotu,sta ima novo kod tebe.U posledenje vreme samo slusas o nasim problemima,nikada ne govoris o sebi.
Chris:Ja i nisam toliko bitan.A i nema nista posebno kod mene,osim toga sto mi se vec neko vreme svidja jedna devojka koja me ne primecuje.

Maite se osetila nelagodno.

Maite: Da li je mozda poznajem? "Kako glupo pitanje Maite" prekorila je samu sebe.

Chris:Da poznajes je.To si ti Mai

Ostala je bez reci.Znala je kakav odgovor sledi,ali jednostavno nije imala prave reci da mu odmah odgovori.Bacila je pogled preko njegovog ramena.

Hodajuci,nehajno je bacio pogled na par koji je uzivao u popodnevnom pikniku.Primetio je da devojka koja sedi tamo pilji u njega.
Nemoguce!Jednostavno je nemoguce!Ali to je stvarno ona!Maite je gledala pravo u njega.Ali njega je vise zanimalo ko je muskarac pored nje.Bio mu je okrenut ledjima.Na tu pomisao nesto ga je probolo u predelu srca.Ali odmah se trgao.Posle svega sto joj je ucinio nije imao pravo da oseca ljubomoru.A i ona je sigurno nastavila svoj zivot.Okrenuo se i zurnim korakom se vratio pute kojim je dosao.

Maite je bila u soku.Videla ga je!Posle 5 godina ga je ponovo videla!Nesumnjivo,to je bio on.Medju milionima muskaraca ona bi ga prepoznala.Osetila je cudan osecaj u srcu.Nije ga zaboravila.

Chris:Maite,nisam znao da ce te moje reci toliko sokirati.
Maite: Chris...Ja...On...
Chris:Molim te nemoj nista da kazes...

Ali Maite je znala sad ili nikad.Sok zbog onoga sto je upravo videla nece je spreciti da resi stvari sa Chrisom.

Maite:Chris molim te da me saslusas.Ja sam vec neko vreme sumnjala u vezi tvojih osecanja.U pocetku sam sebe uveravala da ja to samo umisljam,ali sada,posle tvojih reci,moram da ti kazem svoje glediste.Chris,ti znas da te ja mnogo volim.
Chris:
Maite:I znam da za sve sto mi zatreba mogu da ti se obratim.
Chris:Naravno
Maite:Dopusti mi da zavrsim.Ali ja te volim kao prijatelja,kao brata.I ne zelim da povredim tvoja osecanja,ali zelim da znas da te ja nikad necu moci voleti onako kako ti zelis Chris.
Chris:Jer ga nisi zaboravila...
Maite:Nazalost da.Alfonso je jedini muskarac kog sam volela i kog cu voleti dok sam ziva.Oprosti mi molim te.

Brzo je ustala i potrcala.Suze su se slivale niz njeno lice.Nije znala kuda ce,ali samo sto dalje odavde.

Nije zelela da ga povredi,ali morala je da mu kaze istinu.Bolje sto je to uradila sada nego kada postane prekasno.


-----------------------------------------------------

Anahi nije ni sanjala da ce joj tako prijatno biti u necijem drustvu.A u Davidovom joj je bilo i te kako prijatno.Fascinirale su je te njegove oci boje badema.Odisale su toplinom,iskrenoscu.Leptiricu su joj se vrteli po stomaku!Osecala se kao neka zaljubljena tinejdzerka.

I David je bio njom fasciniran.Odavno nije upoznao tako lepu devojku.Ali senka tuge u njenim ocima ga je najvise intrigirala?Sta li je bilo uzrok tuge u tim lepim,plavim ocima?

David:Upoznali smo se pod bas neobicnim okolnostima.
Anahi:Da.Zivot ljude spaja na razlicite nacine.
David:Meni je bas drago sto me je spojio sa tobom.Cini mi se da si veoma inteligentna osoba.A pored svega si veoma lepa.
Anahi: Hvala ti.
David:Nema na cemu.Samo sam iskren.Ali nadam se da necemo ostati samo na ovom rucku i da se nikad vise necemo videti.
Anahi:Pa mogli bismo da budemo prijatelji.
David: "Ja sigurno ne bih mogao biti prijatelj sa tako lepom devojkom.Mnogo mi se dopadas i nadam se da cu uspeti da pronadjem put do tvog srca" pomislio je David.- Zasto da ne.Prijateljstvo je divna stvar.
Anahi:Da.Prijatelji su pravo blago.Nesto najvrednije sto imamo.
David:Slazem se. - pogledao je na sat.- vec je kasno.Moram da idem.Ali zelim da se uskoro vidimo.Daces mi svoj broj telefona?
Anahi:Naravno.

Zapisala mu je broj na parce papira.

David:Javicu se uskoro Cao.

Poljubio je u obraz i otisao.Anahi je uzdahnula u pomilovala svoj obraz.

Anahi:Nadam se da hoces

----------------------------------------------------------

Christopher je sve vise bio svestan prisustva Marisol u svom zivotu.Ona je bila stalno tu,sve je podsecalo na njeno prisustvo.Zasto je zivot tako tezak?Udubljen u svoja razmisljanja nije primetio kako ga ona posmatra.

Marisol:"Eh Christophere,zasto nas zivot nije spojio u drugim okolnostima?Onda bi me ti mozda i pogledao kao zenu.Ni sada ja ne bih bila sa tobom da nije Javiera.Ali moja ljubav prema tebi je tako velika,da cu njom stiti tvoj zivot,iako to znaci da moram da zrtvujem sebe.Ti nisi zasluzio ono sto ti je Javier ucinio i sa punim pravom ga mrzis.Ali ja necu dopustiti da ti svoje ruke uprljas njim.Postoje oni koji treba za njega da se pobrinu.Ti samo treba da dokazes da si nevin i da nastavis svoj zivot normalno.A Javier je moja briga".

Christopher:"Moram naci neki nacin da Marisol oseti makar malo neznosti sa moje strane.Ona nije ni najmanje krive za moj problem sa Javierom.Potrudicu se da joj se malo priblizim.Znam da je nikad necu voleti,ali makar malo neznosti mogu da joj pruzim".

Zatim se okrenuo i video kako ga ona posmtra svojim toplim,smedjim ocima.U njima je bilo toliko ljubavi prema njemu.Toliko da ga je to bolelo.
Ona je odlucila da prekine tisinu.

Marisol:Krenula sam da veceram.Da li bi mozda zeleo da mi se pridruzis?

Na trenutak je oklevao,a onda se setio svojih prethodnih reci.

Chistopher:Naravno.

Prisao joj je i nezno je zagrlio i zajedno su krenuli da veceraju.Ipak je ona bila njegova supruga.

Fin de cap.5
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Yo no soy asesino!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yo no soy asesino!!!   Yo no soy asesino!!! EmptyPet Dec 25, 2009 1:06 am

Capitulo 6
[You must be registered and logged in to see this link.]
Srce mu se razbilo na milion komada.U glavi su mu odzvanjale njene reci "Ja te nikad necu voleti onako kako zelis Chris... Ja volim Alfonsa.Volela sam ga i uvek cu ga voleti".Prokleti Alfonso!Zasto ga i dalje voli pored tolikog bola koji joj je naneo! A on se toliko nadao da ona oseca isto prema njemu.Ali sada mu je jasno da od toga nema nista.Njeno srce ce zauvek pripadati drugome.Nije znao kako ce to da preboli,ali morace da se potrudi.Nece moci doveka da voli zenu koja je zaljubljena u drugog.On ce za Maite i dalje ostati ono sto je i dosad bio.Prijatelj.Brat.Bar se nadao da ce biti tako.


------------------------------------------------------------

Jos nije verovao da je video.Sedeo je na stolici na terasi svoje kuce i razmisljao o njoj.Bila je lepsa nego pre 5 godina,kada je poslednji put video.Njegova Maite.
Strasno ga je bolelo u grudima.Sva ljubav prema njoj se ponovo rasplamsala u njegovom srcu.Boze kako bi voleo da vrati vreme i promeni proslost!Po milioniti put je sebe pitao sta ga je to privuklo Luisani?Kako je uspela da ga zavede?Na to pitanje sigurno nikad nece naci odgovor.Kad se vec dotakao razmisljanja o Luisani,zapitao se gde li je ona.Nije je video od sinoc.U poslednje vreme je cesto bila odsutna,uglavnom bi veci deo dana provodila van.To mu se ucinilo sumnjivim,pa je odlucio da se uskoro pozabavi time.

-----------------------------------------------------------

XXXXX:Ti si nevidjena budala!
Javier:Ali ja...
XXXXX:Dosta!Ne zelim da slusam tvoja objasnjenja!Beskoristan si.
Luisana:Kao sto si uvek i bio
XXXXX:Ucuti!Ni ti nisi nista bolja.Tvoj muzic je danas video svoju bivsu.
Luisana:MAITE?Ali kako...?
XXXXX:Previse ga ostavljas samog draga moja,a on je samo jedan obican muskarac.
Luisana:E pa nece moci tako lako!Znam koliko mi je trebalo da ga zavedem,cak sam i svoje telo morala da zrtvujem zbog trudnoce,da bi on ostao kraj mene.Nece se tako lako izvuci.A nju cu u sami pakao da posaljem!
XXXXX:Bolje bi ti bilo.Vise necu da tolerisem greske.Pogotovu tebi Javiere!Ali ne mogu da shvatim kako si bio tako glup da udas svoju sestru za njega!Treba da ga ubijes,a ne da se orodis sa njim!
Javier:Dosta mi te je vise!Zasto nam ne kazes svoje razloge zbog kojih ih toliko mrzis?
XXXXX:To se vas ne tice!Obavite posao kako treba ili se oprostite sa svojim zivotima!
-----------------------------------------------

Luisana:Ne znam dokle cu ovo vise moci da trpim!
Javier:Neces jos dugo draga moja.Imam savrsen plan.
Luisana:Ne zasmejavaj me!Svi tvoji planovi su glupi i nikad ne uspeju!
Javier:Ovaj je nesto drugo.Prvo cemo da zavrsimo sa njom,a onda da se na miru osvetimo drugima.
Luisana:Jesi li ti poludeo?!Ona je previse mocna,nemas nikakve sanse protiv nje.
Javier:Sam ne,ali ces mi ti pomoci.
Luisana:Ja?

--------------------------------------------------

Marisol je bila jako prijatna.Nije mogao da poveruje kako je jedna tako plemenita osoba sestra onog skota.Ali nije zeleo sada da razmislja o njemu.Sada mu je bilo bitnije da malo ugodi Marisol.

Bio je tako lep.Sad je razumela zasto ga je toliko volela
Njegove oci boje meda su bile ogledalo u kojem je najvise volela da vidi svoj lik.Bio je tako savrsen.A jos nekoliko minuta ranije,dok je njegova ruka bila obavijena oko njenih ramena,osecala se kao da lebdi.Ali nije zelela da se zavarava.Ona je znala da je on ne voli.Ali ipak sebi nije zelela da uskrati ta mala zadovoljstva da uziva u njegovim neznostima.Potrudice se da mu makar malo ulepsa zivot.Christopher je to zasluzio.

Primetio je kako ga gleda,i u njenim ocima je video dubinu ljubavi koju ona oseca prema njemu.Razmisljao je da li bi bilo o[pasno da se prepusti toj ljubavi?
Posto je vecera bila pri kraju,odlucio je da to ispita.

Ucker:Vecera je bila izvrsna.
Marisol:Potrudila sam se koliko sam mogla.Posto smo u nemogucnosti da izadjemo iz ove kuce i da veceramo u nekom finom restoranu,odlucila sam da iskoristim svoje kulinarsko umece i pripremim nam nesto.
Ucker:Uspela si u potpunosti.Vecera je bila pun pogodak.Hvala ti Marisol.
Marisol:Nema na cemu

Ucker je poceo lagano da joj se priblizava.Marisol je osetila kako srce pocinje ubrzano da joj kuca i kako pocinje teze da dise.Sta li on to namerava?
Kada je bio na nekoliko centimetara od nje,pruzio je ruku i pomilovao je po obrazu.Osetio je kako ona drhti pod njegovom rukom.

Ucker:Marisol,ti si jedna divna devojka.
Marisol:
Ucker:Ali ja ne zelim da te povredim.
Marisol:Christophere,ja znam da je ti i dalje volis,ali mozemo bar da pokusamo.
Ucker:Ne znam...
Marisol:Molim te...

Christopher je nezno spustio svoje usne na njene.Ona mu je stidljivo odgovorila na poljubac.Lagano je spustio ruke na njen struk,a onda se malcice odvojio od nje.U njenom pogledu je ugledao strast.Odlucio je da ide do kraja,pa sta bude.Gore svakako ne moze biti.
Za minut su se nasli u spavacoj sobi.Odeca je lagano pocela da pada i od tog trenutka pocece jedna nova prica.

--------------------------------------------------

Nakon rucka sa Davidom ,Anahi je odlucila da ode na groblje.Bila je sreda,dan kojim Anahi stalno ide na Dulcim grob.

Na ulazu u groblje,kupila je buket najlepsih crvenih ruza,Dulcinih omiljenih.
Stala je ispred velikog,belog,nadgrobnog spomenika.Istog sekunda,suze su potekle iz njenih ociju.Pocela je da govori drhtavim glasom.

Anahi:Zdravo sestrice.Donela sam ti tvoje omiljeno cvece.

Zatim je ruze polozila na zemlju.

Anahi:Tako mi nedostajes.Uprkos godinama koje su prosle u mom srcu je i dalje velika praznina.Nedostaju mi tvoji zagrljaji,tvoje reci utehe Nemoj da mislis da sam zaboravila na onog gada koji mi te je oduzeo.Danas sam bila u policiji.Rekli su mi da su mu usli u trag.Izlgeda da je u Argentini.Sacekacu da ga pronadju,a onda cu mu se ja osvetiti.Toliko ti dugujem sestrice.Christopher Uckermann ce debelo platiti.

Posle poslednjih reci,gorko je zaplakala.Uspomene su joj navirale u secanja,i ona nije mogla da spreci talas tuge koji je obuzeo.Morala je to da izbaci iz sebe.
Znala je da Dulce,gde god da se nalazi,sigurno moze da je cuje i da joj uputi neki vid utehe,jer se Anahi svaku put kad bi se vracala sa groblja osecala nekako mirnije,spokojnije,nego sto je to bila kad bi dolazila.
Ustala je i obrisala suze.

Anahi:Moram sada da idem Dul.Ali sledeci put kad dodjem,nadam se da cu moci da ti kazem da je pravda zadovoljena.

Nakon tih reci,okrenula se i otisla.Osecala je da se blizi trenutak razresenja misterije.Ali taj trenutak nece biti tako brzo,kao sto ona ocekuje.

Prolice se jos suza,bice jos patnje,bola,tuge pre nego sto sve dobije svoj kraj.

Fin de cap. 6
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Yo no soy asesino!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yo no soy asesino!!!   Yo no soy asesino!!! EmptyPet Dec 25, 2009 1:08 am

Capitulo 7

Prvi,jutarnji,zraci sunca,promaljali su se kroz male otvore zavesa.Lagano je otvorila oci.Napokon se probudila onako kako je to odavno zelela,u Christopherovom zagrljaju.Polako se pomerila da ga ne bi probudila i nezno ga pogledala.Ovog jutra joj se cinio jos lepsim nego inace!Onako usnuo,sa razbarusenom kosom i pokrivacem koji je dosta otkrivao izgledao je kao bog.Marisol ga je nezno pomilovala po obrazu.Zatim je pazljivo ustala i krenula da se obuce,jer je znala da ce je Javier uskoro traziti,a nije zelela da unisti jutro ni sebi ni Christopheru zbog Javierovih gluposti.
Dok se oblacila,nije ni primetila da je Christopher krajickom oka posmatra.Bila je tako lepa.Mozda bi i mogao da se zaljubi u ovu devojku.
Kada je zavrsila sa oblacenjem,poslednji put se okrenula da ga pogleda pre nego sto izadje iz sobe.On je brzo zazmureo,praveci se da cvrsto spava.Uputila mu je jedan nezni osmeh i izasla.

--------------------------------------------------------

Javier je sedeo u dnevnoj sobi.

Javier:Napokon si se pojavila.Izgleda da je neko imao bas dobru noc

Marisol je ignorisala njegov sarkazam.

Marisol:Dobro jutro Javire.Odlicno sam spavala,a ti?
Javier:Okani se gluposti Marisol,i bolje spremi nesto za dorucak.Gladan sam,a imam dosta posla danas da obavim.
Marisol:Ko je sada na redu?
Javier:Molim?
Marisol:Ko je sada tvoja zrtva ili ko ce to postati?

Javier je scepao za ruku.

Javier:Slusaj me dobro Marisol,nisam raspolozen da slusam tvoje gluposti.Bolje bi ti bilo da uradis ono sto sam ti rekao ili...
Christopher:Ili sta?

Javier je pustio Marisol i okrenuo se ka Christopheru.

Javier:Vidi,vidi,muzic je dosao da brani svoju dragu.
Christopher:Slusaj me dobro Javiere.Ovo je poslednji put da se tako ponasas prema Marisol.Ako se ovo jos jednom ponovi,necu odgovarati za svoje postupke.
Javier:Prestani da se glupiras.Ponasacu se kako ja hocu,uzgred Marisol je moja sestra i ima da radi ono sto joj ja kazem.
Christopher:Ona jeste tvoja sestra,ali ne i robinja.A koliko vidim,zaboravio si da sam ja njen muz.
Javier:Muz koji je cak ni ne voli i nije ga briga za nju.Koji je ozenio samo zato sto mu je zivot zavisio od toga.
Christopher:Gresis.

Zatim je prisao Marisol i nezno je poljubio.

Javier: "Prokletstvo,ovo nije trebalo da se dogodi".

-----------------------------------------------------

Nije znala zasto,ali sledeceg dana je otisla u park u kome ga je videla.Ni sama nije znala zasto je to uradila.On zasluzuje samo njen prezir,njenu mrznju.Ali definitivno ne zasluzuje ljubav koju ona oseca prema njemu.Ali to je jedino sto oseca prema njemu.Ogromnu ljubav.
A onda se setila Chrisa.Boze,koliko ga je povredila.Ali bolje i to nego da mu je ulivala laznu nadu.Nije imala hrabrosti da ga pozove.Sada ce jednostavno da pusti da prodje neko vreme,dok se strasti ne stisaju.
Sela je na jednu klupu i pokusala da razbistri svoje misli.

Ostavio je Maribel u skolici.Odlucio je da ponovo ode u onaj park.Kao da ga je neka snazna sila vukla tamo.Usao je u park i krenuo istom stazom kao i juce.
Park je bio neobicno pust.Mozda je sreo dve - tri osobe dok se kretao stazom.A onda je na jednoj klupi primetio neku devojku.Glava joj je bila polozena na krilu,tako da nije mogao da joj vidi lice.Ni sam nije znao zasto,ali vec u sledecem trenutku se nasao pored nje.

Alfonso:Dobro si?

Ukocila se kad je cula taj glas.To je bio on.Par sekundi je oklevala,a onda je podigla glavu.Pogledi su im se susreli.
Nije mogao da poveruje.Maite je bila tu,ispred njega.Nakon toliko vremena bila mu je tako blizu.

Alfonso:Mai...
Maite:Sta hoces?
Alfonso:Ja...Nisam znao da si to ti...
Maite:Video si da je zensko,pa si odlucio da iskoristis priliku.Ako nije dobro da ti glumis nekog zastitnika.
Alfonso:Nije tacno ja...
Maite:Ne budi licemeran.Pre 5 godina si ucinio isto.Posao za prvom koja je naisla.
Alfonso:Nije onako kao sto ti mislis Mai...
Maite:Ne padaj jos nize molim te.Tvoje reci su potpuno bezvredne.Ti meni vise nista ne znacis.

Ali njene oci su govorile suprotno.U njima je video da ga ona jos uvek voli.Nije bez razloga bila na ivici suza.

Maite:Vreme je da krenem.Neko me ceka i ...
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nije joj dopustio da zavrsi.
Osetila je njegove usne na svojima.Ni sama nije znala zasto,ali se prepustila tom poljupcu.Bio je nezan kao i uvek.Njene ruke su se nasle oko njegovog vrata.A onda je razum u njoj poceo da se buni.

"Maite,sta to radis?Zar si zaboravila sta ti je ucinio?"

Naglo se odvojila od njega.

Maite:Ovo...stvarno...nije u redu.
Alfonso:Zasto nije Maite?
Maite:Zato sto mi vise ne postojimo.Nasa se prica odavno zavrsila.
Alfonso:Koga pokusavas da prevaris Mai?Ovaj poljubac je najbolji dokaz da mi jos uvek postojimo.

Samo je cutala.Nijedna rec ne bi mogla da opovrgne ovo sto je upravo rekao.Voelela ga je,vise od sopstvenog zivota.Posle svega sto joj je uradio ona ga je volela.

Maite:Najbolje bi bilo da zaboravimo na ovo.Ti imas porodicu kojoj si potreban.
Alfonso:Gresis Mai.Ja nemam porodicu,bar ne onakvu kakvu bi trebalo da imam.Jedino sto u mom zivotu vredi je Maribel,moja kcerka.

Maite se srce steglo.Alfonso ima kcerku.A ona je toliko zelela njegovo dete.U ocima mu je videla da je iskren.Nije bio srecan.Ali zasto je onda,do djavola,ozenio Luisanu?Ali nije zelela da razmislja o tome.

Maite:Sada stvarno moram da krenem.
Alfonso:Pruzi mi bar jednu sansu da ti sve objasnim.
Maite:Kasno je za objasnjenja.
Alfosno:Nije kasno.Nikada nije kasno da se greske isprave.
Maite:U ovom slucaju mislim da jeste.
Alfonso:Ponudicu ti jednu pogodbu Maite.Zelim da sutra izadjes sa mnom na veceru i da ti ja sve objasnim.Ako budes smatrala da je apsurdno sve sto cu ti reci,otici cu zauvek iz tvog zivota i vise me neces videti.

Na ove poslednje reci Maite se trgla.Da zauvek ode...

Maite:U redu.Mada jos sada smatram tu veceru apsurdnom.
Alfosno:Hvala ti Mai.Neces zazaliti.
Maite:"Nadam se da necu"
Rekao je da ce je nazvati da se dogovore oko detalja.
Maite mu je okrenula ledja i uputila se ka izlazu iz parka,razmisljajuci o sutrasnjoj veceri.

---------------------------------------------------

Anahi je bila zadubljena u pregledanje nekih dokumenata kada joj se oglasio mobilni telefon.Pogledala je u displej,ali joj broj nije bio poznat.Ali odlucila je da se javi.

Anahi:Halo?
XXXX:Anahi?

Odmah mu je prepoznala glas.

Anahi:Davide,ti si
David:Vidim da si mi odmah prepoznala glas
Anahi: Ovaj...Da...
David:Obecao sam da cu se javiti i sada ispunjavam obecanje.Zeleo sam da te pitam da li si raspolozena za jednu veceru sutra uvece?
Anahi:Samo da pogledam u rokovniku da nemam nesto zakazano za ustra uvece.

Ma kakav rokovnik!Anahi je bila slobodna,ali nije mogla odmah to da mu kaze.Lice joj se ozarilo,a onda se smirila i odgovorila mu.

Anahi:Imas srece,sutra uvece sam slobodna
David:Odlicno.Daces mi samo adresu da sutra uvece dodjem po tebe.Sve ostalo je moja briga.
Anahi:U redu.Pisi.
David:Ok.Vidimo se onda sutra.Cao.
Anahi:Cao

Kada je prekinula vezu zamalo je vrisnula od srece.Boze,pa ona je pocela da se zaljubljuje!
David je tako divan,a sada kad joj se pruza prilika da ga jos bolje upozna,nece je propustiti.
A sada pod hitno mora u shoping.Mora da ima odgovarajucu haljinu za sutrasnju veceru.
A i treba joj malo razonode,jer za 3 dana mora u policiju.Izgleda da su locirali Christophera,a ona ne zeli nista da prepusti slucaju.
Ali sada ce se pozabaviti trenutno bitnijom stvari.

---------------------------------------------------

Luisana:Ne ocekuj da ucestvujem u tom suludom planu.Ako nas otkrije ne smem ni da pomislim sta bi nas snaslo.
Javier:Ne budi kukavica.Zar zelis da se ona i dalje igra nasim zivotima?
Luisana:Veruj mi da mi je to mnogo draze,nego da ucestvujem u zaveri protiv nje.U ovome si sam Javiercito.

Okrenula mu je ledja i otisla.

Javier:Za tebe cu se kasnije pobrinuti prokletnice.Sada mi je XXXXX prioritet.Moj plan ne sme da propadne.

------------------------------------------------------

XXXXXX:Nevidjeno si glup Javiere!Poceo si da se igras svojim zivotom,a moje strpljenje je pri kraju.Bolje ti je da se okanes svojih ludih ideja Javiere,jer ce se one samo tebi obiti o glavu.Nisi ni svestan da ja sve vidim i sve cujem.

----------------------------------------------------------

Sedeo je u svojoj sobi i pevusio.Muzika je najbolji lek za tugu,uvek je sebi govorio.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Secao se reci svoje sestre.
Fashback

Anahi:Chris,izdrzaces ti to.Sigurna sam da negde neka posebna devojka samo na tebe ceka.
Christian:Nadam se Any.Ti znas koliko ja verujem u ljubav.
Anahi:Znam Chris.Zato i kazem.

Fin de flashback.

"Moram da te zaboravim Maite,i da pronadjem tu devojku koja samo mene ceka".

Uzeo je jaknu sa stolice i izasao iz kuce.Odlucio je da se vrati svom normalnom zivotu.Iduci ulicom,nije primetio osobu koja mu je isla u susret.Odjednom je osetio kako pada.
Na sekund je zatvorio oci,a kad ih je otvorio u njega su gledale najlepse oci koje je do tada video.

Jedna devojka je lezala preko njega.Nije mogao da dodje do reci od soka.Bila je prelepa.

XXXXX:Izvini molim te.Zanela sam se pricajuci sa drugaricom preko mobilnog telefona i nisam te primetila.Mogu li nekako da ti pomognem?
Christian:Za pocetak bi mogla da sidjes sa mene
XXXXX: Izvini.
Christian:Ma nista.Jesi li ti dobro?
XXXXX:Jesam
Christian:Ja sam Christian.
XXXXX:Drago mi je.Ja sam Marie

Marie (Sara Maldonado)

Christian:Pa,Marie,sta kazes na jednu kafu,kao znak izvinjenja za ovaj incident?
Marie:Naravno.Jako mi je neprijatno zbog toga Embarassed
Christian:Ma opusti se,volim da se salim Very Happy
Marie:Ali te svakako pozivam na kafu.To je najmanje sto mogu da ucinim.
Christian:Pa kad si toliko navalila,ne mogu da odbijem Smile
Marie:Hehe.Hajdemo.

---------------------------------------------------------------
Stari susreti,novi susreti,stare ljubavi,nove ljubavi...
Zivot je bas cudan,zar ne?

Fidn de cap. 7
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Yo no soy asesino!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yo no soy asesino!!!   Yo no soy asesino!!! EmptySre Dec 30, 2009 1:29 am

Capitulo 8

I dalje sam razmisljala zasto sam pristala na tu veceru.On ne zasluzuje nikakvu priliku,nikakvo plemenito osecanje s' moje strane.Ali ovaj put srce je to koje odlucuje.Nisam mogla protiv svojih osecanja.
Za veceru je izabrao restoran u koji smo cesto isli dok smo bili zajedno,u tom restoranu me je cak i zaprosio.Sve to je izazvalo bujicu osecanja u meni,osecanja za koje sam mislila da vise ne postoje.
Ali odlucila sam da se hrabro uhvatim u kostac sa svim stvarima koje dolaze,a vecera koja sledi ce u mnogome odrediti dalji tok mog zivota.

No,uprkos pomesanim osecanjima,odlucila sam da ne dam Alfonsu to zadovoljstvo da primeti da me je zbunio i pokusacu veceras da budem sto hladnokrvnija,ukoliko to bude bilo moguce.

Otvorila sam ormar u potrazi za odgovarajucom haljinom.Zelela sam Alfonsu da pokazem da sam zadrzala svoju lepotu i zanos i da sve sto se dogodilo nije ostavilo traga na meni,bar ne u fizickom smislu.

A onda sam je ugledala


"Ovim cu ga sigurno ostaviti bez daha", zadovoljno sam pomislila.

Maite:Sad samo jos da nadjem odgovarajuce sandale.



Maite:Mislim da ove savrseno odgovaraju.

Bacila sam pogled na sat.Za manje od 5 sati ce doci po mene.Bolje je da pocnem da se spremam.

------------------------------------------------------------------

Anahi se napokon vratila iz visecasovne kupovine.Bila je iscrpljena,ali zadovoljna.Pronasla je sve sto joj je potrebno.Odavno nije ovako uzivala u kupovini.
Zadivljeno je posmatrala haljinu i sandale koje je kupila za veceru sa Davidom.




Obozavala je haljine sa tirkiznim detaljima jer su one isticale njene oci,a ovoj haljini jednostavno nije mogla da odoli.Kao ni sandalama.
Nije zelela da izgleda previse napadno na prvom sastanku i da dopusti da David stekne lose misljenje o njoj.

Za par sati ce on doci po nju.Mora da pocne da se sprema.

Otisla je u kupatilo i sebi pripremila toplu,opustajucu kupku.Morala je da smiri napetost koju je osecala.Ali ono sto nikako nije mogla da smiri bili su leptirici u njenom stomaku.

Pola sata kasnije posmatrala je svoj odraz u ogledalu.

Haljina se lagano spustala niz njeno vitko telo.Savrseno joj je stajala.Lice joj je bilo blago nasminkano,a kosa u blagim talasima.

"Sasvim prikladno vecerasnjoj situaciji", zadovoljno je pomislila.

-------------------------------------------------------------

Zvono na vratima se oglasilo.Maite se trgla.Morala je dva puta duboko da udahne pre nego sto je otvorila vrata.

Ostao je bez reci.Izgledala je bozanstveno.Bila je lepsa nego ikad.Kako je mogao ovako nesto da izgubi zbog one kucke Luisane?Ali nece sada da razmislja o tome.Sada mu je najbitnji ovaj andjeo koji stoji ispred njega.

Maite:Reci ces nesto?
Alfonso:Prelepa si
Maite:Hvala na komplimentu.Nego,hocemo li da krenemo vec jednom?
Alfonso:Naravno.

Pruzio joj je ruku.Nekoliko sekundi je oklevala,ali mu je onda prisla i podlahtila ga.
"To ne moze da skodi" , pomislila je.

Za nekoliko trenutaka bili su pored njegovog crnog jaguara.Kao i svaki kavaljer otvorio joj je vrata.
"Njegovi maniri se nisu promenili",pomislila je Maite "ali ko zna koliko je puta ovo isto uradio sa Luisanom".Neka jeza joj prosla niz ledja kad se setila te zene.Kako li je Alfonso uspeo da izadje,a da ona ne sazna?
Ali sada jednostavno nije imala snage da razmislja o njoj,dovoljno joj je bilo razmisljanja zasto je pristala na ovu glupu veceru i kuda ce je ona odvesti.

-------------------------------------
Gledao ju je kako samo zaljubljen covek to moze.

David:Wow.Izgledas fenomenalno Anahi
Anahi:Hvala
David:Odavno nisam upoznao tako lepu zenu
Anahi:
David:Nemoj da se stidis.Tvoja lepota je nesto magicno.Ali ne samo spoljasnja,vec i ona unutrasnja,lepota tvoje duse.

Anahi ga je iznenadjeno pogledala.

Anahi:Ti si prvi mladic koji mi je tako nesto rekao,mislim za moju dusu.Svi su uglavnom gledali samo moju spoljasnju lepotu.
David:Ti si jedno divno bice.Dovoljno je da te covek samo jednom pogleda u oci i da vidi stanje tvoje duse.Ovo ti iz srca govorim.
Anahi:Divno zvuci
David:A sada je vreme da krenemo.Ova noc je samo nasa i zelim da maksimalno uzivamo u njoj
Anahi:

--------------------------------------------------------

Sedeo je u svojoj sobi i posmatrao zvezdano nebo.Razmisljao je o devojci koju je tog dana upoznao.
Marie,imala je tako lepo ime.

Na nebu je svake noci bila jedna zvezda koja je sjajnije sijala od ostalih.Ta zvezda je za Christiana bila Dulce.Jer je ona u njegovom zivotu bila najsjanija zvezda,a to je i sada.

Pogledao je u zvezdu.

Christian:Dulce,neces verovati kakvu sam devojku danas upoznao.Ima najlepse oci koje sam ikad video Ima andjeosko ime,Marie.A njen glas je poput cvrkuta ptica.Tako umilan.Mislim da sam se zaljubio Dul Trazila mi je broj telefona i rekla mi je da ce me nazvati.Tek se doselila u grad i zeli da joj ga pokazem.Mislim da sam se i ja njoj dopao po nacinu ka koji me je gledala.Ali necu da prenagljujem sa zakljuccima.Ne zelim da se dogodi ono sto je bilo sa Maite.Ne bih doziveo da se jos jednom razocaram u ljubav.Ali necu ovu priliku tako lako ispustiti.Potrudicu se da je osvojim.

Zvezda je lagano treperila,kao da se osmehuje.

Christian:Hvala ti sto si me saslusala,Dulce.Laku noc andjele moj mali.

---------------------------------------------------

Izgledala je tako krhko i nezno dok je spavala u njegovom narucju.

Christopher je nezno milovao po kosi i razmisljao o dogadjaju od jutros.Kad se samo setio Javierovog ponasanja prema Marisol,obuzimao ga je bes.Kako je mogao da bude tako okrutan,ona mu je sestra za boga miloga!Ali Christopher nece dopustiti da je Javier maltretira,stitice je i sopstvenim zivotom ako treba.Nece dozvoliti Javieru da uziva u tudjoj patnji.

----------------------------------------------------

Restoran je bio predivan.Bio je zatvoren.Dostupan samo njima dvoma.
Maite je posmatrala ambijent.
Staza koja je vodila do stola bila je posuta laticama ruza.Sto je bio prekriven belim carsavom,a na stolu su bile tri crvene svece,boca sampanjca i dve kristalne case.U celoj prostoriji je bilo priguseno svetlo.Prostorijom se cuo zvuk neke romanticne melodije,koju je proizvodio klavir na centru prostorije.

Alfonso:Svidja ti se?
Maite:...
Alfonso:Znao sam da cu te ostaviti bez reci.
Maite:Nije to,nego ja nisam ocekivala ovako nesto.
Alfonso:Ti zasluzujes i mnogo vise.

Okrenula se i pogledala ga.U njegovim ocima je videla sjaj zaljubljenog coveka i dobila je ogromnu zelju da ga poljubi,ali se suzdrzala.

Maite:Nije trebalo da se mucis ovoliko.
Alfonso:Nista sto radim za tebe nije mucenje.Naprotiv,to mi pricinjava veliko zadovoljstvo.

Morala je da promeni temu.

Maite:Hocemo li da sednemo?
Alfonso:Naravno.

Pomerio je stolicu da ona sedne.

Alfonso:Jesi li za sampanjac?
Maite:Moze.

Otpila je jedan dug gutljaj sampanjca.

Maite:Pa,hoces li poceti sa objasnjavanjem,posto smo zbog toga ovde,zar ne?

Ovo je bilo kao hladan tus za Alfonsa.Nije racunao da ce ona poceti odmah o tome,ali je znao da nema svrhe odlagati.

Alfonso:U redu.Ali te molim da me saslusas bez prekidanja.
Maite:Ok.
Alfonso:Luisanu sam upoznao pre 5 godina u firmi u kojoj sam radio.Ona je dosla kao nova sefica odeljenja u kom sam ja radio.Od prvog dana je pocela da me zavodi,ali ja nisam obracao paznju na nju,jer sam imao tebe i druga mi nije bila potrebna.Ali ona nije odustajala.Ali da ne duzim vise,zelim da ti kazem ono sto tebe zanima.Kako smo nas dvoje zavrsili zajedno.

Oborio je pogled.Ni sama nije znala zasto,ali osetila je poriv da ga zagrli.Ali morala je da se susdrzi.

Alfonso:Secas se onog dana kad smo se bas gadno posvadjali?Nisam mogao da podnesem to sto si ljuta na mene i otisao sam posle posla u jedan bar.Pokusao sam u picu da pronadjem utehu.Tek sada vidim kolika je to greska bila.Ne znam otkuda,ali Luisana se u jednom trenutku nasla kraj mene.Sledece cega se secam posle tebnoci je da sam se probudio sa Luisanom u krevetu.Verovatno je iskoristila to sto sam bio pijan i...

Zastao je i zagledao se u daljinu.

Alfonso:Nisam znao kako cu u oci smeti da ti pogledam.Osecao sam se kao najgore djubre na ovom svetu.Nisi zasluzila da ti tako nesto uradim.

Pogledao je.Nikakvu jasnu emociju njen pogled nije izrazavao.

Alfonso:Odlucio sam da prvo vreme cutim dok ne skupim hrabrost da ti kazem.Ali onda se pojavila Luisana i rekla mi da je trudna i da ako zelim da budem uz svoje dete moram da je ozenim.Ja sam se naravno odmah pobunio,ali mi je ona zapretila da ce abortirati.Ja nisam mogao da dozvolim da ona ubije to neduzno bice.Sada kada pomislim da je mogla da ubije moju cerku,moju malu Maribel,ne znam sta bih uradio.Ali ni ti nisi zasluzila da ti uradim ono sto sam uradio

Nije mogao vise da izdrzi.Glas ga je izdao,a suze su mu oblile lice.
Maite nije mogla vise da se suzdrzava.Zaboravila je na svu samokontrolu i hladnokrvnost koju je planirala za ovo vece.Prisla mu je i cvrsto ga zagrlila.

Alfonso:Oprosti mi Mai,molim te oprosti mi

Nekoliko minuta su bili zagrljeni u potpunoj tisini,a onda se Maite odmakla i pogledala.Videla je iskrenost u njegovim ocima i znala je da je sve sto je rekao istina.Ali nije mogla odmah da predje prkeo svega.

Maite:Poncho,verujem ti.Znam da je sve sto si mi rekao istina.Ali treba mi malo vremena da razmislim.A sada hajde da vise ne pricamo o tome i da uzivamo u veceri.

Alfonso joj se blago nasmejao i odlucio da uziva u ostatku veceri.

---------------------------------------------------------

Nije mogla da veruje.U zivotu nije dozivela nesto ovako lepo.Nesto sto je posveceno samo njoj.

Iako je verovala da je David vodi u restoran u koji joj je rekao,ono sto je gledala pred sobom nije moglo da se uporedi sa bilo kakvim luksuznim restoranom.

Bili su na plazi.Njih dvoje,mesec,zvezde i more.

Na plazi je bilo jedno ogromno srce,napravljeno od malih,upaljenih sveca,unutar ispunjeno laticama ruza.U sredini srca je bio jedan sto na kom su bili hrana i sampanjac.

Anahi su se oci ispunile suzama.

David:Nemoj da places malena.

Obrisao joj je suze.

Anahi:To su suze radosnice.Jednostavno,niko nikada nije priredio nesto ovako lepo za mene.
David:Ti zasluzujes to i jos vise princezo

Anahi mu se drhtavo osmehnula.
Pogledao ju je pravo u oci.Ona je videla neki neobican sjaj u tim njegovim ocima boje badema koje su je fascinirale.

A onda,toga nije bila ni svesna,njegove usne su se nasle na njenim.Bile su tako meke,nezne.
Odgovorila mu je na poljubac.Bila je tako nezna,ali puna strasti.Osetio je to u nacinu na koju mu je uzvratila poljubac.Osetio je kako pocinje da se zaljubljuje u ovu devojku.Nece je pustiti tako lako.Dugo je trazio i napokon je nasao.
Uzivala je u tom poljupcu,kao ni u cemu do sada.Osetila je mnogo osecanja kroz taj poljubac.Neznost,osecajnost,romanticnost,strast...
Anahi je osetila neki cudan osecaj,isto kao i David.

Taj osecaj je prozivelo najlepse osecanje na svetu.Ljubav koja se izmedju njih upravo rodila.

--------------------------------------------------------

Luisana se drala kao luda.Maribel je bila uplasena i neutesno je plakala,dozivajuci svog tatu.

Luisana(besno):Mozes da ga zoves koliko ti volja.On se sada sigurno lepo provodi.Verovatno se valja po krevetu sa onom d*oljom Maite,a ti mu duso ni ne padas na pamet.Ali kunem ti se Alfosno Herrera da ces ovu izdaju skupo platiti.

Fin de cap.8
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Yo no soy asesino!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yo no soy asesino!!!   Yo no soy asesino!!! EmptySre Dec 30, 2009 1:30 am

Capitulo 9

Milovala je svoje usne dok se prisecala sinocnje veceri.Nikada nijedan muskarac u njenom zivotu nije ucinio tako nesto za nju.Secala se plaze,mora,zvezdanog neba,sjaja Davidovih ociju,njegovih poljubaca.Neka prijatna jeza joj je prosla niz ledja.Izgleda da je ovo sto ona oseca ono sto se zove ljubav.Izgleda da je David onaj pravi.Onaj na koga je celog zivota cekala,o kom je toliko mastala.
Anahi je napokon osetila neku spokojnost nako dugog vremena.Mozda je vreme da svoje srce otvori i pusti da njim ponovo zagospodari ljubav.
A onda je iz prijatnog mastarenja preneo zvuk telefona.

Anahi:Halo?
XXXX:Dobar dan gospodjice Anahi.Ovde inspektor Diego Morales.
Anahi:Inspektore,kako ste?
Diego:Dobro,hvala na pitanju.Nego imam novosti za Vas.Ticu se gospodina Uckermanna.

Anahi se stresla na pomen njgovog imena.Sva predjasnja razmisljanja o ljubavi su iscezla,i onaj dobar,stari,poznati osecaj mrznje i hladnoce se vratio u nju.

Anahi:Pronasli ste tu gnjidu? - rekla je to sa gadjenjem i mrznjom u glasu.
Diego:Za sada smo ga samo locirali.Nalazi se u jednoj kuci,u bogatijem delu Buenos Ajresa.Tamosnja policija je vec obavestena.Mislim da ce gospodin Uckermann uskoro biti u nasim rukama.
Anahi:Nije on nikakav gospodin!On je jedno obicno djubre!I sta kazete,u bogatom delu Buenos Ajresa?Ko zna kako je dosao do te kuce,ko ga li je ubio da bi postao vlasnik.
Diego:Molim Vas gospodjice,smirite se.To je sve sto sam zeleo da Vam kazem.Ah,da,trebalo bi da povodom ovoga dodjete kod mene u kancelariju.
Anahi:Naravno,samo recite kada.
Diego:Danas popodne ako nije problem.
Anahi:Naravno da nije.
Diego:Vidimo se onda.Dovidjenja.
Anahi:Dovidjenja.

--------------------------------------------------------

Razmisljala je o prethodnoj noci.Nikada Alfonsa nije videla tako ocajnog.Ali ni tako bolno iskrenog.Njegove oci je nikad nisu lagale.A sinoc je bas u njima videla istinitost njegovih reci.
Nije mogla da porekne da ga voli,sada cak sa jos vecom strascu nego ranije.Ali jednostavno nije bila spremna da odmah predje preko svega.Bilo je to nesto jace od nje.A onda je pomislila na malu Maribel.Poznajuci Luisanin karakter,kada bi joj Alfonso rekao da zeli da je napusti,Maite nije ni posumnjala da bi ova iskoristila sva raspoloziva sredstva da zadrzi Alfonsa,pa cak i malu Maribel.
Pre nego sto bilo sta ucini,morace da se dobro razmisli,i to hladne glave.

------------------------------------------------------------

Sedeo je sam u miru svoje sobe.Marisol je nakratko izasla.Rekla je da ide da kupi nesto.
On je zato te trenutke samoce odlucio da se posveti svojim mislima.
U poslednje vreme njegov zivot je bio sve bolji,koliko je to bilo moguce.Bio je srecan sa Marisol,odnosno bolje receno,ona je bila srecna sa njim.Svakoga dana se trudio da joj sto vise ugodi.Video je ljubav,neznost,srecu u svakom njenom pogledu,osmehu.I drago mu je bilo sto moze makar jednu osobu da usreci.Ali znao je da to nece biti dugog veka.Ipak je on izuzetno trazen kriminalac uprkos godinama koje su prosle.A znao je da je Anahi ta koja ga neumorno trazi.Video je mrznju u njenim ocima onoga dana u crkvi.Znao je da ona zeli da osveti Dulcinu smrt sa istim zarom kao on.Samo sto je ona pogresnu osobu smatrala ubicom.Ali njemu nece biti zao da ode u zatvor,samo da pre toga uspe da dokrajci Javiera.Mora to zbog Dulce.
A onda je sklopio oci i u mislima mu se stvorio njen lik.Bila je tako lepa,tako nedostizna.
Secao se dana kada je upoznao.Bio je to dan koji mu je promenio zivot.

10 godina ranije...

Bio je besan.Jos jedna od mnogobrojnih svadja sa ocem.Nikako se nije slagao sa njim.On je uvek tezio da gospodari Christopherovim zivotom,sto se ovom nikako nije svidjalo.
Ovaj put je svadja izbila oko toga gde ce Christopher da nastavi skolovanje.Njegov otac je insistirao na Londonu,dok ovaj nije hteo ni da cuje.Ne zeli da ide iz Meksika,niti da studira ekonomiju.On zeli da studira arhitekturu,to mu je san iz detinjstva.
Ali sada stvarno nema strpljenja da razmislja o tome.Prosetace malo,a onda ce da odluci sta ce da radi.
Uputio se ka plazi koja se nalazila u neposrednoj blizini njegove kuce.Tu je stalno odlazio kad mu je trebao mir.
Bilo je vreme za zalazak sunca.Njegov omiljeni deo dana.
Izuo je patike,a zatim prisao do vode.Prijao mu je dodir morskih talasa na njegovim stopalima.Bacio je pogled niz plazu i nedaleko od sebe ugledao najlepsi prizor na svetu.
Devojka duge,razbarusene,crvene kose,u laganoj,tenjoj,beloj haljini sedela je na pesku,dok su joj talasi zapljuskivali stopala i pevala.Imala je tako lep glas.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Zanesen melodijom njenog glasa,nesvesno joj se priblizio.
Kao da je postala svesna njegovog pogleda,okrenula se i susrela se sa najlepsim ocima koje je do tada videla.
Nije mogao da poveruje kako je lepa.Ta devojka ga je ocarala svojom lepotom.

Christopher:Izvini...Ja... Nisam imao nameru da te uplasim.
Dulce:  Nisi me uplasio.Bila sam obuzeta pevanjem,pa te nisam primetila.
Christopher:Imas predivan glas  
Dulce:Hvala  
Christopher:Boze,kako sam nepristojan.Nisam se ni predstavio.Ja sam Christopher Uckermann.

Pruzio joj je ruku.Dulce je stidljivo primila i promrmljala.

Dulce:Dulce Maria Puente Portillo

"Njeno ime je u svakom smislu opisuje,Dulce  "

Dulce se nelaogodno osecala zbog nacina na koji je gledao.Pozelela je da sto pre pobegne odatle.

Dulce:Ja...Ovaj...Moram da idem.

Uzela je svoje sandale u ruke i zurnim korakom pocela da se udaljava.

Christopher:Nadam se da cemo se ponovo videti, Dulce  



Povratak u stvarnost...

Suza mu je kliznula iz oka nakon ove uspomene.Dulce mu je toliko nedostajala.Nijedna zena za njega nece biti kao Dulce.Voli on Marisol,ali kao prijateljicu.Provodi noci sa njom u postelji,ali ne sa onom zeljom,strascu i uzivanjem kao sa Dulce.On mora da nauci da zivi samo sa uspomenom na Dulce.Jer mu je to jedino od nje ostalo.

Zacuo je vrata.Mora da se Marisol vratila.A onda se ona pojavila na vratima sobe.

Christopher joj je prisao i poljubio je u celo.

Christopher:Bas si se zadrzala u kupovini.Sta si to toliko kupovala?
Marisol:Ucker,ja...Nisam bila u kupovini.

Christopher je zacudjeno pogledao.

Christopher:Nego gde si bila?
Marisol:Kod lekara.
Christopher:Boze moj,jesi li dobro Marisol?
Marisol:Ja sam odlicno,cak nikada bolje.
Christopher:Zasto si onda bila kod lekara?
Marisol:Trudna sam.Imacemo bebu  
Christopher:  

-----------------------------------------------------------------
Luisana je bila besna,kako je nikad u zivotu nije video.Zamolio je jednu od kucnih pomocnica da izvede Maribel,kako ne bi morala da gleda i slusa izlive besa svoje majke.

Luisana:Prokletnice!Kako si se usudio da se vidis sa onom kuckom?  
Alfonso:Pazi kako nazivas Maite Luisana,da ne bih zaboravio da si zensko.
Luisana:Ti mi to pretis?Udario bi me?
Alfonso:Nikada nisam podigao ruku na zenu,ali ti ces me svojim ponasanjem izazvati da uradim nesto nepromisljeno.
Luisana:Uopste ne zelim da nastavljam ovu raspravu.Poslednji put te upozoravam Alfonso Herrera,ako se jos samo jednom budes video sa njom,zaboravi na Maribel.
Alfonso:Ne mozes da mi zabranis da vidjam cerku,kao ni da radim sta ja hocu.Ja nisam tvoj zarobljenik.
Luisana:Ja sam te upozorila.Na tebi je da odlucis sta ti je ciniti.

Izasla je iz kuce zalupivsi vratima.

Alfosno je znao da je ona spremna na sve.Morace da zastiti svoju kcerku i Maite.

-------------------------------------------------------------

Javier:Prokletstvo.Policija nam je za petama.Ne znam kako su nas otkrili.
XXXX:To je samo tvoj problem.Sam ces morati da se izvuces.
Javier:Sta?Ali ti moras da mi pomognes.Makar da unistim Christophera.
XXXX:Tvoja stvar.Ja imam svoje nacine na koje cu da resavam probleme.A sad se gubi da te ne vidim.

Okrenuo je ledja i izasao.

Javier:Platices mi.I sa tobom cu se obracunati,ali kasnije.Prvo moram da se pobrinem za onu budalu Christophera.

XXXX:Javiere,budalo jedna.Tako sam te lako ulovila u zamku.Neces ti ni prstom pipnuti Christophera,kao sto ni Luisana nece pipnuti ni Alfonsa,ni Maite,ni Maribel.Dovoljno je sto se jedan zivot ugasio zbog tvoje glupe zavisti i mrznje.Necu dozvoliti da se prolije jos neduzne krvi.Tvoj otac je unistio moj zivot,ali ja necu dovoliti da ti unistis zivote tih neduznih ljudi.I dalje cu te navoditi na misao da ih ja mrzim i da smisljam nacine kako da ih se otarasim,a tako cu u stvari biti sve korak po korak bliza tvom unistenju.Isto si zlo kao i tvoj otac.Ucinicu to,ne zvala se ja Carolina Perroni.

Fin de cap.9
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Yo no soy asesino!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yo no soy asesino!!!   Yo no soy asesino!!! EmptySre Dec 30, 2009 1:32 am

Vedra,nasmejana,puna ljubavi.Zivela je za svoju kcerku.A onda je naglo otrgnuta iz tog sveta.Oteo ju je covek koji je godinama bio zaljubljen u nju.Covek kojeg je mrzela najvise na svetu.
Ona je majka od Maite Perroni.Njen odlazak je nesto sto je ostavilo dozivotni beleg u Maitinom zivotu.Ali ona nije zauvek otisla.Ona je tu iako Maite nije toga svesna.Nakon sto joj je muz umro,ona ce se neprimetno vratiti u zivot svoje kcerke,stiteci njen i zivote njenih prijatelja.
Oma je Carolina Perroni

[You must be registered and logged in to see this link.]

Plava kosa,plave oci,blistav osmeh.Slika i prilika svoje majke.Ali ima plemenitu dusu svog oca.Mnogo ce patiti zbog odbijanja svoje majke.
Ona je Maribel Herrera
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Yo no soy asesino!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yo no soy asesino!!!   Yo no soy asesino!!! EmptySre Dec 30, 2009 1:32 am

Capitulo 10

Groznicavo je lomila ruke.Bila mu je tako blizu.Blizio se trenutak njene osvete.Napokon ce ubica biti uhvacen i pravda zadovoljena.
Ovako je Anahi razmisljala dok je sedela u avionu za Argentinu.Obruc oko Christophera se suzavao i samo je bilo pitanje trenutka kad ce biti lisen slobode.

Anahi:Uskoro Christophere!Uskoro cemo se naci oci u oci i rascistiti racune jednom za svagda!

-----------------------------------------------------------------------

Javier:Prokletstvo!Kako li nas je policija nasla?Da ti nisi nesto istrtljao Uckermanne?
Christopher:Nisam toliko lud Javiere da sam sebi stegnem omcu oko vrata. Ne zelim da ti dam to zadovoljstvo da vidis kako me odvode.
Marisol:Ako nam je policija na tragu,to znaci da cemo uskoro biti liseni slobode.
Christopher:Mari,nemoj da brines.Dok imas mene nista ti se nece dogoditi.

Nezno mu se nasmejala.

Marisol:Ne bojim se ja za sebe ljubavi,vec za ovo dete koje nosim u stomaku.Ono ni sta nije krivo.A ako policija dodje ovde ja necu moci previse da se opirem,jer sam vec u sestom mesecu i ne zelim da ugrozim zdravlje moje bebe,kao sto ne zelim ni da je rodim u zatvoru.
Christopher:Sumnjam da ce nas policija tako lako uhvatiti.Javier je previse iskusan da bi dozvolio da tek tako padnemo policiji u ruke.
Marisol:Nadam se. (milujuci stomak):Samo zelim da tebi bude dobro.

Javier koji je do tada razgovarao preko telefona u kuhinji,vratio se u dnevnu sobu.

Javier:Sve sam sredio.Jedan moj prijatelj ce nam pomoci da sutra pobegnemo u SAD.Ne smem nikako da dopadnem u ruke policiji,a pogotovu ne ti Uckermanne.

Christopher ga je samo presekao pogledom.Sada mu je bilo najbitnije da Marisol bude dobro.Nije zeleo da ona i njegovo dete budu ugrozeni ni na koji nacin.
Ali po onome sto je mogao da cuje,nije verovao da imaju prevelike sanse da pobegnu,jer im je policija bila za petama,ali on nije zeleo da ih jos uvek uhvate,jer nije imao jos dokaze protiv Javiera kojima je mogao da ide protiv njega.
"Bice ovo veoma teska borba". pomislio je Christopher odsutno pogledavsi kroz prozor.

-----------------------------------------------------------

Mariana:Carolina,skroz si poludela.Pa on je najtrazeniji ubica u obe Amerike,a ti ces mu jos omoguciti da pobegne!
Carolina:Mariana,nije on ubica.Ubica je drugi covek.Christopher je bio samo zrtva Javierove spletke.
Mariana:Javierove?Zar nije Javier sin tvog pokojnog muza?
Carolina:Da,Javier je to prokleto kopile.Isti je kao otac.Ali zaklela sam se da cu mu zivot pretvoriti u pakao.A najbolji put da se osvetis neprijatelju je da mu budes najbolji prijatelj.
Mariana:Ali shvatas li da si ti saucesnica u njegovim zlocinima?
Carolina:Ne draga moja.Ja nemam nikakve veze sa njegovim zlodelima.To samo on tako misli.Misli da ako on potone idem i ja sa njim.Ali grdno se prevario,vec imam dovoljno materijala da ga smestim iza resetaka.
Mariana:Zasto to onda ne ucinis?Zasto mu pomazes da pobegnes?
Carolina:Zato sto prvo zelim da smestim na sigurno Christophera i Marisol.Ne zelim da im Javier ucini nesto.
Mariana:Zasto toliko pomazes tim mladim ljudima?
Carolina:Zato sto su to prijatelji moje kcerke.
Mariana:Imas kcerku?
Carolina:Da Bila sam u jako srecnom braku sa predivnim covekom.I sa njim imam kcerku,Maite.Imala sam savrsenu porodicu,ali me je onda prokletnik Antonio oteo i sve mi to u trenutku oduzeo.A sada zelim da zastitim svoju kcerku i da probam da joj se ponovo priblizim.
Mariana:Zasto mi za sve ove godine,koliko te poznajem,nisi rekla da imas kcerku?
Carolina:Zato sto mi je onaj bednik Antonio zabranio da je spominjem.Rekao mi je da zauvek zaboravim na svoju kcerku.
Mariana:Tako mi je zao.Nadam se da ces uspeti da se priblizis kcerci i da pridobijes njenu ljubav,jer si ti jedna divna osoba koja to u potpunosti zasluzuje.
Carolina:Hvala ti puno.Sada se moram pobrinuti za Marisol i Christophera,onda za Javiera,a posle za onu prokletnicu Luisanu koja je unistila zivot mojoj devojcici.

-----------------------------------------------------------------------

Maite je oprostila Alfonsu.Jednostavno njena ljubav prema njemu je bila jaca od bilo kog drugog osecanja.Ali je odlucila da ovoga puta postupa razumno jer izmedju njih postoji prepreka zvana Luisana.

Maite:Za sada nam je jedino resenje da se krisom vidjamo.Ne zelim da izlazem opasnosti tvoju kcerku.
Alfonso:Znam,ali mi cemo sve uspeti da prebrodimo ljubavi.Vazno je samo da si ti meni oprostila.
Maite:Nadam se da ovoga puta neces ponovo izneveriti moje poverenje.
Alfonso:Naravno da necu.Sada cu nasu ljubav cuvati i stititi svim sredstvima.
Maite:Kako si uspeo da me nazoves,a da te ona vestica ne otkrije?
Alfonso:Jutros je ponovo otisla nekim svojim poslom u grad.Sigurno je nece biti pola dana.Sam sam kod kuce pa sam iskoristio priliku da te pozovem.
Maite:A kako je Maribel?
Alfonso (pogleda svoju kcerku koja se igrala na podu nedaleko od njega):Dobro je.Potpuno je mirna i spokojna kada joj majka nije kod kuce.U suprotnom stalno mora da slusa vikanje i lupanje vratima.
Maite:Jadno dete.
Alfonso:Nego,hteo sam da te pozovem na rucak.
Maite:Mislim da to nije bas najbolja ideja.Ako nas vide na nekom javnom mestu informacija lako moze da dospe do Luisane.
Alfonso:Imas pravo.Ali ja tako zelim da te vidim.
Maite:I ja tebe bebe.Zasto ne bi dosao na rucak kod mene?Mislim da to nije toliko "opasna" situacija.
Alfonso:Ne zvuci lose.Nego,mogu li da povedem Maribel?Ne volim da je ostavljam samu.

Maite je na trenutak razmisljala.Upoznace Alfonsovu kcerku.Tu devojcicu koja je mozda mogla da bude njihova.

Maite:Naravno.Bice mi cast da upoznam tu mladu damu.Onda danas rucak kod mene.Samo,sta ces da kazes Luisani?
Alfonso:To je moja briga.Ti se samo pobrini za rucak.
Maite:U redu.Vidimo se onda.
Alfonso:Vidimo se.Volim te.
Maite:I ja tebe.

--------------------------------------------------------------------

Christian i Marie su setali gradskim trgom.Boze koliko voli ovu devojku!Obozavao je te njene smedje oci.Ruka mu je bila na njenim ramenima,a njena oko njegovog struka.Voleo je njeno prisustvo,miris njene kose,neznost njenih ociju,blistavi osmeh.
Napokon je nasao devojku svojih snova.

I Marie je bila slicnog misljenja.Bezeci od jednog izuzetno loseg iskustva iz proslosti,pronasla je savrsenog muskarca.Volela je taj njegov beskrajni humor,njegove vickaste sale,otkacene frizure,a najvise je volela te njegove oci koje su je zaljubljeno gledale svakoga dana i njegove usne sa kojih ja svakodnevno slusala najlepse ljubavne reci.

Christian:O cemu razmisljas ljubavi?
Marie:O tebi,nama,o tome koliko te volim
Christian:
Marie:Jos kao mala sam sanjala o svom princu na belom konju.Ali sam poslednjih godina pocela da gubim nadu u to,a onda si se ti pojavio.Samo moj princ.

Chrstian je nezno uzeo za ruke.

Christian:Reci cu ti jednu stvar ljubavi.Nikada,ali nikada nemoj da sumnjas u moju ljubav prema tebi.I znaj da cu zauvek biti samo tvoj i da moje srce samo tebi pripada

Marie se istopila posle ovih njegovih reci.Ne mareci sto je trg pun ljudi,podigla se na prste i svoje usne spustila na njegove.Bio je to nezan poljubac koji je iskazicao cistu,neznu,pravu ljubav.
Za Christiana nije bilo sumnje da je nasao zenu svog zivota.I nece je nikada pustiti da ode.

Fin de cap. 10
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Yo no soy asesino!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yo no soy asesino!!!   Yo no soy asesino!!! EmptySre Dec 30, 2009 1:33 am

Capitulo 11

Javier:Evo,nabavio sam nam pasose i karte.Dobro ih cuvajte.I da vam slucajno nije palo na pamet da pokusate da pobegnete ili nesto slicno.U tom slucaju necu prezati da vas ubijem.
Marisol:Nismo tolike budale Javiere.A i zar mislis,da zbog stanja u kom sam,da bih se usudila da bezim?
Javier(ironicno):Ne znam draga sestrice,ali ti si previse pod uticajem scog dragog tako da me ne bi zacudilo da te on nagovori na neku ludost.
Christopher:Ni za sta na svetu ne bih doveo u opasnost Marisol i nase dete.Zato ne brini zbog nas.Postupacemo po tvojim naredjenjima.
Javier:Bolje bi vam bilo da bude tako.Idem da spremim auto,a vas dvoje budite spremni.Policija nam je sve blize.A da,Uckermanne,tvoja nesudjena svastika je sa policijom,Anahi.
Christophe:Anahi?

"Mora da je njena mrznja prema meni ogromna,cim je dosla ovamo da se licno uveri da ce da me uhvate", mislio je Christopher.

-----------------------------------------------------------------

Anahi(nestrpljivo):Inspektore Morales,jos koliko cemo morati da cekamo pre nego sto krenemo da uhvatite tog ubicu vec jednom?
Diego:Polako,gospodjice Anahi,moramo prvo da se uverim da nema neke taoce ili neko opasno oruzje.Ne zelimo da ugrozavamo zivote nasih ljudi.
Anahi:Ali ovde smo vec 4 sata! Do sada je mogao da nam pobegne!
Diego:Nema sanse da pobegne,policija je opkolila ceo kraj u kome se on nalazi.
Anahi:Bolje bi vam bilo da je tako!

--------------------------------------------------------------------------

Maite je nestrpljivo gledala na sat.Alfonso bi vec trebalo da je stigao.Da mozda Luisana nije saznala?Da nije nesto ucinila Maribel?
Njena groznicava razmisljanja prekinuo je zvuk na vratima.

S' olaksanjem je izdahnula kad je na vratima videla Alfonsa.A devojcica kraj njega je bila najlepse stvorenje na svetu koje je Maite ikad videla.
Plava kosa,plave oci i najlepsi osmeh na svetu.

Alfonso:Zao mi je sto nismo da dodjemo ranije.Imali smo mali problem.
Maite:Pretpostavljam koji.Sta si opotrebio kao izgovor za izlazak?
Alfonso:Da vodim Maribel u igraonicu.

Maite pogleda devojcicu.

Maite:Nadam se da joj Maribel nece reci gde ste stvarno bili.
Alfonso:Zbog toga ne brini.Moja malena je dobra devojcica.Nego,hoces li nas pozvati unutra?
Maite: Izvini.Bila sam toliko zabrinuta sto vas nema.da sam se skroz pogubila.Udjite.

Alfonso i Maribel su usli u prostranu i lepo opremljenu dnevnu sobu.Maite je usla za njima.


Maribel:Wow.Imas lep stan Maite.
Maite:Svidja ti se?
Maribel:Veoma.Lepsi je od nase kuce.

Alfonso je posmatrao prostor.Maite je ostala dosledna jednostavnosti.Stan nije previse menjala od kad je on otisao.Samo neke detalje.

Maite:Nije nista posebno.Obican je i jednostavan,ali meni je najlepsi.
Maribel:Kad porastem,volela bih da imam ovakav stan.Hoces li da mi pokazes tvoju sobu?

Maite je malo oklevala.Trebalo je da Alfonsovu kcerku uvede u sobu u kojoj je provela toliko nezaboravnih trenutaka sa njim.A i on ce biti tu...
Ali tim plavim ocima koje su je sa nadom gledale nije mogla nista da odbije.

Maite:Idemo na brzinu da bacimo pogled,a onda cemo da rucamo.Ne zelis valjda da sav moj trud oko pripreme rucka propadne?
Maribel:Naravno da ne.Samo na kratko cemo da pogledamo.
Maite:Hajdemo.

Alfonso je stajao pored velikog prozora i posmatrao svoju kcerku i zenu koju voli.Oni bi mogli da budu savrsena porodica.

Maite:Ti neces sa nama?
Alfonso:Ko?Ja?
Maite:Ima li jos nekoga u ovoj sobi?
Alfonso: Naravno da nema.
Maite:Ides li ili ne?
Alfonso:Idem.



Nije mogao da poveruje rodjenim ocima.Soba je bila ista kao i pre 7 godina kada je poslednji put bio ovde.
Maite je primetila njegov izraz lica i tacno znala o cemu razmislja.

Maite:Nisam imala snage da je promenim.Ona je bila jedino sto me je na tebe jos podsecalo.U ovoj sobi je zivelo i previse uspomena na tebe.
Alfonso:Za tebe verovatno veoma bolnih.
Maite:Da,ali one su sada deo proslosti,jer si ti ponovo moj.

Alfonso je rasirio ruke i nezno je zagrlio.

Maribel:Tvoja soba je... Stvarno je sve sto ima veze sa tobom savrseno Maite.A i cini mi se da si veoma dobra.

Maribel je potrcala ka Maite koja je pustila Alfonsa i priglila malu Maribel na grudi.Oci su joj se ispunile suzama.Tako bi volela da je ova devojcica njena i Alfonsova!

Maribel:Volela bih da je moja mama dobra kao ti, - promrmljala je Maite u rame.

Alfonsa su tako ganule ove reci i postupci njegove kcerke.On je znao koliko ona pati zbog odbijanja svoje majke.

Maite se polako ispravila.

Maite:Ti si jedna fantasticna devojcica.Tvoj tata je sigurno najsrecniji covek na svetu sto te ima.A sada,hajde da rucamo,dok se hrana ne ohladi.

Svo troje su se uputili u trpezariju da uzivaju u mirnom,popodnevnom rucku kao prava porodica.

------------------------------------------------------------------

Mariana:Smiri se zeno,pozlice ti od tolike nervoze.
Carolina:Ne mogu da se smirim.Strepim da nece uspeti da prodju pored policije.Ako uhvate Christophera svi moji planovi ce pasti u vodu.
Mariana:Rekla si da je sve dobro isplanirano.Valjda Javier nece da omane.
Carolina:Nadam se da ce to kopile makar jednom izvesti nesto kako treba.
Mariana:A kada planiras da njega smestis iza resetaka?
Carolina:To ce sacekati neko vreme,jer sada mi je najbitnije da stignu bez problema u SAD.A i oko Luisane moram da se pobrinem.Moja cerka zasluzuje da bude srecna,ali sve dok je Luisana slobodna to ce biti nemoguce.
Mariana:Vidi se da mnogo volis svoju kcerku.
Carolina:Volim je vise od sopstvenog zivota.I zelim da joj nadoknadim sve ove izgubljene godine,tako sto cu joj makaromoguciti da bude srecna sa covekom kog voli.

----------------------------------------------------------------------------

Javier:Ti ces Uckermanne morati u gepek kako bismo uspeli da prodjemo pored policije da nas ne uhvate.
Chriatopher:Ali ako nas zaustave,otvorice gepek i naci ce me.
Javier:Nista ti ne brini.Zato je Marisol tu.Reci cu da joj nije dobro posto je trudna i kako zurimo u bolnicu.Ne verujem da bi policija posumnjala kako nas dvoje krijumcarimo nekoga.

Marisol se sve ovo uopste nije svidjalo.Nije zelela da uhvate Christophera.Ali znala je da je policija sve blize i da im je ovo jedina,ako ne i poslednja sansa.

Marisol:Bolje onda da pozurimo.Unosi mi nervozu ovo cekanje.
Javier:Napokon da i ti kazes nesto pametno sestrice.Pokupite stvari i idemo.

Uzeli su dva mala kofera i izasli na zadnja vrata kuce.Javier je pre toga nazvrljao nesto na jedan papir i ostavio ga u dnevnoj sobi.

Christopher se polako smestio u mali gepek automobila.

Marisol:Nadam se da ce ti biti dobro ljubavi.
Christopher:Ne brini Mari.To je samo do aerodroma.
Javier:Prestanite da se pozdravljate kao da se rastajete.Ti budi miran u tom gepeku,a ti Marisol ulazi u kola.

Dok se Marisol smestala na prednje sediste,Javier je zatvorio gepek i smestio kofere na zadnje sediste automobila.

Javier:Nadam se da cemo uspeti da prodjemo bez problema.

Automobil je krenuo sa ivicnjaka ispred kuce.Marisol je sa nostalgijom posmatrala kucu u kojoj je uprkos svemu,prozivela prelepe trenutke.
Srce je pocelo da joj tuce kao ludo kad je nekoliko metara od njih ugledala policajca koji podize STOP kao znak da ih zaustavlja.Kad je Javier otvorio prozor i policajac im zatrazio dokumenta i pitao kuda idu,osetila je kao da ce srce da joj izadje iz grudi od brige.

Policajac:Da li znate,gospodine,Montana,da je ovaj kraj opkoljen policijom i da niko ne sme da ga napusti?
Javier:Ali molim vas,vidite da je moja sestra u drugom stanju i da joj nije dobro?Mora kod lekara!

Policajac je pogledao Marisol koje je bila prebledela i kapljice znoja joj se slivale niz lice.

Policajac:Izgleda da gospodjici stvarno nije dobro.Ali zasto niste pozvali hitnu pomoc?
Javier:Nismo imali strpljenja da cekamo!
Policajac:Izgleda da ste vi veoma odgovoran brat,za razliku od oca deteta,koji koliko mogu da primetim nije sa vama,osim ako ga ne krijete u gepeku

Javier i Marisol su se na trenutak ukocili.

Javier:Naravno da ne,sta vam pada na pamet.Moja sestra ne zeli da zna za tog nikogovica.A sada molim vas pustite nas da idemo,mojoj sestri je sve gore.
Policajac:Naravno.Javicu patroli na izlazu da vas ne zaustavlja.
Javier:Hvala vam.
Policajac:Nema na cemu.

Automobil je krenuo dalje.

Javier:Ovo je bilo bas blizu.

---------------------------------------------------------------------

Anahi je nestrpljivo sedela u policijskom kombiju.Imala je na sebi zastitni prsluk i cekala znak za akciju.Nije zelela da sedi skrstenih ruku dok budu hvatali tog bednika.Zeli licno da vidi kad mu budu stavljali lisice.
Zacuo se glas komandanta i svi policajci su zurno potrcali ka kuci.Upali su unutra i podelili se po celoj kuci.Anahi je sa dva policajca bila u dnevnoj sobi,ali od Christophera nije bilo ni traga ni glasa.
Paznju joj je privukao papir na stolu.Uzela ga je i procitala ono sto je na njemu pisala.

Draga Anahi,
zar si mislila da cu posle toliko vremena dozvoliti da me tako lako uhvatis?Nema sanse.Drago mi je sto mogu da ti se nasmejem u lice.

Christopher

Bes,mrznja,ludilo,sve je to odjednom uhvatilo.

Anahi:Prokletnik je pobegao!

----------------------------------------------------------------

Javier,Christopher i Marisol su sedeli u avionu za Njujork.Marisol se napokon osecala malo spokojnije.
Christopher je sada bio odlucniji neko ikada da unisti Javiera.Za 3 meseca ce se roditi njegovo dete,i on ne zeli da ono zivi kao Javierov rob.Svim silama ce se truditi da do toga ne dodje.

Javier:Pa dragi moji,od sada za nas pocinje novi zivot.Ameriko stizemo.

Christopher ga je sa gadjenjem pogledao,i postao jos odlucniji u svojoj nameri.

Fin de cap. 10
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Yo no soy asesino!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yo no soy asesino!!!   Yo no soy asesino!!! EmptySre Dec 30, 2009 1:33 am

Capitulo 12

3 meseca kasnije...

Nebo nad Njujorkom je bilo suncano.Suncevi zraci su milovali njene plave uvojke,dok je ona rukama obgrlila svoj stomak.Pre nekoliko dana je usla u deveti mesec.Samo je pitanje trenutka kada ce se poroditi.

Marisol:Ne mogu vise da cekam.Jedva cekam da te drzim u svom narucju,da te poljubim,zagrlim,pevam pesmice.Mislim da i tvoj tata to jedva ceka.

Okrenula se ka sobi i pogledala unutra.Christopher je jos uvek spavao.Izgledao je tako lepo sa razbarusenom kosom dok je spavao.

Okrenula je ponovo svoj pogled ka ulicama Njujorka koje su se nalazile ispod nje.

Marisol:Tako bih volela da zivimo u nekim drugim okolnostima,bez straha,strepnje,da svaki dan zivimo kao da nam je poslednji.Umorila sam se vise od takvog nacina zivota.Zelim samo malo mira za sebe i svoju porodicu.
Christopher:Pricas sama sa sobom?

Marisol se nezno nasmejala osetivsi Christopherove ruke na svojim ramenima.

Marisol:Ne pricam sama sa sobom,vec sa svojom kcerkom.
Christopher:Sa kcerkom? Otkud znas da je devojcica?
Marisol:To mi govori moje sesto culo
Christopher:Mislim da to tvoje sesto culo gresi.Mislim da cemo imati decaka.
Marisol:Tipicno za tate.
Christopher:Sta si rekla?
Marisol:Nista,nista
Christopher:Gde li je Javier?Od juce ga nisam video.
Marisol:Mora da sprema neko novo zlodelo.Da nije tebe,odavno bih ga prijavili policiji.Ali ne zelim tebe da ugrozavam.
Christopher:Tako si divna I znas,zelim da imamo devojcicu ako ce biti lepa kao mama.
Marisol:Laskavce jedan
Christopher:Nije to laskanje,vec ziva istina.

Marisol mu se zaljubljeno nasmejala.Svakoga dana ga je sve vise i vise volela.I bila je presrecna sto ce da mu rodi dete.
Christopher je osecao mnogo ljubavi prema Marisol.Ali je nije voleo onako kako je ona zasluzivala.On je i dalje voleo Dulce.

Sagnuo se i svoje usne spustio na Marisoline.Bio je to tako nezan poljubac.
A onda se odvojio od nje,otvorio oci i krenuo da joj se nasmeje,ali se ukocio. Pred ocima je video Dulce. Njena crvena kosa je plamtela,njene oci boje kafe su ga gledale sa neznoscu,a njen osmeh je bio blistav.



Protresao je glavom i zatvorio oci.Kad ih je ponovo otvorio susreo se sa Marisolinim zabrinutim izrazom lica.

Marisol:Bebe,jesi li dobro?
Christopher:"Poceo sam da ludim", - Da,dobro sam.
Marisol:Sigurno?Strasno si bled.
Christopher:Da,dobro sam.
Marisol:Njujork je tako divan rano ujutru.Nekako je miran i...
Christopher:Da...

Nije ni slusao sta Marisol govori.Zasto mu se Dulce pricinila?I to bas kad je pomislio na nju.Ovo mu se jos nikada nije dogodilo.Ovo mora da je neki los znak,mislio je.
Iz misli ga je prenuo Marisolin vrisak.

Marisol:Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Christopher:Marisol,ljubavi,jesi li dobro?
Marisol:Christophere...Vreme je...
Christopher:Za sta je vreme?
Marisol:Za bebu... Pukao mi je vodenjak... Nasa beba ce se roditi...

Christopher je bio u soku nekoliko sekundi,a onda se brzo pribrao.
Pomogao joj je da sedne na stolicu.

Christopher:Ti sedi ovde i pokusaj da se smiris.Ja idem da pozovem hitnu pomoc.Odmah se vracam.
Marisol:Molim te pozuri.Necu moci dugo da izdrzim...

Christopher je uleteo u sobu brzinom svetlosti i okrenuo hitnu pomoc.

Christopher:Gospodjice,molim vas odmah posaljite jedna kola hitne pomoci.Zena mi se poradja.Adresa?Menhetn,hotel 4 Seasons.Molim vas,pozurite.

Bacio je slusalicu i pozurio kod Marisol kad je cuo jos jedan njen vrisak.

Christopher:Molim te ljubavi,izdrzi jos malo.Hitna pomoc stize...

-----------------------------------------------------------------------

Mariana:Mislis li da je pametan taj potez koji si nacinila?
Carolina:I ako nije sada nema povratka.Ali morala sam sada to da ucinim.Pronasla sam i poslednji dokaz da je Javier Dulcin ubica.
Mariana:Sta mislis,da li ce policija uznemiravati Christophera?
Carolina:Policija nece,ali Anahi hoce sigurno.Ona jos nije saznala istinu.
Mariana:Ali,zar je i Anahi krenula u Njujork?
Carolina:Da,krenula je sa inspektorom Moralesom.Otisli su sinoc.Vec bi trebalo da su u Njujorku.
Mariana:Ako ova operacija bude uspesna,sta ces posle da radis?
Carolina:Okrenucu se svom najvecem prioritetu u zivotu,mojoj kcerci Maite.Moram da joj objasnim toliko toga.Nadam se da ce hteti da me saslusa.
Mariana:Ako ima srce kao ti,sigurno hoce.
Carolina:Iz tvojih usta u bozje usi,draga moja.

-------------------------------------------------------------------

Alfonso i Maite su vec tri meseca ponovo bili zajedno.Maite i Maribel su bile ocarane jedna drugom.Alfonsu je bilo drago sto je njegova kcerka toliko volela zenu za koju je on ziveo.

Maite:Ne mogu da verujem da smo vec tri meseca ponovo zajedno.
Alfonso:Ni ja.Sve ovo mi lici na san.
Maite:Ali ja necu dozvoliti da ovo za tebe bude san i jos manje da se iz njega probudis.
Alfonso:Tako si divna.Volim svaki trenutak proveden sa tobom
Maite:I ja sa tobom Zasto nisi doveo Maribel?
Alfonso:Zelela je da ostane kod kuce sa mamom.Luisana danas napokon nije imala neodloznog posla i ostala je kod kuce.Nadam se samo da nece maltretirati Maribel.
Maite:I ja isto.To dete je neverovatno.Obozavam tu devojcicu Osvojila je moje srce
Alfonso:Nadam se da je u njemu ostalo makar jos malo mesta za mene,da Maribel nije sve zauzela
Maite:Naravno da jeste.Ti imas posebno mesto u mom srcu

Alfonso je poljubio.Njegovi poljupci su za Maite bili najsladje voce,najsladji kolac.Bili su nezni,puni ljubavi,strastveni.

Odvojio je usne od njenih i pogledao je.

Alfonso:Sa svakim poljupcem postajem sve zaljubljeniji u tebe
Maite:
Alfonso:Znas sta mi je Maribel juce rekla za tebe?
Maite:Sta?
Alfonso:Da bi volela da si ti njena mama,zato sto je toliko volis,mazis,ugadjas joj.
Maite:I ja bih to volela najvise na svetu
Alfonso:Nemoj da si tuzna.Imacemo mi jos puno dece.
Maite:Ali prvo moras da se razvedes od Luisane.
Alfonso:Ne spominji mi tu vesticu.Proklinjem dan kad sam je upoznao.
Maite:Necemo vise o njoj.Nego,jesi li cuo da su ponovo locirali Christophera negde u Njujorku?
Alfonso:Ne,nisam cuo.Otkud znas?
Maite:Anahi me je sinoc zvala da mi javi da putuje sa policijom u Njujork.Rekla je da ovaj put ni za sta na svetu nece dozvoliti da joj Christopher pobegne,kao pre tri meseca u Argentini.
Alfonso:Njoj je bas stalo da mu se osveti.Kako i ne bi,kad je na onako brutalan nacin ubio Dulce?
Alfonso:I dan danas se pitam sta ga je navelo da je ubije.
Maite:Mislim da cemo na to pitanje uskoro imati odgovor.

-------------------------------------------------------------------

Luisani je Alfonsovo ponasanje vec neko vreme bilo cudno.Vise se nije onako zustro svadjao sa njom kao ranije,a i cesto je bio odsutan.To joj se uopste nije svidjalo.Od njega je znala da nece izvuci nikakvu informaciju,ali je zato tu Maribel.

Luisana:Maribel,mogu li da porazgovaram sa tobom?
Maribel(iznenadjeno):Naravno mamice.
Luisana:Hoces li ti tvojoj mamici da kazes,kuda to ti i tata idete skoro svako popodne.

Maribel se ugrizla za donju usnu.

Maribel:Obecala sam tati da ti necu reci.
Luisana:Ali duso,ja sam tvoja mama i treba da znam kuda ti ides.
Maribel;Da,ali tata mi je rekao da ti ne kazem.

Luisana je vec izgubila strpljenje.

Luisana:Slusaj me ti,deriste jedno razmazeno,hocu ovog trenutka da mi kazes,kuda to do dodjavola idete!

Maribel je pocela da podrhtava brada i suze su potekle iz njenih plavih ociju.

Maribel:Ja... Mi...

Luisana (pocela je da je drmusa):Govori!
Maribel:Idemo kod Maite!
Luisana:Sta? Usudio se da te vodi kod te kucke? Moju kcerku je vodio kod svoje ljubavnice!E pa Alfonso,vise nece moci tako.A ti mala,nikada ih vise neces videti,ni Alfonsa ni Maite.
Maribel:Ali mama...
Luisana:Dosta!Nema ali.Ja i ti cemo jos danas da odemo u SAD.Alfonso izgleda nije ozbiljno shvatio moje pretnje.Sada ce ih shvatiti.Lupe!Lupeeeeeeeeeeeeee!Gde li je ta prokleta sluzavka sada kad mi treba!
Lupe:Recite gospodjo.
Luisana:Spakuj meni i devojcici jedan kofer sa najpotrebnijim stvarima.Putujemo!I molim te da pozuris.
Lupe:Da gospodjo.
Luisana:Da vidim sta ces sada da uradis dragi Alfonso,kad ostanes bez onoga sto najvise volis.

----------------------------------------------------------------

Anahi je nervozno lomila ruke dok je avion sletao na pistu njujorskog aerodroma.Ponovo je bila blizu cilja.Ali ovaj put se zaklela da nece dopustiti da joj Christopher Uckermann pobegne.

David je primetio njenu nervozu.Tek skoro mu je ispricala celu pricu o Dulce i Christopheru.Za njega je to bio sok,ali je tek tada razumeo Anahino ponasanje u pojedinim situacijama.On ju je mnogo voleo.I zeleo je da uvek bude sa njom.Zato je i krenuo na ovaj suludi put sa njom.

David:Ljubavi,molim te da se smiris.Skodice ti tolika nervoza.
Anahi:Ne mogu da se smirim Davide.Jednom mi je vec pobegao.Ne mogu dozvoliti da se to ponovo dogodi.
David:Nece se ponovo dogoditi.Ovaj put se policija bolje organizovala.
Anahi:Bolje bi im bilo.Ali svakako necu nista prepustiti slucaju.Tek kada ubica moje sestre bude prigodno kaznjen,bicu potpuno mirna i uzivati u zivotu.
David:I u ljubavi sa mnom
Anahi: To svakako

Avio je ubrzo sleteo,a Anahi i David su zurnim korakom isli ka policijskom automobilu koji ce ih odvesti do hotela u kom treba da se odvije Christopherovo hapsenje.

Za to vreme...

Christopher:Samo polako.Odvescu te do prizemlja,dole ce nas cekati hitna pomoc.Samo te molim da izdrzis jos malo.
Marisol:Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ne mogu vise... Mnogo me boli...
Christopher:Znam ljubavi,ali samo jos malo...

Napokon su se vrata lifta otvorila i Christopher je polako izveo Marisol.

Odjednom,u njih je bilo upereno 30-ak pistolja...

Christophra trenutno nije bilo briga za toliku policju oko njih.

Christopher:Nemojte da budete beskorisni,vec mi pomozite.Zar ne vidite da joj nije dobro,da se poradja!?

A onda je zacuo jedan tako omrazeni glas.

Javier:Mora da je to njegova smicalica da se izvuce,kao sto je mene pokusao da okrivi za svoje zlocine.Ne znam kako ti dokazi govore protiv mene kada je on najtrazeniji ubica.
Diego:Vi da cutite.A vi,Gonzales i Rivera,pomozite gospodjici.A ti Riverol uhapsi Uckermanna.
Christopher:Molim vas,dopustite mi da budem uz nju dok se ne porodi,molim vas.
Diego:Vec ste nam jednom pobegli gospodine,mogli biste to ponovo da ucinite.
Christopher:Molim vas,postacu otac,zelim makar da vidim svoje dete kad se rodi,pa me onda vodite.
Javier:Ne budi cinican Uckermanne.Nikad te nije bilo briga za Marisol.Sto se sekiras sad?
Christopher:Ti da cutis monstrume! Ona ti je sestra pobogu!Kako mozes da budes tako okrutan!

U tom trenutku je Anahi uletela u hol hotela zajedno sa bolnicarima hitne pomoci.

Anahi:Napokon se srecemo Christophere Uckermann!Posle toliko vremena!

Njegovo ime je izgovorila sa toliko gadjenja!

Javier:Ovo ce da bude interesantno.

Christopher je samo gledao u Anahi.Znao je da mu nikakve reci sada nece pomoci.

Anahi:Bezao si dok si mogao!Bezao kao poslednja kukavica!Sta ces da kazes sada,kada smo napokon jedno naspram drugog oci u oci!Zasto si je ubio?Hocu iz tvojih usta da cujem zasto si je ubio!

Javier je zeleo da uziva u ovom souu,ali je i njemu gorelo pod nogama.Dokazi protiv njega su bili neoborivi,i nije mu ginulo najmanje 20 godina zatvora.Morace da proba da pobegne.Jedino je sigurno da ne zeli u zatvor!

Marisol nije mogla vise.Njena beba ce se roditi u ovom holu u ovom haosu.

Bolnicar:Ova gospodjica nece izdrzati do bolnice,porodicemo je ovde!
Bolnicarka:Srecom pa imamo svu potrebnu opremu.
Marisol:Molim vas,nemojte da se mojoj bebi nesto dogodi.Ako treba i ja cu svoj zivot da dam,samo mi bebu sacuvajte...
Bolnicar:Ne brinite gopsodjice,oboje cete biti dobro...

Anahi:Govori!7 prokletih godina sam na ovo cekala!Govori ljigavce!
Christopher:Ja nemam sta da kazem.

Bio je zabrninut za Marisol.Ono sto ce posle doci nije ga bilo briga.Zeleo je samo da Marisol i beba budu dobro.

Javier je koristio guzvu oko Anahi i Christophera i polako se povlacio ka ulaznim vratima u hotel.

Diego:A kuda si ti krenuo?
Javier:Ja... Nikuda...

Poceo je da trci ka izlazu.

Diego:Neces uspeti da pobegnes,hotel je opkoljen policijom.

Videvsi da je u zamci,Javier se zaleteo na obliznjeg policajca i oteo mu pistolj.U tom trenutku se zacuo plac.

Bolnicarka:Cestitam.Dobili ste prelepu devojcicu.
Marisol su krenule suze.Napokon je u narucju imala svoju bebu.Svoju kcerku.


Marisol:Tako si lepa kceri.Tako mala,nezna,nezasticena.Zvaces se Camila.

Svi su gledali u njihovom pravcu.Policajci su,posto im je Diego klimnuo glavom u znak odobrovanja,pustili Christophera da pridje Marisol.

Marisol:Zar nije prelepa ljubavi?
Christopher:Savrsena je
Marisol:Nadam se da se slazes da se zove Camila.
Christopher:Naravno.Moja mala Camila.
Bolnicarka:Zao mi je gospodine,ali moracemo da gospodju i bebu prebacimo u bolnicu.
Christopher:Naravno.

Bolnicarka je uzela bebu i odnela je u bolnicka kola.

Marisol:Hoces li biti dobro ljubavi?
Christopher:Hocu.Ti samo brini o nasoj kcerci.
Marisol:Ali ja ne zelim da ti ides u zatvor.

Javier:Posto vec necu uspeti da pobegnem ne zelim ni da idem u zatvor.Ali pre toga zelim nesto da kazem.Ti (obraca se Anahi) veca si glupaca nego sto sam mislio.Tolike godine su jurila pogresnu osobu.Osobu koja nije ubila tvoju sestru.

Anahi su klecala kolena.Sta ce joj ovaj covek reci?
David je primetio njenu slabostpa joj je prisao da joj bude blizu,ako joj pozli.

Javier:Ja sam je ubio,a ne ovaj idiot.A znas zasto sam to ucino? Zato sto sam je voleo.Nenormalno sam je voleo.Ali ona,prokletnica,rekla mi je da je ne zanimam i da voli drugoga,ovog idiota.Ali ja sam odlucio da im ne dozvolim da budu srecni.I cekao sam pravi trenutak da im se osvetim.A zar je imalo bolje prilike od njihovog vencanja?Naravno da ne.A i to je bila najbolja prilika da svi u Christopheru vide ubicu.

Anahi je ponovo u mislima prozivljavala taj dan.
Dulcino bezivotno telo,pistolj u Christopherovim rukama umrljanim krvlju...

Anahi:Ti... Ti si jedan monstrum... Nisi unistio jedan,vec vise zivota Osudio si Christophera na zivot begunca,da ga jure zbog zlocina koji nije pocinio... Christophere,ne znam da li ces ikada moci da mi oprostis
Javier:Pa,dao sam mu opciju,ili da ostane ili da bezi sa mnom.

Christopher se napokon ukljucio u razgovor.

Christopher:Odlucio sam da pobegnem,zato sto nisam zeleo da me policija uhvati,dok bi pravi ubica bio na slobodi. Zeleo sam da te unistim Javiere,da mi platis za Dulcinu smrt.Ali sve ove godine nije bilo prave prilike za to.
Javier(ironicno):Nece je biti ni sada.Necu dozvoliti da samnom ucinite sta vam ja volja.I necu da idem u zatvor.

Anahi nije imala vise snage da slusa.Sve ovo je bilo previse za nju.Cvrsto je zagrlila Davida i prislonila glavu na njegove grudi.

Javier:Sada cu da se pridruzim Dulce.Da zajedno uzivamo u raju - rekao je to i sebi prislonio pistolj na glavu.
Christopher:Ti samo mozes da goris u paklu!
Javier:Ah da ne zaboravim.Pre nego sto odem,necu ti Uckermanne ostaviti priliku da budes srecan.Ponovo cu ti unistiti zivot.

Svi su ga gledali.Niko nije znao sta ce da ucini.

Uperio je pistolj u Marisol,povukao obarac i pucao.Pogodio je blizu srca.Zatim se okrenuo,nasmejao,i sebi pucao u glavu.Pao je mrtav na pod.

Christopher:NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Anahi je posle ovog prizora jos jace zagrlila Davida.

Marisol:Chris... tophere... Molim te... Cuvaj nasu... kcerku... Ne daj... da joj... naude...
Christopher:Molim te ljubavi,ne trosi snagu,bices ti dobro
Marisol:Ne Christophere... Meni nema...spasa...Samo te molim da... Cuvas Camilu...Molim te... Cuvaj nasu princezu... Volim te...
Christopher:Ne...Marisol,Marisooooooooooooooooool...

Svi su pognuli glave u znak zalosti.Nisu mogli da veruju kakvo se krvoprolice odvilo pred njihovim ocima.Javier je ubio rodjenu sestru!Zenu koja je pre nekoliko trenutaka postala majka!

Anahi je prisla Christopheru i drhtavo mu spustila ruku na rame.

Anahi:Molim te oprosti mi Ja...
Christopher:Ni si ti ni za sta kriva Any.Sa punim pravom si mislila da sam ja ubica.Nemam sta da ti opsrostim.
Anahi:Zelim da znas,da za sve sto ti zatreba,tu sam.Ako ti bude trebala pomoc oko bebe,samo pozovi i bicu tu.
Christopher:Hvala ti Anahi.

Cvrsto ju je zagrlio.Plakao je kao malo dete.

Christopher:A sada bih,ako nemate nista protiv bio malo sam sa svojim bolom.Any,hteo bih da te zamolim,ako ti nije tesko,da odes sa bolnicarima u bolnicu i da se pobrines oko moje kcerke.
Anahi:Naravno.Oko toga nista ne brini.
Christopher:Hvala ti.
Diego:Mislim da mi nemamo vise sta da trazimo ovde.Uskoro ce doci ekipa na uvidjaj.Zao nam je gospodine Uckermanne,zbog svega.

Christopher je samo klimnuo glavom.Nije imao vise snage za reci.Gledao je u mrtvu Marisol.Zenu koja mu je poslednjih godina ulepsavala zivot sada je bila mrtva.Ali mu je dala najlepsi poklon na svetu:kcerku.Zbog nje ce on morati da anstavi da zivi,da se bori za nju.

Anahi je otisla kolima hitne pomoci u bolnicu,da se pobrine oko Christopherove kcerke,dok je David odlucio da smesti njihove stvari u hotel,pa da joj se pridruzi.
-----------------------------------------------------------------------
Carolina:Hvala vam inspektore Morales.Nisam ocekivala da ce se tako tragicno zavrsiti,ali sad nista ne moze da se promeni.Jos jednom hvala na obavestenju.
Mariana:Sta je bilo.
Carolina:Gotovo je Mariana.Javier je mrtav,kao i Marisol,njegova sestra.
Mariana:Sta se desilo?
Carolina:Priznao je da da je on ubio Dulce,a onda je Christopheru rekao,da mu nece dozvoliti da bude srecan i pucao je u svoju sestru koja se tek porodila.
Mariana:Uzas!Koji monstrum!A sta je sa bebom?
Carolina:Devojcica je u bolnici.Inspektor mi rece da je dobro.
Mariana:I sta ces sad?
Carolina:Ostala mi je jos jedna prepreka: Luisana.Mada,sa njom nece biti tesko.Sa dokazima koje imam ide u zatvor najmanje 15 godina.
Mariana:I kad ces za nju da se pobrines?
Carolina:Odmah.Malopre me je zvao jedan od dousnika i rekao mi da Luisana planira da pobegne sa Maribel u SAD.Ali osujeticu joj plan.Sad cu da zovem Moralesa da posalje patrolu na aerodrom.
Mariana:Nadam se da ce sve ovo imati srecan kraj.
------------------------------------------------------------

Alfonso:Kako to da je otisla sa Maribel,Lupe!
Lupe:Tako je gospodine,naredila mi je da im spakujem najbitnije stvari i otisla je.
Alfonso:Da li je rekla kuda ce.
Lupe:Cini mi se da je spominjala SAD.Znam da je rezervisala avionske karte,tako da je sada sigurno na aerodromu.
Alfonso:Neka je milion puta prokleta!
Lupe:Molim vas gospodine pozurite!Mala Maribel je svo vreme neutesno plakala i dozivala vas.
Alfonso:Jadna moja kcerka!Idem ja Lupe.
Lupe:Neka je Bog sa vama.

Alfonso je izleteo iz kuce,upalio automobil i krenuo ka aerodromu.Usput je pozvao Maite.

Maite:Ne mogu da verujem!Molim te Poncho,ne dozvoli da naskodi Maribel!
Alfonso:Samo da stignem na vreme!
Maite:Zato ja necu da te zadrzavam.Javi mi sta si uradio.
Alfonso:Vazi,ljubim te.

Luisana je vukla Maribel prema aerodromskom salteru.

Luisana:Prekini vise da cmizdris!Ides mi na zivce!
Maribel:Hocu moga tatu!Ti si bezobrazna!
Luisana:E pa nikada vise neces videti svog dragog taticu.On se odlucio za onu kucku Maite pa samim tim izgubio pravo na tebe.A ja cu te sada odvesti daleko.
Maribel:Ne zelim da idem sa tobom.

Luisana je izgubila strpljenje i udarila samar Maribel koja je od soka prestala da place.

Alfonso:To ti je prvi i poslednji put da si udarila moju kcerku.
Luisana:O pa to je Kazanova.Uspeo je da se izvuce iz kreveta svoje ljubavnice,jer se setio da ima kcerku.
Alfonso:Ona nije moja ljubavnica,vec zena koju volim.Ali necu sada o tome.Nego,gde si ti mislila da ides sa Maribel?
Luisana:Sto dalje od tebe!

Alfonso je uzeo svoju kcerku u narucje,koja je i dalje bila u soku zbog samara.Nikada je do sad nisu udarili.

Alfonso:Izgleda da sam ti pokvario planove.
Maribel:Ne zelim da idem sa njom.On ja zla!Ne daj da me odvede tatice!

Ponovo je briznula u placi i cvrsto zagrlila Alfonso.

Alfonso:Ne brini princezo.Nece te niko nikada vise odvojiti od mene.

Utom je policija stigla na aerodrom i krenula pravo ka Luisani.

Diego:Luisana Lopilato Herrera?
Alfonso:Od danas samo Lopilato.
Luisana:Ja sam.
Diego:Uhapseni ste gospodjice kao saucesnica gospodina Javiera Alanisa u njegovim zlodelima.
Luisana:Taj bednik!A sta je sa njim?
Diego:Gospodin je mrtav,izvrsio je samoubistvo.
Luisana:Pametno,sebi je oduzeo zivot,a ja da u zatvoru placam njegove greske!
Diego:Mozete samo da cutite.Sve sto kazete bice upotrebljeno protiv vas.Imate pravo na advokata,a ako ga nemate,sud ce vam ga dodeliti.
Luisana:Ne treba mi nikakav glupi advokat!Znam da cu svakako zavrsiti u zatvoru.

Diego joj je stavio lisice i odveo je u policijska kola.

Maribel:Gde su odveli mamu?
Alfonso:Tamo gde idu lose osobe duso,ali ti si mala da bi to sada razumela.Jednog dana cu ti objasniti.A sada hajdemo kod Maite,hoces?
Maribel:Naravno.

Alfonso se nadao da je ovde napokon kraj njegovim mukama i da se kosmar zvani Luisana napokon zavrsio.
---------------------------------------------------------------------

Zivot Christophera Uckermanna se pretvorio u pakao onog dana kada je Dulce ubijena.Sada je ubijena jos jedna osoba koja mu je znacila.I obe su stradale od ruke istog coveka.Ali je sada i on mrtav.To mu je kazna za sve zlocine koje je pocinio.
A Chritopher?Da li ce ponovo ikada biti srecan? Znace se...

Fin de cap.12
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Yo no soy asesino!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yo no soy asesino!!!   Yo no soy asesino!!! EmptySub Jan 02, 2010 12:02 am

Ultimo capitulo

2 godine kasnije...

Sedeo je na klupi u obliznjem parku i posmatrao grupu decice koja su se igrala.Medju njima je bila i njegova mala Camila.Devojcica plave kose i smedjih ociju.Toliko je licela na svoju mamu Marisol.
Mnogo je voleo svoju kcerku.Poslednje dve godine svog zivota je posvetio iskljucivo njoj.Nije zeleo da joj bilo sta hvali.
Christopher je zauvek odustao od ljubavi.Posle dve zene koje je izgubio,jednostavno je izgubio nadu u ljubav.Iako je bilo njih koje su zelele da mu se priblize,on ih je odbijao.Jednostavno ce umreti neka od njih ako se zaljubi u njega,mislio je. Zato je odlucio da ostatak svog zivota provede sam i uz svoju kcerku.Nije se obazirao na to sto su mu Anahi i Maite govorile kako je jos mlad i kako treba sebi da pruzi novu priliku,kao i da Camili treba mama. Ali on je ostao pri svome.Svoj zivot ce sam da nastavi,nikakava zena mu ne treba.
Iz razmisljanja ga je prenuo glas njegove kcerke.

Camila:Tata,gladna sam.
Christopher:Ali Camila,malopre smo doruckovali.
Camila:Ali ja sam opet gladna
Christopher:Neverovatna si Gde hoces da idemo da pojedemo nesto?
Camila:Mmmmmmmmm,kod tetka Maite.
Christopher:Danas ne mozemo kod nje,priprema se za vencanje.
Camila:A kod tetke Anahi?
Christopher:Ni kod nje,zbog istog razloga.
Camila:Hajdemo onda u neki lestolan.Neki lep.
Christopher: Hajdemo.

Uzeo je svoju kcerku u narucje i krenuo.Dok su isli stazom da izadju iz parka,Christopher je svo vreme slusao Camilino cavrljanje,da nije ni primetio da im u susret ide jedna zena,koja ni njih nije primetila,i da ce se sudariti.

Christopher:I sta kazes,Marcos je Bruna gadjao peskom?
Camila:Da,a onda je ucitelica...
Xx:Aaaaaaaaaaaaaahhhhh

Christopher se trgnuo.Spustio je Camilu da bi pomogao devojci sa kojom su se sudarili da pokupi papire koji su joj ispali.

Christopher:Izvinite stvarno,ja... Pricao sam sa kcerkom
Xx:Ne brinite,greska je moja.Nisam gledala kuda idem.
Christopher:Ne,greska je i moja,jer da sam vas video,ne bismo se sudarili.

Napokon su pokupili sve papire i devojka je podigla pogled da mu se zahvali.

Xx:Hvala Vam.

Christopher je bio u soku.Nije mogao da dodje do reci.

Xx(uplaseno):Dobro ste?
Cgristopher:Du...Dulce?
Xx:Dulce?Mora da ste me pomesali sa nekim.Ja nisam Dulce.Ja sam Bianca.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Pruzila mu je ruku.Christopher je prihvatio,i dalje ne verujuci rodjenim ocima.

Christopher:"Ovo je prosto neverovatno,koliko lici na Dulce".
Bianca:Jeste li dobro?Odjednom ste strasno prebledeli.
Christopher:Do...Dobro sam.Samo ste me neverovatno podsetili na jednu devojku koju sam poznavao.
Bianca:Na tu Dulce,zar ne?
Christopher:Da na nju.
Bianca:Mora da je ta devojka bila nesto veoma vazno u vasem zivotu,cim ste tako reagovali.Sta mislite,da vam se za sok koji ste doziveli,oduzim kafom?
Christopher:Moze,ali moja kcerka ne pije kafu.

Bianca je pogledala Camilu,koja ju je radoznalo gledala.

Bianca:Ona ce sigurno biti raspolozena za sok.
Camila:Ja bih ple jedan sendvic
Bianca:Nije problem duso Dok ja i tvoj tata popijemo kafu,ti ces dobiti sendvic.
Camila:Hvala.
Bianca:Nema na cemu Idemo li?
Christopher:Da,naravno.

I dalje nije mogao da poveruje koliko Bianca lici na Dulce.Samo da umesto crne,ima crvenu kosu,bila bi ista Dulce.Ali nije zeleo vise da razmislja o tome.Potrudice se da umesto slicnosti,vidi razlike izmedju Biance i Dulce.

-------------------------------------------------------------------------

David:Ljubavi molim te da se smiris.Vencanje je za dva meseca.
Anahi:Znam,ali sve moram na vreme da organizujem.Jos je to duplo vencanje Davide!Razumes duplo!Tako da sve mora da bude savrseno organizovano.
David:Ali ljubavi,sa nama ce se vencati nasi prijatelji,Maite i Alfonso.Nema potrebe za tolikom panikom.
Anahi:Mozda tebi ne,ali meni i Maite da.Treba da organizujemo salon za zabavu,crkvu,muziku,cvece,vencanice,sminku frizuru...

Nije uspela da nastavi jer je David ucutkao poljupcem.Anahi se malo opustila i prepustila carima poljupca.

David:Obozavam tvoje usne
Anahi:A ja obozavam tebe Znas,kad mi je sestra umrla,mislila sam da se vise nikad necu zaljubiti i da nikad vise necu voleti,jer je moje srce znalo samo za bes,ljutnju,mrznju,gorcinu.A onda si se ti pjavio i sve to promenio.Ti si moj andjeo ljubavi.
David:Od prvog dana kad sam te ugledao,znao sam da ces biti moja.Ne pitaj kako,jer ne znam,ali srce mi je to govorilo.A sudbina me nanosila tebi na put.
Anahi:Zato sam joj zahvalna.Jer mi je poslala najboljeg i najlepseg coveka na svetu
David:Volim te
Anahi:I ja tebe.

Ovaj romanticni trenutak prekinuo je zvuk telefona.

Anahi:Halo?
Maite;Halo?!Gde si ti Anahi pobogu?Cekam te vec 45 minuta u salonu vencanica.
Anahi:Mai,izvini molim te.David me je zadrzao

David se samo nestasno nasmejao.

Maite:Reci Davidu da se strpi jos dva meseca.Posle ce te stalno imati samo za sebe.A sada se dovlaci ovamo inace cu skandal da napravim
Anahi:Mai,smiri se.Odmah dolazim.
Maite:Pozuri.Vidimo se.
Anahi:Vidimo se.Bye. Izgleda da ima gorih od mene
David:Izgleda.

Anahi ga je na brzinu poljubila i krenula u salon.Nije zelela da je Maite ubije.

15 minuta kasnije...

Anahi je uletela u salon vencanica.

Maite:Napokon si se pojavila
Anahi:Maite,cemu tolika nervoza?
Carolina:Samo je malo vise nervozna.

Inace,Carolina je uspela sve da objasni Maite,a ona je bila presrecna sto je njena mama ponovo uz nju.Nije mogla da poveruje koliko je njena mama propatila krivicom tog zlog coveka.Ali sada je sve to daleko iza njih i imaju ceo zivot da nadoknade propusteno.

Anahi:Da se primetiti.Idem ja da probam moju vencanicu,posto je Maite vec u svojoj.
Carolina:Idi duso.Tebe vec ceka zena sa tvojom vencanicom.

Anahi je otisla da obuce svoju vencanicu,dok se Maite gledala u ogledalu.

Bila je prelepa


Carolini su se oci ispunile suzama.

Carolina:Secam se kao da je juce bilo kad si se rodila,a sad de te gledam ovde ispred mene,na korak od udaje
Maite:Mama,nemas pojma koliko sam cekala na ovaj trenutak.Koliko sam suza prolila dok da bih bila ovde gde sam sad.
Carolina:Ali necemo sad o tuznim stvarima.Zasluzujes da budes srecna napokon.Vidi,evo je Anahi.

Obe su je sa divljenjem gledale.Maite je ocekivala da ce Anahi izabrati neku vencanicu sa dosta detalja i veoma raskosnu,ali naprotiv.Anahi se odlucila za nesto jednostavno,ali veoma lepo.

Anahi:Kako vam se cini?


Carolina:Izgledas bozanstveno.
Maite:Davida ces da ostavis bez teksta.
Anahi:To mi je i bila namera
Anahi/Maite/Carolina:
Carolina:Obe ste prelepe,veoma dobre i zasluzujete svu srecu ovoga sveta.Nadam se da ce Alfonso i David biti dostojni tog zadatka da vas usrece,inace ce imati problema samnom
Maite:Ne brini mama.Oni su nesto najbolje sto nam se u poslednje vreme dogodilo.
Anahi:Da.
Carolina:Idite sad svucite te haljine,pa idemo na jedan,pravi,zenski rucak.

Anahi i Maite su se nasmejale i otisle na presvlacenje.

------------------------------------------------------------------

Maribel je odsutno gledala kroz prozor.Ona je obozavala Maite,ali joj je mnogo nedostajala njena mama.Alfonso je primetio njeno raspolozenje.

Alfonso:Sta je bilo ljubavi?
Maribel:Nista tata.
Alfonso:Nemoj da me lazes Maribel.Sta nije u redu?
Maribel:Nista posebno.Samo mi nedostaje mama.Dve godine je nisam videla.
Alfonso:A zelis da je vidis?
Maribel:Da.Znam ja da ona mene ne voli i da ne zeli da cuje za mene,ali je ona ipak moja mama i ja je volim.I zelim da je vidim.
Alfonso:Nije da te ona ne voli duso,samo te voli na neki cudan nacin.Ako hoces,odvescu te da je vidis?
Maribel:Ucinio bi to?
Alfonso:Naravno.Sve bih ucinio za tebe ljubavi.Samo postoj ijedan uslov.
Maribel:Koji?
Alfonso:Da odemo posle mog vencanja sa Maite.
Maribel:Vazi.Volim te tata
Alfonso:I ja tebe ljubavi

---------------------------------------------------------------------------

2 meseca kasnije...

U nekoliko kuca u gradu je u ovom danu bilo zurbe.Dve mlade,dvojica mladozenja,deveruse,svi su bili u fazama pripreme.Danas je veoma vazan dan.

Christopher:Jos koliko cu morati da cekam?
Bianca:Sacekaj malo Christophere.
Christopher:Zene

Seo je na sofu dok je cekao da se Bianca i Camila spreme za vencanje.Razmisljao je koliko mu se zivot promenio u poslednja dva meseca.U stvari,Bianca mu je promenila zivot.Zaljubio se u nju.Posle toliko vremena,ponovo je bio zaljubljen.Sad bi mnogo pomislili da se on u Biancu zaljubio zbog njene slicnosti sa Dulce.Naprotiv.Bianca je bila toliko drugacija od Dulce.Jedino je imala fizicke slicnosti sa Dulce.Christopher joj je ispricao celu pricu o svom zivotu.Bianca nije mogla da poveruje kako je tezak zivot imao.Ali ona je odlucila da Christopheru ne dozvoli vise da pati.A i mnogo je zavolela Camilu.
Christopher je pokazao Bianci Dulcine slike.Zaamalo je pala u nesvest kad je videla koliko lici na tu devojku.Ali nije je bilo briga za to.Ona je znala da se Christopher u nju zaljubio zbog onoga sto ona stvarno jeste,i da ne mora da se plasi da za njega predstavlja iluziju na njegovu bivsu devojku.

Bianca:Pa,kako izgledam?


Christopher:Moj jedini komentar je wow.
Bianca:Hvala
Christopher:Nemoj da mi zahvaljujes ljubavi Samo sam iskren
Bianca:Zbog toga te toliko i volim
Camila:A kako ja izgledam?
Christopher:Prelepo malena
Camila:Hvala tatice
Christopher:Kako imam lepe zene,moracu na vencanju da otvorim cetvere oci.Lako mi vas neko moze ukrasti
Bianca:Mislim da ce biti potrebnije da mi tebe cuvamo,jer kako izgledas u tom odelu,ima da te prozderu pogledima
Christopher:Volim kad si ljubomorna
Bianca;Nemoj da se smejes Christophere,jer vidim li neku zenu u tvojoj blizini ima svu kosu da joj pocupam,i bice me bas briga sto smo na vencanju.
Christopher:"Definitivno je drugacija od Dulce". - Ne brini ljubavi,drzacu sve potencijalne udavace na odstojanju.
Bianca:Neces ti,vec cu ja za to da se pobrinem.
Christopher:Pa princeze moje,hocemo li?

Crkva je izgledala velicanstveno.Bila je cela ukrasena belim cvecem.Videlo se da mlade imaju lep ukus.
David i Alfonso su bili nervozni.

David:Nadam se da se nece predomisliti.
Alfonso:I ja isto druze.Jednom sam vec bio na korak od vencanja koje je propalo.Ne zelim da se to iskustvo ponovi.
Carolina:Ne lupaj gluposti Alfonso.To je obicaj da mlade malo kasne.
David:A to sto su nasi zivci na ivici pucanja,to nikom nista.
Carolina:De,de ne preteruj.O evo Jose Miguela,Anahinog tate.
Jose Miguel:Limuzina sa dve mlade stize.

Duga,crna limuzina je stala ispred crkve.Kada su Maite i Anahi izalse svima je zastao dah.
Obe su blistale.Osmesi na njihovim licima su govorili vise od hiljadu reci.

Ceremonija je brzo prosla.Anahi je napokon postala gospodja Bisbal,a Maite gopodja Herrera.
Salon u kom je bila proslava vencanja vrveo je od ljudi.
Kada je doslo vreme za valcer,svi su izasli na podijum.Christopher je pokusao da se izvuce izgovorom da nema ko da pricuva Camilu,kad se odjednom stvorila Maribel,kao slucajno i ponudila se da je pricuva.Vise nije bilo vrdanja.
Bianca ga je povukla ka podijumu,dok se zahvalno nasmejala Maribel preko Christopherovog ramena.

Svi su izgledali tako srecno,zaljubljeno.Kao da svet oko njih ne postoji.

Marina:Izgleda da je sreca ponovo nasla put do nase porodice.
Jose Miguel:Da.Jedno dete smo izgubili,ali su nam zato dvoje ostalih izuzetno srecni.Cak cemo uskoro postati i deka i baka.

Rekao je to i pogledao ka Christianu i Marie koji su blistali od srece sto ce uskoro postati roditelji.Marie se bas primecivao trudnicki stomak.

Carolina:Tako sam srecna zbog sve nase dece.Posle svega sto su proziveli,zasluzili su da budu srecni.
Marina:I vise nego zasluzili.

Christian:Nemas pojma koliko sam srecan zbog svoje sestre i Maite.Posle toliko patnje,zasluzile su da budu srecne.
Marie:Da.Zao mi je sto i mi ne mozemo da igramo sa njima.
Christian:Zao mi je bebe,ali Giovanniju ne bi prijalo da mu mama sada poskakuje okolo.
Marie:Giovanniju?
Christian:Pa nasem sinu
Marie:Ko kaze da ce se zvati Giovanni?
Christian:Pa ja kazem
Marie:Ludo moja.Mnogo te volim
Christian:I ja tebe.

Negde oko ponoci Anahi je pozvala Maite i Alfonsa,Christophera i Biancu,Christiana i Marie da izadju na veliku terasu koja je bila na krovu prostora u kom je bila proslava.

Anahi:Zelim svakome od vas da kazem po jednu rec.
Krenucu od tebe ljubavi moja.
Davide,kao sto znas,ti si se u mom zivotu pojavio kad si mi bio najpotrebniji,bio si mi oslonac u zivotu i nisi mi dozvolio da padnem,iako sam na korak bila od toga.Moja ljubav prema tebi je neizmerna i uvek cu te voleti i biti uz tebe sta god da se desi.
Maite,ti si moja ruka spasa,moje rame za plakanje.Ne znam sta bih radila bez tebe.Kad je Dulce ubijena,ti si mi bila najveca uteha.U mnogim situacijama si bila uz mene i to ti nikada neceu zaboraviti.Mnogo te volim amiga.
Alfonso,tebe kao i Maite poznajem celog zivota.Mislim da nije mogla naci boljeg muza od tebe.Ono sto vam se desilo,samo je ojacalo vasu ljubav.Voli je i usreci,da ne bi imao problema sa mnom
Bianca,tebe jako kratko poznajem,ali si uspela da ukrotis ovognaseg plejboja Salim se.Ti si jedna divna osoba,puna ljubavi i razumevanja,malo tvrdoglava i buntovna,ali sve u svemu dobra.Drago mi je sto imam prijateljicu poput tebe.
Christophere,tebi sam mozda nanela najvise nepravde.Godinama sam prema tebi gajila mrznju i u tebi videla ubicu koji nisi.Nadam se da si mi oprostio.

Christopher je cvrsto zagrlio.
Christopher:Naravno Any.

Anahi:Marie,snajka moja Jako si plemenita,nezna,puna ljubavi i prava osoba za ludu od mog brata Mnogo te volim i jedva cekam da mi rodis bratanca
Christiane,ludo moja.Sta bih ja radila bez tebe?Da nije bilo tvog osmeha i tvojih sala,sumnjam da bih sada bila ovde i uzivala u zivotu u punom njegovom sjaju.Volim te.
Chriatian:I ja tebe sestrice.

Posle ovih reci neiko nije ostao imun.Svima se otakla bar po jedna suza.

Anahi:Sve vas volim,i zelim da od ovoga dana,zauvek budemo zajedno,ujedninjeni u sreci,bolu,bogatsvu,siromastvu i uvek tu jedni za druge.Volim vas.

Svi su se zajedno zagrlili.
Mesec i zvezde,jedini koji su pored ovih ljudi,culi Anahine reci,bili su svedoci da ovde pocinje jedna nova,lepsa strana zivota za sve njih.

KRAJ
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Yo no soy asesino!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yo no soy asesino!!!   Yo no soy asesino!!! EmptySub Jan 02, 2010 12:02 am

EPILOG

Mnogo godina kasnije...

Verovatno se svi pitate sta je bilo sa junacima ove price...Probacu to da vam kazem u kratkim crtama...

Krenucu od Maite i Christiana.Ubrzo posle vencanja Anahi i Davida i Alfonsa i Maite,Marie se porodila.Dobili su sina,koji je stvarno dobio ime Giovanni.Christianova zelja
Christian radi u jednoj gradjevinskoj firmi kao arhitekta.To je u stvari Christopherova firma.
Marie pise kolumnu za jedan casopis i uziva u zivotu sa svojom decom.Pored Giovannija,Christian i Marie imaju i bliznakinje,Lauru i Veroniku.
Christianu se ostvarila njegova najveca zelja.Ima porodicu kakvu jeoduvek zeleo,posao koji voli,i svakoga dana zahvljuje Bogu na tome.

Maite i Alfonso napokon uzivaju u svojoj ljubavi.
Alfonso je nakon vencanja odveo Maribel da vidi Luisanu,ali ona nije zelela ni da cuje za njih.Maribel je to jako zabolelo,ali sada o tome vise ni ne razmislja.Maite voli kao svoju mamu.
Maribel ima 17 godina,i vec zavrsava srednju skolu.Pored nje,Alfonso i Maite imaju Federica koji ima 8,i Lorenu koja ima 6 godina.
Alfonso je filmski producent,a Maite je pisac.
Odlucila je da ne radi nista sto ce je odvojiti od porodice,jer zeli maksimalno da uziva u svojoj deci.
Svaki dan porodice Herrera je ispunjen ljubavlju,neznoscu,paznjom,ali i nekim sitnim svadjicama.

Anahi i David imaju zivot kao iz bajke.Nakon vencanja su se odselili u Francusku,gde imaju kucu na Azurnoj obali.Imaju troje dece.Miu koja ima 6 godina,Bruna koji ima 4 i Nicolasa koji se tek rodio.
David ima citav lanac hotela po Evropi,i delovima SAD,dok je Anahi odlucila u potpunosti da se posveti porodici.Za nju su deca najvece bogatstvo koje je od zivota dobila.

A sada par koji vas verovatno najvise zanima.
Christopher i Bianca.
Njih dvoje su se vencali ubrzo nakon Bisbalovih i Herrerinih.Bila je to jedna mala i intimna ceremonija,ali veoma lepa.
Vencali su se na plazi u Kankunu.Bianca je nosila jednostavnu,belu haljinu.Bila je bosa i na glavi je imala vencic od belih ruza.Christopher je takodje bio u belom. Camila je bila odusevljena sto se Bianca da bude njena mama.Mnogo ju je zavolela.
A sada,godinama kasnije,porodica Uckermann je dobila jos clanova.Pored Camile koja ima 10 godina,tu su i Paloma koja ima 5,i Mario koji ima 2 godine.Svi su jedna velika i slozna porodica,i uzivaju u svakom zajednickom trenutku.

--------------------------------------------------------------------

Izgleda da uvek svemu dobrom,mora da prethodi nesto lose.Secate li se koliko je na pocetku price sve izgledalo crno,bez imalo nade da ce biti bolje? E pa ni junaci ove price nisu verovali u bolje sutra.Prosli su kroz mnogo patnje,ocaja,bola,mrznje.Cinilo se da nema izlaza.
Ali na kraju je stiglo,ono dugo ocekivano svetlo na kraju tunela.Ljubav.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Yo no soy asesino!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yo no soy asesino!!!   Yo no soy asesino!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Yo no soy asesino!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce Maria y Christopher Uckermann! :: *Off Vondy* :: *Web Novele*-
Skoči na: