Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria y Christopher Uckermann!

Welcome!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 El final del marketing ( 2 sezona )

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptyUto Avg 12, 2014 12:11 am

25 epizoda : Kraj merketinga

Christopher: Ostavljas me, zar ne? -Christopher se priblizio Dulce i pogledao je u oci. Dulce je sklonila pogled.-

Christopher: Samo...molim te, reci mi da nije zbog Pabla. Neutral -Dulce nista nije rekla-

Christopher: I mislio sam…-Christopher je uzeo svoje naocare sa stocica-

Christopher: Nikad...vise nemoj da mi se priblizis. Ne zelim da te vidim nikad vise... Mislio sam da ti Pablo nista ne znaci, ali vas dvoje mi se smejete u lice. To mi se desava jer sam glup, trebao sam ostati u Meksiku cekajuci rezultate a ne ovde da budem rogonja u Vera Cruzu. -Dulce je samo gledala u pod-

Christopher je izasao zalupivsi vratima. Chris je ostao ispred zatvorenih vrata, jos uvek nije mogao da poveruje. Okrenuo se i otisao u hol. Kada je otvorio vrata da izadje iz hotela sudario se sa Pedrom.

Christopher: Samo ovo mi je falilo! :@

Pedro: Izvini Chris, nisam te video

Christopher: Cao!

Pedro: Sacekaj, sta ti je?

Christopher: Siguran sam da ti to znas bolje od mene Neutral :@

Pedro: Sta ti se dogodilo Christopher?

Christopher: Dulce Maria me ostavila, vi sigurno nista niste znali, zar ne?

Pedro: Pa nisam znao nista, jako mi je zao Christophere -Pedro mu je stavio ruku na rame-

Christopher mu je sklonio ruku: I dalje ne verujem da vi gospodine nemate nista sa tim–Christopher je otisao-

Anahi: Staaaaaaa? Ali kako to da si ga ostavila? :O

Dulce: Any, tako je najbolje. Danas je udario Pabla, obojica su bili puni rana od tuce Sad

Anahi: Ok….ja cu ti reci samo jednu stvar i dobro me slusaj jer ti necu ponavljati

Anahi: Kada dve osobe prekiu, to je zato sto se vise ne vole ili se ne podnose, ostavila si ga jer se ne podnosite?

Dulce: Da…

Anahi: Dul,poznajem te od tvoje 5 godine, kad smo bile malene, ispricaj mi sta se dogodilo.

*Flash Back*

Pedro: Dulce dodji ovamo! :@ -Dulce se okrenula i otisla tamo gde je bio Pedro-

Dulce: Sta sam uradila Pedro?

Pedro je uhvatio Pabla za glavu: Sta se ovde dogodilo? Mozes mi objasniti? :@

Dulce je pogledala u drugu stranu. Pablo je sklonio Pedrove ruke.

Pablo: Pobio sam se sa Christopherom, to je sve -Dulce ga je udarila u ledja-

Pedro: Staaaa?! ,Christopher je ovde u Vera Cruzu? :@

Dulce: Da, dosao je da bude ovde sa mnom, mislim da nema nikakvih problema. Neutral

Pedro: Reci cu vam nesto oboma. Dulce ti ces ili prekinuti svoju vezu sa Christopherom ili nikad vise neces raditi za Televisu, uveravam te, a ti Pablo prestani da upadas u probleme, ne znam kako cemo ti sad prekriti tu modricu.

Dulce: Nemoj ni da mislis da cu ostaviti Christophera Pedro

Pedro: Pa onda zaboravi na Televisu, ocekujem tvoj odgovor sutra Dulce Maria.

*Kraj Flash Back-a*

Dulce: Nista...samo....ja ne osecam isto prema Chrisu i mislim da pocinjem da osecam nesto prema Pablu. Sad

Anahi: Pa ne verujem ti…moram da prekinem, ispricaces mi jednom sta se stvarno desilo. Chris mi je upravo poslao sms u kome pise da se vraca u Meksiko i da je na aerodromu, zato sam te zvala, iznenadilo me sto se vraca, ali sad vidim i zasto...

Dulce: Zvacu te sutra Any, hvala na svemu Sad

Anahi: Cao, nadam se da cu te videti uskoro u Meksiku.

Dulce: Pokusacu, cao.

Sledeceg jutra Christopher je stigao kuci. Dulce je pocela sa snimanjem. Kada su snimali morali su da prekinu zbog jedne svadje izmedju Pabla i Dulce. Pedro im je dao slobodan dan videvsi da ne mogu ni da se pogledaju.

U Televisi na jednom kanalu je izasao poljubac od DiC, voditelji su u sali rekli da je bio poljubac bez strasi.

Christopher je proveo ceo dan u svojoj kuci sa svojim roditeljima i bratom koji je bio tamo na nekoliko dana. Dulcina mama je upravo saznala za kraj veze izmedju Christophera i njene cerke.

Alexandra: Halo?

Blanca: Zdravo, ja sam Blanca, Dulcina mama, sa kim razgovaram?

Alexandra: Zdravo, ja sam, Christopherova mama, kako si?

Blanca: Dobro, saznala sam da je moja cerka raskinula sa Chrisom, kako je?

Alexandra: Pomalo depresivan, kako je tvoja cerka?

Blanca: Pa nisam stigla da je pitam jer je imala jako veliku svadju sa svojim novim deckom

Alexandra: Novim deckom?  Shocked 

Blanca: takvi su mladi

Alexandra: I ko je on? Ako mogu da znam, naravno

Blanca: Zove se Pablo Lyle, objavice vezu kad bude izasla serija "Verano De Amor". Meni se taj decko uopste ne svidja, lose je vaspitan.

Alexandra: Vec sam znala da taj decko ne donosi nista dobro ali...nadam se da ce tvoja cerka biti srecna Blanka. -Christopher se ispravio cuvsi da je to Blanka-

Blanca: Hvala Aleksandra, isto cu ti reci za tvog sina. On je mlad i lep decko, nadam se da ce biti srecan.

Alexandra: Hvala Blanka, videcemo se. Cao

Blanca: Cao Aleksandra –prekinule su-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptySub Avg 23, 2014 1:22 am

26 epizoda : Kraj marketinga

Christopher: Ko je to bio mama?

Alexandra: Idemo u kuhinju da razgovaramo sine. Odmah se vracamo.

Aleksandra i Chris su otisli u kuhinju da razgovaraju. Chris je seo na jednu stolicu naslanjajuci ruke na sto a Aleksandra pored njega.

Christopher: Dobro..Ovde smo, o cemu si htela da razgovaramo mama?

Alexandra: Juce, kada si se vratio iz Vera Cruza, nisam te pitala nista jer si bio jako umoran. Ali danas ces mi objasniti zasto si tako tuzan jos od juce.

Christopher: Ni zbog cega...moje stvari Sad Neutral

Alexandra: Sine, tvoje stvari, tvoji problemi su i moji. Ispricaj mi sta se desilo sinoc u Vera Cruzu -Aleksandra je vec znala jer je razgovarala sa Blankom-

Christopher: Pa otisao sam da iznenadim svoju bivsu koleginicu Dulce Mariu ali...ja sam se iznenadio Sad

Alexandra; Kako si se ti iznenadio?

Christopher: Dulce Maria je juce raskinula sa mnom. Ona me vidi kao jako nasilnog, ljubomornog i posesivnog. Sad

Alexandra: Dogodilo se jos nesto pre toga Chris?

Christopher: Da...Pablito –uzdahnuo je- imao je zelju da se svadja i dosao je do mene da bi me isprovocirao i uspeo je. Poceo je da mi govori stvari koje...su me mnogo naljutile i zavrsili smo udarajuci se, posle...me je udario sa ledja i ponovo smo zavrsili udarajuci se. Dulce Maria je to saznala i vise je branila svog novog prijatelja nego mene, koga zna vec vise od 4 godine. Naljutila se na mene i ostavila me... Sad

Alexandra: Moram da ti kazem nesto sine i nadam se da ces dobro da prihvatis jer ona i ti vise niste...

Christopher: Nista? Ne, mama, vise ne zelim da znam nista o njoj. Nadam se da joj odlicno ide ali ne zelim da znam nista o njoj. Tako da reci mi sta si htela sad o Dulce Marii jer je ovo poslednji put da pricam o njoj mama Neutral

Alexandra: Zvala me je Blanka, Dulcina mama. I rekla mi je da su se Dulce i njen novi decko Pablo posvadjali i da su otkazali snimanje novele za danas.

Christopher: Super sto su u vezi, nadam se da ce da im potraje. Idem u svoju sobu da se upristojim jer idem kod Giljerma. -Poljubio ju je u celo- Cao mama

Christopher se istusirao i otisao kod Giljerma. Jako su se zagrlili i poceli da razgovaraju o svemu.

Guillermo: Ej care, snimio sam ti nesto, zelis da vidis?

Christopher: Naravno Gilje, pokazi mi

Guillermo: Gledaj…-Gilje mu je pustio snimak programa gde su razgovarali o poljupcu od DiC-

Christopher ga je iskljucio: Super, ima nesto novo oko diska? –Giljermo je ostao pomalo iznenadjen-

Guillermo: Da, vec smo pitali ljude sta zele od diska: balade, rok, pop...od svega pomalo i vec smo poceli sa radom.

Christopher: Super..drago mi je da sve ide dobro Smile

Guillermo: Ne sve –Giljermo je iskljucio kompjuter- Ispricaj mi sta se desava sa Dulce Mariom

Christopher: Sta bi se desilo. Ne desava se nista, ona je jako daleko od Meksika, srecna je i ja sam ovde srecan.

Guillermo: Sigurno? Bio si mi cudan na videu

Christopher: 100%, nije nista. Imas jos nesto za mene ili mogu da idem?

Guillermo: Ne. Mozes da ides, zvacu te za bilo sta sta treba.

Pozdravili su se i Chris je otisao kuci. Christopher je parkirao auto i usao u kucu. Kada je zatvorio vrata njegov brat mu je dao novi katalog "Cklass-a" da bi ga on dao njihovoj majci. Christopher ga je uzeo i video naslovnu. Kada je video Dulce nije mogao da ne ostane opcinjen videvsi je tako lepu...

*Flash Back*

Christopher: Ostavljas me, zar ne?

Christopher: Oprosti mi Dul, ja nisam zeleo, sta vise ja nisam trazio svadju ni sa kim, on me isprovocirao.

Dulce: Jedino sto znam je..da ste obojica katastrofa. Ti zato sto nemas poverenja u mene i tuces se sa Pablom.

Christopher: Ne mogu da verujem da branis Pabla koji me je isprovocirao a da ne branis mene

Dulce: Jednio sto znam je da od kad si sa mnom si jako ljubomoran i nasilan. Mislila sam da to sto si ovde sa mnom ce nam pomoci da budemo bolje, ali pogresila sam...

Christopher: Ostavljas me? Neutral

Dulce: Bolje je da prekinemo, ja te mnogo volim ali...ne mogu da zivim sa osobom koja je toliko nasilna i ljubomorna.

Pablo: Ucinicu sve sto je moguce da se Dulce odljubi od tebe kretenu

Dulce: Bolje je da prekinemo, ja te mnogo volim ali...

*Kraj Flash Back-a*

Christopher je bacio casopis iz sve snage i zatvorio se u svoju sobu. Njegova mama i njegov brat su virili da vide da li je upalilo i videli su casopis bacen na pod.
Christopher je uzeo svoju gitaru, papir i olovku i poceo da komponuje

Christopher je poceo da svira neku melodiju i u isto vreme je pisao sve sto mu padne na pamet:

Danas…kad samo zelim da se udavim u casi,
Danas…kada isticem u uzdahu tvog poslednjeg zbogom,
Moram da prihvatim igru…
Poraz u ljubavi…
Fale mi dva sata,
da vidim nesto pozitivno u ovom mom porazu,
da mislim da vredi malo vise od ovoga sto mi je u casi,
znam da me niko nece cekati u zoru...

Prestao sam da budem igra kad si rekla "volim te"
pocelo je moje mucenje kada si rekla "zao mi je"
Drago mi je sto sam te upoznala pa zbogom...

I ovde me imas vezanog za vreme,
sedim na kazaljci ovog mog sata,
cekajuci da se vratis ne zelim da budem trezan,
zivot je lepsi uz tvoju ljubav...
I ovde me imas vezanog za vreme,
sedim na kazaljci i umoran sam od cekanja,
cekajuci da se vratis ne zelim da budem trezan,
zivot je lepsi iz mini bara... -Christopher je i dalje svirao i pisao-

Verna prijateljica mojih noci, samoca,
volim da je zamisljam i da se igram
misleci da ce ona nastaviti sa mnom i da ce se brzo vratiti,
treba mi druga casa,
treba mi da zaboravim na tebe,
trebam da ubedim samog sebe
da mogu da nastavim bez tebe.

Prestao sam da budem igra kad si rekla "volim te"
pocelo je moje mucenje kada si rekla "zao mi je"
Drago mi je sto sam te upoznala pa zbogom...

I ovde me imas vezanog za vreme,
sedim na kazaljci ovog mog sata,
cekajuci da se vratis ne zelim da budem trezan,
zivot je lepsi uz tvoju ljubav...

I ovde me imas vezanog za vreme,
sedim na kazaljci i umoran sam od cekanja,
cekajuci da se vratis ne zelim da budem trezan,
zivot je lepsi iz mini bara... -

I na ivici provalije placuci...
oslobadjam se od poljubaca koje si mi dala,
moja dusa po zemlji i casa u ruci...
i na ivici provalije placuci,
oslobadjam se od poljubaca koje si mi dala,
moja dusa po zemlji i casa u ruci.
casa ljubavi...

Christopher nije mogao da ne zadrhti na pomisao da ju je izgubio zauvek i da mora dalje. Spustio je gitaru na pod i pogledao pesmu koju je napisao. Christopher ju je ostavio na krevetu i dobio jedan poziv.

Alexandra: Sine, telefon!! –Christopher je uzeo mobilni i sisao da se javi na telefon-

Christopher je uzeo telefon i prekrio ga rukom: Ko je?

Alexandra: Javi se kad te traze –Aleksandra je otisla sa Chrisovim bratom-

Christopher: Halo, ko je? –Osoba sa druge strane je zacutala cuvsi Christopherov glas i prekinula je-

Blanca: Vec si zavrsila razgovor Dul?

Dulce je bila bela (Blanca) kao njena majka: Nije mi se javila Aleksandra Sad

Blanca: Kceri…bleda si. Ko se javio?

Dulce: Christopher mama, on se javio –Dulce je otisla i ostavila majci telefon-

Christopher: Mama,prekinuli su, ko je bio? –Aleksandra je dosla-

Alexandra: Dodjavola! Uvek prekine

Christopher: Ko je bio mama?

Alexandra: Bila je…-Christopher je prekrstio ruke ocekujuci odgovor-

Christopher je negirao glavom: Ne, bila je ona, zar ne?

Alexandra: Da, bila je Dulce.

Christopher: Mama, ne zelim da znam nista sto ima veze sa Dulce Mariom Espinoza. Mnogo me je povredila, zar ne razumes? :@ Neutral

Alexandra: Ali mozda ona nije zelela to da kaze…

Christopher: Sta je rekla, rekla je. Da nije zelela to da kaze, ne bi branila onog debila i ne bi bila sa njim. Za mene je Dulce Maria otisla sa RBD-om, razumes?

Christopher je otisao da proseta. Trebalo mu je vazduha i da razmislja malo o necemu drugom sto nema veze sa Dulce. On nije mogao da je mrzi, jer ju je voleo previse, ali ga je mnogo povredila, i ne samo sada nego i ranije. I to je sve imao u srcu...mozda je ona bila u pravu i svako od njih je trebao da pokusa sa nekim drugim zato sto...
zato što je njihova veza bila prelepa ali njihov zivot u paru nije funcionisao i bolje je ostaviti to kao jednu lepu uspomenu, samo to...lepu uspomenu.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptySub Avg 23, 2014 10:55 pm

27 epizoda : Kraj marketinga

Christopher je proveo celo popodne setajuci se kroz Meksiko bez da ga je neko prepoznao na njegovu srecu. Kada se vratio, vratio se sa dve avionske karte za Los Andjeles. Otisao je u svoju sobu, spakovao kofer i pozvao Giljerma da ga obavesti da on ide sa njim.

Christopher: Guille, ja sam, Christopher

Guillermo: Reci kralju

Christopher: Spakuj svoje stvari, idemo za Los Andjeles brate! Very Happy

Guillermo: Zasto?

Christopher: Da bi mogli da radimo na disku 100% i da ne bi imalo glupavih prekida i ostalo. Obavesti fanove da ces biti sa mnom u Los Andjelesu i sutra imamo avion u 8 ujutru, vidimo se tamo?

Guillermo: Racunaj na mene Ucker, vidimo se. Do sutra Smile

Christopher: Do sutra Smile -Poklopili su-

Christopher je sisao da vecera i ostao da gleda tv sa svojima. Zatim je rekao svojima i pozdravio se sa njima. Popeo se u svoju sobu i uzeo svoj laptop. Pogledao je samo svoje forume i svoj facebook. Na nekima od njih su izasle danasnje slike Dulce i Pabla kako veceraju sa jednim prijateljem. Christopher je zatvorio laptop i otisao da spava.

Dulce: Hvala na veceri Pablo, trebalo mi je da se opustim.

Pablo: Ne, nista, znam da si raskinula sa onim kretenom -Dulce ga je pogledala-

Pablo: Izvini, sa Christopherom. Samo zelim da znas da bi ti i ja mogli da budemo nesto vise da ti zelis Dulce, razumem da mnogo volis Christophera, ali zivot se ne zavrsava ovde. Ti sagledaj bolje stvari i odluci, imas 23 godine. Ne mozes da se vezes za jednog kretena samo tako, moras jos da prozivis. Neutral

Pablo i Dulce su i dalje sedeli za stolom, sami. Njihov prijatelj je otisao da se pozdravi sa nekim. Dulce je gledala njegove prekrstene ruke i nije nista rekla.

Dulce: Ne znam Pablo, ne prepoznajem se, znas?

Pablo: Zasto?

Dulce: Zato sto, promenila sam se. Pre sam se samo borila za svoje fanove i ljubav a sad...-spustila je pogled- ...sad sam pustila da ode onaj za koga sam verovala da je ljubav mog zivota da ne bih izgubila posao, ne znam sta mi se desilo. Nasa veza se pretvorila u monotoniju, svadjali smo se, mirili smo se, bili smo dobro neko vreme i posle...sve iz pocetka. Sad

Pablo: Reci cu ti nesto. Sad trenutno sam covek koga najvise mrze u celoj Americi. Razz

Dulce se nasmejala: Zasto?

Pablo: Jer sudeci po tvom klubu fanova i Christopherovom, ja sam gej i samo sam ti se priblizio zbog popularnosti.

Dulce: Moji vondy's...pomogli su nam toliko u nasoj vezi, iako smo je krili, posvadjamo se i izadje video od vondy's gde shvatimo da ne mozemo da sakrijemo ono sto osecamo Sad  Laughing 

Pablo: Pa tvoji vondy's su me naucili nesto, imas podrsku mnogo njih koji veruju u tebe, i to...to nemaju svi Dulce. Iskoristi svu tu ljubav koju ti daju fanovi jer to mnogo pomaze, iako mene zele da ubiju sto sam ti "decko", znam da bi sve dali za tebe i za sve vas.

Dulce: Stvarno ne znam zasto te toliko ne podnose Pabluchis Very Happy

Pablo: Pa...zato sto sam Pedrova zvezdica. Razz

Dulce: Cudno mi je da cujem to za "decka" a da ne vidim Chrisa...Sad

Pablo: Pa navikni se jer mislim da Pedro zeli da to objavimo kad novela pocne da se prikazuje.

Dulce: Svakog dana me sve vise nervira Pedro...

Pablo: Very Happy

Dulce ga je lupila i pocela da se smeje: Ej...mogu da te pitam nesto?

Pablo: Naravno, reci

Dulce: Zasto si rekao Pedru da je Christopher bio ovde sa mnom? Neutral

Pablo: Jer, vec sam ti rekao oko...20 puta da mi se svidjas Dulce, ali izgleda da ne razumes

*FLash Back*

Roberta: Zasto si me branio pred tvojim ocem Diego?

Diego: Rekao sam ti vec milion puta ali ne zelis da shvatis. Volim te Roberta, vise ne znam kako da ti kazem da mi poverujes. Neutral

*Kraj Flash Back-a*

Dulce je reagovala: Ay dosao ti je prijatelj...Sad

Pablo: Rafa!! ovde...-ustao je i pomogao mu-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptyNed Avg 24, 2014 7:34 pm

28 epizoda : Kraj marketinga

Dulce i Pablo su se pozdravili sa Rafom. Otisli su u hotel gde su odseli. Kada su stigli do Dulcine sobe i oni su se pozdravili. Pablo ju je poljubio u usta i otisao. Dulce je usla u svoju sobu i obukla pidzamu. Skinula je sminku i legla. Pocela je da razmislja oi nekim stvarima.

Dulce razmisljajuci: Bebe...nikad sebi necu oprostiti sto sam se tako lose ponela prema tebi, nadam se da ces me jednom moci razumeti. Mozda je bolje da nadjes drugu devojku koja ce te usreciti i nadam se da neces imati vezu koja ce se pretvoriti u rutinu kao nasa.

Christoper je lezao na svom krevetu sa glavom naslonjenom na rukama.

Christopher razmisljajuci: Gde sam mogao da pogresim da bi me zamenila za Pabla...stvarno sam nasilna osoba? ...Dulce me ne bi lagala o takvim stvarima. Nakon svega...i dalje je volim kao i prvog dana kad sam je video, te tamne oci, i njena kosa ofarbana u nekoliko boja kojom mi je privukla paznju vise nego sve ostale devojke...DOSTA CHRISTOPHERE! ona je srecna sa Pablom, pa ti moras da je zaboravis i da zapocnes zivot bez nje, zivot se ne zavrsava ovde.

San ih je oboje savladao nakon razmisljanja, izvinjenja i kajanja zbog svega cega bi se setili.
Sledeceg jutra Christopher se probudio, istusirao i otisao na aerodrom ne probudivsi svoje roditelje. Tamo ga je cekao Giljermo. Usli su u avion i otputovali za Los Andjeles.

Dulce se probudila ranije, nije mogla da spava. Ustala je i nakon tusiranja uzela svoj mobilni.
Ukucala je Christopherov broj...nije se usudila da pozove...

Christopher: Halo?

**: Bebe?

Christopher: Da, ko je?

**: Ja sam, Maite, kako si Chris? Smile

Christopher: Maite!! Sta ima? Kako mi je drago sto te cujem. Veoma dobro, kako si ti?

Maite: Pa jako dobro, nedostajete mi jako, sve sam pozvala samo ste mi ostali ti i ardilla. Smile

Christopher: A super...Sad

Maite: Dobro..pa sta radis? gde si sada?

Christopher: Pa cekam da izadjem iz aviona u Los Andjeles

Maite: Kako? Ides? :O

Christopher: Da, na neko vreme, a ti?

Maite: Ja i dalje radim na noveli -"Gospodo putnici, put za Los Andjeles je pri kraju"-

Christopher: Dobro May, drago mi je da sam te cuo, moram da idem, razgovaracemo kasnije, pozdravi svoje i Levija,cao.

Maite: Cao Chris.

Maite je zatim pozvala Dulce i rekla joj.

Dulce: Kako to da ide za Los Andjeles Mai? :O Sad

Maite: Da, to je rekao, sta vam se dogodilo Dulce? Promenio mu se glas kada sam mu rekla da samo falis ti.

Dulce: Ostavila sam ga...Sad

Maite: Staaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? o.O

Dulce: Da, ostavila sam ga

Maite: Zasto....

Dulce: Zato sto...Ok. Nikome ovo nisam rekla i ako ti budem rekla cutaces

Maite: Zaboga Dulce razgovaras sa kamenom, ispricaj mi.

Dulce: Pedro mi je rekao da moram da izaberem...posao ili Christopher

Maite: Pedro...nas Pedro te je ucenio i rekao ti to?

Dulce: Da, ja volim Chrisa, ali...kada pocne novela da se prikazuje Pedro zeli da objavimo to da smo zajedno i zabavljajuci se sa Chrisom i Pablom mi ne zvuci dobro za Chrisa, on to nije zasluzio Mai. Sad

Maite: Zaboga...ni meni ne izgleda pravedno da Chris prolazi kroz to ali on te je voleo i voli te i dalje pretpostavljam i to je bio jako tezak udarac za njega...

Dulce: Znam..ali meni je gore. Izlazim sa nekim ko me ne privlaci, cak mi se ni ne svidja i svaki put kad progovori podseti me na Chrisa, zamisli kako je meni.

Maite: Nadam se...da ce sudbina prestati da ide protiv vas.

Dulce: Pokupila si to od plavuse -nasmejala se-

Maite: Sta da radim hahaha

Dulce: Mnogo ti hvala na svemu Mai, i srecno

Maite: Cao ardilla
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptyNed Avg 24, 2014 8:18 pm

29 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je ostavila svoj telefon, nasminkala se i otisla tamo gde trebaju da snimaju. Bilo je nekoliko njih iz ekipe, jos uvek je bilo jako rano.

Dulce: Pedro, moram da razgovaram sa tobom

Pedro: Naravno, sta je bilo?

Dulce: Nasamo ako nije problem.

Pedro: Vidimo se posle, nastavi sa ovim -osoba koja je bila sa Pedrom je otisla- Sta si htela?

Dulce: Dosla sam a ti kazem da sam raskinula sa Christopherom, sad si zadovoljan?

Pedro: Ne, sad sam miran jer niko nece udarati ljude iz moje ekipe

Dulce: Ako je Christopher udario Pabla to je zato sto ga je on provocirao. Christopher nije nasilan tip. Neutral

Pedro: Ne zelim vise da razgovaram na tu temu, drago mi je sto si izabrala ispravno

Dulce: Samo cu nesto da te upozorim Neutral

Pedro: Slusam te

Dulce: Ako novela bude totalni promasaj i niko je ne bude gledao obecavam ti da je ostavljam novelu Neutral

Pedro: Sta? o.O

Dulce: To sto si cuo Pedro, ako novela ne bude uspeh, ostavljam je. Ova novela me je kostala onoga sto najvise volim i ako mi pored toga ne bude donela nista dobro, napustam je. Jasno Pedrito?

Pedro: Ne mozes da uradis to Dulce Maria

Dulce: Naravno da mogu, sta vise u stanju sam da je napustim cim cujem prvu losu kritiku, tako da bolje me ne izazivaj Pedro jer ces ostati bez Mirande -Dulce je otisla-

Christopher je nakon nekoliko sati stigao u Los Andjeles. Giljermo i Christopher su se smestili u hotel. Njihove sobe su bile jedna pored druge, odvojene samo vratima.

Christopher i Guillermo su otisli u setnju kroz Los Andjeles oprezno da ih niko ne bi prepoznao i seli u jedan malo poznatiji restoran u Los Andjelesu.

Guillermo: Chris, u avionu i hotelu si bio pomalo odsutan, sta se desava?

Christopher: Sta?

Guillermo: Vidis, skroz si odsutan. Nije se dogodilo nista sa diskom, sta ti se desava kralju?

Christopher: Nista Sad

Guillermo: Eh, prijatelji smo, ne? Ispricaj mi, videces kako ces se posle osecati bolje. Smile -Giljermo mu je stavio ruku na rame-

Christopher: Dulce i ja, nakon poljupca u Madridu smo odlucili da ponovo pokusamo.

Guillermo: Ali nikad niste raskinuli, bili ste ljuti i to, ali nikad niste raskinuli.

Christopher: Pa sad ne...kada te je Dulce zvala da pocnes sa svim bilo je zato sto sam jao bio u komi. Ona je morala da ide u Vera Cruz. Kada su me otpustili iz bolnice, otisao sam da je potrazim i juce se vratio iz Vera Cruza sam Sad

Guillermo: Opet ste raskinuli? :O

Christopher: Da...ali ovaj put zauvek. Ona je vec zapocela novu vezu sa njenim kolegom, iz serije, Pablom Lajlom. Sad

Guillermo: Covece...otezala ti je, zasto ste raskinuli?

Christopher: Dulce me ostavila. Kaze da sam postao nasilan i posesivno ljubomoran, ne znam, mozda je istina. Sinoc sam razmisljao o svim mojim ispadima koje sam joj priredio zbog svoje ljubomore. Sad

Guillermo: Ti nisi ljubomoran Ucker, a jos manje agresivan. Ja cu ti reci samo jedno. Ja sam uvek video Dul potpuno zaljubljenu u tebe, da si ti malo bolje istrazio tu novelu kako se zove "Prolece..." ne bi se toliko iznenadio.

Christopher: Umoran sam vise Gilje, nasa veza je postala teska i zamorna. Svadjali smo se, mirili se i ponovoooo sve iz pocetka

Guillermo: To mnogo steti jednoj vezi. Zasto ne ostavite to na neko vreme? Ona nastavi svoj zivot, ti pokusas isto i ne znam, mozda za nekoliko meseci, ili godinu dana, ponovo se vidite i ostanete bar prijatelji ili pokusate ponovo ako osetite nesto, ne?

Christopher: Ne. Bolje je svako na svoju stranu. Znao sam da ce se ovo dogoditi, znao sam da kada se RBD zavrsi, ce malo po malo stvari od nas oboje nastetiti vezi i vidi...nisam pogresio....

Christopher: Najbolje svako na svoju stranu i gotovo, sto je bilo, bilo je i ostace kao lepa uspomena. Sad Neutral

Guillermo: Toliko lepa uspomena da ste nastavili sa prstenjem?

Christopher: Prsten...prodacu ga, spalicu ga, bacicu ga ili sta god. Ali dosta price, idemo da jedemo nesto.

Dulce je sedela na obali mora sa svojim prstenom u rukama.

*Flash Back*

Njih petoro su snimali najavu za poslednji koncert u Madridu. Dulce i Ani su razgovarale dok je Poncho gledao Chrisa. Christopher je razgovarao sa medvedom.

Christopher: Hvalaa ¡Dulchiiii! -priblizio joj se i zagrlio je od iza-

Dulce: Sta bebe

Christopher: Na tebe je red nakon plavuse

*Krajl Flash Back-a*

Pablo: Dulchi! -Dulce je prebledela-

Dulce: Sta si rekao? Sad o.O

Pablo: Dulchi, kao Dulce samo ti tepam Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptyNed Avg 24, 2014 9:12 pm

30 epizoda : Kraj marketinga

Dulce: Rekao si mi Dulchi, zar ne? Sad

Pablo: Aha..smeta ti?

Dulce: Ne...samo, tako me je zvao....tako su me zvali moji iz RBD-a i jako mi je tesko kad se setim Sad

Pablo: Ako ti smeta, ne brini, necu te tako zvati.

Dan je prosao normalno. Dulce se nekoliko puta prisecala stvari sa Christopherom. Svaki put kada bi je Pablo nazvao Dulcesita ili Dulchi ona se setila Christophera.

Sledeceg dana Christopher je razgovarao sa fanovima na chatu. Njegove reci su rekle mnogo toga "poljubio sam Dulce jer sam to osetio u tom treutku"
Nakon toga je pricao Giljermo, ostavio je komentare na forumima o Chrisu i Any.

Guillermo: Mislis li da je ono sto si rekao o poljupcu...bilo dobro.

Christopher: Zasto ne...Dulce i Pablo su tri meseca zajedno, mene nije briga sta se desava sa njihovom vezom -Christopher je otisao da se proseta-

Dulce je snimala nekoliko scena za seriju "Prolece..." Njena majka je uvek bila pored nje. U poslednje vreme je primetila da je jako tuzna i odsutna od svega.

Christopher: Halo, ko je?

**: Ja sam, Blanka, Dulcina mama, kako si?

Christopher: Zdravo Blanka, ide nekako, kako si ti?

Blanca: Dobro. Mogu te pitati nesto Chris?

Christopher: Naravno Blanka, recite

Blanca: Dulce i ti..Zasto ste raskinuli?

Christopher: Blanka, ne zelim da budem nepristojan ali...bolje pitajte svoju cerku.

Blanca: Znam, ne brini. Ali ona, svaki put kada dotaknem tu temu, izmisli neko opravdanje i ne kaze mi, zato pitam tebe.

Christopher: Dulce me ostavila jer kaze da sam jako nasilan i ljubomoran i posesivan. Sad -Christopher je seo na jednu od stolica koje su se nalazile u hodniku-

Blanca: Ostavila te?

Christopher: Da, ja mislim da je ona zaljubljenija u tog kretena Pabla nego u mene. Cak ga je i branila...ali, nije rekla razloge. Isto tako nije ona kriva za sve.

Blanca: Nastavljas da je branis posle toga sto te ostavila...mora da je mnogo volis, zar ne?

Christopher: Ne. Vise ne...desilo se mnogo toga i srce se umorilo. Sad

Blanca: Steta, jako ste lep par. Reci cu ti nesto Chris

Christopher: Naravno, sta god zelis

Blanca: Samo cu ti reci da se mojoj cerki primecuje poseban sjaj u ocima kada je sa tobom i taj sjaj...joj se ne vidi kada je sa Pablom.

Christopher: Tek se upoznaju...Sad

Blanca: Samo ti kazem da osmeh i sjaj koji je imala kada je bila sa tobom...nisu isti koje ima kada je sa onim Pablucom.

Christopher: Ja ne mislim isto, ako je ona ikada stvarno osecala nesto prema meni, poverovala bi meni a ne Pablu...a bilo je suprotno. -Dulce je pozvala Blanku. Christopher ju je cuo i trnci su mu prosli kroz celo telo-

Blanca: Zelis da razgovaras sa njom? Da pokusate da resite stvari.

Christopher: Mislim da bi to bila velika greska, uostalom ona sigurno ima mnogo vaznije stvari da radi nego da razgovara sa mnom -Dulce je dosla do mesta gde je bila Blanka-

Dulce: Sa kim razgovaras mama? -Christopher ju je slusao kako govori sa tim glasom..tim glasom koji ga je dovodio do ludila-

Blanca: Sa jednim tvojim prijateljim, zelis da ga cujes?

Dulce: Sa kim....? :O

Blanca: Sa Chrisom...

Dulce: Pollitom? Razz

Blanca: Da...Christian je, javi se -Blanka je dala Dul telefon, pomilovala je po ledjima i otisla-

Dulce: Pollo!
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptyNed Avg 24, 2014 9:44 pm

31 epizoda : Kraj marketinga

Dulce: Pollo! Kako si? Smile -Christopher nije znao da li da odgovori, a ako se naljuti? ...nije znao sta da radi-

Christopher: Ovaj...nisam Christian. Smile
-Dulce je zacutala i postala nervozna. To je bio prvi put da je bila nervozna kad cuje Christophera-

Dulce: Izvini...mama mi je rekla da je Christian. Smile

Christopher: Ovaj...moram da prekinem, cao.

Dulce: Cao..ovaj..

Christopher: Da? Sad Smile

Dulce: Kako si...? Smile

Christopher: Dobro, hvala...a ti? Smile

Dulce: Dobro...veoma dobro, hvala.

Christopher: Pretpostavljam da...te Pablo cini srecnom.

Dulce: Ovaj..moram da prekinem...Sad

Christopher: Cao Sad

Dulce je prekinula da ne bi odgovorila na to pitanje i prislonila telefon na grudi, prisecajuci se Chrisovog glasa.
Dok Christopher jednim delom i nije zeleo da zna odgovor...da je njen odgovor bio da, predao bi se napustajuci sve.

Dulce je i dalje drzala telefon...

*Flash Back*

Dulce: Hvala...i kako ide na privatnom planu frajeru??

Christopher: Kao po ledu, hahaha. Ne...veoma smireno a kod tebe? vratila si se Ponchu?

Dulce: Ulazio si na vondy forum? Ima dosta kako nisam usla.

Christopher: Da, ulazio sam i stvarno imaju bujnu mastu, rekli su da smo ti i ja zajedno hahaha covece

Dulce: I sta je tu lose?

Christopher: Nista, nije nista lose, ali ti i ja imamo jako tezak karakter i stvarno bila bi to jedna veza pomalo...cudna.

Dulce: Pa meni se svidja par koji cinimo....mislim, lep smo par, zar ne?

Christopher ju je pogledao sa osmehom: Mislis? Mislim...ja tebe volim mnogo ali kao prijateljicu.

*Kraj Flash Back-a*

Dulce: Bolje bi ispalo da smo prikrili toliku ljubav...nego sto smo zapoceli vezu i zavrsili unistavajuci sve sto smo osetili... Sad

Oboje su se vratili u svoju svakodnevnicu odvojeno. Christopher je ostatak dana bio odsutan...zamisljen i iskljucen. Dulce je snimala i stalno proveravala mobilni...konstantno. Blanka je shvatila i primetila da je lice njene kcerke bilo odsutnije nego inace. Blanka se priblizila Dulce na jednoj od pauza.

Blanca: Mogu da sednem kceri?

Dulce: Hm? Sad -Blanka je pomilovala po ledjima u znak podrske i sela pored nje uhvativsi je za ruku--

Blanca: Osecam da to sto sam ti dala Christophera nije proslo bas najbolje? zar ne? -pomilovala je po kosi-

Dulce: Ne mama, ti si to uradila iz najbolje namere, ali...stvari su jako lose...vise ne moze nista da se uradi. Sad

Blanca: Kceri, radost koju si imala ranije...gde je sada?

Dulce: Nestala je mama....otisla je sa RBD-om i sa Christopherom Sad -Dulce je ustala, dala majci telefon i otisla da se seta plazom-

Vec je poceo da pada mrak...Dulce je sedela na steni gde je bila sedela kada je Chris dosao u Vera Cruz. Christopher je u Los Andjelesu bio u svojoj hotelskoj sobi i prao ruke, kada je podigao glavu i pogledao u ogledalo, video je Dulce. Brzo se okrenuo i nije bilo nikoga....

Dulce i Christopher: Kada bi samo znao/la koliko mi falis....Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptyNed Avg 24, 2014 11:35 pm

32 epizoda : Kraj marketinga

Sledeceg jutra jako rano Giljermo i Chris su otisli da snimaju videe za svoje fanove. Kada su zavrsili sa snimanjem Giljermo ih je okacio na njihove forume dok su doruckovali u kapmu.

Dulce je ustala sat i po nakon njih i pripremila se za pocetak snimanja. Pre nego sto je otisla otvorila je svoj laptop, ostavila poruku svojim fanovima i otisla.

Christopher, dok mu je Gilje objasnjavao neke stvari koje ima u planu, se izgubio bez da je cuo i jednu jedinu rec koju mu je Giljermo govorio.

Sa druge strane Dulce je takodje bila sa istim izgubljenim pogledom gledajuci u zemlju u jednu tacku. Pedro im je davao instrukcije dok su oboje bili u svom svetu...odvojeni ali spojeni jednim istim razmisljanjem...

*Flash Back*

Christopher: Ovaj...nisam Christian. Smile

Dulce: Izvini...mama mi je rekla da je Christian. Smile

Christopher: Ovaj...moram da prekinem, cao.

Dulce: Cao..ovaj..

Christopher: Da? Sad Smile

Dulce: Kako si...? Smile

Christopher: Dobro, hvala...a ti? Smile

Dulce: Dobro...veoma dobro, hvala.

Christopher: Pretpostavljam da...te Pablo cini srecnom.

Dulce: Ovaj..moram da prekinem...Sad

Christopher: Cao Sad

*Kraj Flash Back-a*

Guillermo: Christopher !!!

Pedro: Dulce saznala si....-Oboje su reagovali i oboje su pokusali da nastave dalje-

Guillermo: Sta ti je? Cudan si od juce.

Christopher: Sinoc sam razgovarao sa Blankom, Dulcinom mamom i sa njom Sad

Guillermo: Razgovarao si sa Dulce?

Christopher: Da, ali bio je jedan jako hladan i kratak razgovor..

Guillermo: Pitao si je da li izlazi sa Pablom...

Christopher: Rekao sam joj da pretpostavljam da je taj idiot cini srecnom Sad

Guillermo: I sta ti je ona rekla?

Christopher: Da mora da prekine Sad

Pedro: To je sve. Dulce hocu da razgovaram sa tobom, dodji.

Pablo: Srecno Dulchi -Pablo ju je poljubio u usta i otisao. Dulce su prosli zmarci cuvsi to "Dulchi"-

Pedro: Sta ti je Dulce?

Dulce: Nista sto te se tice...

Pedro: Christopher je, zar ne? -Dulcina mama je dosla i cula njihov razgovor-

Dulce: I ako jeste izbacices me iz novele?

Pedro: Ne zelim da je moja desna ruka u noveli lose zbog decka koji nije znao da je ceni.

Dulce: Ja sam ta koja nije znala da ceni Christophera, on me je cuvao kao kraljicu, za sve sam ja kriva i ti jer si me naterao da ostavim Christophera -Dulcina majka je stavila ruku na usta-

Pedro: Dulce, ne znas da sam to uradio zbog tebe

Dulce: Zbog mene ili da bi se tvoja novela prodavala bolje? Neutral

Pedro: Da, nakon ovog predloga koji sam ti dao Christopher i ti mozete ponovo da budete zajedno, da budete jos blizi, da se volite vise nego sad.

Dulce: Sta? Izvini ali nista te ne razuem. :O

Pedro: Dulce, ti i Christopher ste stvoreni jedno za drugo. Mislis da da je Christopher sada sa tobom ovde ne bi se naljutio sto bi morala da budes "Pablova devojka" ? Ja sam te naterao da raskines sa njim da bi izbegao njegovu ljubomoru i probleme koje bi imali zbog te veze koja bi upropastila vasu.

Dulce: Sad jos manje razumem...

Pedro: Dulce. Kada se zavrsi novela, zavrsava se tvoja veza sa Pablom i ti i Christopher mozete da nastavite da gradite svoj zajednicki zivot. Ja Christophera volim kao da mi je sin, sta mislis ko je potpisao ugovor sa Roptusom da bi on nastavio svoju karijeru kao solista?

Dulce: Very Happy

Pedro: Od kad se naljutio na mene, pomazem mu jer znam da je bio u pravu. Sve sto je do sada postigao, postigao je zahvaljujuci svom ogromnom talentu, svojim naporima i nekim kontektima koje ja imam koji cine da se to malo ubrza i da moze da sto brze izda svoj album. Smile

Dulce: Ja sam mislila da mrzis Chrisa, naterao si me da ga ostavim, grdio a zbog poljupca i sve.

Pedro: Znam da je to bilo jako lose, zato mu pomazem odavde. Obecavam ti da ako se on naljuti na tebe zbog mene, ja cu razgovarati sa njim da bih mu sve objasnio. Obecavam ti. Very Happy

Dulce: Mnogo ti hvala. Znala sam da moj Pedrito ne moze biti toliko los

Pedro: Izvini sto sam bio naporan ovih dana -ispruzio je ruku i Dulce ga je zagrlila-

Dulce: Idemo da snimamo? Smile

Pedro: Idemo -Dulce se odvojila od njega i otisli su na snimanje-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptySre Avg 27, 2014 12:42 am

33 epizoda : Kraj marketinga

Christopher i Guillermo su zavrsili sa doruckom i otisli da se prosetaju po kampu u kome su se nalazili.

Guillermo: Ucker

Christopher: Hm?

Guillermo: Zvoni ti mobilni, ne cujes?

Christopher: Izvini...-javio se- Halo?

**: Zdravo pollo !!!!

Christopher: Cristian, kako si pollito? Smile

Christian: Veoma dobro, kako tebi ide sa novim diskom?

Christopher: Napreduje. Cuo sam tvoju pesmu "Pedazos", dobra je, stvarno ubijas sa takvim pesmama.

Christian: Hvala pollote, kako ide sa Dulce?

Christopher: Vise nisam sa Dulce

Christian Sad

Christian: Staa? Ali sta se dogodilo?

Christopher: Nista...ne zelim da pricam o tome. Ovaj, moram da idem pollito.

Christian: Ok, sve najbolje...i sledeci put kada te zovem zelim da cujem kako si se pomirio sa choky, okej?

Christopher: Ne verujem pollo ali hvala.

Christian: Cao -poklopili su-

Guillermo je bio dosta ispred. Christopher je stavio mobilni u dzep i otisao za Guillermom. Isao je zamisljen gledajuci u zemlju i sudario se sa nekim.

Christopher: Izvini, nisam te video

**: Ne brini, ti si Christopher iz RBD-a, zar ne?

Christopher: Da, to sam ja, a vi ste...

**: Dulce Maria, drago mi je Smile

Christopher je ostao potpuno paralizovan. Nije reagovao nakon toga sto je cuo kako se zove, licilo je na neki znak ili univerzum kuje zaveru kako je govorila Any.

Christopher: Dr..drago mi je Dulce -nasmejao se nervozno-

Dulce Maria: Koja slucajnost da se zovem isto kao vasa koleginica hahaha

Christopher: Da, koja slucajnost. Izvini ako sam te povredio.

Dulce Maria: Ne brini, nije mi nista. Gde si odseo?

Christopher: U jednom hotelu tu blizu. Odakle si ti?

Dulce Maria: Iz Venezuele. Voleo bi da odemo na veceru veceras?

Christopher: Ne znam da li mogu...

Dulce Maria: Tako cemo biti mirni i zaboraviti na danasnju nezgodu, odgovara ti?

Christopher: Ok, u kom hotelu si odsela ili gde si odsela da te pokupim?

Dulce Maria: U hotelu ***, dodji po mene oko...devet?

Christopher: Ok, odgovara mi. Vidimo se u devet. Cao.

Dulce Maria: Cao

Christopher je otisao zamisljen da potrazi Giljerma. Zasto je jedina vise manje lepa zena koju je video u Los Andjelesu morala da se zove Dulce Maria? Christopher je stalno u glavi vrteo pitanje da li bi trebao da izadje ili ne sa tom devojkom.

Dulce je zavrsila sa snimanjem i Luisillo ju je slikao nekoliko puta kako bi postavio slike na internet da bi je fanovi videli.

U pola devet Christopher se istusirao i obukao otmeno da bi otisao po Dulce. Chris bi vise voleo da je to njegova Candy a ne ta Dulce. Nakon nekoliko minuta je otisao po tu devojku.
Dulce je lezala u svom krevetu razmisljajuci o razgovoru sa Pedrom i svojim razgovorom sa Christopherom. Odlucila je da nazove Giljerma da ga pita za Chrisa.

Dulce: Guillermo?

Guillermo: Da Guillermo na telefonu, sa kim razgovaram?

Dulce: Ja sam, Dul, kako si?

Guillermo: Dulce Maria Espinoza, koliko vremena, veoma dobro a ti?

Dulce: Ide nekako, je l' tu Christopher?

Guillermo: Ne, izasao je, zasto ga trazis?

Dulce: Ni zbog cega... znas kad se vraca?

Guillermo: Pa ne znam jer je izasao sa jednom devojkom i ne znam kad se vraca.

Dulce cuvsi to je osetila kako je njeno srce prestalo da kuca i kako malo po malo oseca jak bol u grudima. Dulce je spustila slusalicu i bacila mobilni na pod, pala na svoj jastuk placuci pri pomisli da ga moze izgubiti zauvek.

Sledeceg jutra Christopher je stigao u hotel jako rano i istusirao se. Celu noc je proveo setajuci se nakon sto je ostavio Dulce Mariu ispred vrata hotela.

Dulce nije spavala celu noc. Imala je izgubljen pogled gledajuci kroz prozor dok je lezala na svom krevetu drzeci u ruci sliku Christophera i nje. Provela je celu noc placuci u tisini, izbacivsi sve svoje emocije. Pedro je pokucao Dulce na vrata, kasnila je deset minuta.

Pedro: Dulce tu si? -Dulce je i dalje gledala kroz prozor lezeci u krevetu sa izgubljenim pogledom. Obrisala je obraze i oci ali nista nije rekla.-

Pedro: Dulce, ako si tu, pozuri, cekamo te za snimanje. -Jedna poruka je izpala od ispod vrata. Pedro je podigao i procitao-

"Nije mi bas najbolje, izvini" -Pedro je otisao i obavestio ostale.
Dulce, cuvsi da je Pedro otisao, je pustila da polako padne na pod naslonjena na vrata. Kada je dosla do poda skupila je noge i ponovo se osecala bez snage, bez volje za bilo cim.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptyČet Avg 28, 2014 8:38 pm

34 epizoda : Kraj marketinga

Christopher se obukao i sisao na dorucak sa Giljermom. Dok su doruckovali Christopher mu je ispricao za postojanje druge Dulce Marie.

Dulce je i dalje bila naslonjena na vrata placuci u tisini, olaksavajuci se...osetila se praznom iznutra, kao da su joj falili delovi... Delovi...takvo je bilo njeno srce, bilo je slomljeno da delove... Skoro bez snage se istusirala, sredila se i izasla na snimanje. Pedro, videvsi je, odmah je upitao da li se oseca dobro. Dulce je i ne gledjauci ga potvrdila glavom i otisla na svoje mesto za snimanje.

Nakon dva sata snimanja, Pedro joj je rekao da ide da se odmori bar na sat vremena, da se opusti i da se kasnije vrati.
Dulce je otisla u setnju plazom sa prekrstenim rukama, bosa, posmatrajuci pesak pod svojim nogama dok joj je sunce obasjavalo kozu.

*Flash Back*

Guillermo: Dulce Maria Espinoza, koliko vremena, veoma dobro a ti?

Dulce: Ide nekako, je l' tu Christopher?

Guillermo: Ne, izasao je, zasto ga trazis?

Dulce: Ni zbog cega... znas kad se vraca?

Guillermo: Pa ne znam jer je izasao sa jednom devojkom i ne znam kad se vraca.

Pedro: Naterao sam te da se ovo vase ne bi zavrsilo zbog ljubomore.

Pablo: Zato sto sam zaljubljen u tebe Dul, i ne znam vise kako da ti kazem da mi poverujes...

Christopher: Zasto bih trazio druge zene kad imam sve sto bi jedan muskarac pozeleo ispred sebe Dul?

Guillermo: ...Izasao je sa jednom devojkom i ne znam kad se vraca.

Pablo: Dulchii!

Christopher: Plasim se Dul... plasim se da kada se sve ovo sto se zove RBD zavrsi, ne zavrsi i nasa veza...

Christopher: V...vo...li..m te

Christopher: U tim trenucima dok sam lezao na podu, nisam se brinuo da li cu umreti, plasio sam se samo da cu te izgubiti ili cu umreti a da ne znas koliko te volim Dul...

Pablo: Zasto mi ne das sansu da ucinim da zaboravis sve te lose trenutke? Mozemo da pokusamo.

Christopher: Samo se nadam da te Pablo usrecuje...

Pedro: Kada se sve ovo zavrsi, a ti jos uvek osecas isto prema njemu i on ti ne poveruje, ja cu ga zvati i objasniti mu sta se dogodilo, ne brini...

Christopher: Ako sam poljubio Dulce to je zato sto sam tako osetio...zbog magije noci. Dul i ja smo jako dobri prijatelji i zelim joj sve najbolje u ljubavi.

*Kraj Flash Back-a*

Dulce nije mogla da ne zaplace setivsi se svih reci koje joj je nekad Christopher rekao zaljubljen, zaslepljen buducnoscu njih dvoje koju je ona slomila zbog jednog ugovora. Tek sada je shvatila koliku bol je ustvari nanela Christopheru kada mu je rekla da je njihova veza gotova.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptyČet Avg 28, 2014 10:17 pm

35 epizoda : Kraj marketinga

Christopher je bio u svojoj sobi prepravljajuci neke pesme, menjajuci melodiju, korigujuci tekst...Giljermo mu je pokucao na vrata.

Christopher: Ko je? -pisao je pesmu-

Guillermo: Ja sam, Gilje, otvori mi -Christopher je ostavio gitaru i otvorio vrata-

Christopher: Udji -Gilje je usao i Chris je zatvorio vrata-

Guillermo: Sta pises?

Christopher: Jednu pesmu, jos uvek nije gotova i prepravljam je, hoces da vidis?

Guillermo: Da, daj mi -Christopher mu je dao pesmu. Gilje je poceo da cita.-

Guillemo dok cita pesmu: Juce je zvala Dulce i pitala za tebe

Christopher: Izvini?...:O

Guillermo je i dalje citao pesmu: Zvala te je Dulce juce..

Christopher je prekrstio ruke: I sta ti je rekla? O cemu ste pricali?

Guillermo: Rekao sam joj da si izasao sa jednom devojkom i da ne znam kad ces se vratiti i ona je spustila slusalicu -Christopher mu je uzeo pesmu-

Christopher: Rekao si joj staaaaa?

Guillermo: Da si izasao sa jednom devojkom, zasto? vas dvoje vise niste zajedno

Christopher: Nisi mogao da joj kazes samo da nisam tu...Uprskao si Guille

Guillermo: Izvini Ucker

Christopher je stavio ruke na glavu: Sad misli ono sto nije....covece!

Dulce je sedela na klupi gledajuci u more izgubljena u njegovim talasima. Pedro ju je video i polako se priblizio razmisljajuci sta ce joj reci.

Pedro je spustio ruku na njeno rame: Dulce, dobro si?

Dulce se trgla: Ha? ovaj...da Pedro , samo sam malo umorna ali sam dobro -nasmejala se, bio je jedan usiljeni osmeh pokusavajuci da sakrije bol koji je osecala-

Pedro: Dulce, ja sam ti kao drugi otac, znam kad si lose a kad si srecna. Ti imas izgubljen pogled, tuzan, sta ti se dogodilo?

Dulce: Nista, stvarno. Moje gluposti

Pedro: Meni su vazne tvoje gluposti, ispricaj mi

Dulce: Juce...sam zvala Guillermo Rosasa na mobilni

Pedro: Aha...

Dulce: Pitala sam ga da li je tamo Christopher...i rekao mi je da...-Dulce je uzdahnula i nije mogla da nastavi, osetila je da ce svakog trenutka puci. Dulce ga je pogledala i spustila glavu.-

Pedro ju je zagrlio. Dulce je prihvatila zagrljaj kao znak podrske. Trebao joj je jedan siguran zagrljaj, poznat.

Dulce se malo odvojila: Rekao mi je da...da..je izasao sa jednom devojkom -slegla je ramenima i prekrila lice rukama unistena- Sad

Pedro: Dulce..ne brini...zvala si ga da vidis sta se desava?

Dulce: I sta bi mi rekao, sigurno bi mi rekao "Ti i ja vise nismo zajedno" -imitirajuci Christophera-

Pedro: Morace da ti odgovori, pokusaj, mozda ces se osecati bolje

Dulce: Ne znam...preko telefona je veoma lako lagati, zelim da mi kaze u lice, da mi kaze da me je vec zaboravio i da je srecan sa drugom Sad :'(

Pedro: Dulce..znam da si povredjena. Ali...mislim da nisi kompetentna da mu bilo sta prebacujes, ne mislis?

Dulce: Znam, znam...ali moram da znam da li me je vec zaboravio, da li vise ne oseca isto sto ja osecam prema njemu :'( Sad

Pedro: Ja cu ga zvati, ti mozes da uprskas i mozete da zavrsite mrzeci se -Pedro je otisao i Dulce je ostala da sedi sa glavom spustenom izmedju nogu-

Christopher: Sacekaj...jos cemo mi razgovarati. Halo?

Pedro: Christopher, ja sam Pedro Damian, mozemo da razgovaramo?

Christopher: Ja nemam o cemu da razgovaram sa vama, gospodine Damian

Pedro: Ok, prekini ako zelis, ali radi se o Dulce, zanima te?

Christopher: Slusam te

Pedro: Dulce je ceo dan depresivna, place, znas li zasto?

Christopher: Da...Sad

Pedro: Sta osecas prema Dulce,Christopher?

Christopher: Volim je

Pedro: Trebao bi da razgovaras sa njom, da sredite stvari, ne mislis?

Christopher: Ali to bi naskodilo vasem marketingu, ne?

Pedro: Vise mi je stalo do toga kako su moji prijatelji.

Christopher: Sad

Pedro: Samo cu ti reci da Dulce sad ima pogresnu sliku o tebi, ti odluci da li zelis da ostane tako Christophere -Pedro je spustio slusalicu ostavljajuci Christophera zamisljenog...-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptyČet Avg 28, 2014 11:28 pm

36 epizoda : Kraj marketinga

Guillermo: Koje bio? Faca ti je neprijateljska

Christopher: Pedro Damian Sad

Guillermo: Sta je zeleo...

Christopher: Razgovaracemo posle, okej? Sad moram da obavim jedan poziv.

Guillermo: Ok, razvedri se, okej? -Guillermo je izasao iz sobe i Christopher je pukucao Dulcin broj na telefonu-

Dulce je sedela u jednom camcu razgovarajuci sa Pablom, on ju je pozvao videvsi da je jako lose i da je sama.

Pablo ju je drzao za ruke: Ne brini se vise.

Dulce: Nisam misila da ce me tako brzo zaboraviti, do skoro sam bila nesto najvaznije u njegovom zivotu a sad vec izlazi sa drugom devojkom Sad

Pablo: Dobro, si mi muskarci smo pomalo...lazljivi Razz

Dulce: ti si lazljivac, on nije takav, uvek mi je govorio istinu koliko god da je surova, on je bio taj koji mi je rekao da me je Memo prevario sa milion devojaka, ja mu nisam verovala a bila je istina.... Sad

Pablo: Ali ljudi se menjaju Dul, mozda se umorio od cekanja, da svi saznaju da ste vas dvoje zajedno. Reci cu ti nesto, utice to cekanje 3 godine i voleti nekoga u tajnosti, znajuci da izmisljaju traceve, na tome trebas da mu zahvalis...

Dulce: Da, znam...ali sad me boli dusa znajuci da je on mozda proveo noc sa tom zmijom. Sad

Pablo: Ne brini vise, idemo da popijemo nesto, ja castim

Dulce: Hvala, ali vise bih volela da budem sama ako nije problem

Pablo: Ok, nema problema, ako se nesto desi, slobodno me zovi, okej?

Dulce je potvrdila glavom. Pablo je otisao i Dulce je ostala sama. Malo kasnije svi su se okupili na snimanju. Kada su zavrsili, svi glumci, osim Dulce su otisli na veceru. Dulce je lezala na krevetu gledajuci u plafon ne razmisljajuci ni o cemu. Njena smirenost se poremetila kada je niko pokucao na vrata.

Dulce: Ko je?

**: Sa recepcije, vi ste Dulce Maria?

Dulce se ispravila: Da, ja sam

Repartidor: Imam paket za vas -Dulce je ustala i otvorila vrata. Potpisala i ostavila buket cveca preko kreveta-

Bile su lale i bele ruze sa jednom crvenom u sredini. Bio je jedan prelep buket. Dulce je uzela poruku sa buketa.

"Velicinom svojih snova ces uvek stici tamo gde pozelis...CH" -Dulce nije mogla da se ne nasmeje procitavsi ovu frazu. Uzela je buket i stavila ga ispred sebe da bi udisala njihov miris.

Sledeceg jutra Dulce se probudila uz zvuk  telefona. Jos uvek bunovna se javila bez gledanja ko je zove.

Dulce: Halo? :cara_zzz:

**: Dobro je da sam te dobio pre nego sto si otisla na snimanje.

Dulce: Ko je? -Ispravila se u krevetu- :cara_zzz:

**: Onaj koji je poslao cvece, svidelo ti se?

Dulce: Ah, zdravo Christopher. Da, hvala puno

Christopher: Znam da si mozda ljuta na mene, zato cu te zamoliti da pogledas kroz prozor. Razz

Dulce je ustala i podigla roletne. Svitalo je, bio je jedan prelep pogled, nikad nije videla tako lepo svitanje kao ovo. Sunce se ogledalo u moru i daleko se videla jedna senka.

Christopher: Kada smo ti i ja bili zajedno, obecao sam ti da cu ti pokloniti jedno svitanje, sad ti ga poklanjam da bih ti trazio oprostaj kao prijatelj Smile

Dulce: Christopher...-Dulce nije znala sta da kaze, svaki put kad bi ga cula, setila bi se onoga sto joj je rekao Giljermo. Bolelo ju je da cuje kako govori "kao prijatelj..."-

Christopher: Ne. Nemoj reci nista, brzo se obuci, imam iznenadjenje za tebe. Iz Los Andjelesa ga cuvam.

Dulce: Kakvo iznenadjenje -Dulce se nasmejala. Obozavala je iznenadjenja, pre svega kada dolaze od Christophera.-

Christopher: Obuci se i pozovi me, okej?

Dulce: Ok i...hvala puno za buket

Christopher: Zasluzila si Dulchi Smile -Christopher je poklopio-

Dulce je zadrhtala cuvsi "Dulchi" sa njegovih usana. Istusirala se, obukla i izasla brzo iz hotela. Na srecu, bilo je jako rano i niko iz ekipe nije bio budan. Ulice su bile prazne sto je bilo normalno za 5:30 ujutru.
Dulce je ponovo nazvala Christophera.

Dulce: Spremna sam, reci

Christopher: Ok, secas se mesta na kom si sedela kad sam ja dosao?

Dulce: Da

Christopher: Idi tamo, kada stignes, reci mi, necu spustiti slusalicu -Dulce je otisla najbrze sto je mogla na mesto gde ce joj Christopher dati iznenadjenje-

Dulce: Ovde sam, gde sad da idem?

Christopher: Vidis te palme sto su kao duple?

Dulce: Da...

Christopher: Idi tamo i dobices svoje iznenadjenje

Dulce je otisla kod palmi i nasla svoje iznenadjenje. Prizor je bio prelep.... mislila je da sanja.

Dulce skoro nije mogla ni da govori od uzbudjenja: Chris...ti...ti si uradio sve ovo za mene? :O

Christopher: Svidja ti se?

Dulce: Prelepo je...

Christopher: Da mogu da vidim tvoj osmeh dok gledas iznenadjenje bio bi moj najveci poklon

Dulce: Prelepo je...

Christopher: Ima jos nesto...

Dulce: Jos? :O

Christopher: Okreni se jako, jako polako..

Dulce se okrenula i .....
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptyPet Avg 29, 2014 8:44 pm

Christopher: Zdravo Smile

Christopher je stojao pred njom sa buketom njenog omiljenog cveca, sa tim osmehom koji je cinio da dotakne nebo prstima.

Christopher: Mislim da...nam telefon vise ne treba Razz -Christopher je uzeo telefon od Dulce i sklonio oba telefona-

Stajali su na putu od latica belih ruza, na kraju tog puta je bio jedan krug takodje napravljen od latica ruza sa jednim stolom na sredini i dva dorucka. Sve ovo je bilo okruzeno prelepim drvecem koje ih je delilo od civilizacije, takodje je tu bilo jedno malo jezero.

Dulce: Mislila sam da si...-Christopher ju je ucutkao stavljajuci prst na njene usne-

Christopher: znam da je juce Giljermo rekao da sam izasao sa jednom devojkom -Dulce je spustila pogled. Christopher joj je jako nezno podigao lice-

Christopher: Ta devojka se sudarila sa mnom kada je snimala najavu za facebook. Zove se Dulce Maria, vecerao sam sa njom i ostavio je ispred njenog hotela a ja sam se vratio. -Dulce ga je gledala gubeci se u njegovim ocima, bila je hipnotisana, obozavala je da ga slusa kako govori-

Christopher: Celu noc sam pricao o tebi. Nisam spreman da zapocnem novu vezu sa osobom koja nisi ti i jos manje ako se druga devojka zove isto kao zena koja daje mom zivotu smisao Smile

Christopher: Ima jos nesto, dodji -Christopher joj je pruzio ruku. Dulce se nasmejala i dala mu ruku-

Koracali su drzeci se za ruke putem posutim laticama okruzeni prelepim drvecem. Stigli su do stola, bilo je nesto prekriveno belom tkaninom, Christopher je uzeo tkaninu i dao Dulce ono sto je bilo ispod.

Christopher: Pogledaj

Dulce je sklonila tkaninu. Bila je to najlepsa stvar koju je ikad videla. Bila jr to jedna figurica vile kako drzi bebu za ruku u sred zelene livade, sa prelepim bojama koje su jos vise ulepsavale figuricu. Na krilima je pisalo "Sjaj tvojih ociju je snaga koja me tera da nastavim do kraja..."

Dulce: Prelepo je Chris...nisi trebao da uradis sve ovo

Christopher: Da, da, trebao sam. To je nacin da ti se izvinim jer se nisam borio za ono sto osecam prema tebi, da se izvinim sto sam se poneo kao kreten i sto sam se promenio na lose...

Dulce: Chris, ti si savrsen takav kakav jesi...-Christopher je prekinuo Dulce-

Christopher: Ne Dul, ja sam postao ljubomoran, veoma posesivan i nasilan. I bila si u pravu kada si mi to rekla, znam da nije izgledalo tako ali plasio sam se da te ne izgubim i nisam mogao da izdrzim pomisao da ces biti daleko od mene, nisam mogao da podnesem pomisao da neces biti pored mene Dulce. Ti si ta koja cini da se budim sa osmehom, ti si zvezda koja obasjava moj svet ove noci i zelim da obasjavas sve moje noci Dulce Maria Smile

Dulce je zatvorila oci i nekoliko suza je palo niz njene obraze. Christopher ju je uhvatio za lice jako nezno i obrisao joj suze.

Christopher: Nisam zeleo da te povredim Dulce, oprosti mi, molim te... -spojili su svoja cela- Dulce je uhvatila ruke koje su joj milovale lice.

Dulce: Ti nikad nisi bio nasilan, Pedro me je naterao da te ostavim. On je uradio to jer je znao da cemo se uvek svadjati zbog ljubomore i naterao me da uradim to. On ce te zvati da razgovara sa tobom nakon novele. To sve sam ti rekla jer nisam znala kako da te ostavim a da te ne povredim Chris Sad

Christopher: Dul,nisu bitne reci kojim mi to kazes, boli me to sto me ostavljas. Ja...
Dulce je podigla pogled i pogledala ga u oci-

Dulce: Volim te...Smile

Christopher se nasmejao srecan i ispunjen: Volim te Wink

Spojili su se u jedan nezan poljubac. Poljubac koji je ucinio da se njihove usne spoje u jedno, pokazujuci svu svoju ljubav koju su imali...svu tu ljubav koja je pocela jednim ugovorom, nastavila se laznim poljupcima i koja ih je sada poljupcem spasila od smrti...
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptyPet Avg 29, 2014 9:38 pm

37 epizoda : Kraj marketinga

Nastavili su da se ljube. Proveli su desetak minuta ljubeci se.

Christopher: Kad bi znala koliko si mi falila Dul...

Dulce: Volim te Chris, volim te vise od zivota

Christopher ju je zagrlio i otisli su zagrljeni do stola. Christopher joj je izvukao stolicu, ona je sela i on ju je privukao stolu, zatim je on seo i poceli su da doruckuju.

Njihova lica su bila ogledalo srece i ljubavi koju su oboje osecali. Doruckovali su izmedju sala...Dulce je hranila Christophera i Christopher je hranio nju mazajuci je nekoliko puta. Bili su srecini i mogao je svet da nestane ovog trenutka njima je bilo bitno samo da su zajedno.

Bilo je 7 ujutru i nalazili su se pored jezerceta kvaseci noge. Lezali su na travi gledajuci nebo i igrajuci se.

Christopher: Znaci...Pablo i ti niste zajedno?

Dulce: Bebe, ne zasmejavaj me. Ti si jedini koji obuzima moje misli 24h dnevno, ne mogu da obratim paznju ni na koga drugog Smile

Christopher: Sta god da se dogodi, nikad ne zaboravi da te volim

Dulce: Nikad necu zaboraviti, jer mi je sa ovim sto si mi ovde spremio mnogo jasnije nego ranije Wink

Dulce se ispravila i poljubila ga.

Nastavili su da leze razgovarajuci i pokazujuci jedno drugom koliko se vole. I bilo je 10 ujutru...

Christopher: Danas ne moras na snimanje?

Dulce: Moram ali u 11, vec hoces da me oteras ili sta? :O

Christopher: Naprotiv, voleo bih da ostanemo ovako ceo dan Wink

Dulce: Znas sta bebe? -pocela je da mu miluje lice jednim prstom-

Christopher: Reci...

Dulce: Uradicu nesto da ti dokazem koliko te volim Wink

Christopher: Ne moras nista da mi dokazujes

Dulce: Reci cu na Tv-u da nemam nikakvu vezu sa Pablom, da ne mesam ljubav i posao Wink

Christopher: Zasto ces to uraditi? :O

Dulce se ispravila i uhvatila Christophera za lice: Jer te volim bebe, jer ne zelim da nastave da izmisljaju stvari koje nisu tacne. Jer od danas, cu se boriti da ti i ja budemo zajedno uvek i da niko ne moze da se ispreci izmedju nas i ako moram da napustim novelu zbog toga, napusticu je.

Christopher: Ostavila bi tvoj prvi projekat van RBD-a, zbog mene? Wink

Dulce:Zbog tebe bih sve ostavila, dala bih ti svoj zivot ako ti jednom zatreba Smile

Christopher je posmatrao Dulce diveci joj se. Nije zasluzio jednu takvu zenu pored sebe.

Christopher: Volim te Smile

Dulce: Volim te Wink

Christopher ju je uhvatio za lice i poljubio. Dulce ga je zagrlila oko vrata da bi jos vise produbila poljubac. Christopher ju je uhvatio oko struka i privukao sebi.
Poljubac je vremenom postajao sve intenzivniji. Poljubac je postao intenzivniji kada su se jihovi jezici spojili u jednu igru. Christopher je jednom rukom prelazio preko Dulcinog struka. Njegovi poljupci su se polako spustali do njenog vrata.
Poceo je da prelazi preko njenog vrata. Prelazio je poljupcima, nakon toga je ostavio ljubavni ugriz na njenom vratu. Dul ga je zagrlila oko vrata da bi produbila poljupce koje joj je Christopher davao po vratu.
Christopher je spustao poljupce do njenog dekoltea zatim se vratio do njenih usta.
Dok su se ljubili Christopherova ruka je zavrsila na Dulcinoj nozi.
Malo po malo je prelazio rukom po Dulcinom stomaku. Poceo je da miluje njenu kozu ispod majice, podigao joj je majicu dok je ljubio otkriven deo njenog tela. Odeca od oboje je pocela da spada. Njihova tela su bila gola...Dulce i Christopher su se ljubili kao da im je ovo poslednji put. Christopher je legao preko nje , nastavio da je ljubi po vratu, spustao se do njenog dekoltea i stigao do njenih grudi. Pre nego sto je nastavio ponovo ju je poljubio.

Nastavak zamislite. 3:)

Christopher: Volim te...Wink 3:)

Dulce: I ja...3:)
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptyPet Avg 29, 2014 10:18 pm

Nastavak 37 epizode

Nakon nekog vremena, povratili su vazduh, obukli se i otisli u sobu od Dulce da ih niko ne vidi.

Dulce: Idem da se istusiram, moram da se osvezim nakon onog malopre 3:) -Christopher je ostavio figuricu koju joj je poklonio preko kreveta i priblizio je sebi hvatajuci je oko struka-

Christopher: Zasto se ne bi...tusirali zajedno? i ja moram da se osvezim 3:)

Dulce ga je povukla za okovratnik i oboje su otisli u kupatilo.
Dulce je lezala preko Chrisa, oboje su lezali u kadi zagrljeni. Igrali su se penom dok su se ljubili i govorili jedan drugome koliko se vole.
Proslo je oko pola sata i izasli su zagrljeni, u bade mantilima. Christopher ju je drzao oko struka i ljubio u vrat dok ga je Dul drzala za ruke i cesljala se. Oboje su zacutali cuvsi da neko kuca.

Christopher je sapnuo Dul: Ko bi mogao da bude?

Dulce:Ne znam -oboje su saputali-

Christopher: Odgovori, ja cu se sakriti ako udje -poljubio ju je i sakrio se u kupatilo-

Dulce: Ko je? -priblizila se vratima-

Pedro: Ja sam, Pedro, kako si?

Dulce je udahnula: Dobro, vec pocinjemo sa snimanjem?

Pedro: Da, dolazis li? -Dulce je pogledala prema vratima od kupatila, kada se uverila da se Chris ne vidi, otvorila je vrata-

Dulce: Da, danas sam bolje, samo da zavrsim sa sredjivanjem i dolazim Smile

Pedro: Ok, iskoristimo to, jer uskoro idemo u Df, ok?

Dulce: Ok, odmah cu

Pedro: Ok, vidimo se -zatvorio je vrata i otisao-

Dulce: Bebe, otisao je -chris je izasao iz kupatila-

Christopher: Sta je zeleo Pedro?

Dulce ga je zagrlila: Nista, pitao me je da li cu snimati i rekao mi je da uskoro idemo u Df Smile

Christopher: Tako cemo moci da budemo vise zajedno Smile

Dulce: Aha -poljubila ga je-

Christopher: Ali ja imam jednu losu vest princezo -dodirnuo ju je po nosu i poljubio je-

Dulce: Sta je bilo?

Christopher: Moram da se vratim u Los Andjeles, idem danas popodne. Pobegao sam od Giljea i moram da se vratim.

Dulce ga je gledala i svake sekunde se vise zaljubljivala: Ostavices me samu? -napravila je ljutu facu i udaljila se od Chrisa-

Christopher ju je zagrlio od pozadi i ljubio je po vratu: Da ali na kratko gospodjice jer ovog puta me niko nece odvojiti od tebe Wink -Dulce se okrenula i poljubila ga-

Malo kasnije Dulce je izasla sredjena za snimanje, Christopher je izasao malo kasnije. Vec su se pozdravili u sobi jer je Christopher morao da ide ranije.

Sledeceg jutra Dulce je probudio Chrisov poziv. Njen osmeh je trajao ceo dan. Casopis "TvYNovelas" je objavio ono sto je Dulce rekla Chrisu. Christopher svaki put kada je imao vremena popunio je Dulcin ekran svojim porukama "Volim te" .
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptySub Avg 30, 2014 9:50 pm

38 epizoda : Kraj marketinga

Sledeceg jutra Christopher se probudio rano, istusirao se i otvorio svoj laptop da vidi kako ide Dul. Usao ej na youtube i ukucao "Dulce i Pablo", ubijala ga je radoznalost nakon toga sto je usao na jednu temu sa slikama od Dulce i video ikonice Dulce jako bliske sa Pablom. Pustio je prvi video. Kada ga je video bacio je laptop na pod lomeci ga potpuno.

Dulce se malo kasnije, pola sata kasnije, da budem preciznija, probudila. Otisla je na tusiranje sa jednim velikim osmehom setivsi se Chrisa. Nakon toga se sredila i otisla da potrazi Pabala kako bi razgovarala sa njim.

Nakon snimanja nekih stvari nasla se sa Pablom.

Pablo je prekrstio ruke: Sta si htela Dul?

Dulce: Zelim da "raskinemo"

Pablo: Zasto, vec nam je tri meseca, zasto si promenila misljenje?

Dulce: Zato sto, ustvari, sam mislila da mogu da zaboravim Chrisa izlazeci sa tobom, ali sam pogresila Pablo.

Pablo: Ali ono sto se dogodilo na zurci i sve sto se dogodilo za ova tri meseca. Izgledala si srecno?

Dulce: I bila sam Pablo, ali ne kao zaljubljena zena, jednostavno sam se zabavljala izlazeci sa tobom, ali nisam zaljubljena u tebe

Pablo: Juce je bio Christopher ovde, zar ne?

Dulce: Ne, pre dva dana

Pablo: Znas, sta god da se dogodilo. Moramo da nastyavimo sa ovim u svakom slucaju

Dulce: Ali zavaravamo ljude, ne izlazimo stvarno -Pablo je otisao-

Christopher je izasao bljujuci vatru. Uputio se ka recepciji i okrenuo jedan broj.

**: Halo?

Christopher: Samo mi odgovori na nesto

**: Ko je to?

Christopher: Dulce i Pablo su bili zajedno ova tri meseca, izlazili su kao par?

**: Ko je to?

Christopher: Odgovori! :@

**: Da, bili su sve vreme zajedno, jako bliski, ali ko si ti? -prekinuo je-

Christopher je otisao besan u svoju sobu. Bio je povredjen, slomljen i besan. Zasto mu Dul nije rekla da je bila sa Pablom?

Dulce i ostatak ekipe je nastavio sa snimanjem. Snimanje za taj dan je bilo zavrseno. Dulce je otisla u svoju sobu. Sela je na krevet i uzela figuricu koju joj je Chris poklonio i jedan osmeh joj se nacrtao na licu. Uzela je mobilni i pozvala Christophera.

Christopher je sedeo u uglu hotelske sobe i plakao kao beba koja je gladna ili joj nedostaje mama.

Christopher: Zasto?! Zasto se tako igras sa mnom? Prokleta bila, zasto?! @ :'(

Christopher je uzeo mobilni i videvsi ko je bio bacio ga o zid lomeci ga.

Dulce je bilo cudno videvsi da joj je Christopher prekinuo, mislila je da je bio u nekom vaznom poslu i nije se obazirala na to. Ostavila je figuricu na krevetu, obukla pidzamu i otisla na spavanje.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptySub Avg 30, 2014 10:37 pm

39 epizoda : Kraj marketinga

Christopher je spakaovao svoje stvari, platio racun za svoju sobu i otisao. Sledeceg jutra Dulce je probudio zvuk telefona koji se nalazio u njenoj hotelskoj sobi. Dulce se javila u polusnu.

Dulce: Halo? :cara_zzz:

Recepcioner: Da vam prebacimo jedan poziv iz Meksika?

Dulce: Iz Meksika? Ovaj...da, prebacite mi :cara_zzz: -Dulce se uspravila na krevetu i protrljala oci da se razbudi.

**: Izvini sto zovem u ovo doba, kako si?

Dulce: Ja sam veoma dobro, sa kim razgovaram?

**: Sa kim bi razgovarala ljubavi Smile

Dulce se naglo razbudila shvativsi da je to on: Bebe..!!!!

Christopher: Izvini sto te nisam zvao ovih dana. Kako si princezo?

Dulce: Sad sam odlicno. Moram da ti kazem nesto bebe, ali nemoj da se naljutis, okej?

Christopher: Hajde, da cujem, sta je to sto zeli da mi kaze moja crvenokosa princeza

Dulce: Dosta, pocrvenecu :$ -Christopher se nasmejao-

Dulce: Moram da ti kazem da izlazim sa Pablom vec tri meseca ali sam juce raskinula sa njim. -Dulce se plasila Chrisove reakcije-

Christopher: Juce sam video jedan video o tome, jako sam se naljutio i dosao sam u Meksiko.

Dulce: Znam da sam trebala da ti kazem ali Pedro nas je terao da se pretvaramo da bi prekrio nesto sto ne zeli da mi kaze, i da bi se bolje prodavala novela. Ali juce sam razgovarala sa njim i rekla mu da onaj u koga sam zaljubljena si ti, ljut si?

Christopher: Ne brini, kada me je prosla ljutnja, nazvao sam Pedra i on mi je objasnio da se samo pretvaras zbog novinara i razumem sve.

Dulce: Htela sam da ti kazem ali kako se nisi javljao na mobilni...

Christopher: Ostao sam bez mobilnog i bez laptopa Razz

Dulce: Zasto? Sta se desilo?

Christopher: Duga prica Razz

Dulce: Lud si bebe Very Happy

Christopher: Da ali za tobom ljubavi Smile

Dulce: Smile

Christopher: Dobro, moram da idem, ovo kosta puno Very Happy I zvacu te kasnije. Volim te princezo

Dulce: Volim te bebe Smile

Poklopili su. Dulce se istusirala sa jednim osmehom koji nije mogla da sakrije na svom licu. Christopher je doruckovao, istusirao se i otisao da kupi mobilni jer je svoj slomio.
Kada ga je kupio, poslao je Dulce poruku.

"Princezo! Ako ti nisam rekao danas...volim te! Ako sam ti vec rekao, cuces ponovo jer se nikad necu umoriti da to ponavljam. Ovo je nov broj mog telefona. Ocekujem tvoj poziv kad zavrsis...pozuri jer vec ima 5 sati kako se nismo culi i nedostaje mi tvoj glas. Volim te!! CH"

Dulce je setala sa svojom mamom kada je citala poruku i postala je crvena isto kao i njena kosa. Njena mama, videvsi njeno lice, mogla je da zamisli o kome se radilo.
Pablo i Dulce su i dalje bili uvek zagrljeni pred kamerama. Ona je razmisljala o Chrisu u svakom trenutku. Christopher je vezbao na bubnjevima pola sata nakon ponoci kada ga je Dul pozvala.

Christopher: Kako je najlepsa zena u Vera Cruzu? Wink -nasmejao se-

Dulce: Umorno, ali sada vec mnogo bolje, i moj prelepi bebe? Wink

Christopher: Pa, dobro, vezbam na bubnjevima, kako ti je prosao dan?

Dulce: Kao i uvek, svaki dan sve vise posla, znas sta bebe?

Christopher: Reci

Dulce: Ja mislim da je Pablo pomalo...cudan

Christopher: Very Happy

Dulce: Ne bebe...ne smej se. Uvek je jako prilepljen uz momke i dosta se grli sa njima, ali, ko zna Razz

Christopher: I bolje ako je gej. Kad se vracas u Meksiko?

Dulce: Uskoro, ali ne znam kad, uzgred ljubavi, pre nego zaboravim, zvao te je Gilje, bio je jako zabrinut, trebao bi da ga nazoves.

Christopher: U pravu si, nisam mu se javio.

Dulce: Pa zovi ga sad pre nego sto se jos vise zabrine, mi cemo razgovarati kasnije

Christopher: Ok...Volim te Wink

Dulce: I ja bebe -poslala mu je poljubac i oboje su spustili slusalicu-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptySub Avg 30, 2014 11:29 pm

40 epizoda : Kraj marketinga

Guillermo: Halo?

Christopher: Izvini sto sam otisao a da ti se ne javim Gilje, stvarno mi je zao.

Guillermo: Konacno si se javio, gde si?

Christopher: U D.F-u

Guille: Pa otvori svoj laptop, poslao sam ti ono sto si mi trazio, sutra dolazim tamo sa ekipom i nastavljamo, okej?

Christopher: Ok, ali nemam laptop, posalji mi faksom, okej?

Guille: Ok, celo...

Christopher: Da, to je iznenadjenjem, zelim da ga okacim kao poster Razz

Guille: Lud si, poslacu ti, kad stigne, pozovi me i reci mi svoj novi broj.

Christopher: Hvala Smile

Poklopili su. Nakon pola sata Christopheru je stigao fax. Bio je jako veliki poklon preko faksa, uvio ga je i sklonio.

Sledeceg jutra Christopher se probudio jako rano, istusirao se i otisao na aerodrom da saceka Giljerma. Proveli su dan gledajuci stvari za njegov novi cd, i pisuci njegovim fanovima da je pocela nova etapa, nakon toga je otisao kuci da se odmori.Bilo je oko 5 popodne kada je stigao kuci. Kada se popeo u svoju sobu pronasao je iznenadjenje koje mu je ulepsalo dan. Nije mogao da se ne nasmeje.

Christopher: Sta radi ovde najlepsa crvenokosa na svetu? Wink

Dulce: Iznenadjuje svog velikog bebea Wink

Christopher: Jedan poljubac dobrodoslice ili nesto, ne?

Dulce je ustala sa kreveta i pala Christopheru u zagrljaj. Stavila je ruke oko njegovog vrata i poceli su da se ljube kao da to nisu radili jako dugo.

Christopher: Obozavam ovakve dobrodoslice Smile

Dulce: Ja obozavam sve sa tobom Smile

Christopher: Imam jedno iznenadjenje za tebe princezo Smile

Dulce: Jos jedno? Wink -Christopher je potvrdio glavom, uzeo maramicu sa nocnog stocica i zavezao joj oci-

Christopher: Nadam se da ce ti se svideti jer ces biti privilegovana Wink -Christopher ju je postavio da sedi na krevetu-

Christopher: Ispruzi ruke ljubavi -Dulce je ispruzila ruke i Christopher joj je stavio poklon u ruke-

Dulce: Mogu da skinem maramu?

Christopher: Sacekaj, ja cu ti je skinuti -Christopher joj je skinuo maramicu i ukrao joj jedan poljubac. Dulce je pocrvenela i nasemajala se stidiljivo-

Dulce: Sta je to?

Christopher: Otvori Smile

Dulce je otvorila i nije mogla da ne otvori usta zbog te lepote koju je imala ispred sebe

Dulce: Ovo...si ti bebe? 3:)

Christopher: Aha...svidja ti se?

Dulce: Svidjas mi se...3:)

Christopher joj je poklonio sliku sa svog novog albuma samo uvecanu. Ona je jedina koja je imala tu lepotu.

Christopher: I ti se meni mnogo svidjas Dul, ne znam sta bih radio bez tebe Smile

Dulce: Volim te Smile

Christopher: Volim te Smile

Spojili su svoja cela, nasmejali se zaljubljenim osmesima i poljubili se sa mnogo neznosti.

Ostali su jos malo zagrljeni na krevetu razgovarajuci. Pedro je kasnije pozvao Dulce i morala je da ode na snimanje. Pre nego sto je otisla u studio otisla je kuci da ostavi tu lepotu od coveka koga je imala i koga je morala da cuva da ga nijedna zmija ne bi odvela.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptyNed Avg 31, 2014 11:40 pm

41 epizoda : Kraj marketinga

Sledeceg jutra Dulce se probudila jako rano, istusirala se, sredila se i otisla da snimi nekoliko stvai za novelu "Verano De Amor".
Christopher se probudio nekoliko sati kasnije, istusirao se, obukao i otisao da kupi svojoj majici casopis "Tv y Novelas", usao je u auto i paznju mu je privukla naslovna: "Dulce Maria: Veoma sam zaljubljena",Christopher nije zeleo da otvori da njegova majka ne bi videla da je bio radoznao, ostao je gledajuci tu lepotu koja je bila na naslovnoj.
Kada je stigao kuci, ostavio je casopis jer njegova majka nije bila u Meksiku.
Dulce je zavrsila sa snimanjem i otisla kuci da se odmori. Prvo sto je uradila kada je stigla bilo je to da je pozvala Christophera.
Christopher je bio u kuhinji pripremajuci sebi sok od narandze. Kada je cuo svoj telefon jedan osmeh mu se nacrtao na licu i otisao je trceci po telefon.

Christopher: Nedostajala si mi princezo Wink

Dulce: I ti meni bebe, kako si?

Christopher: Veoma dobro, kako si ti?

Dulce: Ljuta na Pedra, kao i uvek

Christopher: Sta se sad dogodilo ljubavi?

Dulce: Pa nista, Pedro zeli da izjavim za "Hoy" da sam veoma zaljubljena u...

Christopher: Pabla...

Dulce: Da...vec si video casopis "Tv y Novelas"?

Christopher: Video sam jednu prelepu devojku na naslovnoj ali ga nisam otvarao

Dulce: Pa sad znas zasto sam to rekla...

-Christopher je znao da Dulce nije kriva ni za sta, da je to radila zbog proklete Pedrove novele. On je morao da podrzi Dul iako ga je bolelo to sto je morala da radi-

Christopher: Ne brini ljubavi, vec smo znali

Dulce: Pa da, ali me jako ljuti to sto moram da izjavljujem kako sam veoma zaljubljena u Pabla, kad si ti onaj koga volim, i jako me ljuti sto ne mogu da kazem da si ti taj u koga sam zaljubljena do ludila Sad

Christopher: Ljubavi...to sto zna onaj gore i nas dvoje, to je dovoljno i ako on prihvata nasu vezu i zna da se volimo, svejedno je da li ces to reci. Danas cu te gledati i nadam se da ces se nasmejati kameri i posvetiti mi taj osmeh, jer zelim da vidim kako mi se osmehujes, okej?

Dulce: Ponekad shvatim da te ne zasluzujem...ti si jedna savrsenost od muskarca, znas to?

Christopher: A ti si moj najveci poklon. Tako da budi jos lepsa nego sto jesi i pokazi mi svoj osmeh u "Hoy" Smile

Dulce: Volim te

Christopher joj je poslao poljubac i prekinuli su vezu. Christopher se pripremio da vidi svoju devojku kako promovise svoju vezu sa cudakom od Pabla. Kada se zavrsilo, neko je pokucao Chrisu na vrata. Chris je ugasio televizor i ustao da otvori.

Christopher: Otkud ti ovde?
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptyNed Avg 31, 2014 11:58 pm

42 epizoda : Kraj marketinga

Christopher: Otkud vi ovde?

**: Pomislili smo da ce ti trebati podrska nakon onog sa Dulce pollo Razz

Christopher: Tako ste mi nedostajali drustvo

**: Mislio si da smo zaboravili na naseg bebita Razz

Christopher: Any,Maite,Christian vi ste najbolja braca i sestre na svetu

Njih cetvoro su se ujedinili u jedan veliki zagrljaj i usli u Christopherovu kucu.
Ostali su do 1 posle ponoci razgovarajuci, nakon toga su se pozdravili i otisli. Razgovarali su o Anahinom ispadu, o Christianovom prvom singlu, o Mainoj noveli i romansi i o mnogim drugim stvarima.
Christopher ih je ispratio i pogasio sva svetla po kuci, zatim otisao u svoju sobu. Kada je otvorio vrata pronasao ej jedno prelepo iznenadjenje.

Christopher: I ovo prelepo iznenadjenje? Wink

**: Zelela sam da se iskupim sto me danas nisi video na televiziji Wink

Christopher: Vise volim da vidim svoju devojku kako sedi na mom krevetu nego na televiziji kako potvrdjuje svoju vezu sa Pablucijem Wink

Dulce: Na kraju nisam poslusala Pedra i izabrala sam da iznenadim svog bebea Smile

Christopher: I kako si se ovde popela ljubavi

Dulce: Mislis da si jedini koji zna da se popne kroz prozor Razz Wink

Christopher: Volim te princezo Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptyPon Sep 01, 2014 2:29 pm

43 epizoda : Kraj marketinga

Dulce: I ja tebe volim, ali...postoji nesto sto te brine, zar ne? -Dulce ga je zagrlila oko struka i pogledala ga nezno-

Christopher ju je takodje zagrlio dok su se gledali: Da...ima nesto sto me brine, ali to su moje gluposti, ne brini -Christopher se nasmejao i pomilovao je po licu-

Dulce: Pa ja zelim da znam koje gluposti brinu mog malog, hajde, reci mi

Christopher: Dodji, da sednemo.

Christopher joj je dao ruku i otisli su u njegovo dvoriste. Isli su drzeci se za ruke dok nisu dosli do klupe pored jezerceta. Seli su, Dulce se naslonila na njegove grudi i on ju je zagrlio mazeci je po ramenu.

Dulce: Ispricaj mi sad sta se desava -uzela mu je ruku-

Christopher: Pre nego sto sam pustio "Hoy" cekajuci da te vidim...-uzdahnuo je-

Christopher: Otvorio sam casopis i video sta si rekla Sad

Dulce se ispravila i uhvatila Christopherovo lice da bi je pogledao.

Dulce: Bebe, jesam to rekla ali...to sam rekla razmisljajuci o tebi, ne o Pablu. Ti si bio moj prvi muskarac bebe, a to nikad necu zaboraviti. Iako sam izlazila sa Pablom nijednog trenutka nisam prestajala da mislim na tebe, sve sto mi je Pablo govorio podsetilo me na nesto sto si mi rekao u "Rebelde" ili "RBD La Familia" ili sto si mi rekao kad smo bili zajedno, ti si jedini covek koji cini da zadrhtim kad god ga vidim. -Christopher ju je milovao po licu sa palcima dok ga je ona drzala da bi je gledao.-

Christopher: Da, da, znam to ljubavi. Ali...ne znam sta moze da se desi sa nama u buducnosti, ne znam da li ce ovo sa Pablom uticati na nasu vezu Sad

Dulce: Trebamo da zivimo u sadasnjosti bebe, mozda u buducnosti izadjemo u onim emisijama o tracevima gde ogovaramo jedan drugog ali sada ne mogu da zamislim zivot bez tebe.

Christopher: Ne verujem da mogu da kazem bilo sta lose o najsavrsenijoj zeni na svetu.

Dulce je prekrstila ruke: Ne bebe, nisam savrsena. Da jesam, rekla bih u novinama da sam zaljubljena u tebe a ne u Pabla, niko nije savrsen maleni

Christopher je prestao da je gleda, ustao je i klekao na kolena ispred nje, uhvatio je za ruku i ponovo je pogledao.

Christopher: Zelim da te zamolim nesto jako vazno za mene -Chris je poceo sa svojim tikovima koje uvek ima kad je nervozan-

Dulce: Sta ti je bebe...-nasmejala se-

Christopher: Cinis me nervoznim Wink -Dulce se stidljivo nasmejala-

Christopher: Zelim da te zamolim da stavis prsten koji sam ti poklonio u Braziliji kao znak nase ljubavi i da ga nikad ne skines, ucinices mi to?

Dulce je potvrdila glavom: I ja zelim da uradis isto sa svojim prstenom i mojom narukvicom za srecu da bi se kada odem na snimanje u Vera Cruz ili ti odes na turneju uvek setio mene, okej?

Christopher: To je resena stvar Smile

Dulce se nagnula da bi dohvatila Chrisove usne. Christopher joj se priblizio i poceli su da se ljube polako osecajuci svu tu ljubav koju su imali, bez straha da ce bilo ko prekinuti tu prelepu vezu i tu prelepu ljubav koju su osecali.

Nakon nekoliko zajednickih sati, Christopher ju je ispratio do auta, ponovo su se poljubili da se pozdrave i ona je otisla svojoj kuci.

Sledeceg jutra Dulce se probudila u 7:56h, istusirala se i sredila kako bi otisla na snimanje.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptyPon Sep 01, 2014 3:15 pm

44 epizoda : Kraj marketinga

Taj dan je prosao normalno, Dulce je zavrsila snimanje i nakon toga otisla kuci da se odmori.
Christopher je otisao u Giljermov stan da bi preslusao neke pesme za njegov prvi album nakon RBD-a.
U pola devet se istusirao i sredio kako bi otisao na premijeru na koju je bio pozvan...Christopher je potpisivao autograme, slikao se i davao intervjue. Na red je doslo pitanje o Anahinom vencanju i da li jos uvek oseca nesto prema njoj.

Sledeceg jutra, Dulce se probudila jako rano. Prvo sto je uradila, pozvala je Christophera. Christopher je jako kasno legao zbog jucerasnje premijere.

Dulce: Konacno si se javio bebe

Christophera je probudio zvuk telefona i nije bio svestan ko ga zove. Spavao je u kratkom sorcu i beloj majici na brtele.

Christopher: Ko je to? :cara_zzz:

Dulce: Idemoo....izadjes jedno vece sam i zaboravis na svoju devojku, ili sta se desava sa tobom maleni Razz

Christopher: Dul? :cara_zzz:

Dulce: Osim ako...imas drugu devojku maleni? Razz

Christopher: Ne...gde cu imati drugu devojku :cara_zzz:

Dulce: Kad si legao sinoc...

Christopher: Kasno...jako kasno :cara_zzz:

Dulce: Mogu da zamislim bebe, ko je bio na premijeri?

Christopher je protrljao oci i uhvatio se za glavu: Pa...dosta ljudi, sad ne znam da ti kazem, sto? :cara_zzz:

Dulce: Samo pitam ko je bio, nista vise

Christopher: Bila je moja mama sa mnom...mislim da su slike vec na univisionu, ali ne znam, ne slusaj me :cara_zzz:

Dulce: Da...vec sam ih videla, bas je lepa Eiza Gonzales, zar ne? :O

Christopher: Nije moj tip...devojka jeste slatka ali meni se vise svidjaju crvenokose :cara_zzz: Wink -Christopher se nasmejao videvsi da je Dulce bila ljubomorna-

Dulce: Super, moram da prekinem, ostavicu te da spavas, odmori se, okej?

Christopher: Hvala, i ne budi ljubomorna jer znas da imam oci samo za tebe, okej? -Dulce se nasmejala- Volim te Smile

Dulce: Cao maleni....Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptyPon Sep 01, 2014 3:55 pm

45 epizoda : Kraj marketinga

Kada je Christopher prekinuo, ostavio je mobilni na nocnom stocicu i legao da spava. Dulce je otisla na snimanje ostavljajuci Chrisa da spava. Christopher je bio u pravu, Dulce je bila ljubomorna, sama pomisao na to da je Eiza Gonzales mogla da oseti ukus usana njenog bebea cinila je da ima zelju da joj pocupa sve dlake sa glave.

Dulce je zavrsila sa snimanjem u devet sati. Vecerala je sa svojim kolegama iz ekipe i otisla kuci da se odmori. Christopher je bio kod Peewe-ja gledajuci neke stvari.

Dulce je stigla kuci, obukla nesto komotno i sela sa svojim roditeljima da gleda televiziju malo. Dulce je razgovarala sa svojom mamom i njen telefon je prekinuo razgovor o Anahinom venacanju.

Dulce: Sacekaj mama -Dulce je ustala, uzela mobilni i sela na stepenice da razgovara-

Dulce: Halo?

**: Ja sam, Pablo

Dulce: Sta hoces Pablo? -Blanca se, cuvsi da je Pablo, priblizila da cuje razgovor-

Pablo: Danas mi se skoro nisi ni obratila, uradio sam nesto?

Dulce: Ne, samo ti nisi moj decko, pretvaramo se, ako se ne secas.

Pablo: Da, znam, ali si pre bar pricala sa mnom, to je zbog Christophera, zar ne?

Dulce: Vidi Pablo, Christopher nema nikakve veze sa tim, tako da ostavi ga. To sto ti se samo priblizim pred kamerama to je zao sto mi je Pedro rekao da moram samo pred kamerama, a ti i ja se samo pretvaramo, nista vise, tako da, ne zaboravi to Pablito

Pablo: Izvini Dul, mozes biti mirna jer necu da zaboravim

Dulce: Nadam se Pablo, jer ti i ja samo glumimo nasu vezu. Cao Pablo

Pablo: Cao...-Dulce je poklopila i krenula da ustane kada je videla glavu svoje majke-

Dulce: A ti...sta radis ovde radoznala? :O

Blanca: Dobro je sto si objasnila Pablu u koga si stvarno zaljubljena kceri

Dulce: Zasto kazes to...ja nisam rekla u koga sam zaljubljena

Blanca: Kceri...kceri. Mene ne mozes da prevaris. Christopher i ti, imate nesto vise, zar ne?

Dulce: Very Happy

Blanca: Christopher je zvao dok si bila na snimanju.

Dulce: Sta je hteo? :O
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptyPon Sep 01, 2014 4:36 pm

46 epizoda : Kraj marketinga

Dulce: Mama?...sta je zeleo Chris?

Blanca: Pitao je da li zelis da doruckujes sa njim...

Dulce: Ah...ponekad izadjemo kao prijatelji, nije nista mama Razz

Blanca: Kceri...Christophera sam ispitivala i ispitivala i na kraju mi je ispricao sve Neutral

Dulce: Sve...? Very Happy

Blanca: Pocrvenela si...to je iz nekog razloga...zasto mi bolje ne ispricas Dulce Maria?

Dulce: Ok...-sele su za kuhinjski sto-

Dulce: Kada je Christopher dosao...razgovarali smo i pomirili se Very Happy

Blanca: Ahhhh! Very Happy

Dulce je stavila ruku na grudi, uplasila se: Sta ti je mama?, dobro si?

Blanca je jako zagrlila svoju cerku: Kako dobroo sto ste ponovo zajedno!!!! Smile

Dulce: Ali...nije ti vec rekao Chris? :O

Blanca: Ne..to sam rekla da bi mi ispricala Very Happy

Dulce: Uplasila si me mama!...srce ce mi iskociti

Blanca: Izvini Razz Ali mnogo sam se obradovala, jer ti se sa njim vidi poseban sjaj u ocima, drago mi je da si ponovo sa njim jer je jedan jako dobar decko uostalom i jako lep

Dulce: Hvala mama, ali niko ne bi trebao da zna, molim te da nikome ne kazes

Blanca: Naravno kceri, ne brini Very Happy

Dulce: Hvala -Dulce i Blanca su se poljubile i zagrlile. Blanca je otisla u dnevnu dok je Dulce ostala u kuhinji-

Christopher je bio u svojoj kuci gledajuci televiziju. Na jednom prgramu je video Dulce, bila je jedna od gosca u "Muevete". Christopher se nasmejao i odmah uzeo telefon i nazvao je. Dulce je osetila kako njen telefon vibrira, nasmejala se i brzo se javila.

Dulce: Zdravo Wink

Christopher: Kako si princezo? Smile

Dulce: Ne mogu da budem bolje, kako si ti bebe?

Christopher: Veoma dobro. Nisi mi rekla da ces gostovati u "Muevete", video sam te u reklami za tu emisiju

Dulce: Znam bebe, izvini, zaboravila sam.

Christopher: Ne brini, volim da gledam svoju devojku na tv-u i ako me ne obavesti, propusticu Wink

Dulce: Znam, izvini, ali bio je jako naporan dan

Christopher: Zato zelim da sutrasnji zapocnes doruckujuci sa mnom, zelis? Very Happy

Dulce: Nista me ne bi vise usrecilo bebe, kad dolazis po mene?

Christopher: Rano da bi sto vise bili zajedno pre nego sto odes na snimanje Smile

Dulce: Ok...pa sutra oko...8 ti odgovara?

Christopher: Savrseno, sutra u osam sam kod tebe

Dulce: Onda do sutra bebe

Christopher: Do sutra, sanjaj me Wink

Dulce: To radim uvek Wink Volim te

Poslali su jedan drugom nekoliko poljubaca i nakon toga su prekinuli. Sledeceg jutra, Christopher se probudio jako rano, istusirao se, sredio i otisao po Dulce sa jednom kesom.
Dulce je zavrsila sredjivanje. U osam joj je neko pokucao na vrata. -Dulce je uzela svoju torbu i otisla da saceka Christophera. Poljubili su se kad su se videli i zagrljeni otisli do njegovog auta. Christoper joj je otvorio vrata, kada je usla, zatvorio ih je i otisao da sedne na svoje mesto.
Stigli su u jedan restoran van grada, otisli su u vip zonu kako ih niko ne bi uznemiravao.

Christopher: Svidja ti se ovo mesto? Smile

Dulce: Odusevljava me, novo je?

Christopher: Da, skoro su ga otvorili, zeleo sam da ga vidis, super je, zar ne?

Dulce: Super je, hvala sto si me doveo Very Happy

Christopher: Imam jedan pokloncic za tebe Smile

Dulce: Za mene?

Christopher: Naravno princezo, uzmi -uzeo je kesu i dao joj-

Dulce: Prelepo je bebe, hvala puno Wink -Dulce mu se priblizila i poljubila ga-

Christopher: Znam da ti se puno svidjaju sesiri i ovaj mi se bas svideo, kada sam ga video znao sam da je za tebe Smile

Dulce: Hvala bebe bebe Wink

Christopher: Nadam se da ces ga nositi danas u "muevete" Wink

Dulce: Naravno da hocu Wink -Christopher ju je uhvatio za ruku-...ni ti meni nista ne govoris maleni

Christopher: Ja?...sta ti nisam rekao ljubavi...

Dulce: Da si izglasan za jednog od 50 najlepsih u "People" Wink

Christopher: Ah...jedva da sam i ulazio danas, nisam znao da sam jedan od 50 najlepsih, ali ti znas da ti ja uvek govorim sve sto mi se desi Smile

Dulce: Jum...nadam se. Dobro, sesir cu staviti danas u "muevete",nadam se da ces me gledati danas.

Christopher: Bicu prvi u redu -Dulcin telefon je zazvonio-

Dulce: Samo trenutak bebe...Halo?

**: Dul, ja sam, Pablo, gde si?

Dulce: Doruckujem sa svojim deckom, sta hoces Pablo? -Christopherova faca se promenila-

Pablo: Program pocinje u 10 i Pedro te trazi, kaze da si nedostupna

Dulce: Pa meni je ukljucen mobilni jos od pola 8 tako da

Pablo: Dobro, ostavljam te da doruckujes sa svojim deckom

Dulce: Cao -Dulce je prekinula-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 EmptySre Sep 03, 2014 12:35 am

47 epizoda : Kraj marketinga

Dulce: Kaze da me je Pedro trazio

Christopher: Zar ne shvatas da je Pablo zaljubljen u tebe Dul...Sad

Dulce: Bebe, zar ti nisi rekao da je Pablo gej :O

Christopher: I izgleda, ali da te Pedro trazi, zvao bi tebe a ne njega

Dulce: Bebe, meni se Pablo uospte ne svidja, briga me da li je Pablo zaljubljen u mene ili ne, meni se ne svidja, onaj u koga sam zaljubljena si ti...

Christopher: Devet sati je, moramo da idemo -Christopher je zatrazio racun. Kada je stigao konobar, Christopher je platio i otisli su-

Ceo put do auta je bio tih, neprijatno tih. Christopher je stao ispred Televisinog studija, Dulce je izasla i otisla. Christopher je otisao kuci. Dul je otisla u sminkernicu kako bi se pripremila za emisiju "Muevete". Kad je bila spremna otisla je tamo i razgovarala sa voditeljima i ostalim gostima.
Kada je Dulce izasla, razgovarala je, imala je svoj trenutak setivsi se situacije u autu sa Christopherom, izbegla je to pitanjem o svojoj porodici, nakon toga je morala jako da se potrudi da ne bi ponovo imala ispad. Imala je tirkiznu haljinu i nosila je sesir koji joj je Chris poklonio.
Nakon emisije, Dulce se presvukla i otisla na snimanje serije Verano.
Kad je zavrsila sa snimanjem, ostala je malo sa ekipom sa snimanja, nakon toga je pozvala taksi i otisla kuci. Kada je stigla, pozdravila se sa svojima i otisla u svoju sobu da obuce nesto komotnije.
Istusirala se i obukla svoju pidzamu. Majka ju je pozvala iz kuhinje obavestavajuci je da ima posetu. Dulce je sisla najbrze sto je mogla, kada je stigla do kuhinje i videla, ostala je bez teksta. On se okrenuo. Njeni roditelji su otisli, pozdravili su se sa njima i otisli na spavanje.

Dulce: Sta ces ovde?

**: Moram da razgovaram sa tobom

Dulce: Pablo, nemam o cemu da razgovaram sa tobom

Pablo: Zelim da razgovaramo, molim te

Dulce: Nikad me neces ostaviti? -.-

Pablo: Dulce nisam ja kriv sto si imala ispad u emisiji

Dulce: Naravno da si kriv, zbog tebe i toga sto smo objavili onu laz, moj decko i ja imamo probleme :@ To ti je malo?

Pablo: Zasto ne pokusamo ti i ja?...Zasto ne zaboravis na Christophera bar na trenutak?

Dulce: Pijan si, zar ne? Da, sigurno si pijan, ako nisi neobjasnjiva je kolicina gluposti koju govoris -.-

Pablo: Rekao sam ti da se necu predati Dulce

Dulce: Molim te, idi iz moje kuce ili cu ti pokazati nesto sto ti niko do sad nije pokazao, izlazi iz moje kuce i zaboravi gde zivim, izlazi

Pablo: Ne...:'( -Dulce je ostala u soku-

Dulce: Pijan si, zar ne?

Pablo: Hahaha, ne, samo sam se salio Very Happy

Dulce: Izlazi! -Dulce je otvorila vrata. Pablo je prosao kroz njih i ona ih je zakljucala-

U tom trenutku kad ih je zatvarala necije ruke su joj prekrile oci. Dulce je uhvatila ruke koje su joj i dalje prikrivale oci.

**: Mislis da si ti jedina koja zna da se penje kroz prozor?

Dulce: Christopher moramo da razgovaramo Neutral -Dulce mu je sklonila ruke i pogledala ga jako ozbiljno. Christopher se uplasio-

Dulce je otisla u dnevnu sa Christopherom, ona je sela na sofu. Christopher je seo pored nje.

Christopher: O cemu si zelela da razgovaras?

Dulce: Bebe ne zelim da te izgubim, molim te imaj malo strpljenja sa svim ovim sa Pablom, preklinjem te Sad

Christopher ju je uhvatio za ruke i zagrlio: Ljubavi...-poljubio ju je u glavu-

Christopher: Princezo, necu te ostaviti ni za sve blago ovog sveta. Neces me se tako lako otarasiti Razz

Dulce se nasmejala: Ne zelim da te se otarasim

Christopher: Kad sam usao kroz tvoj prozor cuo sam sta si rekla Pablu, ono sto si rekla mi je pokazalo da si veoma jasna i sigurna, pre svega u to sto osecas prema meni

Dulce: Ti si jedini koga volim bebe, nisam mogla ni da se nasmejem za tebe danas u emisiji Sad

Christopher: Najmanje sam zeleo da te rasplacem ljubavi, izvini

Dulce ga je zagrlila. Christopher ju je milovao po ledjima dok su bili zagrljeni.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sponsored content





El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
El final del marketing ( 2 sezona )
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» El final del marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce Maria y Christopher Uckermann! :: *Off Vondy* :: *Web Novele*-
Skoči na: