Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria y Christopher Uckermann!

Welcome!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 La primera vez

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptySub Jun 14, 2014 2:05 pm

44 epizoda

Na tebe je red da se izvinis

Derrick: bolje ne, samo sam dosao da ti donesem donji ves koji si zaboravila u mom kupatilu.
Ostavio je crvene tange na sofi i zalupio vratima dok je izlazio, May je pocela da place.

May: izgubila sam ga zauvek

Dul: nije da se mesam, ali preterala si sa njim

Cris i ja smo je zagrlili

Cris: mislim da trebas da uradis nesto

May: a sta?

Dul: jedno izvinjenje ce biti dovoljno

May: a zasto ja?

Cris i Dul: May

May: ok uradicu to

Dul: nemoj na silu

May: ne, nego iz potrebe

Cris i ja smo se nasmejali

May: upravo sam to rekla?

Potvrdili smo joj

May: ay ovo je ozbiljnije nego sto sam mislila

Dul: ne drugarice, to je ljubav

May je izasla veoma tuzna ali odlucna da ga povrati, i nije da se hvalim ali posle mene, May uspe apsolutno sve sto pozeli, naravno da je ja pobedjujem, ali ssss, to je tajna.

May je pokucala polako na vrata i Derrick joj je otvorio sa crvenim ocima. Da li je moguce da je on plakao zbog nje?
Pa zabolelo ga je ono sto May misli o njemu i May je bas preterala sa njim.

May: jesi dobro?

Upitala je takodje placuci.

Derrick: sta mislis?

May ga je zagrlila i on je odgovorio na zagrljaj privijajuci je jos jace uz sebe.

May: oprosti mi molim te

Derrick: nemam sta da ti oprostim

May: naravno da imas, u pravu si, ponela sam se kao glupaca

Derrick: ne govori to

May: istina je, ne mogu da poreknem, tvoji poljupci su sladji od cokolade

Derrick: ja sam zeleo

May: znam

Derrick: oprosti mi na onome sto sam rekao u tvojoj kuci malopre, ja razumem da kad ti je Bog dao to telo trebas da ga koristis.

May: sada to nije bitno; samo znam da u tebi ima nesto sto me privlaci i sto me izludjuje

Derrick: bar mi dozvoli da kazem da ti budis moje najludje instinkte

I jedan nezan i strastven poljubac ih je spoljio

Dok sam ja iz kuce pored pokusavala da vidim nesto kroz prozor.

Dul: vec je sat vremena tamo

Cris: ne brini, ona se nece vratiti

Dul: onda ti ides kuci?

Cris: Danas ne, igracemo se malo, zato sto te necu ostaviti samu ni minut vise.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptyNed Jun 15, 2014 9:52 pm

45 epzioda

Seks ili ljubav?

Dul: a je li? a sta se igramo?

Cris: dodji ovamo

Nagnuo se nadamnom na sofi i poceo da me ljubi i dodiruje po nogama

Dul: ni grom me ne najezi toliko kao tvoj dodir

Cris: provociras me cak i kada dises

Dul: ah

Cris: Tvoja ljubav me inspirise, tvoja neznost me odrzava, tvoji poljupci me izludjuju i tvoje telo cini da se tresem

Dul: cuti sada zelim samo da cujem tvoje telo kako se spaja sa mojim

Cris: da sam znao da ce ti se seks toliko svideti ne bih te naucio

Dul: ti si kriv, ostavio si na mom telu svoje tragove i znas kako se kaze od dobrog ucitelja nastane dobar ucenik

Cris: i u ovom slucaju ucenik je prevazisao ucitelja

Dul: stvarno to mislis?

Cris: naravno da da

Dul: steta jer sam mislila da ce biti jos prakticnih casova

Cris: za to imas svog ucitelja prakse

Dul: ali nemam novac

Cris: nema veze, tvoji casovi su gratis

Dul: i zasto to?

Cris: jer si veoma posebna ucenica

Dalje necu prevoditi, znate sta se desilo. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptyNed Jun 15, 2014 10:11 pm

46 epizoda

Do kraja

Lezala sam preko njega, igrala sam se sa nekoliko dlaka na njegovim grudima, i on me je milovao po kosi, prekinuo je tisinu.

Cris: jednog dana cemo se vencati?

Dul: ne znam

Cris: Zamisljam te staru, sa sedom kosom kako citas nasim unucima, 87 ih imamo, dok su nasih 29 deteta na odmoru.

Dul: i sta ti mislis da sam zecica da rodim toliko?

Cris: ja cu mnogo da uzivam praveci ih.

Dul: da, ti se neces ugojiti kao foka i niko te nece videti

Cris: ali niko te nece gledati, samo ja mogu to da priustim

Dul: stvarno ces me voleti i kad budem debela?

Cris: Da

Dul: i podnosices moje zelje u sred noci?

Cris: naravno da da

Dul: i nedostatak seksa?

Cris: mislim da to ne

Dul: ej ti si jedan besramnik

Naljutila sam se, upropastio mi je romantican trenutak

Cris: zivote

Dul: ne obracaj mi se

Cris: ljuta si?

Dul: ne, srecna sam.

Rekla sam ironicno.

Cris: to je bila sala

Dul: znas, dosta mi je tvojih sala

Cris: sta ti je, nikad se nisi ovako ponasala prema meni?

Dul: boli me sto mi tako ne verujes

Cris: sto ti ne verujem?

Dul: da, naravno, toliko me volis, ponekad pomislim da zelis samo seks od mene

Cris: kako mozes da kazes to kad znas da si najbolje sto mi se desilo

Dul: i sta ce se desiti kad se sve ovo zavrsi?

Cris: nema zasto da se zavrsi

Dul: i stvarno mislis da ce ovo trajati zauvek?

Cris: ja tako mislim

Dul: da naravno, pored milion lepih devojaka ti ces provesti zivot pored mene

Cris: ljubavi

Rekao je uzimajuci moje lice u svoje ruke

Cris: ti si nesto najlepse sto mi je dao zivot, znas da nije tebe, i tvoje ljubavi mozda ni ja ne bih sada bio ovde, znas da sam posle onoga sa mojim roditeljima i sa Liz mislio da zivot nema smisla, dok se nisi pojavila u moj zivot i ulepsala ga. Ne volim da te gledam tako nesigurnu, ja nikad necu prestati da te volim, bar ne planiram da prestanem, jer mi trebas kao vazduh da bih disao, ti si sve sto mi treba, nista vise mi nije potrebno.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptyNed Jun 15, 2014 10:27 pm

47 epizoda

Plasim se da ga ne izgubim

Dul: ne znam ali osecam nesto veoma cudno

Cris: vise me ne volis?

Dul: to je problem

Cris: ne razumem te

Dul: mislim da te volim previse, ja nikada nikog nisam ovoliko volela kao tebe, i to me plasi.

Cris mi se nevino nasmejao

Dul: ne smej se, ja nikad nikome nisam rekla ovako nesto

Cris: volim te

Dul: ne govori mi to, sad moram sve ovo da izbacim jer cu eksplodirati. Sa tobom se sve desilo veoma brzo, sve je bilo tako magicno, kao oni snovi o princezama koje smo imali kad smo bili mali, o princevima i princezama i srecnom kraju. Ali ovo nije bajka, ovo je stvarnost koja me gori, strah da te ne izgubim, ne zelim da nadjes novu ljubav, plasim se da sam ja tvoje utociste da bi je zaboravio.

Cris: kako mozes to da mislis? Ja bez tebe nisam nista, ne svidja mi se to sto mislis, kad znas da me boli da odem iako zivim samo pola sata odavde, znas da vec nedelju dana nisam otisao kuci.

Dul: samo da me ne bi ostavio samu, mislis da zavisim od tebe u svemu

Cris: gresis, ovde su stvari drugacije, ja sam taj koji zavisi od tebe, nemoj da se plasis da me volis, nemoj jer sam ja za to, ja nisam zeleo ponovo da volim, ali igra sudbine me je jednim pogledom dovela pred tvoje noge, vec ima skoro 5 meseci kako smo zajedno i ne zelim da tako mislis, budi sigurna da cu te uvek voleti, moje srce pripada tebi. Volim te, volim te, volim te, necu se umoriti od ponavljanja dok ti ne bude jasno. Volim te, rekao sam ti samo milion puta ali mogu da nastavim.

Dul: ne trebas, razumela sam

Dok smo se Crs i ja raspravljali neko vreme, u kuci pored je bilo njih dvoje za koje sam bila sigurna da su se odlicno provodili. Uzdasi May i Derricka su ispunili celu sobu u kuci mog komsije.

Znate sta se desavalo.

Nakon nekog vremena, May je lezala sa Derrickom umotana u bele carsave.

Derrick: tako si lepa

May: hvala

Derrick: to nije kompliment, istina je, kako mi je drago sto sam te upoznao, tako si simpaticna, mnogo mi se svidjas

May: i ti se meni mnogo svidjas i ovo sto se desilo je bilo odlicno, toliko mi je trebalo

Derrick: seks?

May: ne, ne, malo vise

Derrick se blago osmehnuo, govorila mu je da ovo za nju nije bio samo seks, da nije bila samo igra.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptyNed Jun 15, 2014 10:44 pm

48 epizoda

Nesto je doneto

Nakon iscrpljujuce noci May jje otisla da se tusira i Derrick je sisao po dorucak. May se dosta zadrzala u kupatilu tako da ostavila Derricku vremena da pripremi iznenadjenje. Kada je izasla iz kupatila, krevet je vec bio sredjen i preko njega je bio jedan lep poklon.

La primera vez - Page 3 Thump_2790860may-desayuno

May: i sta je ovo tako ukusno

Derrick: dorucak koji zasluzujes

May: hvala ti puno, nikad mi nije bio donet dorucak u krevet

Derrick se nasmejao videvsi srecnu facu moje prijateljice, posle svega May je bila mnogo vise krhka nego sto je on mislio. Iako je toliko govorila o seksu, bila je jedna mala devojcica koja je pocela da otkriva sta je iskreno voleti.
Malo kasnije Cris i ja smo sedeli na sofi gledajuci tv, moju omiljenu seriju nedeljom, kada je May usla na vrata sa zadovoljnom facom.

May: sta ima familijo?

Cris: vidim da si zadovoljna masazerom

May: nemas pojam koliko, nikad se nisam tako dobro osecala

Dul: May, ne zelimo detalje

Cris: ne, sacekaj, to zvuci veoma zanimljivo

Pogledala sam ga cudno, nisam verovala da je pao na May-inu igru.

Cris: salio sam se

Priblizio se i poljubio me u usne

May: Cris, zamalo da zaboravim, Derrick je rekao da kasnije odes do njega zbog one vase stvari

Dul: o cemu pricas?

Cris: nista, to je nesto za jednu fudbalsku utakmicu, odmah se vracam
Otvorio je vrata i otisao

May: Fudbal? Derrick mrzi fudbal.

Dul: i Cris

May: oni planiraju nesto cudno

Dul: ne znam ali nesto se tu desava

Derrick i Cris su proveli skoro 4 sata u autu, iamli su jedno veliko iznenadjenje za princeze u kuci. May i ja nismo imale pojma. Tako da smo odlucile da saznamo. Oni su nas pozvali, rekli nam da nas zovu na veceru, dali nam adresu restorana i spustili slusalicu.

May: rekla sam ti da nas zezaju

Dul: ne, mislis da ce usred noci da nas odvedu negde da nas iskoriste

May: pa da, ali dobro, sta da radimo?

Dul: sredicemo se kao dve princeze, i uzivacemo, ne mislis?

May: Pa sad odmah idemo u kupovinu

Dul: imas milion vecernjih haljina

May: ali nemam novi donji ves

Umirala sam od smeha, kako nisam pretpostavila da je to njen odgovor.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptyNed Jun 15, 2014 11:08 pm

49 epizoda

Kako lepo iznendjenje

Otisle smo u kupovinu, ne mozete zamisliti stvari koje sam kupila, i priznajem, znam da ce se Crisu svideti, tako da sam se oraspolozila i izabrala nekoliko haljina za veceras.
Dobro, malo kasnije bile smo spremne za odlazak u restoran, May je obukla jednu lepu haljinu ili sam ja bar tako mislila, ovu

La primera vez - Page 3 17961810

I ja sam po prvi put obukla roze, Cris je oduvek zeleo da me vidi obucenu u nesto roze.

La primera vez - Page 3 List_640px

Po nas je dosao taksi, jer oni nisu zeleli da nas vide dok ne stignemo, licilo je na svadbu ali to su bili njihovi pokloni i nama se svidela ta misteriozna igra, imale smo veliku zelju da sto pre stignemo. Bilo je oko 10:30pm izasle smo i platile taksi, ali bilo je jako cudno, da bio je jedan lep restoran, na kraju grada gde nije bilo nikoga, video se samo odsjaj svetla koji dolazi od gore, cinilo se kao da su svece.
Kada smo prosle kroz taj put od sveca, usle smo u restoran, nikad nisam videla nista romanticnije.

May i ja smo se pogledale zbunjeno i sa jednom suzom, od srece naravno. Ja sam potrcala Crisu u zagrljaj koji je stojao pored jednog stola tamo, tamo me je podigao, vrteo u vazduhu i poljubio, strastveno, May je ostala ukocena, stvarno nije znala sta da radi, Derrick i ona nisu imali nista ozbiljno tako da je krenula, priblizila se i poljubila Derricka u obraz, verovali ili ne, taj poljubac je bio nezniji nego sto bi bio u usta, nakon poljupca May se nasmejala i on joj je sapnuo nesto na uvo sto nisam uspela da cujem ali mi je May kasnije ispricala. Rekao je "Volim te" ( te quiero, ne te amo ) cak sam i ja pala kad mi je rekla sta joj je rekao.
Cris me je ispratio do jedne stolice i kao i uvek dok ja ne sednem i smestim se on nije seo, Derrick je uradio nesto slicno.
May preko puta mene i pored nas nasi partneri.
To je bila najlepsa vecera u mom zivotu, tako srecna, tako ispunjena, Cris me je drzao za ruku, nije je ispustao ni na sekund. Smejali smo se, pricali smo ali ne mnogo, te noci su pogledi bili dovoljni koje su pratili zvuci mora, odsjaj sveca, bilo je svega i mnogo vise nego sto nam je trebalo, da bi bili srecni.
Bilo je prelepo biti tamo bio je to najjasniji nacin da se kaze da se moze biti srecan.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptyNed Jun 15, 2014 11:24 pm

50 epizoda

Noc se zagrejala

Momci su nam rekli da moramo da idemo, i May i ja smo i dalje bile u transu, bilo je stvarno magicno biti ovde.

May: Mnogo vam hvala momci, ovo je bila jedna od najlepsih noci naseg zivota

Dul: istina, ovo nikad necu zaboraviti

Derrick: zasto govorite u proslosti kad je ostalo jos dosta do zavrsetka noci?

Cris: naravno, ako zelite mozemo da idemo da igramo ili gde zelite

May i ja smo se pogledale zbunjeno i rekle da ne

Derrick: Zasto?

Dul: umorne smo

Bilo je ocigledno da nije bilo do umora, samo smo zelele da noc jos traje da bi sto pre pocela igra u nasim krevetima ovu noc.
Nasi momci su savrseno razumeli tako da se nisu bunili.
Krenuli smo drzeci se za ruke Cris i ja do njegovog motora. May i Derrick su krenuli njegovim autom bilo je ocigledno da njih nije briga sto May nema kljuceve od kuce i ne moze da udje.
Cris i ja smo brzo stigli do njegove  kuce, skoro nedelu dana nije bio kuci i ja vise od mesec dana, bilo je lepo prisetiti se svega sto smo proziveli ovde, pogotovo onu noc, kupanje, prvi put kada sam iskusila sve one senzacije kada je prislonio svoje telo uz moje. Usli smo u kucu ljubeci se, na pola puta do sobe moja haljina je ostala na stepenicama kao i cipele, i njegova kravata, majica i pantalone.
Legli smo na krevet ubijajuci se poljupcima dok  smo ostali samo u donjem vesu.

Cris: od kad kupujes tako atraktivan donji ves?

Dul: May je kriva

Sapnuo joj je na uvo

Cris: reci joj da te savetuje cesce

Znate sta se desilo..

Nekoliko sati kasnije sam se probudila i potrazila sam Crisa na krevetu ali on nije bio tu, malo sam se uplasila, nije bio moj krevet i bolela me je glava zbog nedostatka sna i uostalom od vina koje sam pila prethodnu noc. Prisetila sam se prethodne noci i nasmejala se izmedju carsava i pozvala sam ga.

Dul: Cris?

Cris: u kupatilu sam ljubavi, sad cu doci

Nekoliko minuta kasnije je dosao do kreveta poljubio me i ja sam mu odgovorila

Cris: dobro si psvala?

Dul: bolje nego ikad

Cris: prelepa si

Dul: i ti si go

Cris: sinoc si mi ti skinula odecu

Dul: mnogo bolje izgledas bez nje

Nasmejao mi se vragolasto i zavodljivo

Cris: hoces da se kupamo zajedno kao prvi put?

Dul: naravno, obozavam tvoju kadu

Ponovo sam poljubila njegove usne

Cris: hajdemo, pripremio sam vodu

Dul: Nikad necemo normalno da se okupamo u ovoj kuci, zar ne?

Cris: ne dok sam ja ovde

Uzeo me je u narucje i odneo me u kupatilo, poljubio me u obraz i spustio u kadu.

La primera vez - Page 3 Thump_2844426baneraromantica
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptyPon Jun 16, 2014 12:08 am

51 epizoda

Godinu dana kasnije

Ne morate da mi verujete ali to je bila najbolja godina mog zivota, jos uvek ne mogu da poverujem da se moji roditelji nisu vratili, svideo im se Madrid i odlucili su da ostanu tamo da zive sa mojim bakom i dekom. May je i dalje zivela sa mnom i vec ima mesec dana kako me izludjuje. Derrick ju je zaprosio i ona je prihvatila mu je uvrtela u glavu da nema nista od seksa do svadbe i oboje su bili na korak da eksplodiraju ili su tako glumeli, jer se Derrick svake noci penjao kroz prozor u kucu proteklih 8 dana, ni ludi ne bi izdrzali godinu dana bez seksa. Iako joj je ostalo jos godinu dana ja sam jako srecna, pomagajuci joj u pripremama za svadbu, da bi sve bilo savrseno. Ali nemojte pomisiliti da zelim da se udam za Cris-a vec, vec znate da sam protivnica braka 100% najbolje od svega se dogodilo prethodnih 6 meseci.
Cris se vratio kuci, vidjali smo se svakodnevno, ali osecala sam se tako lose sto ga nisam imala pored sebe kad spavam, ali niko se nije usudjivao to da spomene, ni ja nisam ostajala kod njega kuci ni on kod mene. I nedotajali smo jedno srugom previse, kada su ga moji roditelji upoznali, ovaj, bili smo u Spaniji na prolece sa njima, moji roditelji obozavaju Crisa, mislim da se moja majka zaljubila ali dobro,
mislim da vec zeli unuke, ali ja sa 17 godina ni luda ne zelim decu. Pa jednog dana i sa May-inim indirektnim pitanjima Cris se jednog dana pojavio kod mene sa koferima i vise nije odlazio. Objasnjenje moje drugarice je bilo to da kad se ona uda ostacu sama i nikad joj toliko nisam bila zahvalna.
Dobro jos nesto sto ne znate, pre tri meseca sam se uplasila jako ali Cris nije, on je bio srecan. Pa tad vec mesec dana nisam imala menstruaciju, i mislila sam da sam trudna, iako je bilo tesko jer sam uzimala pilule ali Cris i ja nismo koristili zastitu, mozda je to bila ludost ali verovala sam mu i znal sam da me nece prevariti. Pa Cris je bio veoma srecan ali ja nisam bila jer nisam zelela da se to tako dogodi ali da sam ostala trudna prihvatila bih to jer je dete nesto cega ne smes da se odreknes ali otisla sam kod doktora da bih bila sigurna i videla sam da nisam bila trudna. Ali imala sam malu cistu na desnom jajniku, morala sam na operaciju i svi su se jako uplasili ali sve je bilo u redu, i sada nema potrebe za strahom.
U istinu moj zivot nije isti od kad je Cris u mom zivotu sve je cudno, on me je naucio da volim, da razmisljam, sve dobre stvari u zivotu dugujem njemu.
Ako vam ispricam da od pocetka priprema za May-inom vencanje on se ponasa kao da se on zeni, ali ne brinite, nije me zaprosio ali umire od zelje, ja sam pomalo zamisljena oko svega ovoga oko vencanja.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptySre Jun 18, 2014 4:36 pm

51 epizoda

Vencanje je bilo prava ludost

Kada je ostalo samo 10 sati do vencanja, mladenci su postali nervozni, rekli su da se nece vencati, makar ne na velikoj svadbi, sve su otkazali i otisli u Los Andjeles da se vencaju na moru, naravno da smo Cris i ja isli sa njima.
Bili smo kumovi na svadbi, bilo je prelepo, sve veoma jednostavno, oba moja prijatelja su bili prelepi, ne mozete da zamislite te lepe stvari koje su izgovorili i moj lepi Cris me je mnogo raznezio, on zeli da se vencamo, ali nije mi to rekao, zna da se nikad ne bih udala, ali kao sto sam rekla od kad je Cris dosao u moj zivot, cak zelim da se udam ali ne usudjujem se to da mu kazem.
Proslo je vec 4 meseca od kad se May udala, oni su zeleli da imaju bebu ali jos uvek ne mogu. Cris i ja smo se igrali na krevetu i stvari su pocele da se zagrevaju.
Lezali smo na krevetu i izmedju strastvenih poljubaca njegove usne su zavrsile na mom vratu.

Dul: ugrizi me

Trazila sam mu i on se nije ustrucavao da to uradi. Ugrizao me je nezno izazivajuci moje uzdahe.

Ostalo necu da prevodim, pretpostavite. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptySre Jun 18, 2014 4:51 pm

52 epizoda

Predlog

Cris: Volim te princezo

Dul: Boze kako se dobro osecam

Cris: zelim nesto da ti kazem

Dul: reci ljubavi

Rekla sam jos uvek se igrajuci

Cris: ovo je ozbiljno

Dul: uvek kad tako govoris plasis me

Cris: i ja sam uplasen, pogledaj me i slusaj me

Dul: ok

Cris: ne znam kako ces da reagujes, i ne zelim da te pritiskam i obecavam da cu postovati tvoju odluku ali ja zelim da imam bebu sa tobom

Dul: stvarno?

Cris: da, znam da smo jos uvek jako mladi ali volimo se i mislim da bi nam jedna beba dobro dosla

Stavila sam mu prst na usta i prekinula ga

Dul: nema nicega sto zelim vise nego nase dete, ali ne verujem da je to sa 18 godina dobra ideja.

Cris: mozda si u pravu

Rekao je pomalo razocaran sto je ona primetila

Dul: ne budi takav, ja zelim sa tobom 100 deteta ako je potrebno, ali ne zelim da forsiram stvari, pustimo da sve ide svojim tokom i da ostanem sad trudna ili za 10 godina, prihvaticu to i zelecu isto, ali ne zelim da budemo opsednuti detetom koje ne znamo kad cemo dobiti.

Cris: ok ljubavi ali moras mi obecati da cemo jednog dana kada...

Koliko sam zelela da u tom trenutku izgovori "kada se vencamo" ali jadan moj decko je bio previse uplasen.

Cris: kada budemo konacno zajedno, imati 27 dece i puno unucica

Dul: obecavam ljubavi, ali trebace nam mnogo novca

Cris: Zasto?

Pitao me je zbunjeno

Dul: zato sto ce mi trebati puno kreme za celulit i bore, ne zelim da posle ostanem debela i naborana i ti da odes i da potrazis drugu devojku mnogo lepsu nego ja

Cris: Nemoj to nikad vise da govoris ljubavi, ti ces uvek biti najlepsa zena na svetu, i da budes ruzna, stara i naborana uvek cu da te volim.

Dul: najbolji si bb

Cris: znam

Pokusao je i 4-ti put danas ali ja sam stvarno bila iscrpljena

Dul: mrtva sam, bolje je da spavamo

Cris: ostavljas me sa zeljom?

Dul: duso zao mi je ali sam umorna

Cris: ok, dovoljno ce mi biti da te zagrlim i da spavamo

I zaspala sam u njegovom zagrljaju sanjajuci da imam u rukama nasu bebu.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptySre Jun 18, 2014 5:11 pm

53 epizoda

Svi ste poludeli ili sta?

Probudila sam se sa glupavim osmehom, zagrlila sam jastuk jos uvek trazeci njegovu toplotu medju carsavima, ne, nije bio tu ali njegov miris jeste. Ustala sam i istusirala se kao i uvek.
Sisla sam u kuhinju da doruckujem i pronsla njih trije kako doruckuju.
May i Derrick iako su ziveli pored nije prosao ni dan da nisu dolazili kod nas na dorucak, jer je nas tost bio najbolji, prokletnici, uvek su dolazili sve da nam pojedu ali svejedno smo ih obozavali, danas se desava nesto cudno,kada sam se priblizila shvatila sam da su naglo zacutali, ali nisam tome davala znacaj.

Dul: Zdravo, sta ima?

May: pa prosli smo ovuda pa da vas pozdravimo

Derrick se nasmejao

Dul: ay kako ste dobri

May: za to su prijatelji

Cris je bio pomalo nervozan i poceo je da mrmlja nesto

Cris: May i Derrick razmisljaju da se vencaju u crkvi

Rekao je na kraju i proguao knedlu.

Dul: to je super, jos jedno vencanje

May: super sto ti se svidja ideja, jer moras da mi pomognes

Dul: ay bice sve savrseno

Derrick: Da, pripremi vencanje o kakvom ti sanjas, cena nije bitna

Nasmejala sam se, jednog dana cu isplanirati svoje vencanje ali sada je to vencanje moje najbolje drugarice

Dul: imaces vencanje kao da ga planiram za sebe

Cris: savrseno

Proslo je 4 dana od kada me je May obavestila, rekli su Crisu i meni da izaberemo dan, meni je to bilo cudno ali tako su oni zeleli.
Pa izabrali smo 22 novembar, znaci za mesec dana, da bi imali dovoljno vremena da sve pripremimo.
Juce smo bili da izaberemo crkvu, Cris je bio jako nervozan kao da se on zeni, a ne nasi prijatelji,ali i crkvu smo izabrali mi. Danas pripremamo banket a sledece nedelje ukrase i posle vencanicu.
Sve je organizovano, danas je bila proba vencanice, May se zacudila da ja zelim da idem na probu vencanica ali ja sam stvarno bila uzbudjena.
Presle smo ulicu i otisle u jednu prodavnicu vencanica.

May: sacekaj me ovde, moram da razgovaram sa kreatorkom

Dul: ali...

May: sacekaj me Dul

May je otisla da razgovara sa jednom gospodjom srednjih godina koja me je pogledala kada joj je May pokazivala nesto prema meni, nasmejala mi se i nastavila da razgovara sa May.
Ali sta se desava, da li su svi poludeli, saputali su nesto izmedju sebe i sada takodje sa nekim osobama koje ne poznajem.
Shvatila sam da se desava nesto cudno ali sam morala da cutim.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptySre Jun 18, 2014 5:32 pm

54 epizoda

Ovo je bilo previse, vencanicu sam probala ja

Pogledale smo par vencanica, May je probala nesto bas jednostavno ali to nije bilo ono sto smo planirali, tako da smo pocele da se raspravljamo

Dul: to nije ono sto ti treba za ovo vencanje

Onda mi je odgovorila

May: oke, onda ti izaberi, i ako je probas kunem se da ce ta biti za vencanje

Na kraju sam ja izabrala jednu jako lepu i jedini nacin da je May kupi je bio da je ja probam, ta haljina mi je stojala kao da je bila sivena za mene, i May se odusevila kada me je videla.

La primera vez - Page 3 1204494279_f

May: tako si prelepa

I pocela je da place, to oko svadbe ju je raznezilo iako sam ja imala druge sumnje

Dul: ne lazi, debela sam

May: ne lupaj gluposti

Kreatorka: ne brinite gospodjice, u vasem stanju je normalno da ste malo naduveni

May i Dul: stanju?

Kreatorka: izvinite, mislila sam da ste znali

May: znale sta?

Kreatorka: da je gospodjica trudna 3 nedelje

May: sta si ti?

Dul: ne gledaj me tako, ja nista ne znam

Kreatorka: to je sigurno jer vam je to prvo dete, ja ih imam devetoro i tacno znam kad je neka devojka trudna i vi to jeste

May je pocela da vice kao luda ljubeci i grleci me

May: Cris ce biti srecan

Dul. Ne, necu da sazna

May: jesi luda?

Dul: ne za sad, volela bih da mu kazem na dan tvog vencanja

May: jedva cekam, ostalo je samo jos 5 dana

Dul: da, bice najlepse vencanje, nadam se da ce ti to biti najsrecniji dan u zivotu

May: bice najsrecniji za nas obe

Dul: to ce biti dan od kog cemo Cris i ja biti zajedno zauvek

May: zato to i kazem

Kreatorka se nasmejala

Dul: Sta si rekla?

May: nista, nista bitno
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptySre Jun 18, 2014 5:49 pm

55 epizoda

Vest

Na kraju, May je kupila vencanicu koju sam ja izabrala, meni je bolje stajala ali ali prepravicemo je za nju za dva dana.
Kada smo izlazili ona je primetila da sam se cutljiva vec neko vreme.

May: pozivam te na kafu

Dok smo hodale nisam zaboravljala reci one zene, jedna beba, nisam znala da li zelim da vicem ili da placem, bila sam spremna da se staram o bebi iako ponekad nisam umela ni da se staram o samoj sebi? I ako se Cris pokaje i ne zeli da ima dete u nasim godinama ili jos gore, ako prestane da me voli, toliko sumnji mi je proslo kroz glavu.
Sele smo za jednim stolom i ja sam narucila sok od narandze a Mai tortu i kapucino.

Mayte: skoro sat vremena nista ne progovaras

Dul: i kakva zelis da budem?

Mayte: to je zbog trudnoce?

Dul: ne znam da li sam trudna, mislila sam da sam imala redovno ali sada kad razmislim, kasni mi vec dve nedelje

May: ali malena ne brini

Dul: kako da ne brinem, nemam jos ni 19 i on?

May: sta on? Cris ce biti jako srecan, bice najsrecniji covek

Dul: i ako ne zeli? Plasim se da ce me ostaviti kad postanem debela i ruzna, osecam da ce ga ovo dete primorati da bude sa mnom
May me je lupila, bio je to prvi put da je to uradila

May: ne budi glupa, ti nisi ona Dul koju ja poznajem

Ustala je i htela da ode posle moje izjave ali se vratila, bila je ipak moja najbolja drugarica.

Dul: zao mi je

May: u redu je

Rekla je grleci me

Dul: mnogo se plasim, ne zelim da ga izgubim

May: smiri se, idemo u bolnicu da uradimo neke testove, posle svega nije nista sigurno

Dul: ici ces sa mnom?

May: naravno, ali pre toga mi nesto reci. Zelis bebu?

Dul: nisam zelela tako brzo ali zelim da imam dete sa Crisom

May: i ako on ne zeli?

Dul: sta god da se desi ako postoji zadrzacu ga

May: Ponosna sam na tebe i sigurna sam da ce i Cris biti. Idemo u bolnicu, i sutra cemo doci po rezultate.

I tako smo i uradile, vadili su mi krv, radili su mi jos neke analize i rekli mi da sutra dodjem po rezultate.
Kada smo stigle kuci pokusala sam da sakrijem svoju zabrinutost. Cris mi nije poverovao da sam nervozna zbog vencanja tako da sam pokusala da ga izbegavam sto sam vise mogla.
Uvece skoro nisam ni sklopila oci i u 7:08 ujutru neko je pokucao n avrata, bila je to May, bilo je vreme da saznamo istinu.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptySre Jun 18, 2014 6:12 pm

56 epizoda

Kako mu reci?

May je bila srecna i ja vise od nje, ona nije pretsjala da mi dodiruje stomak i osetivsi da tu unutra ima necega, mozda je glupost ali vec sam osecala kako njegovo srce kuca u meni, cinjenica da sam trudna i da je Crisovo, cinila je da se osecam najlepse na svetu. Ali jos uvek nisam mogla da zamislim iznenadjenje na njegovom licu, nisam bila sigurna da li ce se njemu svideti ideja da je otac u nasim godinama, ne da nisam imala poverenja u njega nego u tom trenutku nisam znala da li bih bila dobra majka. Ali dacu sve od sebe, to je bilo moje dete i morala sam da se borim za njega.
May me je ostavila na vratima, nisam znala kako cu mu reci dok sam ulazila u sobu.
Ispred mene stajao je on, samo sa jednim peskirom oko struka, i mokrim ledjima i grudima jos uvek.
Bila sam jako nervozna, kao prvi put kada sam ga videla bez odece.

Dul: Sta radis u... ?

Cris: Zao mi je!

okrenula sam se, otvorila vrata, brzo se vratila i slucajno zalupila vratima.
Morala sam da udahnem duboko da me ne bi nesto strefilo. Otvorio je vrata, uhvatio me za ruku i ponovo me uveo u sobu.

Dul: J... Ja...

Cris: Nemoj da se ponasas kao da me prvi put vidis ovako

Dul: Da..a...ali...

Nasla sam se u njegovom jakom zagrljaju

Cris: Prestani da mucas

Pustio me je i ostavio da sedim na krevetu

Cris: Gde si bila?

Dul: kod doktora

Cris: trebala si da mi kazes, isao bih sa tobom, dobro si?

Dul: Eh... da...ja...ovaj...

Pogledao je u mene i podigao jednu obrvu

Dul: Rekao mi je...da...smo..

Cris: mi smo?

Dul: Vise nas nije samo dvoje u ovoj porodici

Rekla sam brzo i prekrila lice jastukom da ne bih videla njegovu reakciju
Nekoliko sekundi tisine i onda sam osetila ruke kako me grle oko struka.

Cris: I kako cemo je nazvati?

Jedan blesavi osmeh se pojavio na mom licu i prestala sam da budem uplasena devojcica

Dul: I kako znas da ce biti zensko?

Cris: Instinkt – rekao je ljubeci me po vratu

Dul: Pa bicemo spremni – nasmejao se i nastavio da me ljubi spustajuci se dok nije dosao do mog stomaka i stavio uvo

Cris: Jos uvek se nista ne cuje – rekao je razocarano dok je pravio nevinu facu sto je mene nasmejalo

Dul: To je normalno, tek sam trudna 3 i po nedelje -rekla sam smejuci se

Cris me je zagrlio i poljubio u obraz dok sam ja zatvorila oci i slusala njegovo disanje

Cris: volim te, znas?

Dul: ti si najbolji muskarac na svetu
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptySre Jun 18, 2014 6:34 pm

57 epizoda

Veliki dan je stigao

Svi smo bili jako srecni zbog svadbe, bila je sutra, i nisam mogla oci da sklopim, dok su Mai i Derrick spavali srecni i Cris, moj Cris je bio takodje od kad sam mu rekla da cemo imati nasu bebu,
Syleden smo zellei da je nazovemo, on je zeleo da joj kupi sve cak i skolsku uniformu odma' sutra, ali ubedila sam ga da sacekamo posle Mainog vencanja jer smo imali mnogo toga da uradimo.
Oko 7 ujutru pokucala sam na vrata mojih komsija, Derrick je sisao u boksericama i poslala sam ga kod mene kuci takvog dok sam ja otisla da probudim Mai.
Dok se ona tusirala ja sam iskoristila da pozovem sminkerku i kreatorku da nas srede dok su se momci sredjivali sa druge strane. Maini roditelji su stigli oko 2 sata na aerodrom ali se ispostavilo da se vidimo svi kasnije u crkvi.
Uslovi sminkerke i kreatorke su bili da nas sad nasminkaju a da se obucemo tek lada dodjemo u crkvu i zavezace nam oci, May i ja smo to prihvatile jer je bilo uzbudljivo.
Dok sam oblazila haljinu osecala sam da je malo teza nego sto je bila, ja sam bila izabrala jednu crnu haljinu, kada smo konacno krenule, Mai nije prestajala da se smeje.

Dul: Sta je smesno? :O

May: Nista, samo sam srecna Very Happy

Dul: ja zelim da se vidim

Kreatorka: zao mi je gospodjice ali dok ne stignemo ne mozete se videti

Pomogle su nam da udjemo u limuzinu

May: znas ovo ce biti jedna noc prepuna iznenadjenja

Dul: nadam se, ali da ti priznam nesto, ne znam zasto mi je ova haljina ovoliko teska

May: smiri se, to je zbog nervoze Very Happy

Dul: videces da ce tvoje vencanje biti prelepo Smile

May: da, naravno, bilo je prelepo

Dul: May danas se vencavas :O

May: da, naravno, mislim da smo vec stigli Very Happy

Izasle smo i osetila sam kako me je Mai poljubila u obraz i rekla mi

May: izvini sto sam to toliko krila od tebe ali morala sam

Dul: sta pricas? mogu da skinem ovo cudo?

Osetila sam kako je brzo otrcala i osetila sam Crisove ruke kako mi skidaju povez

Cris: drzi oci zatvorene dok ti ja ne kazem da ih otvoris molim te

Primetila sam da je njegov glas bio ozbiljan i da je bio nervozan

Dul: ljubavi, nesto se desilo? :O

Cris: imam iznenadjenje

Dul: Nije vreme za to, vencanje je Mai i Derricka

Cris: pa vidis, ne.. nije vencanje Mai i Derricka.

Rekao je imitirajuci moj glas.

Dul: Kako nije?

Pitala sam i otvorila oci, bila sam u kupatilu prekrivena crnom odorom

Dul: ovo nije moja haljina, crna odora? Christopher sta se dodjavola desava ovde?

Cris: vidis ljubavi, nije vencanje nasih prijatelja, vec...

Dul: ko se vencava?

Cris: m.....mi
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptySre Jun 18, 2014 6:54 pm

58 epizoda

Veliki dan je stigao

Ostala sam bez reci, jos uvek se secam tog dana kao da je bio juce, stajao je ispred mene gledajuci me smeseci se, tako savrsen.

Cris: zaboga, reci nesto

Ohrabrivao me je dok sam ja i dalje stajala nemo, sumnjala sam da se desava nesto ali ovo nisam mogla da zamislim.

Dul: pa...ne znam sta da kazem

Promucala sam sa teskocom

Cris: Ti samo reci da li zelis da se udas za mene i bicemo nas troje zauvek zajedno

Rekao je milujuci me po stomaku.

Dul: zasto me nisi pitao dok nije bilo sve organizovano?

Cris: zato sto sam se plasio da ces me odbiti Sad ili ces promeniti temu kao sto si uradila pre par meseci

Dul: I zasto mislis da ce sada biti drugacije?

Cris: Ne znam, samo ovaj decko ima pravo da sanja Sad

Rekao je pomalo tuzan

Dul: Bice cudno da me zovu gospodja Uckerman. Nisam previse mlada za to? Razz

Cris se nasmejao i nezno me zagrlio.

Cris: ti si najlepsa zena na svetu, i sada si me ucinila najsrecnijim na planeti.

Dul: Volim te Smile

Prosaptala sam bez straha i sa srecom u dusi.

Cris: bice bolje da izadjem, trebas to da skines i znas da mladozenja ne sme da vidi mladu pre vencanja

Nasmejala sam se, on me poljubio u celo i otisao. Mai mi se priblizila obucena u onu haljinu koju je probala, jednostavnu ali elegantnu

La primera vez - Page 3 Thump_3197179may-vestido-2

May: oprastas mi? O:)

Zagrlila sam je

Dul: najbolja si Very Happy

May: Znam Very Happy

Odgovorila je, bila je to moja skromna Mai kao i uvek.
Otisla sam u limuzinu, skinula odoru i videla da sam obukla onu vencanicu koju me je Mai terala da obucem da bi je navodno ona nosila na vencanju.
Tada sam sve shvatila, ovo je bilo moje vencanje o kome sam oduvek sanjala.
Izasla sam iz limuzine, moj otac je bio ispred, zagrlio me je.
I pozeleo mi da budem jako srecna, znao je da to sto sam sa Crisom me vec cini srecnom.
Vencanje je bilo uvece, kada sam stigla u crkvu svi gosti su bili unutra, i napolju se video odsjaj sveca koje su bile svuda.

La primera vez - Page 3 Fiestasgdr

Nasmejala sam se ocu i May koja mi je pomagala da krenem, nas troje smo krenuli, hodali smo dok nisam stigla do Crisa koji me je cekao ispred oltara, svuda oko mene su bili moji prijatelji, i moja porodica, i Cris sa moje desne strane, sve je bilo savrseno.

Cris me je uhvatio za ruku, poljubio u celo i okrenuli smo se ka svesteniku koji je dao zeleno svetlo za pocetak vencanja prepunog ljubavi i najlepseg na celoj planeti.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptySre Jun 18, 2014 7:38 pm

58 epizoda

Nemoguce je biti vise srecan

Svestenikove reci su odjekivale u mojoj glavi jer nisam mogla da razmisljam ni o cemu drugom, pored ovog prekrasnog bica kojeg sam imala pored sebe, nije me bilo briga sto smo okruzeni ljudima, ni sto imamo samo 18 godina, ni ostali strahovi koje sam imala do tad, i jos manje sam videla bilo sta drugo osim Crisovog lica koje sam imala ispred sebe, i tad sam shvatila da su moje oci reagovale u ovom magicnom trenutku i samo sam cula reci

Svestenik: Mozes da poljubis mladu

I njegove usne su se spojile sa mojim, pokazujuci da je ovo vise od obecanja, sada smo bili vencani.
Tada je cela crkva pocela da aplaudira.

Entonces toda la iglesia se vino abajo en aplausos.
Bila sam toliko odusevljena tolikim aplauzom, poljupcima i zagrljaljima kada su prilazili da nam cestitaju koliko sam bila odusevljena, samo nisam bila kada su se moje ruke razvojile od Crisovih, taj trenutak je bio toliko srecan kao nijedan u mom zivotu. Na kraju je Cris povratio moju paznju, zagrlio me je oko struka dok smo izlazili iz crkve stiteci me od kise, usli smo u limuzinu i na putu do mesta gde se odrzava proslava nisam izlazila iz Crisovog zagrljaja.

Cris: nisi prestala da places?

Dul: ali previse sam srecna, ne smej se, sigurno izgledam ocajno

Cris: Najlepsa si na svetu, kad me zagrlis bol ne postoji, nema nacina da prodje sekund da ne razmisljam o tebi

Dul: nisam ti rekla danas, ali volim te, mnogo te volim, niko nikoga ne voli vise nego ja tebe

Cris: skoro, jer postoji samo jedan izuzetak

Dul: o tome cemo diskutovati

Prosaptala sam dok sam ga ljubila, bili su to strastveni i nezni poljupci, skoro smo ostali bez daha

Cris: ako zelis preskocicemo zabavu i idemo odmah na medeni mesec

Nasmejala sam se glasno

Cris: ne, salio sam se

Sapnula sam

Dul: znam, ja vise volim da radim bolje stvari, ali nase dete...

To sto sam ga tako nazvala ucinilo je da shvatim realnost malo bolje, uhvatila sam se za stomak, on me je posmatrao i stavio ruku preko moje, bio je nervozan.

Cris: pokajala si se?

Pitao je sa teskocom i videla sam da je mislio da jesam zato sam pozurila da odgovorim.

Dul: ne, nikad se ne kajem za bilo sta sto uradim sa tobom

Cris: ti ces uvek biti moj ceo svet...dobro...od sad cu imati 2 sveta

Rekao je smeseci se i stavio ruku na moj stomak, volela sam tu toplinu sa kojom je govorio dok je pricao o bebi.

Dul: Bas si siguran da ce biti devojcica?

Cris: da, jedna prelepa crvenokosa, kao njena mama.

Dul: i sa najlepsim ocima na svetu, kao njen tata.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptySre Jun 18, 2014 7:57 pm

59 epizoda

Zurka

Kada smo stigli u salu za svadbe, May nas je cekala na vratima.

May: tako si prelepa

Dul: ti si prevarant

Optuzila sam je dok sam je grlila

May: mislim da si to vec prebolela...volim te malena

Dul: i ja tebe.

Zurka je isla normalnim tokom osim jednog iznenadjenja... Cris i ja smo sekli tortu

La primera vez - Page 3 Pastel-de-boda-3

nakon sto mi je skinuo podvezicu na tradicionalan nacin...zubima, uz zbunjujuci pogled mog oca, tada nam se priblizio jedan covek i Cris mu se nasmejao i krenuo da ga zagrli, mogla sam da pretpostavim ko je to bio, Cris mi je stavio ruku oko vrata i odveo me do tog coveka, koji je usmerio pogled ka meni

Erick: da

Odgovorio je na pitanje koje nisam razumela

Erick: srecan sam sto ga uzimas, i siguran sam da si najbolja devojka za ovog mog ludok unuka

Rekao je dok je lupkao Crisa po ramenu i onda mi se nasmejao.

Erick: mogu da te zagrlim?

Pala sam u njegovo narucje, oduvek sam zelela da imam deku ali svog nikad nisam upoznala i Erick je uvek bio moj sinonim za ljubav i toliko mi je drago sto sam ga upoznala, pa sada je na neki nacin i moj deka i volecu ga kao svog iako sam ga vec volela od prvog dana kada sam cula njegovo ime.

Cris: mislim da je bolje da krenemo, propusticemo avion

Dul: avion?

Cris: pa Mai je zelela da nam pokloni nesto posebno... pobrinula se za medeni mesec.

Dul: trebala bih da se uplasim?

Cris: jos bolje da se prestravis

Dok smo koracali do auta prolazila sam pogledom preko svih svojih prijatelja i porodice koji su bili tu, bilo je tako prelepo osetiti u grudima da moje srce ispoljava emocije za koje nisam ni znala da postoje. Ali sad sam morala da se prestravim, jer znajuci Mai poslala nas je na neko pusto ostrvo, uostalom kako mi je ona pakovala stvari mislim da je spakovala sve najprovokativnije i najvise seksi sto je mogla da nadje ali to bih mogla da prevazidjem.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 EmptySre Jun 18, 2014 8:20 pm

60 epizoda

I ziveli su srecno......

Cris: toliko sam srecan

Prosaputao je dok je nezno mazio moju kosu i u njegovom zagrljaju osetila sam se kao i prvi put kada sam se probudila pored njega i nisam zelela da se ikad vise odvojim od njega, da ovo bude put kojim cu ici do kraja.
Put je za mene bio veoma kratak, u Crisovom zagrljaju, pored toga Mai nam je uzela karte u prvoj klasi.
Uzeli smo taksi kada smo sisli iz aviona na neki nepoznat aerodrom, na srecu Crisu je Mai dala papir sa adresom koji je on dao taksisti, ni on nije znao gde tacno idemo.
Konacno smo stigli, bila je to prelepa koliba, usred napustene plaze u SAD-u, vrucina je obgrlila moje telo kada smo izasli iz taksija, Cris je platio taksisti i uzeo kofere koji mu uopste nisu bili teski dok je otvarao vrata nekim sumljivim kljucem, bio je plav? pitala sam se dok sam opcinjeno posmatrala sunce koje se ogledalo u bistroj vodi usamljenog mora koje kao da nam je pozelelo dobrodoslicu svojim talasima.
Uzeo me je u narucje kada je ostavio kofere na zemlju.

Dul: sta radis?

Cris: takav je obicaj

Dul: volim te

Nase usne su se spojile strastveno i nasi jezici su zapoceli neku igru koja je bila vise nego strastvena.
U njegovom narucju stigli smo do kreveta.
i priznajem da je bilo malo nepristojno ostaviti ga takvog ali samo mi je trebalo da se sklupcam u njegovom narucju i odspavam par sati.
Ne mogu vam reci koliko vremena sam provela tako ali probudila sam se osetivsi poljupce na vratu.

Cris: Zdravo gospodjo Uckermann

Dul: ummm kako dobro zvuci

Nagnuo je svoje telo preko mog, vise nisam bila umorna, sada mozemo unistiti krevet zar ne?
Pogledala sam ga vragolasto i trazila njegove usne da bih kasnije ljubila njegov vrat.

Cris: sacekaj malo, gladan sam

Pogledala sam ga ljuto.
Cris me je pogledao i pomazio po obrazu, poljubio me u celo i rekao

Cris: sada imamo svo vreme sveta da se volimo, niko i nista ne moze da nas rastavi jer sad pripadamo jedan drugom.

I tada su me njegove reci podsetile, bio je u pravu, ovo je tek prvi dan naseg zajednickog zivota

Cris: dodji

Ustala sam iz kreveta i odveo me je do jedne terase pored bazena na kojoj je bila posluzena vecera

Dul: i ko je kuvao?

Cris: ja sam

La primera vez - Page 3 Cena20romantica20en20fl

Vecera je kao i sve ostalo bila savrsena, nismo te noci bili toliko pricljivi jer stvarno nije bilo reci koje bi opisale ono sto osecamo.
Nakon toga otisli smo na plazu, vec je padala noc.

Cris: najromanticniji trenutak u toku dana... je ovaj kada se sunce i more spoje da bi pustili mesec da dodje sa svojim zvezdama
Nasmejala sam se.

Cris: Sta je toliko smesno?

Dul: stvarno uzivam toliko u tome znajuci da je ovo tek nas pocetak, pocetak vecnosti

Cris: da, jer cemo uvek biti jedan za drugog, mi smo definitivno srodne duse

Dul: vise niko i nista ne moze da nas razdvoji

I bilo je tako jer je to bila jedna previse magicna ljubav da bi se zavrsila.

Cris i ja samo sedeli tamo gledajuci u usamljeno more znajuci da je od tog dana nasa sudbina jedna, ista.

Da cemo se uvek voleti, i ljubiti ovako, jer jos uvek osecam tu jezu kada se njegovo telo priblizi mom.

Dul: uvek cu te voleti, iako prodje hiljadu godina... uvek cu se predavati tebi kao i PRVI PUT.

KRAJ
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sponsored content





La primera vez - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: La primera vez   La primera vez - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
La primera vez
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce Maria y Christopher Uckermann! :: *Off Vondy* :: *Web Novele*-
Skoči na: