Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria y Christopher Uckermann!

Welcome!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 El final del marketing

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 EmptySre Jun 25, 2014 2:15 pm

92 epizoda : Kraj marketinga

Anahi: Otisla je da se proseta…A sta se tebi desilo sa stomakom?

Christopher: Poncho je vezbao capoeiru na meni. Znas gde je otisla Dulce?

Anahi: Ne, ali otisla je pre oko pet minuta, jako je zurila, kako capoeiru?

Christopher: To je duga prica..Hvala –Christopher je otisao u svoju sobu da se malo odmori-

*Kod Poncha*

Poncho: Halo…

**: Zdravo ja sam doktor Fernando Serrano Villegas iz Spanije. Da li ste vi porodica Marine Peñalver?

Poncho: Ne, ja sam jedan jako dalek prijatelj, zasto? nesto se desilo?

Doctor: Pacijentkinja je upravo primljena i vas broj je bio medju njenim licnim stvarima.

Poncho: Zao mi je doktore ali ja ne mogu da vam pomognem jer ima dosta od kad…nisam video Marinu i stvarno ne znam gde je njena porodica ali hvala vam sto ste me obavestili

Doctor: Nema na cemu, hvala vama -poklopili su-

Kada je proslo sedam sati Dukce je usla u hotel sa Billijem iz “Motela”. Razjasnili su stvari i slagali su se bolje nego ranije. Neko ih je posmatrao sa druge strane sale.

Dulce: Billy, hvala sto si me pozvao. Trebalo mi je da se rasteretim za danasnji koncert.

Billy: Sad znas da nikad nisam zeleo da te povredim, zao mi je

Dulce: Ne Billy. Ti si JEDINI, koji me jos uvek nije povredio. Ne znam kako uvek izlazim sa pogresnima

Billy: Christopher je dobar decko, i ako ste imali tu svadju imali ste je zbog toga sto nije imao dovoljno poverenja ili zato sto je video pogresne slike koje su ga povredile i eksplodirao je.

Dulce: Slika Pabla i mene.. ga je naterala da eksplodira. Chris je dosta izdrzao citajuci komentare u casopisima i gledajuci slike i svaka slika je bila po jedna kap koja je punila casu.

Billy: Onda je normalno da je povredjen. Ali primeti se da te voli Dul –zagrlio ju je

Dulce: Da, znam, on me nikad ne bi prevario. I danas mi je dokazao iako mu se nudila odbio je.

Billy: Pa onda?...zasto si tako smorena

Dulce: Ne znam Billy, zato sto jos uvek nije pocela novela a novinari su me povezali sa celom ekipom, zamisli kako ce biti kad se zavrsi. Nijedan normalan covek ne moze da podnese toliko traceva novinara.

Billy: Slusaj meni su rekli da zaljubljeni trebaju da veruju jedan drugom. Ti imas poverenja u njega?

Dulce: Ponekad…

Billy: Dul, tako mi ne pomazes

Dulce: Very Happy

Dulce: Naravno da imam, verujem mu 100%

Billy: A on tebi?

Dulce: Ah..pa ne znam vise…

Billy je shvatio da Christopher sedi na stolici na drugom kraju sale i posmatra kako se Dulce smeje sa njim.

Billy: Pa ja mislim da da…ali moraces da kontrolises tu tvoju ekspresivnu prirodu ispred Chrisa i novinara –Dulce ga je udarila po ramenu-

Dulce: Nazivas me divljom…

Billy: Ne!! Bog zna da nisam to rekao Very Happy

Dulce: Dobro dosta…hvala ti na tvojim psiholoskim savetima. Ali moram da idem

Billy: Studirao sam psihologiju –stavio je ruke na glavu i poceo da se smeje- Very Happy

Dulce: Mnogo ti hvala na svemu, stvarno -zagrlila ga je i poljubila dva puta-

Billy: Cuvaj se i sredi stvari sa Chrisom

Dulce: Hocu –otisla je na drugu stranu-

Billy je sacekao da Dulce ode da bi otisao tamo gde je bio Christopher. Christopher je ustao da ide ali Billy mu je rekao da saceka.

Billy: Chris sacekaj..-Chris je zastao i pogledao ga-

Christopher: Sta hoces…

Billy: Zasto ne das drugu sansu Dulce?

Christopher: I sto se nisi obrijao…

Billy: Chris, nisam ovde da bih se raspravljao, dovoljno mi je sto si mi razbio facu. I usotalom ni ti se nisi obrijao- Christopher se uhvatio za bradu-

Christopher: Isprovocirao si me…

Billy: Ok. Ali sad sam pozvao Dulce samo da se prosetamo, bila je odsutna, zamisljena. I kada sam je pitao sta je bilo ona mi je rekla da ste se posvadjali i da ste raskinuli i da je zato takva. I da vise ne zna sta da uradi da bi joj oprostio.

Christopher: Stvarno ti je to rekla?

Billy: Zasto bih te lagao? –Christopher ga je pogledao sa jako cudnom facom-

Billy: Dobro..ali sada te ne lazem. Idi brzo i razgovaraj sa njom –Billy ga je udario polako po stomaku iz sale i Christopher se uhvatio za stomak-

Christopher: Nemoj tu…

Billy: Izvini, nisam znao da sam toliko jak Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 EmptySre Jun 25, 2014 8:32 pm

93 epizoda : Kraj marketinga

Christopher: Dobio sam udarac i boli me

Billy: Izvini onda. Ici ces da razgovaras sa Dulce?

Christopher: Ne znam, desilo se mnogo toga Billy, sigurno ti je ispricala.

Billy: Ono sto mi je rekla je da te jos uvek voli i da ne zna sta da uradi da joj se vratis. Ali znaj Chris, samo nastavi da ostavljas tu temu po strani i doci ce trenutak kad se neko pametniji od tebe potrudi oko nje i ona se zaljubi i kada shvatis...ona vise nece osecati nista prema tebi. -Billy je otisao i ostavio Christophera zamisljenog-

*_*

Dulce: Sta ima devojke, gde idete?

Anahi i Maite su se okrenule: Sta ima?

Maite: Sta ces ovde Dul, zar nisi izasla?

Dulce: Da, ali vratila sam se a vi?

Anahi: Pa idemo u dvoriste da se malo prosetamo, uzgred Dul…

Dulce: Reci

Anahi: Trazio te Chris

Dulce: Pollo? Kada?

Maite: Ne pollo, Christopher. -Dulce je promenila izraz lica-

Dulce: Ah,ok.

Anahi: Sta ti je, zasto si promenila izraz?

Maite: Postoji nesto sto trebamo da znamo?

Anahi: Desilo ze nesto, zar ne?

Dulce: Marina...

Anahi i Maite: Zmija…

Dulce: Da, ona. Pa poljubila je Chrisa i snimila to. Izmenila je video, Poncho ga je udario, Marina je otisla, Chris i ja smo se raspravljali i to je bilo sve.

Anahi: Samo to?

Maite: Poncho ga je udario??

Anahi: Staaaaaa??

Dulce: Da, udario ga je u stomak i ostavio ga bez svesti i nakon nekoliko udaraca u stomak…

Anahi: Koji haos i ti to kazes tek onako?

Maite: Videla si bar da li je dobro, zar ne?

Dulce: Znam da je otisao u ambulantu ali nisam isla da ga vidim.

May i Any: Zasto?

Dulce: Zato sto sam ga pogresno optuzila i nisam ga branila kada ga je Poncho udario.

Anahi: Pa bas zato..!!! Moras da ides i da razgovaras sa njim!

Maite: Dobro, ne sad jer je otisao na pregled. Idemo u dvoriste, ispricaj nam jos i posle idi da razgovaras sa njim, okej?

Dulce: Ok.

Njih tri su otisle u dvoriste da razgovaraju o svemu sto se desilo sa tom Marinom.

Christopher je bio pored bazena koji je bio u okviru hotela, veceras su imali poslednji koncert u brazilu i on nije bio raspolozen. Jako ga je boleo stomak i samo je razmisljao o Dulce. Bio je toliko opsednut njom da mu se prividjao njen glas.

Njih tri su sele na travu i razgovarale o svemu po malo. Dulce je razgovarala sa njima prisecajuci se svih razgovora sa svojim prijateljima koji su joj govorili da se bori za Chrisa.

Christopher je ponovo cuo glas od Dulce, bio je toliko lud? Christopher je ustao i priblizio se tamo odakle su se culi glasovi. Kada se nagnuo video je Any, Mai i Dulce. Njih tri su razgovarale o njih dvoje. Chris nikad nije znao sta devojke misle o njihovoj vezi.

Anahi: Pa iako mi se Billy ne svidja…u pravu je. Otkad ste raskinuli bebe i ti, nekako si vise ozbiljna, vise…

Maite: Vise odvojena od svega.

Dulce: Nije to devojke. Desava se to da kada stignemo u Meksiko pocinjem sa snimanjem. I svaki put kada vidim Gonzala i Pabla seticu se da su oni zajedno sa mnom krivi sto me je Chris ostavio.

Anahi: Ali kad ste oboje prokleto tvrdoglavi zaboga.!!

Anahi: Ako se toliko volite, zasto ste razdvojeni?

Dulce: Jer, kao sto je rekao Chris…

Anahi: Sta ti je rekao Chris…

*Flash Back*

Christopher: Jos nije ni pocela novela a pogledaj sve ove probleme koje smo imali zbog nemogucnosti da kazes "dosta". Sta ce se desiti ako ti oprostim i nastavimo vezu i pocne ti novela? Sad

Dulce je spustila pogled: Povredjivacemo se dok se ne zamrzimo Sad –Christopher je pomazio po licu-

Christopher: Ne mogu, ne mozemo da pocinjemo nesto, kada je nasa "free" veza ispala ovako lose.

*Kraj Flash Back-a*

Dulce: Da je bolje da ostanemo samo prijatelji da se ne bi vise povredjivali…-spustila je pogled-

Anahi: Dul…boli nas jako da te gledamo takvu, boli nas da vas gledamo oboje. Veoma ste se promenili. Pre ste bili uvek nasmejani i salili se a sad…

Dulce: Samo bih da legnem u krevet i da se ne budim bar deset godina…

Maite: Ok, reci cu ti nesto Dul

Dulce: Ne plasi me…

Maite: Kada te Chris bude zaboravio setices se svakog puta kada smo ti rekle da ides da razgovaras sa njim i da sredis stvari. I doci ce dan kada Chris vise nece biti zaljubljen, osecace prema tebi mozda i manje od prijateljstva i izgubices ga zauvek.

Anahi: Nemoj da ga izgubis kao ja Dul. Bebe i ja smo poceli da se svadjamo i odlucili smo da ostanemo samo prijatelji, na srecu ispalo nam je veoma dobro, ali.... svejedno ti je kad ga vidis sa drugim devojkama? –Christopher je posmatrao facu od Dulce. Imala je jako tuzan pogled. Gledala je u prazno dok je slusala reci koje su joj devojke govorile-

Dulce: Mozda…,mozda Chris nije ljubav mog zivota, i samo je bio moja prva prava ljubav. Mozda je covek mojih snova na nekom drugom mestu.

Anahi: Misli sta hoces Dul, mi smo te upozorile. –Christopher nije mogao da ne oseti bol u grudima slusajuci sta izlazi iz Dulcinih usta, tih usta u kojima se toliko puta izgubio, tih usta koja je ceznuo da oseti ponovo i koja su ga sad ubijala slusajuci ih  “Mozda Chris nije ljubav mog zivota, i samo je bio moja prva prava ljubav”.

Christopher je stao ispred nje sa ocima punim sitnih kapi suza. Devojke su ga videle i ostale bez reci jer su mislile da je cuo ceo razgovor i Dulce kako to govori.

Anahi: Bebe…tu si vec dugo? –Christopher nije sklanjao pogled sa Dulcinih ociju ni na sekund-

Christopher: Dovoljno da cujem ono sto oseca –Jedna suza je pala niz njegov obraz-

Maite: Bolje da ih ostavimo same, dodji Any

Christopher je obrisao lice: Ne. Ona je vec sve rekla, nemamo o cemu da razgovaramo vise. Izvinite sto sam vas prekinuo…-Christopher je pokupio svoju jaknu i otisao-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 EmptySre Jun 25, 2014 9:04 pm

93 epizoda : Kraj marketinga

Poslednji koncert RBD-a u Brazilu je bio najemotivniji. Christopher je bio jako ljut i doneo je najtezu odluku u svom zivotu.

Kada su se vratili sa koncerta svi su bili preumorni i otisli na spavanje jer se ujutru vracaju za Meksiko.

Sledeceg jutra, nakon svih koncerata u Brazilu, intervjua na radiu, potpisovanja autograma, vratili su se u Meksiko. U avionu su sedeli Poncho, Ucker i Dulce zajedno.

Christopher je gledao u plafon, Dulce je gledala u njega a Poncho je spavao. Kada su stigli na aerodrom u Meksiku gomila fanova ih je cekala. Svi su otisli svojoj kuci.
Ponchoe je te noci morao da ide na premijeru svog filma gde se samo pojavio Christian. Christopher je otisao na koncert svoje omiljene grupe, May je morala da nastavi sa novelom, Any je imala da resava stvari sa Rodrigo i Dulce je putovalada bi pocela sa svojom novelom.

Dulce je te noci izasla sa Pablom i nekoliko prijatelja u jedan klub. Pablo i Dulce su sedeli i razgovarali.

Pablo: Kako super sto je bilo tako dobro u Brazilu.

Dulce: Da, sve na profesionalnom planu je bilo veoma dobro..

Pablo: I na privatnom?

Dulce: Lose..jako lose Pablo.

Pablo: Zasto, zbog poljupca, zar ne?

Dulce: Ne, prvo smo bili takvi zbog poljupca, ali je onda cuo kako sam rekla da mozda on nije ljubav mog zivota i nismo se cak ni pozdravili. Kada smo zavrsili, pozdravio se sa svima i otisao, meni nije nista rekao.

Pablo: Mozda nije ljubav tvog zivota…

Dulce: Mislis? Ubija me sa svojom ravnodusnoscu.

Pablo: Zasto ne potrazis nekog novog decka i pokusas da zaboravis Chrisa.

Dulce: I ko je zainteresovan za mene…

Pablo: Ne znam, dosta ljudi…

Dulce: Dosta ljudi kao ko

Pablo: Kao ja. Zasto ne probamo ti i ja?

*Flash Back*

Pedro: Akcija!

Ucker: Zasto ne probamo ti i ja? Da izlazimo. Treba probati.

Dulce: Kazes ozbiljno?

Ucker: ne, samo se salim, ali videla si svoju facu?

Dulce je pocela da ga juri po sobi: Kakvo lice, treptala sam, treptala….-gurnula ga je preko daske za peglanje-

Pedro: Seci.!!

Pedro: Veoma dobro drustvo, nekoliko minuta pauze i idemo ponovo.

Ucker: Koliku snagu imas ardilla hahaha

Dulce: To ti se desava kad se igras sa mnom -Christopher ju je zagrlio i poljubio u glavu-

*Kraj Flash Back-a*

Pablo: Dulce…

Dulce: Pablo, mislis da ce uspeti

Pablo: Ne znamo dok ne probamo -Svaku rec koju je Pablo izgovarao Dulce se prisecala kako je izgovarao Christopher.-

Pablo: Pusti me da pokusam da ti pomognem da zaboravis Chrisa, samo me pusti –Pablo ju je poljubio-

Dulce se prepustila poljupcu. Nastavili su da se ljube ne znajuci da ih nekoliko kamera snima.
Otisli su da se prosetaju. Dulce je prvi put zaboravila na sve i lepo se provela.

Pablo: Dobro, umorio sam se od hodanja.

Dulce: I sta zelis da radis

Pablo: Ovo…-Pablo ju je ponovo poljubio. Dulce mu je odgovorila na taj poljubac i taj poljubac je takodje bio zabelezen-

Dulce je odlucila da pusti da vreme stavi stvari na svoje mesto i jedna od njih je bila njena veza sa Chrisom, dobro…njena bivsa veza sa Chrisom.

Christopher je zavrsio sa koncertom i otisao kuci kod svojih roditelja. Legao je jer je bio jako umoran. Sledeceg jutra se istusirao i sisao na dorucak. Njegova majka je videla nesto sto ce uticati na odnos njenog sina sa Dulce.

Christopher: Dobro jutro mama –poljubio ju je i pustio tv, video je naslov jedne vesti koja mu se nije svidela-

Voditelj: Pronasli smo Dulce Mariju i njenog novog decka Pabla. Kako se draze za ruke i ljube u jednom klubu, sto se takodje nastavilo i izvan njega.

Dulce smo vec videli na nekim slikama kako se ljubi sa Pablom ali nismo bili potpuno sigurni ali sada, dame i gospodo…mozemo sa sigurnoscu reci da je crvenokosa iz RBD-a ponovo zaljubljena.

Alexandra: Nisam zelela da to vidis ali izaslo je svuda.

Christopher: Nema veze mama. -uzeo je svoj tost i otisao-

Dulce je sledeceg jutra rano ujutru otisla da snima prvu epizodu svoje novele. Super se provela, dosta se smejala i imala je ogroman osmeh na licu. Rucali su svi snimatelji, glumci i cela ekipa zajedno.

Christopher je otisao da svira bubnjeve i komponuje pesme. Kasnije su ga nazvali ostali iz benda da vide kako je i da li je gledao tv. On nije zeleo da razgovara o toj temi jer je imao knedlu u grlu svaki put kada se prisetio slika Dulce i Pabla.

Christopher se samo prisecao razgovora sa Billy-jem. Bio je u pravu, ona je sada srecna pored drugog muskarca i on joj nije oprostio i sad je sam i voli je kao kreten

*Flash Back*

Christopher: Ne znam, desilo se mnogo toga Billy, sigurno ti je ispricala.

Billy: Ono sto mi je rekla je da te jos uvek voli i da ne zna sta da uradi da joj se vratis. Ali znaj Chris, samo nastavi da ostavljas tu temu po strani i doci ce trenutak kad se neko pametniji od tebe potrudi oko nje i ona se zaljubi i kada shvatis...ona vise nece osecati nista prema tebi.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 EmptyČet Jun 26, 2014 3:26 pm

94 epizoda : Kraj marketinga

Christopher je skinuo pidzamu i obukao se. Pozdravio se sa svojom majkom i otisao.
Dulce je zavrsila sa ruckom i otisla da se proseta sa Pablom. Setali su zagrljeni i razgovarali o svemu. Pablo ju je pitao kada ce da objave njihovu vezu.

Dulce: Mislim da bi bila greska da je objavimo, ne mislis?

Pablo: Da, ali ja sam se pitao da li ti zelis da je objavimo.

Dulce: Ako nam ne bude dobro bez objavljivanja, zamisli kako bi bilo kad bismo objavili?

Pablo: Istina –seli su na jednu klupu zagrljeni. Dulce je nosila prsten koji joj je vratio Chris kao i svoj. Igrala se sa Chrisovim prstenom.

Dulce: Pablo, mogu da te pitam nesto?

Pablo: Naravno...Sta je bilo?

Dulce: Mislis da je dobro sto zapocinjemo nesto, kazem zbog ovog sto sam ja nedavno imala

Pablo: Pokajala si se?

Dulce: Zbunjena sam, to je prava rec. I znam da ovo sto cu ti reci ce te mozda zaboleti ali zelim da budem potpuno iskrena. Ja i dalje osecam nesto veoma jako prema Chrisu, svakog trenutka razmisljam o njemu i nedostaje mi.

Pablo: Dobro je znati, ne mogu da ti obecam da cu ti pomoci da zaboravis tu tako bolnu ljubav. Ali pusti me da pokusam. -Dulce je neprestano gledala u prsten dok je slusala Pablove reci.

Nakon dva sata neko je sleteo u Vera Cruz. Otisao je u hotel blizu mesta gde se snima “Verano de Amor”.

Dulce i Pablo su nastavili razgovor zagrljeni.

Christopher je ostavio svoje stvari, istusirao se i otisao na mesto gde je snimanje. Kada je dosao video je Pedra Damiana.

Christopher: Pedro.!!! –Pedro je dosao gde je bio Chris-

Pedro: Kako si Chris?

Christopher: Veoma dobro, odmorio sam se i dosao sam da vidim kako ide snimanje i da pozelim srecu Dul, je l' ovde?

Pedro: Da, rucali smo svi zajedno i otisla je da se proseta sa Pablom.

Christopher: Pedro, mogu nesto da te pitam…

Pedro: Naravno, sta je bilo?

Christopher: Dulce i Pablo su…

Pedro: Koliko ja znam...da. Potvrdili su juce, samo ekipi, nisu zeleli da objave.

Christopher: Ok, ona je srecna?

Pedro: Meni izgleda da jeste, sve vreme je nasmejana. Sta vam se dogodilo Christopher?

Christopher: Shvatio sam jako kasno

Pedro: Ona je u basti sa Pablom, prodji i potrazi je.

Christopher: Pustices me da prodjem?

Pedro: Ne svidjaju mi se parovi u ekipi.

Christopher: Hvala Pedro –Zagrlio ga je i otrcao do baste-

*___*

Pablo: Idem da razgovaram sa Pedrom da nam da jos malo vremena da se odmorimo, odmah se vracam –poljubio ju je i otisao-

Christopher je dosao trceci kada je video Pabla kako ide. Chris se sakrio iza drveta i sacekao da Pablo prodje. Kada je Pablo prosao on je nastavio da trci do mesta gde je bila Dulce.

Dulce je ustala i pocela da koraca razmisljajuci o onome sto se dogodilo za ova nekoliko dana i o njenoj promeni raspolozenja.

Christopher je video Dulce iz daleka, brzo joj se priblizio.

Christopher: Nisam znao da volis da se krijes. –Dulce je pogledala iza sebe i videla Christophera zadihanog-

Dulce: Stra trazis ovde?

Christopher: Sacekaj da dodjem do vazduha.

Dulce: Hhahahaha, preterujes, sigurno nisi toliko trcao .-Christopher se malo vise priblizio Dulce-

Christopher: Vise nego ikad u zivotu ali to nije bitno. Zeleo sam da dodjem da vidim kako ti ide snimanje prve epizode i da ti pozelim srecu.

Dulce: Hvala, vec si saznao?

Christopher: Da, izaslo je u svim medijima…

Dulce: Izaslo je u svim medijima da cemo danas da snimamo? :/

Christopher: Ne..izasla je tvoja veza sa...sa onim deckom

Dulce: Pablom

Christopher: Ne zanima me mnogo kako se zove, samo me zanima ono sto ti osecas prema njemu

Dulce: Pa volim ga ( quiero, ne amo ) mnogo, da nije tako, ne bih pocinjala vezu sa njim, ne mislis?

Christopher: Volis ga toliko kao mene?

Dulce: Sta?

Christopher: Ne odgovaraj mi drugim pitanjem, osecas li isto?

Dulce: Mozda…

Christopher: Pogledaj me u oci i reci mi istinu –Christopher joj se jos vise priblizio i uhvatio je za lice cineci da se opasno priblize licima-

Dulce: Ti si me pustio da odem, sad sam sa Pablom.

Christopher: Nisi mi odgovorila na pitanje Dul, koga volis vise, Pabla ili mene?

Dulce mu je sapnula: Volim te ( Te amo )…
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 EmptyČet Jun 26, 2014 3:45 pm

95 epizoda : Kraj marketinga

Christopher: I ja tebe volim –Christopher je poljubio Dulce-

Spojili su se u jedan nezan poljubac. Dulce je stavila svoje ruke oko Chrisovog vrata.

Christopher: Volim te, volim te vise od svog zivota.

Dulce: Oprosti mi sto ti nisam verovala i zakomplikovala nam zivot.

Christopher ju je ponono poljubio. Zagrlili su se dok su se ljubili: Sta ce biti sa Pablom?

Dulce: Morace da razume da samo tebe volim i da ne mogu da te izbacim iz glave.

Christopher: i zasto si se ljubila sa Pablom i izlazila sa njim…

Dulce: Da bi novinari prestali da izmisljaju traceve i da bih pokusala da te izbacim iz glave..ali sam u svakom trenutku razmisljala o tebi.

Christopher: Ne zelim ponovo da te izgubim…

Pablo je dosao sa Pedrom razgovarajuci o odmoru koji mu je trazio.

Dulce: Neces me izgubiti –Ponovo su spojili svoje usne dokazivajuci svoju ljubav-

Pablo je video Dulce i Christophera kako se ljube.

Pedro: Upozorio sam te da je Dulce veoma zaljubljena u Chrisa.

Pablo: Izgeldaju veoma lepo zajedno –pogledao je Pedra- Mozda je tako bolje, ne?

Pedro: Tako je najbolje ali ako saznaju novinari…

Pablo: ja im mogu pomoci, sa slikama gde su nas uhvatili zajedno, i mozemo da nastavimo da se vidjamo ali bez poljubaca, naravno da bi ona mogla da uziva u svojoj vezi sa Chrisom...

Pedro: Uradio bi to za Dulce?

Pablo: ja je volim i zelim da je vidim srecnu, i znam da je ovaj osmeh koji sada vidim zbog Chrisa, ne zbog novele.

Pedro: Drago mi je sto si u ekipi. -Njih dvojica su se priblizili paru-

Pedro: Smatamo? –Dulce i Christopher su se brzo razdvojili i uhvatili se za ruke iza ledja-

Pablo: Drago mi je da ste zajedno

Dulce: Izvini, ja sam mislila da razgovaram sa tobom ali…

Pablo: Nas dvoje cemo nastaviti da ubedjujemo ljude da se zabavljamo da bi vas dvoje…mogli da uzivate u vasoj vezi.

Christopher: Hvala

Pablo: Ne trebas da mi se zahvaljujes, Dulce mi je vec rekla da je luda za tobom a ja sam joj trazio sansu, ali bila bi greska da smo nesto poceli.

Dulce: Mnogo ti hvala Pablito –zagrlila ga je-

Pedro: Dobro, Chris sad moras da ides da bi nastavili snimanje ali sutra putujemo u Los Andjeles.

Christopher: Tacno, uostalom, prekosutra je rodjendan jednoj osobi koju volim celom svojom dusom.

Dulce: Ko je srecnica?

Christopher: Jedna crvenokosa koju sam prosetao malopre kako seta.

Pablo: Upoznaces me, zar ne Chris

Pedro: Kasnije upoznajte koga hocete, ali sad na snimanje, hajde!. A ti Chris, moras odavde, ometas glumce.

Christopher ga je pozdravio vojnicki: Da gospodine!

Njih cetvoro su otisli gde je ostala ekipa.

Christopher: Vidimo se sutra -Zagrlio je Dulce i sapnuo joj na uvo- Volim te

Dulce: i ja tebe –Poceli su da se ljube-

Pedro: Dosta, posle nece zeleti da poljubi Gonzala. Izlazi odavde Chris.

Christopher: Pablo, pazi je, sestra ti je

Pablo: Naravno, i izvini za sve

Christopher: Ne brini, cao

Dulce: Cao!!
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 EmptyČet Jun 26, 2014 5:15 pm

96 epizoda : Kraj marketinga

Christopher: Zasto ne iskoristimo ovo i …

Dulce: Svinjo.!! -udarila ge je po grudima i odvojila se od njega-

Christopher: Sta…hteo sam da kazem da iskoristimo ovo i idemo na plazu, da budemo zajedno.

Dulce: Poludeo si, zar ne?

Christopher se naslonio na konela na krevetu i stao zinad nje. Pomilovao je po licu i sklonio kosu sa lica.

Christopher: Da, ali za tobom -poljubio je nezno-

Dulce: I ja sam luda za tobom -naslonila se na kolena i zagrlila ga-

Christopher: Hoces da odemo zajedno na plazu?

Dulce: A ako nas uhvate?

Christopher: Izmislicemo nesto

Dulce: Ok, ali izlazimo na zadnja vrata, tako mozemo da izadjemo zajedno drzeci se za ruke.

Christopher ju je pomilovao po licu i sapnuo veoma blizu usana: Savrseno –Uhvatio je za lice i poljubio-

Prestali su da se ljube i otisli na plazu. Izasli su drzeci se za ruke na zadnji izlaz hotela. Kada su usli u Christopherov auto Dulce se spustila da je ne bi videli. Stigli su na plazu i bila je puna ljudi. Otisli su na najskrivenije mesto na plazi. Izvadili su peskir i stavili ga ispod jednog drveta. Christopher je seo na peskir naslonivsi se na drvo a Dulce na njegove grudi grleci ga.

Christopher ju je poljubio u glavu: Voleo bih da ostanem ovde ceo zivot.

Dulce: Pa smrzli bi se zimi bebe

Christopher: Ti znas da me zagrejes 3:)

Dulce: Znas da si jedno prase

Christopher: Da, ali sam tvoje prase –podigao joj je lice sa mnogo neznosti i poljubio je-

Dulce: Koliko vremena smo izgubili razdvojeni

Christopher: Ali nam ostaje ceo zivot da ga povratimo

Dulce: U to ne sumnjam -Zazvonio joj je mobilni-

Dulce: Samo trenutak ljubavi -uspravila se i javila na telefon-

Dulce: Halo?

Pedro: Dulce, ja sam, Pedro. Zele da ti urade intervju, gde si?

Christopher je poceo da joj daje sitne poljupce u rame. Ona mu je odgovorila jednim osmehom. Christopher ju je zagrlio od iza i poljupci su se nastavili na njenom vratu.

Dulce: Ja sam na…na plazi -bila je nervozna jer je Chris ljubio u vrat-

Pedro: Dobro si Dulce?

Dulce: Da…Gde je intervju?

Pedro: Na glavnoj plazi, za nekoliko minuta.

Dulce: Ok, bicu tamo

Pedro: Cao -poklopio je-

Istog trenutka Dulce je bacila mobilni na peskir, okrenula se i bacila se na Chrisa, ljubeci ga. Ljubili su se strastveno cineci da svaki deo njihovog tela pozeli vise sa svakim poljupcem. Nakon nekog vremena razdvojili su se da bi uzeli vazduha.

Dulce: Moram da idem…

Christopher: Ostani jos malo…-uhvatio je za ruke-

Dulce: Moram da uradim jedan intervju, ali vidimo se posle, zar ne?

Christopher: Ja idem u Meksiko, jer sutra putujemo za Los Andjeles.

Dulce: Ides…Sad

Christopher: Za nekoliko sati. Ostavio sam kofer u Meksiku.

Dulce: Onda...te necu videti vise do sutra?

Christopher je potvrdio glavom, poljubio je u ruke i nasmejao se.

Dulce: Onda…-privila se jos uz njega -moram da se pozdravim kako treba da mi ne bi nedostajao.

Christopher: Tacno, jer ako ne…i ti ces meni nedostajati.

Dulce je stavila ruke oko Chrisovog vrata, mazila ga po kosi i pogledala u oci. Chris ju je zagrlio oko struka, bili su veoma pripijeni, njihova udaljenost je bila minimalna. Dulce se priblizila i pocela da ga ljubi, ti poljupci su bili strastveniji kao u filmu.

Dulce: Ovako mislim da ces mi nedostajati

Christopher: I ja -priblizio je jos sebi i poceo da je ljubi jos strastvenije, cineci da se i njihovi jezici ubace u poljupce-

Christopher: Sad –poljubio je-

Oboje su otisli drzeci se za ruke do Chrisvog auta. Tamo su se pozdravili i Christopher je otisao.
Dulce je uradila intervju i nakon toga Pedro ju je odvezao u hotel. Sledeceg jutra svi su otputovali u Los Andjeles.

Dulce je prva stigla. Smestila se u svoju sobu. Kasnije su stigli ostali.
Svi su otisli u svoje sobe, kasnije na zvucnu probu i kasnije na veceru u restoranu hotela.
Pre koncerta su imali nekoliko intervjua. Nesto malo pre shoua, svi su se nalazili u holu pripremajuci se. Kada je falilo samo pola sata otisli su na mesto gde se odrzava koncert. U sminkernici devojke su se sminkale a momci razgovarali o stvarima oko iznenadjenja za Dulce.

Koncert je poceo jako emotivno i traumaticno. Svaka pesma je bila otpevana od strane fanova i prozivljena od strane njih. Dulce i Christopher su se trazili pogledima i igrali se.

Kada je Dulce zavrsila sa pevanjem “No pares” stiglo je njeno iznenadjenje. Pevali su joj rodjendansku pesmicu, ona je duvala svecice i publika je trazila da zagrize, ona je im je rekla da ne voli ugrize i Christopher je to iskoristio da se malo igra sa njom pitajuci je "koju vrstu ugriza?"

Koncert se zavrsio i njih sestoro su otisli u hotel da se odmore i proslave uspeh svog koncerta u Los Andjelesu koji je bio snimljen da bi ga se zauvek prisecali.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 EmptyČet Jun 26, 2014 5:57 pm

97 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je otisla na svoj forum da vidi sta pisu dok je pila solju vruceg mleka. Dul nije mogla a da ne ode na Christopherov forum i vidi sliku koja je ucinila da se jos vise zaljubi i naljuti na fanove zato sto vide nesto sto je samo za nju. To je bila Christopherova slika bez majice u Brazilu. Ona je ostala opcinjena tom slikom videvsi njegovo zgodno telo, njegovu razbarusenu kosu i tu bradu koju je obozavala da ljubi.

Christopher je zavrsio sa tusiranjem. Sedeo je na krevetu sa jednim peskirom oko struka, i drugim na glavi. Christopher je ustao i otvorio fioku nocnog stocica. Izvadio je jedan casopis gde je Dulce bila na naslovnoj pricajuci o svom zivotu kada se zavrsi RBD. Vratio se i seo na krevet. Dulce je bila prelepa u tom casopisu, obucena u crno sa kratkom odecom. Christopher je otisao u kupatilo, obukao bokserice, potrazio majicu u ormaru, pantalone, obuo svoje patike i izasap iz svoje sobe sa casopisom u ruci.

Dulce je legla, spavala je cvrsto. Bio je jako naporan dan i nista joj nije bilo potrebnije od mekog jastuka. Uskoro je cula lupanje na vratima, probudila se, ustala i otisla da otvori vrata.

Dulce: Ljubavi !!! –zagrlila ga je i poljubila-

Christopher: Spavala si?

Dulce: Aha, ali prihvatam tvoj poziv da veceras izadjemo, sacekaj da se sredim.

Christopher: Ali…Kako je znala?

Dulce je otisla u kupatilo sa odecom. Nakon pola sata izasla je sredjena.

Otisli su u setnju prolazeci nezapazeno pored ljudi. Hodali su drzeci se za ruke. Stigli su u centar grada i bilo je dosta ljudi, odlucili su da se sakriju po ulicicama da bi presli centar bez da budu otkriveni. Ulicica je bila mracna, jedina svetlost je bila ona koja dopire zi centra.

Christopher: Idemo brzo, ne zelim da te zadrzavam ovde –jos jace je stegao ruku Dulce-

Neko ih je pratio jos od kad su usli u ulicicu. Dulce je shvatila to kada je pogledala iza sebe. Dul je to rekla Chrisu. Ona je hodala jos brze. Ta osoba im se jos vise priblizavala. Zastali su i videli da covek nije bio tu.

Christopher: Izgubili smo ga, zar ne??

Dulce: Da..ali ko je to bio? -Pogledali su iza sebe. Ta osoba je prosla iza njihovih ledja i stala ispred njih. Oni nisu shvatili to jer su gledali iza sebe-

**: Zdravo, trazili ste me? –Christopher je zagrlio Dulce i oboje su se okrenuli. Christopher je uhvatio Dulce za ruku i stao ispred nje-

Christopher: Zasto nas pratite?

**: Zato sto vas mrzim, mrzim taj vas bend koji imate, pateticni ste, znate?

Dulce: Ali nismo ti nista uradili.

**: Gresis. Zbog vas sam bila u bolnici.

Christopher: Marina? –Toj osobi se nije videlo lice, samo senka-

Marina: Bar me se secas. Platices mi, svi ste me izdali i vi cete mi platiti za sve.

Christopher: Sa mnom radi sta zelis ali Dulce nemoj dirati, molim te -Christopher je jos cvrsce stegao Dulce ruku. Dulce je bila jako nervozna i zabrinuta.-

Marina: Paticete oboje -Marina je izvadila pistolj od iza ledja i uperila u njih-

Dulce: Marina, jesi luda? mozes da nas povredis

Marina: Kako si pametna Dulcesita…

Christopher: Marina, spusti oruzije, preklinjem te -Marina se priblizila Christopheru i Dulce. Naslonila je pistolj Christopheru na vrat. Christopher je gurnuo Dulce da bi je udaljio od Marine.

Marina: Obozavam da te vidim tako blizu.

Dulce: Molim te Marina. Nemoj nista da mu uradis. :'(

Christopher: Smiri se ljubavi, nece se nista desiti.

Marina je drzala pistoj prema Christopheru dok se priblizavala Dulce. Kada je bila blize Dulce uperila joj je pistolj u glavu.

Christopher: Marina, ne! Ostavi je, ona ti nista nije uradila.

Marina: Ne Christopher, ti si me odbio jer si zaljubljen u ovu dr***. -Dulce je plakala od nemoci-

Christopher se polako priblizavao Marini.

Marina: Ne priblizavaj se, ne priblizavaj se jer cu je ubiti Christopher. -Christopher se polako priblizavao-

Christopher: Smiri se Marina, znam da ne zelis to da uradis. Molim te pusti je.

Marina: Nateraj me sad

Christopher: Ako joj se nesto dogodi, kunem ti se da…

Marina: Sta, da cujem, sta ces da mi uradis?

Christopher: Ako se nesto dogodi Dulce kunem ti se da cu zaboraviti da si zena. Policija!

Marian je pogledala iza sebe. Christopher je uhvatio i povukao Dulce prema sebi. Dulce se sakrila iza kontejnera. Christopher je poceo da se otima sa Marinom. Dulce je jako zatvorila oci.

Bum!.Nastala je tisina. Dulce je otvorila oci i cula stikle kako se udaljavaju trceci. Dulce je brzo otrcala do mesta gde su se otimali Christopher i Marina.

Dulce je zastala na trenutak, ostala je sokirana videvsi Christophera na kolenima kako krvari.

Dulce: Chris! –otrcala je gde je bio Chris. Christopher je pao na zemlju udarajuci. Bilo mu je tesko da dise. Dulce se bacila na zemlju i stavila Christopheru glavu na svoja kolena.

Dulce: Bebe…ne zatvaraj oci, molikm te :'(

Christopher: Ja..ja.k..o..mi je...hladno.

Dulce: Ljubavi, molim te, ne zatvaraj oci, videces da ce ti biti bolje, ali ne ostavljaj me. Molim te :'( -Christopher je zatvorio oci. Bolelo ga je celo telo-

Christopher je podigao jednu ruku, Dulce ga je uhvatila za nju: Vo...vo..lim te, nikad..ne zaboravi..to.

Dulce: Chris, molim te, bori se :'( - Christopher je zatvorio oci. Drzali su se za ruke. Christopherova ruka je pala na zamlju udarajuci u nju-

Dulce se probudila iz ovog kosmara mokra do gole koze. Sela je na krevet, falilo joj je vazduha, stavila je ruke na glavu i povratila vazduh malo po malo. Cula je kucanje na svojim vratima.

Dulce sa isprekidanim glasom: Ko..je..?

Christopher: Ja sam, Chris. Dobro si? –Dulce je brzo ustala sa kreveta i otvorila vrata. Stavila mu je ruke oko vrata i zagrlila ga jako. Christopher se zabrinuo i zagrlio ju je jos jace. Shvatio je da je mokra do koze i protljao je po ledjima-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 EmptyČet Jun 26, 2014 7:50 pm

98 epizoda : Kraj marketinga

Uslu su u sobu. Dulce je sela na krevet. Christopher je provirio da se uveri da ih niko nije video, zatim je zatvorio vrata i seo pored Dulce. Christopher je stavio ruku na njeno rame, Dulce ga je uhvatila za ruku i naslonila glavu na njegove grudi.

Christopher: Ljubavi sta ti je, znojis se. Dobro si?

Dulce: Imala sam strasan kosmar, nemas pojma. -Christopher se uspravio i stao ispred nje. Chris ju je uzeo za ruke, pomilovao je po licu, i obrisao joj jednu suzu koju je imala na licu.

Christopher: Ispricaj mi sta se desilo

Dulce: Sanjala sam da…,da si dosao po mene da se prosetamo. Setali smo se i zasli u jednu ulicicu da nas ne bi videli. Marina je pocela da nas prati, kasnije smo je izgubili iz vida, onda se pojavila ispred nas. Izvadila je pistolj i uperila ga u tebe, pa u mene, ti i ona ste poceli da se otimate i…-Christopher ju je pomilovao po rukama u znak podrske-

Dulce: I…cuo se pucanj i neko kako trci. Kada sam izasla iz mesta gde sam bila sakrivena, ti si krvario. Na kraju si pao na zemlju i umro. -Dulce je ponovo postala nervozna-

Christopherje ustao i zagrlio je. Ona ga je zagrlila oko struka, Christopher ju je zagrlio i poljubio.

Christopher: Ali bar si me se oslobodila  –Isplezio joj se. Dulce je pocela da se smeje i smirila se-

Dulce: Ne zelim da te se oslobodim

Christopher: Niti bih ja umro da te ostavim samu, nezasticenu. I jos manje da dodje neki kreten i da te iskoristi  –Chris je klekao pored nje i uhvatio se za njene noge da ne padne-

Dulce: Ne znam sta bih radila..da ti se nesto dogodi

Christopher: Pa uzivala u zivotu, jer zivot je samo dva, tri dana, dva za zurku i jedan za kajanje –On se nasmejao i ona nije mogla da se ne nasmeje. Uvek je nasmeje cak i kada joj je najgore-

Dulce: I sta te dovodi u moju sobu

Christopher: Pa znao sam da ti se nesto desava…-Dulce ga je pogledala cudno i Chris se nasmejao- Salim se, video sam jedan casopis sa jednom prelepom devojkom na naslovnoj i nisam mogao da prestanem da razmisljam o njoj.

Dulce se naljutila:Je li…ma nemoj. I zasto nisi otisao kod te glupace :@

Christopher: Zato sto…-izvadio je casopis iz zadnjeg dzepa pantalona- Ovo je devojka koja me je izludela –Dao je casopis Dulce-

Dulce je pogledala naslovnu i videla sebe: Pa, nije nista posebno ova devojka, zar ne mislis?

Christopher se nasmejao: Pa jeste malo mrsava i malo niza –Dulce ga je udarila po ledjima-

Christopher je poceo da se smeje: Hahahaha. Salim se, to je jedna prelepa devojka, vidi samo te noge, taj pogled -Otvorio je casopis i Dulce se nasmejala nestasno i pocela da grize donju usnu-

Dulce: Vidi, izgleda da si bas zagrejan za tu devojku

Christopher: Mnogo -uspravio se ispred nje cineci da ona padne preko kreveta-

Christopher: Ali mnogo vise mi se svidja uzivo –Christopher ju je pomilovao po licu i poljubili su se-

Poljubac je postajao sve intenzivniji. On je prolazio po celom njenom telu ljubeci je. Nakon nekoliko minuta odeca je pocela da spada. Nastavili su da se ljube, Dulce ga je milovala po ledjima dok ga je ljubila. Vodili su ljubav.

U pet sati ujutru, Christopher se probudio. Dulce je bila naslonjena na njegove grudi dok joj je on milovao kosu, on ju je zagrlio jos vise cineci da se ona jos prilepi uz njega i njegov vrat. Christopher ju je pokrio da joj ne bi bilo hladno.

Christopher je gledao u plafon i razmisljao o vezi Dulce i Pabla. On je znao da ga je volela ali ga je bolelo uvek kada bi se prisetio te veze. Dulce se se polako budila osetivsi Chrisov miris.

Dulce: Vec si se probudio? –ljubeci ga-

Christopher: Da, pre nekog vremena. Prelepa si kad se probudis.

Dulce: Teb zato sto me gledas zaljubljenim ocima Wink

Christopher: Bilo kom muskarcu bi bila prelepa, ali samo ja imam tu privilegiju Wink

Dulce: Uvek ces imati tu privilegiju ali imao je i Poncho i Memo i....

Christopher: Kako to Poncho i Memo?

Dulce: Ja sam izlazila i sa njima a gde ima dima…-Dulce je umirala od smeha u sebi-

Christopher: Znaci, govoris mi da si provela noc i sa Ponchom i Memom?

Dulce: Nakon dve godine i nekoliko meseci, nesto je moralo da se desi.

Christopher se odvojio od Dulce: Kako lepo Dulce Maria, i kazes mi to tako opusteno. ( pancho )

Dulce: Da ljubavi, sa Ponchom sam provela noc ne sa Panchom –Christopher je poceo da se ljuti-

Christopher: Ne obracaj mi se vise Dulce Maria

Dulce: Hahahaha, stvarno mislis da sam spavala sa njima Very Happy –nije mogla da izbegne da se ne nasmeje-

Christopher: Nikada nisi provela noc sa njima?

Dulce: Ok, ako ti nesto kazem, obecavas da neces nikome reci?

Christopher: Naravno ljubavi –Christopher je ponovo zagrlio Dulce-

Dulce: Ja sam bila…ok. Ja sam bila nevina kada sam spavala sa tobom prvi put. Very Happy

Christopher: Ja sam ti bio prvi Smile

Dulce: Da. Nikad pre nisam bila ni sa kim, ti si mi bio prvi, razocarava te to?

Christopher: Ne ljubavi, to sto sam ti bio prvi je velika cast za mene. Jer to znaci da si mi verovala.

Dulce: Volim te, mnogo.

Christopher: I ja tebe –Pogledala ga je i ponovo su se poljubili-

Dulce: Ljubavi, imam jednu losu, jako losu vest -pomilovala ga je po licu i ponovo poljubila-

Christopher: Sta si uradila?

Dulce: Zasto mislis da sam uradila nesto…-Christopher ju je pogledao-

Christopher: Ne teraj me da pricam, ali reci mi, sta se desilo?

Dulce lo beso: Ok, secas se kad smo bili na Ibizi sa Charlijem, Bichoom, Edijem..

Christopher: Da, i tad smo se zabavljali, sta se desilo?

Dulce: Hehehe pa…slike koje smo uradili tad..se vrte po internetu.

Christopher: Sve?

Dulce: Ne, ne sve, na srecu. Ali da one koje smo uradili u klubu i na plazi. I vondys su poludele, stvarno su za ludnicu.

Christopher: Aj moje ludice, obozavam ih, znas. One su te koje su nam mnogo puta otvorile oci.

Dulce: Da, stvarno su nam vondys i dyvons dosta pomogle, ali u intervjuima su stalno bila pitanja…

Christopher: Hahahaha, tacno. Ali drago mi je sto sam ih poslusao i otisao da te potrazim u Vera Cruz, jer te volim.

Dulce: i meni.


Poslednji izmenio Sanja_rbd dana Pet Jun 27, 2014 4:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 EmptyČet Jun 26, 2014 8:22 pm

99 epizoda : Kraj marketinga

Dulce: Ovaj bebe

Christopher: Reci

Dulce: Sutra cemo se pribliziti na Teletonu ili ne?

Christopher: Ja mislim da je bolje da ne, jer ako budemo previse zajedno izaci cemo po svim medijima.

Dulce: Ok, ali hocemo na koncertu u Brazilu Wink

Christopher: Nemoj ni da sumnjas -poceli su da se ljube-

Sledeceg jutra rano ujutru su otputovali za Meksiko da bi razgovarali na Teletonu.

Dogadjaj je bio katastrofa, veza je bila losa, i pustali su neke pesme koje su ih zbunjivale. Dulce je na kraju dogadjaja izasla govoreci kako je zvuk bio ocajan, jedino dobro je bilo sto su sakupili dosta novca i pomoci ce ljudima kojima je to potrebno.Njih sestoro je bilo razocarano Teletonom jer im je to bilo poslednje pojavljivanje kao grupe u nekom programu.

Ovu noc Christopher i Dulce su proveli u stanu koji je Christopher kupio za Dulce. Vecerali su sushi i otisli na spavanje.

Sledeceg jutra svi osim Poncha su otputovali u Brazil. Tamo su odesli u jednom hotelu koji je bio blizu mesta gde ce odrzati koncert. Dulce je ostavila svoje stvari u sobu i otisla da doruckuje sa ostalima.

Dulce: Dobro jutro Razz -Christopher je ustao-

Christopher: Dobro jutro ljubavi Smile -poljubio je dva puta blizu usana-

Anahi: Dul, moramo da razgovaramo sa tobom, zar ne May?

Maite: Aha, Chris vec zna i veoma je bitnoi da i ti saznas, dodji

Dulce: Bebe, sta je bilo

Christopher: Ispricace ti

Dulce: Ali nisam uradila nista lose, zar ne?

Christopher se nasmejao i zagrlio je: Ne ljubavi, nisi nista uradila –poljubio je u celo-

Christian: Ali idite jer ima fanova svuda i posle ovoga ce posumnjati -Christopher ju je ponovo poljubio, one su otisle i on je seo-

Christian: Pollo, morate da izbegavate da se previse priblizavate, nakon izlaska vasih komentara iz Barselone, Brazila. Meksika, Los Andjelesa. Morate vise da pazite

Christopher: Znam pollo, ali nemoguce je ne pribliziti joj se na koncertima

Christian: Pa chuky te provocira igrajuci onako i izgledajuci onako, ali snimacemo DVD u Barseloni jer u Los Andjelesu nismo mogli, i ne zelis da svi saznaju za vas, zar ne?

Christopher: Ali u cemu je problem i da saznaju

Christian: Pa sada imate savrsen alibi. Pablo i Dulce “navodno” izlaze, zbog slika koje su slikane kada ste se vas dvoje posvadjali, sada novinari majmanje sumnjaju na vas dvoje zajedno, imate vise slobode da izlazite sami i budete zajedno.

Christopher: To razumem i zahvalan sam Pablu, zeleo bih da vicem svetu da volim Dulce i da ne trebam da se kontrolisem na koncertima i u intervjuima, znas najgore sto mi se dogodilo u intervjuu?

Christian je poceo da imititra Christophera: “Dulce? Ja i Dulce smo ostali prijatelji hahaha”.

Christian: Primetilo se da si prebledeo, videlo se –Christopher je poceo da se smeje-

*____*

Dulce: Staaaaaaaaaaaaaaaa?

Anahi: Sh….ne vici

Dulce: Ali zasto su sad izasle ti komentari i to pismo….odakle su ih izvadili?? o.O

Maite: Ne znamo, ali moras da vodis racuna jer cemo snimati DVD i ne verujem da se Pablu svidja da ima "rogve", lazne, zar ne?

Dulce: Znam devojke ali odakle su izvadili pismo?, ako ga objave, ceo nas Plan sa Pablom se zavrsava.

Anahi: To nije bitno, vondy ce vam pomoci i ne trebas oko toga sad da se brines. Ono sto sada trebas da radis je…DRZI RASTOJANJE!

Dulce: Nemoguce sa tim licem, tim majicama, tim osmehom…*______*

Maite: Znam da je tesko ali pokusaj, molim te, zbog vas.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 EmptyČet Jun 26, 2014 8:58 pm

100 epizoda : Kraj marketinga

Dulce: Ej May, ti ides na koncert?

Maite: Ne, vracam se za Meksiko, dosla sam da provedem neko vreme sa vama ali moram da idem. Cula si sta sam rekla?

Dulce: Da, pokusacu da se mnogo ne priblizavam Chrisu.

Anahi: Mai ispraticu te na aerodrom i ispricacu ti za ovo dvoje.

Dulce: Ljubim te Mai –Zagrlile su se jako i poljubile- Cuvaj se i srecno

Maite: Isto cu ti reci ardilla, vec znas

Dulce: Ok, cao devojke –Devojke su otisle i Dulce je legla na krevet-

**: Moze li se? Smile

Dulce se uspravila: Ljubaviii!!! Smile -Dulce ga je zagrlila i poljubila-

Christopher: Vec su ti ispricale devojke, zar ne?

Dulce: Aha, ali ja sam im rekla da necu moci da se obuzdam 3:)

Christopher: Ima nas dvoje –priblizio se njenim usnama i poljubio je-

Dulce: Ono sto me brine je pismo, tebe ne?

Christopher: Mnogo, kako su ga nabavili?

Dulce: Ko zna, ali bas sam se uplasila, sta ako saznaju za nas.

Christopher: Dok si pored mene ne bi trebala da se plasis

Dulce: Ti si supermen ili tako nesto ili sta?

Christopher: Ne, ja sam super Alexander –poceli su da se smeju i poljubili su se-

Dulce: Idemo kod pollita, ostavili smo ga samog

Christopher: Idemo –uhvatili su se za ruke i sisli dole-

Kada su sisli dole bilo je puno fanova, oni su se odmah pustili i svako je otisao na svoju stranu. Christopher je stavio prsten da bi se malo igrao i otisao da potpisuje autograme. Fanovi su odmah primetili prsten od Chrisa. Nakon nekoliko minuta dosla je i Any i ona je pocela da potpisuje autograme. Kasnije je njih cetvoro otislo na zvucnu probu. Jeli su blizu hotela, otisli da se odmore i pripreme za show. Na Meet&Great-u pevali su pesmu “Quien dijo amigos”, Dulce je pocela da igra i da je peva, Christian se smejao tome kako je luda bila Dulce. Dulce je nastavila da igra i peva tu pesmu, a onda se priblizila Christopheru.

Dulce: Secas se ove pesme? Wink

Christopher: Very Happy

Anahi: Drustvo?

Christian: Ko je rekao prijatelji...Very Happy

Doslo je vreme koncerta, njih cetvoro su spojili svoje ruke, Christopher i Dulce su se zagrlili da bi pozeleli jedno drugom srecu i izasli su na koncert.
Koncert je bio najtraumaticniji. Taj koncert je bio za Dulce i Christophera. Grlili su se na svim pesmama, gledali i smejali sve vreme. Christopher na “Besame sin miedo” je stao iza Christiana da bi se sakrio sto je bilo nemoguce. Njih dvoje su bili tako srecni zajedno i tako ispunjeni tom ljubavlju da im je bilo svejedno da li ce ceo svet saznati, cak je i Christopher poljubio Dulce.

Koncert se zavrsio, njih cetvoro su se pozdravili i zahvalili. Vratili su se u hotel i vise nisu izlazili. Bili su u sobi od plavuse.

Anahi: Jeste vi normalni? Very Happy -Christopher i Dulce su bili zagrljeni-

Dulce: Hahahaha, zasto plavuso, sta smo uradili? Razz

Christian: Bolje receno, sta niste uradili? Koji deo “izbegavajte bliskost” niste razumeli?

Christopher: Ne preteruj pollo. Bio je jedan opusten koncert i pustili smo da nas vodi, zar ne ljubavi?

Dulce: Naravno –pogledali su se i poljubili-

Anahi: Dobro, dosta, dosta. Ako su pre i sumnjale, vondys ce sad trebati psihijatar posle ovog koncerta.

Christopher: Dobro, dostaaa…ne preterujte. Nismo uradili nista lose, samo smo pustili da nas vodi Smile

Christian: Dobro, radite sta zelite ali pazite se.

Dulce: Ok, ali ja sad idem na spavanje jer sam jako umorna.

Anahi: Ja, cim izadjete odmah idem u krevet.

Christian: A ti bebe ides sa mnom u neki klub? -Dulce je pogledal Christophera-

Christopher: Ne, jako sam umoran, hvala. Ja idem u krevet, laku noc drustvo -pozdravio se sa svima- Baj –otisao je-

Dulce: koja buba je njega ujela

Svi su otisli u svoju sobu. Dulce je usla u svoju i Christopher je izasao iz njenog kupatila.

Dulce: Zar se tebi ne spava jako…Wink

Christopher: Da ali vise bih voleo da spavam sa tobom a ne sam u svojoj sobi, bez da me neko mazi -napravio je bebecu facu-

Dulce: Ali vec sam se dogovorila sa jednim frajerom, ali zvacu te sutra.

Christopher: Maria, ko je taj covek?

Dulce: On me pogledom skida, on je jedna nemirna zver koja me izludjuje i cini da drhtim, ali cini da se osecam zenstveno

Christopher: To je pesma :O -Dulce ga je zagrlila i uhvatila za majicu da bi ga jos vise priblizila sebi-

Dulce: Volim te, mnogo te volim, znas to?

Christopher ju je uhvatio oko struka: Palo mi je napamet –Poljubili su se kao da se ljube poslednji put-

Legli su u krevet i zaspali zagrljeni.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 EmptyPet Jun 27, 2014 5:08 pm

101 epizoda : Kraj marketinga

Sledeceg jutra Christian i Anahi su ustali jako rano da bi sacekali Poncha. Dulce i Christopher su zajedno doruckovali u njenoj sobi.

Poncho, Christian i Anahi su doruckovali u kafeteriji hotela, razgovarali su o koncertu koji imaju veceras. Nakon pola sata sisla je Dulce a zatim i Christopher.

Dulce je jako zagrlila Poncha, grlili su se nekoliko minuta. Oni su se mnogo voleli ali kao brat i sestra a to neke osobe nisu razumele. Christopher je sisao u salu i video Dulce kako se grli sa Ponchom, na pocetku se nasmejao ali je video da su dugo zagrljeni iotisao da ih razdvoji.

Christopher: Dobro, dosta, bice mi jos niza –razdvojio je Poncha i Dulce-

Poncho: Hahaha, i meni je drago sto te vidim brate Very Happy -Christopher i Poncho su se zagrlili-

Christopher: Dobro je da si dosao ali motricu na tebe na koncertu. Razz

Poncho: Rekli su mi Any i Chris sta ste radili na koncertu hahahaha Very Happy -Dulce je zagrlila Chrisa preko ledja-

Dulce: Malo smo se opustili, zar ne bebe? Wink

Christopher: Tacno, uostalom nismo uradili nista lose

Poncho: Na forumima su poludeli sa vasim ponasanjem od juce, ali dobro, drago mi je da ste srecni.

Dulce: Hvala Ponchis

Svi su otisli na zvucnu probu, prosetali se Brazilom i vratili u hotel. Jeli su zajedno svih petoro. Dulce je sela pored Poncha, Christopher je znao da se vole kao brat i sestra ali smetalo mu je to poverenje izmedju njih.

Christopher je otisao u jednu salu hotela da pusi. Ostali su ostali u restoranu razgovarajuci. Poncho i Dulce su ragovarali o tome sta je Poncho radio ovih dana. Dok su Any i Christian razgovarali sa Maite preko telefona.

Dulce: Pa ne znas kako je bio opusten jucerasnji koncert, Chris je uzeo bebea u narucje i nosio ga po celoj bini. Kasnije smo se celo vreme smejali i igrali.

Poncho: Znas sta…

Dulce: Reci

Poncho: Mnogo mi je drago, stvarno, mnogo mi je drago da ti i Ucker mozete da uzivate u onome sto osecate.

Dulce: Mnogo ti hvala Ponchi

Poncho: Ali video sam nesto....sto me je zbunilo.

Dulce: Sta…

Poncho: Milion vesti o tome kako se Pablo i ti zabavljate. Kako to?

Dulce: Hahahaha..To je samo klopka da se ne bi otkrila Chrisova i moja veza, nije nista ozbiljno.

Poncho: Drago mi je da to cujem. Znas da sam ja ovde za sve sto je potrebno

Dulce: Da, znam, hvala ti Poncho. Gde je Chris?

Christian: Ovde razgovaram sa Mai Razz

Dulce: Ne ti budalo, moj bebe

Poncho: Otisao je u salu da pusi

Dulce: Idem da ga potrazim, pozdravite Mai od mene –ustala je i otisla-

Christopher je bio naslonjen na zid i pusio, pokusao je da se ne nasloni ali uvek bi pao. Dulce je dosla i pocela da mase rukom terajuci dim.

Dulce: Bebe…koliko si ih vec popusio –pocela je da kaslje-

Christopher: Ova je druga…-Dulce mu je uzela cigaretu i uzela nekoliko dima-

Christopher: Ne ljubavi, ti si ih ostavila, daj mi to

Dulce: Ali nece mi biti nista od dva dima, stvarno –Christopher joj je uzeo cigaretu. Dulce ga je zagrlila i uhvatila za okovratnik majice, on ju je jednom rukom drzao oko struka, dok je drugom drzao cigaretu-

Christopher: Zbog mene ces opet postati zavisna

Dulce: jedina zavisnost koju ja imam vec cetiri godine si ti bebe

Christopher: To me smiruje ali budi oprezna, mozes da se navuces 3:)

Dulce: Bolje za mene, zar ne?

Christopher: Volim te –pogledao je sa svih strana da se uveri da ih niko ne vidi-

Dulce: zasto toliko gledas

Christopher: zbog ovog –ukrao joj je poljubac i onda je zagrlio. Dulce ga je zagrlila dok je on gasio cigaretu. Otisli su zagrljeni kod ostalih-

Njih petoro su jos malo razgovarali, zatim je svako otisao u svoju sobu da se odmori i pripremi odelo koje ce nositi na koncertu veceras. Dulce i Christopher su bili zajedno u njegovoj sobi razgovarajuci o koncertu i mazeci se.

Svi su otisli na Meet&Great. Christopher je samo gledao svoju Mariu, davao autograme i slikao se. Kada je falilo samo nekoliko minuta do koncerta svi su se nalazili u bekstejdzu. Spojili su svoje ruke i izasli na scenu.

Koncert je bio za Dulce i Christophera ponovo. Dulce i Poncho su se takodje zagrlili i Christopherova faca nije prosla nezapazeno. Cak i pored toga Dulce i Christopher su se grlili na svakoj pesmi i Christopher ju je ponovo poljubio na “Nuestro Amor”.

Kada se zavrsio koncert svi su otisli u hotel da se odmore jer su sutra rano putovali za Guayaquil (Ecuador). Svako od njih je proveo noc u svojoj sobi, Dulce je bila neraspolozena jer je Christopher odbio da provede noc sa njom.

Sledeceg jutra svi su vec bili spremni za put. U avionu Dulce je htela da mu se osveti zato sto je odbio prosle noci.

Sela je sa Ponchom, razgovarali su, smejali su se i grlili se stalno. Christopher je negodovao glavom gledajuci to njihovo ponasanje. Kasnije je Poncho zaspao kao i Dulce, ona mu se naslonila na rame. Christopher ih je video i naljutio se, legao je da spava jako ljut. Malo kasnije Christopher se probudio isto kao i Dulce.
Christopher ju je pozvao i poceli su da razgovaraju tiho.

Christopher: Jako si pakosna, znas to? :/

Dulce: Ja?

Christopher: Da, ti, to je zbog juce, zar ne?

Dulce: Ne znam, ti znas Christopher –ona je okrenula glavu na drugu stranu i nasmejala se-

Christopher: Izvini, ali bio sam jako umoran i da si dosla ne bih mogao da pripremim tvoj rodjendanski poklon Wink -Dulce ga je pogledala sa osmehom-

Dulce: Moj poklon?

Christopher: Sta mislis da sam zaboravio da ti poklonim nesto? :O

Dulce: Volim te.!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 EmptyPet Jun 27, 2014 5:42 pm

102 epizoda : Kraj marketinga

Stigli su u Guayaquil (Ecuador). Tamo ih je docekala gomila fanova. Njih sestoro su stigli u hotel gde ce odsesti. Kada su usli u hotel tamo ih je cekalo nekoliko fanova. Rado su se slikali sa njima i dali im autograme. Christopher je bio veoma udaljen od Dulce. Dulce mu se priblizila da bi izvukla informacije o svom poklonu, Christopher se nasmejao i udaljio se. Poncho i Dulce su se takodje smejali, sto je ucinilo da Chris da sto manje informacija o poklonu.

Njih sestoro su uradili zvucne probe i otisli u hotel. Christopher se popeo u sobu da se istusira i malo odmori, ostali su ostali u sali dole razgovarajuci.

Dulce: Drustvo, idem kod Christophera, cudan je prema meni, idem da vidim sta mu je

Anahi je pocela da peva: Ja..znam sta mu je..my baby Very Happy –pocela je da se smeje-

Poncho: Hahaha, kako je zadovoljna plavusa danas, ne brini Dul, bicemo ovde

Dulce je cudno gledala Any: Ok, necu dugo :O

Dulce je otisla na recepciju i trazila kljuc od Christopherove sobe.

Recepcionar: Vi ste iz RBD-a, zar ne?

Dulce: Da, jesam, mozete da mi ucinite uslugu?

Recepcionar: Naravno, ja sam veliki fan RBD-a, sta zelite?

Dulce: Ovaj, moj kolega Christopher, je izgubio kljuc, vec znate kakvi su momci u cuvanju stvari, mozete mi dati kopiju da mu dam? on ce je posle vratiti.

Recepcionar: Vas dvoje imate nesto, zar ne?

Dulce: Ne, mi smo samo prijatelji, iz kog kluba fanova si ti?

Recepcionar: Pa..ranije sam bio iz "Los A" ali sad sam Trendy

Dulce: Ah…super.

Recepcioner: Mogu da te pitam nesto?

Dulce: Da, naravno –recepcioner joj je dao kljuc od Christopherove sobe-

Recepcioner: Jesi sa nekim u vezi? –Dulce je pogledala kljuc i pogledala u njega-

Dulce: Sad sam sto posto posvecena RBD-u, kasnije moze da se potvrdi ili negira nesto, hvala na kljucu –poljubila ga je dva puta, potpisala autogram i otisla-

Dulce je usla u lift i otisla na treci sprat gde se nalazila Christopherova soba. Stigla je do vrata i otvorila polako. Kada je usla, zatvorila je vrata oprezno da ne bi lupila. Ostavila je kljuc na staklenom stocicu. Uputila se u dnevnu da vidi da li je tamo. Na krevetu je bio njegov laptop otvoren, ona se priblizila da vidi sta je Christopher gledao. Bio je na njenom forumu, bila je otvorena njena galerija slika. Dulce je pazljivo usla u kupatilo i videla Christophera samo u peskiru omotanom oko struka, ona je u tom trenutku umrla videvsi mokra Chrisova ledja, Christopher se uputio ka sobi, Dulce se sakrila iza jedne saksije koja se nalazila pored vrata od kupatila.

Christopher je brisao kosu drugim peskirom dok se priblizavao krevetu. Dulce je bila iza njega, polako se priblizila njegovim ledjima i pocela da ga ljubi u vrat.

Dulce: Toliko sam ti nedostajala da si gledao moje slike Wink -zagrlila ga je od iza-

Christopher je uhvatio za ruke i nasmejao se: Informisao sam se i gledao sta kazu na forumima Wink -Christopher se okrenuo i njih dvoje su se gledali. Christopher ju je uhvatio oko struka i ona je stavila svoje ruke oko njegovog vrata. Poljubili su se nosevima.

Dulce: Kazu jako lose stvari…

Christopher: Ne, kazu ono sto ti i ja vec znamo.

Dulce: A znamo dosta

Christopher: Previse, ali ti nisi dosla da vidis sta kazu fanovi, zar ne?

Dulce: Ne –odvojila se-

Christopher: Sta si zelela?

Dulce: Da vidim svoj poklon, molim te, molim te, molim te –napravila je bebecu facu-

Christopher: Ne, jos uvek ne.

Dulce: Onda..kad?

Christopher: Kad stignemo u Madrid Razz

Dulce: A ako te ubedim 3:)

Christopher: Kako ces me ubediti, jer ja sam veoma tvrdoglav Razz

Dulce: Pa dajuci ti mnogo, mnogo poljubaca, onih koje ti volis

Christopher: To je veoma primamljiva ponuda ali mislim da cu je preskociti

Dulce: Preskocices?…pa dacu ih onda nekom drugom :O

Christopher ju je uhvatio oko struka i jos vise priblizio sebi: Pokusavas da me napravis ljubomornim? –poljubio je na blic-

Dulce: Pa pokusavam...deluje?

Christopher: Ne, ali znas sta?

Dulce: Reci

Christopher: Prihvatam tvoju ponudu Wink

Poljubili su se veoma nezno i strastveno. Ljubili su se kao da su im ti poljupci bili poslednji. Odvojili su se da bi uzeli vazduh, pogledali se, nasmejali i ponovo poceli da se ljube.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 EmptyPet Jun 27, 2014 6:33 pm

103 epizoda : Kraj marketinga

Christopher: Ok, ostani ovde, obuci cu se i dacu ti tvoj poklon.

Dulce: Svidjas mi se tako mokar 3:)

Christopher: Kakvog me vise volis? Mokrog i bolesnog ili obucenog i zdravog?

Dulce: Vise volim prvo ali nemoj da mi ponovis prvo jer cu izabrati prvo Razz -Christopher ju je poljubio i otisao u kupatilo-

Dulce je za to vreme razgledala sobu, ormare, fioke, odecu. Christopher je obukao uske farmerice i crvenu majicu sa kratkim rukavima. Ocesljao se, namirisao i uzeo poklon za Dulce.

Dulce: Ljubavi…Gde si stavio moj poklon? –sedela je na krevetu cekajuci ga-

Christopher je pogledao poklon, jos uvek ga nije upakovao ali ona mu ga je trazila: Evo izlazim –izasao je iz kupatila i seo pored nje-

Christopher je izvadio jednu kartonsku kutiju. Kutija je bila oblepljena slikama njihovih fanova.

Dulce: Ljubavi…-Dulce je ostala bez reci, videla je svoje fanove makar i na kutiji. Taj detalj joj je bio najbolji poklon-

Christopher: Unutra ima jos..ne misli da je samo kutija Razz

Dulce: Very Happy -Christopher ju je poljubio i zagrlio dok je ona otvarala kutiju-

Dulce je otvorila kutiju. U kutiji je bilo…nekoliko slika uradjenih od njih sestoro, jedan CD sa imenom “Da bi nas se secala”, jedna kutijica od somota ( kao ona od prstenja ), i jedan poklon uvijen u papir.

Christopher: Jos uvek...nije zavrsno, ali otvori ih.

Dulce ga je pogledala: Sve ovo je za mene? –Christopher ju je pomazio po licu-

Christopher: Ovo je malo, zasluzujes mnogo vise ali nisi mi dala vremena. Otvori ih..Razz

Dulce je pogledala slike, njih sestoro su bili nasmejani na zurci ili u sminkernici, takodje je bilo slika nje i Christophera. Uzela je kutijicu od somota i pogledala ga radoznalo-

Dulce: Sta je?

Christopher: Otvori…

Dulce je otvorila kutijicu. Bila je jedna prelepa srebrna ogrlica sa znakom "peace", iza je bilo ugravirano “D&C”. Takodje je bila jedna srebrna narukvica sa njenim imenom iza i ispred je bilo ugravirano "RBD" i na kraju, bio je jedan prsten od belog zlata sa nekoliko dijamanata.

Dulce je ostala bez reci videvsi sve ovo u jednoj kutijici: Be…bebe, koliko si se istrosio –pogledala ga je-

Christopher: To nije bitno. Dodji, stavicu ti ogrlicu –Dulce je ostavila kutiju na krevetu.-

Dulce je podigla kosu da joj Christopher zakaci ogrlicu. Chris ju je poljubio u vrat i stavio joj ogrlicu. Sa njenim tamnim tenom stajala joj je savrseno.

Christopher: Ako ti se ne svidja moze da se zameni –Dulce ga je uhvatila za ruke-

Dulce: Odusevljava me, odusevljavas me Wink

Dulce: Svaki dan mi se sve vise svidjas Chris, volim te

Christopher se nasmejao: I ja tebe volim –ljubili su se nekoliko minuta-

Dulce: Hvala ti na svemu, na svemu, i sto si pored mene svakog dana.

Christopher: Nemas na cemu da mi se zahvaljujes. Ali dodji, hajdemo da gledamo video –uhvatio je za ruku i seli su na krevet da gledaju video-

Nakon nekoliko sati svi su se skupili i otisli na Meet&Great. Nakon nekoliko intervjua otisli su na koncert. Napravli su svoj pozdravi i izasli na scenu. Koncert je bio potpuno od Dulce i Christophera, gledali su se, smejali se i grlili se u toku svake pesme. Dulce je takodje zagrlila Christiana i Poncha da bi zavarala publiku.

Kada se zavrsio koncert svi su otisli direktno u hotel da se odmore. Christopher i Dulce su otisli zagrljeni do njene sobe. Kada su stigli on se pozdravio sa njom i svako je otisao u svoju sobu. Christian i Poncho su otisli na zurku, Anahi i Dulce su ostale u hotelu isto kao i Christopher.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 EmptySub Jun 28, 2014 11:28 am

104 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je bila u sobi i gledala video koji joj je Chris poklonio dok je dodirivala ogrlicu koju joj je takodje on poklonio.

**: Dulce, mogu da udjem?

Dulce: Ko je?

**: Any, pusti me da udjem plis –Dulce je zatvorila laptop i otvorila vrata-

Dulce: Zdravo Any, sta je bilo? –Any je usla i Dulce je zatvorila vrata-

Anahi: Bila si na nasim forumima? Neutral

Dulce: Ne, sta je bilo?

Anahi: Otvorili su teme kako smo se ti i ja posvadjale i kako je nas odnos hladan.

Dulce: Ali uvek su govorili to :O

Anahi: Pa da, ali ljuti me sto pricaju to kad nije tacno. Zasto izmisljaju?

Dulce: Ko zna, mozda iz zabave.

Anahi: Ej, a ta ogrlica?, i ta kutija?, i ta narukvica?...Omg…i taj prsten? o.O

Dulce: Very Happy

Dulce: To je Christopherov poklon za moj rodjendan, svidja ti se? Very Happy

Anahi: Prelepo je.!!! Smile

Dulce: On je prelep, ovo je od belog zlata, zamisli koliko ga je kostalo. :O

Anahi: Ali to ga sigurno najmanje zanima…uostalom ono na koncertu….Very Happy

Dulce: Sta se dogodilo na koncertu? :O

Anahi: Hihihihih Smile

Dulce: Anahi Giovanna, na kom koncertu?

Anahi: Onom u Los Andjelesu

Dulce: Sta se dogodilo?

Anahi: Ok, ali nemoj reci da sam ti ja rekla, okej?

Dulce: Dobro, ali reci mi viseee

Anahi: On je pripremio tortu, pesmicu publike. Njegova ideja je bila da odemo na forum kao "normalne osobe" i da nagovorimo fanove to. Smile

Dulce: Ubicu ga Wink

Anahi: Kad bi moj Rodri bio takav…Sad

Dulce: Joj da, posvadjala si se sa njim, sta je bilo?

Anahi: Nista, posvadjali smo se strasno ali necu o tome.

Dulce: Sigurno neces o tome? –stavila joj je ruku na rame-

Anahi: Hvala, ali vise volim da zaobidjem, mislim temu.

Imali su koncert u Quitu (Ecuador). Koncert je bio veoma uspesan. Takodje je bilo emotivno za fonove vondy traume. Takodje je bilo i zagrljaja od ostalih trauma. Sledeceg dana putovali su u Limu (Peru), da bi imali koncert u "Estadio Nacional". Taj koncert je takodje bio emotivan ali ne toliko. Stvari izmedju Christophera i Dulce su pocele da idu lose, iz nepoznatih razloga. Svaki put kada su bili zajedno zavrsili su posvadjani ili ljuti.

Ovih poslednjih dana bilo je mnogo napetosti ismedju svih njih jer im je ostalo samo jos cetiri koncerta do kraja "RBD" -a. Toga su oni uvek bili svesni. Dulce je provodila dane razgovarajuci telefonom, Poncho je uvek bio odsutan, zamisljen, Christian je bio sa BJ-om, podrzavali su jedan drugog, Any je razgovarala sa svojima preko telefona, Maite se nije pojavljivala na koncertima zbog svoje novele. A Christopher...

Ne znam zasto, ali u poslednje vreme mi sve smeta, ne podnosim nikoga. Prema Dul se ponasam jako lose, ona ne zasluzuje decka kao sto sam ja. Ovih poslednjih koncerata primecujem da ona pokusava da mi se priblizi a da se ne posvadjamo. Ona pomera nebo i zemlju da razgovaramo i da joj kazem sta mi je ali...njeno prisustvo mi smeta, ne znam sta mi se dodjavola desava. U ovom trenutku imam zelju da prestanem da je gledam kao kreten i odem u krevet, nemam hrabrosti cak ni da je pogledam bez naocara, nosim ih da ne posumnja.

Bilo je kasno, oko 12 posle ponoci, sutra trebamo da imamo koncert u Santiagu.
Chris i ja u poslednje vreme nismo bas dobro. On me napada zbog svakakve gluposti, jedini nacin da budemo zajedno a da se ne svadjamo bio je na koncertima. Ja sam pokusavala da mu se priblizim ali bio je tuzan, odsutan. Ne volim da ga gledam takvog ali ne mogu ni da razgovaram sa njim jer uvek zavrsimo posvadjani i ne zelim da se izgubi ili umre ono sto oboje osecamo, mislim da je bolje da ga malo ostavim samog da mi se sam priblizi i kaze mi sta je to sto ga muci. Vidi ga, odsutan od sveta, razmisljajuci o Bog zna cemu. Nedostaju mi njegove oci, sve vreme nosi naocare za sunce, zaboga, 12 sati je uvece, gde je sunce?

Christopher je ustao: Laku noc drustvo –otisao je-

Svi su ga pratili pogledom dok nije otisao. Dulce je klekla i uhvatila se za glavu. Anahi je sedela pored nje, zagrlila ju je da bi osetila podrsku. Ona joj je odgovorila tako sto je uhvatila za ruku i nasmesila se.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 EmptySub Jun 28, 2014 2:11 pm

105 epizoda : Kraj marketinga

Poncho: Svi smo veoma napeti. Mozda je ovakav zato sto je ostalo samo cetiri koncerta “RBD” -a, do konacnog razlaza.

Anahi: Dul, zasto ne pokusas ponovo da razgovaras sa njim?

Dulce: Svaki put kad pokusamo da razgovaramo zavrsimo posvadjani.

Christian: Chucky, hoces da razgovaram ja sa njim?

Dulce: Molim te…-Christian je ustao i otisao-

Christopher je setao po sobi sa jedne u drugu stranu. Cuo je lupanje na vratima i otisao da otvori.

Zasto mi je rekao sve ovo Chris?, mozda sumnja koliko volim Dulce?, sigurno…svi, svi moji prijatelji sumnjaju, ukljucujuci i Dulce, sumnjaju sta osecam prema njoj u ovim trenucima. Misli da je ona kriva sto sam ovakav, nisam zeleo da se oseca lose.

Christian je zavrsio razgovor sa Christopherom i otisao. Kada je Christian izasao sreo je Dulce koja je isla u svoju sobu.

Dulce je pogledala Christiana trazeci odgovor. Christian je negirao glavom i otisao. Dulce je spustila pogled, uperila ga je ka Christopherovim vratima. Priblizila se i dotakla ih. Nije se usudjivala da pokuca, nije zelela da jos vise pogorsa stvari.

Mozda sam ja kriva sto je ovakav? ali da se nesto dogodilo, rekao bi mi ili bih shvatila. Mozda…sam prestala da mu se svidjam i zao ga je da mi raskine i zato me ignorise, i ne gleda me vise. Ali ponekad osecam kako je srecan pored mene, zbog nacina na koji me grli na koncertima i zbog nacina na koji me gleda kad ne nosi naocare. Mozda vise ne oseca nista prema meni, umrecu ako me ostavi.

Dulce je sklonila ruku sa vrata i otisla. Christopher je bio sa druge strane vrata gledajuci kroz spijunku. Chris je video Dulce kako sa strahom da pokuca stoji ispred vrata zeleci da razgovara sa njim. On nije imao zelju da razgovara ni sa kim, bilo bi gore da je odlucila da pokuca.

Sledeceg jutra putovali su u Santiago. Kada su stigli otisli su na zvucnu probu. Vratili su se u hotel i oko dve popodne otisli na spavanje. Nakon toga otisli su na plazu da rucaju.

U pet su otisli na Meet&Great. Christopher je bio sve vreme odvojen od Dulce, stvar koja nij eprosla nezapazeno.

Koncert je poceo oko osam. Christopher i Dulce su igrali jako blizu na Cariño Mio.

Na celom koncertu Dulce je izgledala ljuto na Christophera, svaki put kada joj se Chris priblizio Dulce je odlazila na drugu stranu. Na kraju na "Este corazon" Christopher je uspeo da se priblizi Dulce, poljubio ju je i poljubio je u vrat.

Dulce je u tim trenucima bila zbunjena i osramocena.

Zasto se Christopher ponasa ovako? Ljubi me, ljuti se, trazi me, ignorise me. Svaki dan me sve vise zbunjuje, umorna sam od njegove igre, ali ne mogu da se oduprem svaki put kada me pogleda, svaki put kada me poljubi. I danas...danas ne nosi naocare. Gledao me je dok me je grlio na "Este corazon", ispred toliko ljudi i poljubac koji me je ukocio.

Christopher se nije osecao dobro, to je i pokazao za vreme “Besame Sin Miedo”, gde se okliznuo i pao. Dulce je videla pad iz bekstejdza. Kada je pao, skoro je dotrcala do njega, na kraju je bio red na nju da izadje i nije odvajala pogled od Christopherove face.

Koncert je zavrsen vodenim ratom. Njih sestoro je stiglo u hotel, Christopher je bio prvi koji je otisao u svoju sobu. Ostalih cetvoro je ostalo dole jos malo da razgovara i kasnije su otisli na spavanje.

Christopher je lezao na krevetu, sa mokrom kosom, upravo se istusirao. Gledao je u jednu tacku na plafonu. Nije razmisljao ni o cemu, tj jeste razmisljao o nekome…Dulce.

Zasto se ponasam tako prema Dulce? danas sam je skoro pojeo pred svim tim ljudima a sad…
Sad nisam u stanju da odem u njenu sobu da razgovaram sa njom. Sta da joj kazem?, vise ne znam o cemu da razgovaram sa njom, isto tako ne znam ni koje teme da izbegavam da se ne bih posvadjao sa njom.

Njegovo pasivno stanje se zavrsilo kada je neko pokucao na vrata. Christopher je ustao i otvorio vrata bez gledanja.

Christopher: Zdravo…

**: Mozemo da razgovaramo? Neutral

Christopher: Nravno, udji –Usli su i Christopher je zatvorio vrata-

Svako je seo na po jednom kraju kreveta. Christopher je gledao sa jedne strane u drugu nervozno.

Christopher: O cemu zelis da razgovaras?

**: Jos pitas…

Christopher: Sta zelis da kazes…

**: Sta ti je u zadnje vreme…odsutan si, igorises ceo svet.

Christopher: Ne znam o cemu mi pricas Dul –pogledao je u pod-

Dulce: O ovome pricam. Izbegavas temu, izbegavas razgovor sa nama. I znam da ti se desava nesto jer si danas pao na koncertu.

Christopher: Okliznuo sam se, to je sve.

Dulce: Uradila sam ti nesto da se naljutis na mene? –Christopher je seo malo blize njoj-

Christopher: Ne, ti nisi nista uradila. Ne znam sta mi se desava, u poslednje vreme samo imam zelju da budem sam, da ne razgovaram ni sa kim.

Dulce: Ali Chris, ne mozes se izolovati od svega, vise ne znam da li smo ti i ja...u vezi, zbunjujes me. Ne znam sta da radim, ne znam da li da razgovaram sa tobom, da li da se priblizim. -Christopher ju je uhvatio za ruke-

Christopher: Zao mi je, stvarno. Ali ne znam, ne znam da li je to zbog toga sto me je strah da se ovo zavrsi, da se RBD zavrsi, da se ovo nase zavrsi.

Dulce: Chris, i mene je strah da prihvatim da se RBD zavrsava. Ali to sto se RBD zavrsava ne znaci da se ovo nase zavrsava sa RBD-om, ne mislis?

Christopher: Ne znam sta da radim, ne znam sta da mislim. Ovo je haos i zbog toga sam pao. Video sam jedan plakat gde je pisalo "Dulce i Pablo" i zato sam se okliznuo.

Dulce: Very Happy

Christopher: Treba mi da budem sam Dul. –ustao je-

Dulce: Razumem…-ustala je i pogledala ga-

Christopher: Hvala sto si dosla –Dulce se priblizila i stavila ruke na njegova ramena. On ju je gledao u oci-

Dulce: Volim te, to se nece zavrsiti sa RBD-om, budi svestan toga, sta god da ti mislis. Sad -Otvorila je vrata i otisla-

Christopher je zatvorio vrata i seo na krevet: cime sam zasluzio jednu tako savrsenu zenu… pomozi mi Boze Sad –uhvatio se za glavu-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 EmptySub Jun 28, 2014 2:52 pm

106 epizoda : Kraj marketinga

Sledeceg dana RBD je putovao u Ljublijanu ( Slovenija ). Svi su otisli na svoju stranu i Christopher jako zamisljen.

Njih petoro je otislo u hotel da se odmori jer je put bio jako dug i naporan. Neki su otisli da razgledaju grad a drugi su ostali u hotelu...da budemo iskreni, svi osim Dulce i Christophera su otisli da razgledaju grad.

Christopher nije izlazio iz svoje sobe a Dulce…,Dulce je izasla da vidi da li ce sresti Chrisa, ali ni traga od njega.

Zaboga, ovog coveka nema nigde. Ne, sigurno je zatvoren u svojoj sobi i nece izaci do koncerta kao i uvek, ali nece mi se pribliziti ovog koncerta. A ako ne zna kako da raskine sa mnom?...ne verujem, on nije takav tip decka…ili jeste? Aj, ne znam, vise ne znam ni sta da mislim. I umorila sam se od svega ovoga. Ovog trena idem u njegovu sobu i necu izaci odande dok mi ne bude rekao sta mu se desava.

Dulce je usla u lift i pritisnula dugme sprata gde su se nalazile sobe njih petoro. Krenula je direktno i vrlo odlucno u sobu od Christophera. Hodala je sa spustenom glavom razmisljajuci sta ce mu reci.
Kada je bila blizu sobe sudarila se sa nekim.

**: Izvini…-Ona ga je pogledala-

Dulce: Chris, skoro si mi otkinuo rame od udarca, ali dobro je da sam te srela, moramo da razgovaramo.

Christopher: O cemu?

Dulce: Znas odlicno, tako da reci mi, u tvojoj ili u mojoj sobi? Neutral

Christopher je klimnuo glavom i potvrdio. Usli su u njegovu sobu. Christopher je zatvorio vrata i ponudio Dulce da sedne. Sela je na jednu stolicu i Christopher na drugu.

Dulce: Ispricaces mi sta ti se dodjavola desava…

Christopher: Ne desava mi se nista, vise ne znam na kom jeziku da kazem. Dobro sam.

Dulce: Ah, razumem. To ignorisanje svakoga, bez razgovora sa bilo koim, ignorisanje osobe koja te najvise voli na celom svetu...sad se naziva biti dobro. Super, drago mi je zbog tebe.

Christopher: Dulce, nije mi nista. Vise ne znam kako da kazem, samo da vam nacrtam.

Dulce: Ne Christopher jeste ti nesto. Ti si pored Chrisa onaj koji se uvek sali, uvek igra sa svima, uvek si nasmejan. Ali sad...ozbiljniji si nego inace, mene cak ni ne gledas, vise se ne igras ni sa Any, smeta ti ako ti se priblizimo. I smeta mi sto si nezan sa mnom samo na koncertima.

Christopher je ustao sa stolice: Ne brini, ako ti smeta, necu vise to da radim. :@ -Dulce je takodje ustala-

Dulce: Ne smeta mi, volela bih da pesme na kojima mi se priblizis traju ceo zivot, da bih bila tako sa tobom. Ali se nazalost zavrse i nadjem se u stvarnom svetu budeci se iz jednog sna. I ponovo si hladan prema meni, svadjas se, izbegavas me, ignorises me, cak me ni ne gledas dok govorim. Zbunjujes me i umorna sam od tolike igre.

Christopher: Pa ako ti je vec dosta, znas sta trebas da uradis.

Dulce: Ne zelim da zavrsim sa tobom, jer za razliku od tebe…Sad -spustila je glavu i ponovo ga pogledala-

Dulce: Za razlliku od tebe, ja tebe i dalje volim toliko kao i prvog dana kada sam osetila ovo prema tebi. Ali sad sumnjam u tvoja osecanja prema meni. -Dulce je otvorila vrata-

Dulce: Ne znam cega se igras Christopher. Ali ja necu cekati ceo zivot nekoga ko se preko noci ponasa tako kao ti. Vise ne znam gde je Christopher u kog sam se zaljubila, koliko god pokusavala da ga nadjem...ne pronalazim ga a ti mi ne pomazes da ga povratim. -Christopher je gledao kako ona zatvara vrata jako ljuta-

Christopher se osvestio i shvatio da moze da je izgubi zauvek. Istrcao je za njom. Kada je izasao nije bilo nikoga, otisao je do njene sobe i niko mu nije otvarao, trazio ju je po celom hotelu i pitao sve koji rade tamo da li su je videli. Nekoliko sati kasnije stigli su ostali sa Dulce. Christopher videvsi Dulce, otisao je kod nje.

Anahi: Zdravo bebe!!!

Christopher: Zdravo. Dulce, mozemo da razgovaramo?

Dulce: Drustvo, hvala sto ste mi rekli gde ste. Idem u svoju sobu da se odmorim. Hvala -Dulce je otisla ignorisuci Christophera-

Christian: I sta vam se sad desilo?

Christopher: Dulce!! –otisao je za njom-

Anahi: Ah,Ah,Aahhhhh. Videli ste TOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Poncho: Ignorisao nas je?

Christian: Chuky vredi vise nego mi Razz -Anahi i Poncho su ga gledali sa facom "What?"-

Dulce se brzo popela u svoju sobu jer je znala da je Christopher prati. Kada je dosla u svoju sobu, usla je i zatvorila vrata. Christopher je stigao nekoliko minuta kasnije jer mu je Dulce namestila da lift obidje sve spratove.

Christopher: Dulce, otvori mi, molim te.

Dulce: Imam bitnije stvari da radim nego da razgovaram sa razmazenim deristem. Idi dodjavola Christopher…

Christopher: Deriste?...Dulce otvori mi molim te...-Dulce mu nije odgovarala i on je otisao-

U stvari sam i zasluzio to, jer sam kreten. Trebam da zahvalim Bogu sto imam tako dobru zenu pored sebe kao sto je Dulce. Ali ne znam sta da joj kazem jer ni ja ne znam sta mi se desava. Ne znam sta mi se desava ali samo imam zelju da budem sa njom na koncertima....mozda cu na ovom koncertu morati da drzim odstojanje.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 EmptySub Jun 28, 2014 4:05 pm

107 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je pogledala kroz spijunku i videla Christophera kako odlazi. Otvorila je vrata.

Dulce: Sacekaj…-Christopher se okrenuo. Dulce se sklonila u stranu da bi Christopher usao-

Christopher: Ne zelim da udjem, samo sam zeleo da ti se izvinim zbog svog ponasanja. Zao mi je, ponasao sam se kao kreten.

Dulce: Sta ti se desava?

Christopher: Vec sam ti rekao da ni sam ne znam. U poslednje vreme mi samo odgovara da budem sam, iritira me i sama pomisao na to da mi se neko priblizi.

Dulce: Ako te to iritira, ne brini jer se vise necu priblizavati. -krenula je da udje ali Christopher ju je uhvatio za ruku-

Christopher: Ne..

Dulce se okrenula: Ne razumem sta hoces…rekao si da te iritira kad se priblizimo i ja sam rekla da se zbog mene ne brines i kazes mi ne. Sta ti je Christopher? Vise ne znam sta da radim, ne znam kako da se ponasam pred tobom.

Christopher: Nisam jedini koji je cudan. Svi smo ovih dana rastrojeni, ukljucujuci i tebe.

Dulce: Ali ja razgovaram sa ostalim. I ja znam sta mi se desava, ja sam tuzna jer je ostalo jos dva koncerta i prestacemo da se vidjamo, i ovaj san od cetiri godine ce se zavrsiti. Ali ti..ti ne znas zasto si takav, i umaras me, kad bi nas pustio da ti pomognemo, kad bi prestao sa tim glupostima da budes sam i podelio ove poslednje minute sa nama, sve bi bilo drugacije...

Christopher: Ali samo mi odgovara da budem sam…

Dulce: Ostani sa tvojom prokletom samocom, izoluj se od sveta. Ja necu biti zaljubljena u osobu koja mi se samo priblizava na koncertima, necu da zivim u iluziji necega sto je vec otislo. Zaljubila sam se u jedan san, ne u stvarnost –Dulce je usla u sobu i izasla sa kutijom i svim stvarima koje joj je poklonio Christopher, svim osim CD-a.-

Dulce: Ovde imas stvari da se zabavljas –dala mu je kutiju-

Christopher: Ovo su tvoji pokloni -priblizio joj je kutiju-

Dulce: Ne Christopher, to za mene nije poklon. To je kutija puna prelepih stvari prozivljenih sa tobom. Ali ne znam da li zelim da ih zadrzim da bih i dalje bila zaljubljena u jednu iluziju. Zadrzi ih ako zelis, nije bitno -Usla je u svoju sobu i zakljucala vrata. Christopher je otisao u svoju sobu i poceo da gleda slike i poklone-

To je bio…najtezi razgovor koji smo imali. Secam se da je na koncertu uradio isto kao i uvek, priblizio mi se u toku svih pesama. U pocetku sam bila ostra ali ova prokleta ljubav koju sam imala i koju imam me cini slabom, i pustila sam ga da se priblizi, pustila sam ga da mi peva na uvo, da me miluje, ljubi u obraz i grli.

U Beogradu ( Srbija ) je bilo isto. On sa svoje strane i ja sa svoje...na koncertu...sam ponovo pala kao glupaca. On mi se priblizio sa tim osmehom koji je cinio da sve zaboravim i grlio me je dok sam pevala "Este corazon". Ovi poslednji dani su bili najgori, oboje smo se gubili u pogledima ali nismo nista uradili, nije bilo ni pozdrava.
Ovih noci kada smo se vracali sa koncerata uvek sam se rastuzila kad sam se tusirala ili kad bih samo osetila samocu svake prazne sobe, uporedjujuci ove situacije sa drugima gde smo toliko puta spavali zajedno, nisam mogla da prestanem da placem.

Dulce i ja smo potpuno izgubili kontakt. Ovo sto se dogadja je moja krivica. Ja sam mogao da pojedem Dulce poljupcima kao sto sam uvek radio, da podelim svaki sekund sa njom, ali sam uradio suprotno, udaljio sam se...ignorisao sam je...prezirao je privatno...i voleo je javno.

Na koncertu u Madridu bilo je tesko za sve nas. U svakoj pesmi smo se trazili pogledima i kada smo se pronasli...znali smo nasu buducnost, jednu odvojenu buducnost. Ovaj koncert je bio najtezi iz dva razloga: Kraj RBD-a i kraj nase veze koja se malo po malo zavrsavala zbog gluposti.

*Dul*

Secam se pozdrava svih nas na aerodromu gde smo se razdvojili.

*Christopher*

Nas sestoro je bilo u jednoj sali gledajuci u pod, placuci. U tom trenutku nismo mogli da sakrijemo nasa osecanja.

*Anahi*

Osecala sam se tako lose, razmisljajuci o tome da vise necu videti ovih pet andjelcica koji su mi hvala Bogu pomogli u tolikim stvarima. Pomisao da cu ih izgubiti zauvek mi je cepala dusu...

*Poncho*

RBD je bio kao put koji je ucinio da sazrim kao osoba, pomogao mi je da prebolim i upoznam bezrezervno prijateljstvo. Zahvaljujuci njima sam upoznao ljubav, smeh iz srca bez predrasuda, kako biti fashion a da ti nije potreban novac hahaha, kako biti odgovoran i izaci sa prijateljima da zaboravis na ceo svet.

*Christian*

Kada je Pedrito usao…bilo je najteze. Nas sestoro smo se zagrlili i prestali da postojimo. Ovo ce biti jako teski dani, posebno za dvoje od mojih kolega. Bebea i chuky.

*Maite*

Njih dvoje su se voleli...ali zbog stvari koje nikad necemo razumeti, njihova magija je nestala kao i magija svih ovih ljudi koji su plakali videvsi kako se gase svetla na kraju koncerta. Verujem da ce se jednog dana ponovo naci i videti koliko je glupo bilo razdvajati se...

*Anahi*

I nece moci nista da urade...jer ce vec biti sa drugim partnerom i prisetice se prozivljenih trenutaka, preplakanih noci…

*Poncho*

Zazalice zbog nesprecenih reci, dela. Jednostavno cinjenica da nisu uradili to kako treba proganjace ih celog zivota.

*Christian*

Ja mislim da mnogo fanova zna za ovo...nisu mogli da sakriju svoja osecanja. Voleli su se previse, svaki pogled od pollitos, svaki osmeh je vredeo vise nego jedna slika ukradenog poljupca.

*Dulce i Christopher*

Nismo uspeli da iskoristimo losa vremena da se priblizimo i zatrazimo oprostaj. Ponos je u stanju da ubije, to se nama desilo. Zbog naseg prokletog ponosa, nismo uspeli da zatrazimo oprostaj na vreme.

*Pedro*

Zagrljaj nas sedmoro je bio zagrljaj koji nikad necu zaboraviti. Ja sam ih gledao kako rastu, gledao ih kako se penju do vrha. Videvsi njihova tuzna lica je ucinilo da se pokajem sto se nisam borio za njih na vreme. Takodje sam se pokajao sto sam zapoceo tu prokletu igru sa parovima, fanovi i ljudi iz posla su je zvali "Marketing", zbog tog marketinga, dvoje od mojih malisana su plakali i patili mnogo, vise nego bilo koji par. Svaka kompromitujuca fotografija koja je izasla u novinama ih je unistavala.

*Christopher*

Nadam se da cu jednog dana moci da izbrisem bol koji osecam u ovom trenutku pustajuci se i zapocinjujuci istrazivanje novog nepoznatog horizonta, bez moje brace i sestara i...bez moje crvenokose. Zene koju sam najvise voleo i koju cu najvise voleti.

*Dulce*

Jedino sto ocekujem je da moje kolege Bog blagoslovi, i da im puno uspeha u onome sto budu radili. I zelim da Christopher nekad uspe da razume svu ljubav koju sam mu dala i koju i dalje osecam.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 EmptySub Jun 28, 2014 4:07 pm

KRAJ PRVE SEZONE
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sponsored content





El final del marketing - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
El final del marketing
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» El final del marketing ( 2 sezona )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce Maria y Christopher Uckermann! :: *Off Vondy* :: *Web Novele*-
Skoči na: