Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria y Christopher Uckermann!

Welcome!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 El final del marketing

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptyČet Jun 19, 2014 5:40 pm

72 epizoda : Kraj marketinga

Christopher je usao u auto i otisao kuci. Kada je stigao pustio je da padne na sofu, gledajuci u plafon i razmisljajuci o Dulcinom odnosu sa Gonzalom.

Alexandra: Zdravo sine, nisam cula kad si dosao, kako je bilo?

Christopher: Pa..:O

Alexandra: Sta se desilo.. reci mi -Lupila ga je malo po nogama da bi lepo seo. Seli su na sofu i Christopher joj je ispricao sta se desilo.

Alexandra: Very Happy

Christopher: Sta je smesno mama :O

Alexandra: Obozava da se igra sa tobom Razz

Christopher: Da vidis njega mama, veoma je lep, i kako kazu devojke "pravi frajer" Sad

Alexandra: Sine, nema nikakve veze sto je taj…

Christopher se nasmejao: Gonzalo

Alexandra: Pa taj, nema veze da li je lep ili ruzan. Ako je ona zaljubljena u tebe nije bitno sto se ljubi sa drugim jer tako mora zbog serije.

Alexandra: Uostalom, nema veze sto se lepo slaze sa njim, zamisli da pored sve te ekipe ona se ne slaze ni sa kim, voleo bi to?

Christopher: Ne...Neutral

Christopher: Kakvi poljupci? :/

Alexandra Smile

Christopher: Vec su ih pokazali ?-njegova majka je zacutala, on ju je pogledao u oci-Mama….:/

Alexandra: Na Vondy forumu su

Christopher: Idem da vidim :@

Christopher se popeo do kancelarije svog oca i uzeo laptop. Usao je na Vondy forum i video temu gde govore o Dulcinim poljupcima, usao je i tamo je bila njegova devojka kako se ljubi sa Gonzalom.
Christopher je pocrveneo, pomodreo, pozeleneo, pozuteo i pocrneo videvsi Gonzala kako pokusava da je poljubi jezikom.
Kada je to pogledao, procitao je komentare vondy's i nije mogao da izbegne da se ne nasmeje i malo smiri.

Alexandra: Video si? –Christopher je sedeo na kancelarijskoj stolici posmatrajuci neprestano video poljupca Gonzala i Dulce. Glava mu je bila naslonjena na ruke i posmatrao je tu sliku, gledajuci svaki detalj.

Christopher je potvrdio glavom. Alexandra ga je pomazila po kosi, poljubila ga u glavu i otisla.

Dulce: Do sutra drustvo -pozdravila se sa svima i pogledala u sat. Bilo je 12 uvece, zaboravila je da treba da se nadje sa Christopherom. Sledeceg dana sleteo je avion : Mexico-Los Angeles.

Dulce se probudila oko pola 10 ujutru i pustila "La Oreja" da bi videla sta su izmislili ovoga puta.

Claudia Lizaldi: Dobro, kao sto smo i rekli, RBD je stigao sa svoje turneje iz Argentine i Dulce Maria je vec pocela sa snimanjem svoje nove novele -pustili su videe-

Claudia Lizaldi: Istina je da je Dulce bila veoma lepa na prezentaciji serije, zar ne?

Presentadora 2: Tacno, i njen partner u seriji, videli ste kakav je to bio poljubac Very Happy

Dulce: Oh ne… >.<

Claudia: Lep su par u noveli, ali sada cemo o najmladjem clanu RBD-a, pricamo o Christopheru Uckermann-u koga smo juce pronasli u Televisinom studiu i ispricao nam je sta rade on i njegove kolege iz benda nakon povratka sa koncerata -pustili su video-

*video*

Reporter: Nasli smo se ovde sa najmladjim clanom RBD-a, i on ce nam ispricati sta ce raditi on i njegove kolege u slobodno vreme

Christopher: Pa, ja idem u Los Andjeles ovaj...da bih video kako stoje stvari sa mojim albumom kao soliste, Any se bavi svojom kampanjom, May snima nove epizode serije "Cuidado con el Angel", Ponchito snima “Volverte a Ver” i Dulce danas zapocinje sa snimanjem nove novele.

Reporter: Christophera smo pitali o pesmi koju je napisala Belinda i evo sta nam je odgvorio.

Christopher: Ona je jedna super devojka, veliki profesionalac i sigurno ce ta pesma biti odlicna, ali nas poslednji album ce biti bolji hahaha Very Happy

*komentar na video*

Caludia: Zadovoljstvo je razgovarati sa Christopherom, uvek nam odgovori na sve i to veoma vaspitano

Dulce: Ide u Los Andjeles?

Christopher je odseo u jednom hotelu u Los Andjelesu i sve vreme je radio na svom solo albumu. Nije zeleo da zna sta se desava u Meksiku, vise je voleo da ne zna nista o Dulce i Gonzalu i njihovom odnosu koji se vec pretvorio u trecu osobu u telenoveli.

Dulce je svake noci zvala ponovo i ponovo, ali nikad joj se niko nije javio. Dulce je nakon svakog snimanja zvala Christophera ali on nije dobijala nikakav odgovor.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptySub Jun 21, 2014 2:12 pm

73 epizoda : Kraj marketinga

12 Novembar

Dulce je bila u restoranu sa devojkama, razgovarale su o zenskim stvarima. Dulce je tokom celog razgovora bila odsutna. Anahi i Maite su to primetile zato su je ispratile do kuce.

Anahi: Dobro Dul, stigle smo.

Dulce: Hvala sto ste me otpratile devojke

Maite: Dul, sta ti je? Tokom celog rucka si bila odsutna, imas nekih problema sa ekipom?

Dulce: Ne, ne, sa njima je sve super. Do sad smo snimili samo scene ljubljenja i sve je okej sa njima.

Anahi: Onda? :O

Anahi i Maite: Christopher….

Dulce: Aha, devojke, ima vec dva dana da nisam razgovarala sa njim, zabrinuta sam jer ne znam da li je ljut, ne znam kako je, ne znam sta radi..

Anahi: Ti si znala da ide u Los Andjeles?

Dulce: Ne, hteo je da mi kaze kada smo se sreli na parkingu ali ja sam morala da snimam.. I posle sam ostala sa ovima i juce sam saznala preko "La Oreja" da je otisao u Los Andjeles.

Maite: Ja mislim da nije ljut, zasto bi bio.

Dulce: Zato sto sam mu obecala da cu ici sa nijim na rucak da bi razgovarali i kao drugo jer se Gonzalo i ja jako dobro slazemo i pobesneo je, devojke nemate pojma

Anahi: Naravno da se slazete taj Gonzalucho i ti, ali Gonzalo je dobar decko i zna da ti imas decka.... Zna, zar ne? :O

Dulce: Neutral

Maite: Nisi mu rekla? o.O

Dulce: Pedro nam je trazio da glumimo likove iz serije i u stvarnom zivotu..

Anahi i Maite: Marketing…:O

Dulce: Tacno. Hvala vam na svemu devojke, idem da se odmorim, jer danas je bio jako tezak dan.

Anahi: Ok, obavestavaj nas o svemu

Maite: Sutra su "premios Grammys"

Dulce: I ako ne dodje Christopher?

Anahi i Maite: Sigurno ce doci Dul

Anahi: Naravno, bebe je pravi profesionalac i savrseno znas da je njemu grupa na prvom mestu pa onda sve ostalo

Dulce: Hvala

Devojke su se pozdravile i svaka je otisla svojoj kuci. Dulce je uzela da pise, sve vreme gledajuci u svoj mobilni. Gledala ga je i gledala.

**_: Any?

Anahi: Dobro znas da se javis debilu. Gde si?

**_: na aerodromu

Anahi: Ovde u Meksiku?

**_: Ne.

Anahi: Ok, zasto ne dajes znake zivota?

**_: Sutra cu ti pricati, sad, ovaj, moram da prekinem, u guzvi sam

Anahi: Ok, cuvaj se i zovi kad stignes

**_: Stici cu jako kasno. Sutra se vidimo. Volim te

Anahi: I ja tebe –poklopili su-

*Kod Dulce*

Dulce: A da ga ponovo pozovem?...Ne, mislice da sam davez. A da mu ostavim poruku?, naravno, kako si glupa Dulce, da vidimo Christopher…Christopher…Ovde -Nasla je Christopherov broj-

Bilo je zauzeto, svaki put kad je pozvala bilo je zauzeto. Cuo se zvuk za ostavljanje poruke.

Dulce: Christopher,ja sam, Dulce, veoma sam zabrinuta za tebe, vec je proslo dva dana da ne znam nista o tebi. Pozovi me kad cujes ovu poruku, molim te. Sutra je "Premios Juventud", nadam se da si vec u Meksiku da bi isli svi zajedno na nas poslednji "Grammys", dobro, odgovori mi, molim te. Cao. Volim te.

Dulce je lezala na svom krevetu gledajuci RBD slike koje je dobila od fanova, takodje je gledala casopis "VondyWorld" koji su joj poklonile vondys kada je bila u Spaniji sa Christopherom. Provela je sate gledajuci sliku nje i Christophera, ona je bila tako zadovoljna kada je bila u njegovom zagrljaju, kada je bila sa njim. Uporedila je slike nje i Christophera i nje i Poncha. Sa Ponchom se dobro provodila ali njeno lice na slikama kada je bila pored Christophera zracilo je posebnim osmehom, oci su joj sijale i to crvenilo koje je imala na obrazima.

Blanca: Dul!! vecera

Dulce: Idem mama –ostavila je slike, pogledala u telefon i otisla na veceru-

Za vreme vecere Dulcin telefon je poceo da zvoni.

Dulce: Mama tvoj mobilni

Blanca: Idem, odmah se vracam -otisla je da potrazi telefon-

Dulce: Ko je?

Blanca: Nije moj kceri -vracajuci se iz kuhinje-

Dulce: Vas je? –pogledala je u oca i u sestre-

Dulcina sestra: Ne, tvoj je budalice

Dulce: Idem..Very Happy -brzo se popela na stepenice, njena majka je isla za njom jer je znala sta se desava-

Blanca: Ko je kceri?

Dulce: Prekinuo je...Sad

Blanca: Ali pise broj ili nesto –zagrlila ju je-

Dulce: Ne, sakriven broj je, uostalom ja sam mislila da je moj bebe, vec dva dana ne znam nista o njemu.

Blanca: Zamisli da prodje godinu dana i ne vidis nikog od njih petoro, umreces?

Dulce: Stvarno, ne znam sta cu raditi bez svojih prijatelja, ako prodje godinu dana da ne vidim moju bracu i sestre iz RBD-a, umrecu mama Sad

Dulce: Ali zasto ne zove Christopher mama Sad

Blanca: Ne znam, mozda je izgubio mobilni, ili nema bateriju, ili su mu ukrali mobilni, ili nesto

Dulce: ti stalno pomazes ljudima mama :O

Blanca: Very Happy

Blanca: Idemo da pospremimo sto, hajde -Otisle su da pospreme sto. Kada su zavrsile svi su otisli da gledaju televiziju i kasnije otisli na spavanje.-

Jedan auto je stao na nekoliko metara od Dulcine kuce. Bio je to mlad covek u uniformi i sa zalizanom kosom. Dulce je lezala u krevetu, prekrivena carsavom oko struka. Imala je zatvorene oci ali nije mogla da zaspi.

Bilo je oko 1:48 posle ponoci. Dulce je spavala u svojoj sobi. Zvuk lupanja kamencica o njen prozorsko staklo ju je probudio. Dul je otvarala oci malo po malo, ustala je pazljivo sa kreveta i priblizila se prozoru. Nista se nije videlo, sve je bilo mracno, uzela je palicu i izasla u dvoriste da vidi ko je taj kreten ko joj lupa u prozor u ovo vreme.

Dulce: Ko je tamo? –polako je izlazila u dvoriste. Na kapiji se video jedan odraz muskarca. Po senci, taj muskarac je imao kravatu i pantalone na tregere.

Dulce: Ko si ti? o.O

Dulce: Ti, ti si taj kreten koji mi je lupao u prozor? :@
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptySub Jun 21, 2014 2:40 pm

74 epizoda : Kraj marketinga

Dulce: Gluv si, ili retardiran ili sta je sa tobom? -Misteriozan decko nista nije rekao, Dulce se priblizavala malo po malo. Kada je Dulce bila blizu njega, on je izasao trceci, Dulce ga je pratila i stigla do jedne kucice na drvetu. Prozori kucice su bili osvetljeni crvenim i belim svecama. Dulce se popela u kucicu. Unutra je bila jedna sofa na kojoj je laticama ruza bilo ispisano "Slatka gorcina", Dulce se nasmejala i okrenula prema vratima.

**_: Zdravo Smile

Dulce: Smile

**_: Svidja ti se moje iznenadjenje? Smile

Dulce je ostala bez reci videvsi najlepseg decka na svetu ispred sebe gledajuci je sa tim prelepim osmehom koji je dovodio do ludila.

Dulce: Zasto si tako obucen? Smile

**_: Tako kao... Smile

Dulce: Tako kao Diego Bustamante Wink

**_: Veceras necu biti Christopher Uckermann, bicu Diego Bustamante.

Dulce: Zasto?

Christopher: Zato sto Diego nije bolesno ljubomoran kao ja

Dulce: I Christopher jeste?

Christopher: Mnogo, i pored toga debil je jer nije proveo ove dane sa svojom devojkom

Dulce: I zasto si se obukao tako bebe

Christopher: Zato sto se “Rbd” nazalost zavrsava i mozda cemo prestati da se vidjamo i zelim da nasa prica pocne od prve sezone "Rebelde", da bi se posle nastavila u drugoj i trecoj, i poslednje dve godine sam bio na turnejama sa zenom koju najvise volim.

Dulce ga je uhvatila za kravatu i povukla prema sebi: Ali ja sam se zaljubila u mog bebea Christophera, ne u Diega Wink

Christopher: Ah..onda sacekaj -rukom je rascupao svoju kosu koja je bila namazana gelom tako da je sada bila mokra i cupava-

Dulce: Tako je mnogo bolje –On ju je uhvatio za lice i spojili su se u jedan strastven i nezan poljubac-

Dulce: Jos jedno pitanje Wink

Christopher ju je jos vise priblizio sebi: Pitaj me princezo Wink

Dulce: Very Happy -Christopher videvsi da je pocrvenela zagrlio ju je i poljubio-

Dulce: Daj..ne zovi me tako :$

Christopher: Ok, obecavam da te necu zvati tako

Dulce: Dobro, zasto na sofi pise "Slatka gorcina"?

Christopher: Zato sto…kada smo zajedno ti trenuci su veoma slatki, veoma nezni, kako bi vi devojke rekle savrseni.

Dulce: Aha..a gorcina?

Christopher: Takav je moj zivot bez tebe "gorak" Smile

Dulce je ostala bez reci. Njeno srce je brzo kucalo, osetila se najsrecnijom zenom na svetu. Kako je ona mogla da misli kada ga je upoznala da je jedan “Party Boy”? Kako se pretvorio u najboljeg coveka na svetu?

Dulce: Zasto si takav prema meni? Smile

Christopher: Iz straha…Sad -Dulce ga je pomazila po licu i poljubila-

Dulce: Ispricaj mi –seli su na pod naslonjeni na sofu ledjima-

Christopher: Vec dve godine smo zajedno, tj u "free" vezi smo, imali smo nase trenutke odvojeni i nase trenutke zajedno.

Dulce: I cega se plasis?

Christopher: . . .

Dulce: Molim te, zelim da znam sta brine moju bebu

Christopher: Pa…Poncho i ti ste bili jako zaljubljeni. Vas dvoje ste bili zajedno dve godine i bili ste jako zaljubljeni, ti si bila luda za njim i on isto.

Dulce: Bebe, ne znam sta zelis da mi kazes :/

Christopher: Pa, preko noci ste prestali da se volite i raskinuli ste nekoliko dana pre nego sto vam je bilo 2 godine veze.

Dulce: Ali nije bilo preko noci ljubavi, Poncho i ja smo dosli do situacije kada smo se samo svadjali -Christopher je slusao njene reci i prisetio se svadje koju su Dulce i on imali pre dva dana- i nije prosao ni trenutak da se ne raspravljamo oko bilo koje gluposti.

Dulce: Ljubavi –pomazila ga je po licu- ne budi smoren zbog toga. Ja te volim, i ti si mi sa ovim iznenadjenjem i sa svim ostalim pokazao da i ti mene volis, nece nam se desiti nista lose, obecavam ti. Smile

Christopher: Nemoj da me ostavis nikad, molim te – pogledao ju je pravo u oci i pomilovao po rukama-

Dulce mu je sapnula: nikad

Christopher ju je priblizio sebi ipoljubio je jako. Dulce je zatvorila oci osecajuci da je njegove ruke stite i brane od svih opasnosti.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptySub Jun 21, 2014 2:59 pm

75 epizoda : Kraj marketinga

Blanca, Dulcina majka se probudila. Sisla je u kuhinju da uzme casu vode i videla da su vrata koja vode u dvoriste otvorena. Popila je casu vode i izasla u dvoriste da potrazi Dulce.

Christopher i Dulce su spavali zagrljeni na sofi. Bili su goli, jedino sto ih je pokrivalo bila je Christopherova jakna. Dulce je bila naslonjena na Christopherove grudi, Christopher ju je zagrlio stiteci je od svih strahova i nesigurnosti.

Blanca: Dulce..kceri :/

Blanca: Dulce, gde si?

Christopher cuvsi Blankine uzvike naglo se probudio sto je ucinilo da se i Dulce probudi.

Dulce: Ljubavi –pomazila ga je po licu- Sta ti je?

Christopher: Mislim da sam cuo tvoju mamu –Dulce se uspravila-

Blanca: Dulce..kceri, tu si?

Dulce: Da, to je moja mama o.O

Christopher i Dulce su ustali i obukli se. Pozdravili su se i izasli iz svoje kucice na drvetu.

Dulce: Mama…( bila je zadihana )

Blanca: kceri..-otisla je do nje-

Blanca: Zvala sam te, nisi me cula?

Dulce: Ovaj...ne. Izvini mama, razmisljala sam o svojim stvarima.

Blanca: Ok, idemo u kucu

Dulce: Da..:$ -Dulce je pogledala iza da vidi da li je Christopher jos uvek tamo. Kasnije su obe otisle u svoje sobe i zaspale.-

Oboje su imali osmehe na licu.

Sledeceg jutra Pedro Damian im je poslao sms da ne idu na "premios Grammys" i da imaju slobodan dan. Christopher je zvao Dulce da bi proveli dan zajedno, nazalost Dulce je imala poziv da prisustvuje jednom otvaranju prodavnice “Perra”. Nosila je crne cizme, farmerice i zutu majicu sa kratkim rukavima, nosila je ogrlicu koju joj je kupio Christopher u Los Andjelesu. Ogrlica je bila plava sa "peace" znakom.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptySub Jun 21, 2014 3:57 pm

76 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je nakon otvaranja otisla u budisticki centar gde se fotografisala sa monasima. Sve je to bilo zbog njene nove novele. Izmedju ljudi Dulce je uocila svog prelepog decka naslonjenog na drvo posmatrajuci je sa jednim velikim osmehom. Taj decko je nosio crnu koznu jaknu, belu majicu, tamne farmerice, patike. Dulce nije mogla da izbegne da se ne nasmeje videvsi najlepseg decka na svetu kako je podrzava u njenoj profesionalnoj karijeri.

Dulce je uradila nekoliko intervjua i nakon sto se slikala sa monasima, otisla je. Otisla je do svog auta koji je bio parkiran u jednoj ulicici, nakom 5 minuta, decko koji ju je posmatrao iz daleka se pojavio.

Dulce: Smile

**: Nedostajao sam ti? Wink

Dulce: Mnogo –povukla ga je za jaknu i privukla sebi ljubeci ga strastveno-

**: Bila si prelepa, kakvu srecu imaju budisticki monasi kad su bili pored tako lepe zene kao sto si ti Wink

Dulce: Pa necu ni da govorim o sreci koju si imao na drvetu, ne vidis kako se oraspolozio moj prelepi bebe Wink

Christopher: Prelepa si, svakog dana si sve lepsa Wink ja sam pravi srecnik sto te imam pored sebe Smile

Dulce: Znas zasto sam svakog dana sve lepsa..-ponovo je pocela da ga ljubi-

Christopher: Da cujem, zasto je moja malena tako lepa

Dulce: Zato sto imam pored sebe najdivnijeg coveka, koji me podrzava u ovome sto sad radim, i znam da ce uvek biti tu kada mi zatreba Very Happy

Christopher ju je zagrlio i sapnuo joj na uvo, ona se najezila cuvsi njegov glas tako lizu i osetivsi njegov dah dok joj sapuce na uvo: Volim te Smile

Dulce: Cinis me nervoznom Very Happy -sakrila je glavu u njegovom sakou-

Christopher ju je uhvatio za obraze i poljubio je: Obozavam da te cinim nervoznom

Dulce: Ja obozavam sto imam tako prelepu bebu kao sto si ti. Volim te –poljubila ga je nezno-

Dulce: Ljubavi, pratio te je neko?

Christopher: Ne, niko, ne brini –poljubio ju je-

Dulce: Bebe ugusices me tolikim poljupcima Very Happy

Christopher: Obozavam tvoje usne –pomazio je po licu, nosu i zaustavio se na njenim usnama-

Dulce: Very Happy -Christopher je je poljubio nezno milujuci je palcima po licu dok ju je ljubio-

Christopher: Volim te

Dulce: Obozavam da budem ovako sa tobom –zagrlila ga je i prebacila ruke preko njegovih ledja, on je uradio isto ali sa jednom rukom na Dulcinim ledjima i drugom na njenoj kosi-

Christopher: Ljubabvi, zaboravio sam da te pitam za tvoju mamu, , videla je nesto? -i dalje su bili zagljeni-

Dulce: Ne, na srecu nije dosla do kucice. Mada mislim da nesto sumnja ali bas me briga.

Christopher: Ljubavi, mogu da te pitam nesto?

Dulce: Pitaj me sta god zelis Smile -poljubila ga je-

Christopher: u noveli ovoj novoj...imaces scene….? :O

Dulce: Mislim da ne, ali ne bi voleo da vidis svoju devojku golu na tv-u? 3 Smile

Christopher: I da gospodin "poverenje" i ljludi uzuzivaju u telu moje princeze, nikad :O

Dulce: Volim te Very Happy

Christopher: Vidi kako je gospodin "poverenje" zadobio dosta poverenja…

Dulce: Bebe….. Ne ljuti se vise zbog toga. Gonzalo nije zadobio dosta poverenja i ja necu izaci gola i mislim da nece biti vrucih scena.

Christopher: Tako sam smireniji -poljubio ju je-

Dulce: Moram da idem, zaboravila sam da kazem mami da cu kasno doci i ne zlim da brine

Christopher: Ispraticu te

Dulce: Ljubavi, tvoja kuca je na drugom kraju, zakasnices jako, idem sama.

Christopher: Nikad dok sam ja ziv, idemo. Sa procentom nasilja u ovoj zemlji moze ti se desiti nesto lose, i nikad ne bih oprostio sebi to u zivotu. Ja idem iza tebe i praticu te do kuce.

Dulce: Dobro, ako insistiras Razz

Poljubili su se i svako je usao u svoj auto. Christopher je isao iza Dulce sve vreme. Kada su stigli do Dulcine kuce, ona je izasla da se pozdravi. Kada je otvorila svoja vrata Christopher je krenuo svojoj kuci.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptySub Jun 21, 2014 4:16 pm

77 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je stigla kuci i otisla pravo u svoju sobu da obuce pidzamu, skiula sminku i otisla da spava. Kada se vratila iz kupatila u svoju sobu, tamo je zatekla Christophera kako sedi na krevetu.

Dulce: Ljubavi Smile

Christopher: Zeleo sam da budem jos malo sa tobom Smile -Ona je otisla kod njega i poljubila ga-

Dulce: Rekla sam ti nekad da te volim? Smile

Christopher: Ne dovoljno puta da bih poverovao –nasmejao se i nezno je poljubio-

Dulce: Sacekaj, idem da vidim da li su moji otisli na spavanje

Christopher: Ok –poljubio ju je-

Dulce je izasla iz svoje sobe i tiho sisla niz stepenice da bi videla da li su njeni roditelji vec legli. Christopher je izvadio poklon koji je kupio Dulce i ostavio ga ispod jastuka zajedno sa jednom ruzom.

Dulce je usla u sobu: Otisli su na spavanje. Gde smo stali bebe? 3:)

Christopher: Sad se trebamo poljubiti 3:)

Zagrlili su se i poljubili. Christopher i Dulce su proveli neko vreme razgovarajuci izmedju poljubaca i milovanja. Lezali su na krevetu razgovarajuci i smejuci se.

Christopher: Dobro ljubavi, idem sad, jako je kasno -poljubio je u celo-

Dulce: Ne, nemoj da ides –napravila je bebecu facu-

Christopher: Da je do mene, ostao bih zauvek ovde sa tobom, ali moja mama ce se zabrinuti

Dulce: Ok… :O

Christopher: Volim te Smile

Dulce: I ja tebe volim !!! –zagrlila ga je jako i stavila svoje ruke oko njegovog vrata-

Christopher: Vidimo se sutra –poljubio ju je-

Dulce: Doci ces sutra na dorucak? Smile

Christopher: Voleo bih, tako cu biti sa tobom Smile

Christopher je ustao sa kreveta i dao Dulce ruku. Ona ga je cvrsto uhvatila za ruku i otisli su zajedno do ulaznih vrata.

Christopher sapatom da ne probudi roditelje od Dulce: Vidimo se za nekoliko sati –poljubio ju je nezno- Smile

Dulce: Volim te Very Happy

Zagrlili su se i ponovo poceli da se ljube i Christopher je otisao. Dulce je otisla u svoju sobu veoma zadovoljna. Pocela je da namesta krevet da bi legla i kada je podigla jastuk pronasla je Christopherov poklon zajedno sa jednom ruzom i pismom.

Dulce: Smile

“ Za najsavrseniju zenu na ovom svetu.

Kada vidim tvoj osmeh,
stvori se mir,
Kada places,
ciste suze,
sneg je u mojim ocima,
Ti cinis da postoji,
sunce ili mesec,
Ti odlucujes da li ovde,
ima ljubavi li ne,
nezni povetarac me budi,
kada si pored mene,
nema ratova ni zlobe,
niti lose ljubavi,
samo ljubavi,
Kada si ti
pored mene,
srecan sam,
jer me ti ispunjavas,
vise nego bilo sta

Volim te Dulce Maria ”

Dulce nije mogla da suzdrzi suze kada je ovo procitala. Otvorila je poklon i bio je to prelepi dijamantski prsten.

Iza je bilko ugravirano “Maria i njen maleni”
Dulce se nasmejala i obrisala suze. Svakog dana je sve vise bila zaljubljena u svog malenog, volela ga je zato sto je bio savrsen muskarac. Za nju nije postojao nijedan drugi muskarac slican Christopheru.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptyNed Jun 22, 2014 12:50 am

78 epizoda : Kraj marketinga

Sledeceg jutra, Christopher je ustao oko 8:48, istusirao se i krenuo kod Dulce da zajedno doruckuju kao sto joj je i obecao proslu noc. Pre nego sto je stigao kod nje, svratio je u cvecaru i kupio buket belih i crvenih ruza. Stigao je kod Dulce oko 9:30, pre nego sto je otisao da pozvoni na vrata proverio je da li su budni jer nije zeleo da iznervira svoju tastu i tasta tako sto ce ih probuditi ovako rano. Parkirao je auto i uputio se ka vratima proveravajuci da li su ga pratili paparaci.

Blanca je otvorila vrata: Dobro jutro Christopher Smile

Christopher: Dobro jutro godpodjo –poljubio ju je dva puta-

Blanca: Nemoj da me zoves gospodjo, osecam se staro, za tebe samo Blanca Razz

Christopher: Razumem Smile

Blanca: Ay kako lepo Christopher, kako lepo sa tvoje strane, doneo si mi ruze

Christopher: Ne, za Dulce su, ali –izvadio je cetiri ruze i dao joj, dve bele i dve crvene- uzmite

Blanca: Kako lepo, hvala puno, Dulce se oblaci, danas cemo doruckovati Dulce, ti i ja, moj muz i cerke su otisli na trcanje, rano su otisli i vec su doruckovali.

Christopher je usao u kucu: Vode racuna o izgledu

Blanca: Imam veoma atletsku porodicu Very Happy Idem da ostavim ruze u vodu -stavila je ruze u vazu-

Christopher: Very Happy

Blanca: Dulce, kceri, Christopher je stigao!!!

Dulce iz sobe: Idem mama..!!!! Nemoj da mi ga smoris!!

Christopher: Very Happy

Blanca: Pokusacu kceri!!! Very Happy

Blanca: Dobro Christopher, dok se Dulce spremi, sta si nameravao posle RBD-a?

Christopher: Pa...da se bavim muzikom. Ako mi ponude neke uloge necu odbiti ali muzika mi je na prvom mestu

Blanca: Nadam se da necete mnogo putovati ti i moja cerka da ne bi bili dugo odvojeni.

Christopher: Pa, da to je jedan od problema raspada RBD-a, ali ja cu je potraziti da bi bio sa njom Smile

Blanca: Mnogo je volis

Christopher: Mnogo je mala rec Blanca, jednostavno je volim

Blanca je pomazila Christophera po ledjima: Drago mi je, uostalom primecuje se da se volite mnogo

Dulce je tiho sisla sa stepenica da bi cula sta pricaju Christopher i njena majka, pogledala je ka dnevnoj, tamo su sedeli Christopher i njena majka i razgovarali. Christopher je bio okrenut ledjima. Dulce je majki dala znak rukom da mu nista ne kaze dok se ona polako priblizavala. Kada je bila na samo nekoliko centimetara od njega on se okrenuo.

Christopherje ustao da je pozdravi: Dobro jutro Wink

Dulce: Kako si znao da sam ovde –pogledala je u majku- :O

Blanca: Ja mu nista nisam rekla :O

Christopher: Osetio sam tvoj miris Smile

Blanca: Ostavljam vas same, idem da spremim dorucak, obavesticu vas kad bude gotov. Hvala za cvece Christopher Smile -otisla je u kuhinju-

Dulce: Doneo si cvece mojoj mami? :O

Christopher: Smile

Dulce: Super, donosis cvece mojoj mami, a meni, koja sam ti devojka, mene ko sisa Razz :O

Christopher: Very Happy

Christopher: Sacekaj ovde –otisao je u kuhinju gde je ostavio buket, i stavio ga je iza ledja-

Dulce: :O

Christopher: Zatvori te tako lepe okice koje ti je dao Bog i ispruzi ruke

Dulce: Ok Smile

Christopher ju je poljubio na blic..

Dulce i dalje zatvorenih ociju: Bebe..!!! Very Happy

Christopher: Hahaha, dobro ali to je bio moj poljubac za dobro jutro. –stavio joj je buket u ruke-

Christopher: Otvori oci

Dulce: Prelepe su Smile

Christopher: Svidjaju ti se? Smile

Dulce: Vise mi se svidja onaj koji ih je doneo Wink

Christopher: Bio je tako lep kao ja?

Dulce: Bio je i jeste savrsen Wink

Poljubili su se nezno i zagrlili.

Blanca iz kuhinje: Dorucak drustvo!!

Christopher: Idemo -poljubio ju je-

Dulce je ostavila buket na stolu i otisli su da doruckuju.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptyNed Jun 22, 2014 1:28 am

79 epizoda : Kraj marketinga

Dorucak je prosao izmedju osmeha svo troje, pogleda Christophera prema Dulce, obozavao je da je gleda kako se smeje kada joj je njena majka nesto pricala. Zavrsili su sa doruckom i Christopher se pozdravio sa Dulce i Blancom.

Christopher: Hvala za dorucak, bio je odlican Smile

Blanca: Hvala tebi sto si dosao Christopher –poljubila ga je i zagrlila-

Dulce: Dobro, dosta -razdvojila je svoju majku i Christophera- Previse bliskosti, pocelo je sa cvecem i zavrsice se sa ljubavlju u troje :O

Christopher: Hvala na svemu Blanca Very Happy

Dulce: Kako Blanca? :O

Blanca: Dulce isprati Christophera do vrata, hajde Very Happy

Dulce: Vidi kako ste zadovoljni oboje -.-.

Christopher i Dulce su otisli drzeci se za ruke do vrata. Christopher je primetio Dulcin prsten i video da je to onaj koji joj je on poklonio. Uzeo je njene ruke i poljubio ih.

Christopher: Dobro, idem

Dulce: Sacekaj –pogledala je da vidi gde joj je bila majka- Nisam ti zahvalila na jucerasnjem poklonu Very Happy

Christopher: Vidim da ti se svideo Wink

Dulce: Kako si napisao tako lepu stvar kao sto je ta poema

Christopher: Misleci na tebe, tvoje poljupce, tvoje dodire Smile

Dulce: Dobro, sad idi, videce te Very Happy

Christopher: Very Happy

Christopher: Volim te Wink

Dulce: Obozavam te Wink -Christopher joj je namignuo i otisao sa osmehom na licu.

Dulce se nasla sa devojkama da bi razgovarale o zenskim stvarima. Momci su proveli dan svako na svojoj strani. Devojke su bile zajedno na rucku, u kupovini i kasnije otisle kod Maite kuci da bi nastavile razgovor.

Anahi: Kako super sto ti ide tako dobro sa bebeom

Maite: Stvarno imate uspone i padove ali nisam znala da ce vam ici tako dobro

Dulce: Donela sam vam nesto sto mi je napisao –dala im je pismo sa poemom.

Anahi u Maite: Aaaj kako prelepo  I love you 

Dulce: Very Happy

Anahi: Cini mi se da cu ponovo da budem sa mojim bebeom Wink

Dulce: Da ti nije palo na pamet plavuso

Maite Anahi i Dulce: Very Happy

Devojke su se pozdravile i svaka je otisla svojoj kuci. Dulce je stigla poruka, ona je zaustavila auto i procitala poruku. Poruka je bila anonimna sa jednom adresom. Dulce je okrenula auto i otisla na adresu koja joj je stigla.

Izasla je iz auta i usla u zgradu koja je pisala u sms-u. Popela se na treci sprat, vrata su bila pokazana belom strelicom. Gurnula je vrata videvsi da su otvorena, usla unutra i zatvorila ih, svetla su bila ugasena. Bio je to jedan ogroman stan, prelep, imao je prelep namestaj, izgleda da je onaj koji ga je uredjivao poznavao potpuno. Bio je uredjen po Dulcinom ukusu. Sela je na stepenice posmatrajuci stan koji joj je bio skroz po ukusu. Ostavila je jaknu na sofi i pocela da razgleda stan. U kuhinji je bio tanjir susija spremljen za jelo, pored njega vino i nekoliko sveca. Kada je usla u sobu bila je odusevljena onim sto vidi. Prozori su bili prekriveni zavesama, bio je put od latica ruza koji vodi od vrata do prozora, Dulce je bila malo uplasena, krenula je ka prozoru i pomerila zavesu.

Dulce: Smile

Na prozoru je bilo ispisano :"Volim te Maria"

**_: Svidja ti se moj poklon? Smile

Dulce: Mnogo Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptyNed Jun 22, 2014 1:50 am

80 epizoda : Kraj marketinga

**_: Hteo sam da te iznenadim -Dulce se okrenula-

Dulce: Ti sta god da uradis iznenadis me

**_: Very Happy

Dulce: I sve ovo? ovaj stan, vecera, svece, latice, sampanjac?

**_: Stan sam kupio za tebe Very Happy

Dulce: Christopher…Kako si ga kupio za mene?

Christopher: Pa kada sam bio odsutan nekoliko dana, kada sam otisao u Los Andjeles, pa...

Dulce: Pa...?

Christopher: Trazio sam savrsen stan za tebe i namestaj koji si jednom rekla da ti se svidja, jos sam trazio i pomoc od tvoje mame i tvojih sestara za namestaj

Dulce: One su znale gde si bio? :O

Christopher: Da, ali da su ti rekle, sad ne bi bilo iznenadjenje Wink Zelim da ti pokazem koliko te volim Smile

Dulce: Ti si budala bebe.

Christopher: Zasto? Sad -Dulce ga je uhvatila za lice

Dulce: Meni ne treba stan, ni dokazi ljubavi, ni poeme. Ja znam da me volis, zbog nacina na koji me gledas, ili faci koju napravis kad govoris o meni. Normalno da se nama devojkama svidja kad nam momci budu romanticni i poklanjaju nam sitnice i budu pomalo staromodni.

Christopher: Ja sam staromodan? :O

Dulce: Ovako malo –pokazala mu je prstima- Ali i da si staromodan isto bih te volela

Christopher: Dobro je znati Razz Volim te mnogo, mnogo, mnogo Smile

Dulce: Je li? Toliko me volis? Wink

Christopher: Volim te vise ali morao bih provesti celu noc govoreci te da te volim. Wink

Dulce: Postoji jedan nacin da mi kazes bez reci koji ja obozavam. Wink

Christopher: Prasice 3:)

Dulce: Konju.!! :O -Christopher je poceo da se smeje i poljubio je-

Dulce: Ja bih se uvredila na to budalo :O

Christopher: Volim te Smile

Dulce: I ja tebe volim –ponovo su se spojili u jedan nezan i strastven poljubac-

Vecerali su Dulcinu omiljenu hranu i pili vino uz svetlost sveca izmedju poljubaca i milovanja ponavljajuci jedan drugom koliko se vole.

Dulce je pozvala svoju majku da joj kaze da nece spavati kuci. Rekla je da ce spavati kod Any, onda je zvala Any da joj objasni situaciju.

Dulce: Sve je reseno, obavestila sam Any.

Christopher: Savrseno Smile -pomazio je po licu-

Christopher: Ovaj, ljubavi, sta je to sto si htela da mi ispricas dok smo vecerali?

Dulce: Pa...ovaj, ne znam da li ces se naljutiti

Christopher: ne brini malena, reci mi sta se desilo –uhvatio ju je za ruku-

Dulce: Ok, onaj sto glumi mog brata u noveli “Verano”, mi je rekao da zeli da ode sa mnom na rucak i ja sam rekla da hocu jer je skroz okej decko, ali ako ti smeta reci cu mu da ne mogu da idem, da imam planove ili.... -Christopher ju je prekinuo-

Christopher: Necu ti ja govoriti sa kim mozes da se druzis a sa kim ne. Punoletna si i mozes da radis sta god pozelis.

Dulce: Ali ne ljutis se?

Christopher: Kako da se naljutim sto izlazis sa drugovima i zabavljas se, i ja isto izlazim sa drugovima i drugaricama. Uostalom ja ti verujem i znam da se nista nece desiti.... Zato sto se nece nista desiti, zar ne? :O

Dulce: Nista Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptyNed Jun 22, 2014 6:29 pm

81 epizoda : Kraj marketinga

Dulce: Dobro, ali idemo na spavanje jer sutra imam dosta toga da uradim

Christopher: Dobro, ali pusti me da uradim nesto Smile

Dulce: Sta?

Christopher: Skini cizme

Dulce: :O

Christopher: Veruj mi, molim te, skini cizme.

Dulce: U redu, verujem ti, jer te volm :O -Dulce je skinula cizme-

Christopher: Ustani -pruzio joj je ruku da joj pomogne da ustane. Dulce ga je uhvatila za ruku i ustala-

Christopher ju je uzeo u narucje i odneo u sobu. Stavio ju je na krevet.

Christopher: Princeza mog zivota ne moze da hoda toliko Smile

Dulce: Volim te –stavila mu je ruke oko vrata i poljubila ga-

Christopher je namestao krevet dok je Dulce oblacila njegovu majicu da bi u njoj spavala. Christopher je legao u krevet prvi i posle Dulce. Dulce ga je zagrlila i stavila mu glavu na grudi slusajuci njegovo srce.

Christopher: Laku noc ljubavi -poljubio ju je u celo-

Dulce: Laku noc maleni Smile

Zaspali su zagrljeni i nisu se razdvajali citavu noc. Sledeceg jutra Christopher se probudio i pripremio dorucak i odneo ga Dulce. Stavio je svoje crvene naocare ( one koje su mu stojale tako dobro 3:) ) i poceo da pise. Dulce se probudila u 10:36 i videla posluzavnik sa doruckom sa jednom ruzom. Nasmejala se i odnela dorucak u dnevnu sobu, kada je usla u dnevnu i videla Christophera bez majice i sa naocarima kako pise, ostavila je posluzavnik u kuhinju i otisla da pojede Christophera. ( hahaha )

Dulce mu je prekrila oci pazljivo da mu ne slomi naocare: Ko sam? Wink -poljubila ga je u vrat-

Christopher je uhvatio Dulce za ruke: Um..sa tim poljupcima, moja omiljena crvenokosa Very Happy

Dulce: Znaci imas ih vise…

Christopher: Da, ali ne tako lepe kao sto si ti i koje su malopre ustale.

Dulce: Sa razlogom nosis naocare bebe, jer si sa najruznijom crvenokosom :O

Christopher: Ko ti je rekao da si ruzna da ga razbijem

Dulce je prekrila lice rukama: Nemoj da me bijes

Christopher je ustao i zagrlio je: Dve stvari -poljubio ju je- kao prvo, nikad ne bih udario zenu, a pogotovo ne tebe, i kao drugo... prelepa si svakako, bilo da si sad ustala, ili izasla iz vode Wink

Dulce: Wink

Christopher: Ali sad gospodjice....-doneo joj je posluzavnik iz kuhinje- doruckujte jer imate posla i ne bi zeleli da zakasnite, zar ne?

Dulce: Ovaj, ja....provescu ceo dan odvojena od tebe, vise bih volela da ostanem ovde sa tobom Smile

Christopher: Voleo bih ali idi prvo sa njima –poljubio ju je-

Dulce: Ali posle cu doci kod tebe da bih bila sa tobom, okej? Very Happy

Christopher je uhvatio za lice: Savrseno –poljubio ju je nezno- Wink

Dulcin mobilni je poceo da zvoni i razdvojili su se.

Dulce: Halo?

**: Dulce?, ja sam, Pablo, zovem da pitam da li idemo na rucak?

Dulce: Ah, zdravo Pablo,claro naravno.U koliko sati? –Christopher nije mogao da izbegne da oseti ljubomoru prema Pablu, pored gospodina "Poverenje" i pored Poncha, za njega su njih trojica bili dobri momci ali daleko od njegove devojke, kada su bili blizu njegove devojke bili su opasnost!-

Dulce: Savrseno, vidimo se u 14:00 u restoranu blizu Televise, cao. -poklopila je-

Christopher se nasmejao lazno: Pablito..Razz

Dulce: Da, vec smo dogovorili vreme, idem da doruckujem -poljubila ga je-
Otisla je u kuhinju da doruckuje.

U 14 pm kao sto se i dogovorila sa Pablom otisla je sa njim na rucak. Rucak je prosao pousteno, razgovarali su o poslu i dosta su se zabavili. Pablo ju je pozvao na kafu i prosetali su se po plazi. Nekoliko kamera ih je uhvatilo kako se smeju zagrljeni. Dulce je rekla Pablu da ima kamera i razdvojili su se. Dulce vise nije mogla da izlazi sa prijateljima zato sto su je automatski povezivali sa njima i problemi su nastajali ako su slike pogresno protumacene od strane novinara i ako ih vidi Christopher. Dulce i Pablo su se pozdravili. Kada je Dulce odlazila novinari su je intervjuisali i ona je rekla da se upoznaju i da ce on biti njen brat u noveli.

Christopher je bio kuci, bio je na forumima, kada je zavrsio sa razgledanjem svog foruma “Ucker’s”. Christopher je otisao na forum od Dulce i pronasao iste teme ali njegova radoznalost ga je naterala da udje na stranice, ali je njegovo telo predosecalo nesto lose. Ukljucio je televizor i suocio se sa vescu nedelje.

“Dulce Maria, clanica RBD-a, sa svojim novim izabranikom”

Christopher je posmatrao slike koje su bile na ekranu dok su voditelji programa govorili o tome, na slikama je izgledalo kao da su izasli kao prijatelji, ali njegova u njegovoj glavi se vrtela ta tema. Kada je Christopher hteo da udje na tu temu na forumu, neko je pokucao na vrata.

Christopher je skinuo naocare i sisao da otvori vrata.

Christopher: Zdravo ljubavi Smile

Dulce: Zdravo ljubavi -Neko je gurnuo Dulce-

**: I sta sa nama, providni smo ili sta?

Christopher: Drustvo!!!

Anahi: Zdravo bebe!!!!-zagrlila ga je– njih sestoro je uslo u kucu i seli su na sofu-

Christopher: Sta vas dovodi ovde

Dulce: Pa ja sam dosla da budem sa tobom ali... ova cetiri ludaka su se ubacila i sad moramo da ih trpimo Razz

Svi: Very Happy

Maite: Htela sam da vam kazem nesto veoma bitno ljudi, obratite paznju, molim vas

Poncho: Slusamo te

Maite: Ok, desava se da, novinari su me nesto pitali i ja sam razgovarala sa Pedrom da zavrsimo oprostajnu turneju u Meksiku, u nasem rodnom gradu, nasoj zemlji na kojoj smo odrasli, sta mislite?

Anahi: Meni se cini odlicno, ali sta je rekao Pedro?

Poncho: Pedro je rekao da ce pokusati da nam odrede datum da zavrsimo turneju ovde.

Christian: Ja ne zelim da stigne 21 decembar drustvo Sad

Dulce: Moj pollo je tuzan, sta ti je?

Christian: Ako dodje 21 decembar, nakon toga imamo...Sad

Christian: Poslednji koncert RBD-a, ko bi rekao. Sad

Christopher: Ali pollito, sve nas boli to, ali ti znas da to nije do nas, uostalom zavrsice se grupa ali nasa veza -uhvatio je Dulce za ruku koja je sedela pored njega- se nikad nece zavrsiti, RBD cemo uvek biti jer se nas sestoro nikad necemo razdvojiti kao porodica i kao par Smile

Poncho: Christopher je u pravu, nas sestoro smo porodica, neki prave greh jer izlaze sa porodicom –Gledajuci Dulce i Christophera- Razz

Poncho: Ali uvek cemo biti jedna velika porodica i buntovnici takodje, zauvek

Anahi: Dobro Ponchito ti ne jer ti uvek kazes da treba da bude mir…ne nasilje..tako da ti i nisi bas buntovan Razz

Svi su poceli da se smeju.

Poncho: Istina Very Happy

Maite: Nadam se da se nikad necemo posvadjati i da cemo uvek biti porodica.

Dulce: Naravno da cemo uvek biti porodica, i ako me nekad pitaju za vas govoricu sa velikim osmehom i reci cu da su to ljudi sa kojima se cujem svaki dan

Christopher: Uostalom znate da su vam vrata moje kuce uvek otvorena, bilo sta da vam treba, ovde imate vaseg bebea za sve, znate to odlicno.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptyPon Jun 23, 2014 12:22 am

82 epizoda : Kraj marketinga

Anahi: Ej ljudi, nesto vazno, pre nego sto zaboravim

Poncho: Cutite pticice –pogledao je u Dulce i Christophera koji su razgovarali-

Anahi: Hvala Ponchito. Pedro mi je rekao da je sutra slikanje za poslednji album RBD-a, nemojte da zaboravite, molim vas.

Christian: Ne brini pollita

Christopherje ustao sa sofe: Zelite nesto da popijete drustvo?

Anahi: Jedan sok od narandze, pliz

Poncho: I ja isto

Christian: Casu vode pollito

Maite: I ja cu sok, molim te

Christopher: Okej, i ti ljubavi?

Dulce: Nista, hvala Smile

Christopher: Odmah se vracam –otisao je u kuhinju da im donese sta su mu trazili-

Kada je zavrsio sve izasao je iz kuhinje sa posluzavnikom, pogledao prema stepenicama i setio se tema sa Dulcine stranice ( Tamo gde je zagrljena sa Pablom, sto jos uvek nije video ). Christopher je ostavio posluzavnik na stepenici i otrcao u sobu da vidi temu koja ga je toliko zainrigirala. Usao je na svoj nalog i otisao na Dulcin forum, trazio je teme i usao na temu: "Nove slike Dulce zagljene sa Gonzalom", "Dulce grli Gonzala, nove slike", Christopher je videvsi ove slike prebledeo, ostao je bez reci. Anahi ga je pozvala iz dnevne.

Anahi: Bebe..!! Donesi nam vise te sokove!!!

Christopher je nastavio da gleda slike: I..de..m.-glas mu je drhtao-

Dulce: Ljubavi...dobro si? :O

Christopher je udahnuo da bi se smirio: Sad....cu -zatvorio je forum i sisao, uzeo sokove i otisao kod njih-

Christian: I bilo je vreme pollo –Christopher je svakome dao ono sto mu je trazio i seo na sto ispred svih njih-

Anahi: Zasto ti je toliko trebalo bebito? –Prica kao beba-

Christopher se izudarao po licu kada je silazio niz stepenice da ne bi primetili da je bled.

Christopher: Nisam pronasao sok –nasmejao se usiljeno-

Dulce: Zasto ne sednes ovde pored mene bebe?

Christopher je nije pogledao: Odavde vas sve bolje vidim Neutral

Devojke su primetile da je Christopherov odgovor hladan. Momci su poceli da pricaju o fudbalu a devojke su ih nemo slusale. Dulce i Any su se prisecale razgovora koji su imale pre nekog vremena.

*Flash Back*

Anahi: Sta mislis da...sta? o.O

Dulce: Any, daj, prestani da se glupiras, veoma je ozbiljno.

Anahi: Naravno da je ozbiljno

Dulce: I sta da radim?

Anahi: Reci mu budalice. Sta hoces da sazna od drugih, da se naljuti i da raskinete?

Dulce: Ali ako ne razume i ostavi me

Anahi: Bolje je da mu ti kazes nego da sazna od drugih, zar ne mislis?

Dulce: Ali kako da mu kazem da se osecam cudno sa Gonzalom i da mi se svideo poljubac. Reci mi, kako da mu objasnim to.

Anahi: Pa ako mu ti to ne kazes, neko ko voli da tracari ce saznati i reci ce mu ko zna sta.

*Kraj Flash Back-a*

Svi su oko 9 uvece otisli. Pozdravljali su se. Poslednja koja je izasla je bila Dulce. Njih cetvoro su je cekali na vratima. Christopher je zavrsavao pozdravljanje sa Ponchom i Any.

Anahi: Laku noc bebe, nemoj da zaboravis na slikanje.

Christopher: ne brini bebe, necu zaboraviti -grleci je-

Dulce je izasla iz kuce i pogledala Christophera.

Dulce: Laku noc bebe.

Christopher: Laku noc –Christopher ju je gledao u oci. Dulce je bila zbunjena videvsi njegovu reakciju. Ostalih cetvoro su primetili napetu situaciju. Christopher i Dulce su ostali gledajuci se u oci. Christopher je reagovao i poljubio je u celo, brzo se odvojio od nje. Dulce je skrenula pogled i zagrlila Mai i Any.-

Christopher: Laku noc drustvo

Poncho: Cao brate, sutra se vidimo, budi tacan.

Christopher: Laku noc -mahnuo je rukom i zatvorio vrata-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptyPon Jun 23, 2014 12:56 am

83 epizoda : Kraj marketinga

Ostali su isli prema svojim autima dok su razgovarali o tome sta ce obuci sutra za slikanje. Dulce je bila zagrljena sa Any i Maite. Ona je bila odsutna, u glavi joj se vrtela slika Christophera kako je gleda izgubljenim pogledom i njegov poljubac u celo. To ju je poremetilo. Anahi je pocela da sumnja zbog cega onakva Christopherova reakcija.

Poncho: Dobro devojke, ovde je nas auto. Vidimo se sutra. Laku noc.

Maite: Poncho, ti vozis Christiana?

Poncho: Da, on me je pitao da ga vozim, sto? :O

Maite: Nista, zaboravi -poljubila ga je i zagrlila- Laku noc Ponchito

Poncho: Laku noc May, dolazis na slikanje? –zagrlio ju je-

Maite: Da, ali kasnicu jer moram nesto da zavrsim, ali doci cu, ne brinite Razz

Anahi: Nasi auti su jos napred, vidimo se sutra momci. Cao Ponchito –zagrlila ga je i poljubila- Laku noc Pollis –zagrlila ga je i poljubila-

Christian: Laku noc pollitas –Zagrlio je Dulce i Maite-

Poncho: Laku noc ardilla –zagrlio ju je i poljubio-

Dulce se nasmejala i vratila mu zagrljaj. Momci su usli u auto i otisli.Las Anahi i Maite su se pogledale videvsi Dulcinu zamisljenu facu i potpuno odsutnu.

Maite: Dul sta ces obuci sutra? –zagrlila ju je dok su hodale-

Dulce: Ne znam, neku haljinu verovatno, a vi?

Anahi: Nesto veoma kul. Zato sto nam je ovo poslednje slikanje i moramo da budemo prelepi, zar ne moja May? Smile

Maite: Naravno Very Happy

Dulce: Devojke...Videle ste kako se pozdravio Chris sa mnom? Sad

Anahi i Maite su se pogledale. Anahi je takodje zagrlila Dulce. Njih tri su bile zagrljene dok su hodale do svojih automobila.

Anahi: Da, primetila sam Dulce.

Dulce: Sta mu je, zasto se vratio takav iz kuhinje

Maite: Pa ne znam, ali bilo mi je jako cudno sto se toliko zadrzao kad je otisao po sokove.

Anahi: Dulce, razmisljala sam o onom razgovoru kada smo se nasle u studiju televise, secas se?

Dulce: Da, i ja sam se setila tog razgovora, mislis da je to?

Maite: Kakvog razgovora? Mogu da znam?

Dulce: Da, naravno da mozes. Kada sam snimala scenu poljupca sa Gonzalom osetila sam nesto sto mi se svidelo, neko cudno osecanje. I uzivala sam u poljupcu.

Maite: Mislis da osecas nesto prema Gonzalu?

Dulce: Ne verujem, jer mi izgleda kao okej decko, ali nije moj tip.

Maite: Pa lici na Poncha, zar ne Any?

Anahi: Tacno, isti je. Crna kosa, brada i odeca.

Dulce: Da, znam ali mi se ne svidja.. Samo sam zbunjena, cudno je, i ne ljubi se lose.

Devojke su stigle do svojih automobila.

Anahi: Razmisli ardilla –pozdravila se sa njom-

Maite: Zovi nas za sta god zatreba –zagrlila ju je i poljubila-

Dulce: Cao devojke –usla je u auto i otisla-

Sledeceg jutra, svi su ustali rano da bi doruckovali zajedno i otisli na svoje poslednje slikanje zajedno. Maite je dosla malo kasnije. Christopher je gledao Dulce kada je bila okrenuta ledjima ili kada je razgovarala sa nekim. Dulce nije bas spavala i izgledala je jako tuzno. Slikanje je pocelo. Prvo su se slikali njih petoro zajedno, kasnije odvojeno i Dulce i Poncho. Kada je stigla Maite slikali su se njih sestoro zajedno. Dulce i Christopher su bili veoma udaljeni, Dulce se uvek priblizavala ali Christopher je uvek izveo da Poncho stoji izmedju njih dvoje.

Kada se slikanje zavrsilo Dulce je potrazila Christophera da bi razgovarala sa njim.
Christopher je posmatrao bazen gde su uradili poslednju fotografiju.

Dulce: Mozemo da razgovaramo?

Christopher je i dalje cutao. Dulce mu se priblizila i stala ispred njega.

Dulce: Znam zasto si takav prema meni. To je zbog slika Gonzala i mene zagrljenih, zar ne?

Christopher: Bar priznajes Neutral

Dulce: Objasnicu ti, zeleo ti to ili ne.

Dulce: Bila sam zbunjena jer me je Gonzalo poljubio sa jezikom dok smo snimali scenu poljupca. I zagrljaj je jer mi se izvinio. Ne svidja mi se Gonzalo, nimalo. Bila sam zbunjena jer znas da jedini koji me je ljubio sa jezikom si ti na snimanju "Rebelde". I kada si me juce poljubio u celo i gledao kroz mene, i odgovarao mi tako hladno osetila sam se kao glupaca jer ti nisam rekla i sto sam se osetila zbunjenom zbog nekog ko mi se uopste ne dopada.

Christopher: :"

Dulce: Juce...sam gledala slike, tvoje i moje, tvoje i Gonzalove. I mogu da se zakunem da sam i icu mnogo srecnija u tvom zagrljaju. Jer taj glupavi osmeh koji imam kad sam sa tobom nemam ni sa kim drugim. Da, Gonzalo je lep ali ti ga prestizes u svim aspektima, u svakom pogledu. Uostalom nikad ne bih mogla da izlazim sa nekim ko je identican mom bivsem decku Ponchu. Jer ako bih te ostavila zbog nekog, ostavila bih te zbog nekog decka koji vise vredi od tebe a takav decko ne postoji.

Christopher ju je konacno pogledao. Gubio se u njenom pogledu kao budala ali cak i tako nije zeleo da joj oprosti tako brzo.

Dulce: Samo sam zelela to da znas, necu ti vise smetati, sa ostalima sam ako zelis da dodjes. -Pogledala ga je, spustila pogled i otisla-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptyPon Jun 23, 2014 1:20 am

84 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je otisla kod ostalih. Pedro ju je pozvao da rzgovara sa njom. Dulce je pogledala iza da vidi je l' se pojavljuje Christopher, kada je videla da ne dolazi otisla je sa Pedrom. Pedro je zeleo da iskoristi slikanje da bi uradio slike i za telenovelu "Verano". Ostali su razgovarali sedeci na travi da se odmore. Christopher je dosao i seo izmedju Poncha i Any.

Anahi: Sredili ste stvari?

Christopher: Ne Neutral

Christian: Zasto ne, sta je bilo pollo

Christopher: Zato sto, umoran sam jer je uvek jedno te isto i potrebno mi je da budem sam neko vreme i da razmislim.

Anahi: Ja te podrzavam bebe –milujuci ga po ledjima u znak podrske-

Poncho: Razumemo te brate

Maite: Stvarno ste proveli jedno vreme veoma dobro ali mediji sve uniste.

Christopher: Dobro, dosta, necemo vise o tome. Gde je?

Maite: Pedro je iskoristio sto smo se slikali da uradi neke fotografije za novelu, nece dugo.

Poncho: Drustvo, zaboravio sam nesto da vam kazem. Kada se zavrsi RBD ja se necu posvetiti muzici.

Svi: Zasto? o.O

Poncho: Voleo bih da snimam filmove. Vec je to izaslo u jednom casopisu ali zeleo sam da vam to kazem ovako a ne preko casopisa.

Christian: Super, to ti se oduvek svidjalo, super je sto ces raditi ono sto volis.

Poncho: Hvala Chris –bacili su kosku-

Christopher je video da se Dulce pozdravljala sa fotografom.

Christopher: Dobro drustvo, ja moram da...idem. Razgovaracemo kasnije, moze? –pozdravio se Any,Maite,Ponchom i Christianom i otisao-

Dulce je dosla nasmejana jer je volela da razgovara sa Pedrom. Kada je dosla sela je izmedju Poncha i Any.

Dulce: Sta ima drustvo?

Anahai: Sta ima Dulcherita, zavrsila si?

Dulce: Aha...I Christopher?

Christian: On je...-Maite ga je prekinula-

Maite: Zvala ga je mama da dodje i otisao je Neutral

Dulce: Daj drustvo, prestanite da ga pokrivate, nisam glupa. Videla sam da me gleda dok sam razgovarala sa Pedrom i kada sam pogledala on se pozdravljao sa vama. Ne lazite me molim vas. Sad

Poncho ju je zagrlio:Ne brini ardilla, on nije ljut na tebe, je l' da da nam je to rekao drustvo?

Anahi: Aha, rekao je da je umoran da se uvek isto desava, znaci umoran je da gleda stalno slike od gospodina "Poverenje" kako ga on zove i od Pablita i rekao je da mu treba da bude sam i da razmisli.

Dulce: Razumem Sad

Poncho: Daj ardilla, normalno je da zeli da bude malo sam i da razmisli, i reci cu ti nesto ovde pred svima

Dulce: Reci Sad

Poncho: Ja nikad, ali nikad nisam video Chrisa tako vezanog za nekog.

Anahi: Istina, gledaj Dulcerita, kad bi samo pretpostavila sta te ceka na jednom od koncerata Razz

Maite: Ali ne mozemo da ti kazemo bas nista. I’m sorry Razz

Christian: Zapravo pollita, bebe je jako vezan za tebe i ja mislim da iako prodje jedan mesec, dva meseca, tri, cetiri, deset, godinu dana... -prekinuli su ga-

Svi: Shvatili smo, hvala! :O

Christian: Kao sto sam rekao, nije bitno koliko vremena ste odvojeni.

Dulce: Pa mogu samo da vam kazem da nisam od kamena. I iako ga volim vise od svog zivota mogu se umoriti od cekanja. Sad

Maite: Ne brini, jer Chris je pametan i nece te pustiti da odes, veruj mi Dul.

Dulce: Dobro, sta vam je jos rekao?

Anahi: Pa nista vise, bio je odsutan iz razgovora.

Maite: Dobro, menjajmo temu. Jer trebamo da budemo srecni sto smo nas....petoro zajedno Smile

Christopher: Ne, drustvo. Idemo da proslavimo nas sestoro. -Izasao je sa Pedrom. Dulce ga je pogledala i nije mogla da izbegne da joj zasijaju oci videvsi ga-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptyPon Jun 23, 2014 2:10 am

85 epizoda : Kraj marketinga

Anahi je ustala i zagrlila Christophera. Christopher joj je uzvratio zagrljaj i sapnuo joj na uvo da je cuo razgovor. Anahi se nasmejala.

Pedro: Drustvo, zelim da danas uzmete slobodan dan i da radite sta zelite. Ali prvo moram da zavrsim nesto sa nekima od vas, Poncho, Any, Maite i Chris podjite sa mnom, molim vas. Chris i Dulce vi ostanite tu i kad zavrsim sa njima mozete da idete, vazi?

Christopher: Savrseno Neutral

Dulce: Super –Ona je i dalje sedela na zemlji. Gledala je u zemlju da ne bi gledala Christophera u lice-

Ostali su otisli. Njih dvoje su ostali u neprijatnoj tisini. Christopher je seo pored Dulce.

Christopher: Cuo sam kad si pricala o meni –gledajuci u bazen-

Dulce: Super

Christopher: Dulce ja...

Dulce: Vidi Christopher, ne zelim da te izgubim. Ako ti treba da se udaljim od tebe i da se ne priblizavam neko vreme, uradicu to ali nadam se da ce tvoj odgovor kasnije biti pozitivan jer ako ne, ne mogu da zamislim svoj zivot be tebe Sad -Christopher joj je uzeo ruku i poljubio je nezno-

Christopher: Ne zelim da se udaljis od mene. Ali mislim da je nasa veza bila...

Dulce: Greska? Sad

Christopher: Ne, ne, ne. Nikad bilo sta sto ima veze sa tobom nije bila greska. Samo mislim da se kao prijatelji manje povredjujemo.

Dulce: Raskidas mi, zar ne? –Dulce nije mogla da izbegne da joj jedna suza padne niz obraz. Christopher joj je primetivsi to obrisao suze-

Christopher: Molim te, ne otezavaj mi. Bolje je da budemo prijatelji i da ne pokvarimo nas odnos. Molim te nemoj da mi places.

Dulce: Prijatelji? –pruzila mu je ruku. Christopher joj je stegao ruku i zagrlili su se-

Dulce je ulagala veliki napor. Zato sto ju je ostavljao, ona ga je volela ali vise nije bila sigurna sta Christopher oseca prema njoj.

Ostali su prisluskivali ali nisu culi razgovor. Kada su videli Dulce i Christophera zagrljene mislili su da su resili stvari.

Christian: Kako lep par, ponovo zajedno Smile -Dulce i Christopher su se razdvojili. Dulce je pogledala na drugu stranu i obrisala suze. Christopher im je pokazao da ne.-

Dulce: Ovaj..Sta vam je rekao Pedro? -nasmejala se usiljeno-

Anahi: Nista –pogledala je Christophera-

Poncho: Ali bas nista –Christopher je negirao glavom-

Maite: Pa to, bas nista Dul.

Dulce: Dobro drustvo, ja moram da idem, jer sutra imam jos jedno slikanje za novelu i trebam da naucim neke stvari.

Anahi: Cao Dul –zagrlila ju je i poljubila-

Maite: Cao malena –zagrlila ju je-

Christian: Cao prelepa pollita –zagrlio ju je-

Poncho: Do sutra ardilla –zagrlio ju je-

Dulce: Dobro, do sutra Chris

Christopher: Odvescu te, cao drustvo –pozdravio se sa svima-

Dulce: Cao drustvo.

Dulce i Christopher su otisli. Christopher joj je otvorio vrata auta i odvezao je kuci. Christopher je prvi izasao, udahnuo duboko i otisao da otvori vrata Dulce.

Christopher: Stigli smo -smeseci se-

Dulce: Hvala sto si me dovezao Sad

Christopher je zatvorio vrata auta: Dulce, molim te Sad

Dulce: Ne, dobro sam, samo sam umorna –nasmajala se usiljeno- to je sve

Christopher: Do sutra –zagrlio ju je-

Ona mu je uzvratila zagrljaj i naslonila glavu na Christopherove grudi. Christopher ju je privukao sebi jos vise da bi se smirila.

Christopher: Ne zasluzujem da places zbog mene, oprosti mi.

Dulce: Moram da idem, hvala sto si me dovezao.

Christopher: Nema na cemu, zadovoljstvo mi je.

Dulce: Cao.

Dulce je presla ulicu i otvorila vrata. Christopher je otvorio vrata od auta. Kada je zeleo da udje u auto…

Dulce: Chris…!!! –Christopher ju je pogledao-

Christopher: Reci, dobro si?

Dulce je ponovo presla ulicu: Moji rositelji nisu kuci, zelis da udjes da popijes nesto i da razgovaramo?

Christopher: Ne znam…

Dulce: Molim te

Christopher: U redu –nasmejao se-

Christopher je zagrlio Dulce ioboje su usli. Dulce mu je donela coca colu i ona je uzela sok. Sedeli su u kuhinji.

Christopher: Hvala na coca coli Smile

Dulce: Nisam zelela da budem sama u kuci, pomalo se plasim.

Christopher: Zasto se plasis?

Dulce: Ne znam, vec znas da sam pomalo neuroticna Very Happy

Christopher: Ako ta neuroticnost pomaze da se smejes onda je dobra bolest Smile

Dulce: Daj cuti…-nasmejala se-

Christopher: Bila je odlicna coca cola, hvala.

Dulce: Hvala tebi sto si me dovezao. Ispraticu te do vrata. -ustali su. Dulce se malo zavrtelo kada je ustala, Christopher je vec bio na vratima i kada je video Dulce sa rukom na glavi zabrinuo se.

Christopher: Dul, jesi dobro? Bleda si, sta ti je?

Dulce: Ne, dobro sam, samo mi se malo zavrtelo, ali to je sve od umora, stvarno sam dobro.

Christopher: Sigurno?

Dulce: Da…-ponovo joj se zavrtelo i zateturala se, Christopher ju je brzo uhvatio i uzeo u narucje-

Odneo ju je u sobu. Ostavio ju je na krevetu i pokrio ju je jer se tresla. Christopher joj je opipao celo da vidi da li ima temperaturu.

Christopher: Temperaturu nemas. Pojela si nesto pokvareno?

Dulce: Ne ali mnogo mi je hladno –Christopher ju je ususkao-

Christopher: Gde ti stoje cebad?

Dulce: U ormaru- Christopher je otvorio ormar i uzeo cebe da bi pokrio Dulce. Pokrio ju je, ponovo ususkao i seo pored nje.

Christopher: Bolje ti je? –pomilovao joj je celo-

Dulce: I dalje mi je jako hladno

Christopher: Ne brini, sad cu se skinuti i videces kako ce ti biti vruce Very Happy

Dulce nije mogla da se ne nasmeje: Cuti, ne zasmejavaj me, boli me stomak svaki put kad se smejem

Christopher: Sigurno nisi nista pokvareno pojela?

Dulce: Ne, nisam jela nista. To je od umora. Idi ako zelis, pozvacu devojke.

Christopher: Kako da te ostavim u tom stanju. Drhtis i bleda si. Ne brini, ja cu ostati sa tobom. Idem da pozovem mamu da joj javim, odmah se vracam -ustao je-

Dulce je zatvorila oci. Christopher je zavrsio razgovor i vratio se u sobu. Christopher je doneo Dulce lek da joj prodje stomak.

Christopher: Dul, doneo sam ti lek, popij ga, bice ti bolje -seo je pored nje i polako je uspravio. Dulce je polako pila lek dok je bila naslonjena na Christopherove grudi. Kada je zavrsila ostavio je casu na nocnom stocicu i ponovo stavio Dulce da legne. Dulce je zatvorila oci i zaspala. Christopher je legao na sofu koja je bila blizu kreveta i takodje zaspao. Nakon sat vremena Dulce se probudila, otvorila je oci i videla da nema nikog u sobi, kada se uspravila videla je Christophera kako spava na sofi.

Dulce: Chris…-Christopher je otvorio oci-

Christopher: Izvini, zaspao sam. Kako si?

Dulce: Dobro, ali izgleda da ti je neudobno. Ako zelis mozes doci u krevet, pomericu se u stranu i lezi.

Christopher je podigao glavu: Kako je tebi udobnije Dul.-Dulce se pomerila u stranu da Christopher legne pored nje-

Christopher se je skinuo cipele i legao u krevet. Oboje su lezali na boku gledajuci se.

Christopher: Bolje ti je?

Dulce: Jos uvek mi je jako hladno.

Christopher: Dodji..- Christopher je legao na ledja i Dulce mu se ptiblizila. Christopher ju je zagrlio i ona je naslonila glavu na njegove grudi.

Christopher: Tako je bolje?

Dulce: Da, hvala Smile -Dulce je obozavala da oseti Christopherove ruke oko struka-

Christopher ju je poljubio u kosu. Dulce je podigla pogled i gledali su se u oci. Christopher je pomilovao njen obraz drugom rukom dok ju je sa drugom jos uvek grlio. Dulce osetivsi njegovu ruku kako je dodiruje zatvorila je oci, Christopher ju je posmatrao sa neznoscu. Dulce ga je ponovo pogledala, gledali su se sa puno neznosti dok su se njihova usta malo po malo priblizavala sve vise. Njihove usne su se dotakle i mogli su da osete disanje ovog drugog. Napokon su se ujedinili u jedan jako nezan, pun zelje i strastven poljubac.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptyPon Jun 23, 2014 5:16 pm

86 epizoda : Kraj marketinga

Nastavili su da se ljube. Dulce je stavila ruke oko Christopherovog vrata. Christopher ju je uhvatio oko struka. Ljubili su se sa puno strasti, bili su potrebni jedan drugom nakon nekoliko dana bez dodira. Grlili su se dok su se i dalje ljubili nakon dva dana ljutnje.

Christopher: Ovo ne rade prijatelji –ljubeci je-

Dulce: Ali da prijatelji sa pravom na dodir –nastavili su da se ljube-

Christopher: Ne zadovoljavam se time da ti budem samo prijatelj sa pravima 3:) -poljubio ju je kao da im je to poslednji poljubac-

Dulce ga je pomazila po licu i usnama: Zasto ne budemo nesto vise od prijatelja sa pravima? Smile

Christopher: Samo ako sutra odes kod doktora. Zato sto ne bih voleo da se zabavljam sa bolesnikom Razz

Dulce: Znaci ne zlazis sa bolesnicima :O

Christopher: ti ces biti izuzetak Very Happy

Dulce: Sad ne pokusavaj da se ispravis :O

Christopher ju je poljubio: Uvek cu biti pored tebe, iako se posvadjamo bicu pored tebe, svejedno.

Dulce: Popravio si se Smile -poljubili su se-

Christopher i Dulce su proveli noc zajedno. Christopher se dogovorio sa Dulce da ujutru od kod doktora.

Christopher: Dobro, idem, ako ti bude lose, zovi me, okej?

Dulce: Ne brini -poljubili su se-

Christopher: I obuci jos nesto, razbolim se kad te vidim u toj crvenoj haljinici 3:)

Dulce: Svidja ti se? Wink –okrenula se da bi ga provocirala-

Christopher: Puff..vise mi se svidja ono sto je u haljini 3:)

Dulce: Prase..Very Happy -Christopher ju je poljubio i otisao-

Dulce: Ays…obozavam ovog coveka Smile

Sledeceg jutra Dulce je imala jos jedno slikanje za svoju novelu "El Verano". Slikala se sa svojom porodicom iz novele i svojom mamom. Njena majka u seriji je Bila Alisija iz "Rebelde", sto joj se svidjalo jer ju je poznavala.
Nakon slikanja vezbala je u mesari za svoj lik. Veoma dobro se provela vezbajuci. Izbegavala je priblizavanje Gonzalu ili Pablu. Christopher je bio kod Poncha sa Christianom. Razgovarali su o RBD-u i o svojim vezama.

Poncho: Pa ja, sam veoma opusten bez devojke.

Christian: Meni je super sa Bj-em. To sto radimo zajedno nam dosta pomaze stvarno, i ti bebe?

Christopher: ja?

Poncho: Ne, beba od moje komsinice sa sestog.

Christopher: Nisam znao da imas novu komsinicu :O

Poncho: Da Christophere, zivim u stanu na cetiri sprata i imam komsinicu na sestom

Christopher: Very Happy

Christian: Sta se desilo sa Dulcesitom juce kada si je odvezao?

Christopher: Nista, odvezao sam je, pozdravili smo se i gotovo. Ja sam otisao kuci i ona je usla u svoju.

Poncho: Nije se desilo nista…

Christopher: Nista..Neutral

Poncho: Kako cudno. Mogu da budem iskren Chris

Christopher: Naravno, reci

Poncho: Ja mislim da… to da ostanete prijatelji kao sto si rekao, zar to nije malo ishitrena odluka?

Christian: Umirete jedno za drugim pollo, kako da budete samo prijatelji

Christopher: Chris, bolje je da budemo prijatelji nego par i…da se stalno svadjamo zbog glupih stvari. Da, tacno je da umirem za njom, ali vise volim da je gledam srecnu kao prijateljicu nego stalno smorenu zbog mene.

Poncho: Ok, brate. Znas da za sve sto zelis da znas, tu smo mi. Ali zeleo sam da ti pokazem slike od Dulce, zelis da ih vidis?

Christopher: Zavisi kakve slike :O

Poncho: Slike od Gonzala i Dulce kako se grle. Nismo zeleli da ti ih pokazemo jer ste bili zajedno. Ali posto ste sad samo prijatelji, nece ti smetati da ih vidis, zar ne?

Poncho je odlicno znao da ce Christopher kad vidi slike poludeti i priznati da se kod Dulce desilo jos nesto.

Christopher: Pokazi mi Neutral -Christian je namignuo Ponchu. Poncho je otisao po svoj laptop.-

Poncho je usao na Dulcin forum i otvorio temu.
Christopher kada je video slike nije mogao da skloni pogled sa lica od Dulce. Ove slike su slikane kada su se on i Dulce posvadjali zbog gospodina "poverenje". Na nekim slikama se vidi da je Dulce bila tuzna, odsutna. Christopher se osecao krivim jer se naljutio na nju bez razloga. Ona je bila tuzna zbog svadje sa njim, i Christopher videvsi pogresno protumacene slike ju je osudio.

Poncho: Dobro si?

Christopher: Izgleda tuzno Sad

Poncho i Christian: Gde?

Christopher: na drugoj, cetvrtoj, petoj, sestoj i sedmoj slici, ne vidite?

Poncho: Nisam opazio. Zasto je bila takva?

Christian: Da, stvarno, izgleda malo tuzno. Sta joj se desilo?

Christopher: Bila je takva zbog mene. -Christopher je ustao, pozdravio se sa Ponchom i Christianom i otisao.-

Poncho: Sta mu je…

Christian: ljubav pollito, ljubav

Christopher je saznao da je Dulce zavrsila sa slikanjem i otisao je kod nje kuci da je potrazi. Kada je stigao video je da su upaljena svetla, parkirao je auto i usao na treci ulaz od kuce.

Christopher se polako popeo kroz Dulcin balkon u njenu sobu. Svetla su bila ugasena, nikog nije bilo u sobi.

Dulce je pripremala sebi nesto za veceru, upravo je dosla iz Televisinog studija i bila je preumorna. Dulce je sedela na stolici u kuhinji i slala Christopheru poruku da mu se izvini sto nije otisla kod doktora.

Christopheru je, kada je izlazio iz sobe, poceo da zvoni mobilni. Uzeo je mobilni i procitao poruku. Bila je poruka od Dulce.

“Bebe, znam da ces me ubiti sto nisam otisla kod doktora. Ali mi je snimanje serije zakomplikovalo dan. Nadam se da cu te videti sutra jer mi vec nedostajes. Volim te. Smile"

Dulce je sela da vecera dok je gledala televizor.

Christopherse nasmejao i ostavio mobilni. Otvorio je vrata od sobe i sisao dole polako niz stepenice, da ne bi bio otkriven. Kada je sisao niz stepenice video je prelepu crvenokosu u pidzami kako sedi okrenuta ledjima, vecerajuci i gledajuci televiziju, cekajuci da joj njen decko odgovori na poruku.-

Christopher se polako priblizavao sa ledja svojoj crvenokosi. Kada je bio samo nekoliko centimetara od nje, pokrio joj je oci rukama i sapnuo na uvo.

Christopher sapatom: Ostao sam bez kredita i nisam mogao da ti odgovorim

Dulce se okrenula: Bebe !! Smile -poljubili su se-

Christopher: kako ukusna vecera Smile

Dulce: Sta radis ovde bebe Smile

Christopher: Zeleo sam da se izvinim zbog necega sto sam video danas i procenio pogresno

Dulce: Sta

Christopher: Slike, tvoje za "Verano"

Dulce: One gde sam zagrljena sa Gonzalom?

Christopher: Aha. Ali video sam pogresne. Jer si na pravim slikama izgledala tuzno i odsutno na svim.

Dulce: Pa, posvadjali smo se dan pre toga, kakva da budem

Christopher: Oprosti sto sam sumnjao u tebe

Dulce: Oprastam ti Smile -poljubili su se-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptyUto Jun 24, 2014 12:50 am

87 epizoda : Kraj marketinga

Dulce: Ali...Kako si video te slike?

Christopher: Momci su pokusali da izvuku iz mene sve sto se desilo juce i pokazali su mi slike od gospodina "poverenje" i tebe kako se grlite.

Dulce: Gospodin "poverenje" Razz

Christopher: Prestanimo da pricamo o gospodinu "poverenje" i pricajmo o nama Wink

Dulce: Nama?..to mi zvuci kao dosta ljudi Razz

Christopher: :O

Dulce: Bolje..3:) -priblizila se njegovom vratu i poljubila ga-

Dulce: Pricacemo o tebi i meni Wink 3:)

Christopher: Volim te –poljubio ju je- volim te –ponovo ju je poljubio- obozavam te –ljubio ju je duze- Wink

Dulce: Kako ti se cini da odemo na vondy forum zajedno da vidimo sta pricaju Smile

Christopher: Svidja mi se ideja –poljubio ju je- Smile

Dulce ga je uhvatila za ruku i zajedno su se popeli u sobu. Christopher je seo na krevet. Dulce je uzela laptop i naslonila mu se na grudi.

Dulce: Gde prvo idemo?

Christopher: Prvo idemo na vondy, onda na tvoj, pa na moj, pa na RBD, odgovara ti?

Dulce: Okej. –Ulogovala se na svoj profil i usla na forume. Na forumu su videli neke slike iz Madrida, i gledali su video Christophera na 15-om rodjendanu te devojke.

Dulce: Kako je moj bebe prelep u odelu, licis joj na muza. Very Happy

Christopher: Ja sam uvek lep ljubavi Razz

Dulce: Da, i moderan isto -Christopher ju je poljubio-

Christopher: Sad idemo na tvoj ljubavi. -Dulce je izasla iz vondy foruma i otisla na svoj-

Gledali su njene slike, Christopher je bio zadivljen svakom njenom slikom. Kada su usli na oficijalnu stranicu od Dulce Christopher je primetio jednu temu gde je pisalo: “Uhvaceni Dulce i Pablo”

Dulce je takodje videla tu temu i setila se svega sto se desilo.

*Flash Back*

Pablo: Kako si se provela princezo? -zagrlio ju je-

Dulce: Veoma dobro, hvala Pablo. Gde sad idemo?

Pablo: Odvescu te kuci jer moji prijatelji vec idu i kasno je.

Dulce: Okej, sutra se vidimo Razz

Pablo i Dulce su otisli zagrljeni do Pablovog auta. Pablo se pozdravio sa prijateljima.

Pablo: Cao!! –njegovi prijatelji su otisli i on se vratio tamo gde je bila Dulce-

Dulce: Kako su ti super prijatelji

Pablo: Ti si mi bolja Wink

Dulce: Hvala Smile

Pablo: Dulce, sta ti je, celu noc si odsutna.

Dulce: Chris i ja smo se posvadjali Sad

Pablo: Danas…

Dulce: Ne, naljutio se jer je video moje slike kako sam zagrljena sa Gonzalom i naravno da mu je smetalo Sad

Pablo: On je kreten, meni se stvarno ne svidja tvoj decko. I izvini ali ako ti ne veruje ne zasluzuje da budes sa njim. :O

Dulce: Ali ja ga volim. Ponekad..mrzim sto ga toliko volim. Znas? Sad

Pablo: Znas da sam ja ovde za sta god. Smile

Dulce: Hvala Sad

Pogledali su se u oci. Pablo joj se polako priblizavao ustima. Dulce u tom trenutku nije videla Pabla, videla je svog bebea. Pablo je dotakao njene usne. Ona je zatvorila oci i on ju je poljubio. Dulce ga je milovala po licu dok ga je ljubila. Kada je Dulce shvatila da je to Pablo, odvojila se od njega.

*Kraj Flash Back-a*

Dulce je pokusala da zaobidje tu stranicu, srce je htelo da joj iskoci iz grudi. Christopher je primetio njenu nervozu.

Christopher: Postoji neki razlog zbog kog ne bih trebao da vidim te slike? :O

Dulce: Ne, naravno da ne. Ali znas da stalno izmisljaju nesto i da to nije bitno. Neutral

Christopher: To bih trebao ja da kazem, zar ne mislis?

Christopher joj je uzeo misa iz ruku. Dulce nije mogla da ne pomisli na najgore. Christopher je usao na temu. Njegove oci su pocele da se pune sitnim kapima bola videvsi Dulce kako se ljubi sa Pablom.

Dulce: Mogu da objasnim bebe, kunem ti se. Sad

Christopher: Ne zasluzujes ni da mi budes drugarica Dulce Maria. Cega se to igras sa mnom? Zabavljas se gledajuci me kako patim? Reci! :@ :'(

Dulce: Ne, nije onako kao sto mislis. :'(

Christopher: Nemoj da mi se obracas nikad vise, cujes me. Nikad! :@ :'(

Christopher: Kako sam mogao da budem tako glup da poverujem da me volis i pustim da me ponovo ubedis. Mrzim te Dulce, nemas pojma koliko te mrzim u ovom trenutku. Zao mi te je, gadis mi se -ustao je sa kreveta i pogledao kroz prozor pun besa i sa ogromnom zeljom da nestane, da ga nema.

Dulce: Chris, molim te :'( -priblizila mu se. Christopher se odvojio i udaljio-

Christopher: Ne dodiruj me, ne obracaj mi se vise, zaboravi da postojim, i idi sa svim tvojim frajerima. Zaboravi da sam te ikad voleo. :'( :@ :'(

Christopher je izasao iz sobe, Dulce ga je pratila. Oboje su bili unisteni igom sudbine i osecanja. Christopher je otvorio vrata od Dulcine kuce i izasao.

Dulce: Molim te, ne idi...:'(

Christopher ju je pogledao sa obrazima natopljenim suzama i ocima crvenim od plakanja. Okrenuo se i otisao brzim korakom, unisten. Dulce je zatvorila vrata i pala na pod. Plakala je dok joj nije ostalo vise suza. Christopher je bio na platformi gde su se oni prvi put predali jedan drugom u telu i dusi. Bio je na kolenima ispred kamina unisten. Plakao je kao malo dete kada padne, kao kada osetis da nesto u tebi umire. Svaka suza koja mu je pala niz obraz ostavljala je oziljak u dusi.

Sledeceg jutra RBD je trebao da putuje u Brazil. Svi su dosli osim Christophera, koji je uhvatio sledeci let da je ne bi video. Dulce je ostalima sve ispricala da ne bi nista izmisljali da ih ostave zajedno.

Kada su stigli u Brazil, cekali su Christophera. Njih sestoro je bilo na izlazu od aerodroma. Pola sata kasnije stigao je Christopher, sa naocarima za sunce, obucen u crno, sa spustenom glavom i mrtav iznutra. Svi su ga pozdraviliosim Dulce, ne zato sto nije zelela vec zato sto je znala da ako ga pogleda pocece da place i vec je ulagala veliki napor da ne cuje njen promukao i isprekidan glas.

Christopher je bio sve vreme pored Any na aerodromu. Dulce je bila sa Ponchom i Maite. Christian je pokusavao da popravi raspolozenje Dulce i Christopheru ali nije uspevao.


Poslednji put izmenio Sanja_rbd dana Uto Jun 24, 2014 1:45 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptyUto Jun 24, 2014 1:36 am

88 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je u nekoliko rpilika zagrlila Poncha iz potrebe da oseti neciju podrsku. Nakon nekoliko minuta u kombiju stigli su u hotel. Kada su izlazili iz kombija, krenuli su Dulce i Christopher, gledali su se u oci, iako je nosio naocare mogla je da vidi bol u njegovim ocima. Christopher se sklonio i pustio Dulce da prodje, ona se uhvatila za glavu, namestila kacket i izasla.
Dulce je uzela kljuceve od sobe i otisla. Christopher je bio u holu sa ostalima posmatrajuci kako Dulce odlazi.

Anahi: Zasto ne razgovarate?

Christopher: Ne. Molim te Any, utesite je ti i Mai, izgleda mi jako tuzno, i ne zelim da misli da nema podrsku. Molim vas idite sa njom i tesite je. Sad

Anahi: I ti izgledas lose bebe. Gde je tvoj osmeh?

Christopher: Otisao je sa Dulce Any Sad -Christopher je uzeo svoj kljuc od sobe i seo sa momcima-

Any se popela u sobu od Dulce. Dulce je sedela na krevetu sa rukama na glavi posmatrajuci jednu Christopherovu sliku bacenu na podu. Slika je bila ukvasena sa nekoliko kapi koje su izasle iz njene duse.

Anahi: Dul.!! otvori mi vrata, molim te –Dulce je obrisala suze, sklonila sliku ispod kreveta i otisla da otvori-

Dulce: Idem…Sad -Dulce je otvorila vrata-

Anah: Ardi…-Dulce joj se bacila u narucje i jako se pribila uz nju-

Kada se Dulce malo smirila usle su u sobu i sele na krevet. Any je jos uvek grlila Dulce.

Anahi: Sta vam se desilo Dulce?

Dulce: Mnogo sam ga povredila Any. Mrzi me :'(

Anahi: Dulce, Chris ne moze da te mrzi jer te previse voli.

Dulce: Ne Any, to je bilo pre nego sto sam ga prevarila Sad

Anahi: Dulce. Bilo je veoma lose sto si se ljubila sa ovim ali ti si razmisljala o njemu.

Dulce: Any ne pokusavaj da me odbranis. Ja sam u tom trenutku bila lose zbog svadje sa Chrisom i Pablo me je pozvao da izadjemo. Meni je trebalo da se sklonim i da razmislim, Pablo je pomesao stvari a ja sam trebala nekog ko ce da me podrzi, neciju moralnu podrsku da se izvucem. I znam da je moja krivica sto sam ga poljubila ali onaj koga sam ja ljubila u tom trenutku bio je Chris a ne Pablo. Sad

Anahi: Razgovarala si sa Chrisom?

Dulce: Ne. Nije mi dao da mu objasnim, mnogo se naljutio idanas….videla si sama sta se danas desilo Sad

Anahi: Zasto ne razgovarate, bar da ne budete toliko ljuti i da se vise ne povredjujete.

Dulce: Any...nije cak zeleo ni da me pogleda kamoli da me saslusa

Anahi: Pokusaj..nemas sta da izgubis, mozda ces cak nesto i dobiti

Dulce:Mislis da ce zeleti da me saslusa? Sad

Anahi: Dulce, on te voli. Da ti kazem nesto?

Dulce: Reci.. Sad

Anahi: Ok, ali neces reci nikome, obecavas??

Dulce: Obecavam.

Anahi: Chris mi je rekao da dodjem da razgovaram sa tobom jer si mu izgledala jako lose i nije zeleo da mislis da nemas podrsku svojih prijatelja.

Dulce: Stvarno se zabrinuo za mene?

Anahi: Zasto mislis da sam ovde. Uzgred..tvoja klima ne radi, zar ne?

Dulce je pocela da se smeje: Ay any, uspela si da me nasmejes iako sam u najgorem periodu svog zivota Very Happy

Anahi: Ali zato smo prijateljice zauvek Very Happy

Dulce: Dodji ovamo Mia Colucci Very Happy -jako su se zagrlile-

Kako su mogli da pricaju da se Any i Dulce ne podnose kada su njih tri bile najbolje drugarice na svetu. Njih tri su znale kada je jedna od njih lose samo gledajuci je u oci, jer su provele vec cetiri godine zajedno i poznavale su se.

Anahi: Chris je u holu, da ga pozovem?

Dulce: Ne.

Anahi: Dulce…

Dulce: Potrazicu ga ja. Bolje je ici licno a ne slati nekog.

Anahi: Ok.

*Kod momaka*

Christian: Stvarno je Dulce to uradila?

Christopher: Zasto bih lagao ili izmisljao nesto? Sad

Poncho: Ne, Chris, nije to, samo je cudno da je Dulce to uradila. Izgledala je veoma zaljubljeno u tebe. :/

Christopher se uhvatio za glavu: Da...izgledala je. I ja sam video da je srecna ali kasnije su dosli frajeri i ja sam se umorio Sad

Poncho: Razumem te, i meni pronalaze devojke sa svih strana, i jedna od njih je…

Christian: Dulce, zar ne? :O

Poncho: Da...:O

Christopher: Kralju, Dul pomeri nogu i izadju njih trista. Tebi je to normalno? -pogledao je u obojicu-

Poncho i Christian: Pa...ne :O

Christopher: Ja je volim. Ali kad sam sa njom u vezi sve vreme je branim od "napadaca" i svadjam se sa svima ukljucujuci i nju. Naucicu da zivim bez nje. Sad

Poncho: Kralju...to je veoma ishitreno, ne mislis? :O

Christopher: Nemam izbora. Od kad smo odlucili da se zabavljamo.. vise vremena smo proveli ljuti nego srecni i jako me boli da je gledam kako pati i mene takodje boli svaka svadja, svaka ljutnja, svako razdvajanje, i svaki put kada se ignorisemo ili se ne gledamo. Sad

Christian: Pollito, znas da sam ovde za sta god. I takodje cemo cuvati Dulce kao sto si nas zamolio.

Poncho: I ja isto kazem brate. I nadam se da se neces ljutiti ako zagrlim Dulce, znas da smo ona i ja ortaci Neutral

Christopher: Ti si onaj koji me najmanje brine Poncho. Hvala vam momci Sad

Christian: I nasmej se mali…Gde je onaj perverzni osmeh u koji se zaljube sve pollitas Razz

Christopher: Nisam raspolozen za smeh. i jos manje da se zaljubljuju u mene kao sto ti kazes Chris. Nemam zelju ni da pevam na ovim koncertima, samo zelim da legnem u krevet i da se ne budim bar nekoliko godina Sad

Poncho: Ali moras da se potrudis zbog fanova, oni provode po 72 sata ispred vrata sale gde cemo imati koncert. To je mnogo sati i moramo da im priredimo magicnu noc i znas to druze. :O

Christian: Chris je profesionalac druze..to je najmanje bitno, on uvek da sve od sebe na sceni. Neutral

Christopher: I otkad me toliko poznajes kralju Razz

Christian: Oduvek ljubavi Very Happy

Poceli su da se smeju sva trojica. Devojke su silazile i videle njih trojicu kako se smeju. Dulce se nasmejala videvsi kako se Christopher smeje. Iako su bili posvadjani ona nije mogla da porekne, bila je izgubljeno zaljubljena u njegov osmeh, bio je tako prelep da ju je hipnotisao.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptyUto Jun 24, 2014 4:14 pm

89 epizoda : Kraj marketinga

Christopher se okrenuo, video Dulce i osmeh mu je nestao sa lica. Pogledali su se u oci, nije ih bilo briga da li ce ostali shvatiti ili ne. Poncho i Christian su videli Christopherovu facu, ustali su i otisli kod Any.

Christopher je ustao sa sofe i priblizio joj se polako. Kada su bili jedan ispred drugog, Christopher je skrenuo pogled i prosao pored nje.

Dulce: Chris..sacekaj, molim te Sad -Christopher se zaustavio i pogledao je-

Dulce: Mozemo da razgovaramo? Sad -Christopher se izgubio ponovo u njenim ocima i potvrdio je glavom. Ostali su otisli u setnju Brazilom dok su Dulce i Christopher razgovarali u sali.

Christopher: O cemu si zelela da razgovaras...Neutral

Dulce: O onome sto se desilo, molim te...Sad

Christopher: Nemam volje, ni snage da se vracam na to Sad –Ustao je, Dulce je takodje ustala i uhvatila ga za ruku-

Christopher: Pusti me, preklinjem te Neutral

Dulce: Molim te, moramo da razgovaramo, imam pravo da ti objasnim, zar ne? Sad

Christopher: Imas pravo ali ja ne zelim, ne mogu da te slusam. Jer cu ti ponovo poverovati i ponovo cu napraviti istu gresku. Sad

Dulce: Voleti me je greska? Sad

Christopher: Ne, greska je sto ne mogu da prestanem da te volim. Dulce povredila si me i povredjujes me mnogo, nemam snage da te slusam Sad

Dulce: Preklinjem te…:'( -Christopher joj je dotakao ruku i oboje su se izgubili jedan drugom u pogledu-

Christopher joj je sapnuo isprekidanim glasom: Zao mi je... :'(

Christopher je otisoa u svoju sobu i Dulce je ostala tu sa ogromnom zeljom da vice za Christopherom da ga voli svom svojom dusom.

Christopher je zakljucao vrata svoje sobe. Uzeo je i iz besa bacio sve jastuke sa kreveta na pod.

Dulce je otisla u svoju sobu i nije izlazila sve do koncerta.

Kada je falilo samo sat vremena do koncerta, svi su sisli u hol spremni. Christopher je poslednji sisao da ne bi video Dulce.

Stigli su do mesta gde se odrzavao koncert. Svi su izasli iz kombija do svojih svlacionica. Pre nego su otisli na koncert imali su druzenej sa fanovima.

U svlacionici je bilo napetih pogleda izmedju Dulce i Christophera sto su primetili sminkeri, muzicari, svi koji su radili tamo i njihove kolege. Pre nego su izasli na scenu stavili su njih dvoje zajedno. Dulce i Christopher su se jako drzali za ruke.

Doslo je vreme nastupa. Doslo je vreme igranja u paru.Christopher nije skidao pogled sa Dulce dok je igrala ispred njega.
Koncert je prosao sa Dulcinim pogledima gde je trazila Christophera. Dosao je red na "Este Corazon", dok je Christopher pevao nedostajala mu je Dulce pored njega.

Dulce je izasla i njih dvoje su se neprestano gledali, dok su pevali, dok je Dulce pevala Chritopher ju je zagrlio preko ramena i priblizio sebi. Ona se nasmejala i uzivala da ga ima tako blizu. On se priblizavao njenim usnama opasno. Dulce ga je pogledala i pokazala mu glavom da ne radi to.
Kada su zavrsili sa pevanjem svog dela, malo su se razdvojili ali kasnije Dulce je sela i zagrlila Christophera. On je prihvatio zagrljaj i priblizio joj se.

Koncert je nastavljen izmedju pogleda, osmeha, zagrljaja i neznosti. Christian da bi smanjio tenziju na koncertu poljubi oje Dulce. Bio je brz poljubac na blic ali je uspeo u svojoj nameri.
Dulce je ostatak koncerta provela nasmejana, Christopher videvsi taj poljubac nije mogao da se ne nasmeje.

Koncert se zavrsio. Zahvalili su se svim Brazilcima i otisli u hotel.

Svi su otisli na zurku osim Christophera i Dulce. Njih dvoje su ostali u hotelu. Svako u svojoj sobi.

Christopher se istusirao i obukao doni deo pidzame i belu majicu sa kratkim rukavima. Otisao je do prozora i ostao je tamo. Kroz prozor je video jednu osobu kako sedi na klupi posmatrajuci plazu. Christopher se jos vise nagnuo kroz prozor i ostao tako posmatrajuci je. Kada je ta osoba pomerila, ispod svetlosti je video njenu crvenu kosu. On se automatski nasmejao i gledao je izgubljneo.

Dulce je pisala da bi se malo rasteretila od svega sto se desilo i prisecala se pogleda i zagrljaja svog bebea na koncertu. Ona je bila srecna jer su bili na korak od poljupca u pola pesme.

**_: Ne mozes da spavas? Neutral –sedajuci pored nje-

Dulce: Ne..a ti? Sad

**_: Ni ja...

Nastala je neprijatna tisina. Dulce je ustala i ** ju je uhvatio za ruku.

**_: Razgovarajmo o onome sto se desilo...Neutral

Dulce: Stvarno zelis da razgovaras? Sad

**_: Da, zelim da cujem sta se desilo…Neutral

Dulce: Chris, ako ne zelis da razgovaras o tome..mozemo da razgovaramo o necem drugom Sad

Christopher: Ispricaj mi sta se desilo...Neutral

Dulce: Ok. Ovaj…. Sad -Dulce je bila nervozna, jako nervozna jer ga ima tako blizu. Christopher ju je pomazio po ledjima u znak podrske-

Christopher: Smiri se...Neutral

Dulce: Ti i ja..smo imali jednu jako ozbiljnu svadju. Ja sam bila na snimanju “Verano” kada me je Pablo pozvao da izadjemo to vece jer sam mu izgledala tuzno tog dana, one slike sto si video...Sad

Christopher: Da...Neutral

Dulce: Ovaj…Ja sam prihvatila jer mi je trebalo da izadjem malo da bih se rasteretila, i da razmislim o onome sto se desilo. Ja sam tokom cele noci bila odsutna iz razgovora, u glavi sam samo imala nasu svadju i sve prethodne. Kada smo smo izasli iz kluba, Pablo se pozdravio sa svojim prijateljima i otisao sa mnom. Ja sam bila naslonjena na njegov auto razmisljajuci o mojim stvarima....

Christopher: Sta se jos desilo....Neutral

Dulce: Pablo me je pitao zasto sam bila takva celu noc. Ja sam mu ispricala sta se dogodilo i on mi je rekao da se ne brinem. U tom trenutku sam se osetila lose jer sam bila tu sa njim umesto da sredim stvari sa tobom. Pablo mi je rekao da se ne brinem i zagrlio me je. Meni je bio potreban prijateljski zagrljaj podrske bilo koga da bih imala snage da resim taj problem, Pablo je pogresno protumacio stvari i poljubio me. Ja sam mu uzvratila poljubac jer ja u tom trenutku nisam ljubila Pabla, ljubila sam tebe Chris. Moje telo je ljubilo Pabala ali moje misli su bile sa tobom, celu noc sam razmisljala o tebi. Sad

Christopher: Ali si me svakako prevarila..zasto mi nisi rekla Dul..? Neutral

Dulce: Jer nisam znala kako ces reagovati, nisam znala sta da radim. :'(

Christopher: Znao je jos neko?

Dulce: Da...Sad

Christopher je poceo da se ljuti: Ko? :@

Dulce: Ostali...Sad

Christopher: I ja sam kreten koji uvek poslednji sazna, zar ne? :@

Dulce: Chris, ti znas sta sam osetila kada si me zagrlio na koncertu, znas da sam uzivala u tvom zagrljaju, u tome da te imam tako blizu, u tome sto se zamalo nismo poljubili. Da li si shvatio da sam te trazila pogledom na koncertu, da sam zelela da si me ove noci ti poljubio a ne Christian. Sad

Christopher: Jos nije ni pocela novela a pogledaj sve ove probleme koje smo imali zbog nemogucnosti da kazes "dosta". Sta ce se desiti ako ti oprostim i nastavimo vezu i pocne ti novela? Sad

Dulce je spustila pogled: Povredjivacemo se dok se ne zamrzimo Sad –Christopher je pomazio po licu-

Christopher: Ne mogu, ne mozemo da pocinjemo nesto, kada je nasa "free" veza ispala ovako lose. -Christopher se nasmejao-

Christopher: Secam se kada smo prvi put bili u "free" vezi, haahahaha. Te noci nisam mogao da spavam od srece, samo sam razmisljao o tebi. -pogledao ju je-

Christopher: Znas sta je jedino cega se sad secam? Neutral

Dulce: Ne...Sad

Christopher: Slika Pabla i tebe. Koliko god da se trudim, svaki put kada zatvorim oci, pojave se i krv mi se sledi. I ne mogu vise da se povredjujem, zao mi je. Ali izmedju tebe i mene...sve je vec gotovo. Mnogo mi je zao Dulce. Sad

Dulce: Chris, kunem ti se da cu nauciti da kazem ne..ali molim te. Daj mi sansu. :'(

Christopher je stavio ruke u dzepove i izvadio prsten koji su imali oboje: Uzmi ga, tvoj je. Sad –dao joj ga je i otisao-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptyUto Jun 24, 2014 4:42 pm

90 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je stegla prsten u ruci i jedna suza joj je pala niz obraz. Bila je umorna od toga da uvek gubi ono sto voli zbog drugih.

Christopher je sedeo na podu svoje terase sa skupljenim nogama gledajuci u nebo.
Dulce se popela u sobu jos vise neraspolozena nego sto je bila kada je sisla. Uzela je hemijsku i papir i pocela da pise. Njene suze su ostale na svakom listu punom poema teske tuge.

Sledeceg jutra su trebali da doruckuju svi zajedno kao sto su i ostali sinoc. Prvi su sisli Any, Christopher i Poncho. Kasnije je dosao Christian. Njih cetvoro su sedeli za stolom doruckujuci i cekajuci Dulce, Christopher im je ispricao da su razgovarali, ostali se u pocetku nisu slagali oko toga ali Christopher im je rekao da je tako najbolje za oboje i da ce morati da prihvate.

Anahi: I ova ofarbana plavusa, zasto ne silazi?

Poncho: Ne znam, zasto neko ne ode da je potrazi

Christian: ja ne mogu jer….moram da popijem kafu i pojedem tost. Razz

Anahi: Ni ja, mislim, moram da zavrsim svoj dorucak.

Poncho: Chris moraces da ides ti, jer ja jos uvek nisam doruckovao :O

Christopher: Ljudi…. –njih troje su napravili nevine face-

Christopher je ustao: Dobro, idem ja –otisao je-

Christopher je usao u lift, pritisnuo broj sprata i razmisljao sta ce joj reci. Otisao je pravo do njene sobe i pokucao na vrata.

Christopher: Dulce, ja sam, Christopher, sici ces na dorucak?

Unutar sobe se nista nije culo. Christopher je ponovo pokucao ali jace.

Christopher: Dul, unutra si?. Kako si glup Ucker, ako nije tu ne moze ti odgovoriti. -Christopher ju je ponovo pozvao.

Christopher: Ako ne zelis da mi otvoris, razumem. Zeleo sam da ti kazem da smo u kafeteriji, doruckujemo i cekamo te. Cao.

Christopher je otisao, pozvao lift i usao unutra i pristisnuo dugme da sidje u hol. Kada su vrata pocela da se zatvaraju, ponovo ih je otvorio i otisao do Dulcine sobe. Ostao je posmatrajuci vrata zamisljeno. Otisao je do recepcije i trazio kopiju kljuca od Dulcine sobe. Ponovo se popeo i otisao do Dulcine sobe ponovo.

Christopher: Da otvorim ili da ne otvorim. I sta ako otvorim a ona spava ili se tusira? Sta da radim Boze?

Christopher je stavio kljuc u bravu i otvorio vrata. Kada je usao soba je bila mracna i video je Dulce kako spava na stolici naslonjena na sto. Chris je zatvorio vrata i otisao do nje. Pomazio ju je po kosi i posmatrao je nezno. Zasto ju je toliko voleo a nije mogao da bude pored nje. Christopher je podigao roletne i sklonio zavese.

Christopher: Dul..-dodirnuo je po ruci- Dul probudi se.

Dulce je otvarala oci malo po malo: Sta je bilo?....:cara_zzz:

Christopher: Cekamo te da doruckujemo, ustani i spremi se.

Dulce: I kako ti imas moj kljuc? :cara_zzz:

Christopher: To je duga prica Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptyUto Jun 24, 2014 5:30 pm

91 epizoda : Kraj marketinga

Dulce: Istusiracu se brzo da se razbudim i to…:cara_zzz:

Christopher: Cekam te ispred..-krenuo je da izadje-

Dulce: Ostani ako zelis –otisla je u kupatilo-

Christopher je ostao u sobi i poceo da se seta. Gledao je kroz prozor i otvorio njen ormar, mirisao je njenu odecu. Priblizio se stolu gde ju je pronasao kako spava i poceo da cita papire koje je ona napisala.

“Kako da objasnim svom srcu
da danas odlazis…kako,
da kazem da bez tebe…ne mogu da nastavim,
kako da se pretvaram, da ne bi shvatio,
da bez tebe,
ja umirem,
i da ne mogu da zivim,
ako vise nisi sa mnom”

“Voleti je verovati,
Uprkos svemu
i svima”

“Nema nacina
da zaboravim tvoje poljupce,
i da prestanem da mislim
da bez tebe
ja umirem”

“Moj svet je savrsen samo,
kada si sa mnom”

“Kada si otisao,
pitala sam se
..zasto nastaviti ziveti…
ako vise neces biti sa mnom?”

“Moj svet je savrsen samo..
kada si pored mene…”

Christopher nije mogao da se ne oseti lose, jer je znao da su te srceparajuce reci bile upucene njemu. Christopher je obrisao suzu koja mu je pala niz obraz.

Dulce je izasla iz kupatila u svojoj sportskoj haljini, nasminkana i sa svojim naocarima za sunce. Kada je izasla nije videla Christophera, mislila je da je ceka ispred, kada je krenula da izadje videla je neke papire po podu. Kada je videla papire pretpostavila je da Christopher nije ispred njene sobe.

Anahi: Sta ima bebe? Zasto si toliko zakasnio?

Christopher je seo: Spavala je i probudio sam je. Otisla je da se tusira, brzo ce.

Poncho: Brate, lose izgledas. Dobro si?

Christopher: Da, savrseno –nasmejao se usiljeno-

Dulce se pojavila nekoliko minuta kasnije sa rukama u dzepovima haljine.

Dulce: Dobro jutro –nasmejala se usiljeno i pogledala Christophera-

Anahi: Dobro jutro spavalice. Kako si?

Dulce: Dobro, malo me bole ledja ali sam dobro. Vec ste doruckovali?

Poncho: Ne ardilla, cekali smo te.

Christopher: Idem po dorucak –ustao je i otisao sa Christianom po dorucak-

Anahi: Desilo se...nesto sto bi trebali da znamo?

Dulce: Nista, juce mi je dao svoj prsten i rekao da se nista vise nece desiti izmedju nas. Ali nista vise.

Anahi: Kakav prsten? o.O

Poncho: Onaj prsten sto su oboje imali isti, znas o cemu ti pricam?

Anahi: Onaj sto ti je poklonio u Brazilu pre tri godine?

Dulce: Taj

Poncho: Zasto ti ga je dao

Dulce: Pretpostavljam da…da ne bi imao nista vise sto ga povezuje sa mnom ili da ne bi imao nista sto ga podseca na mene. Ne znam drustvo

Poncho: Znaci…

Dulce: Pa izmedju mene i Chrisa je gotovo. Zavrsilo se.

Anahi: Mislis?

Dulce: To mi je dokazo juce, ja ne mogu da se borim za nesto sto je on vec zavrsio

Anahi: Trebas da mu das vreme. Povredjen je i zbunjen. Ali te voli, vidi se iz aviona, kako te gleda, kako prica o tebi, daj mu sansu Dul.

Poncho: Plavusa je u pravu, ardilla, moras da mu das vreme i da rascistis sa Gonzalom i Pablom, jer ako su oni tu ne mozes da uradis nista.

Dulce: Cutite, evo ga, ide

Chrisovi su doneli dorucak. Svi su doruckovali razgovarajuci o koncertu koji ce imati veceras. Kasnije su otisli na probu i posle se vratili u hotel.

Kada je koncert pocinjao, svi su bili u bekstejdzu. Spojili su ruke i izasli na scenu.

Koncert je poceo mirno. Za vreme "Cariño Mio" Dulce i Christopher su igrali prilepljeniji nego obicno. Njihovi pogledi su se trazili tokom celog koncerta. Za vreme "Este corazon" Christopher se priblizio Dulce i igrali su spojeni.

Iako su bili posvadjani, koristili su koncerte da se priblize, dodiruju i smeju zajedno. Na "Rebelde" su se zagrlili i smejali. Tokom celog koncerta su bili nasmejani i zajedno. Brazilci su znali da je Brazil za njih bio magican, ono sto nisu znali je da je tamo pocelo i zavrsilo se sve.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptyUto Jun 24, 2014 6:53 pm

1 DEO MARATONA

Kada su stigli u hotel, obavestili su ih da su fanovi usli u sobu od Anahi i Dulce. Njih petoro je ostalo bez teksta. Kako je neko ko ih je navodno toliko voleo mogao da pretura po njihovim stvarima.

Dulce: Ay ne. Kako su usli?

Recepcioner: Zao nam je, stvarno. Nismo znali da ce preturati. Proverili smo po sobama da vidimo da nisu uzeli nesto vase.

Anahi: Koji haos ljudi

Christopher: Nisu nista uzeli?

Recepcioner: Ne, proverili smo.

Poncho: Steta sto se uvek ovo dogodi.

Christian: A nazivaju se fanovima. Ja kada sam obozavao Elvisa ili bilo koju grupu nisam im ulazio u sobe.

Christopher: To rade iz radoznalosti, da vide sta imamo, sta jedemo, poklone sto nam daju, odecu. Gluposti.

Dulce: Drustvo, meni je jako zao zbog vas ali..strah me da ostanem sama u svojoj sobi.

Anahi: i mene ljudi.

Anahi: Chris, zasto ne ostanes sa mnom da spavas.

Christian: Naravno pollita. Ne brini

Poncho: Dulce..sta ces ti da radis?

Dulce: Ne znam….

Christopher: Ostacu ja...ako zelis

Dulce: Uradio bi to?

Christopher: Ne zelim da ti se desi nesto lose. Naravno, ako ti ne smeta ili ako ti nije neprijatno.

Dulce…-Poncho ju je prekinuo-

Poncho: Mislim da je tako najbolje, tako cu ja moci da izadjem da prosetam. Laku noc drustvo. -Pozdravio se sa njima i otisao-

Christopher: Idemo?

Dulce: Da, idemo -Christopher joj je dao ruku i ona ga je zagrlila-

Stigli su u njenu sobu. Christopher je otvorio vrata i usao prvi da bi se uverio da nema nikoga. Dulce je usla posle njega. Ona se presvukla u kupatilu dok se Chris presvlacio u svojoj sobi i obukao pidzamu. Kada je Dulce izasla on je vec bio u pidzami.

Dulce: Hvala, sto si ostao nakon svega sto se desilo izmedju nas.

Christopher: Jedna stvar je to sto se desilo izmedju nas kao para a druga da…unistimo nase prijateljstvo koje imamo vec cetiri godine, ne mislis?

Dulce: Hvala –nasmejala se i gledali su se pravo u oci-

Dulce: Istusirao si se, zar ne?

Christopher: Da hahaha, kako znas?

Dulce: Jer uvek kad se istusiras stavis parfem uostalom i kosa ti je mokra.

Christopher: Otisao sam u svoju sobu da se istusiram i obucem pidzamu dok si se ti tusirala.

Dulce: Dobro, gde ces spavati?

Christopher: na ovoj sofi, udobna je. Mnogo je meksa nego ona u mojoj sobi

Dulce: Pa meni daju uvek sve najbolje, zar si sumnjao?

Christopher: Hahaha, sad vise ne sumnjam. Dobro...laku noc.

Dulce: Laku noc i hvala…

Christopher: Nema na cemu, to je najmanje sto mogu da ucinim za tebe.

Christopher je zagrlio Dulce i poljubio je u obraz, veoma blizu usana.

Christopher: lepo spavaj

Dulce: Hocu

Oboje su legli sa osmehom na licu. Christopher je zaspao tek kad je video da Dulce spava.

U pola noci Dulce se probudila, sela je na krevet i posmatrala Chrisa kako spava. Volela je da ga gleda u toj beloj majici sa kratkim rukavima. Dulce je otvorila ormar, izvadila cebe i pokrila ga da mu ne bude hladno preko noci.

Sledeceg jutra Christopher se probudio i trazio dorucak. Otisao je u svoju sobu, presvukao se i vratio se u sobu kod Dulce sa doruckom.

Ona je vec bila budna i otisla je da se tusira.

Christopher: Dulce…-Dulce je izasla iz kupatila sa mokrom kosom i u bademantilu-

Dulce: Dobro jutro, gde si bio?

Christopher je ostao bez reci videvsi je tako prelepu: Otisao sam do svoje sobe da se istusiram i trazio sam dorucak. Kako si spavala? –poljubio ju je u obraz-

Dulce: Veoma dobro, hvala. A ti?

Christopher: Dobro, na sofi je bilo veoma udobno

Seli su da doruckuju. Dorucak je bio veoma tih. Bila je to tisina koja je bila potrebna oboje da razmisle, nije bilo neprijatno vec neophodno. Nakon dorucka Christopher je otisao u hol dok se Dulce oblacila i sredjivala.

U holu su bili ostali i razgovarali. Christopher je sisao nasmejan, pozdravljajuci sve redom.

Anahi: Idemooo….Zasto tako zadovoljan bebe?

Christopher: Very Happy

Poncho: Sta se desilo?

Christian: Bolje ga pitaj sta se NIJE desilo. Jer se sigurno desilo svasta tamo unutra, njih dvoje sami u sobi, celu noc 3:)

Christopher: Ne budite bezobrazni, nista se nije desilo. Dulce i ja samo prijatelji…

Anahi,Poncho i Christian: “Son amigos nena” Very Happy ( mislim da prevod tu nije potreban Very Happy )

Christopher: I sta se sa vama desilo?

Anahi: Pa pollito i ja..smo celu noc pricali viceve i zvali Poncha, zar ne plavusane?

Poncho: Da plavuso, zvali ste me i celu noc smo se smejali

Christopher: Super

Dulce je sisla sredjena i takodje nasmejana. Dulce je pozdravila sve koji su radili sa njima i kasnije ostale iz grupe.

Dulce: Sta ima drustvo? O cemu st pricali...

Anahi:O tome kako ste zadovoljni ti i bebe….sta se desilo tamo?

Dulce: Koliko ja znam nista se nije desilo, zar ne Chris?

Christopher: Pa to sam im i rekao ali mi ne veruju

Poncho: Par lazova

Dulce i Christopher su poceli da se smeju. Ostali nisu verovali da se nista nije dogodilo ali svakako su morali da pokusaju da poveruju.

Svi su otisli u setnju pre nego sto se vrate u hotel i pripreme za show. Christopher i Dulce su se gledali kad je jedan od njih bio okrenut ledjima ili razgovarao sa nekim od ostalih iz grupe. Super su se proveli setajuci se, razgledajuci Brazil, slikajuci se i pokusavajuci da budu nezapazeni.

Stigli su u hotel umorni. Otisli su u svoje sobe da se odmore da bi kasnije otisli na veceru svi zajedno.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptyUto Jun 24, 2014 7:49 pm

2 DEO MARATONA

Christopher je izasao iz svoje sobe veoma brzo jer je mislio da je poslednji. Nosio je u rukama sliku sebe i Dulce. Bila je jedna veoma posebna slika, pre svega za njega, jer ih je Christian slikao zagrljene i skoro su se poljubili.

Kada je prolazio hodnikom sudario se sa nekim. Ta druga osoba je pala na pod.

Christopher je sakrio sliku: Izvini, nisam te video –pomogao je da ustane-

**: Sve je u redu, i ja sam bila odsutna

Christopher: Izvini, stvarno..

**: Ej, zar ti nisi Christopher, clan onog benda koji je ovde u Brazilu?

Christopher: Da, a ti si…

**: Marina, drago mi je –poljubila ga je dva puta-

Christopher: Volis Rbd?

Marina: Pa, nisam bas upucena. Ali svidjaju mi se neke pesme.

Christopher: Super. Volela bi da upoznas ostale? kao nagrada sto sam se sudario sa tobom Razz

Marina: Da sam znala da ces me upoznati sa ostalima, sudarala bih se svaki dan

Christopher: Nisi iz Brazila, zar ne?

Marina: Ne, iz Spanije sam. Ali dosla sam u Brazil zbog posla. Tebe necu da pitam hahaha

Christopher: Previse je ocigledno hahaha. Drago mi je sto sam te upoznao

Marina: I meni. Ali upoznaces me sa ostalima?

Christopher: Naravno. Idemo

Ostali su bili u restoranu hotela za jednim stolom koji je bio rezervisan za njih. Dulce je razgovarala sa Any kada je videla Christophera kako dolazi nasmejan sa jednom smedjom devojkom, visokom, sa smedjim ocima i veoma prilepljenom uz njega.

Dulce: Any, okreni se diskretno- Any se okrenula i videla Christophera nasmejanog sa tom devojkom-

Anahi: Omg.!! Ko je ova devojka?

Poncho: Koja?

Christian: O cemu pricate?

Dulce: O devojci koja razgovara sa Christopherom. Sigurno je njegova nova devojka

Anahi: Ili neka prijateljica…

Poncho: Rodjaka…

Christian: Da nisam gej ne bih sedeo ovde sa vama

Svi su pogledali u Christiana. Christopher je i dalje razgovarao sa Marinom. Kada je video gde su ostali dosao je kod njih sa Marinom.

Christopher: Zdravo drustvo

Christian: Zdravo. Hoces nas upoznati?

Christopher: Naravno. Drustvo, ovo je Marina. Sudario sam se sa njom u hodniku i ona je iz Spanije.

Marina: Zdravo. Kako ste? –Dulce i Anahi su se usiljeno nasmejale. Poncho i Christian su ustali i pozdravili se sa njom. Kasnije su i devojke-

Christopher: Idem po jednu stolicu za tebe.

Marina: Ok, hvala –Christopher je otisao da trazi stolicu-

Poncho: Iz Spanije si. Sta te dovodi ovde?

Marina: Posao isto kao i vas hahaha

Christian: Super, iz kog dela Spanije si Marina?

Marina: Iz Cordobe. Na obali Spanije, u Andaluciji.

Anahi: Super, lepo je tamo?

Marina: Veoma.

Anahi: Super –nasmejala se usiljeno-

Christopher je dosao sa stolicom. Dao je Marini da bi sela i kasnije je i on seo.

Jeli su veoma opusteno. Dulce i Any su gledale Marinu sa prezirom jer su znale kakav tip devojke je bila. Momci su bili odusevljeni Marinom, odgovarala im je.

Marina: Mnogo vam hvala na veceri. Ali moram da idem, imam posla. Mnogo srece veceras na koncertu -ustala je isto kao i momci-

Christopher: Ispraticu te, zavrsio sam sa vecerom.

Marina: Ok.

Poncho: Drago mi je Marina, nadamo se da cemo te videti u Madridu -poljubio ju je-

Christian: Drago mi je pollita –poljubio ju je-

Marina: I meni, cao drustvo

Dulce i Anahi: Cao…

Christopher i Marina su otisli. Dulce je pocepala salvetu koju je imala iz besa, Any kada ju je videla uplasila se. Poncho je ostao gledajuci za Marinom opcinjeno i Christian je posmatrao facu od Dulce dok je gledala kako Christopher odlazi sa Marinom.

Anahi: Prljava kucka….

Dulce se nasmejala: Videli ste kakva je kucka, kako ga je gledala i kako ga je dodirivala po ruci. Ona je jedna beep…

Poncho se nasmejao: Ljubomorna ardilla…

Anahi: Poncho..

Dulce: Naravno da ne, ali niste videli kakva je kucka i zmija.

Anahi: Meni se uopste ne svidja.

Dulce: Ni meni, ali vama se bas svidja, zar ne?

Poncho: Skroz je okej, uostalom veoma je lepa

Christian: Meni je okej

Christopher se vratio sa osmehom na licu. Seo je pored Christiana i Anahi.

Christopher: Bas je dobra devojka Marina, bas mi se svidela

Dulce: Da, ufff, bas je dobra. Bas mi se dopala. Cao, prijatno vece –ustala je i otisla-

Anahi: Zbogom –otisla je sa Dulce-

Christopher: Uradio sam nesto?

Christian: Dulce je ljubomorna na Marinu. Trebao si da vidis facu od chuky kada te je Marina poljubila.

Poncho: Stvarno je jako ljubomorna, ako si zeleo da je naljutis, uspeo si covece

Christopher: Mislite da bih trebao da razgovaram sa njom?

Christian i Poncho: Ocigledno!!!

Christopher: Idem da razgovaram sa njom –ustao je i otisao-

Poncho: Zene, izgube te i onda te cene, razumes li ih Chris?

Christian: Ay pollito, niko ih ne razume ali svi ih vole.

Poncho: Istina, za tvoje zdravlje –podigli su case i nazdravili-

Christopher se uputio ka sobi od Dulce. Kada je stigao cuo je dve osobe kako razgovaraju, vrata su bila odskrinuta. Christopher ih je jos malo otvorio i prisluskivao razgovor.

Anahi: Daj Dul, smiri se plis

Dulce: Any, kako da se smirim, videla si to?

Anahi: Da

Dulce: Vec me je zamenio za tu zmiju -sela je na krevet-

Anahi je sela pored nje: Ljubomorna si?

Dulce: Mnogo Any, nemas pojma koliko.

Anahi: Zasto mu ne kazes

Dulce: Jer mi je veoma jasno rekao da izmedju nas dvoje moze da postoji samo..samo prijateljstvo.Any…nedostaje mi, nedostaju mi njegovi poljupci, njegovi zagrljaji. Znas da uzivam kada me zagrli na koncertu, najsrecnija sam zena na svetu.

Anahi: Ali zasto mu ne kazes dok se ne umoris i shvati da oseca isto prema tebi.

Dulce: Ne. Jer je sada veoma srecan sa tom Marinom, mozda je najbolje da oboje nastavimo sa svojim zivotima odvojeno, da odvojimo posao od privatnih stvari.

Anahi: a koncerti?

Dulce: Koncerti…-uzdahnula je- nastavicu da koristim te trenutke da ga imam pored sebe

Anahi: Vidis ardilla.

Dulce: Mislis da me je Chris vec zaboravio?

Christopher: Nikad te necu zaboraviti Dul –Otvorio je vrata. Obe su ga pogledale-

Anahi: Ostavicu vas same i prestanite sa glupostima i razgovarajte normalno budalice –izasla je i zatvorila vrata-

Dulce: Sad jos i prisluskujes ili sta?

Christopher: Dosao sam da razgovaram sa tobom i vrata su bila otvorena

Dulce: Ne znas da kucas ili sta

Christopher: Nisam dosao o tome da razgovaram Dul.

Dulce: I o cemu zelis da razgovaras –ustala je i stala pored prozora-

Christopher: Sta osecas prema meni Dulce?

Dulce: Ni ja ne znam sta osecam prema tebi

Christopher: I zasto si rekla da ti nedostaju moji poljupci i dodiri.

Dulce: Jedna stvar je da ti nesto nedostaje a druga da ti neko nedostaje Christophere. To sto meni nedostaju tvoji dodiri i tvoji poljupci ne znaci da jos uvek osecam nesto prema tebi.

Christopher: Znam da si ljubomorna na Marinu. Marina je jedna devojka koju sam upravo upoznao a ti…

Dulce: Ja sta

Christopher: Svejedno je, cak me i ne gledas dok ti pricam –krenuo je da izadje-

Dulce se okrenula: Reci mi –Christopher je otvorio vrata-

Christopher: Nije bitno.

Dulce: Naravno da je bitno, sta sam ja tebi...

Christopher: …

Dulce je zatvorila vrata sobe i pogledala ga u oci.

Christopher: Marina je jedna devojka koja meni nista ne znaci a ti…Sad

Dulce: ja sta, reci vise…

Christopher: Ti si i bices uvek ljubav mog zivota, zena koju najvise volim i zbog koje sam mnogo propatio. Ona sa kojom najvise uzivam, kada sam pored nje i koja me najvise povredjuje svojim odsustvom, to si ti meni Dulce. Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptySre Jun 25, 2014 12:15 am

3 DEO MARATONA

Dulce: Ako toliko patis zbog moje odsutnosti, zasto mi se onda ne vratis? ko ili sta te sprecava da budes ponovo sa mnom?

Christopher: Tvoji frajeri Dulce. Umoran sam od toga da udjem na forume i citam teme Dulce i Poncho, Dulce i Pablo, Dulce i Gonzalo, Dulce i Billy..a ja?

Dulce: Nisam ja kriva zbog toga Christopher.

Christopher: Znam da nisi ti kriva. Ali umorio sam se da tako zivim. Da se uvek krijem, da ne govorim da si ti zena mog zivota, za mene je to najvaznije, da vicem svetu, da znaju da si moja i da prestanu da izmisljaju druge, glupe traume.

Dulce: Ne mozes da se kacis sa fanovima. Ja ne diram tvoje traume sa Any ili sa Mai, nemoj da diras moje traume. -Dulce je otvorila vrata-

Christopher: Izbacujes me…

Dulce: Ako cemo da se raspravljamo, bolje da ne razgovaramo. Sigurno Marina ima bolje teme za razgovor, potrazi je i razgovaraj sa njom.

Christopher: Ja ne zelim da razgovaram sa Marinom u ovom trenutku. Zelim da razgovaram sa tobom…

Dulce mu je sapnula: Idi molim te… -Christopher ju je pogledao i pokusao da se priblizi. Dulce je stala iza njega i ponovila mu da ide. Christopher ju je pogledao i otisao-

Christopher je sisao u kafeteriju gde su bili ostali. Kada je otisao video je jednu crnku kako sedi sa njima, nasmejao se i krenuo prema njoj.

Christopher: May? –Crnka je ustala i jako su se zagrlili-

Maite: Chris.!!! –razdvojili su se i poljubili-

Christopher: Kako sam srecan sto si opet sa nama! Kako si?

Maite: Veoma dobro, a vi?

Christopher: Lose, jako lose moja May. Svakog dana sve gore.

Maite: Zasto?

Svi: To je duga prica…

Christopher: Vidis…,Dulce me je upravo zibacila iz sobe dok smo razgovarali

Anahi: Kako to da te je izbacila?

Christopher: Da, razgovarali smo o traumama i otvorila mi je vrata da izadjem.

Poncho: I sta ces da radis?

Christopher: Nista…

Maite: Ali Chris, kako neces nista da uradis. Pogledaj imas podocnjake od nespavanja i sigurno je to zbog tog problema.

Christopher: Pa ako imam podocnjake stavicu naocare za sunce na koncertu i gotovo. I Dulce i ja vise nismo nista, cak ni prijatelji, okej?

Maite: Videces kako danas na koncertu neces to reci.

Christopher: Zasto ne?

Maite: Zbog onoga sto su mi ovi ovde ispricali i sto sam videla na forumima. Iskoristili ste "marketing" da bi se zagrlili, plesali polako, mazili se i zamalo da se poljubite. Ili gresim?

Svi: Ne –Christopher ih je pogledao-

Christopher: Pa na ovom koncertu ce biti drugacije.

Anahi: Kako ti kazes bebe. May idemo kod Dulce da vidimo kako je. Cao momci

Maite: Cao Uckersito –zagrlila ga je-

Christopher: Cao May -devojke su otisle i on je seo sa momcima-

Christian: Znas da ti niko od ovde prisutnih ne veruje u to “nece biti nista na danasnjem koncertu”

Poncho: Necete moci da odolite da sedite zajedno zagrljeni i da budete zajedno. I ako to ne uradite vi, uradicu ja sa Dulce.

Christopher: Usudi se Poncho i gotov si.

Christian: Ljubomoran je. Pollito obrij se i istusiraj hladnom vodom da se malo ohladis, trci

Christopher je ustao ljut: Da, tata!! –otisao je--

Poncho: Moramo da uradimo nesto da se ovi dvoje pomire. Nepodnosljivi su.

Christopher je krenuo prema svojoj sobi kada je sreo Marinu sa nekim deckom. On se sakrio da ga ne vide. Marina se ljubila sa tim deckom i kasnije su otisli zagrljeni. Christopher je izasao iz skrovista i otisao u svoju sobu.

Devojke su razgovarale o Christopheru i Dulce. Dulce se aljutila na Chrisa jer se zabavljao sa Marinom. Devojke su joj rekle da kada su krenule ka njenoj sobi videle su Marinu kako se ljubi i grli sa nekim deckom a taj decko nije bio Chris.

Dulce: Briga me za Marinu, njene momke i dede njenih momaka.

Anahi: Ali zar nisi rekla Chris…

Maite: Dosta Any. Nece nam reci da i dalje voli Chrisa, jer je ona previse ponosna, pusti je. Kada ga stvarno izgubi doci ce placuci kod nas i mi cemo joj reci "da bili ste prijatelji nena”

Anahi je pocela da se smeje: May u pravu si ali mi necemo da je tesimo.

Dulce: Dosta devojke, prestanite da se zezate i pomozite mi.

Maite: Chris je zeleo da razgovara sa tobom a ti si ga izbacila iz sobe, je l' to istina?

Anahi: Reci nam istinu…

Dulce: Da, istina je ali…

Maite : Ali zasto si ga izbacila, Chris je zeleo da sredi stvari

Anahi: Sta ti je bilo cupava veverice!!!!!!!?

Dulce: Slusajte me.!!!.Ta budala i ja smo se raspravljali i to nije razgovor. Uostalom razgovarali smo o traumama a ne o nama. To nije resavanje stvari...

Maite: Dobro, dosta.!!!.Prestanite sad i vi da se raspravljate. Moramo da resimo ovo, okej?

Dulce i Any: Ok…

Maite: Dul, sad idi i razgovaraj sa Chrisom. Sescete i razgovarati smireno, jasno?

Dulce: Ali…

Maite: Pitala sam, jasno?

Dulce: jasno mama –nasmejala se-

Maite: a ti Any, izvini joj se sto si je nazvala...

Dulce: Cupava veverica..

Maite: Izvini joj se..

Anahi: Zao mi je Dul..

Maite: Obozavam da naredjujem hahahaha

Dulce i Any: Primeti se –pocele su da se smeju sve tri-

Njih tri su izasle iz sobe i sudarile se sa Christopherom.

Christopher: Izvinite devojke, nisam vas video.

Maite: Nema veze. -Maite je gurnula Dulce-

Dulce: Sad cu…

Christopher: Sta vam je?

Anahi: Dulce zeli nesto da ti kaze bebe

Dulce: Mozemo da razgovaramo?

Christopher: Naravno..ali dobro si?

Dulce: Za njih dve ne znam, ja sam odlicno

Maite: Idemo da bi razgovarali u miru, cao –Maite je uhvatila Any za ruku i otisle su-

Dulce: Dodji, idemo u salu da razgovaramo.

Christopher: Posle tebe..

Otisli su tiho prema sali. Tamo je svako seo na po jedan kraj sofe.

Christopher: Slusam te, sta zelis da mi kazes

Dulce: Zelim da nastavimo razgovor od ranije ali bez rasprave.

Christopher: Mislim da je sve vec receno i reseno.

Dulce: Ne Chris, ono sto ne razumem je…ako ti mene volis toliko kao sto ja volim tebe, zasto ne mozemo da budemo zajedno?

Christopher: Zato sto smo vec pokusali tri puta, i nije islo. Bolje mi je da umirem iznutra sto te nemam nego da se povredjujemo zbog svake gluposti.

Dulce: Chris –sela je pored njega i gledali su se-

Dulce: Chris ja te previse volim. Falis mi. Najbolje godine zivota su mi bile ove cetiri godine. Molim te –Christopher ju je pomilovao po licu-

Christopher: Zao mi je Dulce…-sapnuo je dok su se njihove usne priblizavale malo po malo-

Poncho: Zdravo drustvo!!! –brzo su se odvojili-

Christopher je ustao: Zdravo Poncho

Poncho: Zdravo ardilla

Dulce ga je samo pozdravila pogledom. Zasto je Poncho uvek morao da ih prekine.

Christopher: Poncho, bio si sa Marinom?

Dulce se naljutila: Mislim da sam ovde suvisna –otisla je-

Poncho: Sta joj je?

Christopher: Ne svidja joj se Marina.

Poncho: Da, o tome sam zeleo da razgovaram. Marina i ja smo se poljubili brate. Mislim da sam se zaljubio.

Christopher: Znaci ti si taj koji se ljubio sa Marinom.

Poncho: Aha, prelepa je. Ali ne ljutis se, zar ne?

Christopher: Ne, Marina mene ne interesuje, tvoja je –bacili su kosku i zagrlili se-

Marina je bila u svojoj sobi ogrnuta u peskir razgovarajuci telefonom.

Marina: Da, vec je naseo prvi. Sad je na redu da razdvojim Christophera i Dulce.

**: Ali sta se desilo sa Ponchom

Marina: Glupak je odmah naseo. Poljubila sam ga i pao je mrtav.

**: Dobro uradjeno, moras da budes oprezna da niko ne sazna cega se igras.

Marina: Nista ne brini. Devojke me bas ne podnose ali pobedicu ih. Sada je moj cilj da razdvojim Dulce i Christophera i da se Poncho i Christopher posvadjaju, svidja ti se moj plan?

**: Obozavam ga hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptySre Jun 25, 2014 1:12 am

4 DEO MARATONA

Christopher i Poncho su zavrsili razgovor i svako je otisao u svoju sobu. Ostalo je jos malo do nastupa. Svi su bili vec dole spremni. Marina je saznala kada ce biti dole i sisla je da bi zapocela svoj plan.

Poncho: Drustvo, idem da potrazim Pedra, danas mu je rodjendan i napravicemo mu iznenadjenje. Brzo se vracam. –Poncho je otisao i tad se pojavila Marina-

Marina: Zdravo drustvo

Christopher: Zdravo Marina!! –poljubio je i zagrlio-

Marina: Zdravo Christopher –zagrlila ga je stavila mu ruku ispod majice-

Devojke su to videle i drzale su Dulce. Christian je otisao da obavesti Poncha da je dosla Marina.

Christopher: Otisao je Christian da javi Ponchu.

Marina: Ok –ponovo ga je zagrlila-

Marina: Zelela sam da vam pozelim srecu pred koncert, cula sam da ce biti mnogo ljudi..

Christopher: Nadamo se.

Christopher i Marina su razgovarali veoma zivo. Marina se svaki put sve vise priblizavala Christopheru. Christopher je to video normalnim i nije obracao paznju ali devojke…..

Devojkama, pogotovo Dulce je poceo da izbija dim iz glave. Poncho je stigao sa Christianom i Marina se automatski odvojila od Christophera i poljubila Poncha da devojke ne bi posumnjale.

Poncho: Dosla si da nam pozelis srecu. Wink

Marina: Aha..pogotovo tebi Wink .Marina nije osecala nista prema Ponchu, kao ni prema Christopheru. Ona je samo zelela da ih povredi i da razdvoji najbolje prijatelje.-

Njih sestoro su cekali Pedra da bi krenuli. Kada je stigao Pedro Marina se pozdravila sa Ponchom jos jednim poljupcem. Kada se pozdravljala sa Christopherom sacekala je da Dulce gleda da bi ga poljubila jako blizu usana, to je Christophera malo zbunilo a Dulce se jako naljutila.

Kombi je stigao do mesta gde ce se odrzati koncert. Njih sestoro su sklopili ruke kao i uvek i izasli na scenu.

Taj koncert je bio najdirljiviji zbog Dulce i Christophera. Dulce je sve vreme provocirala Christophera i on joj je uzvracao. U "Cariño mio" je bilo jako vrelo, u "este corazon" jos vise, u "nuestro amor" jos vise i u "que hay detras" jos vise.. Bio je koncert gde su se samo njih dvoje provocirali. To im se svidjalo, voleli su da provociraju jedan drugog.

Stigli su u hotel i svako je otisao u svoju sobu. Christopher se istusirao i izasao u dvoriste da se osusi. Tamo je sreo Dulce. Dulce je bila sa Any i Maite. Razgovarale su o koncertu, jer su Any i Mai shvatile sta su oni radili na koncertu.

Anahi: Dobro ako ne zelis da pricas o toj temi, cemu onda taj blesavi osmeh?

Maite: Da, ostavicemo te da razmislis

Dulce: Hahahaha, okej. Doci cu kasnije.

Devojke su otisle a Christopher se sakrio da ga ne vide. Zatim se polako priblizio Dulce, zagrlio je od iza i poljubio u vrat.

Christopher: Cemu onda taj blesavi osmeh…-Dulce ga je uhvatila za okovratnik majice koketirajuci sa njim-

Dulce: Zato sto sam se igrala sa tobom na koncertu –pomilovala mu je usne kaziprstom a zatim ih dotakla svojim usnama-

Christopher ju je zagrlio oko struka dok ga je ona i dalje drzala za majicu: Volis da me provociras, zar ne? –nastavio je da je ljubi po vratu-

Dulce ga je uhvatila za lice: Svidja mi se sto znam da bez mene ne mozes da zivis i da jos uvek umires zamnom –nastavljajuci da koketira sa njim. Pomilovala ga je po grudima ispod majice-

Christopher: Obozavam kad se igras sa mnom, pogotovo ako je to ispred toliko ljudi kao danas.

Dulce ga je pomilovala po licu i usnama: I ti si se igrao sa mnom na danasnjem koncertu maleni

Christopher: Ne toliko kao ti –uhvatio ju je za lice i poljubio-

Na pocetku se Dulce opirala ali mu je na kraju uzvratila poljubac. Poljubac je bio strastven i pun neznosti. Falio im je taj kontakt njihovih usana.

Christopher: Bilo mi je potrebno da te opet poljubim.

Dulce: Nemoj mi vise krati poljupce. -Christopher ju je ponovo poljubio. Drzao je za lice dok su se ljubili. Ona je ponovo uzvratila poljubac-

Marina je izasla iz svoje sobe da potrazi Christophera. Sisla je u hol i rekli su joj da su videli Christophera u dvoristu.

Christopher i Dulce su prestali da se ljube.

Dulce se odvojila od Christophera i pocela da se smeje. Imala je zaljubljenicki osmeh i osecala se ispunjeno.

Christopher: Volim da izazovem taj osmeh Wink

Dulce mu se opasno priblizila i stavila mu ruke oko vrata. Christopher je uradio isto ali oko njenog struka.

Dulce: Svidja mi se sto si ti taj koji ga izaziva.

Marina je videla Christophera i Dulce zagrljene, kako im samo malo fali do poljupca i otisla je ka njima.

Dulce, videvsi da dolazi Marina, brzo se odvojila od Chrisa: Ide Marina.

Christopher: Sta sad hoce covece…

Marina: Zdravo drustvo, ne mozete da spavate?

Dulce: Da, zelela sam da razgovaram nasamo sa Chrisom. Ali sad je skroz tvoj.

Christopher: Dul, jos uvek nismo zavrsili razgovor.

Dulce: ja jesam Christopher, cao...-otisla je-

Marina: Pomalo je naporna Dulce

Christopher: Ne diraj je Marina, ne poznajes je

Marina: Izvini, ali to je moje vidjenje. Zelela sam da razgovaram sa tobom, dodji –uhvatila ga je za ruku i seli su na jednu klupu skrivenu od svega-

Christopher: I zasto smo seli ovde tako sakriveni

Marina: Da bi razgovarali u miru. -Marina je sela, veoma, veoma blizu Christophera. Christoopheru je bilo malo neprijatno. Uopste mu se nije svidjala Marina, on je bio zaljubljen u Dulce-

Christopher: Ok i o…o cemu zelis da razgovaras…

Marina: O ovome..-Marina ga je uhvatila za lice i poljubila ga. Neko je to slucajno video i ostao bez teksta. Videvsi to, jos malo se priblizio da bi cuo razgovor-

Christopher je pokusavao da se odvoji ali nije uspevao. Napokon se odvojio.

Christopher: Sta radis?...luda si ili sta?

Marina: Sta je bilo, ne svidjam ti se…

Christopher: Veoma si lepa ali mi se ne svidjas. Ja sam zaljubljen u nekog drugog.

Marina: U glupacu od Dulce, zar ne?

Christopher je ustao ljut: Ne zovi je tako :@

Marina: Sta ima ona sto ja nemam

Christopher: Ona je posebna za mene

Marina: Mnogo mi se svidjas Chris

Christopher: Marina,jesi luda, sta je sa Ponchom?...Ne volis ga?

Marina: Poncho je jedan hir ali ti si najseksipilniji muskarac koga sam upoznala i zelim da budes moj

Christopher: Bice bolje da idem –krenuo je da ide ali Marina ga je zaustavila-

Marina: Sacekaj..-uhvatila ga je za ruku-

Christopher: Marina, ne priblizavaj mi se, ostavi me na miru.

Marina: Hajde da se dogovorimo…

Christopher: Mani se gluposti Marina, molim te…

Marina: Ako provedes noc sa mnom...ja necu nikome reci sta se desilo ovde.

Christopher: Nikad…!!

Marina: Ako to ne uradis –izvadila je kameru iz zbunja-

Christopher: nisi valjda…

Marina: Naravno da jesam. Sta kazes?

Christopher: …
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 EmptySre Jun 25, 2014 1:48 pm

5 DEO MARATONA

Marina: Bicu dobra...

Christopher: Daces mi traku?

Marina: Necu biti tako dobra. Ostavicu te da razmislis do sutra. Kada se zavrsi sutrasnji koncert potrazicu te i reci ces mi odgovor. Cao Christopher.

Marina je otisla je Christopher je zazalio sto se uopste i sudario sa njom. Christopher je pogledao na sat i otisao da potrazi Poncha da mu isprica sta se dogodilo.

Dulce je sedela na stolici u hodniku ispred svoje sobe koja je bila pored Christopherove. Htela je da ga uplasi.

Dulce je cula korake i sakrila se iza jedne saksije da je ne bi video. Kada je on prolazio ona mu je stavila ruke preko ociju.

Dulce: Ko sam?

**: Dulce? –Dulce ga je pustila i on se okrenuo-

Dulce: Billy…Sta ces ti ovde?

Billy: Na turneji sam, imamo prekosutra koncert i ti?

Dulce: Sutra imamo koncert

Billy: Super, zelim ti sve najbolje

Dulce: Hvala i ja tebi

Billy: I dalje si sa Christopherom?

Dulce: Nisam vise. Raskinuli smo skoro…

Billy: Dobro, bar ti ne nabija rogove

Dulce: Sta…Zasto to kazes?

Billy: Pa jer sam video Chrisa kako se ljubi sa jednom devojkom

Dulce: Am…pa super. Ovaj..moram da idem sad jer sutra idemo u Braziliju zbog koncerata, bas mi je drago da ti ide dobro –otisla je u svoju sobu-

Dulce je malo bila poljuljana onim sto je rekao Billy, ali Billy se vec jednom igrao sa njom tako, zasto sad ne bi radio to isto?

Christopher je brzo pokucao na Ponchova vrata. Kako niko nije odgovarao pretpostavio je da je otisao da se proseta kao i svaku noc. Christopher je otisao u svoju sobu razmisljajuci kako je sutra novi dan i kako ce se stvari resiti. Dulce je cula kako Christopher ulazi u svoju sobu i udarila je o zid.

Christopher je cuo udarce, izasao u hodnik i pokucao na vrata sobe pored.

Dulce je dosla do vrata, pogledala kroz kljucaonicu i nasmejala se: Necu ti otvoriti…

Christopher: Ti si lupala o zid?

Dulce: Ovaj, nesto mi je ispalo…

Christopher: Aha…Zasto mi ne otvoris da vidim sta je palo.

Dulce: Hahaha kako si smesan Christophere. Laku noc i odmori se

Christopher: Sanjacu te…

Dulce: Cao Chris…-Christopehr se nasmejao i otisao u svoju sobu-

Sad, vise nego ikad Christopher je morao da se bori da ne upropasti svoju vezu sa Dulce.

Sledeceg jutra veoma rano su otputovali u Braziliju. Uradili su zvucne probe i otisli u hotel da se odmore.

Dulce: Chris, hoces da jedes sa mnom? Ostali su otisli da se prosetaju i stvarno mi ne smeta

Christopher: Naravno, ali moram da uradim nesto prvo.

Dulce: Ok. u tri u kafeteriji

Christopher: Bicu tamo –Christopher se popeo na stepenice i pozvao Marinu da joj saopsti odgovor-

Marina: Da?

Christopher: Imam tvoj odgovor…

Marina: Sta si odlucio..

Christopher: Da….-Chris je udahnuo-

Christopher: Da nikad u zivotu ne bih proveo noc sa tobom ni za sta na svetu.

Marina: Pokajaces se Christopher….

Christopher: Ne plasim te se, na videu se vidi kako se odvajam i kazem da si luda, uostalom takodje su snimljeni tvoji odgovori o onome sta osecas prem Ponchu.

Marina: Ti si jedan kreten Christophere. Znas da videi mogu da se izmene hahahaha

Christopher: Ne plasim te se Marina. Ostali znaju da ja nisam takav

Marina: Videces –spustila je slusalicu-

Christopher je bacio telefon besno. Otisao je da se tusira i otisao kod Dulce.

Jeli su izmedju pogleda i osmeha.
Christopher nije mogao a da ne oseti zabrinutost zbog Marinine ucene. Nije znao da li treba da kaze Dulce ili Ponchu.

Dulce: Chris.!!

Christopher: A.??

Dulce se nasmejala: Nekako si odsutan, nesto ti je?

Christopher: Neki problemcici, ali nista ozbiljno. Drago mi je sto jedem sa tobom

Dulce: Mozda mogu da ti pomognem

Christopher: Ne verujem.

Dulce: Zelela bih da ti pokazem neke komentare na vondy forumu, umiru zbog nas jer smo previse…

Christopher: Razigrani??

Dulce: Tacno, to je prava rec. Zelis da ih vidis??

Christopher: Naravno, idemo.

Popeli su se u sobu od Dulce. Kada su bili ispred Dulcine sobe dosao je Poncho sav besan.

Poncho: Chris.!!!! :@ -Christopher se okrenuo i Poncho ga je jako udario u stomak jer je znao da ce mu se na faci videti-

Christopher je pao na pod i ostao bez svesti.

Dulce: Sta radis, poludeo si???

Poncho: Ti si jedan kuckin sin :@ -Ponovo ga je udario, Christopher je lezao na podu bez svesti-

Dulce: DostaPoncho.!!!!! –Dulce je pokusala da podigne Chrisa-

Dulce: Pomozi mi kretenu, ne stoj tu.!!!-Poncho ga je podigao, Dulce je otvorila vrata svoje sobe i Poncho ga je stavio na krevet-

Dulce: Sta ti je Poncho, jesi normalan?

Poncho: Pogledaj ovo –pokazao joj je video koji je prebacio na svoj mobilni od Marine. Dulce je prebledela, osetila je nesto veoma cudno u sebi. U tom trenutku se setila Billy-jevih reci

*Flash Back*

Billy: Dobro, bar ti ne nabija rogove

Dulce: Sta…Zasto to kazes?

Billy: Pa jer sam video Chrisa kako se ljubi sa jednom devojkom

*Kraj Flash Back-a*

Poncho: Poljubio se sa Marinom, ne razumes da nam se smeje u lice, razumes to Dulce?

Dulce: Poncho, nesto mi govori da je Chris nije poljubio.

Poncho: Znas sta.. –pogledao je Christophera- Zbog tebe sam sve izgubio, kamo srece i da umres. Otisao je zalupivsi vratima.-

Dulce je umila Christophera i stavila mu led na glavu da se probudi. Nakon pola sata Christopher se osvestio.

Dulce je plakala: Ne zelim vise nikad da te vidim Christophere, kamo srece da te nikad nisam upoznala :'(

Christopher: Dul, sta ti je? –pokusao je da se uspravi ali ga je mnogo boleo stomak-

Dulce mu je pokazala mobilni: Dulce, izvini ali nije mi bila namera da bilo sta radim sa Marinom. Ona me je poljubila i posle me je ucenjivala sa ovim. Ali ja je odbio, kunem ti se!

Dulce: Reci mi da joj nisi uzvratio, molim te…moram da cujem Sad

Christopher: Nikad joj ne bih uzvratio Dulce.

Dulce: Ne lazi me Chris!..prvi put u zivotu mi reci istinu!!..budi iskren!!! :'(

Christopher: Sve u zivotu radim lose…ja sam katastrofa :'(

Christopher: Dul, kunem ti se da je ja nisam poljubio

Dulce: Billy te je video Chris, zaboga, prestani da lazes

Christopher je stavio ruku na stomak i ustao: Dokazacu ti -otisao je-

Christopher je trazio Poncha u kafeteriji, u dvoristu, kod bazena, svuda. Pitao je na recepciji i rekli su mu da je u teretani. Christopher je otisao pravo u teretanu i tamo je sedeo Poncho lose raspolozen.

Christopher: Poncho…

Poncho: Ti si nesto najgore sto postoji Christopher…

Christopher: Udari me ako zelis i ako ces se osecati bolje ali prvo me saslusaj…

Poncho: Znas sta, nemam volje da te slusam, ti si najgori Chris.

Christopher: Ne svidja mi se Marina. Ona me je poljubila, pogledaj ako zelis…ja sam pametniji od nje –dao mu je traku od videa-

Poncho: sta je ovo

Christopher se jako uhvatio za stomak jer ga je boleo: To je prava traka. Pogledaj je i videces da ne lazem

Poncho: Zasto bih ti verovao

Christopher: Kada me je ona spopala i otisla slucajno joj je ispala traka. Ona je zelela da provede noc sa mnom u zamenu da nikom ne kaze nista…ali kao mi ne verujes, tu imas video. Uzgred…

Poncho: sta hoces…

Christopher: Dobar udarac –nasmejao se i otisao u ambulantu da ga pregledaju-

Poncho je odgledao traku sa Dulce. Njih dvoje nisu mogli da poveruju sta vide. Kada se zavrsilo Poncho je pozvao Marinu.

Marina: Ljubavi, razgovarao si sa tim idiotom..

Poncho: Zbog tebe sam izgubio sve Marina, kamo srece da umres. Ne zelim vise nikad da te vidim, razumes? Nikad!

Marina: Poncho,ali….ulazim u auto i dolazim tu..-Poncho je poklopio. Marina je upalila auto videvsi da njen plan ne ide dobro-

Marina je otisla autom na aerodrom i otisla privatnim avionom. Poncho je otisao kod Christophera. Bio je u sobi za pregledanje u ambulanti. Poncho je pokucao na vrata.

Christopher: Ko je?

Poncho: Ja sam.

Christopher: Ako ces me opet udariti, necu ti otvoriti

Poncho: Otvori vrata!!! :@

Christopher: U redu..-Christopher je otvorio vrata i Poncho ga je zagrlio-

Poncho: Izvini Chris. Bio si u pravu..

Christopher: Ako me neces opet udariti oprastam ti

Poncho: Dogovoreno –Ponovo su se zagrlili-

Christopher: Mogu nesto da te pitam..

Poncho: Da…

Christopher: Dulce je videla video.??

Poncho: Gledali smo zajedno, izvini sto sam sumnjao u tebe…

Christopher: znaci..i ona zna da ja nisam uradio nista

Poncho: Da, potrazi je i razgovaraj sa njom

Christopher: Ok, i sledeci put nemoj da me udaras u stomak jer necu moci da jedem dve nedelje

Poncho: Hahahahaha –Christopher je otisao i Ponchu je zazvonio mobilni-

Poncho: Halo?

Operator: Da li zelite da prihvatite poziv sa nepoznatog broja?

Poncho: Odakle?

Operator: Iz Spanije

Poncho: Da, prebaci mi

Christopher je dosao do Dulcine sobe i pokucao.

Anahi: Prestani da kucas jer nije tu.

Christopher: Any, znas gde je?

Anahi: Aha..

Christopher: Gde…
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sponsored content





El final del marketing - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing   El final del marketing - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
El final del marketing
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» El final del marketing ( 2 sezona )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce Maria y Christopher Uckermann! :: *Off Vondy* :: *Web Novele*-
Skoči na: